PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ## کناره گیری رافا از حضور در مسترز پاریس ##

koury
11-05-2010, 10:23 PM
رافائل نادال تنیسور شماره یک جهان و فینالیست سابق مسابقات مسترز پاریس (در سال 2007) بنا به دلایل پزشکی از حضور در مسابقات مسترز پاریس که هفته ی آینده و از روز دوشنبه آغاز میشه کناره گیری کرد.

این برای اولین بار طی 19 مسترز اخیر هست که رافا از حضور در این سری از مسابقات کنار میکشه و در مجموع 35 مسترز اخیر وی در 33 تورنمنت حاضر بوده. رافا در سال گذشته موفق شد به دیدار نیمه نهائی مسابقات پاریس راه پیدا کنه.

رافا امسال سه مقام قهرمانی مسترز کسب کرد که هر سه بر روی سطح خاک رس بود و تورنمنت بعدیش هم مسابقات پایان سال Barclays در لندن خواهد بود.

بدین ترتیب بعد از کناره گیری رافا، راجر فدرر و نواک جوکوویچ سید های اول و دوم این تورنمنت که نهمین و آخرین مسترز سال است خواهند بود.

Mohammad
11-05-2010, 10:55 PM
:254: ایندفعه شونه سمت چپ
رافا دهن ما رو صاف کردی :3t1: یه جای سالم نموند که آخه.

Afshin
11-05-2010, 11:56 PM
یعنی شما واقعا این Medical Reasons رو باور میکنید ؟!!
هیچیش نیست . تو لندن میفهمید

Hatam
11-06-2010, 01:29 AM

من هم که باور نمیکنم این نشون میده که بدجور واسه لندن دندون تیز کرده علاوه بر اون میخاد ریکاوری درست حسابی واسه استرالیا بکنه

اگه استرالیا رو ببره رکورد 4 اسلم متوالی و بعد از اون به احتمال زیاد رولندگاروس میشه 5 اسلم متوالی خیلی رکورد تاریخی میشه

Mohammad
11-06-2010, 01:21 PM
از وب سایت رسمی رافا:

Rafa Nadal will not participate at the Paris Masters due to medical reasons. “I cannot play because of a tendinitis in the left shoulder. I need to rest for six or seven days. It is nothing to be worried about but the doctor told me I have to spend those days doing intensive treatment and functional rehabilitation with physiotherapy,” Spanish player said in a statement.
“I’m very sorry for the tournament organizers, who’ve always treated me in a very special way, and especially sorry for all my fans in France and in Paris that I won’t be able to be with them in one of my favorite cities in the world,” he added.
He had planned to play Paris and London. Now, he will have rest until the London Masters Cup.

Alireza Murray
11-06-2010, 01:29 PM
من هم که باور نمیکنم این نشون میده که بدجور واسه لندن دندون تیز کرده علاوه بر اون میخاد ریکاوری درست حسابی واسه استرالیا بکنه

اگه استرالیا رو ببره رکورد 4 اسلم متوالی و بعد از اون به احتمال زیاد رولندگاروس میشه 5 اسلم متوالی خیلی رکورد تاریخی میشه
فکر کنم ویمبلدون و یو اس 2011 رو جا گذاشتین البته 4 گرند اسلم سال 2012 رو هم باید اضافه کنین :443:

koury
11-06-2010, 04:02 PM

بالاخره تو متن خبر بود من خودمم باور نمی کنم ولی نمیشه با قطعیت گفت داره خالی می بنده!؟ :379:

koury
11-06-2010, 04:06 PM
فکر کنم ویمبلدون و یو اس 2011 رو جا گذاشتین البته 4 گرند اسلم سال 2012 رو هم باید اضافه کنین :443:

شما ممکنه برات چندان اهمیتی نداشته باشه و این اتفاق مهم که احتمال رخ دادنش زیاده رو دست بندازی ولی در صورتی که رخ بده و رافا استرالین اپن هم ببره یکی از بزرگترین رویداد های تنیس در طول Open Era خواهد بود... :379:

Afshin
11-06-2010, 04:17 PM
بالاخره تو متن خبر بود من خودمم باور نمی کنم ولی نمیشه با قطعیت گفت داره خالی می بنده!؟ :379:

ولی من با قطعیت میگم داره خالی میبنده :434:

Behnam RF
11-06-2010, 04:21 PM
کوروش جان 4 گرند اسلم پشت سر هم در یک سال مهمتره تا در 2 سال جدا:379: به زودی توسط راجر:655:(این رولند رو کجا دلم بذارم:243:) راستی DRAW پاریس زده شد(من نمی دونستم) راجر تا فینال راه خوبی رو داره :866::379:

koury
11-06-2010, 11:10 PM
کوروش جان 4 گرند اسلم پشت سر هم در یک سال مهمتره تا در 2 سال جدا:379: به زودی توسط راجر:655:(این رولند رو کجا دلم بذارم:243:) راستی DRAW پاریس زده شد(من نمی دونستم) راجر تا فینال راه خوبی رو داره :866::379:

بهنام جان صد در صد حرفت درسته ولی اگه همچین چیزی رخ بده دست کمی از 4 اسلم در یکسال نداره اونم با توجه به رقبائی که در این نسل بازی می کنن :350:

Hatam
11-06-2010, 11:23 PM

عزیز من تا حالا هیچکس نتونسته 5 اسلم متوالی رو ببره من از این لحاظ گفتم.
مطمئن باش اگه نادال استرالیا رو ببره رولند رو شاخشه بعد از اون شکستن 5 گرند متوالی خیلی مشکل میشه و برای همیشه میمونه

از سال 1969 تا حالا هیچکس نتونسته 4 گرند اسلم متوالی رو توی یکسال ببره به همین دلیل 4 اسلم متوالی توی دوسال هم رکورد حساب میشه چون همینم از سال 69 کسی نتونسته به نام خودش ثبت کنه به همین دلیل ITF از سال 1982 برای هرکس که بتونه 4 اسلم متوالی رو حداکثر طی دوسال کسب کنه جایزه یک میلیون دلاری گذاشته

FaRzIn
11-07-2010, 08:51 PM
بنظر من هم كه بهونه است و خودش رو داره واسه اپن استراليا آماده ميكنه .البته كار سختي رو با وجود راجر ماري و نوله داره . :350: