PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما بهترین بکهند یک دست دنیا از نظر کیفیت و زیبایی کدام گزینه است ؟

BABAK
08-06-2011, 01:18 PM
این نظر سنجی ایجاد شد تا ببینیم از دید کاربران فروم تنیس تاکرز, بهترین بکهند یک دست دنیا متعلق به کدام بازیکن است.از بین گزینه های موجود در نظر سنجی یکی رو انتخاب کنید.میخواستم نظرتون رو بدون در نظر گرفتن فدرر بدونم.

با سپاس

Fakhruddin
08-06-2011, 01:40 PM
بهترین با زیباترین فرق داره !
والا بهترین بکهند یکدست رو من صد در صد به فدرر رای میدم . همین بکهند زمینه ساز 16تا اسلم بوده ! اما زیباترین بکهند یکدست رو متعلق به گاسکه میدونم :866:

BABAK
08-06-2011, 01:48 PM
منظور اینه که هر 2 فاکتور زیبا ترین و بهترین رو در نظر بگیرید.

Mohammad
08-06-2011, 02:14 PM
بابک جان میدونم منظورت بکهند تاپ اسپین بوده، ولی بهتر بود که قید میکردی.
وقتی حرف از زیبایی در تنیس میشه، اسم یه نفر رو هرگز نباید از قلم انداخت، نیازی نیست که بگم اون شخص راجر فدرره.
نظر من در مورد بکهند تاپ اسپین، ریشارد گسکه ست، چون همه میتونه خیلی Flat بزنتش هم میتونه با Topspin خیلی زیاد و با Net Clearance بالا بزنه برای کنترل رالی، در ضمن UTL خوب میزنه CC با زاویه زیاد (Short Angle) هم خوب میزنه و از فاصله های بسیار دور از پشت بیسلاین هم خیلی خوب میزنه، بارها و بارها دیدیم که مثلا از 4 متر پیش بیسلاین Pass میکنه با یه بکهند فوق العاده قوی. که تو یه دست زنها کمتر دیدم.
به نظر من جالب ترین قسمت بکهندش تواناییش در ایجاد اسپین زیاده، معمولا یه دست زنها بکهندهای فلت و انفجاری خوبی دارن ولی گسکه خیلی راحت تاپ اسپین میزنه.

BABAK
08-06-2011, 02:45 PM
آره رییس منظور همون بکهند TopSpin هستش. ولی من تاپ اسپین استن رو بهتر از گاسکه میدونم.بکهند تاپ اسپین کنترلی رو هم فک میکنم یوژنی بهتر از بقیه میزنه. در ضمن فک کنم pace توپ های واورینکا و آلماگرو از همه بیشتر باشه و بکهندای خیلی عمیقی (Deep) میزنن. در مورد Short Angle های گاسکه هم که واقعا حرفی باقی نمیمونه :443: البته تنیسورای دیگری هم میتونستن باشن توی لیست مثل grigor dimitrov که بدل فدرره واقعا:434:

manoochehr
08-06-2011, 03:49 PM
از این 4 گزینه گاسکه ولی در کل تاریخ gustavo kuerten.

koury
08-06-2011, 04:17 PM
بنظر من بکهند های ایوان لیوبیچیچ از یوژنی خیلی بهتر هست، از نظر زیبائی و Variety صد در صد گاسکه برتر از سایر گزینه هاس هست، و در بین بازیکنان فعال نیز خود گاسکه بهترین هست. بکهند های سمپراس هم تو تاریخ بنظر من از نظر زیبائی و کنترل جزو نوادر تنیس هست...

ولی در تائید حرف های بابک باید بگم گریگور دمیتروف در آینده ای نزدیک یه ورژن کامل تر از بکهند های لذت بخش فدرر رو به نمایش خواهد گذاشت و فقط نیاز به تجربه و اعتماد بنفس بیشتر داره

Paymaan
08-06-2011, 09:57 PM
فقط گاسکه بعد از راجر زیباترین و با کیفیت ترین بکهند ها رو میزنه.