PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما ماری تا پایان دورانش چند گرنداسلم را تصاحب خواهد نمود؟

Pouya
10-17-2011, 05:47 PM
درود

به نظر شما ماری تا پایان دورانش چند گرنداسلم را تصاحب خواهد نمود؟

Nima88
10-17-2011, 06:05 PM
سوال جالبیه.به نظرم اندی بلاخره گرند خواهد گرفت چیزی که لیاقتش داره پس گزینه 1 نخواهد بود من به گزینه 2 رای میدم.

FaRzIn
10-17-2011, 06:50 PM
من نمیدونم چرا موتور اندی آخر فصل روشن میشه و تو طول فصل زیاد نمی تونه بازیهای واقعیش رو ارائه بده در مورد چند گرند هم 3-5 تا رو می تونه بدست بیاره !!

Fakhruddin
10-17-2011, 08:10 PM
درود
اول این نکته رو در نظر داشته باشیم که در دنیای شگفت انگیز تنیس اتفاقات عجیبی رخ میده ! و پیش بینی آینده تنیس کار ساده ای نخواهد بود.
اندی مورای
نمیدونم کی گرند اسلم خواهد برد .اما از اون گرند اسلمهایی میبره که ابر و باد و مه و خورشید فلک در کارند ...:434:
سه نفر مانع اصلی وی برای فتح گرند اسلم محسوب میشن , فدرر نادال جوکویچ .
خب گرند اسلمهای رو که تا نیمه نهایی اومده بررسی میکنیم.
یواس اوپن 2008 در یک بازی عجیب و غریب در سمی نادال رو شکست داد ولی در فینال به فدرر 3-0 باخت.
ویمبی 2009 در غیاب رافائل نادال به سمی ویمبی رسید اما در مقابل رادیک آماده در یک بازی نزدیک مغلوب شد.به فینال هم میرسید فدرر حاضر بود.همون سه نفر که گفتم.
استرالیا 2010 به فدرر در فینال 3-0 باخت.
ویمبی 2010 در سمی به رافا 3-0 باخت.
استرالیا 2011 که بنظر من بهترین فرصت وی هم بود چون اینبار برخوردی به فدرر و نادال نداشت به فینال رسید اما اینبار در مقابل جوکویچ 3-0 باخت.
رولندگاروس 2011 به رافا 3-0 باخت.
ویمبی 2011 به رافا 3-1 باخت
یواس اوپن 2011 به رافا 3-1 باخت.
او برای بردن گرند اسلم لازمه که از پس این سه نفر که در مسیرش قرار میگیرن بر بیاد.او توانایی بردن این سه نفر را در مسترزهای 1000 و دیگر تورنمت ها ثابت کرده اما گرند اسلم 3 از 5 شرایطش خاص هست.انجا بهترین و با کیفیت ترین بازیها از سوی تنیسورها ارائه میشه لازمه که وی هم بهترین بازی خود رو در گرند اسلم ارائه بده.ذهن و تمرکز و روحیه ی وی برای بازیهای طولانی به مراتب بهتر از گذشته وی که تاکنون دیدیم باشه.از لحاظ ابزار بازی خصوصا در حمله خیلی باید غنی تر بشه.
پیش بینی من اینه که وی بالاخره موفق خواهد شد گرند اسلمی ببره که این موضوع گزینه 0 رو خارج میکنه. !اگر زودتر قهرمان بشه چون فشار زیادی از روی دوشش برداشته خواهد شد , باز هم میتونه قهرمان بشه که پیش بینیم اونوقت بین 3-5 خواهد بود در غیر اینصورت بین 1-2 خواهدبود.بیش از 5 رو من بطور مطلق رد نمیکنم اما برای من احتمالش خیلی کمه !

شایان نادال
10-18-2011, 12:22 PM
با درود فراوان به نظر من که بیشتر از دو تا نمیتونه بگیره چون رقیب های قوی داره که نمیتونه در گرند ها ببرشون مثه جکوویچ و....

Alireza Murray
10-18-2011, 12:33 PM
اگه بتونه استرالیا 2012 رو ببره بدون شک بیش از 5 ، در سال بعد شانس خوبی برای قهرمانی در استرالیا و ویمبلدون داره که اگه بتونه این 2 رو بگیره مطمئنا بیش از 7 هم خواهد شد

فالوتورو
10-18-2011, 01:04 PM
به نظر من اندی در دنیای تنیس جزء معدود افرادیه که میتونه توی یک سال 4 تا گرند اسلم رو ببره
چون هم سبک وزنه و هم ذهنش مثل کامپیوتر کار میکنه( البته اگر تمرکز داشته باشه:001_smile:)

Nima88
10-18-2011, 05:34 PM
به نظر من اندی در دنیای تنیس جزء معدود افرادیه که میتونه توی یک سال 4 تا گرند اسلم رو ببره
چون هم سبک وزنه و هم ذهنش مثل کامپیوتر کار میکنه( البته اگر تمرکز داشته باشه:001_smile:)
قطعا تنیسور خیلی خوبیه اما حتی راجر فدرر هم نتونست تو یک فصل 4 گرند بگیره چه برسه به اندی که هنوز در حسرت بردن یک گرند اسلمه این اتفاق به نظرم هرگز رخ نخواهد داد.
فقط یک لحظه تصور کنید اندی و بردن رولند:251::254: