PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آندره آغاسی

kh2000
08-27-2010, 03:30 PM
سلام
آیا آندره آغاسی هنوز تنیس حرفه بازی میکنه؟:shame:

MaTAdoR
08-27-2010, 03:47 PM
خیر :379:

Mohammad
08-27-2010, 04:39 PM
سلام
الان خیلی به ذهنت فشار اوردی که مثلا یه سوال بپرسی که تابلو نشه اسپمری؟ یه 7 8 10 تا دیگه لینک تو امضات میذاشتی؟!!

MaTAdoR
08-27-2010, 05:26 PM
گفتم سوال مشکوکه!:434:

Ahoura
08-27-2010, 06:04 PM
سلام

دوست عزيز شما اگه تنيس نگاه كني خودت متوجه مي شي. اگرم تنيس نگاه نمي كني خوب ديگه چه فرقي برات داره. محمد جان شما به عنوان مدير سايت و يك فرد متخصص در تنيس نبايد با اين فرد تازه كار اينجوري صحبت كني خب اين بيچاره تازه كاره نمي دونه كه امضا چيه? شما حالا يه كم باهاش مدارا كن خودش راه و چاهو ياد مي گيره. هر چند سوالش خيلي ابتدايي بود.

Mohammad
08-27-2010, 06:25 PM
دوست عزيز شما اگه تنيس نگاه كني خودت متوجه مي شي. اگرم تنيس نگاه نمي كني خوب ديگه چه فرقي برات داره. محمد جان شما به عنوان مدير سايت و يك فرد متخصص در تنيس نبايد با اين فرد تازه كار اينجوري صحبت كني خب اين بيچاره تازه كاره نمي دونه كه امضا چيه? شما حالا يه كم باهاش مدارا كن خودش راه و چاهو ياد مي گيره. هر چند سوالش خيلي ابتدايي بود.
:1062:اهورا جان به اینا میگن Spammer، اینا کارشون تبلیغ غیرمجاز تو سایتای دیگست، امضاشون پر تبلیغ بود من پاک کردم، حالا این یه ذره خواست خلاقیت به خرج بده یه سوال تنیسی پرسید مثلا.
اصلا باید تاپیک رو پاک میکردم، پون ماتادور هم توش پست زده بود این کارو نکردم./

Ahoura
08-27-2010, 06:35 PM
سلام

:1062:اهورا جان به اینا میگن Spammer، اینا کارشون تبلیغ غیرمجاز تو سایتای دیگست، امضاشون پر تبلیغ بود من پاک کردم، حالا این یه ذره خواست خلاقیت به خرج بده یه سوال تنیسی پرسید مثلا.

ببخشيد محمد من نمي دونستم . فكر كردم تازه كاره اخه شما با تازه كارا هيچ وقت اينطوري صحبت نمي كردي واسه همين تعجب كردم

MaTAdoR
08-28-2010, 12:14 PM
اگه به خاطر من می گی مشکلی نیس
تاپیکو پاکش کن

اگه می دونستم قضیه اینه جوابشو نمی دادم:3t1: