PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرایط بازی

Farid
11-16-2011, 09:09 PM
Conditions
مسابقات Barclays ATP World Tour Finals برای سومین سال پیاپی بر روی یک سطح Hard داخل سالن در سالن O2 شهر London برگزار می شود.
" این یک سطح با سرعت متوسط ( Medium Pace Surface ) و Bounce کم است , " Rusedski در سال 2009 چنین گفت و ادامه داد:
" همچنین سرویس Kick در این مکان جواب نخواهد داد. "
Mark Petchy گزارشگر تلویزیونی اضافه کرد:
" Bounce توپها پائین است و این سطح به طور باورنکردنی ای در برابر Slice خوب جواب می دهد. به نظر من این سطح مناسب Federer است , در حالیکه Rafa ممکن است به زحمت بیفتد. "
اضهار نظرهای مختلف راجع به شرایط بازی در مسابقات
London
" اکثر بازیکنان این سطح را یک سطح داخل سالن کند می دانند , " گزارشگر تلویزیونی Ashly Fisher چنین گفت.
" سطح بازیها تقریبا سریع بود , اما خیلی بد نبود. Low Bounce اما چیز خیلی خاصی راجع به ان وجود نداشت. " Melzer چنین گفت.
" سطح برگزاری مسابقات برای یک سطح داخل سالن واقعا کند است. من از Slice به خوبی استفاده کردم , توپها خیلی پائین می ایستادند , و خیلی از Drop Shot استفاده کردم که برخی از گزارشگران انرا دوست ندارند , اما انها ( Slice & Drop Shot ) امروز به خوبی عمل کردند , " Murray بعد از شکست دادن Soderling چنین گفت.
" من فکر می کنم سطح بازیها شبیه به Valencia بود , " Ferrer چنین گفت.

Behr@d
11-17-2011, 11:31 AM
توپ مورد استفاده در این مسابقات چیست؟

Farid
11-17-2011, 12:34 PM
توپ مورد استفاده در این مسابقات چیست؟
اگه اشتباه نکنم Head ATP ه دقیقا مانند مسابقات Paris و Shanghai