PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهران یا جنوب؟

A!i
08-03-2010, 02:36 PM
دوستان با توجه که قراره یه مسابقه بین بچه های تنیس تاک انجام بشه گفتم این نظر سنجی به مدت 1 هفته اینجا قرار دهم تا با توجه به امار و ارقام ان طی یک هفته محل مسابقات را تعیین کنیم.

A!i
08-03-2010, 02:45 PM
دوستان عزیز می توانند به صورت پیشنهاد زمان و زمین های تنیس مجموعه مورد نظر را در یک پست اعلام کنند تا در اخر بیشترین رای برای محل زمین و تاریخی مقرر با پیشنهاد های دوستان اعلام شود
با تشکر:443:

A!i
08-03-2010, 02:46 PM
به نظر من یک روز 5 شنبه زمین های مجموعه ورزشی استقلال در تهران مناسب است.:443:

Alireza Murray
08-03-2010, 03:17 PM
من میگم تو اهواز و روز جمعه برگذار بشه بهتره چون تعداد بچه های جنوبی بیشنره و اونایی هم که در شیراز یا اصفهان هستند بیان اهواز براشون بهتره تا بیان تهران و همچنین حسین هم مسیرش به اهواز نزدیک تره تا تهران
زمینش هم زیاد مهم نیست هر جا باشه ولی اگه تو زمینه شرکت نفت یا دانشگاه باشه بهتره

Mohammad Reza
08-03-2010, 03:26 PM
من که تنیس تا حالا بازی نکردم ولی هر کجا دوست دارید بندازید تا منم بیام نگاه کنم حالا فرق نمیکنه کجا باشه!!!هر جا باشه من میام؛اگه اهواز باشه چه بهتر!تاریخش یه روزی باشه که همه بچه ها بتونن بیان مثلا پنجشنبه و جمعه خوبه!!!من بیشتر دوست دارم بچه ها رو از نزدیک ببینم این خوش تره تا بازی کردن!

PowerVu
08-03-2010, 08:50 PM
اینجوری فایده نداره که. شده مثل مجمع حقوق بشر سازمان ملل که قرار بود به وضعیت حقوق بشر در ایران رسیدگی کنه!

16 کشور مخالف ایران بودند، 16 کشور هم موافق (امثال اون کشورهایی که نفت تقریباً مجانی از ایران می گیرند و جنس های آشغالشون رو به ما غالب می کنند)

آخرش هم بی نتیجه موند. اینجا هم همونجوری شده. 10 نفر موافق جنوبن، 10 تا موافق تهران.

ما رو باش! دلمون رو الکی خوش کرده بودیم. همون با دیوار خونمون تمرین کنم سنگین تره.

aidintennis
08-03-2010, 09:23 PM
من میگم تو اهواز و روز جمعه برگذار بشه بهتره چون تعداد بچه های جنوبی بیشنره و اونایی هم که در شیراز یا اصفهان هستند بیان اهواز براشون بهتره تا بیان تهران و همچنین حسین هم مسیرش به اهواز نزدیک تره تا تهران
زمینش هم زیاد مهم نیست هر جا باشه ولی اگه تو زمینه شرکت نفت یا دانشگاه باشه بهتره
ببخشید.ولی دیگه چیزی نمی خواین

Mohammad Reza
08-03-2010, 10:29 PM
آقا بهترین راه حل اینه که تو تهران بندازیم!!بهتره چون هم پایتخته هم بهترین راهه که بچه ها دور هم جمع شن..حالا جنوبی ها تصمیم بگیرن

pourya RF
08-03-2010, 11:33 PM
اینجوری فایده نداره که. شده مثل مجمع حقوق بشر سازمان ملل که قرار بود به وضعیت حقوق بشر در ایران رسیدگی کنه!

16 کشور مخالف ایران بودند، 16 کشور هم موافق (امثال اون کشورهایی که نفت تقریباً مجانی از ایران می گیرند و جنس های آشغالشون رو به ما غالب می کنند)

آخرش هم بی نتیجه موند. اینجا هم همونجوری شده. 10 نفر موافق جنوبن، 10 تا موافق تهران.

ما رو باش! دلمون رو الکی خوش کرده بودیم. همون با دیوار خونمون تمرین کنم سنگین تره.

فکر کنم من از دیوار خونتون بهتر باشم...

A!i
08-03-2010, 11:34 PM

پاور جان یه مقدار دندون رو اون جیگر بذار بالاخره معلوم میشه:434::443:

شایان نادال
08-04-2010, 12:30 PM
به نظر من مسابقاتو بزارین تو اهواز البته بهتره بزارین تو زمین های دانشگاه چون خلوته و زمیناشم بهتره.

Saeed4progress
08-05-2010, 03:08 PM
بابا دلتون خوشه! تو این سایت فقط در مورد فدرر و نادال صحبت میشه و بس. اینجور پیشنهادها جواب نمیده. چون همه میخوان در فضای مجازی پنهان باشن.

kiavash
08-05-2010, 04:27 PM
بابا دلتون خوشه! تو این سایت فقط در مورد فدرر و نادال صحبت میشه و بس. اینجور پیشنهادها جواب نمیده. چون همه میخوان در فضای مجازی پنهان باشن.

:688:

A!i
08-05-2010, 04:28 PM

هیچم اینطور نیست کافیه اغلب بچه ها بخوان .:379:
این طرز فکر برای کسانیه که میان نظر میدن و بعد دیگه براشون مهم نیست :3t1:
که خدا رو شکر اینجا همچین کسی رو نداریم:443::655:

Mohammad Reza
08-05-2010, 04:28 PM
1-این نظر شخصی شماست و قابل احترامه:655:ولی...
2-کی میگه فقط در مورد فدرر و نادال صحبت میشه؟شکر خدا بچه ها به غیر از این دو اسطوره در مورد خیلی تنیسورهای دیگه نیز بحث میکنن!!در مورد تورنمنت ها زمین ها صحبت میشه!به هم کمک میکنن بهترین راکت و واسه هم انتخاب کنن،در مورد انواع سطوح افتخارات آمار و ارقام و ... خیلی چیزای صحبت میشه! پس تو چه سایتی در مورد فدرر و نادال صحبت نمیشه!!!آهان فهمیدم..خدا روزی همه رو میده!!بله!سایت های دیگه تنیس در مورد مربیگری داوری و ... صحبت میکنن تنیس تاک که اصلا در مورد هیچی صحبت نمیکنه:350:
3-همه یعنی کی؟!:379:منظور شما از همه یعنی همه کاربران سایت هست ولی من که یه کاربر سایتم،پنهان نمیشم!!هم عکسم (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2860)و گذاشتم هم وبلاگم (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2860) هست هم میتونی من و در استان بوشهر بندر دیر ملاقات کنی!!اگه یکم تو تنیس ماهر بودم هم تهران میومدم!
تازه من اومدم بوشهر واسه اجرا تئاتر گفتم هر کدوم از بچه های بوشهری دوست دارن بیان همه میبینمشون هم کنار هم تئاتر میبینیم
در آخر امیدوارم :866::866::866:همه همدیگر و ملاقات کنیم

aidintennis
08-05-2010, 08:21 PM
البته دیگه در باره فدررم کم صحبت می شه.همش شده نادال:251:.من خودم پایه اینکارم ولی با نظر شما موافقم.البته میدونم مخاطب شما تمام بچه های سایت نیستن.

Saeed4progress
08-06-2010, 10:39 AM
ببینیم و تعریف کنیم. ببینیم این سایتی که ادعا میکنن بازدیدش زیاده که کلا فکر کنیم روزی 50 نفر هم نیست، چند نفرتون جمع میشید با هم تنیس بازی کنید. با مدرک باید حرف بزنید. نه اینکه بگید ما 10 نفر شدیم رفتیم بوشهر بازی کردیم!

Fakhruddin
08-06-2010, 11:26 AM
ببینیم و تعریف کنیم. ببینیم این سایتی که ادعا میکنن بازدیدش زیاده که کلا فکر کنیم روزی 50 نفر هم نیست، چند نفرتون جمع میشید با هم تنیس بازی کنید. با مدرک باید حرف بزنید. نه اینکه بگید ما 10 نفر شدیم رفتیم بوشهر بازی کردیم!

دو تا سوال دارم
شما با تنیس تاکر خصومتی دارین؟
هدفتون از اومدن به این سایت چیه ؟

Saeed4progress
08-06-2010, 12:44 PM
دو تا سوال دارم
شما با تنیس تاکر خصومتی دارین؟
هدفتون از اومدن به این سایت چیه ؟

خصومت نه ولی چون مدیر اینجا آقای محمد خیلی پر مدعاست و مدام میاد میگه ما سایتمون پر بازدیده و از این حرف ها. میخوام ببینم این همه بازدیدکننده الان کجان؟ آقا همه رو جمع کنید ببینیم چند نفر میشید؟:251:

Mohammad Reza
08-06-2010, 01:43 PM
کاربرانی که در 24 ساعت گذشته در سایت حضور داشته اند: 240 نفر (48 عضو و 192 مهمان)
این یعنی چه؟؟؟؟
پس این بش نمیگن بازدید!!!
یه چیز بت بگم جمع کردن این همه آدم سخته ولی دور از دسترس نیست تازه الان ماه رمضونه کسی جمع نمیشه..
خصومت نه ولی چون مدیر اینجا آقای محمد خیلی پر مدعاست و مدام میاد میگه ما سایتمون پر بازدیده و از این حرف ها. میخوام ببینم این همه بازدیدکننده الان کجان؟ آقا همه رو جمع کنید ببینیم چند نفر میشید؟:251:
این که ادعا نیست واقعیته!واقعیت برای یکی مث تو تلخه تلخه!پس واسه حاشیه میای سایت!!!مگه نه سایت بازدید کننده نداره پس چرا تو میای!!!
کلا خوشت میاد واسه سایت حاشیه درست کنی!میبینی که بچه ها روزانه به سایت سر میزنن و مطالب جدید مینویسن!شما اگه میشه برید به فکر سایت مربیگری تنیس و داوری:350:

pourya RF
08-06-2010, 01:46 PM
این سایت تقریبا 800 عضو داره!! این زیاد نیست.

amir23
08-06-2010, 01:52 PM

دوست عزيز اين حرفي كه شما ميزني كه بايد مدرك بياريم كه اين سايت فلان قدر بيننده داره حرف چرتيه. من تو اون تاپيك آدرس سايتي رو كه مشخصات كامل تمام وب سايت ها رو نوشته گذاشتم . ميتوني بري و نگاه كني.

راستي حرف از مدرك شد، دوست جون جونيتون كه رفتن فلان كشور و مدرك فلان گرفتن و آمدن تا ديگرون پزش رو بدن!!!! اصلا تصويري از گواهينامه بين الملليشون تو سايت شخصي!!! شون گذاشتن يا نه؟؟ اين جوري كه نميشه عزيزم. اگه آقاي X مدرك توپ جمع كني يا چيزي مشابه از جايي گرفتن، بيان و بذارنش تو وب سايتشون تا همه ببينيم كه يك خيال بافي بچگانه يا خداي ناكرده شيادي نبوده وگرنه من هم ادعا ميكنم كه مدرك مربيگري درجه 1 از USTA گرفتم؛ حالا تو بيا ثابت كن كه نگرفتم:251:

amir23
08-06-2010, 01:59 PM
من هنوز به تهران يا جنوب راي ندادم. فكر كنم راي من سرنوشت ساز باشه:443:.
حاظرم به تهران راي بدم اگه saeed4progress رو براي 1 هفته بندازينش بيرون!

Lily Nadal
08-06-2010, 06:37 PM
ببخشید ها اگه ناراحتی نیا نه چیزی از اعضا کم میشه نه از سایت

Saeed4progress
08-08-2010, 09:40 PM
چند نفر شدید؟:251:

Mohammad Reza
08-08-2010, 10:02 PM
اوه اوه خوش دونت نترکه:350:یکم بخند واسه روحیت خوبه:3t1:
یه اصطلاح تو لهجه ما هست که میگه"کوی سیاه سفید سر خور معلومامیت"!شاید فخی بدونه معنیش چیه!!!
بخند تا اموراتت بگذره عزیزم:350::3t1:

pourya RF
08-08-2010, 10:54 PM

از گوه خوردن خسته نمیشی؟؟؟

A!i
08-08-2010, 11:16 PM
پوریا جان ول کن اخه این ... آدمه جوابشو میدی؟:3t1:
دور از جون ... الکی وقتتو هدر نده

Ahoura
08-09-2010, 12:12 AM

يونجت زياد شده داري حرف مفت مي زني.اولا تو هنوز اينقدر ادم نشدي كه با وجود اين همه عشق تنيس اينجوري زر بزني. ثانيا اگر بازديد كننده ها كمند به خاطر اينه كه فرهنگ تنيس در ايران جا نيوفتاده و گرنه اين سايت بهترين سايت تنيس از نظر اطلاعات و ...

aidintennis
08-09-2010, 11:08 AM
من نمیدونم کسایی که دوست ندارن بیان چرا میان.در ضمن به کسی ربط نداره چند نفریم.اگه مشکلی داری دیگه نیا.

jiji-federer
08-09-2010, 06:54 PM
واقعا که این چه حرفایی که بهsaeed4progress می زنید هرشخصی ی نظری داره دلیل نمیشه شما بش توهین کنین .یا پیشنهاد بدید دیگه به سایت سر نزنه.
ی ذره جنبه داشته باشین

jiji-federer
08-09-2010, 07:04 PM
ی پیشنهاد دارم

ازاونجایی که طرفدارای بازی تو تهران وجنوب مساوی اند

طرفدارای جنوب تو جنوب - طرفدارای تهران تو تهران مسابقه بدن.

فینالیسا هم مرکز کشور

A!i
08-09-2010, 07:05 PM
ببینیم و تعریف کنیم. ببینیم این سایتی که ادعا میکنن بازدیدش زیاده که کلا فکر کنیم روزی 50 نفر هم نیست، چند نفرتون جمع میشید با هم تنیس بازی کنید. با مدرک باید حرف بزنید. نه اینکه بگید ما 10 نفر شدیم رفتیم بوشهر بازی کردیم

شما به این میگی نظر؟
این فقط میاد اینجا تا بگه سایت خودشون سر تر از بقیست.
میخواد این سایتو ببره زیر سوال.
اینجا هر کی هر تاپیکی راه میندازه این میاد اینجا تیکه میندازه و از سایت خودش تعریف وتمجید میکنه.
تازه بچه ها پ... بارش نمی کنند ولی از رو که نمیره این بشر.:379:

A!i
08-09-2010, 07:07 PM
ی پیشنهاد دارم

ازاونجایی که طرفدارای بازی تو تهران وجنوب مساوی اند

طرفدارای جنوب تو جنوب - طرفدارای تهران تو تهران مسابقه بدن.

فینالیسا هم مرکز کشور

اینطوری که نمیشه.هدف ما بیشتر اینه که بچه ها همدیگرو ببینن.
تازه تهران با یک رای بیشتر فعلا اوله.
چیزی دیگه نمونده تا نظر سنجی تموم شه و مکان معلوم شه.

jiji-federer
08-09-2010, 07:13 PM
باورکن من حرف بدی نمی بینم زده باشه

A!i
08-09-2010, 07:20 PM
ببینیم این سایتی که ادعا میکنن بازدیدش زیاده که کلا فکر کنم روزی 50 نفر هم نیست

قصد جسارت ندارم ولی یه بچه 2 ساله هم منظور این حرفو میفهمه.:379:

jiji-federer
08-09-2010, 07:20 PM
ای ول 12-12

A!i
08-09-2010, 07:21 PM
البته ابن نظر شماست.
قصد بی احترامی ندارم.

jiji-federer
08-09-2010, 07:23 PM
قصدشو نداشتی ولی این کارو کردی حرف تو به نظر من بیشتر مورد داره تا نظر اون ببخشید من 1سال و11 ماهمه

A!i
08-09-2010, 07:25 PM
دوستانی که نظر ندادن بیان نظر بدن بالاخره تکلیف اینم روشن کنیم.:434:
همینطور پایا پای داره میره جلو.

