PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد بردیچ از اظهارات بعد از بازی فدرر!!!

Mohammad
07-02-2010, 11:45 AM
توماس بردیچ که توانست در دور یک چهارم پایانی مسابقات تنیس ویمبلدون، راجر فدرر را در چهار ست مغلوب کند، نسبت به اظهارت بعد از بازی راجر فدرر انتقاد کرد.

http://a.espncdn.com/photo/2010/0630/ten_g_berdycht_200.jpg

راجر فدرر بعد از شکست در مقابل بردیچ، در مصاحبه بعد از بازی خود، علت شکستش را، مصدومیت از ناحیه پای راست و پشت خود دانست، که این اظهارات بردیچ رو مجبور به واکنش کرد.
"من نمیدونم راجر دنبال بهانه میگرده یا نه، اما این برای همه ما اتفاق افتاده" بردیچ اضافه کرد "میشه گفت، که خوش شانس نبودی یا شاید حریفت یه ذره بهتر بوده و امتیازیهای مهم رو برده"
بردیچ که در دیدار قبلیش با فدرر در مایمی همین سال نیز موفق به شکست وی شده بود، نسبت به اظهارات قبل از بازی فدرر نیز، انتقاداتی وارد کرد.
لازم به ذکر است، مجموعا در مصاف رو در رو، فدرر 8 به 3 از بردیچ پیش است.

!GH-9924
07-02-2010, 12:47 PM
اره كلا سوپرايز شده بود بعد شنيدن اين حرف گزارشگرا..

اما راجر به هيچ وجه دليل اصلي باختشو مصدوميت نگفته و گفته درد تو movmentاش تاثير گذاشته و بارها گفت برديچ فوق العاده بازي ميكرد و من هم متاسفانه نتونستم بازي هميشگيمو ارائه بدم..

خوب در هر صورت جالبه چون برديچ خودش تو childish behaviour استاده..
وقتي داشتم مصاحبه بعد بازيشو ميخوندم ياد بازيش تو شانگهاي با مارات افتادم (هر چند كه ديگه مارات در حد يه تنيسور تاپ 50 هم نبود اما تو بازي هاي اخر فصل دو سه برببر تلاش ميكرد) كه مارات يه ست رو گمونم 6-3 برده بود و كاملا اماده به نظر ميرسيدكه با يه درخواست ترينر كلا انگيزه رو از مارات گرفت و درنهايت برديچ هر جور شده بود بازي رو برد....

بعد مسابقه يادمه مارات بدون حتي نگاه به برديچ,سريع به سمت امپاير رفت و دست داد.و بعد بازي با چند تا جمله برديچ مهمون كرد و گفت: پسر بهتره يه كم بزرگ شي.24 سال ازت گذشته...يه كم خودتو باهاش تطبيق بده..اگه گرفتي كه داري ميبازي..مرد باش..و حالا اگرم باختي مثل يه مرد بباز...الكي وانمود نكن كه مصدوم شدي و بعدش شروع كني اين ور اون ور جولون دادن و يكي يكي وينر بزني و بعد بازي دستاتو بالا ببري و بگي كام ان بردم!!!...اگه نمي توني بازي كني كه هيچ,اما اگه ميخواي بازي كني خوب پس خفه شو و بازيتو كن..!!!؟؟؟؟

PowerVu
07-03-2010, 02:25 PM
توی فروم های تخصصی تنیس خارجی چنان این مصاحبه ی فدرر و جواب بردیچ سر و صدا کرده که بیا و ببین!

طرفدارهای دو آتیشه راجر هم اکثریت قریب به اتفاقشون که شانزده هفده هزار پست در فروم ها زده اند از این اظهارات فدرر ابراز تعجب کرده اند و معتقدند همونطور که در بردها مثل مرد از بازی خوبت دفاع می کنی وقتی هم که می بازی مثل مرد بیا و به حریفت Credit بده و اونها رو هیچ وقت دست کم نگیر!

خدا نکنه که انسان اون قدر به خودش غره بشه که هیچ خدایی رو دیگه بنده نباشه! می خواد حالا فدرر باشه یا نادال یا شوماخر یا مایکل فلپس یا تایگر وودز!

Mohammad Reza
07-03-2010, 03:47 PM
توی فروم های تخصصی تنیس خارجی چنان این مصاحبه ی فدرر و جواب بردیچ سر و صدا کرده که بیا و ببین!

طرفدارهای دو آتیشه راجر هم اکثریت قریب به اتفاقشون که شانزده هفده هزار پست در فروم ها زده اند از این اظهارات فدرر ابراز تعجب کرده اند و معتقدند همونطور که در بردها مثل مرد از بازی خوبت دفاع می کنی وقتی هم که می بازی مثل مرد بیا و به حریفت Credit بده و اونها رو هیچ وقت دست کم نگیر!

خدا نکنه که انسان اون قدر به خودش غره بشه که هیچ خدایی رو دیگه بنده نباشه! می خواد حالا فدرر باشه یا نادال یا شوماخر یا مایکل فلپس یا تایگر وودز!

جالبه پاور جان..میشه لینک این فروم و برام بزاری؟آیا خودتم تو این فروم عضوی؟دوست دارم یه فروم خارجی که در مورد تنیسه و خیلی فعاله ببینم..ممنون پاورعزیز

Ahoura
07-03-2010, 05:57 PM
بردیچ دیگه داره زر زر می کنه. من از راجر طرفداری نمی کنم شاید حرکتش جالب نبوده اما بردیچ دیگه داره رو دار می شه ایا اگر راجر در سلامتی کامل بود باز هم بردیچ 3-1 می برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:379:

Ahoura
07-03-2010, 05:59 PM
اگر راجر رو فرم بود بردیچ که هیچی پدر بردیچم نمی تونست 1 ست از راجر بگیره

amir23
07-04-2010, 03:41 PM
من خودم يکي از طرفدارهاي فدرر هستم. اما بايد اعتراف کنم که حرف جالبي نزده. فدرر هم بايد بدونه که ديگه داره بابابزرگ ميشه و کم کم بايد از تنيس خداحافظي کنه و به همين خاطر از رفتارها و حرف هايي که باعث ميشه تو ذهن طرفداراش تا حد نادال پسرفت کنه دوري کنه.

javi
07-04-2010, 08:38 PM

پاور عزیز اونی که قرمز کردم و از لیستت پاک کن ،بت نمیآد این حرفا . ما که اصلا" ندیدیم شما غره بشین!!!!!!!!! ممنون که ما رو با این پستت روشن کردی .
راجر واسه ما راجره