PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نيمكت مربى مري بدون مكلگن...!؟

!GH-9924
07-27-2010, 11:44 PM
امروز به گفته وبلاگ Bbc Sport اندي مري ديگه نميخواد با مايك مكلگن كار كنه....

مري:خوب ميدونيد من و مايك تو اين دو و نيم ساله دوستاي خوبي با هم بوديم و مايك تاثير بسزايي تو حرفه من داشته.

...ما خيلي لحظه هاي شاد و قهرماني هاي زيادي با هم گرفتيم...

مايك:اين يه مزيته فوق العادس وقتي تو با كسي مث اندي كار ميكني و من خيلي خوشحالم كه يه دوره ورزشيمو با اون گذروندم.
...اما خوب در هر صورت خيلي دلم باسه اندي و بقيه بچه هاي تيممون تنگ ميشه..اندي يه بازيكن فوق العادس و ميتونه با هوش بالا و تلاش سختش بره به سمت موفقيت هاي بعديش.

amir23
07-28-2010, 08:50 AM
امروز به گفته وبلاگ Bbc Sport اندي مري ديگه نميخواد با مايك مكلگن كار كنه....

مري:خوب ميدونيد من و مايك تو اين دو و نيم ساله دوستاي خوبي با هم بوديم و مايك تاثير بسزايي تو حرفه من داشته.

...ما خيلي لحظه هاي شاد و قهرماني هاي زيادي با هم گرفتيم...

مايك:اين يه مزيته فوق العادس وقتي تو با كسي مث اندي كار ميكني و من خيلي خوشحالم كه يه دوره ورزشيمو با اون گذروندم.
...اما خوب در هر صورت خيلي دلم باسه اندي و بقيه بچه هاي تيممون تنگ ميشه..اندي يه بازيكن فوق العادس و ميتونه با هوش بالا و تلاش سختش بره به سمت موفقيت هاي بعديش.

حالا تو ايران اگه بخوان مربي تيم ملي فوتبال رو عوض كنه، اين يكي به فدراسيون ميتوپه، فدراسيون به فلان بازيكن، اون يكي بازيكن به يه نفر ديگه.

من كار ندارم كه مربي اندي يك مربي خصوصيه و هر وقت بخواد ميتونه عوضش كنه اما اين مصاحبه اخلاق ورزشكاري هر دو طرف رو نشون ميده.

يه بچه 23 ساله از خيلي هاي ديگه بيشتر ميفهمه. خب حقشونه كه تو هر چيزي اول باشن.

msabet
07-28-2010, 09:01 AM
همه دارن تغییر و تحول ایجاد میکنن
دیروز هم توو سایت راجر خبر اضافه شدن یک مربی رو نوشته بود

Hossein Murray
07-28-2010, 09:18 AM
جالبه ! اندی درست تو فصلی از مک لاگن جدا شد که واسش بیشترین اهمیت رو داره ... و احتمالا تا پایان یو اس اوپن هم سرش بی کلاه می مونه !

jiji-federer
07-28-2010, 04:13 PM
حالا تو ايران اگه بخوان مربي تيم ملي فوتبال رو عوض كنه، اين يكي به فدراسيون ميتوپه، فدراسيون به فلان بازيكن، اون يكي بازيكن به يه نفر ديگه.

من كار ندارم كه مربي اندي يك مربي خصوصيه و هر وقت بخواد ميتونه عوضش كنه اما اين مصاحبه اخلاق ورزشكاري هر دو طرف رو نشون ميده.

يه بچه 23 ساله از خيلي هاي ديگه بيشتر ميفهمه. خب حقشونه كه تو هر چيزي اول باشن.
اون مربیا حقشونه که شکایت کنن آخه یا پولشون رو ندادن یا ی در صد ناچیزشو دادن انتظار داری چیزی نگن؟!