PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کسی میتواند به این سوالات پاسخ دهد ؟

vivan
06-25-2010, 12:22 AM
سلام
سه سوال مهم در مورد تنیس خواهم پرسید و مایلم ببینم کسانی که در این سایت عضو هستند تا چه حد در مورد رشته تنیس آگاهی دارند .
سوال اول : به نظر شما دلیل وجود پرز بر روی توپ تنیس چیست ؟
سوال دوم : دلیل اینکه گفته میشود بازیکنان باید پس از ضربه به توپ ، به اصطلاح ( Follow ) داشته باشند چیست ؟
سوال سوم : چرا در بکهند یک دست ، هر چه زاویه دست با راکت به 90 درجه نزدیک باشد ، ضربه راحت تر و پر قدرت تر خواهد بود ؟

چند روزی برای پاسخ دادن به این سوالات فرصت خواهم داد و بعد از دادن پاسخها ، سوالات بعدی را مطرح خواهم کرد .

شایان نادال
06-25-2010, 01:04 AM
سلام

سه سوال مهم در مورد تنیس خواهم پرسید و مایلم ببینم کسانی که در این سایت عضو هستند تا چه حد در مورد رشته تنیس آگاهی دارند .

سوال دوم : دلیل اینکه گفته میشود بازیکنان باید پس از ضربه به توپ ، به اصطلاح (
Follow ) داشته باشند چیست ؟

سوال سوم : چرا در بکهند یک دست ، هر چه زاویه دست با راکت به 90 درجه نزدیک باشد ، ضربه راحت تر و پر قدرت تر خواهد بود ؟

چند روزی برای پاسخ دادن به این سوالات فرصت خواهم داد و بعد از دادن پاسخها ، سوالات بعدی را مطرح خواهم کرد .

سوال دومتون جوابش اینه هرچه راکت رو پس از زدن ضربه بیشتر دنبال توب ببریم متونیم کنترل و هدایت ومسیر و همچنین جهت بهتری به توپ بدیم .فکرکنم
مرسی سوالاتون واقعا جالبه من یکی که جواب بقیشو نمیدونم:379:

شایان نادال
06-25-2010, 01:45 AM
شاید محمد بتونه جواب سوالتونو بده محمد بیا جوابشو بده بدونه بعضیا تو سایت از رشته ی تنیس اگاهی دارن

PowerVu
06-25-2010, 07:49 AM
سلام
سوال دوم : دلیل اینکه گفته میشود بازیکنان باید پس از ضربه به توپ ، به اصطلاح ( Follow ) داشته باشند چیست ؟

آقای hadiunforgiven (http://tennistalkers.com/member.php?u=330) محترم، میبینم که آیدی جدید ساختین و ما هم متوجه نشدیم! :441: جنابعالی پس از گذشت این همه مدت که در سایت عضو هستین هنوز متوجه نشدین سطح آگاهی کاربران این سایت نسبت به مباحث تئوریک تنیس چقدره؟

چند وقت پیش با آی دی اصلی تون فرمودین قصد دارین یک وبسایت راه بندازین و براش تبلیغات می کردین. الان هم اگر قصد تبلیغ «سایت راه نیفتاده» تون رو دارین، خیلی راحت این رو بفرمایید!

لازم نیست "و ان یکاد" از بچه ها بپرسین که!

اما حالا من برای اینکه جواب بسیار علمی به سوالاتون بدم، قصد دارم به شخصه اقدام به این کار کنم.

پاسخ سوال اول: وجود پرز به خاطر نو بودن توپ هست، چند بار که جارو برقی بر روی توپ کشیده بشه، پرزهاش مثل فرش ماشینی نو، از بین می رن.
پاسخ سوال دوم: به این دلیل باید پس از ضربه Follow داشته باشند، که چون اگر نداشته باشند به نظر شما باید چه چیز دیگری داشته باشند؟ هویج؟
پاسخ سوال سوم: به این دلیل ضربه راحت تر و پر قدرت تر خواهد بود چون اگر به 90 درجه نزدیک نباشه،شمارش تعداد فضول ها سخت می شه!

همین طور که می بینین ما با پاسخ دادن به همین چند سوال تبدیل به راجر فدرر و رافائل نادال شدیم. Job's Done. خیلی ممنون از زحمتی که متحمل شدین.

شما مربی بسیار فوق حرفه ای و بزرگی هستین. با پرسیدن همین چند "و ان یکاد" ما به سلطه ی بی چون و چرای شما در دنیای حرفه ای مربیگیری پی بردیم و از فردا طوفان کاترینای شهرت شما به عنوان یک مربی بی همتای حرفه ای تنیس تمام دنیا رو در خواهد نورد!

نقش این سوالهای بی نهایت مهم و موثر در پیشرفت تنیس تا خرخره در مرداب پر از لجن ایران، بیش از اینها ستودنی است. من که نتونستم در مقام سپاسگزاری حق مطلب رو ادا کنم.

امیدوارم در آینده موفق به این کار بشم.
منتظر سوال های بعدی هستیم.

Reza23
06-25-2010, 09:13 AM
ممنون از جناب پاور که زدن تشکر بنظرم حق مطلب رو ادا نمیکرد.
من میخواستم از این دوستمون بپرسم شما از کاربرای این سایت
میخوایین امتحان تنیس بگیرین؟!!
بجای این کار یه مطلب مفید بذارین همه استفاده کنن.
من قول میدم اولین نفری باشم بیام اعتراف کنم که شما بیشتر از
بقیه تنیس بلدین!!
چرا در مورد مسابقات مهم نقد و بررسی جنابعالی رو نمی بینیم؟!!

Hossein Murray
06-25-2010, 11:10 AM
سلام

دوست عزیز سلام !
به نظر من این کار شما بیشتر از اینکه سطح آگاهی مارو محک بزنه یه نوع بازجویی محسوب می شه ! شما سه تا سوال پرسیدین و هدفتون این بوده که ببینید ما چقدر از تنیس آگاهی داریم ... آیا این خنده دار نیست ... آ؟یا این سه تا سوال باعث می شه ما تو تنیس عالم دهر باشیم !!!!!
نمی گم دونستن این ها چیز بدیه . اما شما با روش غلطی دانش خودتون رو به معرض بازدیدکنندگان این محیط مجازی قرار دادین . از نظر من این چیز ها علت نمی شه و هیچ دلیلی برای آگاهی از رشته تنیس نیست ...
در ابتدا هم فرمودید این سه سوال واقعا مهم هستند ... من هیچی نمی گم ... دوستان خودشون مهم بودن این سه تا سوال رو می سنجن !!!!
در آخر بازم آرزو می کنم که این آمار گیری شما نتیجه ی مطلوب رو برای شما داشته باشه (!) و اگر هدفتون ریشخند زدن به اعضای سایته به هدفتون برسید ...
لطفا در ابلاغ آگاهی کمی تجدید نظر کنید ... ممنون !

شایان نادال
06-25-2010, 01:25 PM
منم با حسین موافقم سوالاتون نوعی بازجوییه

amir23
06-25-2010, 05:08 PM
منم يه سوال مهم دارم. اگه كسي بتونه جواب بده ممنون ميشم(چون اين مشكل براي خودم پيش آمده ميپرسم نه به خاطر اين كه اطلاعات بچه هاي اين سايت رو محك بزنم و از اين جور حرفا...)

حدود 90 روز پيش به خاطر بازي هاي طولاني بدون گرم كردن!!! كشكك زانوم تو تنيس آسيب ديده:240: الان نميتونم تنيس بازي كنم چون بلافاصله بعد بازي براي دو سه روز پام درد ميگيره. زانوم رو هم نميتونم كامل خم كنم ( درد ميگيره). درضمن بگم كه منيسك و ACL هم پاره نشده. اگه كسي با يه همچين مشكلي تا حالا برخورد داشته لطف كنه من رو راهنمايي كنه كه چطوري زودتر خوب بشم؟ چون من تو مشهد هستم؛ اينجا مربياش چيزي از تنيس سرشون نميشه چه برسه به آسيب هاي تنيس اما اگه كسي تو تهران مربي خوبي داره لطف كنه و اين مشكل من رو باهاش مطرح كنه. ممنون.

Reza23
06-25-2010, 06:25 PM
شما با یه ارتوپد یا متخصص آسیب های ورزشی مشاوره کن!

aidintennis
06-25-2010, 07:29 PM
سلام

جواب سوال اول:
سوال اولت 4 دلیل داره
1)هنگامی که توپ پرز نداره توپ با سرعت بیشتری توی هوا حرکت می کنه و وقتی به زمین می خوره پرشش زیاد می شه.
2)تا توپ روی هوا بهتر دیده بشه.
3)با گیر کردن پرز توپ به زه راکت توپ میتونه اسپین بیشتری بگیره
4)تا بتونن مارک شرکت را روی توپ ثبت کنن
جواب سوال دوم:
سوال دومت 3 دلیل داره
1)اگه از Followصحیح استفاده کنی توپها اسپین میگیرن
2)برای ضربه زدن انرژی کمتری با Follow صحیح از دست میدی
3)برای نگرفتن عارضه تنیس البو
جواب سوال سوم:
وقتی که شما دستت زاویه ی 90 درجه با راکت می سازه شما دستت می تونه پایین قرار بگیره و از پایین می تونی سویینگ بیشتری به راکت بدی و بیشتر سوار توپ بشی و راحت تر ضربه بزنی و follow بهتری انجام بدی.
درسته سوالهای خوبی بود ولی مهمه که تو بازی چطور بازی کتی مهم اینه که با جواب به این سوالها نریم دوباره بازی قبلی را اجرا کنیم بریم اینها رو تو بازی اجرا کنیم و یه بازیکن جدید بشیم.

