PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر روش رنکینگ

I.man
05-29-2011, 10:36 PM
نادال اعتقاد داره که مسئولین برای تنیس بجای سیستم رنکینگ فعلی که یکساله هست باید به فکر یک سیستم رنکینگ 2 ساله باشن؟

شما تنیس تاکرزی ها هم به عنوان تماشاگرهای حرفه ای تنیس نظرات خودتون رو راجع به تغییر روش رنکینگ اعلام کنید. ایا با این حرف نادال موافقید یا مخالف؟ چرا؟ :655:

البته اگر میشد حاتم جان یا یکی از دوستان ابتدا روش مورد استفاده در رنکینگ فعلی رو به طور کامل تشریح کنه بهتره :443:

فکر میکنم بحث خوبی بشه :379:

MaTAdoR
05-30-2011, 09:38 AM
موافق نیستم با این سیستم فعلی!
هرچند بعضیا میگن عادلانه ترین و بهترین روش همینه
ولی به هر حال هرکی نظر خودشو داره و درنهایت این مافیای ATP هستن که تصمیم میگیرن:3t1:

delpotro
05-30-2011, 09:54 AM
من با این روش موافقم. یک ساله. نادال هم دیده داره از رنک یک میاد پایین میگه 2 ساله بشه. این سیستم

بهترین سیستم ممکن نیست اما به هر حال از دو ساله بهتره.

rezapor
05-30-2011, 11:32 AM
چون ميدونه همين روزهاست كه رنك يك رو جوكويچ از چنگش در بياره اين حرف رو ميزنه ،هر وقت تونست 237هفته صدر جدول باشه به خودش افتخار كنه .

Hatam
05-30-2011, 12:45 PM
نادال اعتقاد داره که مسئولین برای تنیس بجای سیستم رنکینگ فعلی که یکساله هست باید به فکر یک سیستم رنکینگ 2 ساله باشن؟

شما تنیس تاکرزی ها هم به عنوان تماشاگرهای حرفه ای تنیس نظرات خودتون رو راجع به تغییر روش رنکینگ اعلام کنید. ایا با این حرف نادال موافقید یا مخالف؟ چرا؟ :655:

البته اگر میشد حاتم جان یا یکی از دوستان ابتدا روش مورد استفاده در رنکینگ فعلی رو به طور کامل تشریح کنه بهتره :443:

فکر میکنم بحث خوبی بشه :379:

بنظر من بهترین شیوه و سیستم رنکینگ همینه که الان هست حالا نمیدونم منظور رافا چیه ولی نمیشه که یه نفر کلی امتیاز جمع کنه بعد منتظر بشینه تا دو سال بعد امتیازاتش بهش اضافه بشن تا تو رنکینگ بیاد بالا، مثلا تو وضعیت فعلی عادلانه نیست که با نتایج عالی که جوکو بدست اورده و امتیازاتش بیشتر رافا بشه ولی رافا تا دوسال دیگه نامبر وان بمونه

روش مورد استفاده توی رنکینگ فعلی هم اینه که نسبت به نتایجی که توی هر تورنمنتی تنیسور بدست میاره براساس یه جدول (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=24599&postcount=1) از قبل تعریف شده امتیاز بهش اضافه میشه و تاریخ مصرف این امتیاز دقیقا یک ساله و بعد حذف میشه

Mohammad
05-30-2011, 01:45 PM
همین روش بهتره، باز هم منعکس کننده اتفاقات جاریه تنیس نیست، چه برسه به دو سال برسه!!! 2 ساله برای بازیکنان جوون اصلا ناامید کنندست، که چی دو ساله بشه؟ رافا برای عمش گفته :3t1:

FaRzIn
05-30-2011, 04:24 PM
بنظرمن هم همین یک ساله خیلی بهتر از دو ساله ست . یه بازیکن باید چقدر تلاش کنه که به رنک های بالاتر برسه اگه دو ساله بشه !!! :350: رافا دیده که داره رنک 1 رو واگذار میکنه یه چیزی گفته شما زیاد جدی نگیرید !! :443:

Nima88
05-30-2011, 05:13 PM
منم با این حرف اصلا موافق نیستم سیستم دو ساله اصلا معنی نداره.این روش فعلی بهترینه

aidintennis
05-30-2011, 06:45 PM
سیستم امتیاز دهی بستگی به سال برگزاری مسابقات داره.چون تو فوتبال هر 4 سال جام برگزار می شه سیستم 4 سالست و چون تنیس هر یه سال برگزار می شه 1 سالست.
نمی دونم منظورش چی بوده.