PowerVu
08-11-2011, 05:40 PM
بیشترین تعداد عناوین قهرمانی کسب شده توسط یک نفر:
----------------------------------------------------------------------
6 بار توسط Ivan Lendl در سالهای 1980-1981, 1983, 1987-1989
3 بار توسط Andre Agassi در سالهای 1992, 1993-1994
2 بار توسط John McEnroe در سالهای 1984-1985
2 بار توسط Roger Federer در سالهای 2004, 2006
2 بار توسط Rafael Nadal در سالهای 2005, 2008
2 بار توسط Andy Murray در سالهای 2009, 2010
2 بار توسط Novak Djokovic در سالهای 2007, 2011
بیشترین سالهای حضور در تورنمنت راجرز کاپ در بخش آقایان:
---------------------------------------------------------------------------
16 بار توسط John McEnroe در سالهای 1977-1979, 1980-1992
15 بار توسط Daniel Nestor در سالهای 1989-2006
14 بار توسط Andre Agassi در سالهای 1989-1995, 1998-2001, 2003-2005
14 بار توسط Ivan Lendl در سالهای 1980-1989, 1991-1994
12 بار توسط Sébastien Lareau در سالهای 1989, 1991-2001
11 بار توسط Kevin Curren در سالهای 1980-1981, 1983-1990, 1992
بیشترین تعداد حضور در فینال مسابقات تنیس راجرز کاپ در بخش آقایان:
-------------------------------------------------------------------------------------
9 بار توسط Ivan Lendl در سالهای 1980-1983, 1985, 1987-1989, 1992
4 بار توسط John McEnroe در سالهای 1979, 1984-1985, 1989
4 بار توسط Andre Agassi در سالهای 1992, 1994-1995, 2005
3 بار توسط Roger Federer در سالهای 2004, 2006-2007
2 بار توسط Stefan Edberg در سالهای 1986-1987
2 بار توسط Patrick Rafter در سالهای 1998, 2001
2 بار توسط Rafael Nadal در سالهای 2005, 2008
2 بار توسط Andy Murray در سالهای 2009, 2010
2 بار توسط Novak Djokovic در سالهای 2007, 2011
PowerVu
08-11-2011, 11:22 PM
نتایج مسابقات فینال تورنمنت تنیس راجرز کاپ از سال 1881 در بخش انفرادی
i
1881 I.F. Hellmuth (CAN) b. W.H. Young (CAN) 6-2, 6-2
1882 H.B. Gamble (CAN) b. I.F. Hellmuth (CAN) 6-2, 6-3, 6-2
1883 M. Farnum (USA) b. C.S. Hyman (CAN) 6-3, 6-3, 0-6, 6-0
1884 C.S. Hyman (CAN) b. A.C. Galt (CAN) 8-6, 6-8, 4-6, 6-4, 6-2
1885 J.S. Clark (USA) b. I.F. Hellmuth (CAN) 6-3, 3-6, 6-1, 6-2
1886 C.S. Hyman (CAN) b. I.F. Hellmuth (CAN) 6-4, 6-4, 1-6, 4-6, 6-4
1887 C.S. Hyman (CAN) b. L.H. Baldwin (CAN) 6-0, 6-3, 6-3
1888 C.S. Hyman (CAN) b. R.S. Wood (CAN) 7-5, 8-6, 6-4
1889 C.S. Hyman (CAN) b. A.E. Plummer (CAN) 6-4, 7-5, 6-4
1890 E.C. Tanner (USA) b. O.E. Macklem (CAN) 6-4, 6-3, 6-2
1891 F.S. Mansfield (USA) b. E.C. Tanner (USA) 6-1, 6-1, 6-1
1892 F.H. Hovey (USA) b. R. Bixby (USA) 6-2, 6-0, 1-6, 6-1
1893 H.E. Avery (USA) b. R. Mackenzie (CAN) 4-6, 4-6, 6-3, 6-1, 6-3
1894 R.W.P. Matthews (CAN) b. H. Avery 3-6, 6-0, 2-6, 6-4, 6-2
1895 W.A. Larned (USA) b. A.E. Foote (Yale) 6-1, 6-4, 6-2
1896 R.B. Wrenn (USA) b. E.P. Fischer (USA) 6-1, 6-3, 7-5
1897 L.E. Ware (USA) b. E.P. Fischer (USA) 8-6, 6-1, 6-3
1898 L.E. Ware (USA) b. M.B. Whitman (USA) 6-8, 6-2, 6-4, 6-2
1899 M.B. Whitman (USA) b. L.E. Ware (USA) 6-2, 6-3, 6-4
1900 M.B. Whitman (USA) b. W.A. Larned (USA) 7-5, 3-6, 6-3, 1-6, 7-5
1901 W.A. Larned (USA) b. B.C. Wright (USA) 6-4, 6-4, 6-2
1902 B.C. Wright (USA) b. I.C. Wright (USA) 6-3, 6-3, 3-6, 6-1
1903 B.C. Wright (USA) b. E. Leonard 8-6, 6-3, 6-4
1904 B.C. Wright (USA) b. H.H. Waldner 6-1, 6-2, 6-3
1905 I.C. Wright (USA) b. B.M. Stewart (CAN) 13-11, 8-6, 6-4
1906 I.C. Wright (USA) b. E.P. Fischer (USA) 6-1, 6-3, 6-1
1907 I.C. Wright (USA) b. J.F. Foulkes (CAN) 6-1, 6-4, 6-2
1908 T.Y. Sherwell (CAN) b. J.F. Foulkes (CAN) 6-4, 6-1, 6-2
1909 N. Niles (USA) b. Janes (USA) 6-1, 6-1, 6-1
1910 N. Niles (USA) b. Wick (USA) 6-1, 6-4, 6-0
1911 Whitney (USA) b. Harris
1912 Williams (USA) b. McElroy 6-3, 6-3, 6-3
1913 R. Baird (CAN) b. R. Burns (CAN) 6-2, 6-0, 4-6, 6-1
1914 T.Y. Sherwell (CAN) b. R. Baird (CAN) 4-6, 6-3, 8-6, 6-3
1915-18 Pas de tournoi
1919 S. Kashio (JPN) b. W.K. Westbrook (USA) 3-6, 6-3, 6-1, 11-9
1920 Paul Bennett (CAN) b. Leroy Rennie (CAN) 6-3, 7-5, 6-4
1921 Wallace J. Bates (USA) b. E. Levy (USA) 4-6, 6-4, 6-2, 6-3
1922 Frank Anderson (USA) b. R. Baird (CAN) 6-3, 6-4, 6-3
1923 W. LeRoy Rennie (CAN) b. W.H. Richards 6-2, 6-3, 6-3
1924 George M. Lott (USA) b. C. Andrewes (CAN) 6-3, 7-5, 6-1
1925 Williard F. Crocker (CAN) b. W. Scott (USA) 4-6, 9-7, 18-16, 6-2
1926 L. De Turenne (USA) b. W. Scott (USA) 6-4, 6-3, 6-0
1927 Jack Wright (CAN) b. L. De Turenne (USA) 7-5, 8-6, 6-3
1928 Wilmer Allison (USA) b. John Van Ryn (USA) 6-2, 6-4, 6-3
1929 Jack Wright (CAN) b. Frank Shields (USA) 6-4, 6-4, 1-6, 7-5
1930 G. Lyttleton Rogers (IRL) b. Gilbert Nunns (CAN) 6-4, 8-6, 6-8, 9-7
1931 Jack Wright (CAN) b. Gilbert Nunns (CAN) 6-3, 6-4, 6-2
1932 Frank Parker (USA) b. George M. Lott (USA) 2-6, 6-1, 7-5, 6-2
1933 John Murio (USA) b. W. Martin (CAN) 6-3, 4-6, 4-6, 6-2, 6-2
