PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضربه استثنایی و زیبای راجر از زمین تمرینی به داخل ماشین مرسدس

Mohammad Reza
06-02-2011, 12:53 PM
:655::655:باز هم یک ضربه استثنایی از اسطوره تنیس دنیا:866::866:

یک ضربه زیبا و قشنگ از راجر که از زمین تمرینی توپ رو داخل ماشین میندازه...حتما ببینید خیلی قشنگه...سقف ماشین بازه،راجر از زمین تمرینش توپو به داخل اون میندازه و آخرش...(خودتون ببینید که چه میشه):251::254::434:

We caught Roger Federer having a little fun playing a prank on his coach by serving tennis balls into his new Mercedes-Benz CLS...

دانلود ضربه استثنایی راجر با لینک مستقیم (http://www.up98.org/images/eo1g38ecjw8zygcrmogo.rar)

لینک دوم(تا لود شدن ویدئو کمی صبر کنید...) (http://www.youtube.com/watch?v=mUCobDz7aec&feature=channel_video_title)

فرمت ویدئو FLV است.
حجم فایل 8 مگابایت است.
بوسیله برنامه IDM می توانید لینک دوم رو دانلود کنید...پس از باز شدن صفحه بالای ویدئو علامت دانلود نمایان می شود و با کلیک کردن روی آن می توانید آن را دانلود کنید.

Hatam
06-02-2011, 01:56 PM
:655::655:باز هم یک ضربه استثنایی از اسطوره تنیس دنیا:866::866:

یک ضربه زیبا و قشنگ از راجر که از زمین تمرینی توپ رو داخل ماشین میندازه...حتما ببینید خیلی قشنگه...سقف ماشین بازه،راجر از زمین تمرینش توپو به داخل اون میندازه و آخرش...(خودتون ببینید که چه میشه):251::254::434:
ا

ای بابا شماها چقد غلو میکنید در حق این راجر:350: این که تابلوه صحنه سازیه توپا اونور ماشین دارن میوفتن نه داخل ماشین او صحنه هم که از نزدیک فیلم گرفته اون همون توپی نیست که راجر میزنه یه توپ دیگست، این همه توپ چجوری روی صندلی راننده جمع شده که تا درو باز کرد همه توپا ریختن بیرون در صورتی که سان روف وسط دو صندلیه؟؟
با فرض اینکه اینقدر راجر توپ انداخته توی ماشین که دوتا صندلی پرشدن تاحدی که تا درو باز کرد همه ریختن بیرون حداقل 200 تا توپ باید داخل ماشین باشه اگر راجر از هر 3تا توپ دوتاشو ریخته داخل ماشین یعنی 300 ضربه زده واقعا اینقدر بیکار بوده؟؟ پس همین کارا رو کرده که هی به این و اون میبازه:160:
ممدرضا تو دیگه چرا گول این فیلم سازی هارو میخوری تو که کارت اینه از همه ما بهتر این چیزارو بلدی:866:

pourya RF
06-02-2011, 01:59 PM
اخرش واسه جالب شدنش بود ولی اولاش صحنه سازی نبود

Mohammad Reza
06-02-2011, 02:11 PM
ای بابا شماها چقد غلو میکنید در حق این راجر:350: این که تابلوه صحنه سازیه توپا اونور ماشین دارن میوفتن نه داخل ماشین او صحنه هم که از نزدیک فیلم گرفته اون همون توپی نیست که راجر میزنه یه توپ دیگست، این همه توپ چجوری روی صندلی راننده جمع شده که تا درو باز کرد همه توپا ریختن بیرون در صورتی که سان روف وسط دو صندلیه؟؟
با فرض اینکه اینقدر راجر توپ انداخته توی ماشین که دوتا صندلی پرشدن تاحدی که تا درو باز کرد همه ریختن بیرون حداقل 200 تا توپ باید داخل ماشین باشه اگر راجر از هر 3تا توپ دوتاشو ریخته داخل ماشین یعنی 300 ضربه زده واقعا اینقدر بیکار بوده؟؟ پس همین کارا رو کرده که هی به این و اون میبازه:160:
ممدرضا تو دیگه چرا گول این فیلم سازی هارو میخوری تو که کارت اینه از همه ما بهتر این چیزارو بلدی:866:

غلو میکنید:3t1:نکنیم!واقعیته همه دارن با چشم خودشون میبینن!!!:3t1::350: وای دیگه چرا اینقدر تعصبی هستید شما...صحنه سازیه:3t1:خب برادر من اگه توپا اونور ماشین بیفتن Bouns میشه دوباره بالا میاد چرا نمیاد!:350: نه خدایش اون توپ همون توپی نیست که راجر میزنه!پس چه توپیه با این ارتفاع!شاید از هلی کوپتر یکی انداخته:254: خب هر کی هم زده واقعا چه هدفی داشته چرا اینقدر کورکورانه به ویدئو نگاه میکنید!چرا یه بار نمیگید باریکلا راجر! بر حسب که تمام توپ ها الکیه ولی اون توپ که از نزدیک فیلم گرفتن یعنی کسی دیگه زده:254::251:...این همه توپ که تو تمرین بود زیاد بود دیگه ولی من نمیگم همش راجر زده داخل ماشین شاید خیلیاش رفتن ریختن تو ماشین...
من خودم زیاد به ویدئو فکر کردم و دیدم چند صحنه ای که راجر توپو زد کاملا درست بود...کاملا.
من گول نمیخورم حاتم جون این واقعیته شما هر کاری راجر کنه میگین صحنه سازیه...

BABAK
06-02-2011, 02:15 PM

اینو که دیگه واسه جذاب تر شدن ویدئو گذاشتن لازم به کالبد شکافی نیست. در ضمن فکر نکردی چرا واسه ساختن این قبیل ویدئو ها سراغ رافا نمیرن ؟ چون کسی باورش نمیشه :251:

Mohammad
06-02-2011, 02:28 PM
من نمیدونم، جدی میگم، واقعا نمیدونم این بابا چرا هی میخواد بگه من دستم ژوسته؟ چرا واقعا؟ بگم جانی مک بیاد؟ بگم؟ :254:

Paymaan
06-02-2011, 02:57 PM
من نمیدونم، جدی میگم، واقعا نمیدونم این بابا چرا هی میخواد بگه من دستم ژوسته؟ چرا واقعا؟ بگم جانی مک بیاد؟ بگم؟ :254:

اگه این آقای به اصطلاح نادال و مک انرو از این کارا بلد بودن تا حالا 2000 بار این کارو انجام میدادن

حسودیتون میشه ما تاچمون خیلی بالاس؟

البته نه که هیچی حالیشون نباشه ها ! شما الان برو به رافا بگو 25 تا توپ بگیره تو دستش و پاش میتونه!:254:

Hatam
06-02-2011, 03:22 PM
غلو میکنید:3t1:نکنیم!واقعیته همه دارن با چشم خودشون میبینن!!!:3t1::350: وای دیگه چرا اینقدر تعصبی هستید شما...صحنه سازیه:3t1:خب برادر من اگه توپا اونور ماشین بیفتن Bouns میشه دوباره بالا میاد چرا نمیاد!:350: نه خدایش اون توپ همون توپی نیست که راجر میزنه!پس چه توپیه با این ارتفاع!شاید از هلی کوپتر یکی انداخته:254: خب هر کی هم زده واقعا چه هدفی داشته چرا اینقدر کورکورانه به ویدئو نگاه میکنید!چرا یه بار نمیگید باریکلا راجر! بر حسب که تمام توپ ها الکیه ولی اون توپ که از نزدیک فیلم گرفتن یعنی کسی دیگه زده:254::251:...این همه توپ که تو تمرین بود زیاد بود دیگه ولی من نمیگم همش راجر زده داخل ماشین شاید خیلیاش رفتن ریختن تو ماشین...

دوست عزیز لطفا از کوره در نرو

اتفاقا این نشون میده که شما راجریا بسیار تعصبی هستید نه ما به این دلیل که صحنه سازی به این واضحی رو میگید واقعیه

اولا: زاویه دوربین بالای ماشین جوریه که راحت از بالای دوربین میشه یه توپ رو داخل ماشین انداخت
ثانیا: شما این رو از راجر بپرس که از اینکه این همه توپ رو داخل ماشین انداخته چه هدفی داشته؟ میخواسته چی بگه؟ اگه جنبه طنز داشته باشه که نمیشه گفت کلیپ واقعیه و اگه جنبه واقعی داشته باشه پس اون صحنه سازی که ماشین رو پر از توپ میکنن هم باید واقعی باشه این یه دور باطله عزیز من
ثالثا: اتفاقا ما نه فقط به راجر به هرکس دیگه ایی که یه حرکت تکنیکی رو انجام بده باریکلا میگیم منتهی به تنیسورای داخل کورت باید باریکلا گفت نه به این صحنه سازی ها درضمن وقتی هدف صحنه سازی باشه مشکل Bouns توپ رو راحت میشه حل کرد شما وقتی تصور کنی سازندگان این کلیپ سه نفرن یعنی دو نفر داخل فیلم با فیلمبردار خوب طبیعیه این ذهنیت پیش میاد که کلیپ واقعیه ولی افرادی که این کلیپ رو ساختن بیشتر از سه نفرن

I.man
06-02-2011, 04:02 PM
محمد رضا خیلی جالب بود. دمت گرم.

mh_nik
06-02-2011, 05:09 PM
5103

به نظر من کار خیلی خیلی سخت و غیر ممکنی نیست اون هم برای تنیسور فوق العاده حرفه ای مثل فدرر.
همچین بعضیا میگن صحنه سازیه که انگار احتمال رفتن توپ از فاصله ی نه چندان دور از سان روف داخل ماشین صفر هست.حتی من هم که این کار رو تمرین کنم شاید بتونم از 5 تا توپ یکیش رو مثل راجر بزنم! [/URL][URL="http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif"]http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif (http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif)(البته تعریف از خود نشه ها!).
و اون صحنه ای که دوربین کنار ماشین بود, و سقف ماشین و جلوتر از آن راجر رو نشون میداد وقتی راجر توپ رو پرتاب میکنه توپ هنگام رفتن داخل ماشین( اگر صحنه را خودتان آهسته تر کنید) میبینید که توپ به صورت حرکت پرتابه ای (با همان زاویه ای که راجر توپ رو پرتاب میکنه) میره داخل ماشین که باعث میشه توپ به لبه ی سان روف ماشین برخورد کنه (یعنی اگر توپ به لبه ی سان روف ماشین برخورد نمیکرد یعنی این ضربه بدون شک از راجر نبوده ) حالا شاید بگید که :"خب توپ رو یکی دیگه از بالا جوری پرتاب کرده که به لبه سان روف بخوره و بره داخل ماشین..." ولی در جواب باید بگم که شما اگر در لحظه ی فرود توپ به داخل ماشین صحنه رو (pause(stop کنید میبنید یه مسیر زرد رنگی (وقتی صحنه ایستاده) نمایان میشه که نشون میده توپ بدون شک از طرف راجر میاد.... حتمآ امتحان کنید تا مطمئن شوید.
همچنین من صحنه های مشابه همین و باور نکردنی تر از این رو هم بارها دیدم شما هم دیدید مثلآ اخبار خودمون همین چند هفته پیش پسر بسکتبالیستی رو نشون میداد که توپ رو از فاصله های بسیار دور , خیلی راحت داخل سبد مینداخت و یا اون شخصی که اجسام حلق ای و بشقاب مانندی رو به صورت دقیق به هر هدفی میزد(حتی هدفهای متحرک) و.....

باز هم میخواین باور کنین میخواین باور نکنید. راجر تواناییهای خیلی بزرگتر از اینها داره ولی رو نمیکنه , میخواد ریا نشه!:160:

moris
06-02-2011, 05:13 PM
از این فیلمها خیلی زیاده
مثلا:اندی موری واسه تبلیغ راکت هد داشت با توپ پشت سر هم میزد به چند تا بطری
یا چند وقت پیش فیلمی از دیوید بکام بیرون اومد که 3 تا ضربه ایستگاهی پشت سر هم زد هر سه تاش رفت تو سطل آشغال
یا فیلم معروف کفشهای رونالدینهو که وقتی با کفشها تمرین میکرد بیش از 7-8 بار پشت سر هم توپ رو به تیر افقی دروازه میزد
نظر شخصی من اینه که این قبیل فیلمها همش صحنه سازی کامپیوتری هستش
اما منکر توانایی هیچ کدوم نمیشم چون همشون بازیکنهای بزرگی هستن

Mohammad
06-02-2011, 05:21 PM
من نمیدونم چرا شما فک میکنید برای درست کردن این حتما باید کسی دیگه توپ را مثلا از بالا انداخته باشه، اصلا لازم نیست، همش میتونه ایفکت کامپیوتری باشه.
تازه من نمیگم راجر نمیتونه، ولی مسلما با یه بار انداختن نمیتونه، سر همون جریان قبلیش هم 1000 بار ازش سوال پرسیدند هیچ وقت تائید نکرد و همش زد به شوخی.

Afshin
06-02-2011, 08:41 PM

جانی مک رو با برترین تاریخ مقایسه میکنی ؟!
هیت تراوش نکن ، برو بیرون از تاپیک اسطوره ی ما ... برو به بازیکن بکش زیرش خودتون بچسب !

Mohammad
06-02-2011, 09:23 PM
مقایسه؟ باز پست رو نخوندی؟ افشین :240:
Feel و Touch چه ربطی به رقم گرنداسلم داره؟ جانی که از سرتون زیاده، همون تبلیغ Head اندی ماری رو ببین از 100 تا از این کارایی که راجر میکنه خفن تره.

Afshin
06-02-2011, 09:36 PM
مقایسه؟ باز پست رو نخوندی؟ افشین :240:
Feel و Touch چه ربطی به رقم گرنداسلم داره؟ جانی که از سرتون زیاده، همون تبلیغ Head اندی ماری رو ببین از 100 تا از این کارایی که راجر میکنه خفن تره.

آره دیگه ... داری تاچشو با تاچ راجر مقایسه میکنی ...
استعداده راجر قابل مقایسه با جانی مک و جانی پک و غیره و ذلک نیست .. راجر اگه تو دوره ی مک انرو به دنیا میومد دیگه بخودت اجازه نمیدادی در مورد تاچ حرف بزنی ... .بدبختانه یا خوشبختانه خورد به پست یه مشت بکش زیرش دیگه زیاد روی تور نیومد که هنرش رو ببینی و باعث شد بیای این جا واسه من فضل پراکنی کنی ... جوری که انگار فقط خودت حالیشه تنیس و تاچ یعنی چی و بقیه بوق تشریف دارن ... هیت سراسر وجودت رو فرا گرفته :3t1:

Mohammad
06-02-2011, 09:49 PM
یعنی دوست من که تعصب جلوی چشمات رو گرفته، یعنی راجر که الحق و الانصاف برترین بازیکن تاریخ تنیس، در همه اجزا بهترین بازیکنه؟ نه اینطور نیست، راجر یه پکیج کامله که لزوما در همه قسمتها بهترین نیست.
اون زمان که همه روی نت میومدن، چرا اسم مکنرو مونده؟ چرا امروز همه بر این باروند جانی مک Soft ترین دست رو تو تنیس داشته؟ دراپ والی ها و هاف والی هایی که جانی مک میزد تو تنیس تکرار نشده.
تعصب رو کنار بزار و خرد پیشه کن.

Mahrooz RF
07-05-2011, 10:43 AM
چرا اینقدر با هم کلکل می کنید. نادالیا می گن صحنه سازیه، خب بزار بگن. محبوبیت فدرر که کم نمیشه. تازه، به نظر شما یه آدم بزرگی مثل فدرر انقدر احمقه که بیاد واسه تو کف موندن بقیه یه ویدیو صحنه سازی کنه و خودشو بی ارزش کنه، اونم به این سادگی که ما بتونیم بفهمیم که صحنه سازیه. در ضمن اگه نادال این کارو کرده بود انصافا بازم می گفتید صحنه سازیه؟ من به شخصه نمی گفتم. تازه من بدجور فدرریم، ولی از نادال که بدم نمیاد، یا باهاش دشمنی که ندارم، ولی شما انگار از فدرر بدتون میاد که اینو می گید. خوبه یه خرده آدم خوش بین باشه.

Hosniye
07-05-2011, 11:17 AM
خیلی ناز بود و قشنگ بود

yas@63
07-06-2011, 12:41 AM
اولا اينا خارج از بازي هست مثل هزارتا كليپ فوتبال رونادو رونالدينهو و.................
تو زمين بازي مهمه :866:
اونم داش نواكه:866: كه فعلا چپ و راستشون كرده(هر دوتا شونو نادال و روجر)
حالا اين دو تا كليپ رقص و سرويسو گل و بلبلو ..............
بزار خوش باشن :254: