PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقات آزاد تنیس تایلند با حضور رافائل نادال و بازگشت دلپوترو به میادین تنیس!

Mohammad
09-27-2010, 01:02 PM
این هفته شاهد برگزاری 8 مین دوره مسابقات تنیس آزاد تایلند هستیم.

[/URL]http://www.atpworldtour.com/%7E/media/80430582BA70443782C869B1AF032673.ashx?w=221&h=110 (http://www.atpworldtour.com/%7E/media/80430582BA70443782C869B1AF032673.ashx?w=221&h=110)

این تورنمنت بر روی سطح سخت موسوم به Hard Court و در درون سالن انجام می شود.
این تورنمنت در رده 250 امتیازی ها قرار دارد، بدین معنی که شخص قهرمان 250 امتیاز در جدول رنکینگ بدست میاورد.
جایزه کلی مسابقات 551.000 دلار است که سهم شخص قهرمان از این مقدار 99,725 دلار است.

Roger Federer با دو بار قهرمانی در سالهای 2004 و 2005 تنها کسی ست که موفق به فتح این مسابقات بیش از یک بار شده است.

سال گذشته Gilles Simon فرانسوی با غلبه بر Viktor Troicki توانست قهرمانی در این مسابقات را از آن خود کند.

[URL="http://www.atpworldtour.com/%7E/media/C0FC7E6D6196479FB9A14022CE77168A.ashx"]http://www.atpworldtour.com/%7E/media/C0FC7E6D6196479FB9A14022CE77168A.ashx (http://www.atpworldtour.com/%7E/media/C0FC7E6D6196479FB9A14022CE77168A.ashx)

مسابقات امسال با حضور بازیکنان سرشناس دنیای تنیس از اهمیت و جذابیت ویژه ای برخوردار شده است، Rafael Nadal مرد شماره یک حال حاضر دنیای تنیس و فاتح سه گرنداسلم فرانسه، ویمبلدون و امریکا در سال 2010، به عنوان سید اول در این مسابقات حضور دارد.

Juan Martin Delpotro پس از یک دوره مصدومیت طولانی مدت، سرانجام دوباره به میادین باز میگردد و به علت سقوطی که در رنکینگ ATP داشت، در جدول مسابقات در 1/4 Nadal قرار گرفته و این امر احتمال رویارویی این دو رو بیشتر کرده است.

بازیکنان سرشناس و صاحب رنک دیگری چون Fernando Verdasco و Melzer و Gulbis نیز در این مسابقات حضور دارند.

سیدهای حاضر در این دوره
1953

pouriya.alex
09-27-2010, 03:08 PM
سلام

امروز کانال supertennis تبلیغ پخش مسابقات رو نشون داد

Afshin
09-27-2010, 05:00 PM
کانال Sportdigital واقع در ماهواره ی Astra 1M 19.2 E ، از روز چهاشنبه
کانال Sport+France واقع در ماهواره ی Astra 1M 19.2 E ، از روز پنجشنبه
و کانال Supertennis واقع در ماهواره ی Hotbird 13 E ، از روز جمعه بازی ها رو پخش میکنند !

koury
09-27-2010, 07:44 PM
در روز اول از Main Draw مسابقات 4 دیدار برگزار شد و فلورنت سرای فرانسوی در سه ست موفق به حذف تیموراز گاباشویلی روس شد. مارک لوپز رفیق صمیمی رافا که یحتمل بخاطر نفوذ رافا در این مسابقات WC گرفته بود در دو ست متوالی مغلوب تیمو دی باکر هلندی شد... ویکتور ترویتزکی صرب هم در دو ست چیودینلی سوئیسی رو حذف کرد و دانیل براندس آلمانی هم در دو ست پیاپی مارشنکوی اکراینی را حذف کرد.

I.man
09-27-2010, 10:23 PM
سلام

امروز کانال supertennis تبلیغ پخش مسابقات رو نشون داد

فرکانسش لطفاً

Ehsλn
09-27-2010, 10:26 PM
فرکانسش لطفاً
دوست عزیزمومن پاور لطف کردن:

فرکانس شبکه ایتالیایی Super Tennis در ماهواره هاتبرد تغییر کرد.

اطلاعات جدید دریافت این کانال به این شرح است:

فرکانس: 12245
قطبیت: افقی هورایزنتال
سیمبل ریت: 27500
اف ئی سی: 3/4

سلام
09-28-2010, 08:43 AM
كانال supertennis :

مستقيم نشون ميده؟
مطمئنيد كه كد نشده؟

مرسي

Afshin
09-28-2010, 10:12 AM
كانال supertennis :

مستقيم نشون ميده؟
مطمئنيد كه كد نشده؟

مرسي

مستقیم نشون میده ، کد هم نمیشه ، اگه فرکانس دارید ولی تصویر سیاه به این دلیله که فرکانسش عوض شده

فرکانس: 12245
قطبیت: افقی هورایزنتال
سیمبل ریت: 27500
اف ئی سی: 3/4

pouriya.alex
09-28-2010, 03:08 PM
كانال supertennis :

مستقيم نشون ميده؟
مطمئنيد كه كد نشده؟

مرسي

از مرحله یک چهارم یعنی روز جمعه بازیها رو مستقیم پخش میکنه

امسال مسابقات سری 250 از supertennis پخش شده و میشه

Behnam RF
09-28-2010, 05:27 PM
شروع عالی از دل پترو http://d.yimg.com/a/p/rids/20100928/i/r3860318850.jpg
توانست حریف خود را 6-7 3-6 ببرد

delpotro
09-28-2010, 06:10 PM
شروع عالی از دل پترو http://d.yimg.com/a/p/rids/20100928/i/r3860318850.jpg
توانست حریف خود را 6-7 3-6 ببرد

توهم زدي؟ دل پوترو بازي رو باخت. 7-6 و 6-4

Behnam RF
09-28-2010, 07:55 PM
توهم زدي؟ دل پوترو بازي رو باخت. 7-6 و 6-4
می دونم دوست عزیز من عمدا اینطوری گفتم چون خیلی اعصابم خورد بود:182:

Mohammad Reza
09-28-2010, 08:25 PM
"من یه بازی خوبی را انجام دادم،من شانس این را داشتم که در ست اول در تایبریک برنده باشم،او بسیار خوب بازی کرد در امتیازات حساس!من فقط خوشحالم که دوباره تونستم برگردم و روز به روز میتوانم بهتر از قبل بشوم،او امروز خیلی خوب بازی کرد"قهرمان سال2009 یو اس اپن گفت

delpotro
09-29-2010, 01:03 AM
می دونم دوست عزیز من عمدا اینطوری گفتم چون خیلی اعصابم خورد بود:182:

دلپونی از همه قدرتش استفاده نکرد. فقط براش مهم این بود که مچ دست راستش رو امتحان کنه. من عاشق سرویساشم .معرکه است. 16 تا ace زد.

تو توکیو میترکونه :182:

marya
09-29-2010, 03:38 PM
:243:

Farid
09-30-2010, 10:41 PM
برنامه پخش مستقیم دیدارهای مرحله 1/4 نهائی از شبکه
Supertennis
جمعه 9 مهر
Matches Start At: 8:30 AM
Jarkko NIEMINEN vs. Jurgen MELZER
followed by
Daniel BRANDS vs. Benjamin BECKER
Not Before 3:30 PM
Rafael NADAL vs. Mikhail KUKUSHKIN
followed by
Ernest GULBIS vs. Guilermo GARCIA-LOPEZ

Rafa
10-01-2010, 10:25 AM
درود
دم Ntvspor گرم:866::655:
من که به علت بارش پارازیت رحمت الهی به فرکانس 12245 هاتبرد که دربردارنده ی شبکه ی مستهجنbbc persia می باشد هیچ امیدی به دیدن بازی های رافا نداشتم ، خیلی خوشحالم از اینکه ntvspor قصد داره بازی ها رو پخش کنه!
بله این شبکه بازی های yari final، ceyrak finalو final رو پخش خواهد کرد:441:
turksat 1c/2a
11054
Horizontal
30000

Hatam
10-01-2010, 04:52 PM
نادال برای 11مین بار توی این فصل به نیمه نهایی رسید

همچنین رکورد جالب دیگه نادال توی این مسابقات اینه که دیروز فقط 8 امتیاز توی سرویسش از دست داد و امروز فقط 7تا:441:

davidbeckham
10-01-2010, 07:00 PM
رافا دیگه رسما داره big serve میشه:866:

koury
10-01-2010, 08:37 PM
رافا امروز خیلی عالی و بدون نقص بازی میکرد، نکته ی جالب اینکه خیلی بیشتر از همیشه به تور نزدیک میشد و سرویسش هم که همچنان یکی از نقاط قوتش شده :866: بازی بعدیش با گارسیا لوپز اسپانیائی هست که عجیب بود تونست گولبیس رو شکست بده!!

بهر حال گمان نکنم هیچ یک از سه نفر باقی مانده توانائی متوقف کردن رافا رو داشته باشن :655:

MaTAdoR
10-01-2010, 10:05 PM
من طبق معمول نمی تونم بازی ها رو ببینم:240:

اما دلیل شرکت کردن رافا در این تورنومنت برام مبهمه!:350:

Mohammad
10-01-2010, 10:56 PM

هیچی رودرواسی، به هواداراش در جنوب شرق آسیا قول داده بود و نمیخواست امسالم بدقولی کنه. :3t1:

Mohammad
10-01-2010, 11:04 PM
رافا دیگه رسما داره big serve میشه:866:
یعنی هر چی بد و بیراه بلدم میخوام بهش بگم، حداقل 20 سوال از عمر من سر سرویس گیم های آقا کم شد، یعنی واقعا اگه علتش گریپ باشه که رسما تونی تعطیله تعطیله. بچه یه عمر جونش در میومد سر سرویس گیماش. به نظر من که همونه، چون یهو سرویس سر یو اس اپن درست شد، تو ویمبلدون سرویس خوب میزد ولی سریع نبود، ولی الان خیلی سریعه.

MaTAdoR
10-02-2010, 12:55 AM
منم موندم الان درمورد تونی چه فکری کنم؟:160::379:

Farid
10-02-2010, 02:09 AM

با سلام
Appearance money
مبلغشم اگه درست تو ذهنم مونده باشه 1.5 میلیون دلاره

Farid
10-02-2010, 02:18 AM
برنامه پخش مستقیم دیدارهای مرحله نیمه نهائی از شبکه
Supertennis
شنبه 10 مهر
Matches Start At: 9:30 AM
Jarkko NIEMINEN vs. Benjamin BECKER
followed by
Rafael NADAL vs. Guillermo GARCIA-LOPEZ
احتمالا شبکه NTV Spor هم مانند دیروز بازی Nadal رو پخش خواهد کرد.

MaTAdoR
10-02-2010, 02:25 AM
با سلام
Appearance money
مبلغشم اگه درست تو ذهنم مونده باشه 1.5 میلیون دلاره
ولی ممد می گه 551000 دلاره!

منم جاهای دیگه دیدم دقیقا" همین مبلغ بود!:350:

Hatam
10-02-2010, 02:57 AM
راند اول: 5670$
راند دوم: 9555$
یک چهارم: 16280$
نیمه نهایی: 28430$
فینالیست: 52500$
قهرمان: 99725$

کل مبلغ: 551000$

Mohammad
10-02-2010, 08:36 AM
Appearance Money با Prize Money فرق داره؛ Appearance Money رو به بازیکنای بزرگ جداگونه میدن برای اینکه در تورنمنت های کوچیک شرکت کنن، در واقع حضور اونا باعث جذاب تر شدن تورنمنت و جذپب تماشاچی و در نتیجه درآمد بالاتر برای برگزارکنندگان تورنمنت میشه، این کار خیلی هم قانونی نیست تا اونجا که من میدونم باید تحت لوای چیزای دیگه بدن. (مطمئن نیستم)
اون مبلغی که فرید هم گفت به نظرم خیلی نجومیه، فک کنم کمتر باشه :379:
راستی من اگه گفتم، به خاطر هواداراش از خودم نگفتم، این چیزی بود که رافا از اوایل فصل وقتی هوادارای اون منطقه ازش درخواست میکردن، بهشون قول میداد که امسال دیگه حتما بیاد پیششون و کنسلش نکنه، اخه میدونید که رافا برای طرفداراش احترام خیلی قائله، چه اینکه بعد از بازی؛ چه برده باشه یا باخته باشه، به کسایی که برای دیدنش اومدن امضا بده، یا برای خوشحالی هواداراش به اون منطقه سفر کنه.

I.man
10-02-2010, 02:03 PM
جااااااااااااااااااااااااااان. چي شد؟؟؟؟؟؟؟ رافا بازيش رو باخت :193:
كسي بازي رو ديده يه هايلايت بنويسه ببينيم چي شده؟؟؟؟؟

koury
10-02-2010, 02:30 PM
رافا 26 تا تا بریک پوینت داشت 2 تاش رو کانورت کرد :251: برعکس لوپز یه بریک پوینت داشت همون رو گرفت و بازی رو برد :3t1: نهایت یه بازی مسخره بود، رافا برام عجیب بود چطور شد اون همه بریک رو پشت سر هم از دست میداد!!؟ :243:

Fakhruddin
10-02-2010, 02:35 PM
ست اول رو ندیدم نمی تونم نظر بدم.من از وسطای ست دوم بازی رو دیدم.
ریترن های نادال در حد افتضاحی بود.با فورهند تو اوت میزد با بکهند توی تور.:3t1: ولی سرویسش بد نبود. هر چی از بازی بیشتر میگذشت رافا پسیو تر میشد گهگاهی یه وینری میزد.وقتی 6-5 توی ست دو جلو بود روی امتیاز 30 - 30 گفتم الان دیگه کار لوپز دیگه تمومه.ریترن عذاب اور.کوبوند توی تور.البت لوپز هم خوب ایس میزد.خوب هم بازی میکرد.راستیاتش یه جورایی لوپز به دیگر تنیسور ها نشون داد چجوری باید نادال رو برد.لامصب پیله کرده بود روی بکهند رافا.یاد بازیهای داویدنکو و نادال افتادم.:3t1: تای برک که نادال گند زد.
ست سوم هم دیگه عملا توپ ومیدون دست لوپز بود.:434:
جالبه تو کل بازی لوپز یک برک توی ست سوم بدست اورد اونم گرفتش.استفاده از موقعیت برک 100 % . اونوقت مرد شماره یک از 26 برک پوینت 2 تا رو گرفت.استفاده 8 % :3t1:
حالا این تورنمت 250 بود.فدای سرش.توی توکیو که 500 امتیازی هم هست باید بهتر بازی کنه.

koury
10-02-2010, 02:41 PM
راستش رافا باید در طول سال فقط 9 مسترز، 4 گرند، 1 مسترز کاپ و فوق فوقش دو تا 500 رو بازی کنه!! برنامه ریزی هوشمندانه یعنی این نه که هر جا قول بدی حتما سرت بره بری بازی کنی که...یه تورنمنت پیش از استرالیا، یه تورنمنت پیش از ویمبلدون میتونه برای آماده سازی رافا بسیار مختصر و مفید باشه.

بهر حال هشتمین باخت سال رافا بود و نتونست برای هشتمین بار در طول فصل به فینال تورنمنتی برسه، ولی در کل خوبه که هفته ی دیگم بازی داره من که وقتی رافا یه تورنمنتی میبازه تا تورنمنت بعدی خیلی دپرسم الان باز خوبه از اواخر هفته میتونیم دوباره رافا رو ببینیم :160:

Mohammad
10-02-2010, 03:00 PM
ست اول رو ندیدم نمی تونم نظر بدم.من از وسطای ست دوم بازی رو دیدم.
ریترن های نادال در حد افتضاحی بود.با فورهند تو اوت میزد با بکهند توی تور.:3t1: ولی سرویسش بد نبود. هر چی از بازی بیشتر میگذشت رافا پسیو تر میشد گهگاهی یه وینری میزد.وقتی 6-5 توی ست دو جلو بود روی امتیاز 30 - 30 گفتم الان دیگه کار لوپز دیگه تمومه.ریترن عذاب اور.کوبوند توی تور.البت لوپز هم خوب ایس میزد.خوب هم بازی میکرد.راستیاتش یه جورایی لوپز به دیگر تنیسور ها نشون داد چجوری باید نادال رو برد.لامصب پیله کرده بود روی بکهند رافا.یاد بازیهای داویدنکو و نادال افتادم.:3t1: تای برک که نادال گند زد.
ست سوم هم دیگه عملا توپ ومیدون دست لوپز بود.:434:
جالبه تو کل بازی لوپز یک برک توی ست سوم بدست اورد اونم گرفتش.استفاده از موقعیت برک 100 % . اونوقت مرد شماره یک از 26 برک پوینت 2 تا رو گرفت.استفاده 8 % :3t1:
حالا این تورنمت 250 بود.فدای سرش.توی توکیو که 500 امتیازی هم هست باید بهتر بازی کنه.
کجا پسیو شد بابا جون؟ هی محکم میزد پشت توپ، دو تا تاپ اسپین شورت انگل میزد، طرف میرفت قاطی باقالیا، ولی هی Hard و بدون زاویه بازی میکرد که فایده نداشت، یه جورایی داشت انگار تمرین محکم زدن رو میکرد، به نظر من اولش میخواست بازی رو ببره، ولی ست دوم که نتونست تموم کنه، بیخیالش شد. یه بازی هم کمتر خودش کلیه.
یه دونه از اون دراپ شات کر کره خندهایی که با فورهند میندازه هم زد، اینقدر خوب Disguise میکنه آدم از یه ربع قبل میفهمه میخواد دراپ بزنه :254:

Farid
10-02-2010, 03:10 PM
من از اواسط ست دوم بازی رو دیدم , در یک کلام میشه گفت GGL به قول معروف انگار از یک سیاره دیگه اومده بود.
یکی از نقایض بازی GGL نداشتن ثبات در بازیشه و همواره در گذشته در برابر بازیکنان Solid Baseliners مشکل داشته , بازیکنانی که با برگرداندن یک توپ اضافه تر وی را به دادن خطا مجبور می کردند.
اما امروز هر چی Nadal خوب بازی می کرد GGL بهتر بازی می کرد.
ضمنا در ست سوم من Nadal رو بی انگیزه دیدم و شایعاتی از fixed بودن بازی تا بدین لحظه به گوش رسیده.
به هر حال وقتی شما Appearance money می گیرید خیلی براتون مهم نیست که در چه مرحله ای حذف بشید , در مرحله اول هم که حذف بشید 3 برابر جایزه کل مسابقات رو گرفته اید.

davidbeckham
10-02-2010, 03:39 PM
این باخت ها لازمه
الکی هم نباید چپ و راست تو مسابقات شرکت کنه
اره تمام مسترز های خاک رو شرکت کنه مهم نیست

Farid
10-02-2010, 03:40 PM
برنامه پخش مستقیم دیدار پایانی از شبکه
Supertennis
یکشنبه 11 مهر
Not Before 11:30 AM
Guillermo GARCIA-LOPEZ vs. Jarkko NIEMINEN

Mohammad_Joulaei
10-02-2010, 03:48 PM
من از اواسط ست دوم بازی رو دیدم , در یک کلام میشه گفت GGL به قول معروف انگار از یک سیاره دیگه اومده بود.
یکی از نقایض بازی GGL نداشتن ثبات در بازیشه و همواره در گذشته در برابر بازیکنان Solid Baseliners مشکل داشته , بازیکنانی که با برگرداندن یک توپ اضافه تر وی را به دادن خطا مجبور می کردند.
اما امروز هر چی Nadal خوب بازی می کرد GGL بهتر بازی می کرد.
ضمنا در ست سوم من Nadal رو بی انگیزه دیدم و شایعاتی از fixed بودن بازی تا بدین لحظه به گوش رسیده.
به هر حال وقتی شما Appearance money می گیرید خیلی براتون مهم نیست که در چه مرحله ای حذف بشید , در مرحله اول هم که حذف بشید 3 برابر جایزه کل مسابقات رو گرفته اید.

نادال هم زياد به خودش فشار نيورد!!!!!در اين رقابت هاي به نسبت بي اهميت!!!

فريد جان يه توضيحي راجب رزومه گارسيا لوپز هم ميديد؟؟؟
تايتل هاش و تخصصش در چه كورتهاييه؟و ...

I.man
10-02-2010, 04:30 PM
به نظر من اولش میخواست بازی رو ببره، ولی ست دوم که نتونست تموم کنه، بیخیالش شد. یه بازی هم کمتر خودش کلیه.

خدارو شکر شما هم فهمیدین بی تفاوت بازی کردن
تنیسورتون یعنی چی. بعد ما میگیم فلان بازی رو راجر
بی تفاوت و بی انگیزه بود میگین بهونه میارین.

koury
10-02-2010, 05:20 PM
به خودم گفتم الان طرفدارای فدرر میان همچین حرفی میزنن :160: عزیز من رافا از اول که بی انگیزه نبود ولی گارسیا لوپز ماورای تصور بود و رافا نمیتونست خوب بازیش رو دیکته کنه! در واقع روز روزش نبود حالا ست دوم هم که ببازی دیگه بدتر میشه و اگرم روزت نباشه و بی انگیزه هم بشی از این بهتر نمیتونی کار کنی!!

میشه گفت این بازی یه جورائی شبیه بازی رافا-سونگا تو استرالین اپن 2008 بود، رافا صرفا بد بازی نمیکرد ولی امتیازات رو جو می گرفت!! ست آخر هم دیگه ناامید شده بود و خیلی سخت نمی گرفت درست مثل امروز!!

ما نمیگیم از قصد باخت که، ولی طرفدارای فدرر در حالی که Match Point داره میبازه میان میگن از قصدی Match Point ها رو هدر داد و نمیخواست به فلانی بخوره و از این جور بهونه ها...

Mohammad Reza
10-02-2010, 06:55 PM
"قبول کردن این باخت بسیار مشکل است"نادال گفت"او بسیار خوب بازی کرد،بخصوص در ست سوم،من فرصت خوبی برای رسیدن به فینال داشتم،من باید خودم را سرزنش کنم چرا که تهاجمی بازی نکردم در زمانی که میتوانستم بریک کنم.او در بریک پوینت ها خوب سرویس زد،من باختم و فرصت را ازدست دادم"مرد شماره1گفت
"همه چیز فوق العاده بود،برای لحظه ای شکه شدم"گارسیا گفت"هرگز فکر نمیکردم مرد شماره 1راشکست دهم،من فکر می کنم این بهترین پیروزی در دوران حرفه ای من هست.

Afshin
10-02-2010, 07:11 PM
ما نمیگیم از قصد باخت که، ولی طرفدارای فدرر در حالی که Match Point داره میبازه میان میگن از قصدی Match Point ها رو هدر داد و نمیخواست به فلانی بخوره و از این جور بهونه ها...

میشه بگی کی فدرر مچ پوینت داشت و باخت و ما گفتیم از قصدی باخت ؟
امسال بعد از باختش مقابل بردیچ یادته ؟ برو پستهامون رو بخون ، من خودم گفتم مشخص بود میخواد ببره ولی نتونست . بازی با بگدتیس هم همینطور .
من خودم همیشه گفتم ، وقتی یه نفر توی یه تورنمنت شرکت میکنه یعنی میخواد قهرمان شه ، ولی بعضی وقتها شرایط جوری هست که اگه ببازی هم چیز خاصی از دست نمیدی و شاید یه چیزی هم بدست بیاری ، مثل کاری که امروز رافا کرد و به نظر من هم عاقلانه بود کارش . به قول ممد یه بازی هم کمتر بازی کنه خوبه .
پارسال هم مقابل سونگا من یادم نمیاد راجر مچ پوینتی داشت ، ست دوم رو که 6-1 برد ، ست سوم هم 7-3 تو تای بریک باخت . توی سرویس گیم هایی هم که اگه هولد میکرد بازی رو میبرد ، مچ پوینتی به دست نیوورد .
خلاصه این که حرف تو دهن ما نذارید ، ولی خودتون متوجه شدید که بعضی وقتها تنیسورای بزرگ بی انگیزه بازی میکنند و شاید هم از قصد بازی رو میبازند . شما این رافا رو با رافای دو سال پیش مقایسه کن ، اون موقع حتی حاضر نبود بیخیال یک امتیاز بشه ، ولی الان خیلی راحت بازی رو به لوپز میبازه و کارش هم عاقلانه هست . و مطمئن باش اگه یه روزی رافا 16-17 تا گرنداسلم ببره ، اونوقت خیلی از مسابقات مسترز رو هم جدی نمیگیره .

koury
10-02-2010, 07:47 PM
اینکه رافا راحت میبازه ( ممکنه از قصد بوده باشه یا بخاطر بازی بیش از حد خوب لوپز) نشان از بالارفتن تجربش طی سالهای اخیر داره و صد البته نگرشش نسبت به بازی عوض شده، وقتی سبکش رو بکلی تغییر داده مشخصه که اینطوری هم باید فکر کنه.

ولی من نگفتم بازی راجر با سونگا راجر مچ پوینت داشته!!! اون فقط یه مثال بود که فدرر وقتی مچ پوینت داره یا یه برتری بزرگی داره، میبازه طرفداراش فکر می کنن حتما از قصد بوده، حالا تو یکی از طرفدارای منطقی هستی و من هم به تو صرفا نگفتم که این حرفها رو زدی ولی خیلی ها هنوزم فکر می کنن اگه راجر با مارکوس یا بردیش یا سونگا یا ... میبازه اونم در حالی که بازی رو داره میبره حتما از قصد باخته که به موری نخوره یا خسته نشه یا مسترز رو جدی نمیگیره همونطور که بارها بهش اشاره کردن...

pouriya.alex
10-02-2010, 10:11 PM
به نظر من بی انصافیه که بازی زیبا و تهاجمی لوپز رو با گفتن اینکه رافا بیخیال بود زیر سوال ببریم.

نادال برعکس راجر که بعضی جاها بی انگیزه است واسه تک تک تورنمنتاش و تک تک پوینتاش انگیزه داره و به شدت میجنگه.

به نظر من امروز لوپز عالی بود و زور نادال بهش نرسید. البته اگه بازی 5 سته بود احتمال زیاد نادال به بازی برمیگشت و بازی رو میبرد( کاری که دوبار تو ویمبلدون امسال کرد جلوی بازیکنان با رنکینگ پایین کرد)

roli
10-03-2010, 11:45 AM
من تكرار بازيو ديدم
به نظرم Garcia نادالي بازي كرد تا تونست خود نادالو شكست بده يعني سخت كوش همراه با error هاي كم
واقعاً عالي بازي كرد خوشم اومد

MaTAdoR
10-03-2010, 11:16 PM
راستش رافا باید در طول سال فقط 9 مسترز، 4 گرند، 1 مسترز کاپ و فوق فوقش دو تا 500 رو بازی کنه!! برنامه ریزی هوشمندانه یعنی این نه که هر جا قول بدی حتما سرت بره بری بازی کنی که...یه تورنمنت پیش از استرالیا، یه تورنمنت پیش از ویمبلدون میتونه برای آماده سازی رافا بسیار مختصر و مفید باشه.

بهر حال هشتمین باخت سال رافا بود و نتونست برای هشتمین بار در طول فصل به فینال تورنمنتی برسه، ولی در کل خوبه که هفته ی دیگم بازی داره من که وقتی رافا یه تورنمنتی میبازه تا تورنمنت بعدی خیلی دپرسم الان باز خوبه از اواخر هفته میتونیم دوباره رافا رو ببینیم :160:
منم با این مورد موافقم که طرفداراش هرکجا خواستن مسابقه بده
نباید موافقت کنه:3t1:
اگه این طوری منم بهش می گم بیاد بانه حداقل یه مسابقه نمایشی بده:434::160:

رافا اگه نمی تونه زیر قولش بزنه قول نده:443:

یکی نی بهش بگه پسرجون تو زانوت زیاد حال و روز خوبی نداره:243:
یه تورنومنت 250 یا حداکثر شاد کردن اندکی از طرفدارانت
به چه دردت می خوره؟:182::350:

مگه تو فقط تو بانکوک طرفدار داری؟؟؟:243::350:

فک می کردم فقط من
وقتی رافا یه تورنمنتی میبازه تا تورنمنت بعدی خیلی دپرسم!