PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای کاش...

pourya RF
08-02-2010, 02:12 AM
ای کاش میشد یه مسابقاتی برگزار میکردیم که همه ی بروبچ سایتمون حضور داشتن....چی میشد اگه میشد.!!!

pourya RF
08-02-2010, 02:21 AM
ولی میتونم پیش بینی کنم اگه برگزارمیشد چه کسی قهرمان میشد......بدون شک خودم میشدم

LadyBird
08-02-2010, 05:41 PM
ولی میتونم پیش بینی کنم اگه برگزارمیشد چه کسی قهرمان میشد......بدون شک خودم میشدم
من که حتما به فینال میرسیدم...........:443:
ولی واقعا جالب میشه وقتی با کسانی که نمیشناسی و باهاشون تبادل نظر داری دیدار داشته باشی!!!!!!!!!!

Fakhruddin
08-02-2010, 05:51 PM
من که حتما به فینال میرسیدم...........:443:
ولی واقعا جالب میشه وقتی با کسانی که نمیشناسی و باهاشون تبادل نظر داری دیدار داشته باشی!!!!!!!!!!

درود
ایده خوبیه.
خب میتونیم یه کاری کنیم البت یکم سخته.
یه روز تعطیل رو در نظر بگیرین.یه جایی مثلا اصفهان قرار بذاریم همه اعضای تنیس تاک جمع بشن. میتونیم درباره آینده این سایت و برنامه ریزی اون با همدیگه صحبت کنیم و هم دیگه رو هم بشناسیم.

Fakhruddin
08-02-2010, 05:54 PM

بنشین تا صبح دولتت بدمد تا بتونی منو شکست بدی.قورتت میدم.دوتا بگل خوش نوش جانت میکنم.6-0 6-0 :251:

Mohammad Reza
08-02-2010, 06:05 PM
درود
ایده خوبیه.
خب میتونیم یه کاری کنیم البت یکم سخته.
یه روز تعطیل رو در نظر بگیرین.یه جایی مثلا اصفهان قرار بذاریم همه اعضای تنیس تاک جمع بشن. میتونیم درباره آینده این سایت و برنامه ریزی اون با همدیگه صحبت کنیم و هم دیگه رو هم بشناسیم.

من موافقم فخی..خورموج قرار بزاریم:251:من میام:254:
بنشین تا صبح دولتت بدمد تا بتونی منو شکست بدی.قورتت میدم.دوتا بگل خوش نوش جانت میکنم.6-0 6-0 :251:

فخی من باهاتم..یادت باشه دوبل با منیا:655:

pourya RF
08-02-2010, 06:08 PM

ارزو بر جوانان عیب نیست

LadyBird
08-02-2010, 06:10 PM
نه اصفهان نمیشه
مثلا تو قرعه کشی مسابقات آپت اکثرا بودند .میتونیم این جور جاها بگیم همه با ی نشونیه خاص بیاند!!!!!:443:

A!i
08-02-2010, 06:12 PM
نه اصفهان نمیشه
مثلا تو قرعه کشی مسابقات آپت اکثرا بودند .میتونیم این جور جاها بگیم همه با ی نشونیه خاص بیاند!!!!!:443:

موافقم.:655:

pourya RF
08-02-2010, 06:36 PM
تهران از همه جا بهتره

PowerVu
08-02-2010, 10:11 PM
من با اینکه از همه تون Skinny تر هستم ولی قول میدم اگر بتونیم یه جایی بریم که کسی مزاحم نباشه با لباس راحت تر، باهاتون یه بازی جانانه بکنم که حظ کنید.

تو دوبل که فکر کنم کمتر کسی روش، تمرین داشته باشه و بنابراین کارم راحت تره.

ضمناً اینم بگم که در انتهای ست سوم Tie Break نداریم. از الان بگم که جر نزنید که آی خسته شدیم، آی هوا گرمه!

اگر ITF قوانینش مسخره هست قرار نیست ما اونا رو انجام بدیم.

Mohammad Reza
08-02-2010, 11:01 PM
من که تاحالا درستی نتونستم تنیس بازی کنم و افتخار این و نداشتم بخاطر کمبودهایی که هست واسه همین داورتون من میشم!!!:251::251::251:اگه شد تو دوبلم با پاور یا یکیتون که زرنگید هستم..یکیتون هوا من و داشته باشید دیگه!!!من از اونایی هستم که اگه بخوام به یه چیزی برسم میرسم:655:از الانم بگم تو دوبل ست سوم تایبریک نداریم..بجنگید تا خسته خسته بشید:251:
بخش بانوانم خودم داوری میکنم:shame:

A!i
08-02-2010, 11:16 PM
من که تاحالا درستی نتونستم تنیس بازی کنم و افتخار این و نداشتم بخاطر کمبودهایی که هست واسه همین داورتون من میشم!!!:251::251::251:اگه شد تو دوبلم با پاور یا یکیتون که زرنگید هستم..یکیتون هوا من و داشته باشید دیگه!!!من از اونایی هستم که اگه بخوام به یه چیزی برسم میرسم:655:از الانم بگم تو دوبل ست سوم تایبریک نداریم..بجنگید تا خسته خسته بشید:251:

افتخار میدی؟:434:

Mohammad Reza
08-02-2010, 11:22 PM
ما مخلص شماییم علی آقا.افتخار بزرگیه.حتما..ولی تو که فعلا مصدومی:182::243:دوباره یاد تورنمنتی افتادم که مصدوم شدی حیف شد

PowerVu
08-02-2010, 11:28 PM

اولا شما که مارکو پولو هستین خدا رو شکر کل سال دارین دور دنیا در 80 روز رو به معنای واقعی صرف می کنید چه کمبودی دارین؟ اگر شما کمبود دارین پس من باید چی بگم؟ چند ساله پام رو از تهران بیرون نگذاشتم. فقط دارم دود میخورم. تو بازی های طولانی رسماً دارم به روغن سوزی می افتم از استنشاق این همه گاز سمی!

دوماً من برای دوبل، بهترین پارتنر هماهنگ با خودم رو دارم (خواهر جون گل و نازم).

سوماً خودتونو مسخره کنین. من همین الان گفتم تای بریک نداریم شما دوباره حرف خودم رو به خودم می زنین؟

چهارماً لطفاً شما داور نشین. چون اگر توی اون گرما اشتباه کنین از اونجایی که خون جلوی چشم بازیکنان رو گرفته و تیغ آفتاب بر روی کنترل احساسات تاثیر منفی گذاشته، این امکان وجود داره که قتلی اتفاق بیفته.

A!i
08-02-2010, 11:36 PM
اختیار داری سرور مایی ما فعلا باید شاگردی کنیم:Hi:
امروز خودم دستمو باز کردم خوب شده یکمی کوفتست.مو برداشته بود.
تو دوبل میزنیم همه رو میترکونیم.خودم هواتو دارم :443::655:
حالا جدی جدی یه همچین چیزی میذارید یا اینا واسه خندست؟ :379:

Mohammad Reza
08-02-2010, 11:41 PM
اولا شما که مارکو پولو هستین خدا رو شکر کل سال دارین دور دنیا در 80 روز رو به معنای واقعی صرف می کنید چه کمبودی دارین؟ اگر شما کمبود دارین پس من باید چی بگم؟ چند ساله پام رو از تهران بیرون نگذاشتم. فقط دارم دود میخورم. تو بازی های طولانی رسماً دارم به روغن سوزی می افتم از استنشاق این همه گاز سمی!

دوماً من برای دوبل، بهترین پارتنر هماهنگ با خودم رو دارم (خواهر جون گل و نازم).

