PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز سینسیناتی ایالات متحده امریکا!

Mohammad
08-16-2010, 09:43 AM
و سرانجام سینسی فتح می شود...

Vamos RRAAFFAA:655:

Behnam RF
08-16-2010, 09:49 AM
روجر عزیز اگه این دفه بارون نیاد تو قهرمانی:655:
از عنوانت دفاع کن:866:

Hossein Murray
08-16-2010, 09:54 AM
خوب ... از الان بگم رو اندی حساب باز نکنید !!!!
اتفاق سال پیش دوباره تکرار می شه ...
اندی انرژیشو باید نگه داره برای time show ...
US OPEN

Alireza Murray
08-16-2010, 01:33 PM
حسین راست میگه رو اندی نباید حساب کرد فقط تا نیمه نهایی بیاد کافیه
اندی :866:

Fakhruddin
08-16-2010, 02:10 PM
به نظر من مونت کارلو بدترین مکانی هست که فدرر به مصاف نادال میرود.کندترین زمین ممکن , ارتفاع از سطح دریا نزدیک به صفر وشرایط زمین کاملا به نفع نادال.فدرر نتوانست نادال را در انجا شکست دهد.
به نظر شما نادال در صورتی که نیمه نهایی با فدرر ملاقات کند می تواند در سریعترین زمین ممکن که شرایط خیلی به نفع فدرره و زمین واسه نادال مث سم میمونه شکست دهد ؟
جواب من : اگر نادال قادر به همچین کاری شود پس یواس اوپن را هم میتواند ببرد!

Mohammad_Joulaei
08-16-2010, 02:34 PM
به نظر من مونت کارلو بدترین مکانی هست که فدرر به مصاف نادال میرود.کندترین زمین ممکن , ارتفاع از سطح دریا نزدیک به صفر وشرایط زمین کاملا به نفع نادال.فدرر نتوانست نادال را در انجا شکست دهد.
به نظر شما نادال در صورتی که نیمه نهایی با فدرر ملاقات کند می تواند در سریعترین زمین ممکن که شرایط خیلی به نفع فدرره و زمین واسه نادال مث سم میمونه شکست دهد ؟

فخري جون شما داري نادال اماده 23 ساله رو با فدرر 29 ساله مقايسه ميكني( كه با امادگي كمي فاصله داره)؟؟؟؟؟؟

شما از فريد سوال كن اين سطح اخرين سح دلخواه ناداله مگه فقط حريفاش فدرره؟؟؟؟؟خيلي حريفاي قابل توي اين سطح هست!!!!!!!!!

سودرلينگ-ماري-جوكوويچ-دلپترو -برديچ-راديك(برا دفاع از حيثيتش مياد)-ليوبيچيچ-نلبنديان و ...

اگه مشكل نادال فقط فدرر باشه كه ميتونه ولي گره كار نادال فدرر نيست!!!!!!!!

اگه اين دو در نيمه نهايي به مصاف هم برن احتمالا نادال پيروزه!!!!!!!

شما از فدرر نبايد انتظارات 4 سال پيش رو داشته باشي!!!!!!

Mohammad Reza
08-16-2010, 02:48 PM
در این شکی نیست که راجر قهرمانه

Ehsλn
08-16-2010, 03:56 PM
در این شکی نیست که راجر قهرمانه
این که معلومه.:866:
کسی خبر نداره روجر کی بازی داره؟؟:379:

Fakhruddin
08-16-2010, 04:54 PM

فک نمیکنم.تاکتیک بازی نادال روبروی فدرر فرستادن توپ های top spin روی بکهند فدرره که روی خاک جواب میده چون ارتفاع می گیره و خوب ازش ارور می گیره ولی اینجا که توپ خیلی ارتفاع کمی داره .فدرر براحتی بکهند هاش رو میزنه.امیدوارم بهم بخورن تا موضوع روشن تر شه.

با اون قضیه باهات موافقم که بازیکن توی هارد کورت زیاد شده هم برا نادال هم برا فدرر دردسریه.

با پیش کشیدن 29 ساله بودن فدرر کاملا مخالفم.29سال سنی نیست.ندیدی توی تورنتو فدرر چجوری میدوید برا هر توپی میرفت.دو روز تمرین درست و حسابی بدن رو روی فرم میاره.

PowerVu
08-17-2010, 12:04 AM
این که معلومه.:866:
کسی خبر نداره روجر کی بازی داره؟؟:379:

شما چقدر عجله دارین؟! به موقع ش توی تاپیک مربوطه اعلام می شه!
اول باید بازی های این دو روز انجام بشه و بعد برگزار کنندگان مسابقات، کورت و زمان بازی او رو تعیین می کنند!

که احتمالاً زودتر از چهارشنبه شب نخواهند بود.

در ضمن شما می تونی از تروریست های انتحاری کریه المنظر توی امضاتون که دین اسلام رو به کثافت و لجن کشونده اند یه استعلام بگیری! چون تیر خلاص زدن و بمب ساعتی کار گذاشتن تخصصشون هست (ر.ک: استاد دانشگاهی که که پارسال زمستون در خونه ش ترور شد) خیلی آمار دقیقه و ثانیه ها دستشون هست!

Alireza Murray
08-17-2010, 12:35 AM
دنت تونست 2-0 لوپز رو ببره ، دنت در بازی بعدی باید با رافا نادال بازی کنه ، دنت خوب سرو میزنه و میتونه یکمی رافا رو دچار مشکل کنه

hamed.z
08-18-2010, 02:20 AM
یاد ضربه فدرر که در فینال سال پیش از بین پاهاش زد به خیر!!! نواک هم حال کرده بود و امتیاز بعدیشو راحت داد

Ehsλn
08-18-2010, 02:28 AM
یاد ضربه فدرر که در فینال سال پیش از بین پاهاش زد به خیر!!! نواک هم حال کرده بود و امتیاز بعدیشو راحت داد
البته اون ضربه در مسابقات us open بود که توسط روجر زده شد.
تازه فینال هم نبود نیمه نهایی بود!!!!:434::434::434:
تازه نواک هم امتیاز بعدیش رو روجر خودش به زیبایی و با یک ضربه ی عالی گرفت.:441:
یادش بخیر چقدر زود گذشت.............:240:

delpie
08-18-2010, 02:36 AM
جلوی این همه آمریکایی مدعی و مغرور استومین هنرش رو به رخ امریکا و دنیا نشون داد.کسی که همیشه موی دماغ نادال بوده جیمز بلیک در ست 2 فقط تحقیر شد COME ON DENIS

Fakhruddin
08-18-2010, 06:25 AM
جلوی این همه آمریکایی مدعی و مغرور استومین هنرش رو به رخ امریکا و دنیا نشون داد.کسی که همیشه موی دماغ نادال بوده جیمز بلیک در ست 2 فقط تحقیر شد COME ON DENIS
بله.جیمز بلیکی رو برده که مدت هاست تنیس بازی نکرده.اگر مرده امشب ببره ؟

jiji-federer
08-18-2010, 10:31 AM
فخري جون شما داري نادال اماده 23 ساله رو با فدرر 29 ساله مقايسه ميكني( كه با امادگي كمي فاصله داره)؟؟؟؟؟؟

شما از فريد سوال كن اين سطح اخرين سح دلخواه ناداله مگه فقط حريفاش فدرره؟؟؟؟؟خيلي حريفاي قابل توي اين سطح هست!!!!!!!!!

سودرلينگ-ماري-جوكوويچ-دلپترو -برديچ-راديك(برا دفاع از حيثيتش مياد)-ليوبيچيچ-نلبنديان و ...

اگه مشكل نادال فقط فدرر باشه كه ميتونه ولي گره كار نادال فدرر نيست!!!!!!!!

شما از فدرر نبايد انتظارات 4 سال پيش رو داشته باشي!!!!!!

این چه حرفیه ؟! راجر29 سالشه نه 92 سال!!!!!!!!!!!!!

pourya RF
08-18-2010, 01:56 PM
سلام بچه ها دلم براتون تنگ شده بود.

Mohammad_Joulaei
08-18-2010, 02:29 PM
فک نمیکنم.تاکتیک بازی نادال روبروی فدرر فرستادن توپ های top spin روی بکهند فدرره که روی خاک جواب میده چون ارتفاع می گیره و خوب ازش ارور می گیره ولی اینجا که توپ خیلی ارتفاع کمی داره .فدرر براحتی بکهند هاش رو میزنه.امیدوارم بهم بخورن تا موضوع روشن تر شه.

با اون قضیه باهات موافقم که بازیکن توی هارد کورت زیاد شده هم برا نادال هم برا فدرر دردسریه.

با پیش کشیدن 29 ساله بودن فدرر کاملا مخالفم.29سال سنی نیست.ندیدی توی تورنتو فدرر چجوری میدوید برا هر توپی میرفت.دو روز تمرین درست و حسابی بدن رو روی فرم میاره.

مخالفم!!! توي تورنتو سراغ خيلي توپها نميرفت!!!!!

hamed.z
08-18-2010, 04:22 PM
البته اون ضربه در مسابقات us open بود که توسط روجر زده شد.
تازه فینال هم نبود نیمه نهایی بود!!!!:434::434::434:
تازه نواک هم امتیاز بعدیش رو روجر خودش به زیبایی و با یک ضربه ی عالی گرفت.:441:
یادش بخیر چقدر زود گذشت.............:240:

ولی فکر کنم تو همین سینسیناتی بودا!!!!!!
ضربه بعدیشم نواک سرویس زد و فدرر return ace کرد؟؟؟ us open بود؟؟

delpie
08-18-2010, 04:46 PM
بله.جیمز بلیکی رو برده که مدت هاست تنیس بازی نکرده.اگر مرده امشب ببره ؟

نه اینکه وقتایی که فدرر می بره و طرفداراش 3 متر می پرن هوا همه رو در عین سلامت می بره.شما اگه میدونستی که فدرر زمانی که هم سن استومین بود رنکش چند بود و وقتایی که میباخت چند تا راکت میشکوند این حرف نمیزدی.امشبم در نبردی نابرابر تمام سعیشو می کنه اما با باختم برندست.مثل همون وقتا که فدرر با آغاسی یا سمپراس خرد میشد.اما مطمین باش استومین اونقدر افتضاح نمیبازه که فدرر اون زمانا می باخت
COME ON DENIS

koury
08-18-2010, 05:18 PM
دوست عزیز مقایسه ی ایستومین (تلفظ صحیح بازیکن مورد علاقتون!!) و فدرر عین مقایسه ی بنز و ژیانه!! ایستومین بنظر من تنیسور مالی نیست و در آینده هم همچین آش دهن سوزی نخواهد شد حالا شما یه بازی خوب ازش دیدی سریعا طرفدارش شدی ولی خواهشا دیگه غلوش نکن...

ضمنا فخرالدین طرفدار نادال هست نه فدرر!!

A!i
08-18-2010, 05:21 PM
نه اینکه وقتایی که فدرر می بره و طرفداراش 3 متر می پرن هوا همه رو در عین سلامت می بره.شما اگه میدونستی که فدرر زمانی که هم سن استومین بود رنکش چند بود و وقتایی که میباخت چند تا راکت میشکوند این حرف نمیزدی.امشبم در نبردی نابرابر تمام سعیشو می کنه اما با باختم برندست.مثل همون وقتا که فدرر با آغاسی یا سمپراس خرد میشد.اما مطمین باش استومین اونقدر افتضاح نمیبازه که فدرر اون زمانا می باخت
COME ON DENIS

دوست عزیز کسی که نگفت ایستومین بد بازی می کنه.اتفاقا جوان اینده داری است ولی حالا حالا ها باید تمرین کند.چون به جز راجر و نادل حریفهای قدر بیشتری مقابل او قرار دارند.در ضمن راجر انقدر بزرگ هست که این باخت ها زیاد به جشم نمیاد
بعدشم راجر اگه باخت سنگینی هم داشته در مقابل برتر تنیس بوده.در صورتی که بلیک نفر ۱۰۲ جهان است قبول کن که امشب بازی راحتی نداره

Ehsλn
08-18-2010, 05:32 PM
COME ON DENIS
دوست عزیز همون وقتا فدرر یه بار با سمپراس بازی کرد که همون رو هم برد. تازه در بازی های مقابل اغاسی.روجر تونسته 8 بار اون رو ببره در صورتی که اغاسی فقط 3 بار تونسته ببره.:434::434::434:

Ehsλn
08-18-2010, 05:40 PM
فکرت اشتباه هستش دوست عزیز.
این هم لینک دانلود همین دو تا ضربه ی اخر .:443::443:
دانلود (http://www.speedyshare.com/files/23384092/YouTube_-_Federer-_Best_return_in_history_Full_HD_best_on_Youtube.mp4)

pourya RF
08-18-2010, 06:24 PM
اگه راجر همون بازی هایی که تو تورنتو انجام داد تو سینسیناتی انجام بده 200در100 قهرمان میشه

Ahoura
08-18-2010, 06:27 PM

در us open بود. راجر لباسش قرمز بود نوواک لباسش زرد بود. در سینسیناتی پارسال راجر لباسش ابی بود.

Fakhruddin
08-18-2010, 07:27 PM
COME ON DENIS

درود
خوبه هممون که تنیس نگاه می کنیم یه نگاهی به جوون ها هم داشته باشیم.
ولی اینجور که شما طرف اینا رو گرفتی غیر معقوله.:160:

مث این میمونه که کسی لیگ جزیره رو دنبال کنه اما بجای طرفداری از منچستر و لیورپول و ارسنال و چلسی و سیتی طرفدار بلک پول و وست برمویچ باشه.:254:

msabet
08-18-2010, 08:45 PM
سلام
ممد رنکینگ سایت رو آپدیت کن

Ahoura
08-18-2010, 10:10 PM
COME ON DENIS

؟:254::254::254::254::254::254::254::25تو نشستی که امشب این بچه راجره کبیرو ببره؟؟؟؟4:

شما یا بازی راجر و تا حالا ندیدی.یا راجر فدرر با یه راجر دیگه اشتباه گرفتی:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:

Mohammad
08-18-2010, 10:50 PM
سلام
ممد رنکینگ سایت رو آپدیت کن
دیگه بزاریم برای بعد از سینسی، :434: من سالی 4 بار رنکینگ ها رو آپدیت میکنم اونم قبل از گرنداسلمها

شایان نادال
08-18-2010, 11:19 PM
ببخشید میتونه یکی بهم بگه چطوری موضوع جدید ارسال کرد .یادم رفته ممنون

delpie
08-18-2010, 11:58 PM
درود
خوبه هممون که تنیس نگاه می کنیم یه نگاهی به جوون ها هم داشته باشیم.
ولی اینجور که شما طرف اینا رو گرفتی غیر معقوله.:160:

مث این میمونه که کسی لیگ جزیره رو دنبال کنه اما بجای طرفداری از منچستر و لیورپول و ارسنال و چلسی و سیتی طرفدار بلک پول و وست برمویچ باشه.:254:

اتفاقا موضوع جالبیو گفتی.فکر می کنی فدرر از اول همینجوری بود جوابش نه هست.چون 15 سال لیگهای دنیا رو دنبال میکنم اینم میگم که منچسترم روز اول این همه طرفدار نداشت.من هیچ وقت حزب باد نیستم که جامعه هر کیو خواست منم بخوام.اینجوری مثل این میمونه که یک کیک که همه میخورنش رو تو هم سهیم بشی با همه اما من میرم مواد اولیه کیک و میخرم میسازمش و خودم میخورم.اما جبر زمان اینه که الان هیشکی نمیدونه که من یه روزی طرفدار نادال بودم مثل همین روزای استومین اما دیگه حالا همه می خوانش .اما من میدونم که کی من طرفدارش بودم دیگه مردش نیستم که حالا که همه میخوانش هم حزب داشته باشم.حالا نوبت جووناست.بزرگشون میکنیم میسپریم به طرفدارای تازه به دوران رسیده.

delpie
08-19-2010, 12:04 AM
؟:254::254::254::254::254::254::254::25تو نشستی که امشب این بچه راجره کبیرو ببره؟؟؟؟4:

شما یا بازی راجر و تا حالا ندیدی.یا راجر فدرر با یه راجر دیگه اشتباه گرفتی:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:
کسی که این لحن صحبت رو داره معلوم که الان اگه فدرر مصدوم شه طرفدار یکی با رنکینگ کمتر از 5 می شه.این هنر هنر بزرگیه و اصلا جواب دادن نداره.خنده هاتم طرز فکرتو کامل کرد.
اما شما کاناس و میدونی با کبیرت چی کار کرده؟؟؟؟؟؟من نمیخندم چون با گریه های خداحافظی کبیر جونت خوشحال نمیشم اما تو همچنان بخند.

delpie
08-19-2010, 12:12 AM
دوست عزیز مقایسه ی ایستومین (تلفظ صحیح بازیکن مورد علاقتون!!) و فدرر عین مقایسه ی بنز و ژیانه!! ایستومین بنظر من تنیسور مالی نیست و در آینده هم همچین آش دهن سوزی نخواهد شد حالا شما یه بازی خوب ازش دیدی سریعا طرفدارش شدی ولی خواهشا دیگه غلوش نکن...

ضمنا فخرالدین طرفدار نادال هست نه فدرر!!
اینایی که گفتی نظراتته.نظرات من یه چیز دیگست.اینکه یه بازی خوب ببینه طرفدار شه شمایین که طرفدار رنکینگا هستی.من حدود سه ساله که حتی بازیهای چلنجرش رو دنبال می کنم.منم نگفتم فردا میشه رنک 1 که پس فردا شما طرفدارش شی.در ضمن با اجازه ازشما بنده استادیار دانشگاه اصفهانم و استاد زبان دیگه فقط تلفظمونده بود که گیر داده بشه.به هر حال ممنون.اما احترام متقابل

delpie
08-19-2010, 12:18 AM
دوست عزیز کسی که نگفت ایستومین بد بازی می کنه.اتفاقا جوان اینده داری است ولی حالا حالا ها باید تمرین کند.چون به جز راجر و نادل حریفهای قدر بیشتری مقابل او قرار دارند.در ضمن راجر انقدر بزرگ هست که این باخت ها زیاد به جشم نمیاد
بعدشم راجر اگه باخت سنگینی هم داشته در مقابل برتر تنیس بوده.در صورتی که بلیک نفر ۱۰۲ جهان است قبول کن که امشب بازی راحتی نداره

تنها کسی که جواب بدون طعنه داد شما بودی.ممنونم ازت.دقیقا درست میگی بلیک آماده نبود اما 6/0 خیلی معنی دار بود.امشب قطعا میبازه من حرفی ندارم که اگه غیر این بشه اسمش شگفتیه.من نمیدونستم اینقد استومین دشمن داره.اما شما بدون اغماض نظرتو گفتی موفق باشید

davidbeckham
08-19-2010, 12:37 AM
بلیک موی دماغ نادال شد اره
ولی بعدش نادال 3-4 بار پشت سر هم زد داغونش کرد:866:

Ahoura
08-19-2010, 01:16 AM
اینایی که گفتی نظراتته.نظرات من یه چیز دیگست.اینکه یه بازی خوب ببینه طرفدار شه شمایین که طرفدار رنکینگا هستی.من حدود سه ساله که حتی بازیهای چلنجرش رو دنبال می کنم.منم نگفتم فردا میشه رنک 1 که پس فردا شما طرفدارش شی.در ضمن با اجازه ازشما بنده استادیار دانشگاه اصفهانم و استاد زبان دیگه فقط تلفظمونده بود که گیر داده بشه.به هر حال ممنون.اما احترام متقابل

دوست عزيز شما يه حرف اشتباه زدي. حالا به جاي اينكه حرفتو پس بگيري همش داري با حرفاي بي ربط بدترش مي كني. مي گي شما چسبيدين به رنك هاي بالا. خب به نظر خودت چه كساني رنك بالا پيدا مي كنند? كساني كه عناوين قهرمانيشون بيشتر باشه.حالا چه كساني عناوين قهرمانيشون بيشتره? كساني كه زيباتر بازي كنند.خب معلومه ما هم طرفدار رنك هاي بالا هستيم چون زيبا تر بازي مي كنند.اين تنيسور مورد علاقه شما انقدر ها هم جوان نيست. 23 سالشه. نادال الان 1 سال با ايشون فاصله داره. اما به اندازه 50 سال ازش بيشتر مقام داره. اندي ماري كه 22 سالشه.

A!i
08-19-2010, 01:17 AM
واقعا از بازی امشب مورای و چاردی لذت بردم.چاردی در عین شایستگی باخت.ست دوم یکی از بهترین بازی این دوره بود.چه فورهند وینرایی میزد چاردی طوری که اندی فقط راکتو میذلشت تا رد شه.خلاصه عالی بود

pourya RF
08-19-2010, 01:23 AM
چاردی اگه مصدوم نمیشد شاید میتونست ماری رو شکست بده.

delpie
08-19-2010, 01:48 AM
دوست عزيز شما يه حرف اشتباه زدي. حالا به جاي اينكه حرفتو پس بگيري همش داري با حرفاي بي ربط بدترش مي كني. مي گي شما چسبيدين به رنك هاي بالا. خب به نظر خودت چه كساني رنك بالا پيدا مي كنند? كساني كه عناوين قهرمانيشون بيشتر باشه.حالا چه كساني عناوين قهرمانيشون بيشتره? كساني كه زيباتر بازي كنند.خب معلومه ما هم طرفدار رنك هاي بالا هستيم چون زيبا تر بازي مي كنند.اين تنيسور مورد علاقه شما انقدر ها هم جوان نيست. 23 سالشه. نادال الان 1 سال با ايشون فاصله داره. اما به اندازه 50 سال ازش بيشتر مقام داره. اندي ماري كه 22 سالشه.

من بار اولم شما رو دعوت نکردم نظر بدی اما به هر حال بی ربط مشخصه که کی حرف می زنه.شما که خوب میتونی بری سایت atp tennis همونجام باید نوشته باشه تصادف داشته استومین.در ضمن دلیلی به زیبا بازی کردن نیست رنکینگ شدن.اینا بی ربطن.مثلا خوان مارتین 6 ماهه که نیست چه اتفاقی افتاده تو رنکینگش.وقتی فدرر تو هر تورنمنتی دور اول رو bye می خوره.یعنی طرف مقابل دو بازی بیشتر کرده و خسته تره.هزار تا دلیل دیگم میتونم بیارم که بفهمی که دلیل رنکینگ موندن حتما بازی زیبا کردن نیست.اما یه روزی همه رو می فهمی.شما از این به بعد بدون من واسه شما که بی ربط می دونی این حرفارو نمی زنم.شما به کارای با ربط خودت برس.ممنون

Ahoura
08-19-2010, 02:06 AM
من بار اولم شما رو دعوت نکردم نظر بدی اما به هر حال بی ربط مشخصه که کی حرف می زنه.شما که خوب میتونی بری سایت atp tennis همونجام باید نوشته باشه تصادف داشته استومین.در ضمن دلیلی به زیبا بازی کردن نیست رنکینگ شدن.اینا بی ربطن.مثلا خوان مارتین 6 ماهه که نیست چه اتفاقی افتاده تو رنکینگش.وقتی فدرر تو هر تورنمنتی دور اول رو bye می خوره.یعنی طرف مقابل دو بازی بیشتر کرده و خسته تره.هزار تا دلیل دیگم میتونم بیارم که بفهمی که دلیل رنکینگ موندن حتما بازی زیبا کردن نیست.اما یه روزی همه رو می فهمی.شما از این به بعد بدون من واسه شما که بی ربط می دونی این حرفارو نمی زنم.شما به کارای با ربط خودت برس.ممنون

شما اينقدر از نظر اطلاعات كم داري كه هنوز نمي دوني بيشتر امتيازات دل ‏پوترو مال اپن امريكاست ‏.بعد از اين تورنمنت دل ‏پوترو تا ‏15.16‏ سقوط مي كنه.‏ شما كه ادعا مي كني زيبا بازي كردن باعث ‏پيشرفت رنك نميشه يه تنيسور به من نشون بده كه زيبا تر از ‏4‏ رنك برتر تنيس بازي كنه‏?‏

delpie
08-19-2010, 02:45 AM
شما اينقدر از نظر اطلاعات كم داري كه هنوز نمي دوني بيشتر امتيازات دل ‏پوترو مال اپن امريكاست ‏.بعد از اين تورنمنت دل ‏پوترو تا ‏15.16‏ سقوط مي كنه.‏ شما كه ادعا مي كني زيبا بازي كردن باعث ‏پيشرفت رنك نميشه يه تنيسور به من نشون بده كه زيبا تر از ‏4‏ رنك برتر تنيس بازي كنه‏?‏
ok آقای با اطلاع.هر چی شما میگی درسته.خنده دار ترین بخشه حرفات این آخریه بود آقای مطلع.یعنی میگی داوید نعلبندیان واشنگتن بدتر از تاپ 4 هست.ok .به هر حال خسته نباشی.ما رو دیگه با شما کاری نیست

Ahoura
08-19-2010, 12:05 PM
بابا این بچه مچه ها چین میذارن رو به رو راجر. راجر دو تا دراپ شوت بهش داد مچش پیچید:254::254::254::251::251:

Ahoura
08-19-2010, 12:08 PM
ok آقای با اطلاع.هر چی شما میگی درسته.خنده دار ترین بخشه حرفات این آخریه بود آقای مطلع.یعنی میگی داوید نعلبندیان واشنگتن بدتر از تاپ 4 هست.ok .به هر حال خسته نباشی.ما رو دیگه با شما کاری نیست

دوست عزیز دیوید نلبندین مدتی بود که افت کرده بود الا در دو سه تورنمنت اخیر دوباره اماده شده اگر همینجوری ادامه بده جز 4 تا می شه. هیچ تنیسوری با بازی خوب در واشنگتون نمی تونه از 40 بیاد 4.:254:

Mohammad Reza
08-19-2010, 12:42 PM
سلام بچه ها دلم براتون تنگ شده بود.
پوریا جان منم دلم واست تنگ شده بود
COME ON DENIS
درود به تو دوست عزیز..من همیشه از کسانی که به جوونها اهمیت میدن خوشم میاد،چونکه خودم آدمی هستم که کلا از جوون گرایی در هر رشته ای خوشم میاد،ممکنه چند سال نتیجش و نبینی ولی در دراز مدت مطمئنن جواب خواهد داد!حتی ممکنه خیلی انتقادها از تو بشه
ولی در مورد صحبت های گران بهات؛Denis Istomin الان 23 سال سن داره،رنکش 53 هست،در حالی که راجر در سن 21 سالگی رنک6جهان بوده!تازه راجر تو 19 سالگیش رنک 24 هم بوده!راجر تو 23سالگیش گرند داره،تو همون سال 7تایتل داشته،سال های قبلش که 22،21 بوده4تایتل داشته،ولی متاسفانه ایستومین فعلا مقامی نیورده.
و البته مثال دیگه اش ناداله که همه میدونن در جوانی چه افتخارات خوبی بدست آورده...قصدم مقایسه نیست،میخوام مشخص بشه که راجر در سن Istomin تونسته بوده بیشتر افتخار کسب کنه.خب همه در زمان جوونیشون راکت زیاد میشکونن!واسه چی نبرد نابرابره!!دلیل نابرابری چیه؟هر دوی اونها آدم هستن و روی کره زمین زندگی میکنن،فدرر هم قدرت معجزه نداره:379:فکر نکنم راجر مقابل سمپرس خورد شده باشه،یه بازی همونم راجر با شایستگی در ویمبی(جایی که سمپرس 7تا گرند داره)تونست وی را شکست بده.آگاسی کی راجر و خورد کرد که ما نفهمیدیم؟؟؟هد تو هد و که همه میدونن!راجر تو سه تا گرند آگاسی رو ناکام گذاشته!(دو بار تو کوارتر یه بار تو فینال)...تونسته بیگلش بکنه!چرا کم لطفی میکنی شما دوست عزیز..
ممنون..:655:

Ahoura
08-19-2010, 01:55 PM
درود بر شما كاملا حرفات درسته. اين دوستمون يه چيزايي ديده كه هيچكي نديده مثلا سمپراس و اغاسي راجرو خرد كردند كي اين اتفاق افتاده خدا مي دونه. خوبه شما به كمي از افتخارات راجر كبير اشاره كردي تا شايد اين دوستمون كمي عظمت راجرو درك كنه.

delpie
08-19-2010, 02:08 PM
بابا این بچه مچه ها چین میذارن رو به رو راجر. راجر دو تا دراپ شوت بهش داد مچش پیچید:254::254::254::251::251:
اگه غیر این جواب می دادی جای تعجب بود.کسی که با مصدومیت یه آدم خوشحال میشه.مفلوک ترین آدم دنیاست.اما انتظارمم همین بود.من از امروز از فدرر متنفرم چون تو طرفدارشی.اما اینو می دونم فدررم بدونه طرفداری مثل تو داره عزا می گیره.بخند تا زمانی که روزگار مردت کنه

delpie
08-19-2010, 02:18 PM
درود بر شما كاملا حرفات درسته. اين دوستمون يه چيزايي ديده كه هيچكي نديده مثلا سمپراس و اغاسي راجرو خرد كردند كي اين اتفاق افتاده خدا مي دونه. خوبه شما به كمي از افتخارات راجر كبير اشاره كردي تا شايد اين دوستمون كمي عظمت راجرو درك كنه.
کوچولو واسه خودت یارگیری می کنی .حرفای ایشون در عین ادب درست بود.فکر می کنی با یه کوچولوتر از خودت طرفی که ندونه چرا پرسیدی که کی از 4 تا رنک اول بهتر بازی می کنه نفهمه چرا این سوالو پرسیدی.معلومه که تو این سایت همه طرفدار یکی از همین 4 نفر هستن که ازت دفاع کنن.اما من به همه اعضای سایت احترام میذارم چون در نهایت ادب نظرشونو می دن و من استفاده می کنم.اما شما حسابت جداست خیلی چیز باید تو زندگی یاد بگیری که یکیش احترام متقابل هست.
شما به کار خودت برس واسه دفعه 100

Ehsλn
08-19-2010, 02:26 PM
درود.
بچه ها بهتره دیگه بیخیال این ایستومین بیچاره بشیم.:443:
خوب میرسیم به روز سوم مسابقات و بازی های جذابی هم امروز انجام میشه.:866:
مورای vs گولبیس: بازیه خیلی جذابی میتونه باشه.گولبیس سرویس های قوی داره و اندی بازی اسونی امروز در مقابل این جوان پرشور نداره.

رادیک vs سودرلینگ: از دیدگاه من و خیلی از شما دوستان جذاب ترین بازی این دور همین بازی هستش.خوب رادیک فشار زیادی به خودش احساس میکنه چون در این چند مدت نتایج ضعیفی رو داشته و هموطنان اون به جز موفقیعت از او چیز دیگری را نمیخوهند.

نادال vs بنتو:خوب در این بازی میشه نادال رو سنجید که واقعا چه مقدار امادگی داره و اون واقعا خودش رو بزای قهرمانی اماده کرده یا خیر.بنتو هم در بازی های قبلی اماده نشون داده.

جوکویچ vs نلبندیان:این بازی هم مثل دیگر بازی ها از جذابیت های خودش همراه هستش.خوب نلبندیان با قهرمانی در مسابقات واشیگتون نشون داد که دوباره به دوران اوج خودش برگشته وبرای حریف های قدر خط و نشان کشید.نواک هم که این روز ها اماده نشون داده و دیروز تونست هم وطن خودش رو شکست بده.مثل دیگر بازیکنان بازی اسونی نداره

فدرر vs کولشرایبر: فدرر که با بازی های خوب خودش در تورنمنت کانادا تونست طرفداران خودش رو امیدوار به ادامه فصل کنه و اینکه بتونه به رنک 1 برگرده و دیروز تونست ایستومین رو در یک بازی که فقط 36 دقیقه به طول انجامید شکست بده واین حریف المانی میتونه حریف خوبی برای روجر باشه.

delpie
08-19-2010, 02:30 PM
پوریا جان منم دلم واست تنگ شده بود

درود به تو دوست عزیز..من همیشه از کسانی که به جوونها اهمیت میدن خوشم میاد،چونکه خودم آدمی هستم که کلا از جوون گرایی در هر رشته ای خوشم میاد،ممکنه چند سال نتیجش و نبینی ولی در دراز مدت مطمئنن جواب خواهد داد!حتی ممکنه خیلی انتقادها از تو بشه
ولی در مورد صحبت های گران بهات؛Denis Istomin الان 23 سال سن داره،رنکش 53 هست،در حالی که راجر در سن 21 سالگی رنک6جهان بوده!تازه راجر تو 19 سالگیش رنک 24 هم بوده!راجر تو 23سالگیش گرند داره،تو همون سال 7تایتل داشته،سال های قبلش که 22،21 بوده4تایتل داشته،ولی متاسفانه ایستومین فعلا مقامی نیورده.
و البته مثال دیگه اش ناداله که همه میدونن در جوانی چه افتخارات خوبی بدست آورده...قصدم مقایسه نیست،میخوام مشخص بشه که راجر در سن Istomin تونسته بوده بیشتر افتخار کسب کنه.خب همه در زمان جوونیشون راکت زیاد میشکونن!واسه چی نبرد نابرابره!!دلیل نابرابری چیه؟هر دوی اونها آدم هستن و روی کره زمین زندگی میکنن،فدرر هم قدرت معجزه نداره:379:فکر نکنم راجر مقابل سمپرس خورد شده باشه،یه بازی همونم راجر با شایستگی در ویمبی(جایی که سمپرس 7تا گرند داره)تونست وی را شکست بده.آگاسی کی راجر و خورد کرد که ما نفهمیدیم؟؟؟هد تو هد و که همه میدونن!راجر تو سه تا گرند آگاسی رو ناکام گذاشته!(دو بار تو کوارتر یه بار تو فینال)...تونسته بیگلش بکنه!چرا کم لطفی میکنی شما دوست عزیز..
ممنون..:655:
ممنون از اینکه شما هم به جوونا اهمیت می دی.من تو اون جمله با حالت جبهه در مقابل کسی که به استومین با طعنه حرف زد زدم.اما هنوزم می گم منتظر تولد ستاره جدید می شینم اما می ترسم سابقه ما رو هم اون زمان swiss maestro بگیرهو بگه من 6 ماهگی طرفدار فدرر بودم.در ضمن مصدومیت استومین رو در نظر بگیر.تصادف سنگینی داشت 3 سال تنیس رو رها کرد .دیشبم ادامه اش بود.من میدونم نمیتونه بجنگه واسه 1 و 2 اما من عرض کردم وقتی جوونا واسه رسیدن به هدفشون می جنگن لذت می برم و ازشون دفاع می کنم.حوصله ندارم ببینم که فدرر 29 ساله با 60 میلیارد پولی که به دست آورده کدوم قاقالیلی خریده واسه بچش.من عاشق ورزش تنیسم الان همه می دونن فدرر بی انگیزه است.حتی وقتی که میبره.نمونش بازی حیثیتیش با بردیچ.این یعنیتنیس دنبال یه آدم تشنه عنوانه.می مونم تا پیداش کنم برای ورزش مورد علاقه ام.ممنون از نظراتت.

Mohammad Reza
08-19-2010, 02:46 PM
ممنون از اینکه شما هم به جوونا اهمیت می دی.من تو اون جمله با حالت جبهه در مقابل کسی که به استومین با طعنه حرف زد زدم.اما هنوزم می گم منتظر تولد ستاره جدید می شینم اما می ترسم سابقه ما رو هم اون زمان swiss maestro بگیرهو بگه من 6 ماهگی طرفدار فدرر بودم.در ضمن مصدومیت استومین رو در نظر بگیر.تصادف سنگینی داشت 3 سال تنیس رو رها کرد .دیشبم ادامه اش بود.من میدونم نمیتونه بجنگه واسه 1 و 2 اما من عرض کردم وقتی جوونا واسه رسیدن به هدفشون می جنگن لذت می برم و ازشون دفاع می کنم.حوصله ندارم ببینم که فدرر 29 ساله با 60 میلیارد پولی که به دست آورده کدوم قاقالیلی خریده واسه بچش.من عاشق ورزش تنیسم الان همه می دونن فدرر بی انگیزه است.حتی وقتی که میبره.نمونش بازی حیثیتیش با بردیچ.این یعنیتنیس دنبال یه آدم تشنه عنوانه.می مونم تا پیداش کنم برای ورزش مورد علاقه ام.ممنون از نظراتت.
من خودم رشته تخصصیم تئاتره و در تئاتر کلا جوون هستیم!جالبه هنرمندای پر مدعای شهر ما با این جوون بودن ما خیلی مشکل دارند!امسالم که برای بار اول تو جشنواره ماه شرکت کردیم و موفق شدیم دیگه بیشتر رنگشون قرمز شد!حالا کم کم دیگه دارن قبول میکنن که ما کمتر از اونا نیستیم
امیدوارم ستاره شما بتونه در ادامه راه به اونچه که میخواد برسه و با گرفتن اولین تایتلش اعتماد به نفسی که باید بدست بیاره رو از آن خودش کنه!
تنیس ورزشه پر حادثه ای هست،یکی دائم در حال مصدومیته!یکی زن میگیره افت میکنه،یکی تا اواخر عمر تنیسش موفقه و یکی نوسان زیاد داره!هیچ چیز قابل پیش بینی نیست..ایستومین در زمانیه که اندی مورای میخواد بعد از سال ها برای بریتانیا گرند بگیره،نادال میخواد تعداد گرند اسلم هاش و بیشتر کنه،نواک جوکوویچ،بردیچ،سونگا و ... خیلی بازیکنان جوون دیگه هستن و راجر فدرری که داره باز خودش و مث قبل آماده تر میکنه..خیلی کارش سخته
راجرم برای رسیدن به این مکان خیلی زحمت کشیده،حتی نادال و بقیه،هر کدوم از اینها سختی هایی برای رسیدن به این مقام رو داشتند ولی تلاش خودشون و زیاد کردند و به آرزوشون رسیدن..به نظر من راجر بی انگیزه نیست،خودش گفته باید20 گرند اسلم بگیرم،و همه دیدیم در تورنتو خیلی جدی بازی میکرد..ایشالله تنیسور مورد علاقت در ادامه راه موفق باشه

koury
08-19-2010, 02:48 PM

دوست عزیز نظرات هر کسی برای خودش محترمه، ولی نظری که شما در مورد ایستومین دادی کمی دور از واقعیت بود برای همین بود من گفتم غلو نکن در غیر اینصورت نظرت محترم بالاخره قرار نیست همه طرفدارا رافا یا راجر بشن که...

این که شما 3 ساله چلنجر ها رو هم میبینی خوب خیلی نکته ی خوبیه ولی من خودم از سال 2003 زیر و روی تنیس رو در اوردم، مرد و زن و جونیورز و سنیورز و چلنجر و ... نداره من پایه ی هر تنیسی هستم! از پدیده ها هم استقبال می کنم ولی بشرطی که واقعا پدیده باشن... ایستومین اولین بار من تو استرالیای چند سال پیش سال 2005 یا 2006 بازیش با فدرر رو دیدم، همون جا هم مشخص بود آش دهن سوزی نیست فقط سرو خوبی داشت، ولی خب بازیکن آینده دار میشه امثال سیلیچ، گولبیس، دمیتروف، کانتینن، دل بونس، دل پوترو و .... رو اسم برد نه کسی که در 23-24 سالگی تازه داره دور مقدماتی گرند اسلم و مسترز بازی می کنه!!

من باز هم به نظرتون احترام میزارم و اینم که شما استادیار هستید یا استاد هیچ دخلی در اشتباه نکردنتون نداره...

delpie
08-19-2010, 03:09 PM
من خودم رشته تخصصیم تئاتره و در تئاتر کلا جوون هستیم!جالبه هنرمندای پر مدعای شهر ما با این جوون بودن ما خیلی مشکل دارند!امسالم که برای بار اول تو جشنواره ماه شرکت کردیم و موفق شدیم دیگه بیشتر رنگشون قرمز شد!حالا کم کم دیگه دارن قبول میکنن که ما کمتر از اونا نیستیم
امیدوارم ستاره شما بتونه در ادامه راه به اونچه که میخواد برسه و با گرفتن اولین تایتلش اعتماد به نفسی که باید بدست بیاره رو از آن خودش کنه!
تنیس ورزشه پر حادثه ای هست،یکی دائم در حال مصدومیته!یکی زن میگیره افت میکنه،یکی تا اواخر عمر تنیسش موفقه و یکی نوسان زیاد داره!هیچ چیز قابل پیش بینی نیست..ایستومین در زمانیه که اندی مورای میخواد بعد از سال ها برای بریتانیا گرند بگیره،نادال میخواد تعداد گرند اسلم هاش و بیشتر کنه،نواک جوکوویچ،بردیچ،سونگا و ... خیلی بازیکنان جوون دیگه هستن و راجر فدرری که داره باز خودش و مث قبل آماده تر میکنه..خیلی کارش سخته
راجرم برای رسیدن به این مکان خیلی زحمت کشیده،حتی نادال و بقیه،هر کدوم از اینها سختی هایی برای رسیدن به این مقام رو داشتند ولی تلاش خودشون و زیاد کردند و به آرزوشون رسیدن..به نظر من راجر بی انگیزه نیست،خودش گفته باید20 گرند اسلم بگیرم،و همه دیدیم در تورنتو خیلی جدی بازی میکرد..ایشالله تنیسور مورد علاقت در ادامه راه موفق باشه
ایول.عین این داستانیو که میگی من تو فوتبال داشتم.مربی 1 بار اعتماد کرد جوابشو دادم تا جایگزین بهترین هافبک وسطمون که 31 سالش بود شدم.من واسم شخص استومین مهم نیست.کل جوونایی که میجنگن واسه بهتر شدن و تمرین می کنن عزیز و دوست داشتنین.
موفق باشی و همه جوونا همچنین

delpie
08-19-2010, 03:15 PM
دوست عزیز نظرات هر کسی برای خودش محترمه، ولی نظری که شما در مورد ایستومین دادی کمی دور از واقعیت بود برای همین بود من گفتم غلو نکن در غیر اینصورت نظرت محترم بالاخره قرار نیست همه طرفدارا رافا یا راجر بشن که...

این که شما 3 ساله چلنجر ها رو هم میبینی خوب خیلی نکته ی خوبیه ولی من خودم از سال 2003 زیر و روی تنیس رو در اوردم، مرد و زن و جونیورز و سنیورز و چلنجر و ... نداره من پایه ی هر تنیسی هستم! از پدیده ها هم استقبال می کنم ولی بشرطی که واقعا پدیده باشن... ایستومین اولین بار من تو استرالیای چند سال پیش سال 2005 یا 2006 بازیش با فدرر رو دیدم، همون جا هم مشخص بود آش دهن سوزی نیست فقط سرو خوبی داشت، ولی خب بازیکن آینده دار میشه امثال سیلیچ، گولبیس، دمیتروف، کانتینن، دل بونس، دل پوترو و .... رو اسم برد نه کسی که در 23-24 سالگی تازه داره دور مقدماتی گرند اسلم و مسترز بازی می کنه!!

من باز هم به نظرتون احترام میزارم و اینم که شما استادیار هستید یا استاد هیچ دخلی در اشتباه نکردنتون نداره...
حرفات بخشیش قبول و استفاده کردم.
اینکه می گی 23 24 سالگی داری مقدماتی بازی می کنه من گفتم که استومین تصادف وحشتناک داشت 3 سال دست به راکت نزد.اما من فقط منظورم استومین نیست دنبال کار جوونایرشته مورد علاقم هستم.در ضمن من نگفتم استادیار زبانم و اشتباه نمی کنم.موضوع تلفظ صحیح اسم استومین بود عرض کردم اینجا کلاس زبان نیست.
ممنون از نظراتت

Ahoura
08-19-2010, 05:16 PM
اگه غیر این جواب می دادی جای تعجب بود.کسی که با مصدومیت یه آدم خوشحال میشه.مفلوک ترین آدم دنیاست.اما انتظارمم همین بود.من از امروز از فدرر متنفرم چون تو طرفدارشی.اما اینو می دونم فدررم بدونه طرفداری مثل تو داره عزا می گیره.بخند تا زمانی که روزگار مردت کنه

:254:كي گفت من از مصدوميت اون اوزبك خوش حال شدم. من منظورم اين بود كه اون اينقدر ضعيف بود كه با دو تا دراپ شات كارش تمام شد. در ضمن راجر مرده ي اينه كه تو طرفدارش بشي گفته اگر تو طرفدارش نشي ديگه تنيس بازي نمي كنه. اخه تو كي باشي كه از راجر خوشت بياد يا بدت بياد. تو برو طرفدار denis ‎‏ باش چون وسعت ذهنت در حد درك عناوين راجر نيست. ولي حيف شد اگر denis ‎‏ تصادف نكرده بود الان حتما اول يا دوم بود.

MaTAdoR
08-19-2010, 05:51 PM
ول کنید بابا این حرفا رو
یه کم درباره ی بازیکنان وتغییراتی که در سبکشون نسبت به grass و clay دادن حرف بزنید
از عشقم:160:(رافا) شروع می کنم:
به نظر من رافا agressiveتر شده که از شروع فصل این امر واضح و آشکار بود
اما شدت آن در ویمبلدون بیشتر شد حتی رولند گاروس رو هم از سالهای قبل هجومی تر بازی کرد با سرویس نسبتا خوب
اما در فینال هر دو تای اینها بیشتر passive بازی کرد
اما الان در hard court به نظر من سرویس هاش دوباره بد شده که فکر کنم به خاطر نبود تونی هستش
و نادال اکنون داره خودش رو برا یو اس اپن مهیا می کنه برای همین به نظر من تاکتیک های مختلفی
رو داره امتحان می کنه تا در یو اس اپن نتیجه بگیره
برای مثال ترنتو رو هجومی بازی کرد اما در بازی دیروز با دنت بیشتر top spinهاش رو میزد
به بکهند حریف و به نظر من بازیش بیشتر جنبه ی دفاعی داشت.

MaTAdoR
08-19-2010, 06:11 PM
آقای فرید هم که اومده
بگو فرید جان تا فیض ببریم
(فرید جان خوشیت، خاصیت؟)

Farid
08-19-2010, 06:16 PM
توپهای سنگین Penn که در Cincinnati استفاده می شود رو با توپهای سبک و سریع Wilson Extra Duty که در US Open استفاده می شود و به قول Ferrero:
" وقتی شما Top Spin بر روی توپ اعمال می کنید انگار که انها مرده اند , اگر شما Big Server باشی و Flat ظربه بزنی بهتر است"
رو یکی می کنی.
درسته سرعت سطح در این مسابقات کمی سریعتر از US Open ه اما Bounce توپ در US Open کمتره و توپها هم متفاوته.
همچنین مسابقات US Open هر ساله سطح جدیدی کار میزاره که در هفته اول سرعتش متوسطه و در هفته دوم سرعتش سریع میشه ( به علت برگزاری مسابقات بر روی ان )
حریفان اصلی Nadal هم در هفته دوم باهاش روبرو می شوند.
دقیقا برعکس Wimbledon ه
هفته اول که چمن نو ه Nadal نمی تواند بازی خودشو ارائه کنه و هفته دوم که چمنهای سمت Baseline از بین میره Nadal با اون توپهای وحشتناک سنگین و سطح نه چندان سریع و نسبتا High Bounce غیر قابل شکست دادنه.

I.man
08-19-2010, 07:37 PM
سلام. الان اخبار شبکه 3 فدرر رو تو یه تبلیغ تلویزیونی نشون داد. در حالی که یه اقایی یه قیف رو سرش گذاشته بود و در فاصله تقریبا 20 متری از فدرر ایستاده بود فدرر با یه سرویس محکم دقیقا قیف رو نشونه گرفت. واقعا زیبا بود واقعا امثال فدرر فقط ورزشکار نیستن بلکه هنرمندن.
اگر کسی این کلیپ رو داره بزاره دانلود کنیم.

PowerVu
08-19-2010, 10:35 PM
سلام. الان اخبار شبکه 3 فدرر رو تو یه تبلیغ تلویزیونی نشون داد. در حالی که یه اقایی یه قیف رو سرش گذاشته بود و در فاصله تقریبا 20 متری از فدرر ایستاده بود فدرر با یه سرویس محکم دقیقا قیف رو نشونه گرفت. واقعا زیبا بود واقعا امثال فدرر فقط ورزشکار نیستن بلکه هنرمندن.
اگر کسی این کلیپ رو داره بزاره دانلود کنیم.

دوستان لطف کردن و چند روز زودتر از اخبار عقب مونده ی کیهان تصویری این کلیپ رو برای دانلود گذاشته اند. شما دوست خوبم با کلیک بر روی لینک زیر به تاپیک این موضوع رفته و از تماشاش لذت ببرید.

ضربه جالب فدرر (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3062)

راستی حالا که فرناندو مصدومه شما چرا کم به اینجا سر می زنین؟ می دونین که ما هم دلمون برای گونزالز تنگ شده و هم برای شما :443:

Alireza Murray
08-19-2010, 11:32 PM
شما ضربه اندی رو ببینین چی میگین توی سایت اندی این ویدیو گذاشته شده و همچنین در یوتیوب ، واقعا اونجا اندی جادو میکنه

pourya RF
08-19-2010, 11:46 PM
چه شانسی اورد ماری.گولبیس حقش نبود ببازه.

Alireza Murray
08-19-2010, 11:48 PM
هوای گرم سینسی رو ی بازی واقعا تاثیر گذاشته بود هوای 40 درجه ، وسط روز و با اون افتاب اندی که به زور داشت بازی میکرد ، فقط امیدوارم بازی فردا اندی با فیش بازی اول نباشه
گولبیس وینر های زیادی میزد ولی ue های خیل زیادی داشت 58 تا اگه اشتباه نکنم ، اندی هم که اصلا بازی نمیکرد ولی کار درستی میکرد هرگز اندی نباید سینسیناتی رو فدای us open کنه
ولی بعید میدونم اندی بتونه فردا از پس فیش بر بیاد ، فیش در بازی با گاسکه 18 تا ایس زد و از نتیجه هم معلومه که خوب بازی کرده ، فیش ورداسکو رو برده و اومده که با شکست ماری بتونه به نیمه نهایی برسه
جوکویچ هم که نلبندیان رو برد و باید با برنده رادیک و سودرلینگ بازی کنه ، به نظر میاد نواک یه پایه نیمه نهایی باشه ، از اون طرف هم فدرر به نیمه نهایی میره و احتمالا با بردیچ بازی کنه
رافا اصلا در این 2 تورنمنت خوب ظاهر نشده و اگه بخواد us open رو ببره باید بیشتر از این ها تلاش کنه ولی اگه بخواد مثل 2 تورنمنت قبلی بازی کنه بعید میدونم بتونه کاری بکنه ولی خوب رافا رافاست و ممکنه هر کاری ازش بر بیاد
در اخر هم امیدوارم اندی بالاخره بتونه در us open تمام تلاش خودش رو بکنه و اولین گرندشو ببره و من و حسین رو شاد کنه

pourya RF
08-20-2010, 12:02 AM
به نظر من فیش یه پایه فیناله!!!

sspol
08-20-2010, 12:09 AM
سلام
اين ساعت بازيها به وقت ايران هست؟
اخه بازي نادال الان ست اول هست و تو برنامه زده ٣٠/٨
ممنون ميشم يه توضيح كوچولو بديد بعد پستها رو حذف كنيد
مرسي

Ahoura
08-20-2010, 12:38 AM
عجب ضربه اي زد maestro ‎؛ اخبار ايران كه به زور فقط بعضي نتايجو مي گفتم مجبور شد نشون بده؛ اين راجر واقعا فوق العادست؛ راستي اخبار ساعت 13.15 در بخش بانوانش گفت ارغوان رضايي به دور سوم صعود كرد؛ در صورتي كه رضايي به حريف چينيش باخت؛ خاكتوسرشون يكي بره به اينا بگه چرا خبر دروغ مي دن?

Mohammad Reza
08-20-2010, 01:09 AM
مث اینکه کولشریبر انصراف داده،مصدومیتش بخاطر شانه راستش بوده!
راجر باز هم میتونه خوب استراحت کنه تا در کوارتر به مصاف داویدنکو یا فرر بره!!!امشبم نمیتونم بازی اسطوره رو ببینم حیف شد!
برای فیلیپ متاسفم؛بازیکنه خوبیه حیف شد مصدوم شده..نواکم خیلی خوب بازی کرد،مث همیشه آمادست

خیلی دوست دارم تو مرحله نیمه نهایی راجر با رافا بازی کنه:443:
بازی اندی و گولبیس فوق العاده زیبا بود:655:
فیش خیلی آمادست؛بازیکن خطرناکیه

I.man
08-20-2010, 01:48 AM
راستی حالا که فرناندو مصدومه شما چرا کم به اینجا سر می زنین؟ می دونین که ما هم دلمون برای گونزالز تنگ شده و هم برای شما :443:

ما مخلص همه بچه های فروم هستیم. چند وقتیه گرفتارم و فرصت سر زدن به فروم رو ندارم. ولی کم و بیش از مطالب خوبتون استفاده می کنم.

I.man
08-20-2010, 02:04 AM
شما ضربه اندی رو ببینین چی میگین توی سایت اندی این ویدیو گذاشته شده و همچنین در یوتیوب ، واقعا اونجا اندی جادو میکنه

لطفاً لینکش رو بذارین ببینیم.

Reza23
08-20-2010, 08:34 AM
سلام
اين ساعت بازيها به وقت ايران هست؟
اخه بازي نادال الان ست اول هست و تو برنامه زده ٣٠/٨
ممنون ميشم يه توضيح كوچولو بديد بعد پستها رو حذف كنيد
مرسي

دوست عزیز
تو برنامه نوشته بازیهای اون کورت قبل از 8:30 شروع نمیشه.
اگه بازیکنهای بازی اول ( اندی - گولبیس) 8:30 بیان و شروع کنن
به گرم کردن بازی نزدیک 9 شروع میشه و 2 ساعت شما براش بذار
میشه حدود 11:00 که بازی دوم ( بازی رافا ) شروع بشه.
یعنی شما باید 11:30 تا 12:00 منتظر بازی رافا باشی که دیشب
همونطور هم شد.

ramin67
08-20-2010, 11:50 AM
من که دانشجو هستم و خوابگاهی، خیلی نمی تونم بازی ها رو ببینم. فقط تابستون. معمولا us open رو هیچوقت از دست نمی دم. تو راجرز کاپ اگه نواک عصبانی نمی شد فدرر رو برده بود! ولی به خاطر منم که شده!! جوکویچ باید یکی از این 2 تا جام باقی مونده رو بگیره.

babak59
08-20-2010, 11:51 AM
این بنتا با تجربه چند سالش توانست بازی خیلی خوبی توی ست اول و دوم ارئه بده ، و نادال رو خیلی اذیت بکنه
نادال مجبور بود توپ های کوتاه بندازه .
نادال مثل اینکه وزن کم کرده و این روی بازیش فکر کنم تاثیر گذاشته .
این برنامه بازیهای امروز
ORDER OF PLAY - FRIDAY, AUGUST 20, 2010
STADIUM start 10:00 am
[4] M Bhupathi (IND) / M Mirnyi (BLR) vs [8] M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL)

Not Before 12:00 PM
[WC] M Fish (USA) vs [4] A Murray (GBR)

Not Before 2:00 PM
[9] A Roddick (USA) vs [2] N Djokovic (SRB)
[3] R Federer (SUI) vs [6] N Davydenko (RUS)

Not Before 7:00 PM
[1] R Nadal (ESP) vs M Baghdatis (CYP)
[6] J Knowle (AUT) / A Ram (ISR) vs [2] B Bryan (USA) / M Bryan (USA)
GRANDSTAND start 2:00 pm
F Cermak (CZE) / M Mertinak (SVK) vs [5] L Kubot (POL) / O Marach (AUT)
W Moodie (RSA) / D Norman (BEL) vs M Fish (USA) / M Knowles (BAH)

Mohammad
08-20-2010, 12:24 PM
رافا تو بازی با بنتو خیلی بد نبود، جزء جزء بخوام بگم، فورهند عالی بود فراتر از انتظار، بکهند تعطیل فقط قادر به زدن ضربات دفاعی بود باهاش (این بکهند کجا بکند ویمبلدون کجا) سرویس نه مثل ویمبلدون ولی به بدی تورانتو هم نبود و از همه افتضاح تر که واقعا عجیبه ریترن آو سروه که افتضاحه.
رافا تو مصاحبش تو توارنتو درباره این مسئله توضیح داده بود، حرفش این بود، تو خاک تکلیف مشخصه، توپ بونسش زیاده میری عقب وای میسی، تو چمن محکوم به این هستی که تهاجمی ریترن کنی و چون سطح Low bounce هست مشکلی از این لحاظ نیست، یعنی وقتی سرویس دوم رو میری تو زمین ریترن کنی خیلی ارتفاع نمیگیره که نتونی ریترن کنی، ولی تو هارد قضیه متفاوته، نه میشه بری عقب وایسی نه میشه همه رو بری انرایز بزنی، چرا چون تو هارد بونس توپ بیشتر از چمنه و درون زمین ریترن کردن سختتره.
همین سر در گمی تو بازی رافا هست، یه توپ رو میره چند متر پشت بیسلاین یکی رو میره درون زمین و نتیجش این افتضاحی میشه که الان میبینیم.
من انتظار داشتم تو سینسی که سطح نسبت به تورانتو Low Bounce تر، رافا بهتر ریترن کنه که اینطور نشده تا اینجا.
ولی از لحاظ کیفیت فورهند، واقعا عالی شده خیلی Clean و Sharp شده.

pourya RF
08-20-2010, 12:59 PM
راجر فقط با 7 گیم بازی به کوارترفینال رفت.

I.man
08-20-2010, 03:23 PM

به این میگن قدرت :thumbup: just joking

Nima88
08-20-2010, 03:46 PM

به این میگن خوشانسی

A!i
08-20-2010, 05:16 PM
به این میگن خوشانسی

:379::379:I Dont Think So My Dear :379::379:

Behnam RF
08-20-2010, 05:30 PM
عجب ضربه اي زد maestro ‎؛ اخبار ايران كه به زور فقط بعضي نتايجو مي گفتم مجبور شد نشون بده؛ اين راجر واقعا فوق العادست؛ راستي اخبار ساعت 13.15 در بخش بانوانش گفت ارغوان رضايي به دور سوم صعود كرد؛ در صورتي كه رضايي به حريف چينيش باخت؛ خاكتوسرشون يكي بره به اينا بگه چرا خبر دروغ مي دن?
سلام من اخبار رو ندیدم میشه بگی چی گفت و کامل نشون داد یا نه؟:379:

Alireza Murray
08-20-2010, 05:46 PM
لطفاً لینکش رو بذارین ببینیم.
http://www.andymurray.com/#/about/
از اینجا میتونی ویدیو رو ببینی اگه IDM داشته باشی میتونی دانلود کنی ( اولین ویدیو هم هست andy murray )

Alireza Murray
08-20-2010, 06:02 PM
مسئولان برگذاری مسابقات یه ذره انصاف ندارن دوباره بازی اندی ساعت 12 ظهر ( 20:30 به وقت ایران ) هست خود اندی هم بعد بازی با گولبیس در مورد بازی با فیش گفت اگه بازی عصر باشه من میتونم ببرم چون یک هفته هست که بازی های من بین ساعت 12 و 15 بعد از ظهر هست
بیچاره اندی چقدر باید زیر افتاب و هوای 40 درجه سینسیناتی بازی کنه :243::182:

PowerVu
08-20-2010, 06:28 PM
اخبار تورنمنت:

- در برد دیشب نادال برابر Benneteau، رافا یک مچ پوینت رو save کرد.

- Kohlschreiber به دلیل مصدومیت شانه سمت راست از مسابقات کنار کشید و فدرر رو به طور غیر مستقیم کمک کرد تا رسماً قهرمان مسابقات بشه (اگه نشه باید تعجب کرد!). بازی قبل فدرر هم به این صورت بود و دنیس ایستومین هنوز ست اول بازی به اتمام نرسیده بود که به دلیل مصدومیت انصراف داد و با این اتفاقات به نظر می رسه اگر از همین الان جام رو بیان و به فدرر تقدیم کنند خیلی خیلی سنگین تره! الان اکثر حاضران در یک چهارم نهایی، دو سه بازی بسیار دشوار سه ستی را پشت سر گذاشته اند و از لحاظ فیزیکی بسیار تحلیل رفته اند، در حالی که فدرر تا به حال حتی یک ست رو هم در این مسابقات به پایان نرسانده!

- چهار نفر برتر جدول رنکینگ یعنی (Nadal, Federer, Djokovic and Murray) همگی در یکچهارم نهایی این تورنمنت حاضر هستند. در سال 2009 این چهار نفر توانستند به نیمه نهایی سیسنسینَتی نیز، راه پیدا کنند.

- ماردی فیش امریکایی، 14 بازی از 15 بازی آخرش را برنده شده و از ماه June میلادی رکورد طلایی 21-3 را در اختیار دارد.

I.man
08-20-2010, 07:02 PM
اگر از همین الان جام رو بیان و به فدرر تقدیم کنند خیلی خیلی سنگین تره! الان اکثر حاضران در یک چهارم نهایی، دو سه بازی بسیار دشوار سه ستی را پشت سر گذاشته اند و از لحاظ فیزیکی بسیار تحلیل رفته اند، در حالی که فدرر تا به حال حتی یک ست رو هم در این مسابقات به پایان نرسانده!

سلام. به نظر من این تحلیل راجع به راجر اصلا منصفانه نیست و با این تجربه کمی که از تنیس دارم میدونم شرایط بدنی بخشی از عوامل موفقیت در یک تورنمنت هست.
اگر چیزی که شما میگین درست باشه پس چرا رافا تو فینال 2009 استرالیا با اون بازی 5 سته شب قبلش که تا 4 صبح طول کشید تونست فرداش راجر رو ببره. (دوستان طرفدار رافا لطفا منطقی جواب بدن نه اینکه بگن چون رافا اخره تنیسه و راجر به دست و پا چلفتیه)

I.man
08-20-2010, 07:12 PM
http://www.andymurray.com/#/about/
از اینجا میتونی ویدیو رو ببینی اگه IDM داشته باشی میتونی دانلود کنی ( اولین ویدیو هم هست andy murray )

فوق العاده بود ولی نتونستم دانلودش کنم IDM هم داشتم. ولی لینک دانلودش رو پیدا نکردم.

PowerVu
08-20-2010, 07:16 PM
سلام. به نظر من این تحلیل راجع به راجر اصلا منصفانه نیست و با این تجربه کمی که از تنیس دارم میدونم شرایط بدنی بخشی از عوامل موفقیت در یک تورنمنت هست.
اگر چیزی که شما میگین درست باشه پس چرا رافا تو فینال 2009 استرالیا با اون بازی 5 سته شب قبلش که تا 4 صبح طول کشید تونست فرداش راجر رو ببره. (دوستان طرفدار رافا لطفا منطقی جواب بدن نه اینکه بگن چون رافا اخره تنیسه و راجر به دست و پا چلفتیه)

دوست عزیزم آخه دیگه این چیز پنهانی نیست که! راجر فدرر نسبت به همه تنیسورها در کل فصل، در تورنمنتهای کمتری شرکت می کنه و در نتیجه از آمادگی بدنی بیشتری نسبت به همه برخورداره. حالا این دو بازی رو هم که بگذاریم روش که راجر تقریباً اصلا بازی نکرده... خود شما به من بگین! کی بدنش آماده تره و شانس قهرمانیش در این تورنمنت بیشتر؟!

ماری، رادیک، نادال، جوکوویچ و یا فدرر؟

قربونت برم این که دیگه اظهر من الشمسه که!

بعدشم تا حالا کدوم یکی از طرفدارهای نادال گفته اند که راجر دست و پا چلفتیه؟ اتفاقاً برعکس، «گروهی» از طرفداران بی انصاف فدرر هستند که من الان چند ساله ازشون می شنوم که رافا دور از جون چپر چلاقه!!
خدا به همه مون انصاف بده!

I.man
08-20-2010, 07:31 PM
خود شما به من بگین! کی بدنش آماده تره و شانس قهرمانیش در این تورنمنت بیشتر؟!

ماری، رادیک، نادال، جوکوویچ و یا فدرر؟

سوال منو جواب ندادی که مگه قهرمانی فقط به شرایط بدنیه. اگه اینجوریه پس از ماری نباید انتظار قهرمانی داشته باشیم چون به قول علیرضا فقط داره تو اوج گرما و در بدترین ساعات بازی می کنه. من منکر شرایط بدنی بهتر راجر نیستم ولی تو این دو سالی که تنیس رو دنبال می کنم هر وقت راجر تو بازی های 2 از 3 حتی اگه تو 2 گیم شرایط به نفعش پیش نرفته بازیو ول کرده. (نمیدونم شاید شرایط روحیش اینجوری باشه. شاید سیاستش اینه که خودش رو برای مسابقاتی مثل گرندها اماده نگهداره و هزار شاید دیگه)
ولی خوب قطعا تجربه شماها بسیار بیشتر از منه و خیلی چیزا از بحث هاتون یاد گرفتم و من تسلیمم :shame:

PowerVu
08-20-2010, 07:36 PM
سوال منو جواب ندادی که مگه قهرمانی فقط به شرایط بدنیه. اگه اینجوریه پس از ماری نباید انتظار قهرمانی داشته باشیم چون به قول علیرضا فقط داره تو اوج گرما و در بدترین ساعات بازی می کنه. من منکر شرایط بدنی بهتر راجر نیستم ولی تو این دو سالی که تنیس رو دنبال می کنم هر وقت راجر تو بازی های 2 از 3 حتی اگه تو 2 گیم شرایط به نفعش پیش نرفته بازیو ول کرده. (نمیدونم شاید شرایط روحیش اینجوری باشه. شاید سیاستش اینه که خودش رو برای مسابقاتی مثل گرندها اماده نگهداره و هزار شاید دیگه)
ولی خوب قطعا تجربه شماها بسیار بیشتر از منه و خیلی چیزا از بحث هاتون یاد گرفتم و من تسلیمم :shame:

نه عزیزم کی گفته فقط به شرایط بدنی بستگی داره؟ همه می دونن که سطح Favorite راجر فدرر هارد هست و از بابت مهارت در بازی کردن فدرر یه بازیکن همه فن حریفه. فقط می مونه خستگی. که اونم فدرر نداره! پس همه چیز برای قهرمانیش آماده نیست به نظر شما؟

در ضمن من تجربه م از همه کمتره. منتها اینا دیگه خیلی تابلو هست که من می گم.

PowerVu
08-20-2010, 07:39 PM
دوستان یه سوال داشتم.

در این تورنمنت حاضر که نشد که حداقل یه بازی از راجر ببینیم اما در بازی های تورنمنت قبل، راجر خیلی از Body Serve استفاده کرد. من از همون موقع رفتم این نوع سرویس رو امتحان کنم اما واقعاً گند زدم و درست و حسابی نتونستم حریفم رو به خطر بندازم.

خواستم خواهش کنم ازتون که شما چه جوری این نوع سرویس رو به هدف می نشونید؟ درسته که باید ویدیو باشه اما اگر ممکنه همینجوری تئوری بهم بگین.

مرسی

Mohammad
08-20-2010, 08:33 PM
دوستان یه سوال داشتم.

در این تورنمنت حاضر که نشد که حداقل یه بازی از راجر ببینیم اما در بازی های تورنمنت قبل، راجر خیلی از Body Serve استفاده کرد. من از همون موقع رفتم این نوع سرویس رو امتحان کنم اما واقعاً گند زدم و درست و حسابی نتونستم حریفم رو به خطر بندازم.

خواستم خواهش کنم ازتون که شما چه جوری این نوع سرویس رو به هدف می نشونید؟ درسته که باید ویدیو باشه اما اگر ممکنه همینجوری تئوری بهم بگین.

مرسی

البته به نظرم راجر همه سرویسها رو خوب میزنه به T یا Wide از هر دو Side چه AD Side چه Deuce Side به نظرم شاید کم استفاده ترین نوع سرویسش همین Body Serve باشه.
در مورد زدنش من که تنیس باز نیستم، ولی به نظرم یه بادی سرو خوب همون سرویس Slice هست که مقداری Paceش بیشتره و به جای اینکه Wide زده بشه به وسط سرویس باکس زده میشه.
Pace باید داشته باشه که فرصت عکس العمل رو از حریف بگیره و Spin از نوع Side ش برای اینکه بره به سمت بدن حریف که نتونه به راحتی Swing کنه و به اصطلاح حریف رو Jam کنه. البته معمولا مقداری Top Spin هم داره که باز کاملا شرایط رو برای ریترن سختتره کنه.

این سرویس بیشتر جلوی حریفای گنده منده که Sluggish هستند کاربرد داره.

در واقع اگه شما سرویس اسلایس رو بلدی فقط باید رو Placement ش کار کنی نسبت به Standing حریفت.

I.man
08-20-2010, 08:51 PM
لطفا یه مرجع فارسی برای اصطلاحات تنیس معرفی کنید

Nima88
08-20-2010, 10:03 PM
فیش ست دوم موری ترکوند 6-1

PowerVu
08-20-2010, 10:13 PM
البته به نظرم راجر همه سرویسها رو خوب میزنه به T یا Wide از هر دو Side چه AD Side چه Deuce Side به نظرم شاید کم استفاده ترین نوع سرویسش همین Body Serve باشه.
در مورد زدنش من که تنیس باز نیستم، ولی به نظرم یه بادی سرو خوب همون سرویس Slice هست که مقداری Paceش بیشتره و به جای اینکه Wide زده بشه به وسط سرویس باکس زده میشه.
Pace باید داشته باشه که فرصت عکس العمل رو از حریف بگیره و Spin از نوع Side ش برای اینکه بره به سمت بدن حریف که نتونه به راحتی Swing کنه و به اصطلاح حریف رو Jam کنه. البته معمولا مقداری Top Spin هم داره که باز کاملا شرایط رو برای ریترن سختتره کنه.

این سرویس بیشتر جلوی حریفای گنده منده که Sluggish هستند کاربرد داره.

در واقع اگه شما سرویس اسلایس رو بلدی فقط باید رو Placement ش کار کنی نسبت به Standing حریفت.

مرسی محمد جان.

همین شناخت نقطه به نقطه زمین برای من آرزو شده دیگه! اونجایی که می خوام توپ نمی ره. مخصوصاً زمان سرویس زدن. آماتوری هم بد دردیه. همه ش باید بترسم که سرویس دومم به خطا نره!

کاش ویدیویی از سرویس تمرین کردن قدیم فدرر بود. الان که چشم بسته سرویس می زنه.

koury
08-20-2010, 10:19 PM
اخبار تورنمنت:

- در برد دیشب نادال برابر Benneteau، رافا یک مچ پوینت رو save کرد.

- Kohlschreiber به دلیل مصدومیت شانه سمت راست از مسابقات کنار کشید و فدرر رو به طور غیر مستقیم کمک کرد تا رسماً قهرمان مسابقات بشه (اگه نشه باید تعجب کرد!). بازی قبل فدرر هم به این صورت بود و دنیس ایستومین هنوز ست اول بازی به اتمام نرسیده بود که به دلیل مصدومیت انصراف داد و با این اتفاقات به نظر می رسه اگر از همین الان جام رو بیان و به فدرر تقدیم کنند خیلی خیلی سنگین تره! الان اکثر حاضران در یک چهارم نهایی، دو سه بازی بسیار دشوار سه ستی را پشت سر گذاشته اند و از لحاظ فیزیکی بسیار تحلیل رفته اند، در حالی که فدرر تا به حال حتی یک ست رو هم در این مسابقات به پایان نرسانده!

- چهار نفر برتر جدول رنکینگ یعنی (Nadal, Federer, Djokovic and Murray) همگی در یکچهارم نهایی این تورنمنت حاضر هستند. در سال 2009 این چهار نفر توانستند به نیمه نهایی سیسنسینَتی نیز، راه پیدا کنند.

- ماردی فیش امریکایی، 14 بازی از 15 بازی آخرش را برنده شده و از ماه June میلادی رکورد طلایی 21-3 را در اختیار دارد.

چند سال پیش هم یادمه تو ویمبلدون فدرر در مجموع 4-5 روزی بازی نکرد (بدلیل انصراف هاس و بارش باران) و رافا هر روز بازی میکرد... خلاصه هر چی از اینجور انصراف ها و خوش شانسی هاس برا فدرر میباره و رافای بدبخت باید با هزار جون کندن و مچ پوینت سیو کردن تک تک مسابقاتش رو بازی کنه! :350:

koury
08-20-2010, 10:22 PM
مرسی محمد جان.

همین عدم شناخت نقطه به نقطه زمین برای من آرزو شده دیگه! اونجایی که می خوام توپ نمی ره. مخصوصاً زمان سرویس زدن. آماتوری هم بد دردیه. همه ش باید بترسم که سرویس دومم به خطا نره!

کاش ویدیویی از سرویس تمرین کردن قدیم فدرر بود. الان که چشم بسته سرویس می زنه.

پاور جان من خودمم اوائل هم سرویس اولم هم دومم میخورد به تور و میرفت اوت و ... ولی مربی اون روزام یه ابتکار جالبی کرد و با قرار دادن قوطی توپ های خالی و اشیا مختلف من رو وادار کرد تا با هدفگیری اون ها سرویس رو همون جائی بزنم که اون میخواد!

من سر جمع 3 ماه اینطوری تمرین کردم روزی 45 دقیقه فقط سرو میزدم و حالا با هر کلکی هست میتونم سرویس رو توی محوطه ی مورد نظر بخوابونم فقط مشکل سرعت و قدرت توپه!!

PowerVu
08-20-2010, 10:32 PM
لطفا یه مرجع فارسی برای اصطلاحات تنیس معرفی کنید

نازنین لطفاً روی نوشته زیر کلیک کنید:

فرهنگ واژگان و اصطلاحات تنیس (http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=669)

Mohammad Reza
08-20-2010, 11:18 PM
خب اندی تو یه بازی فشرده حذف شد و از دور مسابقات کنار رفت!خیلی ناراحت بود از باختش معلوم بود!
فیش خیلی خوب بازی کرد در بعضی صحنه ها من واسش دست میزدم:441:ووووووووووووو عجب بازی فشرده ای بود..اندی حالا خودش و واسه آخرین گرنداسلم آماده میکنه!باید به هر دو تنیسور و طرفدارانشون تبریک گفت..احتمال اومدن فیش به فینال زیاده!!ببینیم جوکوویچ چه میکنه!اگه جوکوویچ برد مطمئنن نبرد زیبایی بین فیش و نواک هست...
اما راجر مقابل داویدنکو بازی سختی داره!مطمئنم راجر اگه مث بازی های قبلش باشه میتونه ببره ولی باز به شرطی که از هر فرصتش برای بدست آوردن گیم و ست استفاده کنه!!!
نادال خیلی بازی سختی داره!باگداتیس اگه رو فرم باشه سخته تو این زمین شکستش داد همانند فیش!

Alireza Murray
08-20-2010, 11:27 PM
اندی هم بالاخره باخت خوب شد که باخت فقط امیدوارم اندی تو یو اس فوق العاده ظاهر بشه
come on andy :866:
come on arthur ashe :655:

Nima88
08-20-2010, 11:29 PM
موری اوت شد حالا نوبت رادیکه که نواک حذف کنه

Ali_RF
08-20-2010, 11:39 PM
موري چه‌قدر وسط بازي ادا و اطوار ميومد! همش يا داشت با خودش حرف مي‌زد يا پاهاشو مي‌گرفت. انصافاً هم خيلي بد بازي كرد. ولي حتماً تو US دوباره آماده مي‌شه. فيش هم به نظر من شانسي براي رسيدن به فينال نداره و با هر كدوم (راديك يا جوكوويچ) تو نيمه‌نهايي بازي كنه مي‌بازه.

pourya RF
08-20-2010, 11:45 PM
خیلی دوستدارم فدرر نادال فردا باهم بازی کنن.

Mohammad_Joulaei
08-20-2010, 11:51 PM
خب ماري حذف شد!!!!

ماري مقابل فيش مشكل داره كه توي ميامي هم شاهدش بوديم.و يا فيش توي امريكا خوب بازي ميكنه حتي 2 تا 250 رو هم قهرمان شده!!!!حريف جدي به شمار مياد!!!

pourya RF
08-20-2010, 11:59 PM
جوکوویچ هم داره حذف میشه!!

pourya RF
08-21-2010, 12:05 AM
همه بدجوری از راجر ترسیدن فکر کنم داویدنکو هم انصراف بده.

pourya RF
08-21-2010, 01:10 AM
ماری،جوکوویچ!! عجب شبی بود امشب

pourya RF
08-21-2010, 02:29 AM
راجر هم دو هیچ داویدنکورو شکست داد:655:.راجر خیلی امادست اگه همینجوری ادامه بده میتونه قهرمان یواس اوپن بشه.

Mohammad Reza
08-21-2010, 03:06 AM
خب اسطوره در یه بازی تقریبا متوسط تونست نیکولای رو شکست بده..
درباره این بازی راجر سرویس عالی بود!تقریبا بد نبود،انتظار من از راجر بیشتر بود..خوشحال شدم مث بازی های تورنتو نشد و بازی به ست سوم نکشید و این نکته مثبتیه!در مورد داویدنکو میتونم بگم بکهند قوی زیبا هدفمند بود!خیلی بکهندهای زیبایی میزد و در بعضی مواقع بسیار زیبا فورهند میزد.
نواک هم که حذف شد اصلا انتظارش نداشتم اصلا اصلا اصلا!!!به نظر من اندی مقابل فیش بازی سختی داره!هر کدومشون به خصوص اگه فیش فینال بیاد در صورت رسیدن راجر به فینال راجر بازی سختی پیش رو خواهد داشت!
نادال باگداتیس خیلی بازی قشنگی میشه؛باگداتیس مطمئنن خیلی اذیت نادال میکنه!باید ببینیم رافا چه برنامه ای واسه این بازی داره.اگه رافا بد سرویس بزنه خیلی به ضررش میشه!.خوشحال میشم رافا رو در نیمه نهایی ببینم چون بازم یه بازی زیبا خلق میشه!اگه این باگداتیس بیاد نیمه نهایی خیلی واسه راجر مشکل درست میکنه:3t1:

roli
08-21-2010, 03:16 AM
راجر TNX
فدرر واقعا زیبا بازی می کنه، آدم از دیدن تنیس لذت می بره
حتی اگر طرفدار این ورزش نباشی با دیدن بازی فدرر آدم به وجد میاد.نمونش خود من با دیدن بازی فدرر به این ورزش علاقه مند شدم
فکر کنم اگر یه روزی فدرر از این ورزش خداحافظی کنه منم دیگه اشتیاقی برای دیدن بازی ها ندارم فقط شاید فینال ها رو تماشا کنم

ramin67
08-21-2010, 03:18 AM
نواک باخت ولی من فکر می کنم بهتر بازی کرد! یعنی حس می کنم کلا قوی تر بود. تو راجرز کاپ هم با اینکه به فدرر باخت همین حس رو داشتم! فکر میکنم تعصب و علاقه جلوی دیدن واقعیت ها رو گرفته !!!

Ahoura
08-21-2010, 03:33 AM
راجر TNX
فدرر واقعا زیبا بازی می کنه، آدم از دیدن تنیس لذت می بره
حتی اگر طرفدار این ورزش نباشی با دیدن بازی فدرر آدم به وجد میاد.نمونش خود من با دیدن بازی فدرر به این ورزش علاقه مند شدم
فکر کنم اگر یه روزی فدرر از این ورزش خداحافظی کنه منم دیگه اشتیاقی برای دیدن بازی ها ندارم فقط شاید فینال ها رو تماشا کنم

دقيقا حرف دل منو زدي.تنيس بدون راجر مثل جنگل بدون شير مي مونه.هر چند نادال شايد تا حدي جاي خالي راجرو پر كنه اما بازم راجر يه چيز ديگست. بعد از راجر فقط بازي ماريا ديدن داره و ديگه هيچ.

2329
08-21-2010, 08:23 AM
نادال نيز مانند اندي ماري و جوكويج حذف شد و ميدان را براي راجر عزيز خالي گذاشت. به اميد قهرماني اسطوره:655::655::655::655:

davidbeckham
08-21-2010, 08:53 AM
همین مونده بود نادال به باقداتیس چلاق ببازه:3t1:

pooya
08-21-2010, 09:04 AM
حیف شد نادال باخت.دوست داشتم با فدرر بازی کنه.دیدنی میشد.:243:

Behnam RF
08-21-2010, 09:18 AM
همین مونده بود نادال به باقداتیس چلاق ببازه:3t1:
آخه نادال در هارد کورت یکم خودش چلاقه:350:

davidbeckham
08-21-2010, 10:25 AM
اگه چلاقه
پس چه جوری اشک فدررو تو استرالیا 2008 دراورد؟:254::254:
شما هم زیاد خوشحال نباش
قهرمان رادیکه:866:

pourya RF
08-21-2010, 11:13 AM
اگه چلاقه
شما هم زیاد خوشحال نباش

استرالیا 2008 ؟؟ مثل اینکه به خاطر باخت نادال بد جوری قاطی کردی.

davidbeckham
08-21-2010, 11:37 AM
نه استرالیا 2008 بلکه استرالیا 2009
چون تو اوپن استرالیا 2008 نوواک طوفان به پا کرد:866:
این مسابقات در پیتی هم ارزش نداره که قاطی کنم

Behnam RF
08-21-2010, 11:39 AM
اگه چلاقه
شما هم زیاد خوشحال نباش

اولا استرلیا 2009:3t1:
دوما فدرر باور نکردنی از نادال باخت :243:و فعلا که نادال اصلا از اون موقع تا حالا خوب بازی نمی کنه(هارد کورت):160: حالا پارسال به خاطر مسدومییت امسال چی که نادال خیلی آماده است؟:shame:
من قبول دارم فدرر در خاک رس خوب نیست وشما قبول ندارید نادال در هارد خوب نیست ؟ پس منتظر بمانید تا قهرمان شه:251:
مرسی از شما:443:

davidbeckham
08-21-2010, 11:51 AM
نادال رو هارد درسته به خوبی چمن و خاک نیست
ولی اونجوری ها هم وضعش بد نیست
مشکلش با سری یو اس اوپن هاست
ولی با این حال تو یو اس اوپن هم به نیمه نهایی رسیذه
استرالیا رو هم که برده یال قبل از اون هم به نیمه نهایی رسیده
ضمنا فقط وقتی رولند رو ببازه رو خاک ببازه قاطی میکنم

Ahoura
08-21-2010, 11:56 AM
نمایش راجر تا اینجا فوق العاده بوده شکست دادن داویدنکو خیلی کار سختی بود. داویدنکو بکهنداش و فورهنداش هر دو یه سرعت داشت. خیلی سریع و زاویه دار بازی می کرد. اما تنها ایرادش نداشتن سرویس قوی بود که به همین خاطر نتونست از پس استاد سویسی بر بیاد. از طرفی راجر دیشب بکهنداش بهتر شده بود بکهندهای مرگباری برای داویدنکو می زد و از اون مهم تر سرویس های راجر بود که با کمترین سرعت به خطرناک ترین شکل ممکن در زمین داویدنکو فرود میومد. به نظر من داویدنکو بازی رو به سرویس ها راجر باخت.البته راجر خیلی امادست بقداتیس امشب کارش خیلی سخته. و اما نادال اگر بخواد با این سبک بازی پا به یو اس اپن بذاره نباید به فکر قهرمانی باشه. یو اس اپن برای نادال مثل غول شده همونطور که رولند برای راجر غول شده بود اما راجر گردن این غولو شکست.

Mohammad_Joulaei
08-21-2010, 12:03 PM
خب من اول برد راجر مقابل نيكلاي رو تبريك ميگم!!!! من نيكلاي رو هم خيلي دوست دارم بازيكن باشخصيتيه!!!!!من متاسفانه چون خواب برا ادم واجب تره بازي راجر مقابل نيكلاي رو نديدم!!!!

بازي نادال و ماركوس رو رو 1 ست و اندي دو ديدم و گفتم كه ماركوس اين بازي رو ميبره!!!!ترفند ماركوس خيلي خوب بود در ست اول 10 پوينت رو با aceگرفت در مقابل 2 ace رافا!!!!

بازي راجر - رافا به آرزو ها پيوسته - من حسي قوي بهم ميگفت كه اين دو باز هم به هم نميرسن !!!!!!!

از قبل كه گفتم حكايت اين دو مث شهر اورد در پيت اين نظام شده!!!!!!!!

Mohammad_Joulaei
08-21-2010, 12:08 PM
تمام حريفاي نيمه نهايي قدر هستن مخصوصا اندي راديك كه جوكوويچ و سودرلينگو كشته به احتمال خيلي فراوان هموطنش رو هم از پا در مياره و يه پاي فينال ميشه!!!!

Rafa
08-21-2010, 12:10 PM
خشی جون اونقدرا هم که میگی بگداتیس چلاق نبود! هرچند که این حرف بازم توجیهی برا باخت رافا نمیشه! مارو باش ساعت 4 صب بلند شدیم به امید برد بازیکن محبوبمون!:240:
بگداتیس عالی سرویس زد:240:، مخصوصا شرایط حساس! اونجاهایی که رافا کلی بریک پوینت داشت ولی عاجز بود از کانورتشون! دیسایدینگ ست 40-15 4-3 رافا جلو بود و من امیدوار بودم به برد بازی که لامصب بگ هر دو رو نجات داد!:243: 18 تا ایس ! اینم واسه خودش بیگ سوری بوده ها!
چی بگم؟! بکهند که به ایزد منان شتافته! :182:یعنی اینقدر بکهند رافا رو ضعیف ندیده بودم!در مقابل بگ به خوبی بکهند میزد و به خوبی این مسأله رو میدونست و کلید کرده بود:3t1: به بکهند رافا و بعد 4 5 رالی رافا رو مجبور میکرد به کوبیدن توپ به در و دیوار!
قربونش برم با اینکه فرهند وینرآور بود ولی بخش اعظم خطاهای رافا هم رو فرهندش بود!رافا! اولترا که نیستی اینقد خطا کنی!:350: نمیدونم درست میگم یا نه؟!!! رافا چند بار خواست که تیک د بال ارلی کنه که شدیدا ناموفق بود! آخه عزیز من اون جای دابل فالت کردنه! میدونم که تحت فشار بودی ولی باز باید با احتیاط میزدی .
یه چیزی، بهتر نبود رافا پسیو بازی کنه؟!:379: بگ هم زیاد اگرسیو نبود و تو رالی ها به قصد وینر ضربات چندانی نمیزد!
با این وجود، نتیجه ی نزدیکی بود و فقط برنده و بازنده 2 گیم اختلاف داشتند، در حالی که تفاضل خطاهای رافا و بگ خودش 3 4 گیم میشد! کاش توتال پوینتا رو هم نشون میدادن!

Mohammad_Joulaei
08-21-2010, 12:17 PM
براي ويكتوريا ازرنكا هم در مونترال ارزوي موفقيت دارم!!!:shame:

farhad10
08-21-2010, 12:27 PM
با سلام

در مورد بازي راجر كه نبرد 29 ساله ها را ميشه اسشمو گذاشت راجر توانست در يك بازي برتر حريف خودش را شكست دهد.خب 29 سالگي راجر به نظر من يه كم جوان تر از 29 سالگي داويدنكو بود:434:
همانطور كه پيش بيني ميشد ديشب داويدنكو دوباره بكهند راجر را هدف گرفته بود و تا قبل از بريك شدن در ست اول عالي بود و تونست از اين كارش نتيجه بگيره اما بالاخره بريك شد و ست اول را از دست داد!! در ست دوم هم همين منوال ادامه داشت ولي اونكه داشت كم كم تواناييش و قدرتش كم ميشد داويدنكو بود نه راجر!!
كلا راجر با اين نوع بكهند ها مشكل داره و يكي از مشكل هاي اصلي او در بازي با رافا هم از همين قضيه نش‍أت ميگيره اما ديشب با سرو هاي خوبي كه زد تونست كنترل بازي را در دست بگيره و برنده بازي باشه!!

در مورد بازي دوم كه بازي رافا و باگداتيس بود،ميشه گفت كه بازي بسيار زيبايي بود اما متاسفانه رافا نسبت به همين چند ماه پيش افت كرده است و درسته كه در هارد كورت مانند خاك نيست اما در مقايسه با بازي هاي قبلش چندان چنگي به دل نزد.نادالي كه در تمام بازي ها اكثرا توپ ها را براي ارور دادن حريف از روي تور رد ميكرد امشب(البته در تورنومنت قبلي هم) خودش دچار ارور هاي زيادي شد كه به نظر من همين عامل باعث باخت او شد البته به نظر رافا يه كم خسته مي ايد و نياز به استراحت دارد!!

به اميد كسب عنوان قهرماني توسط راجر و پايان دادن به ناكامي هاي سال اخير

موفق باشيد
در پناه حق.

Mohammad Reza
08-21-2010, 01:31 PM
خب شکست نادال دور از انتظار نبود!من انتظار باخت نادال رو داشتم،آخه بازی باگداتیس رو دیده بودم،وحشتناک سرویس میزد!در این بازی هم دیدید در ست اول 10ایس داشت که خیلی جاها به دادش رسید؛اما در ست دوم خیلی سرویس های باگداتیس بد شد در مقابل نادال خوب سرویس زد!
من ست سوم بازی رو ندیدم واسه همین نظری ندارم،ولی در مورد باخت نادال زنگ خطری واسه رافا هست،رافا ارورهای فورهندش خیلی زیاد بود!من تعجب کردم زیاد ارور میکنه اونم با فورهند...
امروز راجر خیلی بازی سختی داره خیلی!!کسی که نادال و شکست داده مطمئنن بازیکن سخت جونیه!باگداتیس با سرویساش میتونه راجر و به خطر بندازه،من کلا از سرویساش میترسم:350:خیلی بد سرویس میزنه!!!امیدوارم راجر بتونه از پس این باگداتیس بر بیاد!
به نظرم امروز اندی سرحالتر از فیش باشه!احتمال اومدن اندی به فینال بیشتره

Mohammad
08-21-2010, 01:43 PM
نمایش راجر تا اینجا فوق العاده بوده شکست دادن داویدنکو خیلی کار سختی بود. داویدنکو بکهنداش و فورهنداش هر دو یه سرعت داشت. خیلی سریع و زاویه دار بازی می کرد. اما تنها ایرادش نداشتن سرویس قوی بود که به همین خاطر نتونست از پس استاد سویسی بر بیاد. از طرفی راجر دیشب بکهنداش بهتر شده بود بکهندهای مرگباری برای داویدنکو می زد و از اون مهم تر سرویس های راجر بود که با کمترین سرعت به خطرناک ترین شکل ممکن در زمین داویدنکو فرود میومد. به نظر من داویدنکو بازی رو به سرویس ها راجر باخت.البته راجر خیلی امادست بقداتیس امشب کارش خیلی سخته. و اما نادال اگر بخواد با این سبک بازی پا به یو اس اپن بذاره نباید به فکر قهرمانی باشه. یو اس اپن برای نادال مثل غول شده همونطور که رولند برای راجر غول شده بود اما راجر گردن این غولو شکست.
کدوم سبک؟؟؟؟؟!!!
اتفاقا رافا الان دقیقا فهمیده رو هارد چه بکنه!! فقط یه ذره باید رو بکهند تمرین کنه. انصافا کنترل 90 در صدر رالی ها رو دستش میگرفت.

Mohammad Reza
08-21-2010, 02:21 PM
کدوم سبک؟؟؟؟؟!!!
اتفاقا رافا الان دقیقا فهمیده رو هارد چه بکنه!! فقط یه ذره باید رو بکهند تمرین کنه. انصافا کنترل 90 در صدر رالی ها رو دستش میگرفت.
آره ممد..منم موافقم؛خیلی خوب کنترل رالی ها رو دست میگیره ولی مشکل رافا اینه سرویس و بد میزنه!البته خیلی بهتر شده ها ولی هر بازی یه جور میزنه..ست دوم خوب بود ولی باید ادامه میداد سرویساشو!به نظر من خیلی خوب توپ ها رو به نقاط مختلف زمین میزد،تازه واسه والی هم خوب میومد جلو،اسلایس بکهند میزد،ولی در کل هم بدشانسی چاشنش بود هم بازی خوب باگداتیس.

Farid
08-21-2010, 03:12 PM
بگداتیس عالی سرویس زد:240:، مخصوصا شرایط حساس! اونجاهایی که رافا کلی بریک پوینت داشت ولی عاجز بود از کانورتشون! دیسایدینگ ست 40-15 4-3 رافا جلو بود و من امیدوار بودم به برد بازی که لامصب بگ هر دو رو نجات داد!:243: 18 تا ایس ! اینم واسه خودش بیگ سوری بوده ها!
چی بگم؟! بکهند که به ایزد منان شتافته! :182:یعنی اینقدر بکهند رافا رو ضعیف ندیده بودم!در مقابل بگ به خوبی بکهند میزد و به خوبی این مسأله رو میدونست و کلید کرده بود:3t1: به بکهند رافا و بعد 4 5 رالی رافا رو مجبور میکرد به کوبیدن توپ به در و دیوار!
قربونش برم با اینکه فرهند وینرآور بود ولی بخش اعظم خطاهای رافا هم رو فرهندش بود!رافا! اولترا که نیستی اینقد خطا کنی!:350: نمیدونم درست میگم یا نه؟!!! رافا چند بار خواست که تیک د بال ارلی کنه که شدیدا ناموفق بود! آخه عزیز من اون جای دابل فالت کردنه! میدونم که تحت فشار بودی ولی باز باید با احتیاط میزدی .
یه چیزی، بهتر نبود رافا پسیو بازی کنه؟!:379: بگ هم زیاد اگرسیو نبود و تو رالی ها به قصد وینر ضربات چندانی نمیزد!
با این وجود، نتیجه ی نزدیکی بود و فقط برنده و بازنده 2 گیم اختلاف داشتند، در حالی که تفاضل خطاهای رافا و بگ خودش 3 4 گیم میشد! کاش توتال پوینتا رو هم نشون میدادن!
بله به قول رابی اگر قبل از بازی به من می گفتید که Baghdatis به این خوبی سرویس خواهد زد من به شما می گفتم:
You`re on drugs
بله Baghdatis از بکهند Solid ی برخورداره و در واقع بال قویترش هم هست و جزو اندسته از بازیکنانیست که Take the ball early می کند و به راحتی و با قدرت می تواند از ان سمت Down the line برود که سلاح خوبی در برابر چپ دستان محسوب می شود. همچنین در برابر فرهندهای Cross Court چپ دستان دوام می اورد.
بله درست میگید Nadal هنگامی که سعی می کند Aggressive بازی کند بدتر بازی می کند همانطور که در بازی دیشب خودش هم انگار فهمید و سرویس دومها رو مانند قبل از چندین متر پشت Baseline سعی می کرد Return کنه.
علتش هم اینه که تمام عمرش دفاعی و Passive بازی کرده و حالا یکباره تغییر سبک براش سخته.
Total Points Won
Nadal 87 ; Baghdatis 97
چقدر خوب نوشتید ( یه لحظه واقعا حس کردم دارم نظر یه کارشناس رو در یک فروم خارجی می خونم ) دوست عزیز
ای کاش سایر هواداران بازیکنان هم به دقت شما بازیها رو می دیدند و با تعصب کورکورانه تنیس رو دنبال نمی کردند.

Farid
08-21-2010, 03:16 PM
با سلام
ادالي كه در تمام بازي ها اكثرا توپ ها را براي ارور دادن حريف از روي تور رد ميكرد امشب(البته در تورنومنت قبلي هم) خودش دچار ارور هاي زيادي شد كه به نظر من همين عامل باعث باخت او شد البته به نظر رافا يه كم خسته مي ايد و نياز به استراحت دارد!!
موفق باشيد
در پناه حق.
Nadal بیش از 1 ماه بعد از Wimbledon استراحت کرده

Farid
08-21-2010, 03:18 PM
من ست سوم بازی رو ندیدم واسه همین نظری ندارم،ولی در مورد باخت نادال زنگ خطری واسه رافا هست،رافا ارورهای فورهندش خیلی زیاد بود!من تعجب کردم زیاد ارور میکنه اونم با فورهند...

به علت سریع بودن سطح بازیها همانطور که کارشناس تلویزیونی هم چندین بار در این مسابقات گفته اند توپها سریعتر به سمت Nadal می ایند و وی با اون Swing ش برای بازگرداندن انها به مشکل بر می خوره

Mohammad Reza
08-21-2010, 03:21 PM
فرید نظرت راجع بازی امشب راجر-باگداتیس چیه؟
بازی اندی-فیش چی؟

Farid
08-21-2010, 03:25 PM
کدوم سبک؟؟؟؟؟!!!
فهمیدن همانا و اجرا کردن و ابزار اجرا کردن همانا
بله Nadal فهمیده که باید بر روی سطوح سریعتر Aggressive تر بازی کنه اما
سلاحشو نداره
Big Server ه که نیست
ظرباتش Flat ه که نیست و با اون Spin ی که روی توپ میزاره نمی تونه انقدر Pace ایجاد کنه از طرف بکهند هم فقط می تونه Cross Court هاشو خوب Flat بزنه
Swing ش کوتاهه که نیست و وقتی توپها به سمتش میاند برای بازگرداندنشون هم مشکل داره
Volley ش خوبه که نیست
تازه همانطور که گفتم در US Open همین چند تا لحظه هم که می دیدید خوب بازی می کنه رو به علت توپهای Wilson Extra Duty هم نخاهید دید.

Farid
08-21-2010, 03:29 PM
فرید نظرت راجع بازی امشب راجر-باگداتیس چیه؟
بازی اندی-فیش چی؟
نظر خاصی ندارم اما هر دو بازی نزدیک و نفس گیر خواهند بود
سعی می گنم برای فینال حتما Preview بنویسم

Mohammad Reza
08-21-2010, 03:32 PM
نظر خاصی ندارم اما هر دو بازی نزدیک و نفس گیر خواهند بود
سعی می گنم برای فینال حتما Preview بنویسم
مهمترین سلاحی که راجر امشب به کمکش میاد چیه؟:379:

koury
08-21-2010, 03:46 PM
اگه مارکوس مثل امروز صبح سرویس بزنه میتونه باز به دوران اوجش که استرالیای 2006 بود برگرده!! اونجام یادمه خیلی از طرف سرویسش Cheap Point بدست میاورد و هم Ace های زیادی میزد...

من که امیدوارم یه بازی خوب ببینیم و یک طرفه نشه هر چند احتمالش کمه یه طرفه بشه :350:

Farid
08-21-2010, 03:49 PM
مهمترین سلاحی که راجر امشب به کمکش میاد چیه؟:379:
من فکر می کنم که Baghdatis نتواند با توپهای با ارتفاع کوتاه ( Low Bouncing ) در طرف بکهندش کنار بیاد هنگامی که Federer ظربه Slice شو به طرف بکهند Baghdatis روانه می کنه.

sspol
08-21-2010, 04:07 PM
سلام هنوز در شك بازي ديشب نادال هستم كه چطور باخت و تا الان اعصاب منو خراب كرده
اين بچه هرگز نتونست اون نادالي باشه كه من ميشناسم

راستي بچه ها توني عموش كجاس؟ نبودش !!!! يكي ديگه اومده جاش؟ اون ديگه نمياد؟
اين مسيله تو ضعف روحيش بي تاثير نيست،
؟

koury
08-21-2010, 04:14 PM
تونی معمولا تو مسابقات آمریکا و شرق آسیا رافا رو همراهی نمی کنه و بجاش Francisco Roig رافا رو همراهی می کنه... تونی حتی تو المپیک 2008 هم نرفت چین!!

I.man
08-21-2010, 05:04 PM
تونی معمولا تو مسابقات آمریکا و شرق آسیا رافا رو همراهی نمی کنه و بجاش Francisco Roig رافا رو همراهی می کنه... تونی حتی تو المپیک 2008 هم نرفت چین!!

دلیلش چیه؟

koury
08-21-2010, 05:15 PM
دلیلش چیه؟

خود رافا که سر المپیک گفته بود چون تونی بیشتر فصل با من سفر می کنه و کمتر به خانوادش میرسه مواقعی که سفر طولانی دارم چند وقتی کنار خانوادش میمونه!! همونطور که اوائل هر فصل تا دوبی با رافا میاد و به دو مسترز آمریکا که میرسه برمیگرده اسپانیا، از این رو میشه طولانی بودن مسافت سفر رو دلیل غیبت تونی در آمریکا و خاور دور دونست!

Mohammad
08-21-2010, 05:57 PM
ب
بله درست میگید Nadal هنگامی که سعی می کند Aggressive بازی کند بدتر بازی می کند همانطور که در بازی دیشب خودش هم انگار فهمید و سرویس دومها رو مانند قبل از چندین متر پشت Baseline سعی می کرد Return کنه.

اگه بعضی از سرویس های دوم رو بری چندین متر پشت بیس لاین دلیل بر این نیست که Passive بشی. رافا الان اکثر سرویس های دوم Deuce کورت رو با بکهند آنرایز میزنه، ولی در AD side بیشترهای سروییسهای دوم رو میاد عقب، چون همه توپها اون سمت رو با فورهند میزنه و نیاز به وقت داره، اتفاقا به نظر من دیشب بیشتر ریترنهای سرویس دومش که از اون سمت و با فورهند میکرد بسیار بهتر بود و تهاجمی تر بود، نه اینکه Pacy تر باشه،کاملا عمیق و بلند و سنگین بود که نمیذاشت بگی یه ضربه تهاجمی بزنه و فرصت رو برای دیکته به رافا میداد، از نظر من اینا دلیل برای دفاعی شدن و پیشیمون شدن از آنرایز زدن نیست، راجر فدرر نیکلای داویدنکو همین دیشب خیلی از سرویس های دوم رو میرفتن عقب خیلی ها رو میومدن جلو، با توجه به حدسی که از نوع سرویس حریف دارن.

MaTAdoR
08-21-2010, 05:58 PM
سلاحشو نداره
Big Server ه که نیست
ظرباتش Flat ه که نیست و با اون Spin ی که روی توپ میزاره نمی تونه انقدر Pace ایجاد کنه از طرف بکهند هم فقط می تونه Cross Court هاشو خوب Flat بزنه
Swing ش کوتاهه که نیست و وقتی توپها به سمتش میاند برای بازگرداندنشون هم مشکل داره
Volley ش خوبه که نیست
تازه همانطور که گفتم در US Open همین چند تا لحظه هم که می دیدید خوب بازی می کنه رو به علت توپهای Wilson Extra Duty هم نخاهید دید.
ولی به نظر من رافا یکی از با استعدادهای دنیای تنیسه
همون طور که آندره آغاسی
گفته رافا ستاره ی جدید در دنیای تنیسه
که این استعداد درهر کسی یافت و یا حداقل شکوفا نمی شه
منظورم اینه که رافا درسته موارد بالا رو به زیبایی و درستی اجرا نمی کنه
ولی اونقدر استعداد وتوانایی داره که مثلا Volleyهاش رو بهبود ببخشه
یا حداقل سرویس هاشو بهتر کنه(در مورد سرویس هاش همیشه این نکته توی ذهنمه که رافا به دلیل راست دست بودن مادر زادیه که بد سرو می زنه:379:ولی درستیش رو نمی دونم:350:)
آیا شما فکر نمی کنید با تمرین بیشتر میشه بهبود پیدا کنه؟:379:
در اون مورد که گفتید رافا تمام عمرش رو passive بازی کرده وحالا سخته که
تغییر تاکتیک بده موافقم
اما فکر نمی کنید که رافا همش حدود یه ساله که این تغییر رو ایجا کرده
و جای پیشرفت هنوز هست؟:350:

Mohammad
08-21-2010, 06:08 PM
سلاحشو نداره
Big Server ه که نیست
Volley ش خوبه که نیست
رافا جزء اون دسته از بازیکنانیکه، Abbreviated ترین Back Swing رو داره و برای آنرایز بازی کردن Back Swing کوتاه و توانایی افزایش Racquet Head Speed با استفاده از مچ که به شما در مدت زمان کوتاه قدرت ضربه زدن رو بده، مهم ترین چیزه. که رافا از سمت فورهند هر دو ویژگی رو در داره و جز بهترین هاست.
ضمنا رافا همیشه از سوئینگ باگی استفاده نمیکنه و خیلی از ضربات درون زمین رو معمولی سوئینگ میکنه به خصوص روی هارد و چمن.
اگه رافا موقع حمله شدن به فورهندش Vulnerable ـه یکی از مهم ترین دلایلش به خاطر ذات گریپ Western هست.

Nima88
08-21-2010, 06:44 PM
با حذف نادال حالا دوست دارم رادیک قهرمان شه.
امیدوارم شاهد دیدار فینال رادیک و فدرر باشیم

PowerVu
08-21-2010, 06:54 PM
آمار و اخبار تورنمنت:

- از سال 2003 که Max Mirnyi و Mardy Fish به نیمه پایانی راه یافتند، این برای اولین بار هست که 2 بازیکن unseeded به نیمه نهایی سینسینَتی می رسند! و در دوره Open Era این چهارمین بار هست که تنها 2 تنیسور دارای seed به نیمه نهایی سینسینتی راه پیدا می کنند!

- بعد از حضور هیوئیت در سال 2007، باقداتیس و فیش، اولین نفرات unseeded صعود کننده به نیمه نهایی سینسینتی هستند. رکورد Unseeded ها در همه دوران مرحله نیمه پایانی مسابقات سینسینتی 14-42 هست. آخرین Unseeded که به فینال مسابقات راه یافته، Juan-Carlos Ferrero در 2006 بوده. ضمناً از شروع دوران Open Era تا به حال هیـــــچ بازیکن unseededـی موفق به بردن جام سینسینتی و کسب مقام اول تورنمنت نشده!

- از سال 2005 که Robby Ginepri با رنک 58 به نیمه نهایی سینسینتی راه یافت، فیش با رنک فعلی 36 دومین تنیسوری است که با پایین ترین رنک به نیمه پایانی می رسه. اگر امسال ماردی فیش به فینال برسه، بعد از خودش که در سال 2003 به فینال رسید، دومین رکورد رسیدن به فینال با پایینترین رنک رو مجدداً به نام خودش ثبت می کنه!

- آخرین نیمه نهایی تمام امریکایی در سینسینَتی بین آندره آغاسی و اندی رادیک در سال 2004 بود که در اون زمان آغاسی، رادیک رو شکست داد و به فینال رفت!

- این پانزدهمین بار هست که در دوران Open Era دو امریکایی به نیمه نهایی مسابقات می رسند. ضمناً از سال 2005 که Ginepri و Roddick به نیمه نهایی رسیدند این اولین بار هست که دوباره 2 امریکایی در این مرحله حضور دارند!

- اگر چه آخرین بازی روبروی یکدیگر را ماه پیش، ماردی فیش در آتلانتا به سود خود تمام کرد اما رادیک با رکورد 9-2 در رویارویی با فیش، ازش جلو هست! این دو نفر در سال 2003 در فینال سینسینتی به مصاف هم رفتند که رادیک در سه ست موفق شد، فیش رو شکست بده. در اون بازی، فیش یک مچ پوینت رو save کرد.

- راجر فدرر (بدشانس ترین!!! بازیکن در این تورنمت با 3 دور استراحت کامل!)، شش بازی از هفت نبرد مقابل باقداتیس رو به سود خود به پایان رسانده، از جمله فینال گرنداسلم استرالیا 2006. با این حال، آخرین رویارویی این دو را باقداتیس در ماه مارچ 2010 و در مسترز Indian Wells با نتیجه 5-7 7-5 7-6(4) به نفع خود، از فدرر برده!

- فدرر تا به حال 7 بازی پشت سر هم است که در سینسینتی برنده شده (2 تاش که با انصراف حریف بوده!). او با نگاه ویژه به جایزه بسیار وسوسه انگیز این مسابقات به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی اش، نیز هست! البته آندره آغاسی در سال های 1995 و 1996 این مهم را انجام داده و اگر فدرر به قهرمانی این مسترز برسد، پس از آغاسی دومین نفری خواهد بود که از عنوانش دفاع کرده!

- باغداتیس با حضور در نیمه نهایی خاطره رسیدن به نیمه نهایی یک مسترز را مجدداً برای خود زنده کرد. آخرین باری که در یک مسترز وی چنین عملکرد خوبی داشته، در سال 2007 و در نیمه نهایی مسترز پاریس بوده!

mjrs
08-21-2010, 08:03 PM
- راجر فدرر (بدشانس ترین!!! بازیکن در این تورنمت با 3 دور استراحت کامل!)،

- فدرر تا به حال 7 بازی پشت سر هم است که در سینسینتی برنده شده (2 تاش که با انصراف حریف بوده!). او با نگاه ویژه به جایزه بسیار وسوسه انگیز این مسابقات

زیاد جوش نزن عزیزم . واسه سلامتیت خوب نیست. شما فعلا منتظر باش تا فصل clay court برسه. :655:

Farid
08-22-2010, 12:34 AM
آیا شما فکر نمی کنید با تمرین بیشتر میشه بهبود پیدا کنه؟:379:
در اون مورد که گفتید رافا تمام عمرش رو passive بازی کرده وحالا سخته که
تغییر تاکتیک بده موافقم
اما فکر نمی کنید که رافا همش حدود یه ساله که این تغییر رو ایجا کرده
و جای پیشرفت هنوز هست؟:350:

صد در صد بهتر میشه
من به شخصه از ابتدای امسال نقطه ضعفی در سرویسهای Nadal ندیدم دیگه مانند گذشته 95 درصد مواقع با زدن سرویس Slice به سمت بکهند بازیکنان راست دست نمیره و به خوبی سرویسشو تغییر میده
Practice makes perfect
بله همینه Murray سال 2008 در یکی از بازیهای TMS فصل خاک رس خورد به Nadal
قبل از بازی مصاحبشو من خوندم گفت من فردا سعی می کنم Aggressive بازی کنم و من همون موقع پیش خودم گفتم خب پس صد در صد می بازه
چون این روشی نیست که با ان مانوس باشه , حتی یه جا خوندم یا شنیدم که رفته بود فیلم نیمه نهائی مسابقات ان سال بین Nadal و Tsonga رو دیده بود که Tsonga چه تاکتیکیو در Melbourne در برابر Nadal پیاده کرده
امسال اولین سالیست که من می بینم وقتی بخواد Aggressive بازی کنه میتونه
در هر 3 بازیش با Nadal امسال به خوبی Aggressive بازی کرده
بنابراین میبینیم در مورد Murray حدودا 2 سال طول کشید تا بتونه Aggressive بازی کنه اگر چه هنوز وقتی مجبور باشه اینطور بازی میکنه و وقتی بدونه با Passive بازی کردن میتونه برنده میدان باشه نه.

delpie
08-22-2010, 02:19 AM
عجب بازی بود بازی رادیک با فیش/بازیو فیش عالی شروع کرد خوبم ادامه داد توی ست 1.اما نقط عطف بازی بارون بود/بارون که اومد بلافاصله رادیک در عین ناباوری گیم 10 و برک کرد ست 1 شد واسه رادیک/مشخص بود که فیش هنوز نتونسته قضیه ست 1 هضم کنه دوباره بد بازی می کرد تا مجدد برک شد.بازی ادامه داشت با نتیجه 5/2 به سود رادیک/و اما بازم بارون rain delay این بار نوبت فیش رسید بعد از بند اومدن بارون فیش گیم خودشو سیو کرد در کمال ناباوری گیم رادیک برک کرد.اینبار نوبت رادیک رسید که نتونه برک شدن رو باور کنه.بازی بدش ادامه داد تا ست 2 رو باخت/ست 3 هم کلا شوکه بود رادیک و بد بازی کرد تا ببازه و بد هم ببازه.
چه ورزشیه این تنیس/میشه از اتفاقات این بازی درس گرفت و کتاب نوشت/
fantastic game
We leads one game to love

Farid
08-22-2010, 02:36 AM
رافا جزء اون دسته از بازیکنانیکه، Abbreviated ترین Back Swing رو داره و برای آنرایز بازی کردن Back Swing کوتاه و توانایی افزایش Racquet Head Speed با استفاده از مچ که به شما در مدت زمان کوتاه قدرت ضربه زدن رو بده، مهم ترین چیزه. که رافا از سمت فورهند هر دو ویژگی رو در داره و جز بهترین هاست.
ضمنا رافا همیشه از سوئینگ باگی استفاده نمیکنه و خیلی از ضربات درون زمین رو معمولی سوئینگ میکنه به خصوص روی هارد و چمن.
اگه رافا موقع حمله شدن به فورهندش Vulnerable ـه یکی از مهم ترین دلایلش به خاطر ذات گریپ Western هست.

Backswing ه Nadal رو میگی Abbreviated
Nadal یک Loop بسیار طولانی رو روی Backswing ش میگیره با Extreme forehand western grip
اصلا در همین دو TMS اگر دقت کرده باشی چون میخواد Early تر ظربه بزنه Backswing شو تغییر میده
واقعا اگر در این دو سری مسابقات دقت کرده باشی میبینی که بهترین ظربه Nadal که فرهندشه هنگام دریافت سرویس برای Hard Court ساخته نشده اون Buggy-whip ی که در انتهای ظرباتش ایجاد می کنه معمولا باعث میشه Return هاش کوتاه در زمین حریف فرود بیاند.
علتش هم اینه که Aggressive return ها معمولا بیشتر با Follow-through به دور بدن زده میشند , و Nadal به زحمت میفته وقتی میخواد با Follow-through یی که بالای سرش تموم میشه Aggressive باشه.

Ehsλn
08-22-2010, 02:40 AM
کسی خبر نداره بازیه روجر ساعت چند شروع میشه؟؟

Farid
08-22-2010, 02:47 AM
در صورتی که بارون نیاد قراره همون راس ساعت 3:30 برگزار بشه

PowerVu
08-22-2010, 03:20 AM

حالا فرید جان لطف کردند و پاسخ این سوال رو دادند اما آیا شما تا به حال به این تاپیک مراجعه نکردین؟

موضوع مهم : معرفی، اعلام برنامه و کانالهای پخش کننده مسابقات تنیس مسترز ATP 1000 سینسینَتی 2010 امریکا (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3054)

آیا این تاپیک نقش هویج رو بازی می کنه؟! و این که به نظر شما دلیل هر روز آپدیت اون تاپیک چیه؟

Mohammad Reza
08-22-2010, 04:31 AM
برد راجر تبریک،خیلی خوابم میاد بخوابم بهتره!راجر دستت درد نکنه خوب موقعی بردی حال کردم؛چشام قرمز شده...راجر مقابل فیش بازی آسونی نداره ولی مطمئنم اگه مث این بازی کنه کارش تمومه.
در این بازی:سرویس عالی،بکهند متوسط،اسلایس خوب کلا همه چی خوب بود؛به جز بعضی صحنه ها راجر فکر کنم بد ارور میداد!
بگداتیس افتضاح بود:3t1:بازی با نادال 10 ایس داشت فقط تو یه ست اینجا چی!!!راجرم تو بعضی صحنه ها افتضاح بود،میومد رو تور نمیفهمید میخواد چکار کنه:3t1:کلا امشب نفهمیدیم چجور بردیم ولی خدا رو شکر بردیم و رفتیم فینال!فقط میتونم بگم عجب سرویسی داشت راجر

nima.a
08-22-2010, 04:36 AM
سلام.
اگه فدرر تو فینال ببازه رنک 2 رو از دست میده؟

Ehsλn
08-22-2010, 04:37 AM
سلام.
اگه فدرر تو فینال ببازه رنک 2 رو از دست میده؟
خدا رو شکر از دست نمیده.:655::655:

Ehsλn
08-22-2010, 04:40 AM
حالا فرید جان لطف کردند و پاسخ این سوال رو دادند اما آیا شما تا به حال به این تاپیک مراجعه نکردین؟

موضوع مهم : معرفی، اعلام برنامه و کانالهای پخش کننده مسابقات تنیس مسترز ATP 1000 سینسینَتی 2010 امریکا (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3054)

آیا این تاپیک نقش هویج رو بازی می کنه؟! و این که به نظر شما دلیل هر روز آپدیت اون تاپیک چیه؟

گفتم شاید به علت بارون ساعت بازی غوض شده.:243::243::243:

S.A.IVI.A.N
08-22-2010, 04:49 AM
خوب راجر هم به فینال رفت.حقش بود.با این بازیه باگداتیس:3t1:
نمیخوام در مورد بازی حرف بزنم که همه چیز مشخص بود.سرویسای دیشب باگی کجا سرویس های امشبش کجا:350: دیشب چطور دفاع میکرد امشب چطور.دیشب چطور ریترن میکرد امشب چطور. نمی خوام برد راجر رو لوث کنم اما واقعا باگی رسما تعطیل بود! اخه این سرویسا چی بودند؟:3t1: باورم نمیشه.بماند فرق سرویس اول دیشب با امشب، اما حتی سرویس اول ها رو هم مثل دیشب نمیزد.دیشب همه رو خط یا کنارش بودن(که چند بار نشون داد نرم افزار) امشب همه وسط سرویس باکس!
گفتم قصدم این نبود مقایسه کنم یا برد راجر رو لوث کنم.حرفم اینه چرا فقط واسه رافا اینجور پیش میاد؟:3t1:استرالیا امسال و بازی با موری هم یکی دیگه از این بازیهاست.
رافا،عزیزم.قربونت برم واقعا تو مظلوم ترین بازیکن تاریخی.تو بدشانس ترینی. نه تنها باید با رقیبت بجنگی بلکه باید با تماشاگران با شانس و 100چیز دیگه هم بجنگی! درود بر تو
تمام

I.man
08-22-2010, 08:09 AM
نه تنها باید با رقیبت بجنگی بلکه باید با تماشاگران و 100چیز دیگه هم بجنگی!

احتمالاً بخاطر محبوبيت زيادشه :434:

I.man
08-22-2010, 08:12 AM

هويج رو خيلي خوب اومدي كلي خنديدم:254:. تا حالا تاپيك در نقش هويج نديده بودم. :350:

Mohammad
08-22-2010, 09:07 AM
Backswing ه Nadal رو میگی Abbreviated
Nadal یک Loop بسیار طولانی رو روی Backswing ش میگیره با Extreme forehand western grip
اصلا در همین دو TMS اگر دقت کرده باشی چون میخواد Early تر ظربه بزنه Backswing شو تغییر میده
واقعا اگر در این دو سری مسابقات دقت کرده باشی میبینی که بهترین ظربه Nadal که فرهندشه هنگام دریافت سرویس برای Hard Court ساخته نشده اون Buggy-whip ی که در انتهای ظرباتش ایجاد می کنه معمولا باعث میشه Return هاش کوتاه در زمین حریف فرود بیاند.
علتش هم اینه که Aggressive return ها معمولا بیشتر با Follow-through به دور بدن زده میشند , و Nadal به زحمت میفته وقتی میخواد با Follow-through یی که بالای سرش تموم میشه Aggressive باشه.
دقیقا Back swing رافا رو میگم. کلا رافا برعکس خیلی از بازیکنا که سرعت و قدرت ضرباتشون رو از Back Swing میگیرن، بارزترین نمونش سودرلینگ ، عمل نمیکنه.
یه مقاله ای خوندم درباره فورهندهای مدرن و نقش افزایش سرعت Racquet Head Speed و استفاده از مچ و پرهیز از Back Swing های مفصل بود که از فورهند رافا به عنوان یکی از نقاط قوتش اشاره کرده بود.

Mohammad
08-22-2010, 09:18 AM
برد راجر تبریک،خیلی خوابم میاد بخوابم بهتره!راجر دستت درد نکنه خوب موقعی بردی حال کردم؛چشام قرمز شده...راجر مقابل فیش بازی آسونی نداره ولی مطمئنم اگه مث این بازی کنه کارش تمومه.
در این بازی:سرویس عالی،بکهند متوسط،اسلایس خوب کلا همه چی خوب بود؛به جز بعضی صحنه ها راجر فکر کنم بد ارور میداد!
بگداتیس افتضاح بود:3t1:بازی با نادال 10 ایس داشت فقط تو یه ست اینجا چی!!!راجرم تو بعضی صحنه ها افتضاح بود،میومد رو تور نمیفهمید میخواد چکار کنه:3t1:کلا امشب نفهمیدیم چجور بردیم ولی خدا رو شکر بردیم و رفتیم فینال!فقط میتونم بگم عجب سرویسی داشت راجر
همه چی خوب بود؟ دیگه چی میخواستی، چه انتظارهایی داری؟ :3t1: انتظار داری وقتی میاد رو تور یه بارم پس نشه یا UE ش صفر باشه؟
من خواب و بیدار بودم، ولی بازی راجر خواب رو از سرم پروند، چه خفن شده، چقدر تهاجمی شده با کش هم بستنش به تور ، هی میاد رو تور :441: هی گیر داده به چیپ اند چارج؟! من فک کنم بد از بازی با لودرا یادش افتاد چیپ اند چارجی هست، :shame: هی از اون موقع گیر داده به این کار.

Ahoura
08-22-2010, 11:35 AM
http://www.tennis-image.com/images/52029445987244324088.jpg

درود بر مرد بی تکرار تنیس سوییس. عجب بازی کرد راجر اگر امشبم رو به روی فیش اینطوری بازی کنه به راحتی فیش رو هم شکست می ده.عده ای از دوستان به سرویس های بد بقداتیس اشاره کردند که مثل بازی با نادال سرویس نزد. به نظر من علتش این بود که راجر از اول بازی روی بقداتیس فشار زیادی رو وارد کرد و اجازه نداد تمرکز کنه و بر بازی سوار بشه

Farid
08-22-2010, 12:32 PM
Final`s Preview
Roger FEDERER vs. Mardy FISH
با دارا بودن یک سرویس قوی و یک بازی زمینی حمله ای و قدرتمند ( که شامل مهارتهای قوی volley کردن می باشد ) , Fish ابزار مورد نیاز برای اینکه به جنگ Federer برود را داراست , به خصوص اگر نفر شماره 2 جهان در اوج Return کردن خود نباشد.
اگر چه , در واقعیت , چیزی در چنته Fish وجود ندارد که Federer نتواند بر ان مسلط شود , همانطور که از رکوردهای خوب وی در برابر انواع و اقسام بازیکنان قدرتمند پیداست , به عنوان مثال:
Federer 19-2 vs. Roddick ; 9-3 Berdych ; 12-3 Ljubicic ; 9-1 Blake ; 12-1 Gonzalez ; 5-1 Fish
درحالیکه این بازیکن سوئیسی بیشتر در برابر بازیکنان دفاعی متزلزل است , به عنوان مثال:
Federer 5-7 vs. Murray , 7-14 Nadal , 3-3 Canas
گروهی که Fish به ان تعلق ندارد.
نتیجه گیری کلی:
تقریبا غیر ممکن است که امروز بتوان در برابر Federer موضع گرفت ( رکورد 23 پیروزی در برابر 6 شکست در مسابقات Cincinnati ) , و انتظار می رود که این بازیکن سوئیسی کنترل بازی را در لحظات اغازین بازی در دست بگیرد.

Alireza Murray
08-22-2010, 03:46 PM
بلکه باید با تماشاگران با شانس و 100چیز دیگه هم بجنگی!

نه دیگه سامان ، کسی که با تماشاگران میجنگه رافا نیست، رافا با هر کی ، هر جا بازی کنه خداییش خوب تشویقش میکنن تو بازی اندی با راجر در تورنتو و همین بازی با فیش خوب تشویق نمیکردن ، با فیش که اصلا حتی وقتی ست رو گرفت

nahid
08-22-2010, 06:23 PM
فینال که دیدن نداره تابلو که فدرر می برهhttp://caricatura.no.sapo.pt/celebrity/caricatures/Roger-Federer.jpg (http://caricatura.no.sapo.pt/celebrity/caricatures/Roger-Federer.jpg) فدرر به کسی میبازه که یا ازش بترسه وسابقه اش باهاش خراب باشه یا بازی طول بکشه حسابی به هم بریزه هی تور و اوت بزنه:443:http://www.windpowerdaily.com/benhewis.com/wp-content/uploads/2009/06/fednur.JPG (http://www.windpowerdaily.com/benhewis.com/wp-content/uploads/2009/06/fednur.JPG):379:

PowerVu
08-22-2010, 08:31 PM
اخبار و آمار روز پایانی تورنمنت:
==================

- اگر چه آخرین نبرد رو فیش در مسترز ایندین ولز 2008 به سود خود تمام کرده اما در رویارویی های قدیمی بین فدرر و فیش، نتیجه 5-1 به سود فدرر است. آخرین دیدار این دو در "فینال" یک تورنمنت در هاله 2004 آلمان بوده که فدرر در دو ست پیاپی فیش رو شکست داده!

- از سال 2006 که Juan-Carlos Ferrero به فینال رسید، فیش اولین بازیکن unseeded هست که به فینال راه پیدا کرده. از دوران OPEN ERA تا به حال هیچ بازیکن unseededـی نتونسته قهرمان مسترز سینسینتی بشه. ماردی فیش نهمین بازیکن unseededـی هست که در دوران Open Era به فینال سینسی راه پیدا می کنه. اگر از سال 85 میلادی حساب کرده باشیم، ماردی فیش سومین بازیکن فینالیست هست.

- اگر فیش بتونه با رنک فعلی 36 قهرمان مسابقات بشه، پس از Tom Gorman که با رنک 49 در سال 1975 قهرمان شد، اولین تنیسوری خواهد بود که با رنک پایین، به این مهم دست پیدا می کنه.

- ماردی فیش هفتمین تنیسوری است که در دوران Open Era با وایلد کارد به فینال سینسی می رسه و از جیمی کانرز در 1986، اولین فرد محسوب می شه. 2 تنیسوری که موفق شده اند با وایلد کارد قهرمان مسابقات مسترز سینسی بشن: Boris Becker در 1985 و Harold Solomon در 1977.

- فیش برای اولین بار هست که در فینال یک مسترز 1000 امتیازی حضور پیدا کرده و اگر بتواند برنده شود این ششمین عنوان قهرمانی برای ماردی فیش خواهد بود. او تا به حال در 17 فینال انفرادی تنیس حضور داشته.

- فدرر یکی از چهار بازیکنی است که توانسته در دوران Open Era سه عنوان قهرمانی در سینسی را از آن خود کند. Mats Wilander تنها بازیکنی است که در دوران Open Era چهار بار قهرمان سینسی شده. فدرر در سه بار قهرمانی این تورنمنت با آغاسی و سمپراس مساوی است. در کل تاریخچه تورنمنت سینسی تنها Wilander، George Lott و Bobby Riggs چهار بار قهرمان مسابقات شده اند.

- فدرر چهاردهمین بازیکنی است که در صد و یازده سال تاریخچه ی این تورنمنت، تونسته حداقل چهار بار به فینال برسه! رکورد حضور در فینال این تورنمنت در دستان William Talbert هست که هفت بار به فینال راه پیدا کرده.

- فدرر تا به حال در سینسی 8 بازی پشت سر هم را برنده شده. او به دنبال این است که بتواند اولین بازیکنی باشد که بعد از رکورد قهرمانی پیاپی آغاسی در سال های 95 و 96 ، با موفقیت از قهرمانی اش در سال گذشته دفاع کند. اگر در این کار موفق بشود، چهارمین بازیکنی خواهد بود که در دوران Open Era، قهرمانی اش در سینسی را تکرار می کند.

- فدرر سخت به دنبال دشت کردن هفدهمین عنوان قهرمانی اش در مسترزهای 1000 امتیازی، همچنین شصت و سومین عنوان مجموع قهرمانی هایش است. وی تا به حال در 90 فینال حاضر شده. (اما لزوماً هر 90 فینال را نبرده است!)

jiji-federer
08-22-2010, 09:11 PM
راجر چی کار می نیییییییییییییییییی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مابرد می خوایم.

I.man
08-22-2010, 09:19 PM
راجر ست اول رو خیلی مفت باخت. به نظر من بعد از باختن ست اول دوباره از لحاظ روحی بهم ریخت و با چلنج گرفتن روی ست پوینت فیش خودش رو ضایع کرد. اگه با همین شرایط روحی بخواد بازی کنه پیش بینی من 2-0 هست.

jiji-federer
08-22-2010, 10:09 PM
مررررررررررررررسیییییییییییییییییییییییییی راجر

jiji-federer
08-22-2010, 10:51 PM
تبرییییییییییییییییییی
ییییییییییییییییییی
ییییی
ییییییییییییک

pooya
08-22-2010, 10:51 PM
تبریک میگم.راجر قهرمان شد.:441:

Fakhruddin
08-22-2010, 10:54 PM
قهرمانی راجر رو که حقش بود به هوادارانش تبریک میگم.

I.man
08-22-2010, 10:54 PM
خوشحالم که راجر بازی رو برد و این قهرمانی رو تبریک میگم. :441:
اما به نظر من در مجموع راجر بازی خوبی انجام نداد :243: و اصلا در حد فینال بازی نکرد. بعضی وقتا ضربه هایی رو میرد که ادم احساس میکرد انگار داره یه بازی تمرینی انجام میده. این نظر شخصی منه و دوستان میتونن تایید با تکذیبش کنن ولی به نظر میومد راجر اصلا تاکتیک خاصی برای این بازی نداشت و انگار حریفش رو دست کم گرفته بود. و به نظر من فقط سرویس های خوبی زد.
به نظر شما قهرمانی با یه بازی معمولی نشونه چیه؟ :379:
در ضمن 2 تا come on گفت که کلی حال کردم. :434:
ولی هنوز از چلنجی که روی ست پوینت فیش گرفت عصبانی هستم. درسته که داشت ست رو میبرد و خیلی ناراحت بود ولی تابلو بود اون پوینت مشکلی نداره. دیگه تکرار نشه اسطوره :443:
و در انتها فیش واقعا خسته نباشی. :866:
راجر ما قهرمانی US OPEN رو می خوایم.

I.man
08-22-2010, 10:56 PM
راستی چقدر جام قهرمانی زشته. احساس کردم مجری گفت این جام ساخت 100 سال پیشه.

aretobe7
08-22-2010, 10:56 PM
تبریک به طرفدارای راجر
حق راجر بود ببره
تنها گیمی که برک شد گیم نهم ست سوم بود . البته از بازیکنی مثل فیش گیم سرو گرفتن کار خیلی سختیه.
خیلی به موقع برک کرد راجر .

Mohammad Reza
08-22-2010, 11:01 PM
قهرمانی اسطوره رو تبریک میگم..راجر بایدخیلی زودتر بازی رو تموم میکرد ولی دیگه خواست یکم حساسش کنه...این قهرمانی گامیست برای فتح یو اس اپن
Come On Roger
You Best

Alireza Murray
08-22-2010, 11:09 PM
تبریک میگم قهرمانی راجر رو به هواداراش
ولی یو اس اپن فرق میکنه ، من شرط میبندم راجر یو اس رو نمیبره:443:

Ahoura
08-22-2010, 11:11 PM
عجب بازیی نفس گیری بود راجر باید ست اولم می برد راجر 4 یا 5 تا بریک پوینت داشت ولی استفاده نکرد.

در هر حال قهرمانی استاد سوییسی را به دوستان تبریک می گم و امیدوارم راجر همینجوری عالی . با انگیزه و هوشیار در us open ظاهر بشه.:441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441:

I.man
08-22-2010, 11:12 PM

منم شرط میبندم اندی نمیبره :443: :350:
فعلا قهرمانی تو این تورنمنت رو عشقه :655:

Ahoura
08-22-2010, 11:13 PM

اره شرایط کاملا فرق داره ولی از این راجر هر کاری بر میاد.

Mohammad_Joulaei
08-22-2010, 11:17 PM
تبريك به قهرماني نسبتا سخت راجر مقابل فيش!!!!!

فيش واقعا عالي سرو كرد ولي سرويس همه بازي نيست!!!!!

ست اول راجر خيلي بد شانس بود 2 برك پوينت رو از دست داد!!!!!و ست دوم فيش تنها برك پوينتش رو از دست داد!!!!!و ست اخر فيش مرتكب اشتباه شد و بازي رو از دست داد!!!!!

به فيش خسته نباشيد ميگم!!!!

خب راجر تونست از عنوانش دفاع كنه!!!!و اماده بشه برا امتحان بزرگي كه در راهه USOPEN!!!!

ضمنا جام قشنگي برا سينسيناتي درست نكردن!!!!!

زنده باد اسطوره

Mohammad Reza
08-22-2010, 11:21 PM
علیرضا یادته تو چت باکس گفتی راجر قهرمان سینسینی نمیشه؟!:443:قهرمان شد!!!
اندی حالا حالاها باید منتظر باشه:350:از این نادال هر چیزی بر میاد!شاید خودش و واسه یو اس اپن آماده کنه!!ولی بدون شک راجر قهرمانی

Ahoura
08-22-2010, 11:24 PM
من نمی خوام به طرفدار های نادال توهین کنم. به هر حال نادالم تنیسوری که اسمش در تاریخ بار ها تکرار می شه.
اما اون دوست نادالیمون که در امضاش نوشته طرفدار های فدرر تا اطلاع ثانوی هیسسسسسسس باید کمی بیشتر راجع به امضاش فکر کنه.[/COLOR][/B][/SIZE]

Mohammad Reza
08-22-2010, 11:27 PM
من نمی خوام به طرفدار های نادال توهین کنم. به هر حال نادالم تنیسوری که اسمش در تاریخ بار ها تکرار می شه.
اما اون دوست نادالیمون که در امضاش نوشته طرفدار های فدرر تا اطلاع پانوی هیسسسسسسس باید کمی بیشتر راجع به امضاش فکر کنه.
اهورا جان اون دیگه امضاشه!میل شخصیشه...شما هم میتونی برعکسش و بنویسی!به قول ممد این یه جمله ای هست که تمام طرفدارن تو ورزشگاه ها این جمله رو روی مقوا دارن و گاه گاهی نشون میده!
:655:

Farid
08-22-2010, 11:28 PM
قهرمانی Federer رو به تمامی هوادارانش تبریک میگم.

Behnam RF
08-22-2010, 11:30 PM
تبریک به همه :655:راجر بازی خوبش را نکرد ولی حقش بو قهرمان شه:441::5:
یو اس ماله راجره:Box:
ضمنا 17 امین مسترز و دوم شدن در رکورد مسترز رو تبریک می گم:Clap::Flower:

dfblue
08-22-2010, 11:32 PM
تبریک میگم.راجر قهرمان شد.

Behnam RF
08-22-2010, 11:34 PM

مرسی
من درست یادم نیست ولی فکر کنم شما بودید فرید جان می گفتی راجر دیگه بر نمی گرده :379:
قهرمانی در مسترز زیاد ارزش نداره ولی + روجرز کاپ و دوم شدن در رنکینگ و ... به نظر من برگشت بهتر نداریم:coolphotos::heartbeating:

شایان نادال
08-22-2010, 11:42 PM
قهرمانی راجر رو به تمامی طرفداراش تبریک میگم و باید بگم حقش بود ببره ولی اینهمه جون کند واسه چی یه گلدون خیلی جام سینسیناتی زشته حالم به هم خورد جامشو دیدم (البته این نظر منه بقیه دوستان اگه از این جام خوششون میاد به اونا بی احترامی نشه) خب حالا باید ببینیم رافائل نادال (فاتح ویمبلدون)-اندی ماری (فاتح راجرز کاپ)-راجر فدرر(فاتح سیسیناتی) در یو اس اوپن چه خواهند کرد

farhad10
08-22-2010, 11:47 PM
با سلام

ضمن تبريك برد راجر به همه هواداران اسطوره؛
بنده تعجب ميكنم از كسايي كه ميگن كه راجر امشب خوب بازي نكرد!!
مگه راجر بايد چي كار ميكرد كه امشب انجام نداد!!
راجر 5 تا بريك پونت از كسي گرفت كه سويس هاي فوق العاده وحشتناكي ميزد و به همين راحتي نميشد اون رو بريك كرد.در ضمن در مواقعي كه كه بريك پوينت بود سرويس هاي عالي با سرعت فوق العاده بالا ميزد كه كاري از دست هيچ كسي بر نمي اومد.خب به هر حال راجر ارور هايي هم كه ميداد غير قابل اجتناب بود و با اون فشار بازي نميشد كه ارور در حد صفر باشدو در هر بازي اينگونه ارور ها وجود دارد.شما به وينر هاي راجر نگاه كنيد چيزي در حدود 40 تا وينر زده بود !!

به نظر من راجر امشب عالي بود؛ و با ارائه يك بازي بي نقص و عالي و با صبري كه داشت تونست مردي فيش را كه امشب شب خوبش هم بود شكست دهد و قهرماني مجدد خودش را تثبيت كند.

موفق باشيد
در پناه حق.

Ahoura
08-22-2010, 11:47 PM
قهرمانی راجر رو به تمامی طرفداراش تبریک میگم و باید بگم حقش بود ببره ولی اینهمه جون کند واسه چی یه گلدون خیلی جام سینسیناتی زشته حالم به هم خورد جامشو دیدم (البته این نظر منه بقییه دوستان اگه از این جام خششون میاد به اونا بی احترامی نشه) خب حالا باید ببینیم رافائل نادال (فاتح ویمبلدون)-اندی ماری (فاتح راجرز کاپ)-راجر فدرر(فاتح سیسیناتی) در یو اس اوپن چه خواهند کرد

مهم اینه راجر مسترز سینسیناتی رو برد نه اون گلدون.

Hossein Murray
08-22-2010, 11:49 PM
از پست تکراری بدم میاد !! ولی باید تبریک بگم به بچه های راجرنشان ... :655:
به لطف ان تی وی تونستم فینال رو ببینم . این مردی خیلی خوب بازی می کنه جدا ...
راجر هم بازی بود که باید می برد و برد ... مبارکش باشه ...
اما بیاین راه اندی تو مونترالو با راه راجر تو سینسی مقایسه کنید ... زمین تا آسمون فرق داره ...... منظوری نیستا ! ولی گفتم حواستون جمع باشه ! :434:

A!i
08-22-2010, 11:54 PM
منم قهرمانی راجر رو تبریک میگم:655::866: و امیدوارم تو اوپن امریکا بهتر از این ظاهر بشه.:443:
در ضمن من می خوام بدونم جام از این زشت تر و یغر ترم میشه درست کرد؟:3t1:خود راجر که از جام تعجب کرده بود.جام پارسال کجا این جام کجا:350:

I.man
08-23-2010, 12:30 AM
با سلام

ضمن تبريك برد راجر به همه هواداران اسطوره؛
بنده تعجب ميكنم از كسايي كه ميگن كه راجر امشب خوب بازي نكرد!!
مگه راجر بايد چي كار ميكرد كه امشب انجام نداد!!
راجر 5 تا بريك پونت از كسي گرفت كه سويس هاي فوق العاده وحشتناكي ميزد و به همين راحتي نميشد اون رو بريك كرد.در ضمن در مواقعي كه كه بريك پوينت بود سرويس هاي عالي با سرعت فوق العاده بالا ميزد كه كاري از دست هيچ كسي بر نمي اومد.خب به هر حال راجر ارور هايي هم كه ميداد غير قابل اجتناب بود و با اون فشار بازي نميشد كه ارور در حد صفر باشدو در هر بازي اينگونه ارور ها وجود دارد.شما به وينر هاي راجر نگاه كنيد چيزي در حدود 40 تا وينر زده بود !!

به نظر من راجر امشب عالي بود؛ و با ارائه يك بازي بي نقص و عالي و با صبري كه داشت تونست مردي فيش را كه امشب شب خوبش هم بود شكست دهد و قهرماني مجدد خودش را تثبيت كند.

موفق باشيد
در پناه حق.

مگه اولین بازی از راجر بود که میبینی که به این بازی میگی عالی

davidbeckham
08-23-2010, 12:30 AM
قهرمانی فدررو تبریک میگم

شایان نادال
08-23-2010, 12:34 AM
باید بگم رنک رافا در قسمت دوبل هفتادو پنجمه

Ehsλn
08-23-2010, 01:46 AM
من هم 63 قهرمانی روجر رو به تمام بچه ها تبریک میگم.
این مشت هم تو صورت کسایی که میگفتند روجر دیگه نمیتونه به دوران اوجش برگرده.

http://www.up.vatandownload.com/upimages/2010/Aug/23/jvoewek4lc.jpg

Farid
08-23-2010, 01:55 AM
مرسی
من درست یادم نیست ولی فکر کنم شما بودید فرید جان می گفتی راجر دیگه بر نمی گرده :379:
قهرمانی در مسترز زیاد ارزش نداره ولی + روجرز کاپ و دوم شدن در رنکینگ و ... به نظر من برگشت بهتر نداریم:coolphotos::heartbeating:
بله گفتم
اما از وقتی که Paul مربیش شده دیگه Passive بازی نمی کنه
ان زمان من فکر نمی کردم Federer مربی جدیدی رو بگیره و اینهمه یک مربی در نحوه بازی کردنش تاثیر داشته باشه.

PowerVu
08-23-2010, 03:10 AM
راستی چقدر جام قهرمانی زشته. احساس کردم مجری گفت این جام ساخت 100 سال پیشه.

گفت 111 سال پیش...

PowerVu
08-23-2010, 03:12 AM

تبریکات بنده رو نیز پذیرا باشین فرید جان. مبارک شما باشه.

PowerVu
08-23-2010, 03:32 AM
همونطور که حدس می زدم فدرر با اقتدار قهرمان این مسترز شد. به همه ی هوادارای خوبش تبریک عرض می کنم. واقعاً بازی فدرر، پس از ویمبی و استخدام مربی کهنه کار جدیدش، جون تازه ای گرفته و من در این تورنمنت خیلی ضربات و استراتژی های جدید از فدرر دیدم که از مرور تمرین های کارساز و همچنین نبوغ همیشگی سرشار و آمادگی مثال زدنی ش سرچشمه می گیره.

با توجه به افت اکثر متخصصان هارد کورت و اوج گرفتن مقتدرانه ی فدرر من پیش بینی می کنم یو اس اوپن امسال رو فدرر خواهد برد! گرچه به عنوان یه عاشق رافا، باورش برام خیلی سخته اما عملکرد ضعیف اکثر تنیسورهای متخصص هارد کورت در این مدت، این واقعیت تلخ رو برام ترسیم کرده!

اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های امسال ماردی در بخش انفرادی زده شد و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست و ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد، اما چه می شه کرد که آماده ترین تنیسور هارد کورت به پستش خورد. صد افسوس...

nima.a
08-23-2010, 04:01 AM
به نظر من فدرر خوب بازی کرد اما عالی نبود مثلا تایبریک ست اما فورهندهاش خوب وینر می آورد سریس هم خوب زد. دوندگیش هم عالی بود. به توپ هایی می رسید که من اصلا فکرشم نمی کردم.
ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد

از شما این حرف بعیده . . . . . . .
اگه تو فینال یک تورنومنت روی خاک همین ماردی با نادال می خورد بازم می گفتید ای کاش نادال بهش رحم می کرد؟؟؟
اگه قرار بود هر کس به خاطر دلسوزی به یکی دیگه ببازه که دیگه قهرمانی معنی نداشت. قهرمان یک تورنومنت یعنی این فرد از همه بهتره. من نمی دونم چرا شما اصلا این حرف رو میزنید.

PowerVu
08-23-2010, 06:20 AM
از شما این حرف بعیده . . . . . . .
اگه تو فینال یک تورنومنت روی خاک همین ماردی با نادال می خورد بازم می گفتید ای کاش نادال بهش رحم می کرد؟؟؟
اگه قرار بود هر کس به خاطر دلسوزی به یکی دیگه ببازه که دیگه قهرمانی معنی نداشت. قهرمان یک تورنومنت یعنی این فرد از همه بهتره. من نمی دونم چرا شما اصلا این حرف رو میزنید.

عِه عِه عِه!!!!!!!!! هنوز دو ثانیه نشده که خودم با زبون خودم گفتم که عملکرد فدرر از همه بهتر بوده در این تورنمنت. باااااااااااااز شما دارین حرف تو دهن من می گذارین که من نگفتم فدرر از همه بهتره بوده؟!!!!!

عرض کردم، شما نمی دونی ماردی فیش خودش رو با چه «جون کندنی» به این مرحله رسونده چون به بقیه ی بازیکن ها که توجه ندارین که! فقط منتظر می مونین تا فدرر به میدان بره و تصورتون این هست که همه تنیسورها مثل فدرر همیشه در حال استراحت هستند. اما اگر اون مطلب رو خوب می خوندین متوجه می شدین ماردی با توجه به محدودیت های بازیش و سنش در امسال یه غیر ممکن رو ممکن کرده! فقط یک عنوان مسترز کم داشت که اونم از شانسش نشد که بشه! تمام شد و رفت! ما حق نداریم تلاش و زحمت یه تنیسور رقیب فدرر رو بستاییم؟ نکنه اینم جزو گناه های کبیره ی نابخشودنی و سیئه هایی هست که عرش رو به لرزه در می آره؟!

اگر باز بیشتر توجه می کردین متوجه می شدین که ماردی یکی از تنیسورهای مورد علاقه ی من هست و اگر به تصمیم من می بود هیـــچ اشکالی نمی داشت که نادال در فینال مسترز به ماردی ببازه. (این نظر شخصی من هست و بیان کننده ی نظر طرفداران دیگر نادال نیست!)

شما نترس! اون جام و اون مقام حدود چند ساعت پیش به فدرر رسیده و اگر سنگ از آسمون هم بباره دیگه کس دیگری نمی تونه مالک اون جام و اون پول هنگفت Prize Money و هدیه های مالی اسپانسرهای متمولی مثل Olympus بشه. همه ش رسید به فدرر شما که تو عمرش تا حالا هیچ مقام و جایزه ای نبرده و در حسرت این یکی بود که شما براش سینه چاک کردین که نکنه کسی ازش پس بگیره! من به شما تضمین کتبی می دم. مطمئن باشید این جام مال فدرر شده!

شما فقط مو به مو نوشته ها رو می گردین ببینین کدوم کلمه ش رو می شه بهش گیر بدین اون رو در می آرین! مهم نیست که یه طومار مطلب دیگه نوشته شده باشه. فقط دنبال این جور چیزها هستین.

چقدر عادت بدی هست این کار واقعاً !!!

از شما بعیده از شما بعیده... چه کلک هایی هستین شما !
ببینین می شه از این موضوع هم یه دعوا درست کنین و کفن بپوشین برای فدرر؟!

Behnam RF
08-23-2010, 08:48 AM
راستی یک سوال خبری از مربی فدرر نبود در این تورنومنت کسی خبری نداره؟
فقط severin بود:379:

Lily Nadal
08-23-2010, 09:23 AM
ببخشید شما کجابازی فدرر رو دیدید که می گید خوب بازی کرد در کل که پنج ست هم بازی نکرد که رسید به فینال همه ی حریفاش مصدوم شدن یا کاملا خسته شده بودن به این می گن خودشانس

Barca&Lona
08-23-2010, 09:27 AM
سلام.تعجب می کنم از بعضی هاتون درست مثل مربی های ایرانی حرف می زنید وقتی می برند می گن تیم ما عالی بود ما خیلی خوب کار کردیم بچه ها تمام نکاتی رو که بهشون گفته بودم رو مو به مو انجام دادند گفته بودم که در هفته های اینده بهتر می شیم.ولی هفته ی بعد که می بازند تمام تقصیر ها رو گردن داور بیچاره و زمین و زمان می بندند ومیگند تیم حریف ضد فوتبال بازی کرد و... حالا قضیه سر راجر است وقتی می بره مخالف هاش میگن خوش شانس بود یا حریفش بد بازی کرد مثل همین بازی با باقداتیس.گفتین مثل بازی با رافا بازی نکرد اون سرو ها کجا این سروها کجا.درسته اگه مثل بازی با رافا بازی می کرد و راجر هم مثل رافا که الان جام در دست های راجر نبود. اینکه خدای شانس و مسیرش به فینال خیلی راحته.یه مقداری انصاف داشته باشین توی تنیس هیچ کس بازی رو از رو خوش شانسی نمی بره.چرا نمی گین که راجر توی 29 سالگی هم می تونه باعث شگفتی شما بشه. چرا نمی گین راجر خوب بازی کرد و حریفش رو مجبور به عقب نشینی کرد وقتی یه بازیکن می بره حتما عالی بازی کرده و از موقعییت هاش استفاده کرده.کلا بازیکن های دیگه مقابل رافا و راجر انگیزه ی زیادی دارند مخصوصا اونهایی که رنکشون پایینتره و این باعث میشه که تمام تلاش خودشون رو برای برد بکنند و معمولا هم در بازی بعد نمی تونند همون بازی رو انجام بدهند. راجر دیشب عالی بود.خداییش راجر چند بار موقعییت بریک کردن رو داشت و فیش چند تا .وقتی راجر میبره یه کم انصاف داشته باشین و نگین همه چیز دست به دست هم داد تا راجر قهرمان بشه و انگار خود راجر این وسط کشکه.بعد از هفت ماه این برد خیلی شیرینی بود .پیش به سوی یو اس اپن

Lily Nadal
08-23-2010, 09:35 AM
قهرمانی پروردگارشانس رو تبریک می گم .یادتون میاد که می گفتم رافا باپیرهن صورتی هیچی نمی شه این هم نتیجش بعد بگید خرافات

MaTAdoR
08-23-2010, 09:45 AM
منم این قهرمانی رو تبریک می گم:441:
ولی به نظر من فدرر هنوز اون فدرر گذشته نیست:379:
شاید نوع زمین بازی کمکش کرد
و اینکه در این ترنومنت او به حریفی نخورد تا محک جدی براش محسوب بشه
مثلا اگه دل پوتروی پارسال بهش می خرد آیا باز هم برنده بود؟
منظورم اینه که برا بردن مسابقات بزرگتر نیاز به آمادگی بیشتری است
هدفم کم ارزش نمودن بردش نیست (فقط نظرم رو گفتم)
چون به هر حال من از دیدن بازی فدرر واقعا" لذت می برم:866:

Lily Nadal
08-23-2010, 09:47 AM
حالا جدا از قهرمانی راجر بچه ها می دونستید که باقداتیس اصالتا لبنانیه کم و بیش می تونه عربی صحبت کنه

jiji-federer
08-23-2010, 11:28 AM
قهرمانی پروردگارشانس رو تبریک می گم .یادتون میاد که می گفتم رافا باپیرهن صورتی هیچی نمی شه این هم نتیجش بعد بگید خرافات

عزیزم امروز زود بیدار شدی هنوزداری کابوس می بینی میدونم قهرمانیه راجر برات سخته این قدر خودتو تابلونکن

jiji-federer
08-23-2010, 11:30 AM
ببخشید شما کجابازی فدرر رو دیدید که می گید خوب بازی کرد در کل که پنج ست هم بازی نکرد که رسید به فینال همه ی حریفاش مصدوم شدن یا کاملا خسته شده بودن به این می گن خودشانس

:254::254::254::254::254::254: فکر کنم تب داری عزیزم

nima.a
08-23-2010, 11:32 AM
PowerVu (http://tennistalkers.com/member.php?u=451) انقدر صغری کبری چیدن نداره که. من فقط گفتم این حرفی که یک نفر باید برای جوانمردی به یکی ببازه غلطه.

شما نمی دونی ماردی فیش خودش رو با چه «جون کندنی» به این مرحله رسونده چون به بقیه ی بازیکن ها که توجه ندارین
از کجا می دانید . . . . شما همیشه انقدر راحت درباره دیگران اضهار نظر می کنین؟
فقط منتظر می مونین تا فدرر به میدان بره و تصورتون این هست که همه تنیسورها مثل فدرر همیشه در حال استراحت هستند.
بازم بالایی
اما اگر اون مطلب رو خوب می خوندین
شما پست من رو خوب نخوندین !
ما حق نداریم تلاش و زحمت یه تنیسور رقیب فدرر رو بستاییم؟
شما از فیش تمجید نکردین بلکه گفتین ای کاش فدرر جوانمرد بود و می باخت!
شما نترس! اون جام و اون مقام حدود چند ساعت پیش به فدرر رسیده و اگر سنگ از آسمون هم بباره دیگه کس دیگری نمی تونه مالک اون جام و اون پول هنگفت Prize Money و هدیه های مالی اسپانسرهای متمولی مثل Olympus بشه. همه ش رسید به فدرر شما که تو عمرش تا حالا هیچ مقام و جایزه ای نبرده و در حسرت این یکی بود که شما براش سینه چاک کردین که نکنه کسی ازش پس بگیره! من به شما تضمین کتبی می دم. مطمئن باشید این جام مال فدرر شده!

نگران نباش من نمی ترسم! راستی همه طرفداران نادال مثل شما فقط بلدن استهزا کنن؟ (البته که نه!)
شما فقط مو به مو نوشته ها رو می گردین ببینین کدوم کلمه ش رو می شه بهش گیر بدین اون رو در می آرین! مهم نیست که یه طومار مطلب دیگه نوشته شده باشه. فقط دنبال این جور چیزها هستین.
لطفا از ذهن من حکم صادر نکنین!
ببینین می شه از این موضوع هم یه دعوا درست کنین و کفن بپوشین برای فدرر؟!
شما اصلا حرف من رو تفهمیدی. اصلا فدرر به جهنم. من دارم می گم حرف بی ربط زدین. به فدرر و نادال هم ربطی نداره

*/ در ضمن هر جوابی به این پست داده بشه من دیگه این ماجرا رو دنبال نمی کنم. بابت این دو پستم از همه عذر میخوام. والسلام /*

Mohammad Reza
08-23-2010, 11:47 AM
اگه بخوایم به آمار بازی راجر دقت کنیم میبینیم که:
راجر خوب ایس زده11ایس راجر مقابل 17تای فیش!واقعا هر دو تنیسور خوب سرویس زدن و به همین علت بود که هیچ کدوم بریک نمیشدن!این میتونه واسه هر 2تنیسور خبر خوبی باشه..فیش 3دابل فولت داشت که فکر کنم هر 3تاش تو ست اول بود،بعد از ست اول دیگه نداشت؛راجر خوب بود یه دونه بیشتر نداشت..هرطور به آمار نگاه میکنم میبینم برتری با راجر بوده نه فیش!
Total Points Won,Total Return Points Won,Total Service Points Won کامل راجر برتر بوده..
نکته ای که دیشب دیدم این بود که راجر سرویس دومم بد نزد؛خیلی خوب روش کار کرده بود،واقعا با یه اعتماد به نفس خاصی میزد..فقط ریترن ها سرویس خیلی بد ظاهر میشد!یعنی بعضی از توپ هایی که ریترن دادنشون کار حضرت فیله ریترن میکرد ولی بعضی توپ ها رو به راحتی به تور میزد!ولی در کل بازی خوبی بود..راجر تاکتیک های مختلفی رو در بازی ارائه داد..باید یکم رو بکهندهاش کار کنه..هر کی میگه راه راجر برای فینال آسون بوده اشتباه میکنه!چرا آسون بوده!؟مصدوم شده که شده،اینم بخشی از تنیسه دیگه،تازه باگداتیس اگه بد بود نادال و شکست نمیداد!!!فیش بزرگان زیادی رو شکست داد،موری.رادیک پس سخته شکست دادن فیش که راجر اینکار و کرد!
حالا این قهرمانی دیگه به خاطره ها میپیوندد و حال باید آماده یو اس اپن باشیم..
Come On Roger

farhad10
08-23-2010, 11:57 AM
مگه اولین بازی از راجر بود که میبینی که به این بازی میگی عالی
با سلام

دوست عزيزم بنده بازي هاي قبل راجر را هم ديده ام ولي به نظر ميرسد كه شما بازي هاي قبل راجر را در طي اين مدت اخير نديده ايد!!؟
راجري كه متاسفانه توي اين مدت اخير اكثر فورهنداش ارور بود و بكنهد هاش هم به در و ديوار ميخورد يا به تور، حالا ديشب با اين بازي كه كرد بايد هم بگيم عالي بود!!
ديشب هم فورهنداش خيلي خوب بود و هم بكهنداش و سرويسش هم كه فوق العاده بود و حركتاي هجومي روي تور هم نتايجش رو اخر بازي مشاهده كرديد بعلاوه وينر هايي كه زده بود!!
به نظر من راجر نسبت به بازي هاي قبل خودش ديشب عالي بود و درسته كه هنوز به اون شرايط رويايي خودش نرسيده اما با اين بازي هايي كه داريم ميبينيم روز به روز داره نزديك ميشه.

موفق باشيد
در پناه حق.

Ahoura
08-23-2010, 12:00 PM
همونطور که حدس می زدم فدرر با اقتدار قهرمان این مسترز شد. به همه ی هوادارای خوبش تبریک عرض می کنم. واقعاً بازی فدرر، پس از ویمبی و استخدام مربی کهنه کار جدیدش، جون تازه ای گرفته و من در این تورنمنت خیلی ضربات و استراتژی های جدید از فدرر دیدم که از مرور تمرین های کارساز و همچنین نبوغ همیشگی سرشار و آمادگی مثال زدنی ش سرچشمه می گیره.

با توجه به افت اکثر متخصصان هارد کورت و اوج گرفتن مقتدرانه ی فدرر من پیش بینی می کنم یو اس اوپن امسال رو فدرر خواهد برد! گرچه به عنوان یه عاشق رافا، باورش برام خیلی سخته اما عملکرد ضعیف اکثر تنیسورهای متخصص هارد کورت در این مدت، این واقعیت تلخ رو برام ترسیم کرده!

اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های امسال ماردی در بخش انفرادی زده شد و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست و ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد، اما چه می شه کرد که آماده ترین تنیسور هارد کورت به پستش خورد. صد افسوس...

حرفات کاملا درسته. این خیلی خوبه که طرفدار های نادال وقتی راجر خوب بازی می کنه از بازیش تعریف کنند و برالعکس طرفدار های راجرم باید همینکارو بکنند. اما اینکه راجر باید بهش رحم می کرد کمی بی معنی بود. رحم کردن مال جنگو خون ریزی نه مال ورزش و مسابقه. فیش در این راه زحمت زیادی کشید و تنیسور های بزرگی مانند رادیک.ماری و ورداسکو رو حذف کرد ولی دیگه در مقابل راجر کم اورد.

Rafa
08-23-2010, 12:23 PM
پاور جون باز ملت رو سر کار گذاشتی:251::254::434:
این کاربران جدیدالتأسیس احتمالا خبر ندارن!:160:

nahid
08-23-2010, 12:39 PM
این فدرر ول کن نیست تا کلکسیون گلدون و دیس و سماور خودشو تکمیل نکنه دست بردار قضیه نیست.با این وضعیت روحیه ای عالی برای us open گرفت .نادال که در هارد کورت ضعیفه وامتحانشو تو این دو تا مسدرز پس داد .موری هم که بدنش کشش قهرمانی گرند اسلم رو نداره.با این حساب us امسال بازم مال فدرره.به طرفداران فدرر توصیه میکنم اصلا قصه نخورن ونگران نباشن وفقط به این فکر کنن که امسال راجر تو عکس با جام us خوش تیپ می افته یا نه :434: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:DzpDo54qQmiR2M:http://blog.kgmoments.com/wp-content/uploads/2009/06/federer.jpg&t=1

Mohammad
08-23-2010, 12:58 PM
ببخشید که با تاخیر تبریک میگم، این اینترنت ما قطع بود. به هر حال تبریک میگم به دوستان راجری.
این الجزیر ه ای ها مسخره کردن ما رو؟ چرا عادل از این خط گزارش میکنه اون یکی از اون خط؟ مگه بیمارید؟ بشینید کنار هم خب. واقعا کار از این عجیب تر میشه؟:379:
بازی خوبی نبود کلا، من خوشم نیومد، نکته عجیبش اول در مورد فیشه که از اولین بازیش تو این تورنمنت اصلا شبیه گذشته بازی نمیکرد، یعنی از بیسلاین کاملا Passive بازی میکنه و اکثر توپها رو به وسط زمین میزد (مایل به بکهند راجر) و خیلی کم پیش میومد برای وینر زدن ضربه ای بزنه.
راجر هم نسبت به بازی قبلیش بدتر بازی کرد و به نظر من یه ذره Tentative بود.

Rafa
08-23-2010, 03:01 PM
هر کی میگه راه راجر برای فینال آسون بوده اشتباه میکنه!چرا آسون بوده!؟مصدوم شده که شده،اینم بخشی از تنیسه دیگه،تازه باگداتیس اگه بد بود نادال و شکست نمیداد!!!فیش بزرگان زیادی رو شکست داد،موری.رادیک پس سخته شکست دادن فیش که راجر اینکار و کرد!
Come On Roger
درود، دوست عزیز ، خب بخشی از تنیس که هست ولی اونی که میگه راهش آسون بوده اشتباه نمیکنه! آسون بوده دیگه ! فرض کن شما میخوای تنیس بازی کنی ! حریفات بیان کنار بکشن و شما با کمترین تایم آن کورت برین دور های بعدی، خب آسونه دیگه!:350:وقتی کلی انرژی میتونی برا بازیای بعدیت سیو کنی، این که دیگه خیلی واضحه:443:
بگداتیس که خیلی بد بود، اگه بد نبود که براحتی تو دو ست بازی رو وا نمیداد!!!:379: غیر از اینه؟!!! البته من بازی رو ندیدم :shame:، ولی اصلا انتظار اون نتیجه رو نداشتم !!!
29 درصد سرویس اول، واقعا خسته نباشی:3t1: بر عکس جلوی رافا هی چپ و راست ایس بزن!
حریفای قدری که به راجر خوردن، کچلنکو و فیش بودن!
البته اگه دقت کرده باشین ست سوم فیش زیر 40 درصد سرویس اول زده بود و راجر 75 درصد!
اگه فیش سرویس اول رو خوب زده بود، بازی باز به تایبریک کشیده میشد و امکان هر اتفاقی بود!:443: با این حال و نمایش ضعیف فیش در ست سوم اختلافشون فقط یه بریک بود!
من هم برا فیش ناراحت شدم، بیچاره نزدیک بود تو عمرش یدونه مسترز ببره!

Mohammad Reza
08-23-2010, 03:36 PM
درود، دوست عزیز ، خب بخشی از تنیس که هست ولی اونی که میگه راهش آسون بوده اشتباه نمیکنه! آسون بوده دیگه ! فرض کن شما میخوای تنیس بازی کنی ! حریفات بیان کنار بکشن و شما با کمترین تایم آن کورت برین دور های بعدی، خب آسونه دیگه!:350:وقتی کلی انرژی میتونی برا بازیای بعدیت سیو کنی، این که دیگه خیلی واضحه:443:
بگداتیس که خیلی بد بود، اگه بد نبود که براحتی تو دو ست بازی رو وا نمیداد!!!:379: غیر از اینه؟!!! البته من بازی رو ندیدم :shame:، ولی اصلا انتظار اون نتیجه رو نداشتم !!!
29 درصد سرویس اول، واقعا خسته نباشی:3t1: بر عکس جلوی رافا هی چپ و راست ایس بزن!
حریفای قدری که به راجر خوردن، کچلنکو و فیش بودن!
البته اگه دقت کرده باشین ست سوم فیش زیر 40 درصد سرویس اول زده بود و راجر 75 درصد!
اگه فیش سرویس اول رو خوب زده بود، بازی باز به تایبریک کشیده میشد و امکان هر اتفاقی بود!:443: با این حال و نمایش ضعیف فیش در ست سوم اختلافشون فقط یه بریک بود!
من هم برا فیش ناراحت شدم، بیچاره نزدیک بود تو عمرش یدونه مسترز ببره!
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..

Mohammad_Joulaei
08-23-2010, 03:58 PM

معلوم نيست راجر چي به حال و روزت اورده كه اين حرفا رو ميزني!!!!اين حرفا از شما بعيده و در شان شما نيست!!!!من فكر ديگه اي راجب شما ميكردم!!!!مگه تو دنياي حرفه اي تنيس كسي به كس ديگه رحم ميكنه!!!!!متخصصاي هارد اماده نبودن!!!!!

koury
08-23-2010, 05:36 PM
من هم با تاخیر قهرمانی فدرر رو به هواداراش تبریک میگم،

همینطور قهرمانی برادران برایان رو به تمام کسانی که این به این دو برادر و دوبل علاقه دارن تبریک میگم!! واقعا دارن برمیگردن به دوران اوجشون...:655:

msh13792
08-23-2010, 05:39 PM
خیلی حال داد به من قهرمانی راجر
نمیدونمدقیقا چه سطحیاز بازش ر ارائه داده اما امیدوارم که تو گرنداسم آمریکا قهرمانی رو بگیره

Ahoura
08-23-2010, 07:04 PM
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..

خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.:379::379::379::379::379:

Mohammad Reza
08-23-2010, 08:14 PM
خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.:379::379::379::379::379:

(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم:655:

Ahoura
08-23-2010, 09:00 PM
(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم:655:

شما باید منو ببخشی. شرمنده. از این قهرمانی خیلی ها سوختن و تمام سعی و تلاششونو می کنن که با بهونه های الکی قهرمانی اسطوررو بی ارزش کنن. خودشونم می دونم راجر در هارد کورت فوق العادست. اما بازم بهونه می تراشن.

خوشم میاد طرفدار های اسطوره مثل خودش اخره تربیتو اخلاقن دمت گرم.
البته بعضی از دوستان نادالی هم ادمای خیلی مودبین ولی در کل می گم.

Reza23
08-23-2010, 09:19 PM
قهرمانی فدرر تو سینسی مبارک دوستان فدرری.
نوش جونتون

A!i
08-23-2010, 09:35 PM
come on roger lets go for us open
win 2009 & 2010
http://cache.boston.com/resize/bonzai-fba/AP_Photo/2010/08/22/1282510215_8227/539w.jpg 2010

http://www.reuters.com/resources/r/?m=02&d=20090823&t=2&i=11329744&w=300&fh=300&fw=&ll=&pl=&r=2009-08-23T185710Z_01_BTRE57M1GNG00_RTROPTP_0_TENNIS-MEN-CINCINNATI 2009

Mohammad Reza
08-23-2010, 09:44 PM
قهرمانی فدرر تو سینسی مبارک دوستان فدرری.
نوش جونتون
رضا جون کجایی بابا دلم واست یه ذره شده:866:پیدات نی؟!:866:

PowerVu
08-24-2010, 06:27 AM
معلوم نيست راجر چي به حال و روزت اورده كه اين حرفا رو ميزني!!!!اين حرفا از شما بعيده و در شان شما نيست!!!!من فكر ديگه اي راجب شما ميكردم!!!!مگه تو دنياي حرفه اي تنيس كسي به كس ديگه رحم ميكنه!!!!!متخصصاي هارد اماده نبودن!!!!!

محمد عزیز راجر هیچ چیزی به حال و روز من نیاورده. متاسفانه شما مطالبی که می نویسم رو خوب مطالعه نمی کنین! حقم دارین. من دارم برای یو اس اوپن پیش بینی می کنم که کسی به آمادگی فدرر الان پیدا نمی شه، شما باز فکر کردی دارم این تورنمنتی که تموم شد رو می گم و (به قول شما) بردش رو می خوام لوث کنم؟

شما اونقدر بی توجه به نوشته های من، این مطلب رو نوشتین که نکردین حداقل پست قبلی رو درست بخونین که از خود فدرری ها بیشتر از عشق شما تعریف کردم. ضمناً این تعریف رو برای شما و دوستان شما نکردم که ازم خوششون بیاد. بلکه به خاطر SOLID بودن فدرر در کسب این قهرمانی نوشتم و الانم واقعاً نمی دونم چرا دارم این جوابیه رو می نویسم!!! انگار من برای ابراز نظراتم باید به شما تقاص پس بدم گویا!!!

در مورد رحم کردن هم برای بار شونصدم عرض می کنم! من وقتی دیدم همه ی زحمات این چند ماهه ی ماردی فیش در یک فینال نزدیک به باد رفت پیش خودم گفتم ایکاش همونطور که ما در جهان پهلوان تختی و پوریای ولی روحیات والای جوانمردی رو سراغ داریم که گاهی برای برد حریف ضعیفشون با مردانگی مسابقاتشون رو از قصد شُل میگرفتند که حریف برنده بشه، در دنیای حرفه ای تنیس هم چنین چیزی گاهی وجود می داشت! (که نداره). فیش شایستگی داشت که قهرمان بشه منتها شایسته تر از اون (فدرر) در این فینال حضور داشته که بالاخره همونم برنده شد. همین و بس! می خواین برای شما هم یه دور دیگه از ابتدا توضیح بدم؟!

مورد بعد: متخصصای هارد الان به نظر شما آماده هستند؟ که من رو مسخره می کنین؟ اندی رادیک یه زمانی Ace هایی می زد که بیا و ببین! روی هارد کورت لرزه به اندام حریفان مینداخت! الان چی به سرش اومده؟ بردیچ کجاست؟ (باقداتیس می آد و راحت حذفش می کنه!). فورهند سودرلینگ الان چه وضعی داره؟ قهرمان مدال نقره ی المپیک 2008 فرناندو گونزالز بدشانس مصدوم نکنه الان روی فرمه؟! فرناندو ورداسکو چی به سرش اومده که دیگه نمی تونه طوفان نیمه نهایی استرالیای 2009 رو در هارد کورتی دیگه به پا کنه؟! دیگران و دیگران چی؟ علی-ویلفرد سونگا که مثل دل پاترو مصدومه! نواک که جدیداً به صورت نافرمی تو بازی های حتی "دو از سه" هم از لحاظ توان کم می آره! دَویدنکو که بعد مصدومیت تعطیل تعطیل شده و حتی نتونست تو زمین های رسی که تخصصش هست، از عناوین پارسالش دفاع کنه!!

کی به غیر فدرر تو هارد آماده (برای بردن Best of 5) هست که شما من رو دست میندازی؟

شما هر جوری دوست دارین راجع به من فکر کنید! من هیچ ناراحت نمی شم که شما نظر واقعی تون رو نسبت به شخص خودم بهم بگین. در حضور همه هم بگین نه در خفا !

دعوا و جدل می خواین راه بندازین، چرا تعارف می کنین؟!

الانم دوباره میآن و میگن اینا چیه نوشتی؟ چرا نوشتی رحم؟ چرا نوشتی درد؟ چرا نوشتی کوفت؟! چرا نوشتی زهر مار؟!!!!

روزگار ما رو ببین! از این به بعد نظراتم رو لابد باید تک به تک ابتدا، نُواب اربعه Confirmـِشون کنن، بعد به رشته ی تحریر دربیارمشون!

PowerVu
08-24-2010, 08:22 AM
PowerVu (http://tennistalkers.com/member.php?u=451)

شما از فیش تمجید نکردین بلکه گفتین ای کاش فدرر جوانمرد بود و می باخت!

شما اصلا حرف من رو تفهمیدی.

که من از بازی و عملکرد فیش تمجید نکردم؟!؟؟!؟!؟ چشمان زیبای عاشق کُش مبارکتون رو باز کنید و ببینید که در پست شماره 200، بنده راجع به ایشون چه چیزی عرض کردم:

اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های امسال ماردی در بخش انفرادی زده و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست
شما بنده رو نفهم خطاب کردین. اشکالی نداره! ابراز عقاید در این فروم کاملاً آزاده.

اگر باز هم فحشی ناسزایی چیزی داشتین حتماً برام حواله شون کنین. من به کمک همین ابراز نظرها فرهنگ حاکم بر جامعه پیرامونم رو بیشتر و بهتر میشناسم.

2329
08-24-2010, 11:07 AM
من هم قهرماني راجر فدرر عزيز را تبريك عرض مي كنم و اميدوارم اين قهرماني ادامه داشته باشد. در ضمن به نظر من انجام بازي در مراحل ابتدايي كمك شاياني به روي فرم آمدن يك تنيسور مي كند همانطور كه نادال در بسياري از مسابقات با انجام بازيهاي مراحل مقدماتي شكل مطلوب خود را بدست مي آورد و سپس در مراحل پاياني با قدرت بيشتري به مسابقات ادامه مي دهد. از اينرو به نظر من كم شدن تعداد بازيهاي فدرر در دو مرحله ابتدايي باعث خارج شدن از فرم اصلي و عدم آمادگي كامل جهت ساير مراحل گرديده بود كه خوشبختانه فدرر موفق شد به هر نحوي كه شده با اين مشكل كنار بيايد .:441::441::441::441::441::441:

Rafa
08-24-2010, 11:22 AM

درود محمد رضا جان، دوست عزیز من نخواستم که برد راجر رو لوث کنم! فقط چیزایی که گفتم حقایقی بود که نباید نادیده گرفته میشد، البته به نظر خودم!
میدونم نسبت راجر به هاردکورت های آمریکا مثل نسبت رافا به خاک هستش که، راجر حتی در بدترین روز هاش هم میتونه برنده شه، اعتماد به نفسش که بالاترین!:441:
حالا تو بست آو فایو مگه میشه به این راحتی شکستش داد!
به نظرم جلوی کچلنکو بهترین بازیش رو انجام داد و این شایستگیش رو برا قهرمانی اثبات میکنه!
من گفتم که از ناکامی فیش ناراحت شدم ، حالا نه اینکه حریفش راجر بود، هر کس دیگه ای بجز رافا هم بود همین حسو داشتم! چون همون طور که پاور جان هم گفتن فیش با جون کندن به این مرحله رسیده بود!
پیش بینی کرده بودم فیش رادیک رو میبره برخلاف اکثرا بچه ها! همینم باعث شد که فینال رو طرف فیش باشم!:shame:
حالا این استاد سوییسی! اومدن به این شکل قلمبه سلمبه پست میزنن خبر ندارن که من تو فینال استرالیا با اینکه راجر 16 امیشو دشت میکرد، طرفدارش بودم و از قهرمانیش هم خیلی خوشحال شدم ! و برخلاف حرف های مودبانشون هیچ احساس سوزشی ندارم ، همه چیرو شفاف گفتم حالا خودتون میدونید!
به هر حال اگه ناراحت شدی ، عذر میخوام :shame::655: این حرفای منم زیاد جدی نگیر ، این بحثم همین جا تموم میکنم!
راستی من ممد جواد نیستم! یه عمره تو این فروم عضویم کسی اسممونو نمیدونه:240::240::240:

!GH-9924
08-24-2010, 12:25 PM
تو بازي با بگدتيس به هيچ وجه منظورتونو راجبه شانس نميفهمم شانس تو تنيس به جز تو پوينتاي حساس كه شايد يكي دو تا تو هر بازي باشه معنايي نداره..
پس اينقد انگشت شماره كه به هيچ وجه نميشه به زبونش اورد.
راجر خوب(نه خيلي) بود و اصلا نميذاشت مارك ريتم لازم هميشگي شو بگيره.در ضمن راجر با اين كه با يك ريترنر خوب بازي ميكرد امار سرو اش هم ميشه گفت بد نبود.
يكي از موارد ديگه اين بود كه تو اينديانا راجر بيشتر backhand to backhand بازي ميكرد اما اين جا راجر و net approachهاي زياد رو نرو مارك رفته بود و عرصرو بهش تنگ كرده بود و حسابي كار مارك رو باسه هيت كردن پسينگ شات سخت كرده بود.

Rafa
08-24-2010, 02:42 PM
Battle for London (source: barclaysatpworldtourfinals website)

Rank – Name – Points
1 – Nadal – 8,840 (qualified)
2 – Federer – 5,305
3 – Murray – 3,955
4 – Soderling – 3,600
5 – Djokovic – 3,555
6 – Berdych – 3,525
7 – Roddick – 3,125
8 – Ferrer – 2,820
9 – Verdasco – 2,780
10 – Tsonga – 2,075
11 – Melzer – 2,040

M∂hdi
08-24-2010, 03:04 PM
راجر : شاید من از او شایسته تر بودم.

راجر فدرر تا رسیدن به عنوان قهرمانی تنها 3 ساعت و 17 دقیقه در زمین بازی کرد.

فیش : من به نوعی در حرفه ام میخواستم با بدست آوردن یک تورنمنت بزرگ در ذهن ها باشم. واقعا میخواستم یک قهرمان بزرگ لفب بگیرم. این میتونست عالی باشه.

فیش گفت: تو بازنده آن بازی هستی اما میدونی او ممکنه مسیرتو هموار کنه.

فیش در تای بریک های این فصل برد 18 به 5 را در کارنامه دارد که نشان دهنده اعتماد به نفس بالای اوست
زمانی که امتیازها را با کمی سختی بدست می آورد. فدرر در تای بریک 5 به 4 جلو و زننده خوش شانس سرویس برای 2 امتیاز بعدی تا گرفتن ست بود.

فدرر گفت: من در 2 هفته اخیر خوب بازی کردم و بازی امروز اثبات دیگریست که من همچنان خوب بازی میکنم. او تا قبل از باخت سال پیش به دل پوترو 5 سال مداوم قهرمان یو اس اوپن بود.

خوب است بدانیم که کار سخت او از بعد از ویمبلدون شروع شده است.

By JOE KAY, AP Sports Writer

*قهرمانی راجر مبارک

pourya RF
08-24-2010, 03:47 PM
فکر کنم از این دیرتر نمیشد.قهرمانیه راجر عزیز رو به همه ی طرفدارانه عزیز راجر تبریک میگم.