1934 Marcel Rainville (CAN) b. H. Surface (USA) 6-4, 7-5, 6-0
1935 Eugene Smith (USA) b. B. Bennett (USA) 8-6, 6-2, 7-5
1936 Jack Tidball (USA) b. John Murio (USA) 8-6, 6-2, 6-2
1937 Walter Senior (USA) b. Robert Murray (CAN) 2-6, 6-3, 6-2, 3-6, 6-2
1938 Frank Parker (USA) b. Wilmer Allison (USA) 6-2, 6-2, 9-7
1939 P. Morley Lewis (USA) b. R. Madden (USA) 6-2, 6-2, 6-3
1940 Don McDiarmid (CAN) b. L Duff (CAN) 6-1, 7-5, 6-2
1941-45 Pas de tournoi
1946 P. Morley Lewis (USA) b. Don McDiarmid (CAN) 2-6, 8-6, 6-4, 6-4
1947 James Evert (USA) b. Emery Neale (USA) 2-6, 6-3, 5-7, 6-1, 6-3
1948 William Tully (USA) b. Henri Rochon (CAN) 6-4, 7-5, 6-0
1949 Henri Rochon (CAN) b. Lorne Main (CAN) 6-3, 6-4, 4-6, 6-2
1950 Brendan Macken (CAN) b. Henri Rochon (CAN) 6-0, 6-0, 6-3
1951 Tony Vincent (USA) b. S. Greenberg (USA) 7-9, 7-5, 7-5, 6-2
1952 Richard Savitt (USA) b. Kurt Nielsen (DEN) 6-1, 6-0, 6-1
1953 Mervyn Rose (AUS) b. Rex Hartwig (AUS) 6-3, 6-4, 6-2
1954 Bernard Bartzen (USA) b. Kosei Kamo (JPN) 6-4, 6-0, 6-3
1955 Robert Bédard (CAN) b. Henri Rochon (CAN) 8-6, 6-2, 6-1
1956 Noel Brown (USA) b. Don Fontana (CAN) 6-0, 2-6, 6-3, 6-3
1957 Robert Bédard (CAN) b. Ramanathan Krishnan (IND) 6-1, 1-6, 6-2, 6-4
1958 Robert Bédard (CAN) b. Whitney Reed (USA) 6-0, 6-3, 6-3
1959 Renaldo Garrido (CUB) b. Orlando Garrido (CUB) 6-4, 1-6, 6-4, 6-1
1960 Ladislav Legenstein (AUT) b. W. Woodcock 6-2, 6-2, 7-5
1961 Whitney Reed (USA) b. Mike Sangster (GBR) 3-6, 6-0, 6-4, 6-2
1962 Juan Couder (ESP) b. Sean Frost (USA) 6-3, 6-4, 6-3
1963 Whitney Reed (USA) b. Kyle Carpenter (AUS) 6-2, 6-4, 6-4
1964 Roy Emerson (AUS) b. Fred Stolle (AUS) 2-6, 4-6, 6-4, 6-3, 6-4
1965 Ronald Holmberg (USA) b. Lester Sack (USA) 4-6, 4-6, 6-4, 6-2, 6-2
1966 Allen Fox (USA) b. Allan Stone (AUS) 6-4, 6-4, 6-3
1967 Manuel Santana (ESP) b. Roy Emerson (AUS) 6-1, 10-8, 6-4
1968 Ramanathan Krishnan (IND) b. Torben Ulrich (DEN) 6-3, 6-0, 7-5
1969 Cliff Richey (USA) b. Butch Buchholz (USA) 6-4, 5-7, 6-4, 6-0
1970 Rod Laver (AUS) b. Roger Taylor (GBR) 6-0, 4-6, 6-3
1971 John Newcombe (AUS) b. Tom Okker (NED) 7-6, 3-6, 6-2, 7-6
1972 Ilie Nastase (ROM) b. Andrew Pattison (RSA) 6-4, 6-3
1973 Tom Okker (NED) b. Manuel Orantes (ESP) 6-3, 6-2, 6-1
1974 Guillermo Vilas (ARG) b. Manuel Orantes (ESP) 6-4, 6-2, 6-3