سوماً خودتونو مسخره کنین. من همین الان گفتم تای بریک نداریم شما دوباره حرف خودم رو به خودم می زنین؟

چهارماً لطفاً شما داور نشین. چون اگر توی اون گرما اشتباه کنین از اونجایی که خون جلوی چشم بازیکنان رو گرفته و تیغ آفتاب بر روی کنترل احساسات تاثیر منفی گذاشته، این امکان وجود داره که قتلی اتفاق بیفته.

نه بابا..اینجوریا هم نیست..هوای گرم اینجا از همه چیز بدتره!!!اینجا هم گاز سمی زیاده!!من که شوخی کردم نه داورش هستم نه بازی میکنم چون اصلا تا حالا کار نکردم من فقط میشینم و از بازی دوستان لذت میبرم!!من قصد مسخره کردن کسی رو نداشتم جناب پاور،من به تایید حرف شما این حرف رو زدم که تایبریک نباشه.اصلا من چه کاره ام!!ما کلا خونوادتن آدمای خطرناکی هستیم و هممون ......... هستیم

PowerVu
08-03-2010, 12:32 AM
حالا جدی جدی یه همچین چیزی میذارید یا اینا واسه خندست؟ :379:

یه همچین چیزی «میذارید» نه! «میذاریم».
همه با هم باید همکاری کنند.
اگر بشه که برای کل سال به فواصل ماهیانه یا دو ماه یک بار باشه خیلی خوبه.
من مطمئنم اگر دوستان دست به راکت بشن دیگه ول نمی کنن.

الان که تابستونه جون میده صبح ها و عصرا بازی کنیم.

فقط من موندم ماها باید بریم جنوب یا جنوبیا می آن بالا؟ اینجا مسلماً امکانات زمین بهتر از جنوبه.

PowerVu
08-03-2010, 01:11 AM
نه بابا..اینجوریا هم نیست..هوای گرم اینجا از همه چیز بدتره!!!اینجا هم گاز سمی زیاده!!

گیر آوردی ما رو؟!

شما اونجا تا گرمت می شه می پری تو دریا! اینجا چی؟ از چند روز قبل «اگر» بتونی وقت استخر بگیری باید بری تو آبی که چنان شلوغه که انگشت های دست و پای آدم در هنگام شنا تو چش و چال مردم می ره و همه ش هم باید ترسید که کی داره با دوربین فیلم میگیره یا نمیگیره!

یا گاز سمی که میگی، جدی گاز سمی اونجا چیه؟ سیگار کشیدن میوه فروش محله رو جزو گاز سمی حساب کردین یا مثلاً بازدم ماهی های توی دریا رو! جایی که هزار نفر هم جمعیت نداره رو، شما با شترگاوپلنگی که 14 میلیون آدم از مغرب و مشرق و جنوب و شمال بهش هجوم آوردن و هر کی با یه سلیقه و ریخت و قیافه و طرز رانندگی و رفتار اجتماعی و هزاران معذلات دیگه فرهنگی توش ادعای خدایی میکنه رو یکی میکنین؟

قدر آرامش اونجاها رو بدون عزیزم.
اینجا شب هم که میخوام بخوابم سر و صدای قار-قار موتورهای ماشین های توی خیابون های شهر که از روز تو گوشهام هنوز زنگ میزنن یه دقیقه خواب برام نگذاشتن.

چند سال پیش محله ما خیلی پرنده ی خوش آواز داشت. اخیراً از شدت آلودگی هوا و ازدیاد بیش از اندازه درجه ی قدرت دستگاههای ارسال امواج مخرب مایکروویو به جهت ایجاد اختلال در دریافت کانالها، اصلاً دیگه صبح ها آواز اون پرنده ها رو نمیشنوم.

شما حساب کن یه ماهواره توش 700 تا کانال هست و مثلاً 3 تای اینها C یا C به زبون فارسی هستند. این ابله ها چنان درجه این دستگاه های ارسال نویز رو زیاد می کنند که نه تنها اون سه تا بلکه کل اون 700 کانال رو مختل می کنه. براشون هم مهم نیست که اینای دیگه بهشون اصلاً آزاری نمی رسونن که! مثل Discovery یا National Geography یا Animal Planet یا History Channel. آخه این کانالهای علمی مرتبط با طبیعت و محیط زیست و حیات وحش و تاریخ جهان چه آزاری به اینا رسونده؟

حالا باید شکر کنیم غیر خودمون کسی به فارسی حرف نمی زنه (اون افغانستان و تاجیکستان به کنار) و کل کانالهای فارسی در همه جا روی هم 100 تا هم نمیشه . فکر کنین مثلاً ما فرانسوی زبون می بودیم! مادر بگرید ...

یعنی می آد ابرو درست کنه، چشم رو کور که می کنه هیچ، طرف رو به فجیع ترین نوع ممکن مثله می کنه! مامانم هر روز میگه درصد افرادی که با مشکلات اعصاب و سردردهای شدید به کلینیک مراجعه میکنند به طور بی سابقه ای افزایش پیدا کرده و تابلو معلومه دلیلش چیه و اینکه این جانوران چجوری دارن با پنبه سر می برند!

آخراش آف تاپیک شد. دیگه حرف تو حرف اومد. sorry

Lily Nadal
08-03-2010, 09:10 AM
یه همچین چیزی «میذارید» نه! «میذاریم».
همه با هم باید همکاری کنند.
اگر بشه که برای کل سال به فواصل ماهیانه یا دو ماه یک بار باشه خیلی خوبه.
من مطمئنم اگر دوستان دست به راکت بشن دیگه ول نمی کنن.

الان که تابستونه جون میده صبح ها و عصرا بازی کنیم.

فقط من موندم ماها باید بریم جنوب یا جنوبیا می آن بالا؟ اینجا مسلماً امکانات زمین بهتر از جنوبه.

فکر می کنم چون یکجورایی تعداد جنوبیا بیشتره جنوب باشه بهتره درضمن راکت کم آوردید من خوبش از دبی بابام برام گرفته

msabet
08-03-2010, 09:46 AM
سلام
آقا توو تهران برگذار کنید. زمینهای انقلاب یا شیرودی خیلی خوب هست. فقط یه جایزه درست و حسابی در نظر بگیرید که انگیزه پیدا کنیم واسه مسابقه خودمون رو بسازیم

Mohammad Reza
08-03-2010, 11:03 AM
گیر آوردی ما رو؟!

شما اونجا تا گرمت می شه می پری تو دریا! اینجا چی؟ از چند روز قبل «اگر» بتونی وقت استخر بگیری باید بری تو آبی که چنان شلوغه که انگشت های دست و پای آدم در هنگام شنا تو چش و چال مردم می ره و همه ش هم باید ترسید که کی داره با دوربین فیلم میگیره یا نمیگیره!

یا گاز سمی که میگی، جدی گاز سمی اونجا چیه؟ سیگار کشیدن میوه فروش محله رو جزو گاز سمی حساب کردین یا مثلاً بازدم ماهی های توی دریا رو! جایی که هزار نفر هم جمعیت نداره رو، شما با شترگاوپلنگی که 14 میلیون آدم از مغرب و مشرق و جنوب و شمال بهش هجوم آوردن و هر کی با یه سلیقه و ریخت و قیافه و طرز رانندگی و رفتار اجتماعی و هزاران معذلات دیگه فرهنگی توش ادعای خدایی میکنه رو یکی میکنین؟

قدر آرامش اونجاها رو بدون عزیزم.
اینجا شب هم که میخوام بخوابم سر و صدای قار-قار موتورهای ماشین های توی خیابون های شهر که از روز تو گوشهام هنوز زنگ میزنن یه دقیقه خواب برام نگذاشتن.

چند سال پیش محله ما خیلی پرنده ی خوش آواز داشت. اخیراً از شدت آلودگی هوا و ازدیاد بیش از اندازه درجه ی قدرت دستگاههای ارسال امواج مخرب مایکروویو به جهت ایجاد اختلال در دریافت کانالها، اصلاً دیگه صبح ها آواز اون پرنده ها رو نمیشنوم.

شما حساب کن یه ماهواره توش 700 تا کانال هست و مثلاً 3 تای اینها C یا C به زبون فارسی هستند. این ابله ها چنان درجه این دستگاه های ارسال نویز رو زیاد می کنند که نه تنها اون سه تا بلکه کل اون 700 کانال رو مختل می کنه. براشون هم مهم نیست که اینای دیگه بهشون اصلاً آزاری نمی رسونن که! مثل Discovery یا National Geography یا Animal Planet یا History Channel. آخه این کانالهای علمی مرتبط با طبیعت و محیط زیست و حیات وحش و تاریخ جهان چه آزاری به اینا رسونده؟

حالا باید شکر کنیم غیر خودمون کسی به فارسی حرف نمی زنه (اون افغانستان و تاجیکستان به کنار) و کل کانالهای فارسی در همه جا روی هم 100 تا هم نمیشه . فکر کنین مثلاً ما فرانسوی زبون می بودیم! مادر بگرید ...

یعنی می آد ابرو درست کنه، چشم رو کور که می کنه هیچ، طرف رو به فجیع ترین نوع ممکن مثله می کنه! مامانم هر روز میگه درصد افرادی که با مشکلات اعصاب و سردردهای شدید به کلینیک مراجعه میکنند به طور بی سابقه ای افزایش پیدا کرده و تابلو معلومه دلیلش چیه و اینکه این جانوران چجوری دارن با پنبه سر می برند!

آخراش آف تاپیک شد. دیگه حرف تو حرف اومد. sorry

شما خیال میکنی من بیکارم که شما رو گیر بیارم؟!
کی میگه تا گرمم میشه میپرم دریا؟از تمام بچه های جنوبی شاید کمتر کسی این کار و کنه!وقتی هوا گرم و تش باد(بادی وحشتناک همانند آتش)هست کسی جرات نمیکنه بره تو دریا آخه آب دریا وحشتناک گرمه!!!یه روز حتی هوا خوب بود من رفتم دریا ولی آب وحشتناک گرم بود واسه همین مجبور شدم برم بیرون!!!شایدم چونکه من کامل نزدیک دریام این و میگم!!
تو خیال میکنی شرکت پارس جنوبی(عسلویه)که 60 کیلومتری ما هست نمیتونه گازهایی به سوی ما بفرسته؛به تازگی پارس شمالی که نزدیک شهر ما داره ساخته میشه(15کیلومتری) و یکی از بزرگترین شرکت هاست گازهای سمیش به سوی شهر ما روانه میشه؛و چند شرکت در حال ساخت!!!
شرمنده شهر ما بیش از 60هزار نفر جمعیت داره!اینجا خیلیم آرامش نداره..اینجا شما سوارموتور بشی همه شما رو میشناسن!!پول در بیاری میگن یارو پول دار شده حتما مال حروم خورده!!ما اینجا مشکل بازیگر دختر داریم..دختر خونوادش نمیزاره بیاد تئاتر!میگه دخترمون خراب میشه!!!اما میمیریم تا یه دختر پیدا میکنیم واسمون بازی کنه تازه اونم باید تو سر خودمون بزنیم تا درست نقشش و ایفا کنه!!البته مزید های خوبی هم داره..من با حرف شما موافقم آلودگی کمر همه رو شکونده!در مورد ماهواره که واقعا برای کشورمون متاسفم که یه فارسی1 چقدر برای ایران مهم شده!یه مزید خوب شهر ما اینه که هیچ فقیری در شهر نیست همه پشت هم هستن؛بزرگترین سرمایه داران داریم ولی یه زمین تنیس واسه ما نمیسازند!!قراره خودم بسازم تا پول تو دستم بیاد میدونم چکار کنم..تا با لنج برم دبی..
شرمنده اگه سرتون و در اوردم

pourya RF
08-03-2010, 02:09 PM
یه تاریخی مشخص کنید

Alireza Murray
08-03-2010, 02:47 PM
اگه قراره مسابقه ای باشه اهواز برگذار میشه :434: و خودمم قهرمان میشم در دابل هم من و حسین قهرمانیم
بعدشم در مورد الودگی و گرما هم بگم که محمدرضا راست میگه همین اهواز شرکت فولاد خوزستان 5 یا 10 کیلومتری جایی هست که من زندگی میکنم خدا میدونه چقدر الودگی ایجاد میکنه یا همین گرد و خاک که دیگه برای ما عادی شده ، من ارزو به دل موندم فقط یک بار اسمون اهواز ابی باشه و شب ها ستاره ها رو بنونی ببینی ، در مورد گرما هم که همیشه خدا اهواز گرمترین شهر کشور بوده دریایی هم اینجا نیست که ادم بپره توش ، باز تهران پایتخته و یکمی بهش توجه میکنن ولی اینجا چی ...
اقا پاور فکر کردی فقط تهران ماشین و موتور داره و اینجا شب ها صدای اینا مردم رو ازار نمیده
این مشکلات در همه شهر های ایران وجود داره:243:

aidintennis
08-03-2010, 09:03 PM
آقا اینجوری نمیشه مسابقه گذاشت.چون همه پراکنده اند.اما اگه تو تهران باشه طرح خوبیه.سینگلشو نمیدونم اما دوبل منو msabet قهرمانیم.

Alireza Murray
08-03-2010, 11:14 PM
به نظر منم نمیشه همچین مسابقه ای گذاشت چون 4 روز دیگه تورنتو شروع میشه بعدشم بلافاصله سینسیناتی و بعدشم یو اس اوپن و از همه مهمتر ماه رمضونه

kiavash
08-03-2010, 11:34 PM
به نظر منم نمیشه همچین مسابقه ای گذاشت چون 4 روز دیگه تورنتو شروع میشه بعدشم بلافاصله سینسیناتی و بعدشم یو اس اوپن و از همه مهمتر ماه رمضونه

خب چه ربطی داره؟؟ :434:... مگه بازی داری تو تورنتو??

pourya RF
08-03-2010, 11:51 PM
:254:

pourya RF
08-04-2010, 01:33 AM
زود تر ردیف کنید بریم خیلی دوست دارم کوروش بامحمد رو ببینم البته اگه اقا ممد افتخار بدن.

aidintennis
08-04-2010, 11:30 AM
آقایون بیاید ازش بگذریم.چون من می دونم تو اون روز به طور خیلی اتفاقی بر هر کس یه مشکلی پیش میاد از همین حالا زمزمه های این مشکلات به گوش می رسه.در ضمن آقایونی که تو شهرهای دیگه به غیر از شهر محل برگزاری هستن مطمئن باشید نمیان.اینطوری به غیر از 5 یا 6 آدم جمع نمی شه.پس به دل خودمون صابون نزنیم.

شایان نادال
08-04-2010, 12:12 PM
خب چه ربطی داره؟؟ :434:... مگه بازی داری تو تورنتو??
:254::254::254::254:

شایان نادال
08-04-2010, 12:17 PM
در ضمن هر مسابقه باشه باید تو اهواز برگزار بشه خیلی باحال میشه باید تهرونیارو بعده دو ست نگا کنی شرط میبنم قیافشون خیلی تماشاییه:434:(البته بگم بی احترامی نشه شاید خودمون بدتر شدیم)

شایان نادال
08-05-2010, 05:13 PM
بابا بدبخت شدیم این ارا هم که مساوی شد هی باید تا نصف شب وایسیم :485:ببینیم کسی به جنوب کشور رای میده یا نه