PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما در چه سالي و چگونه طرفدار راجر فدرر شديد

Ahoura
07-09-2011, 10:28 PM
طرفداران اسطوره دنياي تنيس مي تونن در اين قسمت شركت كنن. و بگن كه در چه سالي و به چه

صورت به راجر فدرر علاقه مند شدن.

Pouya
07-09-2011, 10:37 PM
من آخرای سال 2003 وقتی استرالیا تو دیویس کاپ با سوئیس بازی داشت ، سر بازیش با هیوئیت طرفدار راجر شدم. البته اون موقع بیشتر از بازیش خوشم اومد و بعد به مرور زمان بیشتر بهش علاقه مند شدم. :434:
خاطره اش رو هم اینجا نوشتم... :443: http://tennistalkers.com/showthread.php?p=51420#post51420

Nima88
07-10-2011, 02:36 PM
من از یو اس اپن 2007 تنیس بصورت جدی دنبال میکنم اما قبلتر از اونم وقتی لابه لای خبرای فوتبالی اخبار ورزشی خبرای تنیس گوش میکردم همیشه وقتی فدرر میباخت حس خوبی داشتم و البته الانم که میبازه به همین ترتیبه:434:.

RAFA_NADAL
07-10-2011, 03:03 PM
ما که اصلا طرفدار راجر نیستیم....
من مومندم این چه تاپیکیه که زدین....
به خدا فن های راجر بعضی وقتا یه کارای خاصی میکنن که آدم رو به شک میندازن.

BABAK
07-10-2011, 03:23 PM

شما چشماتو وا کن ببین کجا اومدی ! این تاپیک مخصوص فدرر و طرفداراشه. کسی واسه اسپمری چون شما دعوتنامه نفرستاده که بیای تو این تاپیک و حرف الکی بزنی.:3t1: ما هی هیچی نمیگیم شما ول کن نیستی.

Mohammad Reza
07-10-2011, 03:26 PM

دوست عزيز

جناب اهورا نوشتن "طرفداران اسطوره دنياي تنيس" يعني طرفداران راجر فدرر! اينجا انجمن طرفداران راجر فدرر (Roger Federer) (http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?f=498) است و در اين قسمت اهورا جان زحمت كشيدند و تاپيكي با چنين موضوعي باز كردند!(و بگن كه در چه سالي و به چه صورت به راجر فدرر علاقه مند شدن.) = موضوع تاپيك
پس شما هم مي تونيد در انجمن رافائل نادال (Rafa Nadal) (http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?f=497) چنين تاپيكي را احداث كنيد تا طرفداران عزيز رافائل نادال بيان و از آشنايشون با بازيكن مورد علاقشون سخن بگويند!

حتي طرفداراي نادال هم مي تونند بيان و بگن كه چطور با راجر آشنا شدند . . . ولي واقعا من منظورم قسمت قرمز رنگ شما رو نميدونم!:350: مگه اين تاپيك چه ايرادي داره ! ! ! گاهي وقتا به بعضي پست ها بايد شك كرد!

Mohammad Reza
07-10-2011, 03:40 PM
خب آشنايي من با اسطوره تنيس :655:

اواخر سال 2007 بود كه با اسطوره آشنا شدم ! اون هم از طريق تلوزيون . . . در اولين بازي عاشقش شدم . واقعا يه حس خوبي با آدم ميداد...همه چيزش بي نظير بود.

از اوايل سال 2008 ديگه بازي ها رو كامل دنبال كردم ! يادمه سال 2008 هر بازي نگاه ميكردم اسطوره بازنده ميشد :243: ولي سال 2009 بم حال اساسي داد...واقعا خوب بود...با شروع يو اس اپن سري 2009 من از طريق نت بازي هاي اسطوره رو دنبال ميكردم و چيزاي جديدي از تنيس ياد ميگرفتم..كه حتي يه وبلاگم واسه طرفداراي راجر ساختم :shame: در نهايتم اوايل سال 2010 بود كه با تنيس تاكرز آشنا شدم و واقعا اطلاعاتم يهو بالا رفت :434:.

در كل آشنايي من با راجر از اواخر سال 2007(يو اس اپن سري)بود!در حالي كه قبلا تو اخبار پيگيري ميكردم اما اونقدر برام حساس نبود.

و خيلي خوشحال شدم با كاملترين بازيكن تاريخ تنيس آشنا شدم :866:. و بيشتر از اون،راجر باعث شد من دوستان خوبي در تنيس تاكرز پيدا كنم :655::866:

فداي همتون :866::655:

delpotro
07-10-2011, 04:42 PM
با درود به هواداران اسطوره دنیای تنیس

خیلی کم پیش میاد که تمام بازی های راجرو در یک تورنمنت ببینم. اما سینسیناتی 2010 این کار رو کردم و از

تک تک بازیهاش لذت بردم. واقعا عالی بود. :866:

Paymaan
07-10-2011, 05:05 PM
من تقریبا از سال 2008 به بعد بود که فن بدجور راجر شدم اما قبل از اون هم تک و توک بازیاشو میدیدم مثل رولند گروس 2004 که به کورتن باخت. قبل از 2008 هم فن مارات سفین بودم ولی اونم به طور جدی دنبال نمیکردم.

RAFA_NADAL
07-11-2011, 10:46 AM
آقا ببخشید غلط کردیم خوبه؟؟؟:240:
بنده هم با اسطوره تنیس راجر فدرر زمانی آشنا شدم که دیدم یه پیر مرد میاد تو همه فینال ها و از رافا میبازه....
هرکس یجوری آشنا میشه منم اینجوری آشنا شدم باهاش ....:434:

lord amir
07-11-2011, 11:05 AM
بنده هم با اسطوره تنیس راجر فدرر زمانی آشنا شدم که دیدم یه پیر مرد میاد تو همه فینال ها و از رافا میبازه....
هرکس یجوری آشنا میشه منم اینجوری آشنا شدم باهاش ....:434:ا
من کاری ندارم غلط کردی یا کار دیگه کردی دفعه بعد قبل از اینکه پست بزنی عنوان تایپک رو بخون تا دیگه جایی که جاش نیست از این غلطا نکنی کسی از شما نخواست بگی کی با راجر آشنا شدی فهمیدی

Tarannom
07-11-2011, 02:13 PM
متاسفانه من دیر با همچین شخصیتی اشنا شدم
از سال 2008 بود که فقط از تو اخبار ورزشی اسمش به گوشم می خورد و از اونجایی که همش به رافا می باخت خندم می گرفت چقدر این بشر تلاش می کنه :shame::shame::shame: ولی از مادرید پارسال که شبکه jsc sport رو پیدا کردم و دیدم تنیس میزاره به جای اینکه بازی رافا که نامبروان بود را نگاه کنم خیلی علاقه داشتم ببینم راجر کیه؟
و به این ترتیب فقط ربع ساعت دیدن راجر همانا و عاشق شدن ما به تنیس و این موهبت الهی همانا

pourya RF
07-11-2011, 07:46 PM
از اوایل سال2006 بود که این اتفاق بزرگ تو زندگیم افتاد:866::866::866:

RAFA_NADAL
07-11-2011, 08:36 PM
خوب انگار اینجا اصلا جای رافایی ها نیست.....
بهتره برگردم تو سنگر خودم...:182:

lord amir
07-13-2011, 11:19 AM
سال 2008 در اثر حادثه ای برای یک مدتی به اجبار خانه نشین شدم.کارم شده بود عوض کردن کانالهای ماهواره برنامه درست حسابیم نداشتند فقط یک شبکه پخش زنده تنیس نشون میداد یه کمی نگاه کردم من فقط میخواستم بدونم اینا چطوری امتیاز میدند همین.بازی بین راجر :866:و داویدنکو بود ان روز تموم شد ولی کار هر روز من شده بود نگاه کردن مسابقات تنیس خوبیش هم این بود که کل هفته بازی بود و منو سرگرم میکرد از همون نگاه اول عاشق بازی و شخصیت راجر:866: شدم واین آغاز اعتیاد من به تنیس و بد شانسی های راجر :866:شد.

Behnam RF
07-13-2011, 12:26 PM
آشنا که از یو اس 2006 ، وقتی که شبکه خبر ایران اعلام کرد راجر قهرمان شده و ... که حدود 1 دقیقه بازی رو گذاشت و من از اون موقع ازش خوشم اومد ، ولی اصلا پیگیری نمیکردم ، تا اینکه استرلیا 2007 از یک شبکه که اسمش رو هم یادم نیست بازیش رو پخش کرد و کامل تماشا کردم .:655:

Ahoura
07-13-2011, 03:51 PM
من خودم هم مي گم. من هميشه كانال هاي ورزشي رو نگاه مي كردم و مي كنم. يه روز كه داشتم بين كانال ها جا به جا مي كردم يه دفعه كه زدم الجزيره 2 ديدم داره تنيس نشون مي ده. از قضا فدرر رو هم داره نشون مي ده. تا قبل از اون اسمش رو در اخبار ورزشي زياد شنيده بودم . واسه همين بسيار كنجكاو شدم كه ببينم اين فدرر كيه.
بازي رو نگاه كردم. تا چشم بهم زدم ديدم 1 ساعت گذشته. باورم نمي شد من 1 ساعت يه ورزشي رو نگاه كردم كه اصلا نمي دونستم چيه. در واقع من محو بازي زيباي فدرر شدم . به طوري كه گذر زمان رو اصلا حس نكردم. خلاصه اون بازي تمام شد. بازي بعد بازي ماريا و لي بود . اون بازي رو كه ديدم واقعا احساس كردم كه تنيس بسيار جذابه . چرا كه ماريا در ست آخر 4-1 عقب بود . بعد 4-6 برد. همه چي با هم قاطي شد هم به راجر هم به ماريا و هم به تنيس علاقه مند شدم. بازي بعدي فدرر با دلپوترو بود . اون بازي رو ديگه كامل ديدم. بازي بسيار جذاب و هيجان انگيز بود. ست اول رو دلپو برد. ست دوم رو راج برد. ست سوم رو دلپو برد. ست چهارم رو راج برد و ست پنجم رو هم راج برد. ديگه از اين بازي به بعد من عاشق راجر و تنيس شدم و روز به روز هم علاقه ام بهش بيشتر شد. در واقع من تنيس رو با نام بزرگ فدرر مي شناسم. بدین ترتیب من رولند 2009 رو هيچ وقت فراموش نمي كنم.

Mohammad_Joulaei
07-13-2011, 05:20 PM
استرالیای 2006 که راجر ابهت خاصی داشت و دل ما رو کند و برد.

mh_nik
07-13-2011, 07:52 PM
من اولین بار از طریق ویدئو های زیادی که از سایت youtube از راجر میاوردم با بازی فوق العاده و مهارت خیره کننده اش در سرویس و فورهند و والی و... آشنا شدم و از همون ویدئوها با افتخاراتش هم آشنا شدم . ولی تا دو سال پیش از همین طریق بازیهاش رو میدیدم که همه اش یا best point یا magic point یا high light بود میدیدم که دیگه پیارسال (2009) تصمیم گرفتم که از کانال های ماهواره ای بازیهای راجر رو به صورت کامل ببینم.
اتفاقآ وقتی این امکانات رو خریدیم خرداد ماه بود و مصادف با مسابقات ویمبلدون که عاشقش بودم نیز بود .....که راجر هم با غلبه بر اندی رادیک قهرمان ویمبی 2009 شد.
و اینکه در چه سالی طرفدار فدرر شدم تقریبآ از 2005 میشه که از سال 2009 به طور جدی عاشق و شیفته اش شدم هم از لحاظ بازیش و هم اخلاق و رفتارش.... :866:

A!i
07-10-2012, 12:07 AM
درود ... ۲ ساله اینجا عضومم و این تاپیک رو ندیدم ... اشنایی من با راجر مربوط میشه به سال ۲۰۰۳ و اولین گرند ویمبی راجر ... وقتی بازیشو دیدم محو در بازی شدم ... مخصوصا شخصیتش...از اونجا به بعد راجر و شناختم ... یادمه ۱۰ سالم بود ولی از سال ۲۰۰۶ به طور جدی بازی هاشو دنبال کردم

Afshin
07-10-2012, 04:48 AM
US Open 2004
2005 خیلی بازی هاشو دنبال نکردم ، به جز فینال ویمبلدون و یو اس اپن
از 2006 پیوسته بازیهاشو دیدم

Sogandabi
07-10-2012, 08:11 AM
با درود و عرض ادب خدمت تمام دوست داران مرد بزرگ ، راجـر ... :434:

من حـدود ِ 4-5 سـال ِ طرفدارش شـدم ، وقتی توی تی وی داشت نشون می داد و دقیقا هم بازی هاش با نادال بود ....

من نادال رو چون رئـالی ِ دوس دارم:4: اما سـبک ِ بـآزی های فـدرر ِ و اسلایدش بیشتر به دلم نشست .

خلاصه که اون موقع عاشق شـدم :shame: :866:

nader.nma
07-10-2012, 10:18 AM
دوازده سال پیش بود که در تلویزیون خودمون (کانال سه) اولین بار بازیش رو دیدم و عاشق شخصیت و استایل بازیش شدم.(از اون موقع همیشه پیگیر نتایجش بودم)فکر کنم سه سال بعد بود که اولین گرند اسلمشو برد.از این جهت به خودم افتخار می کنم:434:

federer4ever
07-10-2012, 10:32 PM
هرکس یجوری آشنا میشه منم اینجوری آشنا شدم باهاش ....:434:

طرفدارایه نادال کسایین که عکسه جاستین بیبر رو میذارن رو اواتارشون

love.RF
07-11-2012, 12:52 AM
داداشم سال های ساله طرفدارمتعصب راجر میدونستم راجر یه قهرمانه یعنی شنیده بودم اوایل سال 2010بود توی امتحانات ترمم بود خسته بودم فرداش امتحان ریاضی داشتم خسته شده بودم نشستم پای تی وی با برادرم بازی راجر دیدم و ازش راجع به قوانین تنیس و هر چیزی مربوط به تنیس وراجر‏(والبته بقیه تنیسورا و رقابت بینشون‏)باشه پرسیدم بعد از اون موقع شروع کردم به اطلاعات جمع کردن راجع به راجر و پیداکردن بازیای قبلی راجر در نت و با گذش2ماه عاشق اخلاق و رفتارش هم شدم با این سایت هم همون زمان اشنا شدم اما عضو نشدم بعد از حدود دو سال هنوز که هنوز حسرت میخورم که چرا نتونستم زودتر با این مرد افسانه ای اشنا بشم با اینکه به جبران ان زمان های از دست رفته دیگه 1 ثانیه از بازیاش رو از دست نمیدم (اما بازم حسرت اون سال ها میخورم‏)‏

.RF
07-11-2012, 09:36 AM
من طرفدار سمپراس بودم، ویمبلدون 2001 بازی های سمپراس رو دنبال میکردم که یه پسر مو طلایی 19 ساله اونو شکست داد، مدهوش استعدادش شدم و ...

Mahrooz RF
07-11-2012, 10:37 PM
من شهریور 87 (وسطای 2009) تازه با دنیای تنیس آشنا شدم. چند ماه بعد دیدم اخبار یه نفرو نشون داد و یه خبر تنیسی دربارش گفت. اون موقع هنوز نمی دونستم تنیس با چه (ت) ایه. تو همون نگاه اول احساس عجیبی بهش داشتم و عجیب جذبش شدم. باور کنید جدی می گم. وقتی از مربیم پرسیدم کسی بنام فدرر می شناسی گفت پع، یعنی نمی شناسیش؟ دیگه از تو اینترنت فهمیدم که این آقا عجب اعجوبه ایه. شاید خندتون بگیره، ولی من تا اواخر 2010 نمی دونستم که تاریخ مسابقات تنیس هر سال ثابتن و اصلا نمی دونستم گرند اسلم چیه. خلاصه از ویمبلدون 2011 مسابقات را دنبال می کنم. ناراحتم که چقدر دیر اسطوره رو شناختم. خیلی دوست داشتم این که ببینی شخص مورد علاقت 5 سال تمام بر تنیس حکومت بکنه و رو دور باشه چه احساسی داره. ولی بازم خدا رو شکر که تو عصری زندگی می کنم که فدرر هست و برای اولین بار تونستم قهرمانیشو در یک گرند اسلم (ویمبلدون) ببینم.
الان هم راجر تو این دنیا بیشتر از هر چیزی واسم ارزش داره.
ببخشید طولانی شد. تو دلم مونده بود.

farhad10
07-11-2012, 11:07 PM
با سلام

من اول طرفدار سمپراس بودم!! خیلی خوشم میومد ازش و بازی هاش رو دنبال میکردم البته نه کامل حدود 10 سال پیش!!
اولش از راجر بدم میومد و دوست داشتم ببازه نمیدونم چرا!! البته اون موقع هنوز با اخلاق و .... ش اشنا نشده بودم!!
از زمانی که به رافا باخت و گریه کرد و گفت خدا داره منو میکشه (دقیقا یادم نیست فینال چه گرندی بود) از اون موقع طرفدارش شدم و تا الان با بخت هاش ناراحت شدم و با برد هاش شاد شدم

pouya_hn
07-14-2012, 02:35 PM
من از حدود 8 سال قبل طرفدار راجر هستم.
البته همون موقع هم اینترنت درست و حسابی نداشتم و بازی هاشو از طریق ESPN که اون موقع با یه آپگرید ساده باز میشد و یا کلیپایی که دور و بر پیدا میکردم دنبال میکردم.
در مورده استیله بازیش که جای هیچ حرفی نیس. :دی
اولین بازی که کامل ازش دیدم فینال یو اس اوپن 2007 با جوکوویچ بود که واقعا فوق العاده بود.

rbastany
07-25-2012, 12:59 PM
من خودم نمیتونم دقیق بگم کی بود ولی دیشب علیرضا دبیر اومده بود توی جام جم گفت المپیک سیدنی راجر با کشتیگیرای سوییس خیلی دوست بوده دبیرم میدیدتش میگفت اخلاقش توی دهکده خیلی خوب و راحت بوده تازه دبیر گفت که عاشقه راجر و ویمبلدونو که راجر میگیره خیلی خوشحال میشه پس دمش گرم.
...............................................................just come on ROGER............................................................