Rafa
06-26-2010, 11:46 AM
آقای hadiunforgiven (http://tennistalkers.com/member.php?u=330) محترم، میبینم که آیدی جدید ساختین و ما هم متوجه نشدیم! :441: جنابعالی پس از گذشت این همه مدت که در سایت عضو هستین هنوز متوجه نشدین سطح آگاهی کاربران این سایت نسبت به مباحث تئوریک تنیس چقدره؟

چند وقت پیش با آی دی اصلی تون فرمودین قصد دارین یک وبسایت راه بندازین و براش تبلیغات می کردین. الان هم اگر قصد تبلیغ «سایت راه نیفتاده» تون رو دارین، خیلی راحت این رو بفرمایید!

اما حالا من برای اینکه جواب بسیار علمی به سوالاتون بدم، قصد دارم به شخصه اقدام به این کار کنم.

پاسخ سوال اول: وجود پرز به خاطر نو بودن توپ هست، چند بار که جارو برقی بر روی توپ کشیده بشه، پرزهاش مثل فرش ماشینی نو، از بین می رن.
پاسخ سوال دوم: به این دلیل باید پس از ضربه Follow داشته باشند، که چون اگر نداشته باشند به نظر شما باید چه چیز دیگری داشته باشند؟ هویج؟
پاسخ سوال سوم: به این دلیل ضربه راحت تر و پر قدرت تر خواهد بود چون اگر به 90 درجه نزدیک نباشه،شمارش تعداد فضول ها سخت می شه!

همین طور که می بینین ما با پاسخ دادن به همین چند سوال تبدیل به راجر فدرر و رافائل نادال شدیم. Job's Done. خیلی ممنون از زحمتی که متحمل شدین.

شما مربی بسیار فوق حرفه ای و بزرگی هستین. با پرسیدن همین چند "و ان یکاد" ما به سلطه ی بی چون و چرای شما در دنیای حرفه ای مربیگیری پی بردیم و از فردا طوفان کاترینای شهرت شما به عنوان یک مربی بی همتای حرفه ای تنیس تمام دنیا رو در خواهد نورد!

نقش این سوالهای بی نهایت مهم و موثر در پیشرفت تنیس تا خرخره در مرداب پر از لجن ایران، بیش از اینها ستودنی است. من که نتونستم در مقام سپاسگزاری حق مطلب رو ادا کنم.

درود بر تو پاور جونم، تو طنز نویسی رو دس نداری، دارم میمیرم از خنده!!!!

LadyBird
06-26-2010, 12:45 PM
منم يه سوال مهم دارم. اگه كسي بتونه جواب بده ممنون ميشم(چون اين مشكل براي خودم پيش آمده ميپرسم نه به خاطر اين كه اطلاعات بچه هاي اين سايت رو محك بزنم و از اين جور حرفا...)

حدود 90 روز پيش به خاطر بازي هاي طولاني بدون گرم كردن!!! كشكك زانوم تو تنيس آسيب ديده:240: الان نميتونم تنيس بازي كنم چون بلافاصله بعد بازي براي دو سه روز پام درد ميگيره. زانوم رو هم نميتونم كامل خم كنم ( درد ميگيره). درضمن بگم كه منيسك و ACL هم پاره نشده. اگه كسي با يه همچين مشكلي تا حالا برخورد داشته لطف كنه من رو راهنمايي كنه كه چطوري زودتر خوب بشم؟ چون من تو مشهد هستم؛ اينجا مربياش چيزي از تنيس سرشون نميشه چه برسه به آسيب هاي تنيس اما اگه كسي تو تهران مربي خوبي داره لطف كنه و اين مشكل من رو باهاش مطرح كنه. ممنون.
سلام amir23
خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم:1/اول اینکه این برات ی درس عبرت میشه ک دیگه هیچ ورزشی رو بدون گرم کردن شروع و بدون سرد کردن تمومش نکنی 2/یادت باشه قبل و بعد از ورزشت حدود 20 دقیقه یخ روی محدوده ی کشککت بذاری و اینکه حین تمرینت زانوتو یا باند کشی که نه زیاد سفت باشه نه شل ببندی یا از زانو بند معمولی یا زانو بند مخصوص کشکک استفاده کنی! 3/باید سعی کنی عضلات چهار سر ران رو ک نگه دارنده ی کشکک هستند رو قوی کنی.
امید وارم بازم بتونی مثل روز اول بشی

LadyBird
06-26-2010, 01:06 PM
سلام

سلام vivan
ممنون که سوالای جالبی پرسیدی , من با اینکه چندین ساله دارم تنیس بازی میکنم ولی راستشو بخوای خیلی دقیق نشده بودم به این موارد ولی نسبت به اطلاعات و تجربم جواب میدم:
1/دلیل پرز فکر کنم برای اسپین , اصطحکاکش با زمین و کیفیت توپ باشه
2/داشتن ادامه حرکت نه تنها به کنترل کمک میکنه بلکه از لحاظ بیو مکانیکی ضربه بدون ادامه حرکت ضزبه ای تقریبا ناقص به حساب میاد و هم چنین ادامه حرکت از به وجود امدن آسیب جلوگیری میکنه.
3/جواب سوال سوم رو هم متاسفانه نمیدونم
ممنون

Mohammad
06-26-2010, 02:46 PM
سلام به powerVU
بهتر نیست به جای اینکه اینقدر سراغ حاشیه برید و مخاطب هاتونو مسخره کنید , یکم به این فکر کنید که با این سوالات سطح اطلاعات عمومی علاقه مندان تنیس میره بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا اگه شما جواب این سوالات رو کاملا میدونید؟؟؟پس دلیلی نمیشه باعث بشید دیگه از این قبیل سوالات مطرح نشه و جوابشو علاقه مندان تنیس ندونند!! و اونها هم به سطح عالی شما نرسنند.
:379::443:
نه بحث چیز دیگه ای هست، استارتر تاپیک اگه جواب سوالهاشو میدونه، بهتر نیست خودش از اول بنویسه؟ بله اونجوری بقیه هم چیز یاد میگرن، خیلی هم عالیه، دستشون هم درد نکنه، یا اگه بلد نیست بگه من چند تا سوال دارم، لطفا کمک کنید، دیگه این چه مدلیه که میخوام ببینم سطح آگاهی کاربران این فروم در چه حدیه؟

amir23
06-26-2010, 03:50 PM
سلام amir23
خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم:1/اول اینکه این برات ی درس عبرت میشه ک دیگه هیچ ورزشی رو بدون گرم کردن شروع و بدون سرد کردن تمومش نکنی 2/یادت باشه قبل و بعد از ورزشت حدود 20 دقیقه یخ روی محدوده ی کشککت بذاری و اینکه حین تمرینت زانوتو یا باند کشی که نه زیاد سفت باشه نه شل ببندی یا از زانو بند معمولی یا زانو بند مخصوص کشکک استفاده کنی! 3/باید سعی کنی عضلات چهار سر ران رو ک نگه دارنده ی کشکک هستند رو قوی کنی.
امید وارم بازم بتونی مثل روز اول بشی

ممنون از جوابت. باند كشي رو زير زانو ميبندن يا بالاي زانو؟؟؟ باند كشي مثل همون چيزيه كه نادال سال گذشته دور زانوش ميبست؟؟

amir23
06-26-2010, 03:53 PM
نه بحث چیز دیگه ای هست، استارتر تاپیک اگه جواب سوالهاشو میدونه، بهتر نیست خودش از اول بنویسه؟ بله اونجوری بقیه هم چیز یاد میگرن، خیلی هم عالیه، دستشون هم درد نکنه، یا اگه بلد نیست بگه من چند تا سوال دارم، لطفا کمک کنید، دیگه این چه مدلیه که میخوام ببینم سطح آگاهی کاربران این فروم در چه حدیه؟

اي بابا شما كه بنده خدا رو پخش زمين كرديد. اين چه كاريه!! خوبه كه دستتون به گلوش نميرسه وگرنه مث هومر و بارت همديگه رو خفه ميكردين.

A!i
06-26-2010, 04:40 PM
سلام

سوال دوم : دلیل اینکه گفته میشود بازیکنان باید پس از ضربه به توپ ، به اصطلاح (
Follow ) داشته باشند چیست ؟

سلام
1)دلیل پرز بر روی راکت این است که زمانی که ضربه به توپ وارد میشود و به زمین می خورد این پرزها باعث میشوند که شتاب توپ کمتر شده تا توپ از زمین جدا شود

2)به این دلیل که وقتی به توپ ضربه ایجاد می شود باید دست تا بالای شانه بالا رود و اگر بالا نرود توپ ممکن است به تور برخورد کند و این امتداد توپ را بالا می اورد

3)زیرا در بعد ان ارنج 90 درجه خواهد شد و توپ با قدرت بیشتر وراحت تر پیش می رود
امیدوارم که بهت کمک کرده باشم

babak59
06-27-2010, 07:52 AM
ج سئوال اول . اگر پرز نبود چی مشد ؟
سرعت توپ فکر کنم 1.5 برابر می شد
فکر کنم وجود پرز یک عامل کنترلی روی حرکت توپ می باشد و اکثر بازیکن در زمان سرو زدن پرز های توپ را چک میکنند .

LadyBird
06-27-2010, 10:11 AM
ممنون از جوابت. باند كشي رو زير زانو ميبندن يا بالاي زانو؟؟؟ باند كشي مثل همون چيزيه كه نادال سال گذشته دور زانوش ميبست؟؟

کاری نبود
نه مثل نادال نه,باید ی دور از روی زانو ,ی دور بالای زانو ,و ی بار زیر زانوت باند رو رد کنی و دوباره از وسط.
امید وارم ک زود جواب بگیری:443:

LadyBird
06-27-2010, 10:16 AM
اگه اون جوری باشه که تو هر چیستان یا جدولی ک داری حل میکنی پیش پیش جوابشو بهتون می گفتند , در ضمن این یکی از راههای یادگیری و یادداریه!!!!!!
به نظر من ک وقتی اول سوال طرح میشه و بعد از چند وقت جوابشو میدن بهتره چون ذهن ادم درگیر میشه و شاید ب خاطر پیدا کردن جوابش 2تا کتاب باز کنه و....
من ک موافق این روند هستم
Come On Babies

Reza23
06-27-2010, 12:23 PM
اگه اون جوری باشه که تو هر چیستان یا جدولی ک داری حل میکنی پیش پیش جوابشو بهتون می گفتند , در ضمن این یکی از راههای یادگیری و یادداریه!!!!!!
به نظر من ک وقتی اول سوال طرح میشه و بعد از چند وقت جوابشو میدن بهتره چون ذهن ادم درگیر میشه و شاید ب خاطر پیدا کردن جوابش 2تا کتاب باز کنه و....
من ک موافق این روند هستم
Come On Babies

آخه لیدی برد عزیز اون چیزی که جناب محمد تو خشت خام می بینه شما
تو آینه هم نمی تونی ببینی!!
( منظور تجربه است نه سن و سال!!:shame:)

amir23
06-27-2010, 09:30 PM
کاری نبود
نه مثل نادال نه,باید ی دور از روی زانو ,ی دور بالای زانو ,و ی بار زیر زانوت باند رو رد کنی و دوباره از وسط.
امید وارم ک زود جواب بگیری:443:
ممنون از جوابت اميدوارم بتونم جبران كنم. راستي دانشكده ما 2 زمين خاك زده كه خيلي جاي خوبيه( وسط باغه:434: و صبح ها بلبل هم برات رو درختاش ميخونه:434: در ضمن مجاني هم هست:434:) اميدوارم زانوم زودتر خوب بشه و شما هم يه روز بياي مشهد( با راكت تنيس) و بريم زمين هاي دانشكده 5-6 ساعت تنيس بزنيم تا دوباره من مصدوم بشم:160:... بازم ممنون

LadyBird
06-28-2010, 12:33 AM
ممنون از جوابت اميدوارم بتونم جبران كنم. راستي دانشكده ما 2 زمين خاك زده كه خيلي جاي خوبيه( وسط باغه:434: و صبح ها بلبل هم برات رو درختاش ميخونه:434: در ضمن مجاني هم هست:434:) اميدوارم زانوم زودتر خوب بشه و شما هم يه روز بياي مشهد( با راكت تنيس) و بريم زمين هاي دانشكده 5-6 ساعت تنيس بزنيم تا دوباره من مصدوم بشم:160:... بازم ممنون
چه خوب
پس سعی کن بتونی تنیس دانشکدتونو خودت راه بندازی و انگیزه خوبی برای دوستانت باشی!
شایان ذکر است ک من بیام مشهد نمیذارند باهات بازی کنم چون من دخترم و اسلام ب خطر می افتد...:434:وای چه برسه به زمین های دانشکده که دیگه هیچی کفر محسوب میشند......:251:
و اینکه باید قول بدی بدون گرم و سرد کردن هیچ وقت ورزش نکنی.....:443:

hadiunforgiven
07-02-2010, 11:12 AM

1.دليلي نداره بخوام اين كارو كنم
2.من اگه بودم جوابشو ميذاشتم
3.قبلا گفته بودم كه بچه هاي اين سايت خيلي اطلاعاتشون بالاست (البته به جز شما كه هنوز بچه اي)
4.تبليغ سايت نكردم ...
5.هر وقت تونستي بند كفش تنيس رو ببندي راجع به من حرف بزن...
در حد ورزش كبدي هم نيستي با اين طرز فكرت...

PowerVu
07-03-2010, 03:12 PM
حال خراب فعلی تون رو درک می کنم آقای مربی. ابتدا به اعصاب پکیده ی خود کمی مسلط شوید!

شما اگر می خوای به بالا رفتن اطلاعات و آگاهی ایرانیان دوستدار تنیس کمک کنی و در این زمینه مدعی دانش هم هستی بیا و از مشعشعات علمی درخشان خویش بی مزد و منت اونها رو در اختیار همگان قرار بده.

نه اینکه بری و خیلی تابلو یک آیدی جدید بسازی و در اولین پست اون آیدی از فردی به نام "خدای تنیس ایران" یاد کنی و دو پست پایینترش با آیدی اصلی خودت بیای و از اون "خدای فرضی تنیس ایران به زعم خودت" تعریف و تمجید بیجا کنی و قدیس وار بپرستیش!

این زرنگی ها رو برای همون تنیسورهای شاگردتون بکنید لطفاً!

از بقیه هم وقتی می خوای 20 سوالی بپرسید، با آیدی اصلی خودتون بپرس!

دنیای اینترنت خیلی بی رحم تر از اونه که شما فکر کنی کسی متوجه نمی شه که دو تا آیدی در یک فروم ایجاد کردین!

که من در حد ورزش کبدی نیستم؟ اوکی شما که در حد ورزش دل و قلوه ای هستی برای هفت پشت جگرکی ها کافیه.

هنوز سوز و گدازهای پارسالتون یادمون هست که زجه می زدید و گریه می کردید که چرا هیییچ دختر خانمی شما دون کیشوت رو به عنوان مربی تنیس برای خودش انتخاب نمی کنه!!!

چه خوش اشتها !!!

hadiunforgiven
07-03-2010, 06:09 PM
حال خراب فعلی تون رو درک می کنم آقای مربی. ابتدا به اعصاب پکیده ی خود کمی مسلط شوید!

شما اگر می خوای به بالا رفتن اطلاعات و آگاهی ایرانیان دوستدار تنیس کمک کنی و در این زمینه مدعی دانش هم هستی بیا و از مشعشعات علمی درخشان خویش بی مزد و منت اونها رو در اختیار همگان قرار بده.

نه اینکه بری و خیلی تابلو یک آیدی جدید بسازی و در اولین پست اون آیدی از فردی به نام "خدای تنیس ایران" یاد کنی و دو پست پایینترش با آیدی اصلی خودت بیای و از اون "خدای فرضی تنیس ایران به زعم خودت" تعریف و تمجید بیجا کنی و قدیس وار بپرستیش!

این زرنگی ها رو برای همون تنیسورهای شاگردتون بکنید لطفاً!

از بقیه هم وقتی می خوای 20 سوالی بپرسید، با آیدی اصلی خودتون بپرس!

دنیای اینترنت خیلی بی رحم تر از اونه که شما فکر کنی کسی متوجه نمی شه که دو تا آیدی در یک فروم ایجاد کردین!

که من در حد ورزش کبدی نیستم؟ اوکی شما که در حد ورزش دل و قلوه ای هستی برای هفت پشت جگرکی ها کافیه.

هنوز سوز و گدازهای پارسالتون یادمون هست که زجه می زدید و گریه می کردید که چرا هیییچ دختر خانمی شما دون کیشوت رو به عنوان مربی تنیس برای خودش انتخاب نمی کنه!!!

چه خوش اشتها !!!

:254::254::254:
بابا حاضر جواب
خيلي با نمك تشريف داري
آره تو خوب...
معلومه كي عصباني شده:254::254::251:

LadyBird
08-02-2010, 07:05 PM
بابا دمتون گرم
فقط این سایت گیس و گیس کشی کم داشت..................
پاور یو لطفا اگه واقعا طرفتو میشناسی عملا حالشو بگیر و اینقدر شاخ و شونه نکش ک تنیسیااا نترسند!!!!!!!!!!!!:251:

Lily Nadal
08-23-2010, 10:10 AM
بهتر بود به عنوان سوال و جواب قرارشون می دادی .در هر صورت اگه این سوالهای آزمون ورودی ما به سایت بود من یکی که جواب نمی دادم خداروشکر که محمد مسئول سایته چون فکر کنم اگه شما بودی برای ورود به سایت ی آزمون سختی پیش رومون بود

شایان نادال
08-23-2010, 02:27 PM
بهتر بود به عنوان سوال و جواب قرارشون می دادی .در هر صورت اگه این سوالهای آزمون ورودی ما به سایت بود من یکی که جواب نمی دادم خداروشکر که محمد مسئول سایته چون فکر کنم اگه شما بودی برای ورود به سایت ی آزمون سختی پیش رومون بود
بابا لی لی جان اینقدر سخت نگیر این بنده ی خدا اومده 3 تا سوال کرده فقط همین

!! كيمياگر !!
05-20-2011, 01:08 PM
کسی میدونه مسابقات تنیس رو از چه سایتی میتونم بدون دردسر دانلود کنم ؟

لطفا کمکم کنید

Yashar
05-20-2011, 02:49 PM
کسی میدونه مسابقات تنیس رو از چه سایتی میتونم بدون دردسر دانلود کنم ؟

لطفا کمکم کنید
و خداوند یوتیوب را آفرید تا بندگانش لنگ هیچ چیزی نباشن

Yashar
05-20-2011, 07:33 PM
و بازهم اخلاق ما ایرانی ها
تا می بینیم دو نفر مخاطب داریم سریع جو مارو می گیره
اقا جون اگه می خوایین جواب دندون شکن بدین از همونایی که ما تو راهپیمایی 22 بهمن نثار دشمنان می کنیم فقط کافیه جواب سوالاشو بدین
اصلا بذار طرف سطح اگاهی ماهارو بسنجه چی می شه مگه؟
اقای پاور از تو بعیده دوست عزیز
منتظر تخریب همه جانبه ی دوستان هستم بد این نظراتم

PowerVu
05-20-2011, 07:52 PM
و بازهم اخلاق ما ایرانی ها
تا می بینیم دو نفر مخاطب داریم سریع جو مارو می گیره
اقا جون اگه می خوایین جواب دندون شکن بدین از همونایی که ما تو راهپیمایی 22 بهمن نثار دشمنان می کنیم فقط کافیه جواب سوالاشو بدین
اصلا بذار طرف سطح اگاهی ماهارو بسنجه چی می شه مگه؟
اقای پاور از تو بعیده دوست عزیز
منتظر تخریب همه جانبه ی دوستان هستم بد این نظراتم

دوست عزیز چقدر خوبه ما انسان ها راجع به چیزی که ازش اطلاعات کاملی نداریم، قضاوت نکنیم. شما به تاریخ پست ها نگاه کردین؟ آیا در اون بازه ی زمانی شما در این سایت بوده اید؟ آیا از سیاهه و پیشینه ی رفتار ایشان اطلاعاتی دارید؟ آیا از نقض قوانین سایت توسط ایشان مطلع هستید؟ آیا می دانید ایشان از این سایت برای خود به چه شکل استفاده ی ابزاری می کرده اند؟

"دو نفر مخاطب" ؟! راهپیمایی 22 بهمن؟! جواب دندان شکن به دشــــــــــــمنان؟!!!!!!

عزیز بزرگوار یک مقدار صبر کنید به زودی فدرر قهرمان می شه و شما هم از این حالت خارج خواهید شد. آن زمان خواهید دید که دیگه به زمین و زمان گیر نخواهید داد. (تا الان هم کم قهرمان نشده ایشون. هر چه جام در جهان بوده را با شایستگی تصاحب کرده، منتها شما سیری ناپذیر نشون می دید)

فقط صبــــــــــــر کنید. تنیس ورزش دشواریه. قهرمانی به سختی درش به دست میآد اما با "همت مضاعف و کار مضاعف" میشه به نتیجه رسید. اما به صبر نیاز داره. تا آن زمان هم سعی کنید بر اعصاب خود مسلط شوید. آن روز دور نیست.

سپاسگزارم.

Yashar
05-20-2011, 08:09 PM
داداش چرا از کوره در رفتی
من اصلا اون شخصیتو نمی شناسم
من به خاطر اشنایی که با رفتار و اخلاقت دارم گفتم ازت بعیده
در ضمن من مطلقا از راجر چیزی نگفتم راجر از کجا اومد تو این بحث
اقا من دیگه می ترسم اینجا چیزی ببگم:243:
دارم احساس میکنم زمانی شما از نظر یکی خوشت میاد که موافق باشه و پره تعریفو تمجید باشه
جای این حرفا تو اینجا نبود
در ضمن من با هر کی هم مشکل داشته باشم مخلص تو یکی هستم که واقعا اینجا زحمت می کشی
اما در مورد راجر نظرم عوض نشده

delpotro
05-20-2011, 08:19 PM
پاور جان همت مضاعف و کار مضاعف تاریخش گذشته :160: فدرر میاد برای "جهاد اقتصادی" و بردن جایزه 1.2

میلیون یورویی

PowerVu
05-20-2011, 08:34 PM
داداش چرا از کوره در رفتی
من اصلا اون شخصیتو نمی شناسم
من به خاطر اشنایی که با رفتار و اخلاقت دارم گفتم ازت بعیده
در ضمن من مطلقا از راجر چیزی نگفتم راجر از کجا اومد تو این بحث
اقا من دیگه می ترسم اینجا چیزی ببگم:243:
دارم احساس میکنم زمانی شما از نظر یکی خوشت میاد که موافق باشه و پره تعریفو تمجید باشه
جای این حرفا تو اینجا نبود
در ضمن من با هر کی هم مشکل داشته باشم مخلص تو یکی هستم که واقعا اینجا زحمت می کشی
اما در مورد راجر نظرم عوض نشده

در حال حاضر متاسفانه شما خیلی بدبینانه به همه چیز و کس نگاه می کنید.

در همین چند دقیقه کوتاه چند مطلب خلاف واقع نسبت دادید به من بدبخت:

1. که از کوره در رفته ام (این طور نیست اما شما اگر دوست دارید به این شکل تصور کنید)
2. که آشنایی با رفتار و اخلاق بنده دارید (که این مورد درست نیست اما اگر اصرار دارید این طور تصور کنید)
3. که بنده داداش هستم (و این مورد هم درست نیست، منتها اگر آبجی باشم، ناراحت می شوید، بنابراین همیشه تصور کنید من داداش هستم)
4. بنده از کسی خوشم میاد که موافقم باشه (اگر این طور آرام میشوید به همان شکل تصور کنید)
5. جای این حرفا تو اینجا نبود (در صورتی که آن فرد مرتکب تخلف مکرر شده بود و شما موارد قبلی را ندیده بودید)

دوست عزیز شما این تاپیک که مال چندین وقت پیش هست رو نبش قبر کرده اید تا روحیات و اخلاقیات ناپسند بنده ی حقیر را به زیر ضرب بگیرید؟

بسیار خوب. اگر باز هم باعث ناراحتی شما شده ام، بفرمایید در این تاپیک تار عنکبوت بسته محاکمه ام کنید.

رفتار شخصی که شما تازه الان آخرین مطالبشان را میبینید به مدت ها قبل برمی گرده. منتها شما فقط صحنه ی آخر این اجرا را دیده اید و بدون اطلاع از سابقه ی رفتارها، به مثابه اینکه کل پی یس را خوانده و از بر باشید، علیه من بدبخت اعلام جرم می کنید.

مثل این است که شما دانش آموزی را در حال خروج از درب مدرسه با پرونده تحصیلی زیر بغلش ببینید و بدون آنکه از رفتار وی اطلاعی داشته باشید به مدیر مدرسه حمله ور شده و او را به 5 مورد بالا متهم کنید و او را مصداق بارز "ما ایرانی ها" بدانید.

هَذا مِن فَضل رَبـّی
ایـن نـیــــز بـگـذرد

Yashar
05-20-2011, 09:16 PM
در حال حاضر متاسفانه شما خیلی بدبینانه به همه چیز و کس نگاه می کنید.

در همین چند دقیقه کوتاه چند مطلب خلاف واقع نسبت دادید به من بدبخت:

1. که از کوره در رفته ام (این طور نیست اما شما اگر دوست دارید به این شکل تصور کنید)
2. که آشنایی با رفتار و اخلاق بنده دارید (که این مورد درست نیست اما اگر اصرار دارید این طور تصور کنید)
3. که بنده داداش هستم (و این مورد هم درست نیست، منتها اگر آبجی باشم، ناراحت می شوید، بنابراین همیشه تصور کنید من داداش هستم)
4. بنده از کسی خوشم میاد که موافقم باشه (اگر این طور آرام میشوید به همان شکل تصور کنید)
5. جای این حرفا تو اینجا نبود (در صورتی که آن فرد مرتکب تخلف مکرر شده بود و شما موارد قبلی را ندیده بودید)

دوست عزیز شما این تاپیک که مال چندین وقت پیش هست رو نبش قبر کرده اید تا روحیات و اخلاقیات ناپسند بنده ی حقیر را به زیر ضرب بگیرید؟

بسیار خوب. اگر باز هم باعث ناراحتی شما شده ام، بفرمایید در این تاپیک تار عنکبوت بسته محاکمه ام کنید.

رفتار شخصی که شما تازه الان آخرین مطالبشان را میبینید به مدت ها قبل برمی گرده. منتها شما فقط صحنه ی آخر این اجرا را دیده اید و بدون اطلاع از سابقه ی رفتارها، به مثابه اینکه کل پی یس را خوانده و از بر باشید، علیه من بدبخت اعلام جرم می کنید.

مثل این است که شما دانش آموزی را در حال خروج از درب مدرسه با پرونده تحصیلی زیر بغلش ببینید و بدون آنکه از رفتار وی اطلاعی داشته باشید به مدیر مدرسه حمله ور شده و او را به 5 مورد بالا متهم کنید و او را مصداق بارز "ما ایرانی ها" بدانید.

هَذا مِن فَضل رَبـّی
ایـن نـیــــز بـگـذرد

یا خدا
همه اینارو از حرفای من فهمیدی
در مورد تصورات بنده تصورات اشتباهی دارید
من دیگه نه اینجا نه جای دیگه نظر میدم
بدرود

lord amir
05-20-2011, 09:29 PM
به نطر من اگه جواب 3 سوال اولش رو میدادید الان داشت سوال n امش رو میپرسید.
من آن زمان نبودم ولی خوب جوابشو دادی پاور جان دمت گرم

delpotro
05-20-2011, 09:53 PM
من خودم چون اون زمان تو سایت نبودم هیچ قضاوتی نمی کنم. ولی فکر می کنم همیشه حق با پاور باشه.

چون طبق شناختی که پیدا کردم منطقی برخورد می کنند با مسائل مختلف.