PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماری: جواب فدرر را در زمین بازی میدهم

Hatam
11-21-2011, 02:40 PM
اندی ماری مرد سوم تنیس جهان در مصاحبه با خبرگزاری EFE اسپانیا گفت که جواب حرف هایی که فدرر در مورد من گفته را در زمین بازی می دهم.

http://up3.iranblog.com/images/wsm8m08oifkyf9k0v945.jpg

فدرر در مصاحبه با رسانه های انگلیسی سعی کرده بود عناوین قهرمانی که اندی ماری امسال بدست آورده را کم ارزش نشان دهد وی گفته بود که تورنمنتهایی که ماری در آن قهرمان شده بود من و نوواک در آن حضور نداشتیم و رافا هم مریض بنظر می رسید و به همین دلیل ماری توانست در بعضی تورنمنت ها قهرمان شود.

ماری که در یک کنفرانس خبری قبل از برگزاری تورنمنت بارکلیز صحبت می کرد گفت که امیدوارم در این هفته این فرصت پیش بیاید که به مصاف فدرر بروم تا جواب این صحبت هایش را در زمین بازی بدهم.

همچنین ماری در ادامه به شیوه راجر صحبت کرد و گفت: مسترز پاریس که فدرر در آن قهرمان شده نیز رافا شرکت نکرده بود، من و نوواک هم مصدوم بودیم.

ماری در ادامه گفت که من حرف های فدرر را به شخصه نخواندم ولی همیشه سعی می کنم که در مورد بقیه تنیسورها مثبت فکر کنم.

http://up5.iranblog.com/images/ypdd8vzhf5gjb0w0cki.jpg (http://up5.iranblog.com/images/ypdd8vzhf5gjb0w0cki.jpg)

مرد سوم جهان گفت: مطمئناً فدرر یکی از بهترین تنیسورهای تاریخ می باشد و همیشه بازی با وی را دوست دارم.

پ ن: ماری پس از قهرمانی در شانگهای توانست رنک 3 را در اختیار بگیرد و باعث شد فدرر برای اولین بار از سال 2003 به رنک 4 سقوط کند همچنین در مسترز شانگهای که ماری قهرمان شده بود فدرر برای استراحت و نوواک بدلیل مصدومیت شرکت نکرده بودند همچنین رافا با نمایشی ضعیف در راند سوم حذف شده بود.

Mohammad
11-21-2011, 03:00 PM
اندی جونم همیشه که دوست داشتم، ولی از الان عاشقتم :655: :866:

sahand
11-21-2011, 03:44 PM
من در این مورد برا راجر متاسفم.من طرفدار راجرم ولی در این مورد واقعا براش متاسفم:3t1:ازش بعید بود سینسیناتی رو به اون قشنگی برد(مصدومیت ظاهری نوله حسابی در موردش در تاپیک بحث و تبادل نظر در باره سینسیناتی صحبت شده) ادامشم دیگه جای بحث نداره.در ضمن من اصلا قصد تخریب قهرمانیهای راجرو تو امسال ندارم چون خودم خیلی از قهرمانیهاش شاد شدم ولی دیگه قهرمانی با برد نیشی تو فینال دیگه ساده ترین نوع قهرمانی بود.تو پاریسم که همین اوضاع بود.در کل اصلا از راجر انتظار نداشتم.
در ضمن اگه اینجوری همه حساب می کنند همه جامهای امسالو بقیه در نبود نواک گرفتند پس همه بریم گریه کنیم؟؟!!

davidbeckham
11-21-2011, 04:21 PM
درود به شرف ماری:866:
http://tennis-image.com/images/96737226880910868404.jpg

davidbeckham
11-21-2011, 04:22 PM
در ضمن اگه اینجوری همه حساب می کنند همه جامهای امسالو بقیه در نبود نواک گرفتند پس همه بریم گریه کنیم
:254:

nole
11-21-2011, 05:17 PM
فک کنم باید اسم اندی ماری رو به تنیسورای مورد علاقم اضافه کنم :350::251::866:

Pouya
11-21-2011, 05:23 PM
درود

حاتم جان اگه لطف کنی لینک خبرم بزاری ممنون میشم. من تو تنیس.کام یه هم چین چیزی دیدم که البته این جمله توش نبود :

"مسترز پاریس که فدرر در آن قهرمان شده نیز رافا شرکت نکرده بود، من و نوواک هم مصدوم بودیم."

که اگه این جمله ر گفته باشه دقیقا مثل راجر حرف زده و اشتباه راجر تکرار کرده.

Aryan
11-21-2011, 05:53 PM
واقعا منم تعجب کردم از این حرف روجر
اگه میخواست به جای ماری قهرمان شه
میتونست تو اون مسابقه ها شرکت کنه
البته شانگهای و نمیتونس اصلا شرکت کنه:434:

مهران
11-21-2011, 06:21 PM
حالا مادر عروس یه چیزی گفته زیاد مهم نیست.

EXpress
11-21-2011, 06:41 PM
درود

حاتم جان اگه لطف کنی لینک خبرم بزاری ممنون میشم. من تو تنیس.کام یه هم چین چیزی دیدم که البته این جمله توش نبود :

"مسترز پاریس که فدرر در آن قهرمان شده نیز رافا شرکت نکرده بود، من و نوواک هم مصدوم بودیم."

اره اتفاقا جالبه،ماری همچین حرفی رو زده...:379:

He then seemed to make a point when asked again how strong he believes the Asian tournaments were. “It depends how you look at it. Look at Paris. Rafa wasn’t there, Novak Djokovic was injured and I was injured.”

love.roger
11-21-2011, 06:44 PM
به نظر من فدرر چند سال بازیکنه؛ لابدبهش چیزی گفته اونم اومده اینجوری گفته؛این نظرمن چون راجر هیچ وقت به بازیکنی به احترامی نکرده الکی نمیاد حرف بزنه به عبارت دیگه پارو دمش گذاشتن که اینطور حرف زده

Curious
11-21-2011, 07:20 PM
اندی ماری مرد سوم تنیس جهان در مصاحبه با خبرگزاری EFE اسپانیا گفت که جواب حرف هایی که فدرر در مورد من گفته را در زمین بازی می دهم
.

امروز که نتونست جواب بده و در دو ست به فرر باخت. :001_smile:

Aryan
11-21-2011, 07:22 PM
فعلا که از فرر باخت
چه برسه به فدرر:434:

Mohammad
11-21-2011, 07:35 PM
فرار به جلو های دوستان واقعا خیلی خیلی دردناکه، اصل خبر رو ول کردن چسبیدن به واکنش ماری.

BABAK
11-21-2011, 08:18 PM
جالبه ! دوستان بعد اینکه بازیکنان تور ATP برای هفتمین بار (که در تاریخ بی سابقه ست), فدرر رو به عنوان جوانمرد ترین تنیسور انتخاب کردند , تلاش مذبوحانه ای رو در جهت تخریب اسطوره شروع کردن , ایشاالله همیشه واسمون خبر بزاری حاتم جان , نه سالی 1 بار و کاملا جهت دار :655:

Curious
11-21-2011, 08:26 PM
درود

اشتباه راجر رو تکرار نکرده بلکه به شیوه خود فدرر استدلال کرده تا اشتباه بودن استدلال فدرر رو نشون بده.

فرار به جلو های دوستان واقعا خیلی خیلی دردناکه، اصل خبر رو ول کردن چسبیدن به واکنش ماری.

محمدجان شما هم اینقدر موضوع رو بزرگ نکن. اصل خبر و این تاپیک واکنش ماری به اظهارات فدرر بوده که گفته پاسخ فدرر رو در زمین میده اما با باخت امروزش به شماره 5 دنیا نه تنها شانس حضورش در مرحله بعد و رویایی احتمالی با فدرر کمرنگ شد بلکه نشون داد که حرفهای فدرر خیلی اشتباه هم نبوده.
بالاخره موفقیت ماری در این تورنمنت دیگه جای هیچ بحثی باقی نمیذاره اما شروع ماری ناامید کننده بود.

Pouya
11-21-2011, 08:31 PM
"اشتباه راجر رو تکرار نکرده بلکه به شیوه خود فدرر استدلال کرده تا اشتباه بودن استدلال فدرر رو نشون بده."

نه. اینجوری اشتباه ر نشون نمیدن. این جوری میشی مث همونی که این حرف زده و فرقی با اون نداری.
اون لوث کرده ، تو هم لوث کردی. اون مقصره ولی تو هم کار خوبی انجام ندادی.
کار خوب وقتی هست که مثل گواردیولا در برابر تمام حرف های مورینیو بگی : من براش احترام قائلم و در مورد خودش و حرفاش اظهار نظر نمی کنم. یا خیلی های دیگه... البته اندی با احترام حرف زده در کل ولی اون خط عین حرکت غلط فدرر هست.
این نظر منه. شاید خیلی ها مخالف باشن. همه حرفم هم همین هست و اگه بخوام بحث کنم باید دوباره تکرارش کنم. منم نمیگم حتما من درست میگم که.:434:

Paymaan
11-21-2011, 08:37 PM
راجر:379:
ولی در کل:655:

love.roger
11-21-2011, 08:47 PM
هر چقدر بیشتر فکر میکنم میبینم واقعا عجیبه؛راجر و این حرفا؟

Mohammad
11-21-2011, 08:50 PM
اشتباه راجر رو تکرار نکرده بلکه به شیوه خود فدرر استدلال کرده تا اشتباه بودن استدلال فدرر رو نشون بده.
.
دقیقا.
دقیقا اندی هدفش این بوده، و اصلا حرکت راجر رو تکرار نکرده، من نمیدونم چرا پویا میخواد مسئله رو طور دیگه ای نشون بده.

اصلا ربطی به این هم نداره که تو زمین بتونه یا نه، این هم بازی مهم نیست، امروز هم اندی مشکل داشت وگرنه روی هارد فرر شانس خیلی کمی جلوی اندی داره.

صحبت از باخت امروز اندی در این تاپیک از نظر من کاملا بی ربطه به قضیه.

Mohammad
11-21-2011, 08:52 PM
هر چقدر بیشتر فکر میکنم میبینم واقعا عجیبه؛راجر و این حرفا؟

عجیب؟ شوخی میکنید؟ احتمالا خیلی کم مصاحبه های راجر رو دنبال می کنید.

msh13792
11-21-2011, 09:01 PM
ایول راجر
یعنی گلی به جمالت
عاشقتم واسه همین رفتار و منشت
ایوووووووووووووووووووووووووووووول راجر
الان جاشه که من بگم
من فقط عاشق اینم ....

http://www.theepochtimes.com/n2/images/stories/large/2010/11/25/federer107143295.jpg

love.roger
11-21-2011, 09:16 PM
اتفاقا همه رو دنبال میکنم من الکی طرفدارش نشدم راجر هیچ وقت اینطوری در مورد بازیکنا نمیگه به قول بابک اینا همش به خاطر اینه که روز به روز محبوبیت راجر بیشتر میشه و خیلی ها چشم ندارن ببینن ودارن چهرش پیش بقیه تخریب میکنن؛البته انسان جایز الخطاست اگرم گفته خوب کرده چیزی از محبوبیت و جوانمردیش کم نمیکنه

love.roger
11-21-2011, 09:17 PM
ببخشید باز یادم رفت نقل قول کنم جناب محمد جوابم به شماست

BABAK
11-21-2011, 09:24 PM
اسطوره در حال دریافت تروفی جوانمردترین تنیسور سال برای مرتبه هفتم :866:
http://tennis-image.com/images/83832529014827702544.jpg

davidbeckham
11-21-2011, 10:34 PM
فدرر در مورد نوواک هم بدگویی کرده بود قبلا:3t1:

sahand
11-21-2011, 10:40 PM
بابک جان این عکسی که گذاشتی چه ربطی داره؟این عکس هیچ چیزی را عوض نمی کنه راجر توهین کرده،لوث کرده حالا چون جوانمرد ترینه یعنی دیگه هیچی؟کارش درست بوده؟

msh13792
11-21-2011, 10:57 PM
بابک جان این عکسی که گذاشتی چه ربطی داره؟این عکس هیچ چیزی را عوض نمی کنه راجر توهین کرده،لوث کرده حالا چون جوانمرد ترینه یعنی دیگه هیچی؟کارش درست بوده؟

کسی لوث نکرده
این آقا هم که گفته تو زمین جوابشو میده
بیاد بده خوب بیاد بگه چند مرده حلاجه بگه تا 5و6 سال دیگه چندتا جام و گرند میبره
هرکی هم میتونه تو 30 سالگی بیاد این حرفو بزنه
نظر شخصیشو گفته عزیز من
بیخودی جو ندین به خودتون که توهین کرده
کی توهین کرده؟
توهین اونکه وسط بازی از ترس باخت ریتایر کنی
توهین اونکه ادا اتوار در بیاری دلقک باری کنی واسه شیرین شدن
توهین اونکه نتونی و ادعا کنی
راجر تونسته و میتونه ادعاش رو هم میکنه
بقیه هم بیان بکنن زمین بازه عزیزم

Curious
11-21-2011, 11:07 PM
دقیقا.
دقیقا اندی هدفش این بوده، و اصلا حرکت راجر رو تکرار نکرده، من نمیدونم چرا پویا میخواد مسئله رو طور دیگه ای نشون بده.

اصلا ربطی به این هم نداره که تو زمین بتونه یا نه، این هم بازی مهم نیست، امروز هم اندی مشکل داشت وگرنه روی هارد فرر شانس خیلی کمی جلوی اندی داره.

صحبت از باخت امروز اندی در این تاپیک از نظر من کاملا بی ربطه به قضیه.

آقا محمد تفاوت من و شما اینجاست که من دارم در مورد حرفهای ماری صحبت می کنم و شما در مورد حرفهای فدرر.ماری گفته من جواب فدرر رو در زمین میدم اما با این بازی مقابل فرر هرگز اینکار رو نمی تونه بکنه.اصلا بعیده بتونه به مرحله بعدی بره که بخواد با فدرر بازی کنه.پس ادعای ماری یک ادعای پوچه.مگر اینکه در ادامه روند بازی هاش رو تغییر بده.من میگم کسی که چنین ادعایی میکنه نباید اینطوری بازی کنه.اگر توجه کنید این تاپیک در مورد واکنش ماری هست.نگاهی به عنوان تاپیک داشته باشید.

اما صحبتهای فدرر از جهتی قابل دفاع نیست.هیچ وقت نمیشه گفت اگر شرایط طور دیگه ای بود چه اتفاقی می افتاد.ماری حریف های روبروی خودش رو انتخاب نکرده.اون تنها کاری که می تونست بکنه اینه که حریفهای روبروی خودش رو ببره که اینکار رو کرد.اما از جهتی هم قابل دفاعه چون حقیقت اینه که اگر جوکوویچ و نادال در این سه تورنمنت آماده بودند و در تورنمنت حاضر می شدند ماری شانس کمی برای بردن تورنمنت داشت.حالا اگر ماری میخواد خلاف این رو ثابت کنه بهترین فرصت برای اون همین تورنمنت بزرگه که همه تنیس بازان برتر جهان هستند.اما می بینیم که ماری نا امید کننده شروع کرده.من صحبتهای فدرر رو هرگز توهینی به ماری نمیدونم.بلکه در بدترین حالت فقط اظهارنظری اشتباه بوده.

sahand
11-21-2011, 11:11 PM
کسی لوث نکرده
این آقا هم که گفته تو زمین جوابشو میده
بیاد بده خوب بیاد بگه چند مرده حلاجه بگه تا 5و6 سال دیگه چندتا جام و گرند میبره
هرکی هم میتونه تو 30 سالگی بیاد این حرفو بزنه
نظر شخصیشو گفته عزیز من
بیخودی جو ندین به خودتون که توهین کرده
کی توهین کرده؟
توهین اونکه وسط بازی از ترس باخت ریتایر کنی
توهین اونکه ادا اتوار در بیاری دلقک باری کنی واسه شیرین شدن
توهین اونکه نتونی و ادعا کنی
راجر تونسته و میتونه ادعاش رو هم میکنه
بقیه هم بیان بکنن زمین بازه عزیزم

جو زده نشو برادرم.دیگه چون طرفدارشی نمی شه چشمتو ببندی.توهین کرده دیگه میگه کاری نکرده که.راس یا دروغش ربطی نداره مهم توهینشه.قبلا هم گفتم بله راجر بهترینه بیشترین عنوان ها رو داره ولی رو در رو بین خود اندی و خود راجر جناب راجر عقبه پس جوابشو داده

msh13792
11-21-2011, 11:17 PM
جو زده نشو برادرم.دیگه چون طرفدارشی نمی شه چشمتو ببندی.توهین کرده دیگه میگه کاری نکرده که.راس یا دروغش ربطی نداره مهم توهینشه.قبلا هم گفتم بله راجر بهترینه بیشترین عنوان ها رو داره ولی رو در رو بین خود اندی و خود راجر جناب راجر عقبه پس جوابشو داده

خوب از نظر راجر کاری نکرده
این بهش میگن اضهار نظر
هیچ توهینی هم در کار نیست
اونم که کم نیاورده گفته آقا زمین جوابتو میدم و تو هم پاریس کاری نکرده
اونم نظر خودشو گفته
حرف از توهین زدن یه جو زدگیه
حالا من موندم طرفدارای نادال این وسط چه خودشون رو مدعی العموم میدونن و ..
آخه یکی نی بگه شما که نادالتون خودش ..............

