PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مك انرو: پيروزي هاي پشت سر هم نواك چشمگير تر از پيروزي هاي من است

Mohammad Reza
05-18-2011, 01:40 PM
4350

جان مك انرو معتقد است كه 37 پيروزي پشت سر هم نواك جوكويچ در سال 2011 بسيار مهمتر از 42 پيروزي است كه او در سال 1984 به ثبت رسانده است.

"با توجه به اينكه مسابقات و رقابت بيشتر شده است،ورزشكاران بيشتري در حال حاضر در سطح هاي زيادي وجود دارند،من مي گويم ركورد او خيلي چشمگير تر و موثر تر از ركورد من است"جاني گفت.

او در ادامه صحبت هايش گفت:مخصوصا با توجه به اينكه در سال 1984،گرند اسلم استراليا در آخر سال بازي مي شد،در حالي كه او الان اين تورنمنت مهم را برده است!اولين گرند اسلم من در سال فرنچ اپن بود كه در فينال آن مقابل Ivan Lendl شكست خوردم و ركورد بردهاي متوالي من شكسته شد!بنابراين همه چيز متفاوت است..همچنين او سال را با 3# شروع كرده و توانسته بازيكنان با رتبه بهتر را شكست دهد..خب،به عبارتي ديگر اين بسيار شگفت انگيز است ببينيم او چگونه اين را انجام داده است و او با اعتماد به نفس بالا بازي ميكند.

"من كاملا هيجان زده هستم،چرا كه ممكن است ركورد او در فرنچ اپن شكسته شود"جاني گفت.."ركورد ها ساخته شده اند كه شكسته شوند،اين تعريفي از احساسات آميخته شده است.."جاني گفت.

براي دسترسي به متن كامل و اصلي مي توانيد به اين لينك (http://www.atpworldtour.com/News/Tennis/2011/05/Features/Champions-Tour-McEnroe-On-Djokovic-Streak.aspx) برويد.

Mohammad
05-18-2011, 03:47 PM
جانی تو چقدر آدم منطقی هستی؟ بابا تو کی هستی؟ همیشه حقیقت رو گفتی بدون هیچ حب و بغضی، حتی همیشه در مورد خودت هم همیشه اینطور بودی :655: Precision و Feel تو رو هیچکی تو تنیس نداشت، ولی هیچ وقت هم قوطی رو سر مردم نزاشتی بگی ببینید من چقدر ظریفم. تو مرسدس مردم هم توپ ننداختی، بابا جانی مک من. :655: امیدوارم سایت همیشه بر سر تنیس باشه.

Paymaan
05-18-2011, 06:21 PM
جانی تو چقدر آدم منطقی هستی؟ بابا تو کی هستی؟ همیشه حقیقت رو گفتی بدون هیچ حب و بغضی، حتی همیشه در مورد خودت هم همیشه اینطور بودی :655: Precision و Feel تو رو هیچکی تو تنیس نداشت، ولی هیچ وقت هم قوطی رو سر مردم نزاشتی بگی ببینید من چقدر ظریفم. تو مرسدس مردم هم توپ ننداختی، بابا جانی مک من. :655: امیدوارم سایت همیشه بر سر تنیس باشه.
بلد نبوده وگرنه میکرد!:251:

BABAK
05-18-2011, 10:01 PM

تو هم هیچ وقت نتونستی از یکی تعریف کنی بدون اینکه به یکی دیگه طعنه نزنی.....:3t1:

yas@63
05-19-2011, 04:47 AM
ولی خودمونیما
این جوکو تا الان کجا بوده
تا قبل 2010 17 تا جام داشته
الان که کلا یه سره شده داره فرت فرت جام میگیره
فکر کنم دوپینگ کرده
تو خوابم نمیدید که چپ و راست نادال رو ببره
اکه گرند پاریس رو بگیره دیگه فکر کنم آخر زمون شده

:379:

mehrannro
05-20-2011, 09:06 AM
ولی خودمونیما
فکر کنم دوپینگ کرده

من مطمئنم با این روند نواک چند وقت دیگه در صدر رنکینگ برترین تنیس بازهای دنیا میره و دیگه پایین بیا نیست.
البته دوست من نواک برای چپ و راست بردن نادال یا هر کس دیگه ای نیاز به دوپینگ نداره.

Nima88
05-20-2011, 10:49 AM
ولی خودمونیما
فکر کنم دوپینگ کرده

نواک قبل از شروع این فصل چندین مسترز برده بود ودر سال 2008 که تو استرلیا مسترز کاپ قهرمان شده بود و دوبار تو فینال یو اس اپن بوده تو ویمبلدون و رولند هر کدوم دو بار تا نیمه نهایی اومده پس شروع موفقیتاش امسال نبوده که بهش انگ دوپینگ بزنیم فقط الان فرقش اینکه در بهترین دوران بازیش قرارداره وتوان بردن هر کسی داره.
به عنوان یه طرفدار نادال که متاسفانه تو 4 تا فینال پیاپی به نواک باخته اینو میگم که باید نواک بخاطر موفقیاتاش از اول فصل تا الان ایستاده تشویق کرد نه اینکه بخواییم با مطرح کردن مسایلی مثل دوپینگ ارزش جامهایی که بردرو بیاریم پایین.