PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عجیب ترین سرویس در تاریخ

Hatam
05-26-2011, 01:12 AM
در فینال رولند گاروس 1989 و در مقابل دیده گان متحیر تماشاگران مایکل چانگ امریکایی مقابل ایوان لندل سرویس عجیب و غریبی زد همچنین بعضی از حرکات غیر ورزشی مایکل باعث اعتراض شدید ایوان شد و در نهایت این حرکات مایکل چانگ را قهرمان رولند گاروس کرد.

Mohammad Reza
05-26-2011, 06:09 AM
در حقيقت اين كارايي كه اين بازيكن(چانگ)انجام ميداد از لحاظ تنيسي و حرفه اي خيلي زشت و ناپسنده،قهرمان رولند گاروس شد اما بخاطر همين كارا شايد زياد از او ياد نشه...
دقيقا كارايي كه اين انجام داد من تو بازي هاي ويدويي تنيس انجام ميدم و از خودم مي پرسيدم كه آيا واقعا كسي انجام ميده اين كارا رو!!!!
چانگ اگه جرات داره موقع سرويس حريف مقابل ايزنر،راديك يا كارلويچ اين كارو انجام بده!!!!!!!!!حيف كه الان بازي نميكنه...نميدونم بعد بازي چه سخناني راجع به كاراش تو بازي گفته!البته سرويس هاي دراپ شاتيش خيلي زياد مشكل نداره ولي به هر حال بايد كل بازي رو نيگاه كرد ببينيم ديگه چه حركاتي انجام داده.

Mohammad
05-26-2011, 08:22 AM
این سرویس که غیر اخلاقی نیست؟! مایکل لودرا هم میزنه. :434:

Behnam RF
05-26-2011, 08:24 AM
عجیب ترین سرویس جلوی چشم خودم رخ داد، دوستم سرویس زد،از روی درخت کاج بیرون از زمین رد شد :251:، دلیلش هم از بال تاس گرفته تا آماتوری بود:350:

BABAK
05-26-2011, 08:39 AM
غیر اخلاقی واسه زمانی بود که لندل میخواست سرو بزنه که چانگ داشت بالا پایین میپرید و نرمش میکرد میخواست تمرکز لندل رو واسه سرو بهم بزنه!! اون دیگه چه آدم گندی بوده :3t1: باید کارلوویچ میبود میزد تو صورتش که مثل کالباس پهن میشد وسط زمین:434:

I.man
05-26-2011, 08:52 AM
اين دو حركتش غير اخلاقي نبود. ميشه گفت نا متعارف بود.

ولي خوب از قديم گفتن خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شد.

Mohammad
05-26-2011, 09:39 AM
غیر اخلاقی واسه زمانی بود که لندل میخواست سرو بزنه که چانگ داشت بالا پایین میپرید و نرمش میکرد میخواست تمرکز لندل رو واسه سرو بهم بزنه!! اون دیگه چه آدم گندی بوده :3t1: باید کارلوویچ میبود میزد تو صورتش که مثل کالباس پهن میشد وسط زمین:434:
ریترنش هم به نظرم خیلی بد نیومد، پس بارتولی چیه دیگه با این اوصاف؟ :3t1:
ولی جالب بود، تو گویی سرویس لندل رو نه On Rise بلکه Half Volley میخواست ریترن کنه :350:

Paymaan
05-26-2011, 09:45 AM
این که چیزی نیست! محمد بالغ بر 83% سرویس 1 هاش فریم میشه!:254: شوخی کردم!
تو رو خدا راجع به shank ها و approach های من چیزی نگو!:shame::243::251:

Ahoura
05-26-2011, 10:18 AM
اين كه زياد عجيب نبود. لودرا هم در سينسي 2010 يه همينجوري واسه راجر زد. درسته كه راجر نتونست توپ رو ريترن بده و زدش تو آسمون ولي از كار لودرا كه ناراحت نشد هيچي تازه خندش هم گرفت.

I.man
05-26-2011, 10:48 AM
اين كه زياد عجيب نبود. لودرا هم در سينسي 2010 يه همينجوري واسه راجر زد. درسته كه راجر نتونست توپ رو ريترن بده و زدش تو آسمون ولي از كار لودرا كه ناراحت نشد هيچي تازه خندش هم گرفت.

لينكش لطفاً.
قفط يوتوب نباشه.

Ahoura
05-26-2011, 01:03 PM
لينكش لطفاً.
قفط يوتوب نباشه.

ايمان جان نمي دونم لينكش در اينترنت هست يا نه. من از لينك خاصي نديدم. اين حركت رو از الجزيره در همون جريان بازي ديدم.

فقط اين فيلم رو پيدا كردم كه گيم آخر اون بازي به همراه هايلايت هست. در هايلايت يه لحظه نشون مي ده حركتشو.متاسفانه يوتيوب هست. ولي 3 دقيقه بيشتر نيست.

http://www.youtube.com/watch?v=N7llKBIirM0

roger
06-04-2011, 01:42 PM
این سرویس و این حرکاتی که مایکل چنگ انجام داده یعنی توهین به حریف مقابل و کلا به بازی تنیس است
متاسفانه