1975 Manuel Orantes (ESP) b. Ilie Nastase (ROM) 7-6, 6-0, 6-1
1976 Guillermo Vilas (ARG) b. Wojtek Fibak (POL) 6-4, 7-6, 6-2
1977 Jeff Borowiak (USA) b. Jaime Fillol Sr. (CHI) 6-0, 6-1
1978 Eddie Dibbs (USA) b. Jose-Luis Clerc (ARG) 5-7, 6-4, 6-1
1979 Bjorn Borg (SWE) b. John McEnroe (USA) 6-3, 6-3
1980 Ivan Lendl (CZE) b. Bjorn Borg (SWE) 4-6, 5-4 (ret)
1981 Ivan Lendl (CZE) b. Eliot Teltscher (USA) 6-3, 6-2
1982 Vitas Gerulaitis (USA) b. Ivan Lendl (CZE) 4-6, 6-1, 6-3
1983 Ivan Lendl (CZE) b. Anders Jarryd (SWE) 6-2, 6-2
1984 John McEnroe (USA) b. Vitas Gerulaitis (USA) 6-0, 6-3
1985 John McEnroe (USA) b. Ivan Lendl (CZE) 7-5, 6-3
1986 Boris Becker (GER) b. Stefan Edberg (SWE) 6-4, 3-6, 6-3
1987 Ivan Lendl (CZE) b. Stefan Edberg (SWE) 6-4, 7-6
1988 Ivan Lendl (CZE) b. Kevin Curren (USA) 7-6, 6-2
1989 Ivan Lendl (CZE) b. John McEnroe (USA) 6-1, 6-3
1990 Michael Chang (USA) b. Jay Berger (USA) 4-6, 6-3, 7-6
1991 Andrei Chesnokov (RUS) b. Petr Korda (CZE) 3-6, 6-4, 6-3
1992 Andre Agassi (USA) b. Ivan Lendl (USA) 3-6, 6-2, 6-0
1993 Mikael Pernfors (SWE) b. Todd Martin (USA) 2-6, 6-2, 7-5
1994 Andre Agassi (USA) b. Jason Stoltenberg (AUS) 6-4, 6-4
1995 Andre Agassi (USA) b. Pete Sampras (USA) 3-6, 6-2, 6-3
1996 Wayne Ferreira (RSA) b. Todd Woodbridge (AUS) 6-2, 6-4
1997 Chris Woodruff (USA) b. Gustavo Kuerten (BRA) 7-5, 4-6, 6-3
1998 Patrick Rafter (AUS) b. Richard Krajicek (NED) 7-6 (3), 6-4
1999 Thomas Johansson (SWE) b. Yevgeny Kafelnikov (RUS) 1-6, 6-3, 6-3
2000 Marat Safin (RUS) b. Harel Levy (ISR) 6-2, 6-3
2001 Andrei Pavel (ROM) b. Patrick Rafter (AUS) 7-6 (3), 2-6, 6-3
2002 Guillermo Canas (ARG) b. Andy Roddick (USA) 6-4, 7-5
2003 Andy Roddick (USA) b. David Nalbandian (ARG) 6-1, 6-3
2004 Roger Federer (SUI) b. Andy Roddick (USA) 7-5, 6-3
2005 Rafael Nadal (ESP) b. Andre Agassi (USA) 6-3, 4-6, 6-2
2006 Roger Federer (SUI) b. Richard Gasquet (FRA) 2-6, 6-3, 6-2
2007 Novak Djokovic (SRB) b. Roger Federer (SUI) 7-6 (2), 2-6, 7-6 (2)
2008 Rafael Nadal (ESP) b. Nicolas Kiefer (GER) 6-3, 6-2
2009 Andy Murray (GBR) b. Juan Martin Del Potro (ARG) 6-7 (4), 7-6 (3), 6-1
2010 Andy Murray (GBR) b. Roger Federer (SUI) 7-5, 7-5
2011 Novak Djokovic (SRB) b. Mardy Fish (USA) 6–2, 3–6, 6–4
vBulletin® v3.8.11, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd.