PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP 500 تورنمنت دوبــی 2011

Hatam
02-17-2011, 11:23 AM
کانال های پخش کننده :

Dubai Sport

Super Tennis

الجزیره پخش نمیکنه؟ قرار بود همه پونصدیا رو نشون بده

Afshin
02-17-2011, 02:51 PM
الجزیره پخش نمیکنه؟ قرار بود همه پونصدیا رو نشون بده

اعلام برنامشون تا روز جمعه هست ، قاعدتا باید پخش کنند ولی چون هنوز اعلام نکردند من هم توی لیست کانال ها ننوشتم به محض اینکه توی اعلام برنامشون وارد بشه من هم به لیست کانال ها اضافه میکنم.

پ ن : بالاخره اعلام برنامه ی الجزیره درست شد و با همه ی مرورگرها میشه اعلام برنامشون رو مشاهده کرد !!!

Ahoura
02-17-2011, 08:22 PM
داوران خط در تورنمنت دبي تا اينجا عملكرد بسيار ضعيفي داشته اند.
اشتباهات داوران واقعا زياده و اكثر چلنج هاي در خواست شده توسط بازيكنان درست بوده.
اين خيلي نگران كننده هست اگر همين داورها بخوان در بخش مردان قضاوت بكنند. با توجه به اينكه سطح بازي مردان خيلي بالا تره و ضربات سنگين تري رو مي زنند و طبيعي كه اشتباهات از ايني كه هست بيشتر هم مي شه.
با توجه به حضور بازيكنان بزرگي مثل راجر فدرر در اين تورنمنت اين نوع داوري اصلا جالب نيست.

Maani
02-19-2011, 01:36 AM
ببخشید اندی ماری مطمئنید تو این تورنمنت شرکت میکنه؟
چون تو سایت تورنمنت اسمش نبود. مرسی

Afshin
02-19-2011, 02:35 PM
اندی موری به علت مصدومیت از ناحیه ی مچ دست از مسابقات انصراف داده (خبر مربوط به 16 فوریه است که من دیروز متوجه شدم)

Ahoura
02-19-2011, 05:38 PM
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس ، مسابقات آزاد دبی با جایزه دو میلیون و دویست و سی و سه هزار دلار و سقف ۵۰۰ امتیار برای انجمن تنیس بازان حرفه ای جهان ATP از روز دوشنبه هفته آینده آغاز خواهد شد .
به همین منظور و به دعوت کمیته داوران فدراسیون تنیس جهانی سامان حسنی و سید عادل برقعی دو داور نشان برنز بین المللی کشورمان بر روی صندلی داوری خواهند رفت و در این مسابقات به قضاوت خواهند پرداخت .
مسابقاتی که با حضور برترین تنیس بازن جهان از جمله راجر فدرر نفر دوم رده بندی جهان و نوواک جوکوویچ نفر سوم این رده بندی از مهمترین رویداد هفته آینده دنیای حرفه ای تنیس خواهد بود .
نوواک جوکوویچ از صربستان سال گذشته با غلبه بر مایکل یوژنی از روسیه به مقام قهرمانی رسیده بود .

Mohammad Reza
02-20-2011, 09:35 PM
خیلی خوشحالم که بهنام دبی هست و میتونه از حواشی برامون بگه...باید ببینیم چندتا بازی اصلی رو میتونه ببینه و از نزدیک نظرش راجع به بازیکنان چیه!کاش رافا هم بودش...بهنام بهم زنگ زد...گفتش که تو هتله و احتمالا فردا بره بازی های راند 1 رو ببینه...خدا کنه به نت دسترسی داشته باشه و جدیدترین حواشی و اخبار رو بهمون بگه همراه با عکس...خودشم شبیه به راجره دیگه باحالتر:160:راجر تا ببینتش ازش خوشش میاد:434:

koury
02-20-2011, 11:47 PM
بهنام جون اگه این تاپیک رو دیدی حتما تونستی از گریگور دمیتروف و گولبیس هم برا من عکس بنداز!! البته اگه امکان عکس گرفتن داری :434:

بازی دمیتروف با ریچارد گاسکه عجب بازی خدائی بشه :655:

Mohammad Reza
02-21-2011, 08:50 AM
ایول راجر:441:در دبی صحبت های خوبی مقابل خبرنگاران انجام داده...گفته که برای المپیک 2012 برنامه داره و هرگز حالا حالاها فکر کنار گذاشتن تنیس رو نداره!گفته برنامه های فراتری داره...خوشم اومده که راجر گفته برنامه ریزی دارم میکنم برای المپیک و فراتر از اون...امیدوارم راجر تو این چند سال بتونه خوب نتیجه بگیره تا امسال این سونگا مونگا دیگه بیانیه ندن:350:امیدوارم راجر 5مین قهرمانی دبی خودش رو جشن بگیره..:655:

M∂hdi
02-21-2011, 04:04 PM
[/URL][URL="http://www.uploadimage.co.uk/images/07638657747009848705.jpg"]http://www.uploadimage.co.uk/images/07638657747009848705.jpg (http://www.uploadimage.co.uk/images/07638657747009848705.jpg)

راجر : من این شانس را دارم که به شماره یک بازگردم .

اما نواک دوباره چیزهایی برای گفتن دارد . موری ، سودرلینگ و رافا کسانی هستند که در سطح بالایی حضور دارند

جوکر : بدیهی است، فدرر و نادال بهترین بازیکنان هستند .کسانی که سازگارند و به پیروزی در گرند اسلم‌ها ادامه می دهند .
می دانم اگر بخواهم چیزی را هدف بگیرم ، باید به پیروزی در رویدادهای بزرگ ادامه دهم.

او می داند برای سرنگون کردن نادال، باید چندین عنوان بزرگ را تصاحب کند

Behnam RF
02-21-2011, 08:31 PM
كوروش جان من usb ندارم :182:
ببخشيد ديكه:443:
بعد كه اومدم حتما:655:

BABAK
02-22-2011, 01:08 PM
مژده ای دل كه مسیحا نفسی می آید:866::866::866::866:

كه ز انفاس خوشش بوی كسی می آید:655::655::655:

PowerVu
02-22-2011, 02:44 PM
http://freeebayimagehost.com/images/zd3at4pv5qp261glg4a.jpg (http://freeebayimagehost.com/images/zd3at4pv5qp261glg4a.jpg)

علی کاتبی، داور بين المللی ايران و دارای نشان نقره از فدراسيون جهانی تنيس، در حال قضاوت مسابقه بین Andrey Golubev از قزاقستان و Marcos Baghdatis از قبرس در دور اول مسابقات معتبر تنیس ATP 500 دوبـی 2011

A!i
02-22-2011, 03:33 PM
http://freeebayimagehost.com/images/zd3at4pv5qp261glg4a.jpg (http://freeebayimagehost.com/images/zd3at4pv5qp261glg4a.jpg)

علی کاتبی، داور بين المللی ايران و دارای نشان نقره از فدراسيون جهانی تنيس، در حال قضاوت مسابقه بین Andrey Golubev از قزاقستان و Marcos Baghdatis از قبرس در دور اول مسابقات معتبر تنیس ATP 500 دوبـی 2011

ببخشید یه سوال داشتم پس اون لوگوی wta چیکارست؟
مگه atp نیست؟:379:

Afshin
02-22-2011, 05:20 PM
خب این عکس مربوط به تورنمنت بانوان در دبی هست ، هنوز توی قسمت مردان بازی ای رو قضاوت نکرده که عکس ازش پیدا بشه :434:

2329
02-22-2011, 05:41 PM
با سلام- سايت livescore فيلتر شده است . من از كدام سايت مي توانم بصورت زنده نتايج تنيس را دنبال كنم

koury
02-22-2011, 05:48 PM
با سلام- سايت livescore فيلتر شده است . من از كدام سايت مي توانم بصورت زنده نتايج تنيس را دنبال كنم

در حال حاضر تنها سایتی که من میشناسم که بسته نیست این (http://www.flashscores.co.uk/tennis/) سایته!!

Afshin
02-22-2011, 06:25 PM

بالای سایت خودمون Livescore داریم . از سایت www.livescore.net هم میتونید استفاده کنید.

PowerVu
02-22-2011, 08:24 PM

به دلیل بی توجهی دست اندرکاران پخش تلویزیونی این تورنمنت که هنوز لوگو تورنمنت پیشین رو در این تورنمنت هم استفاده می کنند.
این بار اول اینها نیست. جداول قرعه کشی تورنمنت WTA دبی که هفته پیش انجام شد نیز همانند این سهل انگاری، از مرحله یک چهارم نهایی آپدیت نشده اند و من که برای آرشیو منظم تورنمنت ها به جدول تکمیل شده قرعه کشی ها نیاز دارم، مجبور شدم به Drawهای ناقص اکتفا کنم و پرونده تاپیک مسابقات WTA در سال 2011 را ببندم.

علی عزیز من این عکس رو همین امروز در اول بازی باقداتیس انداختم. یک عکس ارزشی نداره که من به خاطرش بخوام دروغ بگم!

اگر باز هم شک داشتید تکرار بازی رو که 4 گیم بیشتر طول نکشید و باقداتیس به دلیل مصدومیت از آن انصراف داد را تماشا بفرمایید.

باز هم اگر قانع نشدید از صفحه فیس بوک کاتبی سوال کنید که آیا امروز چنین قضاوتی را کرده یا خیر.

PowerVu
02-22-2011, 08:56 PM
خب این عکس مربوط به تورنمنت بانوان در دبی هست ، هنوز توی قسمت مردان بازی ای رو قضاوت نکرده که عکس ازش پیدا بشه :434:

گرامی بزرگوار، این عکس مربوط به تورنمنت بانوان نیست. مطمئن باشید. اگر بازی باقداتیس و گلوبف رو تماشا بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد.

علی کاتبی که ساکن ایران هست، در یک قدمی ایران در دبی و با شونصد تا مزدور جاسوس و زیر آب زن (من جمله افراد مفلوک حقیر و معلوم الحالی که مدتی در همین سایت تنیس تاکرز علیه مچ بند منصور بهرامی عزیز لجن پراکنی کردند تا از فدراسیون براشون استخوان پرت کنند)، جرات می کنه بازی بانوان قضاوت کنه و با دو (و یا چهار) تنیسور خانم، در انتهای مسابقه دست هم بده؟!

علی نیلی که ساکن امریکا هست از دست این جور افراد هنوز بازی آقایان رو قضاوت می کنه چه برسه به کاتبی که ساکن ایرانه!

میبینین که با چه متحجرین طالبان صفتی روبرو هستیم که وکیل پایه یک دادگستری، خانم نسرین ستوده که مادر دو کودک کم سن و سال هستند، داخل منزلش بی روسری پیام تشکر فرستاده به اون موسسه ی خارجی که ایشون رو برگزیده، الان به اتهام "کشف حجاب!!! (در داخل منزل شخصی خودش!!!)" تو زندان هستند و به ۱۱ سال حبس تعزيری، ۲۰ سال ممنوعيت خروج از کشور و ۲۰ سال محروميت از وکالت محکوم شده اند!!

Afshin
02-22-2011, 09:20 PM
گرامی بزرگوار، این عکس مربوط به تورنمنت بانوان نیست. مطمئن باشید. اگر بازی باقداتیس و گلوبف رو تماشا بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد.

علی کاتبی که ساکن ایران هست، در یک قدمی ایران در دبی و با شونصد تا مزدور جاسوس و زیر آب زن (من جمله افراد مفلوک حقیر و معلوم الحالی که مدتی در همین سایت تنیس تاکرز علیه مچ بند منصور بهرامی عزیز لجن پراکنی کردند تا از فدراسیون براشون استخوان پرت کنند)، جرات می کنه بازی بانوان قضاوت کنه و با دو (و یا چهار) تنیسور خانم، در انتهای مسابقه دست هم بده؟!

علی نیلی که ساکن امریکا هست از دست این جور افراد هنوز بازی آقایان رو قضاوت می کنه چه برسه به کاتبی که ساکن ایرانه!

میبینین که با چه متحجرین طالبان صفتی روبرو هستیم که وکیل پایه یک دادگستری، خانم نسرین ستوده که مادر دو کودک کم سن و سال هستند، داخل منزلش بی روسری پیام تشکر فرستاده به اون موسسه ی خارجی که ایشون رو برگزیده، الان به اتهام "کشف حجاب!!! (در داخل منزل شخصی خودش!!!)" تو زندان هستند و به ۱۱ سال حبس تعزيری، ۲۰ سال ممنوعيت خروج از کشور و ۲۰ سال محروميت از وکالت محکوم شده اند!!

شرمنده ، من فکر کردم عکس مربوط به تورنمنت بانوان هست.

PowerVu
02-22-2011, 09:45 PM
شرمنده ، من فکر کردم عکس مربوط به تورنمنت بانوان هست.

نه خواهش میکنم دشمنتون شرمنده باشه. تقصیر حواس پرتی خودشونه

PowerVu
02-22-2011, 11:24 PM
حریف امروز فدرر در دور اول مسابقات تنیس 500 امتیازی دوبی، Somdev DEVVARMAN جوانی از کشور هندوستان بود. سال 2010 برای این تنیسور جوان، سال بسیار موفقی در قاره آسیا بود چرا که در اواخر این سال موفق شد در دو بخش انفرادی و دوبل شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی در گوآنگ ژو چین، صاحب مدال های خوش رنگ طلا شود.

http://irupload.ir/images/84303468900862625510.jpg (http://irupload.ir/images/84303468900862625510.jpg)
16th Asian Games in Guangzhou

http://irupload.ir/images/96316539222231900537.jpg (http://irupload.ir/images/96316539222231900537.jpg)
Somdev Devvarman (L) and Sanam Krishan Singh of India

ضمن اینکه دلیل حمایت ها و تشویق های پی در پی و پر سر و صدای این تنیسور در مسابقه امشب با فدرر، حضور هندی تبارهای متعدد در کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس است که اکثرا برای کسب درآمد و کار به این کشورهای عربی آمده اند. خصوصاً در دوبی که حضور آن ها به وضوح قابل تمیز و تشخیص است.

Farid
02-23-2011, 02:53 AM
با سلام
عکس مربوط به بازی امروزه
اتفاقا من هم تا تصویر رفت روی علی تعجب کردم چرا ننوشته ATP
Power جان علی دوست منه و در طول سال 11 ماهشو ایران نیست , امسال اولین سالیه که بهش داوری در ATP Tour داده اند , در گذشته مسابقات Challengers و مسابقات نمایشی ( مانند Abu Dhabi که 3 سال از 2008 تا 2010 اونجا بود ) رو قضاوت می کرد , البته بیشتر در برنامه ریزی مسابقات ازش استفاده می کنند که یکیش المپیک چین بود.

PowerVu
02-23-2011, 08:14 AM
با سلام
عکس مربوط به بازی امروزه
اتفاقا من هم تا تصویر رفت روی علی تعجب کردم چرا ننوشته ATP
Power جان علی دوست منه و در طول سال 11 ماهشو ایران نیست , امسال اولین سالیه که بهش داوری در ATP Tour داده اند , در گذشته مسابقات Challengers و مسابقات نمایشی ( مانند Abu Dhabi که 3 سال از 2008 تا 2010 اونجا بود ) رو قضاوت می کرد , البته بیشتر در برنامه ریزی مسابقات ازش استفاده می کنند که یکیش المپیک چین بود.

راستی دیدم که قبل از شروع بازی، با محمد لحیانی سوئدی و سرداور باسابقه، خوش مشرب و Showman مسابقات، داشت حسابی خوش و بش میکرد.

خوش به حالش که یکی از بهترین مشاغل دنیا رو داره و پیوسته در حال مسافرت و دیدن نقاط جدید دنیاست.

Mohammad
02-23-2011, 08:05 PM
ای جونم فلی، ای جونم، عجب حالی داد بازی :655: جیگرم حال اومد.

koury
02-23-2011, 08:16 PM
ممد میبینم که لیست بازیکن های مورد علاقت پُر پَر و پیمون شده :434:

Mohammad
02-23-2011, 09:01 PM
اره دیگه :434: دیدم همه یه مشت آدم نوشتن منم گفتم بنویسم.

Ahoura
02-23-2011, 10:38 PM
Go roooooooger.
Roger Federer 4 ever.

Mohammad Reza
02-24-2011, 09:56 AM
Roger Federer admitted allowing his mind to wander in his comfortable 6-3, 6-4 win over Spaniard Marcel Granollers in the second round of the Dubai Duty Free Tennis Championships Wednesday night. The top seed and World No. 2 was asked during his post-match press conference whether it sometimes is hard to remain 100 percent focused when he is headed towards a routine win.

“Sometimes [my concentration] wanders," Federer said. "Sometimes if you have a song in your mind, sometimes you're thinking of what's going to happen tomorrow, what's the plan for tonight. All those things happen. We're human at the end of the day. We're not a machine and go from like point to point like RoboCop.

“It's like we have our fun, and sometimes it's hard when the mind starts wandering. I realised today at one point I served the first point of one of the games and I was not even focused. I knew I was going to hit it down the T, but no, you know, not that full concentration I needed. And then I told myself: Okay, concentrate, please. So sometimes you have to remind yourself, because time goes by in between. You want to keep the intensity high, but at the same time you want to relax. It's a habit you get.

“By now obviously I'm an expert at it. I know how it works. But still, after playing so much tennis, I still have to remind myself to focus on each point, and then you break it down to each shot and so forth. So it sounds like it's hard, but you get the hang of it."

One reporter cheekily asked Federer if, during the match, he thought about what he would have for supper.

“Um, maybe. I don't know,” Federer said. "You think of many things. You can imagine how many points I've played, so I've had a lot of time to think out there.”

Ahoura
02-24-2011, 04:24 PM
به اميد پيروزي راجر عزيز.

Ahoura
02-25-2011, 09:58 AM
Come on maestro

Nima88
02-25-2011, 10:03 AM
خوبه که هم نواک هم راجر رسیذن نیمه نهایی امیدوارم فینال این دو تارو شاهد باشیم وتو فینالم نواک بترکونه راجر ما هم یه حال توپی بکنیم.

Nima88
02-25-2011, 08:52 PM
فینالی که دوست داشتم رسید .به امید پیروزی نوله

Ahoura
02-26-2011, 12:41 AM
به اميد پيروزي راجر.

Mohammad Reza
02-26-2011, 10:01 AM
امروز بازی فینال در بخش انفرادی رو شاهد هستیم...به نظر میرسه نواک مثل استرالیا اپن آماده نیست و راجرم از لحاظ شادابی و بازی از استرالیا اپن کمی ضعیف تر شده اگر چه دیروز مقابل گاسکه بازی خوبی رو به نمایش گذاشت و توانست ریتم بازی گاسکه رو بهم بریزه...دیروزم نواک مقابل بردیچ بازی چندان خوبی رو به نظر من انجام نداد!راجر برای برد مقابل نواک به پرفورمنس بهتری احتیاج داره تا بتونه شکست در نیمه نهایی استرالیا اپن را جبران کند اگر چه اون دو بازی رو نمیشه مقایسه کرد!!!
راجر برای 68مین تایتل خود می جنگد!پیش به سوی قهرمانی راجر در دوبی....

Saeed federer
02-26-2011, 12:51 PM
omraaaan
NOLE KHOLE :254:
king roger champion

Sajad
02-26-2011, 01:10 PM
omraaaan
NOLE KHOLE :254:
king roger champion

دوست عزیز توهین نکن فکر کنم این حرف رو بدون توهین هم می تونستی بگی

Mohammad Reza
02-26-2011, 02:47 PM
این برای سومین بار است که دو سید برتر مسابقات در تورنمنت دبی به فینال رسیدند!!!در سال 2006 رافائل نادال و راجر فدرر و در سال 1997 Thomas Musterو Goran Ivanisevic.
راجر فدرر که 4بار توانسته تورنمنت دبی را قهرمان شود به مصاف نواک جوکوویچی میرود که دو سال متوالیست که قهرمان این تورنمنت 500 می شود...هد تو هد 13-7 به نفع راجر هست و در مصاف فینال ها نیز راجر 3-2 جلو هست...آخرین دیدار این دو نفر به استرالیا اپن امسال برمیگردد جایی که نوله توانست راجر را مغلوب کند...از بازی های قبل این دو نفر در اینجا میتوان به بازی سال 2007 در مرحله کوارتر فینال اشاره کرد که راجر در سه ست توانست نوله را مغلوب کند.فدرر در تلاش است 5مین عنوان دبی خود را بدست آورد،او با قهرمانی در این تورنمنت دومین تایتل سال خود را بدست می آورد.
جوکو در تلاش است که بتواند همانند راجر سومین تایتل پشت سر هم خود را در دبی بدست آورد..راجر در سال 2003 تا 2005 توانست دبی را از آن خود کند همچنین در سال2007 نیز قهرمان شد.
نواک توانسته 14 بازی در دبی پشت سر هم ببرد و این شاید بهترین در زندگی حرفه ای او باشد..همچنین نوله در تلاش است 20مین تایتل خود را نیز بدست آورد.
قهرمان : $386,000 و 500 امتیاز در رنکینگ
نایب قهرمان: $181,500 و 300 امتیاز در رنکینگ
راجر به 96 فینال رسیده که توانسته 67 قهرمانی در مقابل 28 نایب قهرمانی(1قهرمانی هم در سال 2011).
در مقابل نوله به 33 فینال رسیده که 19 تای آن را قهرمان شده و در 13تای آن مغلوب(1قهرمانی در 2011).
Sets Won: 37 22
Tie-break Sets Won: 3 5

Match Wins By Surface:
Clay: 2 1
Hard: 11 6[/LEFT]
(اعداد سمت چپ آمار راجر و سمت راست آمار نواک)...

Mohammad Reza
02-26-2011, 07:28 PM
با این بازی که روجر انجام داد اگه حتی قهرمانم میشد واسه من مزه ای نداشت!!!خیلی خیلی بد....اصلا راجر انگار واقعا بی خیال بی خیال بود...پل گفته بود که نباید از راجر انتظار داشت تو همه تورنمنت ها موفق باشه!ولی نه اینکه اینقدر بد بازی کنه...در هر حال قهرمانی نوله رو به نولی ها تبریک میگم...همین که 20 تایتله شدینم خوبه
نه راجر اول سال نه الان:3t1:نمیدونم چشه!!!باید خودش بگه...ما هم انتظار داریم همش راجر خوب باشه
بکهند هیچ!اسلایس نمیکرد!دراپ شات:3t1: سرویساشم که هیچ...
ولی
ولی
ولی
ولی
راجر ما همیشه دوستت میداریم و خواهیم داشت و در کنارت خواهیم بود چه در باخت چه در برد...مطمئنم راجر باز هم به روزهای اوجش برمیگرده..
Come OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON Roger

Nima88
02-26-2011, 07:34 PM
به به حال توپی پیدا کردیم دم نواک گرم.
قهرمانی نوله تبریک میگم

Mohammad
02-26-2011, 07:54 PM
قهرمانی نواک رو به طرفدراش تبریک میگم. بسیار هم خوب.

Behnam RF
02-26-2011, 08:17 PM
قهرمانی نوله را به خودش و هوادارانش تبریک میگم.
اما راجر اگه بخواد اینطوری ادامه بده شاید آخرین فینالش رو تجربه کرد:182:
آخه راجر عزیز اگه به قول محمد سم پاش olderer شدی ، پس چرا لندن2010 اینطوری نبودی ؟
ولی همه میدانند که برمیگردی:655:و به امید قهرمانی تو در تورنمنت های آتی:866:
یک come on کلفت:866:

qqqq
02-26-2011, 08:22 PM
متاسفانه فدرر در فينال دبي به جوكوويچ با نتايج 63-63 باخت.:240::240:

manoochehr
02-26-2011, 08:33 PM
قهرمانی نواک رو به تمام طرفداراش تبریک میگم.نمیتونم بگم نواک عالی بازی کرد چون راجر اصلا خوب بازی نکرد.

Ahoura
02-26-2011, 08:38 PM
قهرماني جوكو رو تبريك مي گم.
راجر امشب خوب بود ولي راجر نبود.
راجر دوباره بر مي گرده اينا ارامش قبل طوفانه.

roli
02-26-2011, 08:52 PM
بنده هم قهرمانی نواک رو تبریک میگم
نکته جالب این بود که خیلی از صحنه های بازی فینال دقیقاً تو بازی راجر با گاسکه اتفاق افتاده بود ولی اونجا گاسکه استفاده نمیکرد ولی نواک امتیاز میگرفت. تفاوت این بازیکنا با بقیه تو این صحنه های حساس خودشو نشون میده هر چند این نواکم نواک استرالیا نبود.
راجر از این به بعد مقابل نادال، نواک و موری باید با برنامه خاصی حاضر بشه نه اینکه همینجور غریزی بازی کنه وگرنه همش همین آش هست و همین کاسه!!!

Ali_RF
02-26-2011, 08:57 PM
چرا اينطور بود بازي؟ سر اون اِسمش نزديك بود كلمو بكوبم به ديوار. ريترن و بكهند هم كه كلاً تعطيل بود. اي خدا...:1062:
بي‌صبرانه منتظر برگشتنشم.

davidbeckham
02-26-2011, 09:36 PM
come on nole:866:
http://www2.bazinama.com/img/files/83l0wwy73kkcajiy0qul.jpg
http://www2.bazinama.com/img/files/287kazpytamgrejmwf1k.jpg

Hatam
02-27-2011, 12:12 AM
levelه بازی راجر خیلی اومده پایین فک نکنم مثل قبل بتونه توی همه تورنمنتها خوب ظاهر بشه دیگه خودشو باور نداره

mh_nik
02-27-2011, 02:27 AM
فدرر بیدی نیست که به این بادها بلرزه....
مطمینآ فدرر از این بازیهایی که میکنه و میبازه به خیلی از اشکالهای خودش چه از نظر تاکتیکی و چه از نظر تکنیکی پی میبره و با تفکر و هوشمندی فوق العاده و اراده ی قوی خودش و همچنین تمرینات زیاد و برنامه ریزی شده دوباره شاهد قهرمانیهای او در مسابقات بزرگ خواهیم بود.و اگه دوباره به نوله بازی کنه حتمآ شیوه و تاکتیک بازیش را عوض میکنه و حسابشو میرسه...
...فدرر مبارزه را ادامه بده!
Comeon

... and when i fall down , i have to pick myself back up
STAND UP...

I.man
02-27-2011, 07:25 AM
باز راجر يه تورنمت رو از دست داد و سخن راني هاي بعضي ها شروع شد.
البته اين خاصيت ما ايراني هاست و خيلي نميشه بهش خرده گرفت.
نواك واقعاً خوب سرويس مي زد و برعكس راجر افتضاح بود. بر خلاف بازي هاي گذشته كاملاً مشخص بود كه نواك اعتماد به نفس خيلي خوبي داره. ولي راجر بايد حداقل به خاطر حيثيت خودش و دو باخت گذشته هم كه شده بازي بهتري رو انجام ميداد. به هر حال راجر صلاح خودش رو بهتر از هر كسي ديگه اي مي دونه و اگر به گفته خودش بخواد حالا حالاها به بازي ادامه بده بايد يه فكري به حال رقباي جديش بكنه.

I.man
02-27-2011, 07:35 AM
اقا اين فردوسي پور هم عجب ادميه ها...... ضد حال :174:
من ديروز نتونستم بازي رو مستقيم نگاه كنم و از خانمم خواستم بازي رو برام ضبط كنه. ساعت 9:30 برگشتم خونه و تا قبل از بازي بارسا - مايوركا كه ساعت 10:30 شروع ميشد ست اول رو ديدم و براي اينكه بازي برام جذابيت داشته باشه نتيجه نهايي بازي رو نگاه نكردم :683: و مي خواستم بقيه بازي رو بعد از فوتبال ببينم. خلاصه بازي فوتبال شروع شد و جناب اقاي فردوسي پور :174: چشمش به نيمكت مايوركا افتاد كه اتفاقاً برادر رافا هم تو اون تيم يه كاره اي بود. حالا به ديالوگ هاي عادل خان بعد از اين جريان گوش كنيد. :485:
" اين هم آقاي .... نادال برادر رافائل ناداله كه البته برادرش ورزشكار موفق تري هست و در حال حاضر نفر اول تنيس دنياست و قطعاً خيلي خوشحاله كه لحظاتي قبل رقيب جديش راجر فدرر بازيش رو به نواك جوكوويچ صرب باخت تا اختلاف امتيازش با نفر دوم همچنان حفظ بشه. اما الان بايد فكري به حال رقيب جديدش نواك بكنه" :Angry2::Angry2::Angry2:
اخه يكي نيست بگه مرد حسابي تو فوتبالت رو گزارش كن. چيكار به تنيس داري. هيچي خلاصه يه ضد حال اساسي بهم زدو قيد بقيه بازي راجر رو هم زدم. راستي رافا هم تو ورزشگاه بود و وقتي ويا گل دوم رو زد بدجوري حالش گرفه شد. :thumbup::thumbup:

Mohammad Reza
02-27-2011, 08:06 AM
اقا اين فردوسي پور هم عجب ادميه ها...... ضد حال :174:
من ديروز نتونستم بازي رو مستقيم نگاه كنم و از خانمم خواستم بازي رو برام ضبط كنه. ساعت 9:30 برگشتم خونه و تا قبل از بازي بارسا - مايوركا كه ساعت 10:30 شروع ميشد ست اول رو ديدم و براي اينكه بازي برام جذابيت داشته باشه نتيجه نهايي بازي رو نگاه نكردم :683: و مي خواستم بقيه بازي رو بعد از فوتبال ببينم. خلاصه بازي فوتبال شروع شد و جناب اقاي فردوسي پور :174: چشمش به نيمكت مايوركا افتاد كه اتفاقاً برادر رافا هم تو اون تيم يه كاره اي بود. حالا به ديالوگ هاي عادل خان بعد از اين جريان گوش كنيد. :485:
" اين هم آقاي .... نادال برادر رافائل ناداله كه البته برادرش ورزشكار موفق تري هست و در حال حاضر نفر اول تنيس دنياست و قطعاً خيلي خوشحاله كه لحظاتي قبل رقيب جديش راجر فدرر بازيش رو به نواك جوكوويچ صرب باخت تا اختلاف امتيازش با نفر دوم همچنان حفظ بشه. اما الان بايد فكري به حال رقيب جديدش نواك بكنه" :Angry2::Angry2::Angry2:
اخه يكي نيست بگه مرد حسابي تو فوتبالت رو گزارش كن. چيكار به تنيس داري. هيچي خلاصه يه ضد حال اساسي بهم زدو قيد بقيه بازي راجر رو هم زدم. راستي رافا هم تو ورزشگاه بود و وقتي ويا گل دوم رو زد بدجوري حالش گرفه شد. :thumbup::thumbup:

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایا شکرت:655:شکرت که یکی تو ایران میدونه نواک کیه راجر کیه و رنکینگ چیه!!!کاشکی یکی مث فردوسی پور تو تنیس ایران بود کاش...کاش:243:

Mohammad
02-27-2011, 09:02 AM
عوض کرده بود دیگه، تو استرالیا راجر سعی میکرد بازی رو کنترل کنه، ولی دیروز سعی کرد تا جاییکه میتونه اگرسیو بازی کنه و از شرایط سریعتر بهره ببره ولی خب تعداد ارورهاش و Mishit هاش بیشتر شد.
اینجور که مشخصه نواک که نقظه ضعفش یه زمانی مسائل روحی و روانی بود، بعد از برد در جام دیویس، کاملا در این زمینه قوی شده و به راحتی میتونه در شرایط حساس به بازی برگرده و نقاط کلیدی بازی رو از دست نده، به نظر من تفاوتهای بازیهای اخیر این دو بیشتر در این مسئله بوده، هر چند از پیشرفت سرویس و فورهند نواک هم نمیشه گذشت. راستی اینقدر اعتماد به نفسش بالا بود که اگه اشتباه نکنم سر دو تا از وینرهای راجر با صدای نسبتا بلند به راجر Bravo هم گفت!!

Mohammad
02-27-2011, 09:06 AM
من ديروز نتونستم بازي رو مستقيم نگاه كنم و از خانمم خواستم بازي رو برام ضبط كنه. ساعت 9:30 برگشتم خونه و تا قبل از بازي بارسا - مايوركا كه ساعت 10:30 شروع ميشد ست اول رو ديدم و براي اينكه بازي برام جذابيت داشته باشه نتيجه نهايي بازي رو نگاه نكردم http://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/63.gif (http://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/63.gif) و مي خواستم بقيه بازي رو بعد از فوتبال ببينم. خلاصه بازي فوتبال شروع شد و جناب اقاي فردوسي پور http://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/14.gif (http://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/14.gif) چشمش به نيمكت مايوركا افتاد كه اتفاقاً برادر رافا هم تو اون تيم يه كاره اي بود. حالا به ديالوگ هاي عادل خان بعد از اين جريان گوش كنيد. http://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/45.gif (http://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/45.gif)
اخه يكي نيست بگه مرد حسابي تو فوتبالت رو گزارش كن. چيكار به تنيس داري. هيچي خلاصه يه ضد حال اساسي بهم زدو قيد بقيه بازي راجر رو هم زدم. راستي رافا هم تو ورزشگاه بود و وقتي ويا گل دوم رو زد بدجوري حالش گرفه شد. :thumbup::thumbup:برادر؟ مگه برادر هم داره؟؟؟؟؟ تا اونجا که من میدونم یه خواهر داره به نام ماریا ایزابل.

I.man
02-27-2011, 09:31 AM
برادر؟ مگه برادر هم داره؟؟؟؟؟ تا اونجا که من میدونم یه خواهر داره به نام ماریا ایزابل.

احتمالا عموش بوده؟

Mohammad
02-27-2011, 09:51 AM
اره باید همون میگل آنخل عموی رافا باشه، جدی گفت برادرش؟ اگه گفته بهتره بره همون فوتبالشو ببینه :3t1:

7amed
02-27-2011, 12:12 PM
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایا شکرت:655:شکرت که یکی تو ایران میدونه نواک کیه راجر کیه و رنکینگ چیه!!!کاشکی یکی مث فردوسی پور تو تنیس ایران بود کاش...کاش:243:
یادم میاد اون قدیما فردوسی پور پیش از این که گزارش گر فوتبال بشه، تنیس گزارش می کرد.

7amed
02-27-2011, 12:14 PM
احتمالاً شکست فدرر به خاطر نبود رافا بود. بنده خدا انگیزه ای برای قهرمانی نداشت.:434:

I.man
02-27-2011, 01:28 PM
یادم میاد اون قدیما فردوسی پور پیش از این که گزارش گر فوتبال بشه، تنیس گزارش می کرد.

يادت مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :251:
فردوسي پور حداقل 15 ساله كه تو صدا و سيماست (از سال 74) و داره فوتبال گزارش ميكنه.
همين حالا هم صدا و سيماي ايران تنيس پخش نميكنه اونوقت 15 سال پيش اونم با گزارش فردوسي پور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :379::3t1::350:

SOROOSH_RF
02-27-2011, 01:56 PM
برادر؟ مگه برادر هم داره؟؟؟؟؟ تا اونجا که من میدونم یه خواهر داره به نام ماریا ایزابل.

نه گفت عموشه.که برادر زادش(نادال) الان از خودش معروفتره.