PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایبرک!

Pouya
08-21-2011, 10:52 AM
به نظر شما از بین بازیکنان کنونی کدامیک در دوران ورزشی خود در تایبرک موفق تر بوده اند؟

امیدوارم بدون تعصب به بازیکن مورد علاقه تون رای بدین!

Mahmood
08-21-2011, 01:14 PM
Tie Break Leaders

Pouya
08-21-2011, 02:33 PM
با سپاس از محمود عزیز! من خودم این لیست ر دیده بودم و می خواستم نظر کاربران ر بدون قرار دادن اون بدونم! :443: البته نتایج مشخصه : تو هر نظر سنجی که راجر:655: باشه با اقتدار اول میشه!:434:

Mahmood
08-21-2011, 04:18 PM
با سپاس از محمود عزیز! من خودم این لیست ر دیده بودم و می خواستم نظر کاربران ر بدون قرار دادن اون بدونم! :443: البته نتایج مشخصه : تو هر نظر سنجی که راجر:655: باشه با اقتدار اول میشه!:434:
خواهش میکنم پویا جان
آخه در مورد آمار و چیزهایی که مشخصه (Facts)که نظر سنجی نمیکنند دوست عزیزم !
نظر سنجی برای دونستن نظر افراد مختلف هست درباره مسائلی که حالت سلیقه ای داره یا نظر جمع برای اعمال یک قانون یا انتخاب فرد خاصی مهمه
با توجه به تنفر زاید الوصفی که شما از نادال دارید و علاقه شدیدتون به فدرر بی شک اگر در این رده بندی فدرر اول نبود شما این تاپیک رو نمیزدید ...درست نمیگم؟ :443:

Pouya
08-21-2011, 04:56 PM
خواهش میکنم پویا جان
آخه در مورد آمار و چیزهایی که مشخصه (Facts)که نظر سنجی نمیکنند دوست عزیزم !
نظر سنجی برای دونستن نظر افراد مختلف هست درباره مسائلی که حالت سلیقه ای داره یا نظر جمع برای اعمال یک قانون یا انتخاب فرد خاصی مهمه
با توجه به تنفر زاید الوصفی که شما از نادال دارید و علاقه شدیدتون به فدرر بی شک اگر در این رده بندی فدرر اول نبود شما این تاپیک رو نمیزدید ...درست نمیگم؟ :443:

حرفت به طور کلی درسته. ولی یه چیزی هست. ضریب فدرر با نواک - به طور مثال - تفاوتی نداره خیلی. و اصلا با اتکا به این آمار نمیشه گفت فدرر از از نواک موفق تر بوده. یا مثلا خیلی از پیروزی های نادال در تایبرک در بازی های مهم بوده. مخصوصا امسال. احتمالا من منظورم ر بد رسوندم. منظورم من اون ضریب نبود که هر کی اونو دید چون فدرر اول هست بهش رای بده. باید بازی های مهمتر از بازی های با اهمیت کم جدا بشه تا بشه بهتر قضاوت کرد. یعنی این خیلی fact نیست که هر کی ضریبش بالاتره حتما بهتره. نظر سنجی هم همیشه سلیقه ای نیست ، جنبه فنی هم داره. من می تونستم اون آمار بزارم در کنارش آمار گرند اسلم ها رم بزارم و مثلا آمار هارد و خاک و چمن هم بزارم. اونجا دیگه نمیشه قضاوت سلیقه ای فقط. بحث فنی هم کنارش میاد. یعنی میشه بحث کرد روش نه اینکه چون فدرر یک صدم بهتر از جوکو بوده پس بهتره و ... . یعنی به نظر من واضح و مشخص نبوده که کی بهتره وگرنه بیکار نبودم نظرسنجی بزارم. (البته این بازم مثل قبلیها شد علاقه سنجی!)
در مورد تنفر زاید الوصف از نادال ، واقعا در اون حد که شما فکر می کنید نیست. البته به طور کلی هست چون رقیب هستیم. ولی مثلا اگه نادال رنکش پایین بود و بعدا افت بکنه من مثل الان از باختش خوشحال نمی شدم و نمیشم.
من دیشب به فکرم افتاد یه همچین تاپیکی بزنم و بعد رفتم آمار هم دقیق دیدم.(نه فقط آمار بالا) اگه فدرر دهم هم بود بازم این تاپیک ر می زدم و البته فدرر بازم احتمالا در نظر سنجی اول میشد. :434:
این نظر سنجی هم برای خود من حجت کامل شد که دیگه تو هیچ نظر سنجی فدرر نزارم!
تو این نظرسنجی هم فدرر 100 تا رای بیاره من خوشحال نمیشم و رای هم نمی آورد ناراحت نمیشم و انتخاب فرد خاص برام مهم نبوده. شاید منظورم ر بد رسوندم.
در هر حال اگه کسی ازین نظرسنجی ناراحت شده ، من هیچ منظور خاصی نداشتم و نمی خواستم چیزی ر ثابت بکنم...