PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {** تنها دو بازي تا بازگشت كيم كلايسترز به رنك يك تنيس بانوان**}

AndreS
02-08-2011, 10:36 PM
پاريس (اسوشيتد پرس) :

پس از 5سال , كيم كلايسترز تنها دو بازي تا بازگشت به رنك 1 دارد.

2900

كيم كه در ماه گذشته موفق به كسب چهارمين عنوان گرنداسلم خود در ملبورن شد , تنها با رسيدن به نيمه نهايي مسابقات تنيس پاريس (Open GDF SUEZ) كه در اين هفته در حال برگزاريست ميتواند از كرولاين وزنياكي نفر اول تنيس بانوان سبقت بگيرد .

كلايسترز در دور دوم مسابقات روز چهار شنبه با Kristina Barrois از كشور آلمان ديدار خواهد كرد

كلايسرز 27 ساله در مصاحبه روز سه شنبه گفت : اين ميتواند دستاورد خوبي براي من باشد '' اما '' اما اگر به آن دست پيدا نكردم هرگز نا اميد نميشوم

AndreS
02-12-2011, 01:08 AM
كيم كلايسترز پس از5سال رنكـ1ـــ تنيس بانوان را پس گرفت

2921

اين تنيسور بلژيكي در دو ست پياپي و با نتايج 6-3 و 6-0 موفق شد Jelena Dokic از كشور استراليا را شكست دهد .

او ضمن رسيدن به نيمه نهايي مسابقات تنيس پاريس Open GDF SUEZ توانست از رقيب خود كرولاين دانماركي (كه نقد هاي بسياري از سوي رسانه ها مبني بر نداشتن گرنداسلم به وي مي شد) پيشي و نفر اول تنيس بانوان لقب گيرد.

" خيلي خوشحالم كه بار ديگر نامبر وان شدم " من اميدوارم..... شايد بتوانم در اين تورنومنت نيز پيروز باشم . " اين احساس خوبي است " از همه دوستان كه من را همراهي كردند تشكر ميكنم

كيم قبلا سه بار نفر اول تنيس بانوان بوده , دو بار در سال 2003 و یک بار در سال 2006 . او در سال 2007 صاحب فرزند شد اما بار ديگر شروعي طوفاني و خيره كننده داشته و موفقيت هاي او نشان دهنده تلاش بسيار براي رسيدن به اين فرم عالي بوده است. (گرچند كه استعداد بي نظير كيم بر هيچ كس پوشيده نيست)

قهرماني در U.S Open2009 تنها هفته پس از بازگشت او - ونيز قهرماني ماه پيش در استراليا نمونه اي از اين موفقيت هاست.

كلايسترز در نيمه نهايي اين مسابقات با kaia kanepi از استوني ديدار خواهد كرد.

M∂hdi
02-12-2011, 02:14 AM
کیم کلایسترز

Mohammad Reza
02-12-2011, 09:14 PM
کیم عشقه...قهرمانیش مبارک...نامبر1یش هم مبارک...گوارای وجودش...واقعا نامبر1ی سزاوارشه...عشقی کیم عشق...خنده هاش منو کشته:866: