PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس (آخرین تورنمنت عمومی سال)

Mohammad
11-08-2010, 08:25 AM
درود

خب اینم گذاشتیم واسه شما راجر ماجریا، برید حالشو ببرید که بعدش دیگه از این خبرا نیست!! :434:

I.man
11-08-2010, 10:00 AM
سلام. لطفاً از اين به بعد در معرفي تورنمنت ها وب سايت رسمي مسابقات رو هم بنويسيد.:441:

delpotro
11-08-2010, 11:21 AM
این هم وب سایت رسمی مسابقات مسترز پاریس 2010

http://www.fft.fr/bnpparibasmasters/2010/

Mohammad Reza
11-08-2010, 11:33 AM
درود:655:
خدا میدونه این دفعه زانوئه یا بازوئه!!!!:350:
راجر باید بزنی بترکونی همه رو اینطوری :chopwood:
ماشالله ماشالله بزنم به تخته الانم که آمادگیت بد نی:Box:
تا نیمه نهایی رو اینجور پیش برو:drinkingbuddies:راحت بدون دردسر!!!:40:
باید اولین قهرمانیت رو تو مسترز پاریس جشن بگیریما:Kiss::5:
اگه بازم نوله یا رادیک اومدن فینال اینجوری بترکونشون:7:
راستی موری رو هم باید ایندفعه شکست بدی دیگه خیلی داره پر رو میشه:31:
کلا همه بازی ها رو اینجور باش:rockout:فوقش اگه سخت بود ایجور:Hi:
خیلی مخلصیم آق راجر تو قهرمانی:thumbup:واسه بارکلیز آماده شو تا رفیقو این بلا سرش بیاریم:16:

rezapor
11-08-2010, 12:16 PM
واقعا دستت درد نكنه پور يو عزيز انشاءالله تا آخر اين مسترز هم مثل هميشه مارو با برنامه زمانبندي همراهي كن .واقعا خسته نباشي.

rezapor
11-08-2010, 12:48 PM
به اميد قهرماني روجر عزيز در مسترز پاريس ،با توجه به اينكه بد قرعه اي بهش خورده و اندي موراي رو تو نيمه نهايي بايد شكست بده ،هر چند اندي موراي روي سرويس هاي روجر فدرر حرفي واسه گفتن نداره ولي دوندگيش تو بازي خيلي عاليه و اين كار روجر عزيز رو سخت ميكنه . از اون طرف هم بازي اندي ردريك و نواك جوكويچ (اگه خستگي مسابقات پازل سوئيس بزاره و تانيمه نهايي بالا بيان) واقعا ديدنيه و معلوم نيست كدومشون ميبره .

Behnam RF
11-08-2010, 01:38 PM
درود

خب اینم گذاشتیم واسه شما راجر ماجریا، برید حالشو ببرید که بعدش دیگه از این خبرا نیست!! :434:
همین راجر ماجریا سال بعد واسه رافاییا جام نمی ذاره:350: به امید قهرمانیش:655:(البته اگه خستگیش اذییتش نکنه:379:

Alireza Murray
11-08-2010, 01:51 PM
اندی نمیخوام خودت رو واسه این بازیا خسته کنی تو باید هدفت بارکلیز باشه ولی اگه خواستی ببری خوب ببر نوش جونت :866:

roli
11-08-2010, 08:50 PM
به نظرم راجر تو اين مسترز خيلي بياد بالا تا نيمه نهايي
فكر نكنم خودشم تو فكر قهرماني تو اين مسترز باشه

Farid
11-09-2010, 12:10 PM
با سلام
باز هم تغییر سرعت سطح بازیها
به علت تغییر سرعت سطح بازیها شرایط بازی با سال گذشته متفاوت است انچه که فعلا گفته می شود اینست که سرعت سطح بازیها نسبت به سال گذشته کمی سریعتر شده است که با انجام مسابقات بر روی ان در پایان هفته سریعتر هم خواهد شد , اما گفته ها ضد و نقیضند.

Mohammad
11-09-2010, 01:47 PM
فرید جان اینطور که به نظر میاد سطح امسال بسیار سریعه، میکائیل لودرا که همیشه خدا میگه زمینها کندن، گفته سطح کاملا سریعه.
http://www.atpworldtour.com/News/Tennis/2010/11/45/Paris-Monday-Llodra-Getting-Used-To-Fast-Courts.aspx
گاسکه هم گفته سطح فوق العاده سریع و Low Bounce .

cris
11-09-2010, 02:11 PM
امیدوارم ورداسکو تا فینال بالا بیاد...:866:

cris
11-09-2010, 02:14 PM
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادال:866:

Afshin
11-09-2010, 02:43 PM
با سلام
باز هم تغییر سرعت سطح بازیها
به علت تغییر سرعت سطح بازیها شرایط بازی با سال گذشته متفاوت است انچه که فعلا گفته می شود اینست که سرعت سطح بازیها نسبت به سال گذشته کمی سریعتر شده است که با انجام مسابقات بر روی ان در پایان هفته سریعتر هم خواهد شد , اما گفته ها ضد و نقیضند.

جدای از سرعت گفته شده که Bounce هم نسبت به قبل کمتر شده ، دیروز Robbie میگفت : Court suits his game (در مورد بازی فدرر میگفت )

Clement هم بعد از بازی دیروزش گفت :
It looks much faster then last year and Clement also said in his interview after Lopez's match that is maybe the fastest indoor tournament this year

Ar@sh
11-09-2010, 03:34 PM
سلام به همگي :434:

چه مي كنيد با دوري ما؟:shame:

babak59
11-09-2010, 04:40 PM
دلیل شرکت نکردن نادال چی بوده

Behnam RF
11-09-2010, 05:10 PM
دلیل شرکت نکردن نادال چی بوده
به گفته خود مصدومیت:379:

PowerVu
11-09-2010, 05:11 PM
سلام به همگي :434:

چه مي كنيد با دوري ما؟:shame:

سلام آرش جان

دلمون براتون خیلی تنگ شده بود.

تو این مدت که نبودین اندی یه مسترز برد و تو یه مسترز دیگه به فینال رسید اما به فدرر نتیجه رو واگذار کرد.

خلاصه کلی خبرهای مختلف بود و ده ها بازی خوب در این ایام انجام شد.

تازه همین چند روز پیش اندی با برادرش جِیمی قهرمان 500 امتیازی والنسیا شدند.

به هر حال خیلی خوب کاری کردین اومدین این طرفا آرش جان.

:583::583::583:

BABAK
11-09-2010, 05:36 PM
سلام آرش جان

تو این مدت که نبودین اندی یه مسترز برد و تو یه مسترز دیگه به فینال رسید اما به فدرر نتیجه رو واگذار کرد.

فدرر امسال 2تا مسترز رو فینال به مورای باخت یکی تورونتو یکی هم شانگهای ...

pouriya.alex
11-09-2010, 07:17 PM
نادال به دلیل توصیه پزشکان از مسترز لندن هم کنار کشد !

Afshin
11-09-2010, 08:11 PM

میشه لطف کنی منبع خبر رو بگی ؟ من که ندیدم جایی چنین چیزی گفته شده باشه .

PowerVu
11-09-2010, 09:14 PM
فدرر امسال 2تا مسترز رو فینال به مورای باخت یکی تورونتو یکی هم شانگهای ...

بابک جان، بر منکرش لعنت. منم نوشتم "تو این مدت که نبودین" دیگه.
تا تورانتو آقا آرش بهمون سر میزد. بعدش دیگه فرصت نشد بیان پیش ما.

PowerVu
11-09-2010, 09:19 PM

عزیزم، قلبم از حرکت ایستاد!!! تا سکته مون ندادی بفرما از کجا شنیدی؟!

اگه شوخی کردین که به عنوان بی نمک ترین قرن باید ثبتش کرد به نام خودتون!

Alireza Murray
11-09-2010, 09:40 PM
بازی اندی و نلبندیان جالب میشه ، باید ببینیم اندی این تورنمنتو جدی میگیره یا نه

Behnam RF
11-09-2010, 09:46 PM
تو سایت ATP هم نیست:379:

Ahoura
11-09-2010, 10:50 PM
دوستان زمين اين تورنمنت واقعا كوچيكه يا كوچيك به نظر مي رسه?

novak djokovich
11-09-2010, 11:01 PM
راجر ماجریا و اندی مندیا و بقیه بکشن کنار جام واسه نوله ست

delpotro
11-10-2010, 12:44 AM

شایعه درست نکنید دیگه.

به خدا وقتی اینو دیدم شوکه شدم قلبم درد گرفت. گریه کردم.:240:

شما که نمیدونید من چقدر رافا رو دوست دارم.

کاش می شد زانوم رو بهش اهدا کنم. :655:

قربونش برم من :866:

اگه خبر واقعیت داشت من تا استرالیا اوپن می مردم .

Hatam
11-10-2010, 02:21 AM

دوستان این خبر به هیچ وجه صحت ندارد.

Hatam
11-10-2010, 02:26 AM

زمینهای تنیس همه یه سایز دارند تصویر الجزیره اسپورت کوچیک شده

Ar@sh
11-10-2010, 10:01 AM
سلام آرش جان

شما لطف دارين :583: :583: :583:

باورت ميشه من الان كه تو گفتي فهميدم موري فينال آخري رو باخت؟ نتيجش رو نمي دونستم

دلمون خوش بود كه كمه كم اندي تو مسترز ها راجر رو مي بره !!!!

اينقدر دچار روزمرگي شديم كه ديگه وقت براي موارد ديگه نداريم. حتي نتونستم US Open

رو ببينم.:243:

صبح ميريم سر كار شب ميايم تازه با فارسي 1 مواجه ميشيم:350:

راستي مي بينم كه ميلاد جدي جدي عطاي سايت رو به لقاش بخشيده...

PowerVu
11-10-2010, 10:19 AM

زاویه و ارتفاع دوربین فیلم برداری بد انتخاب شده که هم زمین مربعی دیده می شه، و هم سرعت توپ رو به درستی به بیننده نشون نمی ده.

اگر شما به یک تخته فرش از ارتفاع نزدیک به زمین نگاه کنین، تا اینکه نیم خیز بنشینین و طولش رو نگاه کنین متوجه عرض بنده خواهید شد.

اینم مثل همونه!

تازه کورت شماره یک رو نمی دونم شما از کانال اسکای اسپورت 3 ایتالیا تماشا می کنین یا خیر؟ کورت شماره 1، از مرکزی بدتره! چرا که دوربین پشت یک تور بلند و بالا قرار گرفته و بیننده همیشه فکر می کنه از پشت میله های زندان داره بازی ها رو تماشا می کنه!!

PowerVu
11-10-2010, 10:43 AM
کسی ار دوستان می دونه مصدومیت ایوو کارلوویچ کروات در چه حاله؟

الان خیلی وقته دیگه نمیبینیمش! شایدم خوب شده داره در چلنجر ها بازی میکنه!

بنده خدا امسال با وِمیچ صرب تا نیمه نهایی دوبل گرند اسلم استرالیا بالا اومدند ولی اونجا به نستور/زیمونیچ باختند.

فرناندو گونزالز هم به طرز عجیبی نیستش. امیدوارم غیر از مصدومیت دلیل دیگری (مثل زبونم لال خداحافظی) نداشته باشه!

این مصدومیت تقریباً یک ساله خوان مارتین دل پاترو هم دیگه داره رسماً باعث می شه یه عده این جوان آرژانتینی خوش آتیه رو فراموش کنند!

هر چه قدر فکر می کنم بازم یه اسم مصدوم دیگه می آد به ذهنم!

ژولین بنه-تو فرانسوی که در US Open امسال در بازی با تامی روبردو یک دفعه مچ دستش شدیداً مصدوم شد در چه حاله؟ هم دوبل جام دیویس مقابل آرژانتین رو از دست داد هم این همه تورنمنت پشت سرش!

من گفتم دیگه تا مسترز پاریس (تورنمنت فعلی) برمی گرده اما انگار خبری نیست!

تامی هاس نازنین من، هم که هنوز مصدومه و همین دو هفته پیش باز رفته بود کلینیک تا یه تزریق دیگه روش انجام بشه!

http://www.tennis-image.com/images/00721866547142904967.jpg (http://www.tennis-image.com/images/00721866547142904967.jpg)

Tommy Haas After Receiving His Final PRP Injection

تامی جان، خیلی دلم برات تنگ شده :866:

delpotro
11-10-2010, 01:12 PM
ایوو کارلوویچ از مادرید دیگه بازی نکرده.

Afshin
11-10-2010, 02:25 PM
شما لطف دارين :583: :583: :583:

باورت ميشه من الان كه تو گفتي فهميدم موري فينال آخري رو باخت؟ نتيجش رو نمي دونستم

دلمون خوش بود كه كمه كم اندي تو مسترز ها راجر رو مي بره !!!!

اينقدر دچار روزمرگي شديم كه ديگه وقت براي موارد ديگه نداريم. حتي نتونستم US Open

رو ببينم.:243:

صبح ميريم سر كار شب ميايم تازه با فارسي 1 مواجه ميشيم:350:

راستي مي بينم كه ميلاد جدي جدي عطاي سايت رو به لقاش بخشيده...

آرش جان اندی امسال تو هیچ مسترزی به راجر نباخته ، دو بار تو فینال با هم برخورد کردند
یه بار توی تورنتو و یه بار هم تو شانگهای که هر دو تا رو اندی 2-0 برده .

Rafa
11-10-2010, 07:49 PM
شایعه درست نکنید دیگه.

به خدا وقتی اینو دیدم شوکه شدم قلبم درد گرفت. گریه کردم.:240:

شما که نمیدونید من چقدر رافا رو دوست دارم.

کاش می شد زانوم رو بهش اهدا کنم. :655:

قربونش برم من :866:

اگه خبر واقعیت داشت من تا استرالیا اوپن می مردم .
:441::655::866:
من نمیتونستم فقط به دکمه ی تشکر بسنده کنم، درود بر تو
ما دوستداران رافا حقیقتا در قبال رافا دل های یک رنگی داریم

delpotro
11-11-2010, 12:34 AM
خیلی ممنون از لطفت.

در تک تک بازی های رافا استرس دارم. مثلا بازیش در سین سیناتی با خولین بنه تو خیلی حرص خوردم. مرحله

بعدش که با باگداتیس بازی داشت و باخت گریه کردم و مات و مبهوت شدم. رافا جواب اشک هامو با یو اس

اوپنی که گرفت داد. تور آسیایی رافا هم برام مهم نبود. اما لندن خیلی خیلی مهمه.

vamos rafaaaaaaaaaaaaa

Ar@sh
11-11-2010, 09:43 AM
آرش جان اندی امسال تو هیچ مسترزی به راجر نباخته ، دو بار تو فینال با هم برخورد کردند
یه بار توی تورنتو و یه بار هم تو شانگهای که هر دو تا رو اندی 2-0 برده .

سلام افشين جان

يعني اين مسترز آخر؟ من فكر كردم شانگهاي رو اندي به راجر باخته

به اميد پيروزي در لندن:443:

delpotro
11-11-2010, 12:06 PM
پیش بینی می کنم نواک جوکوویچ-راجر فدرر-اندی موری-اندی رادیک-رابین سودرلینگ-نیکلای داویدنکو-داوید فرر-گائل

مونفیلزبا شکست حریفانشان راهی مرحله بعد بشن.

ترتیب بر اساس احتمال برد است.

بازی فرر با ملزر و بازی مونفیلز با ورداسکو بازی های نزدیک و غیر قابل پیش بینی خواهند بود.

Alireza Murray
11-11-2010, 01:35 PM
سلام افشين جان

يعني اين مسترز آخر؟ من فكر كردم شانگهاي رو اندي به راجر باخته

به اميد پيروزي در لندن:443:
ارش جون لندن که 100% مال خودمونه :655:

pasia
11-11-2010, 02:02 PM
ارش جون لندن که 100% مال خودمونه :655:

اره مث ویمبلدون و ... که همیشه مال شماست

rezapor
11-11-2010, 02:36 PM
سلام پور يو عزيز ،ميشه نتايج هر روز رو روز بعد برامون تو سايت بزاريد ،آخه بعضي از بازيها رو سركارهستيم و نميتونيم تماشا كنيم . تلويزيون ايران هم كه زورش مياد نتايج رو بگه .

I.man
11-11-2010, 04:06 PM
سلام پور يو عزيز ،ميشه نتايج هر روز رو روز بعد برامون تو سايت بزاريد ،آخه بعضي از بازيها رو سركارهستيم و نميتونيم تماشا كنيم . تلويزيون ايران هم كه زورش مياد نتايج رو بگه .

3 مرحله زیر رو دنبال کن: :655:

1- بالای همین صفحه Score Board
2- انتخاب تاریخ
3- مشاهده نتایج :443:

I.man
11-11-2010, 06:48 PM
هنوز بازی نواک و لودرا تموم نشده و همین الان لودرا ست اول رو 7-6 برد.
سوالم اینه که آیا شما سبک سرو & والی لودرا رو منطقی می دونین؟؟ من که خیلی نمی پسندم. هر چند از پس بازی کردن به این روش بخوبی برمیاد و شاید توی این سبک بازی بهترین توی دنیا باشه. البته اون با همین سبک به این سطح از پیشرفت رسیده ولی به نظر من که خیلی منطقی نیست تنیسور بدون توجه به اینکه سرویسش رو به چه نحوی زده بلافاصله بیاد روی تور. کاری که لودرا انجام میداد. یعنی بدون توجه به کیفیت سرویس هاش سریع روی تور میومد. فرقی براش نمی کرد که سرویس اولش باشه یا دوم. اولی رو فول کرده باشه یا نه.
نظرتون چیه؟

راستی چرا تماشاگرای فرانسوی اینقدر بی تربیتن؟؟؟ :379:

koury
11-11-2010, 07:20 PM
سوالم اینه که آیا شما سبک سرو & والی لودرا رو منطقی می دونین؟؟ من که خیلی نمی پسندم. هر چند از پس بازی کردن به این روش بخوبی برمیاد و شاید توی این سبک بازی بهترین توی دنیا باشه. البته اون با همین سبک به این سطح از پیشرفت رسیده ولی به نظر من که خیلی منطقی نیست تنیسور بدون توجه به اینکه سرویسش رو به چه نحوی زده بلافاصله بیاد روی تور. کاری که لودرا انجام میداد. یعنی بدون توجه به کیفیت سرویس هاش سریع روی تور میومد. فرقی براش نمی کرد که سرویس اولش باشه یا دوم. اولی رو فول کرده باشه یا نه.
نظرتون چیه؟

چیزی که مشخصه اینه که لیودرا همونطور که گفتی بخوبی از پس این بازی بر میاد و الان داره حتی نواک رو هم شکست میده!! بنظر من هم تو دوره زمونه ای که سرو اند والی داره منقرض میشه منطقی نیست ولی همین نزدیک شدنش به تور بلافاصله بعد از زدن یه سرویس قوی و سنگین باعث میشه حریف نتونه طوری که باید و شاید Return کنه! ممکنه از نظر Placement سرویس های لیودرا همش بخوبی نگیره ولی از نظر Speed و Power حتی 2nd Serve هاش هم قوی و سریعه و فک کنم بهمین دلیله که لیودرا خیلی به خودش اطمینان داره و روی تک تک سرو ها میچسبه به تور :379:

Ahoura
11-11-2010, 08:10 PM
نظرتون چیه؟

به نظر من روشش خوبه ولي الان در مقابل اكثر تنيسورها اين روش جواب نمي ده در حال حاضر روش هاي خنثي كردن اين تكنيك زياد شده.

FaRzIn
11-11-2010, 08:30 PM
جوكويچ هم كه بازي رو باخت اصلا انتظار نداشتم ببازه اونم هر دو ست رو !!!!! :379::243:
امشب بازي موراي و مارين كليچ هم بازيه جالبي ميتونه باشه .

Alireza Murray
11-11-2010, 08:40 PM
اره مث ویمبلدون و ... که همیشه مال شماست
اگه رافات تو گروه اندی باشه مثل استرالیا و تورنتو حالتونو میگیریم اگرم راجرت باشه مثل شانگهای و تورنتو به خدمتتون میرسیم :443:

Mohammad
11-11-2010, 09:10 PM
به نظر من روشش خوبه ولي الان در مقابل اكثر تنيسورها اين روش جواب نمي ده در حال حاضر روش هاي خنثي كردن اين تكنيك زياد شده.
بیشتر به خاطر اینکه سطوح اکثر مسابقات کند و High Bounce ـه و به همین خاطر وقتی والی میکنی، حریف فرصت زیادی برای پیشنگ شات زدن داره، ولی اینجا توپ از رو زمین بلند نمیشه، و والی کردن بسیار جواب میده.
البته قدرتی و سرعتی تر شدن تنیس و بالاتر رفتن کیفیت پسینگ شات هات هم در منسوخ شدن تدریجی این سبک موثر بوده.، همینطور پیشرفت در تکنولوژی راکت و ...

Ahoura
11-11-2010, 09:11 PM
اگه رافات تو گروه اندی باشه مثل استرالیا و تورنتو حالتونو میگیریم اگرم راجرت باشه مثل شانگهای و تورنتو به خدمتتون میرسیم :443:

استراليارو كه اندي 3-0 خوردو فراموش كردي.

pouriya.alex
11-11-2010, 10:17 PM
میشه لطف کنی منبع خبر رو بگی ؟ من که ندیدم جایی چنین چیزی گفته شده باشه .

تو سایت ATP نوشته بود

pouriya.alex
11-11-2010, 10:30 PM
این یه شوک به سبک شیث رضایی بود !

I.man
11-11-2010, 10:50 PM
تو سایت ATP نوشته بود

همین فقط. من فکر کردم تو رجا نیوز نوشته بود. :434:
لینک خبرش رو بذار :379:

delpotro
11-11-2010, 11:23 PM
http://www.free-sport-wallpapers.com/tennis/nikolay_davydenko1.jpg["]

come on Nikolay

stop Liodra

koury
11-11-2010, 11:42 PM
من سه روزه تو سایت ATP هر چند ساعت یکبار سر میزنم بهیچوجه همچین خبری ندیدم!! شاید برای دوستمون اخبار اختصاصی میزارن ما که هیچ کجای نت همچین خبری ندیدیم!!؟ :379:

Afshin
11-12-2010, 12:37 AM
نظرتون چیه؟

وقتی پستت رو خوندم خیلی تعجب کردم ، Serve & Volley هر چقدر هم اجرا کردنش سخت باشه و کم کم هم در حال منسوخ شدن باشه ، از نظر زیبایی یکی از زیباترین سبک های تنیس هست ، بخصوص تو این دوره زمونه که دیگه تقریبا هیچ بازیکن تاپی با این سبک بازی نمیکنه . با توجه به این که این دوره زمونه بازیکنایی که به خوبی شما رو Pass میکنن زیاد هستند ، اجرای این سبک در حال حاضر بسیار دشواره و وقتی که در سطوح High Bounce بازی کنید اجرای این سبک تقریبا خوده خودکشیه . امروز خود گزارش گر ها هم از بازی لودرا ذوق زده شده بودن و گفتن حالا که تیلور دنت خداحافظی کرده ، خوبه که لودرا هست و این سبک رو زنده نگه داشته . به هر حال به نظر من اگر این سبک به خوبی اجرا بشه بسیار بسیار زیباست و من به شخصه خیلی خیلی از بازی امروز لودرا لذت بردم .

delpotro
11-12-2010, 02:07 AM
پیش بینی می کنم نواک جوکوویچ-راجر فدرر-اندی موری-اندی رادیک-رابین سودرلینگ-نیکلای داویدنکو-داوید فرر-گائل

مونفیلزبا شکست حریفانشان راهی مرحله بعد بشن.

ترتیب بر اساس احتمال برد است.

بازی فرر با ملزر و بازی مونفیلز با ورداسکو بازی های نزدیک و غیر قابل پیش بینی خواهند بود.

از 8 بازی 6 بازی رو درست گفتم. فرر و نوله گند زدند به پیش بینیم.

فرر که حقش باخت نبود. :182:

BABAK
11-12-2010, 07:10 AM
تدریس خصوصی وتضمینی والی زیر نظر استاد راجر فدرر سوییسی دارای مدرک فوق تخصص از کره مریخ !!:655::655:

Rafa
11-12-2010, 08:04 AM
تدریس خصوصی وتضمینی والی زیر نظر استاد راجر فدرر سوییسی دارای مدرک فوق تخصص از کره مریخ !!:655::655:
درود
بابک جون دیگه زیادی احساساتی شدی!:251::434::160: راجر که والیر خوبی هست، ولی بازیکنای زیادی هم هستن که بهتر از راجر والی میکنن!:160::443:
خود رافا ما هم بازی رو تورش خیلی پیشرفت کرده، معمولا بالای 70 درصد نت پوینتس داره:655::441:

Afshin
11-12-2010, 08:09 AM
درود
بابک جون دیگه زیادی احساساتی شدی!:251::434::160: راجر که والیر خوبی هست، ولی بازیکنای زیادی هم هستن که بهتر از راجر والی میکنن!:160::443:
خود رافا ما هم بازی رو تورش خیلی پیشرفت کرده، معمولا بالای 70 درصد نت پوینتس داره:655::441:

در این که بازیه روی تور رافا پیشرفت کرده حرفی نیست ، ولی رافا معمولا توی شرایطی روی تور میاد که احتمالا گرفتن امتیاز زیاده و به همین دلیل درصدش بالاست . مثلا همین امروز لودرا زیره 65 درصد والی کرد ولی دیدی که چه آتیشی به پا کرد .

Rafa
11-12-2010, 08:26 AM
در این که بازیه روی تور رافا پیشرفت کرده حرفی نیست ، ولی رافا معمولا توی شرایطی روی تور میاد که احتمالا گرفتن امتیاز زیاده و به همین دلیل درصدش بالاست . مثلا همین امروز لودرا زیره 65 درصد والی کرد ولی دیدی که چه آتیشی به پا کرد .
درسته:443:، ولی خب بهتره که وقتی مطمئنی بیای روی تور:443:
نه من نتونستم کامل ببینم:240: یه تیلویزیونه و ده تا انتخاب:240::182::243:

Afshin
11-12-2010, 08:36 AM
درسته:443:، ولی خب بهتره که وقتی مطمئنی بیای روی تور:443:
نه من نتونستم کامل ببینم:240: یه تیلویزیونه و ده تا انتخاب:240::182::243:

بله ولی وقتی این جوری روی تور بیای دیگه هنر والی کردنت به چالش کشیده نمیشه.هنر اینه که مثل لودرا تو شرایط سخت هم روی تور بیای و امتیاز رو هم بگیری .

rezapor
11-12-2010, 09:12 AM
بابا اينقدر موراي موراي نكنين . ديشب زوركي CILICرو برد . واقعا كه خر شانسه ،تا يه توپ هم خراب ميكنه يا مچ دستش رو ميگيره يعني مصدومم يا با داور دعوا ميكنه ،ديشب هم كه جلو داور كم اورد ،آروم هم گفت F*ck(لعنتي ).كه اگر تو ايران بود حتما يه مدتي محروم ميشد.

Mohammad
11-12-2010, 09:15 AM
بله ولی وقتی این جوری روی تور بیای دیگه هنر والی کردنت به چالش کشیده نمیشه.هنر اینه که مثل لودرا تو شرایط سخت هم روی تور بیای و امتیاز رو هم بگیری .
خب سوال اینجاست که چرا راجر سرو و والی نمیکنه اینجا؟ (در حد استپانک و لودرا)
همیشه میگفت زمینها کنده من دیگه مجبورم عقب وایسم، ولی اینجا که شرایط مهیاست، من انتظار داشتم تاکتیک اولش سرو اند والی باشه، ولی انتظار منو براورده نکرد.
به نظر من بهترین والیرهای الان استپانک و لودرا هستند، استپانک والی های اگرسیوش فوق العادست، دیشب چند صحنه فوق العده بود، میکا هم متخصص دراپ والیه و هاف والیه. مجیشن هم واقعا بکهند هاف والی هاش از بیسلاین فوق العاداست.
راستی موری هم جلوی نلبندیان فوق العاده نشون داد، از ست دوم، حتی روی سرو دوم هم سرو اند والی میکرد و کاملا هم موفق بود، من اصلا نمیتونم بفهم، چرا زیاد استفاده نمیکنه، فقط در شرایط خاص استفاده میکنه.

Afshin
11-12-2010, 09:28 AM
خب سوال اینجاست که چرا راجر سرو و والی نمیکنه اینجا؟ (در حد استپانک و لودرا)
همیشه میگفت زمینها کنده من دیگه مجبورم عقب وایسم، ولی اینجا که شرایط مهیاست، من انتظار داشتم تاکتیک اولش سرو اند والی باشه، ولی انتظار منو براورده نکرد.
به نظر من بهترین والیرهای الان استپانک و لودرا هستند، استپانک والی های اگرسیوش فوق العادست، دیشب چند صحنه فوق العده بود، میکا هم متخصص دراپ والیه و هاف والیه. مجیشن هم واقعا بکهند هاف والی هاش از بیسلاین فوق العاداست.
راستی موری هم جلوی نلبندیان فوق العاده نشون داد، از ست دوم، حتی روی سرو دوم هم سرو اند والی میکرد و کاملا هم موفق بود، من اصلا نمیتونم بفهم، چرا زیاد استفاده نمیکنه، فقط در شرایط خاص استفاده میکنه.

راجر که عملا سرو اند والی نکرده تو این تورنمنت . تقریبا 60 درصده سرویس های اولش ریترن نشدن ، شاید به این هم ربط داشته باشه . ولی چیزی که مشخه اینه سبک بازیش سرو اند والی نیست چه تو این سطح چه تو هر سطح دیگه ای ولی خب منم مثل تو فکر میکردم حالا که این قدر این سطح سریعه و Low Bounce هم هست ، بیشتر روی تور بیاد. بازی موری هم فقط توی ست دوم اون جوری بود ، ست سوم دوباره عقب کشید و من خیلی تعجب کرم که چرا مثل ست دوم والی نمیکرد .
نواک هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت : "این سریع ترین زمین ... یکی از سریع ترین زمین هایی هست که تا حالا توش بازی کردم ، البته به جز Grass "
من تا حالا فکر میکردم که نسبت به پارسال کمی سریع تر شده ، ولی ظاهرا این سطح خیلی خیلی سریع هست ، زاویه ای دوربین هم به گونه ای هست که نمیشه بدرستی تشخیص داد چقدر این سطح سریعه ، ولی وقتی میبینیم که آمار ایس ها این قدر بالاست و کسایی که خوب والی میکنن موفق بودن نشون میده که تا چه اندازه سریع هست و البته Low bounce . این گزارش گر ها هم فقط بلدن بگن Court suits federer's game ، در حالی که وقتی فدرر سرو اند والی نکنه دیگه عملا خیلی هم این سطح واسش فوق العاده نیست .

Mohammad
11-12-2010, 10:21 AM
راجر که عملا سرو اند والی نکرده تو این تورنمنت . تقریبا 60 درصده سرویس های اولش ریترن نشدن ، شاید به این هم ربط داشته باشه . ولی چیزی که مشخه اینه سبک بازیش سرو اند والی نیست چه تو این سطح چه تو هر سطح دیگه ای ولی خب منم مثل تو فکر میکردم حالا که این قدر این سطح سریعه و Low Bounce هم هست ، بیشتر روی تور بیاد. بازی موری هم فقط توی ست دوم اون جوری بود ، ست سوم دوباره عقب کشید و من خیلی تعجب کرم که چرا مثل ست دوم والی نمیکرد .
نواک هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت : "این سریع ترین زمین ... یکی از سریع ترین زمین هایی هست که تا حالا توش بازی کردم ، البته به جز Grass "
من تا حالا فکر میکردم که نسبت به پارسال کمی سریع تر شده ، ولی ظاهرا این سطح خیلی خیلی سریع هست ، زاویه ای دوربین هم به گونه ای هست که نمیشه بدرستی تشخیص داد چقدر این سطح سریعه ، ولی وقتی میبینیم که آمار ایس ها این قدر بالاست و کسایی که خوب والی میکنن موفق بودن نشون میده که تا چه اندازه سریع هست و البته Low bounce . این گزارش گر ها هم فقط بلدن بگن Court suits federer's game ، در حالی که وقتی فدرر سرو اند والی نکنه دیگه عملا خیلی هم این سطح واسش فوق العاده نیست .
به خاطر اینکه این سطح فوق العاده اسلایس روش جواب میده و کی بهتر از فدرر اسلایس میکنه؟ دو سه بار راجر اسلایس کرد نه تنها توپ از زمین بلند نشد، به صورت وحشتناک هم مسیرش عوض شد. جدا از اون برای بکهند تاپ اسپینش هم خیلی بهتره، به راحتی از عقب زمین هاف والی میکنه، دیروز پسینگ شاتهای خوبی از سمت بکهند زد و اکثرشون هم فوق العاده On Rise و نزدیک به Half volley بودند، دراپ شات رو این سطح خوب جواب میده، که باز خوراکه فدرره. سرویس هم که دیگه گفتن نداره.
خب راجر استراتژیسته، چون میدونست استپانک میخواد دائم حمله کنه به تور، تصمیم گرفت بیشتر رو بیسلاین بمونه برای Pass کردن.
ولی من به شخصه دوست داشتم راجر تو این تورنمنت دائم سرو و والی بکنه، چیپ اند چارج بکنه و خلاصه از تو رجدا نشه. چون این چیزی بود که خودش همیشه تقصیر رو گردن مسئولین میدونست. و میگفت اگه من نمیکنم به خاطر کندیه زمینه.
راستی یادم رفت بگم، مچ پوینت بازی میکا و نواک، عجب والی بود :655:

I.man
11-12-2010, 12:16 PM
وقتی پستت رو خوندم خیلی تعجب کردم ، Serve & Volley هر چقدر هم اجرا کردنش سخت باشه و کم کم هم در حال منسوخ شدن باشه ، از نظر زیبایی یکی از زیباترین سبک های تنیس هست ، بخصوص تو این دوره زمونه که دیگه تقریبا هیچ بازیکن تاپی با این سبک بازی نمیکنه . با توجه به این که این دوره زمونه بازیکنایی که به خوبی شما رو Pass میکنن زیاد هستند ، اجرای این سبک در حال حاضر بسیار دشواره و وقتی که در سطوح High Bounce بازی کنید اجرای این سبک تقریبا خوده خودکشیه . امروز خود گزارش گر ها هم از بازی لودرا ذوق زده شده بودن و گفتن حالا که تیلور دنت خداحافظی کرده ، خوبه که لودرا هست و این سبک رو زنده نگه داشته . به هر حال به نظر من اگر این سبک به خوبی اجرا بشه بسیار بسیار زیباست و من به شخصه خیلی خیلی از بازی امروز لودرا لذت بردم .

منم گفتم که لودرا بهترین در این سبک تو دنیا هست و روش بازیش هم خیلی منحصر به فرده. ولی من گفتم به نظر منطقی نمیاد که بعد از هر سرویسی روی تور بری. در واقع کمی با کله شقی بازی می کنه. و بازیش خیلی انعطاف نداره.
در واقع با این سبک بازی و عدم انعطاف پذیری فکر کنم برای بردن بازیکنای بزرگ تنیس باید سختی زیادی بکشه.

I.man
11-12-2010, 12:26 PM
کسی دیروز بازی ورداسکو - مونفیس رو دید؟؟؟
مونفیس چه ضربه قشنگی از بین پاهاش زد. :441:

Farid
11-12-2010, 12:48 PM
کسی ار دوستان می دونه مصدومیت ایوو کارلوویچ کروات در چه حاله؟

الان خیلی وقته دیگه نمیبینیمش! شایدم خوب شده داره در چلنجر ها بازی میکنه!

بنده خدا امسال با وِمیچ صرب تا نیمه نهایی دوبل گرند اسلم استرالیا بالا اومدند ولی اونجا به نستور/زیمونیچ باختند.

فرناندو گونزالز هم به طرز عجیبی نیستش. امیدوارم غیر از مصدومیت دلیل دیگری (مثل زبونم لال خداحافظی) نداشته باشه!

این مصدومیت تقریباً یک ساله خوان مارتین دل پاترو هم دیگه داره رسماً باعث می شه یه عده این جوان آرژانتینی خوش آتیه رو فراموش کنند!

هر چه قدر فکر می کنم بازم یه اسم مصدوم دیگه می آد به ذهنم!

ژولین بنه-تو فرانسوی که در US Open امسال در بازی با تامی روبردو یک دفعه مچ دستش شدیداً مصدوم شد در چه حاله؟ هم دوبل جام دیویس مقابل آرژانتین رو از دست داد هم این همه تورنمنت پشت سرش!

من گفتم دیگه تا مسترز پاریس (تورنمنت فعلی) برمی گرده اما انگار خبری نیست!

تامی هاس نازنین من، هم که هنوز مصدومه و همین دو هفته پیش باز رفته بود کلینیک تا یه تزریق دیگه روش انجام بشه!

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/00721866547142904967.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/00721866547142904967.jpg (http://www.tennis-image.com/images/00721866547142904967.jpg)

Tommy Haas After Receiving His Final PRP Injection

تامی جان، خیلی دلم برات تنگ شده :866:

با سلام
Karlovic روز 23 July استخوان پاشنه پای راست و تاندون اشیلش رو جراحی کرد. قسمتی از استخوان به تاندون چسبیده بود که باید برداشته می شد. فعلا داره Recovery می کنه و از Madrid به بعد هم در هیچ مسابقاتی بازی نکرده:
Wish you well Dr. Ace
Gonzalez هم همین روزا از ناحیه Hip عمل جراحی خواهد کرد و حدودا 9 ماه از میادین به دور خواهد بود.

Farid
11-12-2010, 12:54 PM
از 8 بازی 6 بازی رو درست گفتم. فرر و نوله گند زدند به پیش بینیم.

فرر که حقش باخت نبود. :182:
Ferrer خسته بود.

Farid
11-12-2010, 01:00 PM
از اینکه یک سطح سریع به مسابقات GS و TMS ی که بر روی Hard برگزار می شوند اضافه شده خوشحالم.
اما هنوز از 6 TMS ی که بر روی Hard برگزار میشه سطوح 4 تاشون کنده ( به استثنای Cincinnati و Paris ) و از دو GS هم Australian Open کنده و US Open سریع و London هم که کنده.

Alireza Murray
11-12-2010, 01:45 PM
بابا اينقدر موراي موراي نكنين . ديشب زوركي CILICرو برد . واقعا كه خر شانسه ،تا يه توپ هم خراب ميكنه يا مچ دستش رو ميگيره يعني مصدومم يا با داور دعوا ميكنه ،ديشب هم كه جلو داور كم اورد ،آروم هم گفت F*ck(لعنتي ).كه اگر تو ايران بود حتما يه مدتي محروم ميشد.
اولا ماری نه مورای:3t1:( به لطف اخبار ایران ما فهمیدیم مورای درسته :3t1: ) ، بعدشم چون 9 روز دیگه بارکلیز هست کسی به خودش فشار نمیاره باشه شما این برد رو بزار روی شانس ، تازه فهمیدیم حتما باید دستش بشکنه تا ثابت بشه مصدومه اگه به بازی قبلیش توجه میکردی میفهمیدی مچش درد میکنه

I.man
11-12-2010, 01:55 PM
اولا ماری نه مورای:3t1:( به لطف اخبار ایران ما فهمیدیم مورای درسته :3t1: ) ، بعدشم چون 9 روز دیگه بارکلیز هست کسی به خودش فشار نمیاره باشه شما این برد رو بزار روی شانس ، تازه فهمیدیم حتما باید دستش بشکنه تا ثابت بشه مصدومه اگه به بازی قبلیش توجه میکردی میفهمیدی مچش درد میکنه

اگه واقعاً مچش درد میکنه که نباید بارکلیز که توی خونش برگذار میشه رو فدای این مسابقات کنه.:379:

Alireza Murray
11-12-2010, 02:21 PM
اگه واقعاً مچش درد میکنه که نباید بارکلیز که توی خونش برگذار میشه رو فدای این مسابقات کنه.:379:
اندی خودش بهتر از من و شما میدونه که باید چه کار کنه اگه احساس کنه که ممکنه واسش اتفاقی بیفته که بارکلیز رو از دست بده انصراف میده

delpotro
11-12-2010, 03:19 PM
بازی کردن با ماری برای فدرر سخت تره یا بازی کردن با نادال؟ منظورم تو لندنه.

I.man
11-12-2010, 03:48 PM

به نظر من از لحاظ فنی روبروی نادال بازی سخت تری داره. در ضمن راجر به دلیل عملکرد کلیش روبروی نادال به نوعی مشکل روحی روانی هم داره.
ولی بازی روبروی اندی هم سخته. خصوصاً اینکه در مقابل هموطناش بازی می کنه.

ولی در کل دوتاشون هلو هستن. هلو برو تو گلو :33: :434: :866:
بهتره همه دور لندن رو خط به کشن که اسطوره بد خوابی واستون دیده.

cris
11-12-2010, 06:30 PM
خیلی حیف شد ورداسکو باخت :182:

pasia
11-12-2010, 07:12 PM
دم لودرا گرم ترکوند کله کچل رو

Farid
11-13-2010, 03:40 AM
با Nadal که در دور مقدماتی بازی نخواهد کرد , با Murray هم بستگی به قرعه داره , اگه شانس بیاره با Djokovic همگروه شه به نظر من بهتره.
اما من Murray رو حریف سختتری (البته خیلی جزئی ) برای Federer بر روی Hard داخل سالن می دونم.
چون مشکل اصلی Federer در برابر Nadal توپهای Top Spin داریست که روانه بکهند یکدستش می شود و به اصطلاح وی را بر روی Back foot قرار می دهد , و از انجا که سطوح Hard داخل سالن Low Bounce هستند و توپها پس از برخورد با زمین انچنان ارتفاع نمی گیرند ( به نسبت به خاک رس و سطوح Hard هوای ازاد High Bounce مانند Indian Wells ) انچنان Federer به زحمت نخواهد افتاد.
از انسو همانطور که میدانید Federer در برابر بازیکنانی که دفاع Solid ی دارند دچار مشکل می شود , بازیکنانی که با برگرداندن یک توپ اضافه تر و یا extra ball وی را وادار به خطا دادن می کنند , بر روی Hard قدرت حرکتی Murray بهتر از Nadal است از انجا که Nadal نمی تواند مانند خاک رس Slide کند و چندین متر اخر را با لیز خوردن طی کند.
اگر به H2H هم توجه کنیم هر دو باری که Federer و Nadal بر روی Indoor Hard با هم روبرو شده اند این Federer بوده که پیروز میدان بوده است , در حالیکه Murray از 4 باری که با Federer بر روی Indoor Hard بازی کرده است 2 بار پیروز میدان بوده است.

BABAK
11-13-2010, 08:36 AM
ترمز منفیلس رو بکش اسطوره که بدجوری تخته گاز میره....:thumbup1::thumbup1:

Rafa
11-13-2010, 08:44 AM
خیلی حیف شد ورداسکو باخت :182:
درود
من نمیدونم این فرناندو چش شده:240: ، یه ذره تو بازیش ثبات نداره
فک میکردم بازی رو از مونفیس ببره، ولی گند زد به همه چی ، مسترز کاپ هم که پرید، نزدیک بود سه اسپنیارد به این مسابقات راه پیدا کنن:182:
حیف اون فرهند های فوق العاده ای که میزد

cris
11-13-2010, 10:30 AM
من خیلی ورداسکو رو دوست دارم..اما حیف باخت اونم امتیازاتش خیلی نزدیک بود به مونفیس
:182:

jiji-federer
11-13-2010, 12:02 PM
عشق است راجر
عشق است ss
عشق است آق صمدو مس کرمان

شایان نادال
11-13-2010, 01:39 PM
دنیا فقط رافاااااااااااااااا بزارین بیاد همه رو له میکنه
vamooooooooooooooooooooooooooos rafa

Rafa
11-13-2010, 02:37 PM
عشق است راجر
عشق است ss
عشق است آق صمدو مس کرمان
خب الان این پیام بازرگانی بود؟!!!:254::251::160::434::379::350:

BABAK
11-13-2010, 07:11 PM
مرسی لودرا مرسی سودرلینگ , سیراب شدیم از تنیس زیبا .. 109 تا وینر ! عالی بود.:441::441: دلم خیلی به حال اون پیرزن که به خاطر لودرا دستاشو رو چشماش میزاشت و میلرزید سوخت...:182:

Behnam RF
11-13-2010, 07:15 PM
مرسی لودرا مرسی سودرلینگ , سیراب شدیم از تنیس زیبا .. 109 تا وینر ! عالی بود.:441::441: دلم خیلی به حال اون پیرزن که به خاطر لودرا دستاشو رو چشماش میزاشت و میلرزید سوخت...:182:
:shame::243:

Mohammad
11-13-2010, 07:20 PM
میکا :182:
همه زیبایی این تورنمنت به خاطر حضور میکا بود، واقعا حیف شد، اگه اون فورهند Down the Line ـه 10 سانتیمتر بالاتر بود، الان امید داشتیم یه فینال بسیار زیبا ببینیم.
لودرا فوق العاده از لحاظ بدنی کم اورده بود، حیف که سنش زیاد شده ...
اون دو تا Chip and Charge ـی که تو سرویس گیم سودرلینگ کرد، فوق العاده بود.
حیف اواخر بازی یه ذره محتاط شد و بعد از Chip کردن سریعا میرفت پشت بیسلاین، اشتباه کرد.
به جز اون فورهند دون د لاین، بازم فرصت داشت ولی احتیاط بیش از حد کرد.

ای کاش تصمیم جدی گرفته بشه و سالانه حداقل 4 5 تا تورنمنت معتبر بر روی سطح سریع داشته باشیم.
هر چند چه فایده؟ اگه میکا و استپانک و تا حدودی فدرر نبودن، بقیه بازیشون چه فرقی کرد؟ همه همونی بودن که قبلا بودن.

delpotro
11-13-2010, 09:27 PM
فرانسوی ها رویای فینال تمام فرانسوی رو در سر می پروروندن که رابین هود ضایعشون کرد.

ایول رابین. تنیس سوئد همیشه یه بازیکن خوب داره که بهش بنازه. بیون بورگ.استفان

ادبرگ.ویلاندر.انکوییست.

و حالا رابین سودرلینگ.:bravo::bravo::bravo:

یه تریپ از علی پروین:

این بچه حقشه گرند اسلم بگیره.

یعنی میشه یه روز یک ایرانی رو در تاپ 100 ببینیم؟

msh13792
11-13-2010, 10:13 PM
:182:

Mohammad Reza
11-13-2010, 10:17 PM
لودرا فورهند Down the Line ده سانتی متر بالاتر میخواست روجر یه ضربه ساده میخواست واسه پیروزی یه ضربه اسلایس،یه ضربه خیلی ساده:182:تنیس واقعا عجیبه...

I.man
11-13-2010, 10:18 PM
برد دلقک فرانسوی رو تبریک میگم.
واقعاً مونفیس ورزشکار بی اخلاقیه. فرانسوی ها هم که از همه شرایط میزبانی استفاده کردند.
از داور گرفته تا تماشاگرا.
واقعاً اعصاب راجر به هم ریخته بود و با اعصاب داغون داشت بازی میکرد.

به نظر من راجر نباید انقدر خوددار باشه و باید در مواقع عصبانیت و خوشحالی خودش رو تخلیه کنه. ورزشکار می تونه حتی با یه فریاد زدن خودش رو تخلیه کنه. کاملاً از چهره راجر مشخص بود با چه فشار عصبی داره بازی میکنه.

Afshin
11-13-2010, 10:20 PM
چی بود این بازی ؟ اه اه
کلا افتضاح بود . فقط سرویس خوب بود . دو تا رالی رو نتونست تا آخر خوب بازی کنه .
فورهند که کاملا تعطیل بود . من فقط دعا میکردم یکی از مچ پوینت ها رو شانسی هم که شده بگیره و از این بازی در بره که نشد متاسفانه . مستحق فینال رفتن نبود با این بازی .

delpotro
11-13-2010, 10:23 PM
come on Gael

http://up.iranblog.com/Files73/40a99b38969749499ee9.jpg

pooya
11-13-2010, 10:28 PM
حالم از این مونفیس بهم میخوره.عشق فیلم بازی کردن داره مخصوصا وقتی تماشاچیها بهش جو بدن.:thumbdown:
راجر چقدر مچ پوینت داشت حیف واقعا حیف

Behnam RF
11-13-2010, 10:29 PM
منفیلز رو هم رفته 10 تا مچ پوینت save کرد از Qf تا فینال:182:

Alireza Murray
11-13-2010, 10:33 PM
فوق العاده بود گائل :655: ، همینطوری باید باشه و فینال رو هم ببره تا مردم فرانسه هم بسی خوشحوال بشن
یکی از بهترین بازیهای تنیسی بود که دیده بودم ، راجر 5 تا مچ پوینت داشت ، اولین مچ پوینت رو راحت میتونست حتی با یک ضربه ساده بازی رو تموم کنه ولی زد تو تور عجب روحیه ای داره این گائل با ورداسکو هم فرناندو 2 تا مچ پوینت داشت ، شاید همون اتفاقی بیفته که تو ایندیان ولز 2009 افتاد اینجا هم بیفته ، اونجا هم نلبندیان 3 یا 2 تا مچ پوینت داشت( فکر کنم) ولی نادال برد و نادال اون تورنمنت رو هم قهرمان شد ( تو فینال اندی رو برد :243: ) حالا نوبته گائله :441:

delpotro
11-13-2010, 10:33 PM
فرانسوی ها بی ادب و بی اخلاق هستند و من شنیدم خیلی هم خسیسند. بدم میاد ازشون

راجرو اذیت کردند. :182:

با شما راجر دوستان ابراز همدردی می کنم.

BABAK
11-13-2010, 10:53 PM
چی بود این بازی ؟ اه اه
کلا افتضاح بود . فقط سرویس خوب بود . دو تا رالی رو نتونست تا آخر خوب بازی کنه .
فورهند که کاملا تعطیل بود . من فقط دعا میکردم یکی از مچ پوینت ها رو شانسی هم که شده بگیره و از این بازی در بره که نشد متاسفانه . مستحق فینال رفتن نبود با این بازی .

هر چی بود از منفیلس بی شخصیت مستحق تر بود واسه فینال اومدن. همشون با منفیلس بودن داور خط اون زن 10 بار اشتباه کرد که راجر هی چلنج میکرد عصابشو خورد کردن... اون منفیلسم که راجر داره توپو میزنه زمین تا سرو بزنه آقا داره تماشاچیا رو تحریک میکنه همون موقع:3t1::3t1: با همه این کارا راجر گرم باهاش برخورد کرد اخر بازی...

msh13792
11-13-2010, 10:56 PM
هر چی بود از منفیلس بی شخصیت مستحق تر بود واسه فینال اومدن. همشون با منفیلس بودن داور خط اون زن 10 بار اشتباه کرد که راجر هی چلنج میکرد و همشم داور خط اشتباه کرده بود عصابشو خورد کردن... اون منفیلسم که راجر داره توپو میزنه زمین تا سرو بزنه آقا داره تماشچیا رو تحریک میکنه همون موقع:3t1::3t1: با همه این کارا راجر گرم باهاش برخورد کرد اخر بازی...

رابین ایشالا به زمین گرم میزنه این فرانسوی .......

pouriya.alex
11-13-2010, 11:04 PM
جونمون بالا اومد ولی آخرش راجر نتونست ببره :243:

فقط یه ضربه ساده کافی بود...

به امید قهرمانی راجر تو مسترز کاپ لندن

delpotro
11-13-2010, 11:16 PM
سلام

گویا من پست زدم و عکس گائل رو گذاشتم بعضی از دوستان ناراحت شدند. من قصد جسارت نداشتم و اگه باعث

ناراحتی کسی شدم از تمام طرفداران فدرر معذرت میخوام. قصد آزار رسوندن به کسی رو نداشتم.

بازم شرمندم.

از محمدرضای عزیز به صورت ویژه عذرخواهی می کنم.:shame:

msh13792
11-13-2010, 11:21 PM
http://www.facebook.com/video/video.php?v=454801410985

delpotro
11-14-2010, 03:12 AM
and now..., the champion

Robin Bo Carl Soderlinghttp://up.iranblog.com/Files73/eeeabd77577a44fcb078.jpeg

jiji-federer
11-14-2010, 11:35 AM
خب الان این پیام بازرگانی بود؟!!!:254::251::160::434::379::350:
تو شهر ما میگن ابراز احساسات ولی هرچی بود دیگه از این پستا نمی دم هر وقت از این پستا دادم و شما ابراز نظر فرمودین نسبت به پستم ،راجر خان باخته!

davidbeckham
11-14-2010, 12:26 PM
ای بدم میاد از مونفیلس:3t1:

Mohammad_Joulaei
11-14-2010, 12:45 PM
از باخت راجر ناراحت شدم!!!راجر اگه اين بازي رو ميبرد و به دنبال اون قهرماني با خيال راحت تو استراليا و باركلي به ميدان ميرفت!!!

و به تاثير گذار بودن تشويق تماشاگر توي نتيجه گيري تنيسور سوپر استاري مث راجر به هيچ وجه اعتقاد ندارم!!!

خب از زحمات گائل هم نبايد گذشت كسيكه تا مرز قهرماني اومد و كمتر از 5 پوينت تا قهرماني داشت ولي نشد(2009)خب من دوست دارم به اين حقش برسه!!!

حريفش كسيه كه توي فرانسه خوب نتيجه مياره!!!

به اميد قهرماني گائل

Mohammad_Joulaei
11-14-2010, 12:46 PM
راجب لودرا هم بگم كه هرچه از وقت بازي ميگذشت لودرا بادش كمتر ميشد كه در ست آخر ديگه لودرايي نمونده بود!!!!مخصوصا مقابل ادم حرفه اي مث سودرلينگ!!!!

اگه بازيها 1 ست و نيم باشه لودرا برنده بازيهاست!!!!

Mohammad_Joulaei
11-14-2010, 12:46 PM
حيف شد كه امتيازات مونفيلز به باركلي نرسيد!!!

البته خدا رو چه ديدي شايد اندي راديك و ... مث سالاي قبل انصراف داد و مونفيلز رفت!!!

roli
11-14-2010, 01:39 PM
من از باخت راجر ناراحتم ولی همونطور که گفته بودم حدس می زدم نمیتونه قهرمان شه.کلاً راجر اون چیزی که باید باشه نیست.خیلی از نتایجشو مدیون سرویساش وگرنه ...
به نظرم راجر اگر یه بار دیگه بتونه نادالو شکست بده با یه روحیه عالی میتونه در ادامه خیلی موفق عمل کنه.
با این روند من به لندن هم امیدی ندارم.:243:

Afshin
11-14-2010, 01:48 PM
من از باخت راجر ناراحتم ولی همونطور که گفته بودم حدس می زدم نمیتونه قهرمان شه.کلاً راجر اون چیزی که باید باشه نیست.خیلی از نتایجشو مدیون سرویساش وگرنه ...
به نظرم راجر اگر یه بار دیگه بتونه نادالو شکست بده با یه روحیه عالی میتونه در ادامه خیلی موفق عمل کنه.
با این روند من به لندن هم امیدی ندارم.:243:

به نظر من تورونتو ، سینسیناتی و یو اس اوپن این گونه بود . ولی 2 تورنمنت اخیر جدای از سرویس هم خوب بازی میکرد و حتی وقتی چند گیم سرویسش افت میکرد اینقدر خوب بازی میکرد که مشکلی پیش نمیومد.بدی ها رو باید دید ، خوبی ها رو هم باید دید . بازیهای خوبی رو توی یک ماهه گذشته انجام داده و خیلی از چیزا نسبت به قبل بهبود پیدا کرده .

Behnam RF
11-14-2010, 04:58 PM
به نظر من تورونتو ، سینسیناتی و یو اس اوپن این گونه بود . ولی 2 تورنمنت اخیر جدای از سرویس هم خوب بازی میکرد و حتی وقتی چند گیم سرویسش افت میکرد اینقدر خوب بازی میکرد که مشکلی پیش نمیومد.بدی ها رو باید دید ، خوبی ها رو هم باید دید . بازیهای خوبی رو توی یک ماهه گذشته انجام داده و خیلی از چیزا نسبت به قبل بهبود پیدا کرده .
راجر عالی بوده در همین بازه زمانی که گفتی:655:(تازه در این سن و خستگی اخیر) لندن به نظرم خوب ظاهر میشه

msh13792
11-14-2010, 06:40 PM
ایول به رابین
http://www.fft.fr/bnpparibasmasters/album/2010album26/images/CAS_0659.JPG

delpotro
11-14-2010, 06:50 PM
and now..., the champion

Robin Bo Carl Soderlinghttp://up.iranblog.com/Files73/eeeabd77577a44fcb078.jpeg

خب رابین هود قهرمان شد. فکر کنم دل فدرری ها خنک شده باشه.

Afshin
11-14-2010, 06:58 PM
قهرمانی رابین رو به طرفداراش تبریک میگم .
اتفاق جالبی که افتاده اینه که الان سودرلینگ به جای موری رنکینگ چهارم هست ، با این حساب امکان داره که نواک و موری ، هر دو توی لندن در یک گروه باشن که اون گروه رو تبدیل به گروه مرگ میکنه !

Alireza Murray
11-14-2010, 08:57 PM
این هم از بدشانسی من ، اندی رفت 5 و حالا ممکنه اندی و نواک و راجر ( شایدم رافا ) تو یک گروه باشن :182:

delpotro
11-14-2010, 09:08 PM
به نظر من داوید فرر شگفتی ساز خواهد شد.

PowerVu
11-15-2010, 01:45 AM
[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/25861184555342101865.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/25861184555342101865.jpg (http://www.tennis-image.com/images/25861184555342101865.jpg)

ALLEZ LLODRA

برای من این تورنمنت رنگ و بوی دیگری داشت. درخشش فوق العاده ی لودرا. تنیسور 30 ساله ای که در دور اول یو اس اوپن امسال تونست فینالیست ویمبلدون یعنی توماس بردیچ رو در سه ست پشت سر هم شکست بده و در مسترز پاریس 3 بازیکن برتر و Top 20 از لحاظ رده ی جهانی رو در دو ست پشت سر هم ببره! جوکوویچ مدافع قهرمانی سال گذشته، داویدنکو قهرمان فینال تور 2009 و مسترز شانگهای و ...

بازیکنی که بدون شک نقش اصلی صعود فرانسه را به مرحله پایانی گروه جهانی جام دیویس، ایفا کرده. خصوصاً در رویارویی دور قبل با آرژانتین قدرتمند!

و این مهم رو تکنیک ناب دهه ی 80 یعنی سرو و والی ممکن کرد. تکنیکی که لودرا برای اجرای صحیحش یکی از ستاره های دنیای کودکی ش یعنی استفان ادبرگ رو سرلوحه ی تمرینات و ممارستهاش قرار داد. تکنیکی که حضور در مسابقات دوبل، لودرا رو برای اجرای هر چه دقیق تر و کاملترش آب دیده کرده.

این تورنمنت بدون شک یکی از خاطره انگیزترین تورنمنت های عمر ورزشی لودرا خواهد بود. اگر چه او موفق شده در گذشته 3 بار به مقام پر افتخار گرند اسلم در بخش دوبل برسه اما این تورنمنت به عنوان نقطه ی اوج یک فصل بسیار پر خاطره که با قهرمانی در تورنمنت 250 امتیازی مارسی و ایستبورن و بازی های عالی در جام دیویس آغاز شد، در درخشش لودرا در بخش انفرادی، فصلی طلایی به شمار میره.

لودرا که در فصل گذشته در بخش انفرادی رتبه ی 144 رو داشت، الان جزو 25 تنیسور برتر دنیاست. رتبه ای که هیچ کس برای او در بخش انفرادی متصور نبود. اما او این مهم رو با شایستگی رقم زد. در سن 30 سالگی و البته با همفکری هموطنش امیلی مورسمو.

امیدوارم این موفقیت ها برای این گوهر نایاب سرو و والی با قهرمانی در جام دیویس 2010 که چند روز دیگر آغاز خواهد شد، رنگ و بویی تازه تر و خاطره انگیزتر بگیره.

برای من این درخشش فوق العاده، به مراتب از قهرمانی در این مسابقات که استحقاقش را هم داشتی و فقط با حداقل اختلاف امتیاز جزئی در تای بریک نیمه نهایی به سودرلینگ واگذارش کردی، مهم تر و با ارزش تر بود. لوپز و لودرای عزیز، برای شما 2 سرو و والی-یر های استثنایی دنیای تنیس، آرزوی سلامتی و بازی های درخشان و فصولی موفق تر رو می کنم.

در پایان دوست دارم حرفهای رابی کونیک مفسر و گزارشگر ATP در پایان مسابقه نیمه نهایی این مسترز رو تکرار کنم. وقتی لودرا در تای بریک و با اختلاف امتیاز ناچیز و جزئی در برابر سودرلینگ آماده، از صعود به فینال باز موند و آمار کل بازی در انتهای مسابقه بر روی صفحه ظاهر شد، رابی گفت این آمار رو از پنجره بنداز بیرون! هفته ی جذاب و دیدنی ای که لودرا با بازی های زیباش به ما هدیه کرد از این آمارها بسیار پرارزشتر بود.

و این گونه بود که همگان محو بهترین و زیباترین بازی های لودرا شدند!

Mohammad_Joulaei
11-15-2010, 11:50 AM
با سلام

اول قهرماني روبين رو تبريك ميگم و صعودش به رنك 4!!!!به مونفيلز هم خسته نباشيد ميگم مونفيلز حقشه توي 10 تا باشه!!

روبين پتانسيل مرد شماره 3 شدن رو هم داره كافيه به فينال باركلي برسه و اگه نشد بعد استراليا ميشه!!!!توي اين 2 سال تنيسور با ثباتي نشون داده!!!!

Mohammad_Joulaei
11-15-2010, 11:56 AM
دلپترو با180 امتياز و 224 پله سقوط در رده 259 قرار گرفت !!!!!

دوستا نظرشون چيه با وايلد كارد بايد به مسترز و گرند اسلم ها راه پيدا كنه؟احتمال داره وايلد كار بهش داده نشه؟

Hatam
11-15-2010, 12:40 PM
دلپترو با180 امتياز و 224 پله سقوط در رده 259 قرار گرفت !!!!!

دوستا نظرشون چيه با وايلد كارد بايد به مسترز و گرند اسلم ها راه پيدا كنه؟احتمال داره وايلد كار بهش داده نشه؟

این بشر واقعا بد شانسه!! توی اوجش مصدوم شد. ممکنه بهش وایلد کارد بدن ولی نه همه تورنمنتها بستگی به مدیران تورنمنت داره، خیلی از تورنمنتها رو باید مقدماتی بازی کنه این رنک درسته خیلی پایینه ولی یه 500 امتیازی ببره میتونه حدود 200 تا بیاد بالا

Mohammad_Joulaei
11-15-2010, 12:59 PM
این بشر واقعا بد شانسه!! توی اوجش مصدوم شد. ممکنه بهش وایلد کارد بدن ولی نه همه تورنمنتها بستگی به مدیران تورنمنت داره، خیلی از تورنمنتها رو باید مقدماتی بازی کنه این رنک درسته خیلی پایینه ولی یه 500 امتیازی ببره میتونه حدود 200 تا بیاد بالا

پس بايد 250 هاي اول فصل رو حتما شركت كنه!!! كه دست به گريبان مديرا نشه!!!

اگه يادتون باشه من اول فصل دلپترو رو نامبر وان اين فصل ميدونستم:243:

pouriya.alex
11-15-2010, 01:44 PM
پارسال راجر تو دور دوم به بنتو باخت ولی امسال تا نیمه نهایی بالا اومد.

یکی به من توضیح بده چرا تو رده بندی جدید نه تنها به راجر اضافه نشده بلکه ازش کمم شده !

Behnam RF
11-15-2010, 03:42 PM

یکی به من توضیح بده چرا تو رده بندی جدید نه تنها به راجر اضافه نشده بلکه ازش کمم شده
!

من رنگیگ قبل پاریس رو حفظ نکردم حالا اگه کم شده به شدت دلم میخواد بدونم چرا ؟:379:

Mohammad_Joulaei
11-15-2010, 10:45 PM

یکی به من توضیح بده چرا تو رده بندی جدید نه تنها به راجر اضافه نشده بلکه ازش کمم شده !

به دليل اينكه باركلي رو از همه كم كردن.
كه بدنبال اون دلپترو به رده 259 رفت و نيكلاي 11 پله سقوط كرد و ...

!GH-9924
11-16-2010, 02:36 PM
خيلي خوشحالم كه بالاخره رابين رو قهرمان يك تورنمنت بزرگ ميبينم...
به جرات ميتونم بگم رابين امسال بايستي پر تلاش ترين تنيسور فصل بشه...
موقع گرفتن جام چقدر خوشحال بود.

اما اميدوارم اين جام حد ارزوهاي رابين نباشه و دوباره بتونم از بازي زيباش لذت ببرم.
يكي از نكاتي كه رابين رو تو اين فصل موفق كرد,كنترل بيشتر اعصابش تو بازي هاش بود كه تونست تمركزش رو بالا ببره.به خصوص روي توپاي Short.

اميدوارم خوان هم وقتي كاملا سرحال شد پا به تورنمت هابذاره.فعلا به گفته خودش نميتونه در حد حرفه اي بازي كنه و يه سري درد هاي موضعي داره.