PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انصراف نواک جوکوویچ از ادامه رقابت‌های تنیس مسترز هزار امتیازی پاریس

PowerVu
11-11-2011, 04:50 PM
انصراف نواک جوکوویچ از ادامه رقابت‌های تنیس مسترز هزار امتیازی پاریس

http://6600.es/images/3kehqszwi6lxdlraynb.jpg

نواک جوکوویچ به دلیل شدت گرفتن مصدومیتش از ادامه رقابت های تنیس مسترز پاریس انصراف داد.

مرد شماره یک تنیس جهان امروز اعلام کرد: "بعد از پیروزی در دور سوم مقابل ویکتور ترویسکی صرب، مصدومیتم شدت گرفت به طوری که دیگر نمی توانم ادامه دهم. برای تمام کسانی که قصد داشتند بازی من را ببینند و برای این دیدار بلیت خریداری کرده بودند متاسفم. من فصل سختی را پشت سر گذاشتم و احساس می کنم این مصدومیت حاصل فشار رقابت های این فصل بود. امیدوارم بتوانم به‌زودی به میادین بازگردم."

جوکوویچ پیش از این برای حضور در رقابت های مسترز پاریس یک میلیون پوند به عنوان پاداش از برگزارکنندگان دریافت کرده بود.

به این ترتیب "جو ویلفرد سونگا" به نیمه نهایی راه یافت و باید با برنده دیدار "جان ایزنر" آمریکایی و "داوید فرر" اسپانیایی دیدار کند.

Yashar
11-11-2011, 05:30 PM
از همون اول نمی خواست بیاد به خاطر مصدمیت اما به خاطر عشقی که به تنیس و هوادارش داره شرکت کرد:434:
البته شاید اون یک میلیون پوند یک اپسیلون نقش داشته

moris
11-11-2011, 08:02 PM
دیگه فک کنم طرفداراش تا لندن سکوت کنن بهتر باشه.از رافای خودمون بدتر داره رافتار میکنه.
کم کم همه دارن میفهمن که شخصیت نامبر1 بودن رو نداره

Sajad
11-11-2011, 08:35 PM
دیگه فک کنم طرفداراش تا لندن سکوت کنن بهتر باشه.از رافای خودمون بدتر داره رافتار میکنه.
کم کم همه دارن میفهمن که شخصیت نامبر1 بودن رو نداره

اتفاقا این طرفدارای نادال هستند که بعد 6 باخت پشت سر هم به نواک باید فعلا حداقل واسه 2 ماه هم که شده سکوت کنند

مهران
11-11-2011, 09:21 PM
البته از نواک خوشم میاد ولی به نظرم رافا با اقتدار بیشتری نامبر 1 بود. امیدوارم زودتر مصدومیتش برطرف بشه

moris
11-12-2011, 03:57 AM
اتفاقا این طرفدارای نادال هستند که بعد 6 باخت پشت سر هم به نواک باید فعلا حداقل واسه 2 ماه هم که شده سکوت کنند

الان این چه ربطی به حرفهای من داشت ؟؟؟!!!!
من میگم شخصیت قهرمانی شما میگید باخت به نادال ؟؟؟!!!!
شما اگه میتونی با یه دلیل کوچیک واسه من ثابت کن که نواکتون واسه پول تو پاریس شرکت نکرد من دیگه تنیس نگاه نمیکنم؟

Sajad
11-12-2011, 10:03 AM
الان این چه ربطی به حرفهای من داشت ؟؟؟!!!!
من میگم شخصیت قهرمانی شما میگید باخت به نادال ؟؟؟!!!!
شما اگه میتونی با یه دلیل کوچیک واسه من ثابت کن که نواکتون واسه پول تو پاریس شرکت نکرد من دیگه تنیس نگاه نمیکنم؟

من خودم قبول دارم که نواک بیشتر بخاطر این پولی که قرار بود بهش بدن(پول کمی هم نبود:434:) تو پاریس شرکت کرد اما این دلیل نمیشه که بگیم نواک شخصیت قهرمانی یا نامبر وانی نداره

Alireza Murray
11-12-2011, 01:35 PM
جون عمت نواک :434::443:
تا از لندن انصراف نده من باور نمیکنم

Behr@d
11-12-2011, 01:53 PM
خوب شد انصراف داد.

اصلا نباید شرکت میکرد با اون مصدومیتش!

به نظرم باید عین نادال تا مسابقات لندن استراحت میکرد که برای این مسابقات کاملا آماده میشد.

اگه ادامه میداد هم با اون وضع به سونگای آماده می باخت.