Rafa
11-21-2011, 11:19 PM
چه رویی دارید شما فدرری ها!!!!!!!!!!!!:160::434:http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/24.gif
با این حرفاش در مورد قهرمانی های اخیر موری
واقعا 7 بار بردن جایزه ادبرگ به راحتی زیر سوال میره:443::160::434::251:

msh13792
11-21-2011, 11:25 PM
چه رویی دارید شما فدرری ها!!!!!!!!!!!!:160::434:http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/24.gif
با این حرفاش در مورد قهرمانی های اخیر موری
واقعا 7 بار بردن جایزه ادبرگ به راحتی زیر سوال میره:443::160::434::251:

دقیقا اون یه باری که به نادال دادن زیر سوال رفت این جایزه

sahand
11-21-2011, 11:30 PM
مهرداد جان اصلا بخاطر بردن 7 بار جایزه ادبرگه که من ناراحتم از دست راجر.اگه یه آدمی مثل بعضیا این حرفو میزد که انتظاری ازش نمی رفت کسی چیزی نمی گفت.همه می گفتند عادیه.من چون طرفدار راجرم از دستش دلخورم.

msh13792
11-21-2011, 11:38 PM
مهرداد جان اصلا بخاطر بردن 7 بار جایزه ادبرگه که من ناراحتم از دست راجر.اگه یه آدمی مثل بعضیا این حرفو میزد که انتظاری ازش نمی رفت کسی چیزی نمی گفت.همه می گفتند عادیه.من چون طرفدار راجرم از دستش دلخورم.

برعکس تو من اصلا ناراحت نیستم
خیلی هم با این سبک صحبت حال میکنم
با این میگن جنگ روانی و یکی از روش های کاره
شاید یکی از دلایل باخت اندی میتونه همین فشار روانی باشه که راجر واسش ایجاد کرد
-----------------------------------------------------

Rafa
11-21-2011, 11:39 PM
دقیقا اون یه باری که به نادال دادن زیر سوال رفت این جایزه
اینارو ولش خودت چه میکنی مهرداد جون:434::shame:
دور هم داریم میخندیم دیگه:434::251:
نه دیگه داش، رافا نماد فروتنی در آن و آف کورته، نور فرگت ایت:443::655::441:

nole
11-21-2011, 11:40 PM

:379::379::379:

sahand
11-21-2011, 11:42 PM
برعکس تو من اصلا ناراحت نیستم
خیلی هم با این سبک صحبت حال میکنم
با این میگن جنگ روانی و یکی از روش های کاره
شاید یکی از دلایل باخت اندی میتونه همین فشار روانی باشه که راجر واسش ایجاد کرد
-----------------------------------------------------
ده نده.راجر مثلا الگو برا خیلیا.اینجور که تو میگی بعضیا که راجرو نشناسند ناامید میشند ازش

sahand
11-21-2011, 11:43 PM
آرسام جون منظورم از بعضیا کلا تنیس نبود.آدمای اینجوری توی هر جایی رو میگم.

مهران
11-21-2011, 11:47 PM
اسطوره در حال دریافت تروفی جوانمردترین تنیسور سال برای مرتبه هفتم :866:
http://tennis-image.com/images/83832529014827702544.jpg (http://tennis-image.com/images/83832529014827702544.jpg)

آورین...
مهم همینه، این عناوینه که میمونه نه یه تیتر خبری معمولی از نقل قول یه نفر!!

msh13792
11-21-2011, 11:47 PM
اینارو ولش خودت چه میکنی مهرداد جون:434::shame:
دور هم داریم میخندیم دیگه:434::251:
نه دیگه داش، رافا نماد فروتنی در آن و آف کورته، نور فرگت ایت:443::655::441:

]چاکرم عزیزم:151::151:
من دلم واسه F16 رئیس تنگ شده اومدم ببینم چطوریاس :655::655:
واسه قسمت آخر متنت هم : تو بگو آره ماهم میگیم آره :160::160:

مهران
11-21-2011, 11:53 PM
عجب!
پس شما میگی تو تنیس بازیه رو در رو ملاکه؟ یا نه منظورت اینه که بعد از مثلا 10-15 سال دیگه میان میگن افتخارات فلان تنیسور نسبت به اون یکی اینه که 2-3 بار بیشتر برده؟!
یا نه یه چیز دیگه ای و ما نمیدونیم؟
انصافا اینم شد منطق؟!
مرد اول تاریخ تنیس تا به امروز کسی نیست جز راجر فدرر...
حالا یکی 20بار اونو برده باشه یا نبرده باشه مهم نیست.... مهم اینه که کسی به گرد پاشم نرسیده هنوز!:443:

Rafa
11-21-2011, 11:54 PM
آورین...
مهم همینه، این عناوینه که میمونه نه یه تیتر خبری معمولی از نقل قول یه نفر!!
تروفی که میره خونه ی آق راجر:434:
این حرف ها هستن که میمونن: تو اذهان مردم، رسانه ها، سایت های خبری و...:443:
تو کل دنیا هم پخش میشه

sahand
11-22-2011, 12:05 AM
مهران جان من خستم دیگه حال بحث ندارم.همون حرفی که زدی تو همون پستی که نقل قول کردی خودم گفتم دیگه لازم نبود خودتو اذیت کنی.اون قهرمانیهای راجر جلو همه سر افرازش کرده.ولی بگیند کدوم مقابل اون یکی بهتر کار می کرد.این بحث ماست.کلا هر جا هر حرفی میشه پای قهرمانیهای راجر نیاد وسط دیگه غیر عادی میشه:160:

مهران
11-22-2011, 12:09 AM
اتفاقا به نظر میرسه نیاز به استراحت داری شما! قشنگ مشخصه خسته ای:443:
آخه خوب عزیز من تو تنیس همین قهرمانیاس که مهمه نه بازیه رو در رو! هیچ تنیسوری که ذره ای عقل داشته باشه حاضر نیست عنوان رو بذاره کناره بچسبه به بازیه رو در رو! این حرف شما بود که غیر عادی بود

sahand
11-22-2011, 12:15 AM
این بحثو اینجا کشش نده اگه هستی الان بیا تو چت باکس

Afshin
11-22-2011, 12:51 AM
این همه بحث واسه چیه ؟
خب راجر این حرفو زده ، درست هم بوده حرفش ولی هر حرف درستی رو نباید به زبون اورد
من خودم حال نکردم با این حرفش ولی میدونم علتش چی بوده
کلا آدم رک و رو راستی هست و بلد نیست تعارف تیکه پاره کنه و خیلی وقتها حرفایی میزنه که ممکنه بعضی ها خوششون نیاد.
امروز هم ثابت شد که بیراه نگفته

Paymaan
11-22-2011, 11:28 AM
این همه بحث واسه چیه ؟
خب راجر این حرفو زده ، درست هم بوده حرفش ولی هر حرف درستی رو نباید به زبون اورد
من خودم حال نکردم با این حرفش ولی میدونم علتش چی بوده
کلا آدم رک و رو راستی هست و بلد نیست تعارف تیکه پاره کنه و خیلی وقتها حرفایی میزنه که ممکنه بعضی ها خوششون نیاد.
امروز هم ثابت شد که بیراه نگفته

به نظرت جمله ی " راجر دمت گرم , سوزوندی خیلی هارو " اینجا به کار نمیاد؟

davidbeckham
11-22-2011, 12:44 PM
خوش اخلاق ترین تنیسور بدون شک نوواک هست
حتی وقتی هم میباره خندان هستش
باید جایزه رو به اون بدن دفعات بعد
مثل خاله زنکها هم پست سر کسی صحبت نمیکنه

Mohammad
11-22-2011, 12:58 PM
من نمیدونم واقعا ربط دادن باخت اندی به فرر به این قضیه چه ربطی داره؟ اگه دو بازی قبلیشون به خصوص بازیش تو توکیو رو دیده بودین، همچین حرفهایی رو نمیزدید.
بازم جالبه میخواین این قضیه رو ربط بدید به رک و رو راست و صادق بودن الدرر، خنده داره. فدرر اگه رک و رو راست هست اول بهتر در مورد موفقیت های خودش هم صادقانه نظر بده نه اینکه بخواد جنگ روانی راه بندازه مثل همونکاری که تو استرالیا پارسال کرد قبل از فینال. البته مرد اخلاقه اشکال نداره ... :254:
کائنتا شکر که رافائل نادالی بوجود آمد، البته ایشون همین الانم ... رو بنده نیست، ولی اون موقع اصلا میگفت تا قبل از من کسی تنیس بازی نمیکرده که، الک دولک بوده، تنیس یعنی من و بقیه این بچه مچه ها هم اون دور و ور میپلکن.

Afshin
11-22-2011, 01:17 PM
شما هم عرضه داشته باش بهترین بازیکن تاریخ بشو و بعد هم بگو تنیس یعنی من
تا قبل اون لحظه :392:
البته که تنیس یعنی فدرر ، البته که بعد از فدرر تنیس یه شکل دیگه شد و کلا ورزش تنیس رو به یه سطح بالاتر برد
حالا شما دوس داری توی هر تاپیکی در مورد فدرر خوشمزگی کنی و چهار تا اسمایلی هم بزاری تنگ پستت ، اصل ماجرا زیر سوال نمیره.

Farid
11-22-2011, 02:56 PM
با سلام
بله Murray گفته جواب Federer را با منار کردن توپ می دهم , راستی اگه تور تنیس رو بر میداشتند و تور والیبال میزاشتند Murray بهترین بازیکن تاریخ لقب می گرفت.
قسمتهائی از صحبتهای مربی Murray قبل از ورود به زمین در برابر Federer که از Locker room درز پیدا کرده:
" برو Andy جونم , برو و انقدر توپ رو منار کن و گیر بده به بکهندش تا پیروز شی , پس چی شد , افرین , منار یادت نره , 99 درصد توپهاتم بنداز رو بکهندش , حمله نکنی یه وقت جو بگیرتت ها چون بلد نیستی خطا میدی , همون کاری که بلدی بکن , غیر از منار کردن توپ که چیزی بلد نیستی همونو به درستی انجام بده. "

javi
11-22-2011, 03:05 PM
من نمیدونم واقعا ربط دادن باخت اندی به فرر به این قضیه چه ربطی داره؟ اگه دو بازی قبلیشون به خصوص بازیش تو توکیو رو دیده بودین، همچین حرفهایی رو نمیزدید.
بازم جالبه میخواین این قضیه رو ربط بدید به رک و رو راست و صادق بودن الدرر، خنده داره. فدرر اگه رک و رو راست هست اول بهتر در مورد موفقیت های خودش هم صادقانه نظر بده نه اینکه بخواد جنگ روانی راه بندازه مثل همونکاری که تو استرالیا پارسال کرد قبل از فینال. البته مرد اخلاقه اشکال نداره ... :254:
کائنتا شکر که رافائل نادالی بوجود آمد، البته ایشون همین الانم ... رو بنده نیست، ولی اون موقع اصلا میگفت تا قبل از من کسی تنیس بازی نمیکرده که، الک دولک بوده، تنیس یعنی من و بقیه این بچه مچه ها هم اون دور و ور میپلکن.
همونطور که یکی از دوستان گفت در مورداظهار نظر راجر ،این مهمه که چه وچگونه ازش سوال شده ،بعدشم این مهمه که تو کورت و جلو چشم هزاران تماشاگر و بیننده تلویزیونی جوانمرد بنظر بیای ،نه اینکه واسه بردن مثه.. دست به هر کاری بزنی!!،بعدشم تو ورزش حرفه ای این مسائل هست فک نمیکنم خودشون اینهمه به این مسائل دامن بزنند.ضمنا" اصلش بازی و سبک اسطوره واسه ما هنوز لذتبخشه قرار نیست که ایشون سنشون نره بالا،کلا حس میکنم اینایی که طرفداره راجر نیستن کلا" یه جور دیگه این ورزش و میبینن مثلا" چیزی مث فوتبال و راگبی.اون روزی که اسطوره نباشه ....... تنیس مباد

Mohammad_Joulaei
11-22-2011, 03:17 PM
اندی موری با باخت دیشبش مقابل داوید فرر چه طوری میخواد جواب راجر رو بده؟؟ این نتونست ضعیف ترین تنیسوری تورنمنت رو ببره (فرر). اگه یه دال وسطش بزاریم که خیلی خیلی سخت میشه!:160:

به قول استاد عزیزم فرید سیاست بزن زیرش رو داره که امثال راجر ارور بدن.

اون از فینال استرالیای 2010 اینبار نگرانش میشم. معلوم نیست بعد از باخت چی کنه.

ای کاش درک میکرد که با یه تنیسور 30 ساله رقابت میکنه.

Alireza Murray
11-22-2011, 05:09 PM
راجر اومده یه چیزی گفته در عین پررویی و شما چون طرفدارشونین میاین پشتش وای میسین و میگین اره درست گفته خب اندی هم جوابشو داده و خوب جوابی هم بهش داده به جای اینکه بگین حرکت راجر زشت بود حرکت اندی رو زشت جلوه میدین اگه شانگهای الکی بود پس پاریس هم الکی بود ، گفته جوابتو تو زمین مسابقه میدم ولی حالا با یه باخت به فرر میاین میگین اندی حتی نتونست فرر رو ببره چند تا اسمایلی هم میزارین اینور و اونورش که هیچ ربطی هم این باخت به موضوع نداره
خیلی جالبه راجر اومده شروع کرده به لوث کردن ولی شما میاین میگین چرا اندی اینجور گفته خیلی مسخرست :3t1:

مهران
11-22-2011, 05:40 PM
دوستان گل راجری، اصلا نیاز نیست اینقد بحث کنید، راجر اسطوره هست و خواهد ماند، آخه چرا ناراحت میکنید خودتونو؟
باور کنید بدون تعصب میگم و قصد دفاع از راجرو ندارم اما تو ورزش حرفه ای از این بگو مگوها زیاده... مطمئن باشید الان مورای و راجر به این موضوع فکرم نمیکنن... تا حالا نشنیدید جنگ روانی تو ورزش؟
به هم دیگه فحش که ندادن!! زیر گوش کسی که نزدن!! یه چیزی گفتن به هم سر کل کل، اونم نه با فریاد و دعوا خیلی مودبانه گفتن...
بحث الکلی والا
:866:

Nima88
11-22-2011, 06:34 PM
خوش اخلاق ترین تنیسور بدون شک نوواک هست
حتی وقتی هم میباره خندان هستش
باید جایزه رو به اون بدن دفعات بعد
مثل خاله زنکها هم پست سر کسی صحبت نمیکنه

منم موافقم خشایار.نواک اکثرا سعی میکنه با لبخند به نفر برنده تبریک بگه مثل فینال یو اس اپن پارسال یا نیمه نهایی مادرید 2009 مقابل رافا ، یک چهارم استرلیا 2010 مقابل سونگا و خیلی از بازیای دیگه این رفتارش قابل تحسینه.
در مورد حرف راجرم به نظرم حرف چندان جالب نبوده ولی خوب این جور اظهار نظرها تو تمام ورزشها بخصوص تو فوتبال زیاده و خب ماری هم که جوابش داده ، فکر نمی کنم اینقدر جای بحث داشته باشه.

msh13792
11-23-2011, 12:07 AM
میگم این بچه په چرا انصراف داد
بابا ما منتظر بودیم بیاد زمین مسابقه به راجر جواب بده ها
خیلی حیف شد
حالا دو روز دیگه هم میاد میگه آقا ما حالمون خوب نبود اصلا ارزش نداشت بردشون بقیه
والا

msh13792
11-23-2011, 12:16 AM
منم موافقم خشایار.نواک اکثرا سعی میکنه با لبخند به نفر برنده تبریک بگه مثل فینال یو اس اپن پارسال یا نیمه نهایی مادرید 2009 مقابل رافا ، یک چهارم استرلیا 2010 مقابل سونگا و خیلی از بازیای دیگه این رفتارش قابل تحسینه.
در مورد حرف راجرم به نظرم حرف چندان جالب نبوده ولی خوب این جور اظهار نظرها تو تمام ورزشها بخصوص تو فوتبال زیاده و خب ماری هم که جوابش داده ، فکر نمی کنم اینقدر جای بحث داشته باشه.

جدیدا دلقک بازی شده اسمش لبخند

nole
11-23-2011, 01:01 AM
راجر اومده یه چیزی گفته در عین پررویی و شما چون طرفدارشونین میاین پشتش وای میسین و میگین اره درست گفته خب اندی هم جوابشو داده و خوب جوابی هم بهش داده به جای اینکه بگین حرکت راجر زشت بود حرکت اندی رو زشت جلوه میدین اگه شانگهای الکی بود پس پاریس هم الکی بود ، گفته جوابتو تو زمین مسابقه میدم ولی حالا با یه باخت به فرر میاین میگین اندی حتی نتونست فرر رو ببره چند تا اسمایلی هم میزارین اینور و اونورش که هیچ ربطی هم این باخت به موضوع نداره
خیلی جالبه راجر اومده شروع کرده به لوث کردن ولی شما میاین میگین چرا اندی اینجور گفته خیلی مسخرست :3t1:
:441::441::441::441::441:

javi
11-23-2011, 07:40 AM
پس کیا بودن از عکسل العمل نوله بعد قهرمانی تو رم ، مادرید .. شاکی بودن!!!!!!