PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاهدات جالب تنیسی

pinkthewall
08-16-2011, 04:46 PM
سلام دوستان من چند روز پیش با دوستم تمرین میکردم که دیدم یک دفعه از زمین فرار کرد وقتی برگشت دیدم صورتش خونی شده گفتم چرا اینجوری شدی به نظرتون چی گفت؟
بله چشمتون روز بد نبینه آقا اومده بود فورهند بزنه که خودش با راکت خودش زده بود توی صورت خودش:254::254::254:

pourya RF
08-16-2011, 04:56 PM
سلام دوستان من چند روز پیش با دوستم تمرین میکردم که دیدم یک دفعه از زمین فرار کرد وقتی برگشت دیدم صورتش خونی شده گفتم چرا اینجوری شدی به نظرتون چی گفت؟
بله چشمتون روز بد نبینه آقا اومده بود فورهند بزنه که خودش با راکت خودش زده بود توی صورت خودش:254::254::254: دقیقا این اتفاق برای من هم پیش اومده !!! 2 سال پیش بود اومدم فورهند بزنم راکت خورد تو دماغم و دماغم شکست و زمین پر خون شد ! و اینقدر شدتش زیاد بود سریع بچه های باشگاه منو به بیمارستان رسوندن :434:

moris
08-16-2011, 05:28 PM
من تو دماغم تا حالا نخورده اما تو سر و پام 2-3 باری خورده
بدترینش هم همون زانوم بود که 6-7 ماه پیش بود.کلا چون سبک بازیم خرکیه http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif از این اتفاقات زیاد واسم میوفته.

koury
08-16-2011, 06:26 PM
من از این اتفاقات زیاد برام افتاده ولی خدا رو شکر تابحال جاییم نشکسته!! یه بار اوایل که مبتدی مبتدی بودم بعد از سرو زدن راکت خورد تو زانوی چپم که مربیم هم شدیدا سرم داد زد و گفت باید راکت رو از بغل بدن عبور بدی!! جالب بود هر بار که تا قبل از اون روز سرو میزدم راکت یا میخورد به زانوم یا از کنارش رد میشد و شانس آوردم زانوم سالم مونده :160:

چندین بار هم نزدیک بوده خودم رو ناکار کنم چه با راکت چه با توپ!! یه بار جو گیر شدم موقع زدن Tweener راکت خورد یه جای خفن و تا یه ربع سرم سیاهی می رفت...:350:

mh_nik
08-16-2011, 06:46 PM
1-در یک مسابقه دوستانه پس از سرو زدن اومدم به طرف نت برای یک serve & volley , اولین والی رو زدم دومیش رو که به طرف بکهندم اومد هم با یک گام بلند به سمت چپ , زدم در حالیکه توپ به شدت کات برداشت وقتی وارد زمین حریف شد اولین برخورد(Bounce) توپ نزدیک تور و دومین برخورد در زمین خودم بود (یعنی توپ بدون برخورد به راکت حریف خودبخود وارد زمین خودم شد دلیلش هم کات زیاد بود که توسط بکهند اسلایس والی ایجاد شد)

2-در یکی از مسابقات آدینه در راند 1 با شخصی مسابقه داشتم در یکی از گیم های بازی که حریف باید سرو میزد من آماده ی دریافت بودم که ناگهان به جای برخورد توپ در سرویس باکس یه چیز دیگه ای وارد زمینم شد؟!؟ اون چیز هم راکت حریفم بود که وقتی سرو زد پس از برخوردی محکم به زمین خودش اومد داخل زمین من! خوشبختانه در این سانحه راکت جان سالم به در برد!

3-چند سال پیش بود وقتی یک فورهند محکم زدم بعد که جلویم را نگاه کردم دیدم توپی وارد زمین نشده یکم دور و برم رو سریع نگاه کردم نبود تو هوا هم که نبود! دیدم راکتم سنگین شده نگو که توپ رفته بود تو گلوگاه (همون قسمت سه گوش زیر صفحه) راکتم.

http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif

Paymaan
08-16-2011, 06:52 PM
منم چند سال پیش یادمه داشتم با دوستم بازی میکردم یک دفعه هوس حمله زد به سرم . رفتم لب نت که والی بزنم توپ خورد به فریم راکت بعد هم صاف خورد تو چشمم که تا چند دقیقه اصلا جایی رو نمیدیدم!:251:

Behnam RF
08-16-2011, 06:56 PM
چه خبره اینجا :434:

من هم خدا رو شکر یکبار بیشتر کمدی نبودم :434: ، اونم موقع smash آفتاب به چشمم خورد و shank شد :434:

Paymaan
08-16-2011, 07:01 PM
چه خبره اینجا :434:

من هم خدا رو شکر یکبار بیشتر کمدی نبودم :434: ، اونم موقع smash آفتاب به چشمم خورد و shank شد :434:
بهی یعنی همه smash هات میاد داخل زمین؟ و دیگه تا این لحظه shank نکردی؟
چون من و محمد خوراکمون shankه! با این تفاوت که شنک های من میاد تو زمین ولی مال محمد میره تو سوزان لنگلن!:251:

Behnam RF
08-16-2011, 07:07 PM
بهی یعنی همه smash هات میاد داخل زمین؟ و دیگه تا این لحظه shank نکردی؟
چون من و محمد خوراکمون shankه! با این تفاوت که شنک های من میاد تو زمین ولی مال محمد میره تو سوزان لنگلن!:251:
روی smash همون یکبار رو داشتم ، ولی فورهند شانک زدم، خب شانک باید بره سوزان:434:

pourya RF
08-16-2011, 08:50 PM
منم چند سال پیش یادمه داشتم با دوستم بازی میکردم یک دفعه هوس حمله زد به سرم . رفتم لب نت که والی بزنم توپ خورد به فریم راکت بعد هم صاف خورد تو چشمم که تا چند دقیقه اصلا جایی رو نمیدیدم!:251:
پس دلیل چپ بودنه چشات اینه :434:

pinkthewall
08-16-2011, 11:17 PM
دوستان شاید بگید دروغ میگه ولی به جان مادرم راست میگم
من همیشه وقتی دراپ شاتی بهم میزنن و میبینم که یک گام از توپ دورم و به توپ نمیرسم راکتو به سمتش پرتاب میکردم تا زمانبندیه برخورد توپ با زمینو کمی بهتر متوجه بشم .امروز یعنی 1390/5/25وقتی حریفم بعد از زدن بکهند من از بیرونه زمین برام دراپ شات انداخت و من هم تمام تلاشم رو کردم تا به توپ برسم ،وقتی دیدم دیگه نمیرسم راکت را به صورت تمام حرفه ای به سمت توپ پرتاب کردم و توپ درست کمی مانده بود که برای بار دوم به زمین برخورد کنه خورد به لبه راکت و رفت توی زمین حریف در این لحظه بود که من خودمو بدونه شمشیر مقابل ضربه بعدی حریف دیدم و با خودم گفتم چیکار کنم،چیکار نکنم که تصمیم گرفتم دست خالی مثل دروازه بانا حمله کنم روبروی حریف که از قضا کلکم گرفتو حریف عزیز حول شدو توپو زد توی تور و صدای کامانه من فضارو پرکرد.

DArk
08-16-2011, 11:39 PM
چه تاپیک جالبی شدhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif
من خودم اولایی که بازی میکردم، موقع اسلایس زدن بعضی وقتها راکتم رو زیاد میاوردم عقب میخورد توی چشمم:001_smile: ولی باحالاترین و البته فاجعه ترین صحنه که دیدم مربوط میشه به یکی از پارتنرهام،بنده خدا یکم چاق بود،نه می دویید نه درست بازی میکرد،برای اینکه منم نتونم ضربه محکم بزنم به سمتش همش یا اسلایس میزد یا دراپ شات مینداخت،خلاصه که حسابی رو مخ بود،1 بار می خواست دراپ شات بندازه سوتی داد جلوی نت توپ بلند شد رو سر من،منم نامردی نکردم با تمام زورم همون رو اسمش برگردوندم،ولی بجای اینکه بشینه رو زمین،مستقیم رفت نشست وسط پیشونیشhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif بدخت افتاد زمین تا 1 دقیقه سرشو گرفته بود بلند نمیشد،با اینکه اولش خیلی بامزه بود،ولی بدش دلم براش سوخت...بدهم که بلند شده بود،شده بود ماه پیشونیhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif...

Paymaan
08-17-2011, 10:32 AM
پس دلیل چپ بودنه چشات اینه :434:
چشم های من چپه!؟ پسره ی خبر چین .

Mohammad
08-17-2011, 01:49 PM
دوستان شاید بگید دروغ میگه ولی به جان مادرم راست میگم
من همیشه وقتی دراپ شاتی بهم میزنن و میبینم که یک گام از توپ دورم و به توپ نمیرسم راکتو به سمتش پرتاب میکردم تا زمانبندیه برخورد توپ با زمینو کمی بهتر متوجه بشم .امروز یعنی 1390/5/25وقتی حریفم بعد از زدن بکهند من از بیرونه زمین برام دراپ شات انداخت و من هم تمام تلاشم رو کردم تا به توپ برسم ،وقتی دیدم دیگه نمیرسم راکت را به صورت تمام حرفه ای به سمت توپ پرتاب کردم و توپ درست کمی مانده بود که برای بار دوم به زمین برخورد کنه خورد به لبه راکت و رفت توی زمین حریف در این لحظه بود که من خودمو بدونه شمشیر مقابل ضربه بعدی حریف دیدم و با خودم گفتم چیکار کنم،چیکار نکنم که تصمیم گرفتم دست خالی مثل دروازه بانا حمله کنم روبروی حریف که از قضا کلکم گرفتو حریف عزیز حول شدو توپو زد توی تور و صدای کامانه من فضارو پرکرد.

البته شما پوینت رو باختید، موقع ضربه باید راکت در کنترل شما باشه. اگه راکت رو پرت کنید، شما پوینت رو می بازید خواه توپ برگرده زمین حریف یا برنگرده.

pinkthewall
08-18-2011, 12:00 AM
بله حرف شما درست ولی توی بازیه دوستانه میشه دریبل دیواریم زد این پرتاب راکت ما هم حکم دریبل دیواری داشت و پویته زیبایی فن به خودم دادم و هرچی حریفم گفت قبول نیست من گفتم باید خداتو شکر کنی که کل ست بازیرو به خاطر این حرکت به نام خودم ثبت نکردم

nanook
08-18-2011, 01:20 PM
من خودم این اتفاق برام پیش نیمده اما دوتا از دوستام اره.یکی پا و یکی صورت.:242:

فالوتورو
08-20-2011, 08:58 PM
عجب اتفاقات با مزه ای افتاده برای دوستان:434:
برای من که تازه کارم یخورده ترسناکه
البته خداییش خودمونی ترین تاپیک سایت همینه ها

khabgard
08-21-2011, 02:44 AM

دقیقا این اتقاق برای من هم افتاد !!! :434: منتهی برای من در حین رالی بود ... البته خدا رو شکر چیزی نشد ...
چند بار دیگه هم اون اوایل موقع تغییر جهت کنترلم رو از دست می دادم ,....
کف زمین:)

pinkthewall
09-05-2011, 04:11 PM
آقایون امروز تو زمین مشاهده گر کسی بودم که این لطیفرو می گفت:
سال ۸۷ در تلفات جاده‌ای ۱۰ درصد کاهش وجود داشته است و تا سال ۹۰ این تلفات به صفر می‌رسد و انشاءالله تا سال ۹۱ در جاده‌ها زاد و ولد خواهیم داشت!

pinkthewall
09-05-2011, 04:14 PM
آقایون آقایون مشاهده کنید:
اشکان شکوفی تا ده سال برای مربیش عزاداری می کرد . شایسته بهش میگه: آخه چقدر گریه می کنی ده سال گذشته . میگه : آخه هر وقت یادم میفته که موقع خاکسپاریش چه دست و پایی میزد جیگرم آتیش می گیره

pinkthewall
09-16-2011, 04:36 PM
ای بابا کسی چیزی مشاهده نکرده تا کمی از کسالت در بیایم(اگه توی راه باشگاهم چیزی مشاهده کردیدم قبوله)

koury
09-16-2011, 07:47 PM
من چند روز پیش رفتم باشگاه استقلال تمرین تو مسیر یه بچه سوسول که فقط برای خودنمایی میان تو کورت رو دیدم که اومد تو مجموعه :434: اصلا لخت نشد و رفت یه راست تو کافی شاپش و تازه ساک ۱۲ تایی بابولات هم کنار دستش گذاشته بود که مثلا آره منم چند تا راکت نادال یا رادیک دارم!! :251:

من تو طول تمرین دو ساعتم چشمم بهش بود... هر از گاهی نگاش میکردم داشت تلفنی حرف میزد یا یه چیزی میخورد و بعد از دو ساعت و خرده ای که داشتم از باشگاه خارج میشدم دیدم داره میره بیرون :350:

این از نکات قابل توجه بچه مایه دار ها هست که یکی از بزرگترین دلایل عدم پیشرفت تنیس تو ایرانه!! فقط ۲۰۰ تومن پول پارکینگ داده که ماشینو بزاره اونجا و بگه منم میرم تو باشگاه تنیس... و این اولین بار نبود که من ایشون رو میدیدم اینطوری میاد و میره!! :350: :3t1:

arya
09-17-2011, 04:33 PM
اقا دیروز جو منو گرفت بلند شدم رو هوا اسمش بزنم مثه sampras :441:افتاب نافرم خورد تو چشم :243:با حس ششم ضربرو زدم اومدم پایین دیدم هرچی وایسادم توپ پایین نمیاد :434:اخر فهمیدیم توپ تو اون گلوگاه راکته

pinkthewall
09-17-2011, 05:23 PM
از اینجور آدما تو باشگاه ها که الکی بیان وبرن زیادن.

SolidSpin
09-19-2011, 04:50 PM
یکی از جالب ترین مشاهدات تنیسی، راکت Babolat :
http://www.youtube.com/watch?v=H3aQo_vcGnA

Amir_RF
07-13-2012, 12:22 PM
من یه بار جوگیر شدم خواستم رو زمین خط ترمز بکشم خوردم زمین دستم شکست

nanook
07-13-2012, 02:25 PM
یه بار بازی دابل میکردیم و یار منم قد بلند بود یه سرو زدم مستقیم رفت خورد پشت کله یارم.:251::254:

SHIR FarHad
06-03-2013, 08:54 AM
دیشب با یکی از بچه ها ک خییلی باهاش کری دارم رفتیم تنیس بازی کنیم . اواسط رالی بود ک من اومدم روی نت و رفیق ما هم ی لاب انداخت پشت سرمون ,تا دویدم سمت توپ ناخوداگاه حالت تویینر گرفتمو زدم :242:و توپ ب صورت واقعا شانسی ک خودمم نفهمیدم چی شد رفت انتهای زمین :350:!!!
چشمتون روز بد نبینه این دوست ما چنان از این ضربه ناراحت شد ک وسط بازی ساکشو جمع کرد رفت:434: !!

ولی الان حس میکنم راجر در مقابل نواک سر اون پوینت حساس ک تویینر زد چ حسی داشت واقعا لذت بخشه :866:

siavash4
12-23-2014, 09:41 PM
وقتی داشتم بازی ریچارد گاسکه و نواک جوکویچ و میدیدم یه دراپ با اسپین زیاد گاسکه زد که توپ بعد از این که اومد تو زمین نواک بدون اینکه نواک به توپ برسه برگشت تو زمین خود گاسکه که خوب امتیاز این توپ برای گاسکه هست
همیشه به این ضزبه فکر می کردم که یه روز قسمت شد خودمونم همچین ضربه ای زدیم اتفاقا راکت منم از همون سری راکت گاسکه است کلی به خودمون افتخار کردیم :160:

A-Rod
12-24-2014, 12:25 AM
وقتی داشتم بازی ریچارد گاسکه و نواک جوکویچ و میدیدم یه دراپ با اسپین زیاد گاسکه زد که توپ بعد از این که اومد تو زمین نواک بدون اینکه نواک به توپ برسه برگشت تو زمین خود گاسکه که خوب امتیاز این توپ برای گاسکه هست
همیشه به این ضزبه فکر می کردم که یه روز قسمت شد خودمونم همچین ضربه ای زدیم اتفاقا راکت منم از همون سری راکت گاسکه است کلی به خودمون افتخار کردیم :160:

آره.نواک هم بعدش برای گاسکه دست زد.یه بار موقع اسمش توپ رو زود زدم و به سر فریم راکت خورد. با حداکثر اسپین و حداقل قدرت خورد جلوی زمین مربیم و خورد به تور اون.البته مربیم بر خلاف جوکوویچ تشویقم نکرد!

بهار
06-17-2015, 01:18 PM
این دوست ما کلا پرته.اگه اینجارو ببینه خودش از خنده میترکه.
اومدیم تو زمین روبروم وایستاد دیدم تیشرتش تا روی رون پاشو گرفته و خبری از شلوارک نیست. حالا من بخندو اون فرار کن به سمت کولش.
آقا هر جلسه زیر شلوار شلوارک می پوشید که میاد تو زمین فقط شلوارو در بیاره و سریع آماده بشه.نگو یادش رفته بود تو خونه بپوشه.