A!i
08-09-2010, 07:28 PM
قصدشو نداشتی ولی این کارو کردی حرف تو به نظر من بیشتر مورد داره تا نظر اون ببخشید من 1سال و11 ماهمه

دوست من
من که گفتم منظوری نداشتم.اگه ناراحت شدی شرمنده:243:
من بیخود کنم به کسی جسارت کنم.اصلا هر چی شما میگی درست
خوبه؟:160:
بازم معذرت اگه ناراحت شدی.:655:

Saeed4progress
08-09-2010, 07:38 PM
حالا با ما مشکل داری چرا به این بنده خدا می پرید؟:379:

دوست من
من که گفتم منظوری نداشتم.اگه ناراحت شدی شرمنده:243:
من بیخود کنم به کسی جسارت کنم.اصلا هر چی شما میگی درست
خوبه؟:160:
بازم معذرت اگه ناراحت شدی.:655:

jiji-federer
08-09-2010, 07:44 PM
سلام جناب saeed4progress اگه امکانش هست بگید که از حرفاتون منظور نداشتین که این سو تفاهم رفع بشه ! باشه؟:443:

A!i
08-09-2010, 07:45 PM
کسی به این نپرید.
این بنده خدا اینطور برداشت کرده.
در ضمن
اولا: من که گفتم اگه ناراحت شده ببخشید.گر چه منظورم به اون نبود
ثانیا:مگه به شما ربطی داره میپری وسط.
ثالثا: عجیبه.اینبار تو این پستت از سایتت تعریف نکردی یا تیکه ای ننداختی.

jiji-federer
08-09-2010, 08:11 PM
آقای king این تو ادبیات فارسی به اشیاء نسبت داده میشه واقعا که ؟!

لطفا توهیناتونو تموم کنید!

Saeed4progress
08-09-2010, 09:58 PM
کسی به این نپرید.
این بنده خدا اینطور برداشت کرده.
در ضمن
اولا: من که گفتم اگه ناراحت شده ببخشید.گر چه منظورم به اون نبود
ثانیا:مگه به شما ربطی داره میپری وسط.
ثالثا: عجیبه.اینبار تو این پستت از سایتت تعریف نکردی یا تیکه ای ننداختی.

چند سالته؟ چون هنوز طرز صحبت کردن رو بلد نیستی. ضمنا سایتت یعنی چی؟ سایت کی؟ سایت چی؟

Saeed4progress
08-09-2010, 09:59 PM
سلام جناب saeed4progress اگه امکانش هست بگید که از حرفاتون منظور نداشتین که این سو تفاهم رفع بشه ! باشه؟:443:

بابا اینها فکر میکنن از دماغ فیل افتادن، ما هم روشون رو کم می کنیم :251:

vafa
08-09-2010, 10:17 PM
به نظر من اهواز خیلی خوبه چونکه زمین خاکی زیاد داره تا بازی در زمین خاکی بدگذار بشه !
و پنجشنبه ساعت :16:00 خیلی عالیه !!:443::443:

A!i
08-09-2010, 10:55 PM
چند سالته؟ چون هنوز طرز صحبت کردن رو بلد نیستی. ضمنا سایتت یعنی چی؟ سایت کی؟ سایت چی؟

تو خوبی:441:

A!i
08-09-2010, 10:59 PM
آقای king این تو ادبیات فارسی به اشیاء نسبت داده میشه واقعا که ؟!

لطفا توهیناتونو تموم کنید!

شما واقعا به این میگی توهین؟:254:
ناز بشی مادمازل خانم.