PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دل پوترو در مسابقات تنيس آزاد آمريكا شركت نمي‌كند

Mohammad_Joulaei
05-22-2010, 10:30 AM
(http://www.farsnews.net/printable.php?nn=8902300376)به دليل مصدوميت از ناحيه مچ دست
دل پوترو در مسابقات تنيس آزاد آمريكا شركت نمي‌كند
خبرگزاري فارس: تنيسور آرژانتيني به دليل گذراندن دوران بهبودي پس از عمل جراحي مچ دست در مسابقات تنيس آزاد آمريكا شركت نمي‌كند.

http://media.farsnews.net/Media/8705/Images/jpg/A0478/A0478531.jpg

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، خوان مارتين دل پوترو تابستان امسال از عنوان قهراني خود در رقابت‌هاي تنيس آزاد آمريكا دفاع نخواهد كرد تا وقت بيشتري را به ترميم مصدوميت مچ دستش اختصاص دهد.
وي در اوايل ماه جاري روي مچ دست راستش عمل جراحي انجام داده است و نمي‌خواهد به دليل عجله در شركت در مسابقات روند بهبودش با مشكل مواجه شود.
تنيسور شماره 5 جهان اظهار داشت: اگر همه چيز به خوبي پيش رود بعد از مسابقات تنيس آزاد آمريكا برمي‌گردم.
وي ادامه داد: اين مسابقات هميشه براي من از اهميت ويژه‌اي برخوردار بوده است اما نمي‌خواهم عجله كنم.
تنيسور آرژانتيني مي‌تواند آبان‌ماه در رقابت‌هاي تنيس آزاد فرانسه شركت كند.

Mohammad_Joulaei
05-22-2010, 10:31 AM
غیبت ستاره تنیس جهان در USOPEN
تنيسور شماره 5 جهان اظهار داشت: اگر همه چيز به خوبي پيش رود بعد از مسابقات تنيس آزاد آمريكا برمي‌گردم.
تنيسور آرژانتيني به دليل گذراندن دوران بهبودي پس از عمل جراحي مچ دست در مسابقات تنيس آزاد آمريكا شركت نمي‌كند.

به گزارش فارس؛ خوان مارتين دل پوترو تابستان امسال از عنوان قهراني خود در رقابت‌هاي تنيس آزاد آمريكا دفاع نخواهد كرد تا وقت بيشتري را به ترميم مصدوميت مچ دستش اختصاص دهد.

وي در اوايل ماه جاري روي مچ دست راستش عمل جراحي انجام داده است و نمي‌خواهد به دليل عجله در شركت در مسابقات روند بهبودش با مشكل مواجه شود.

وي ادامه داد: اين مسابقات هميشه براي من از اهميت ويژه‌اي برخوردار بوده است اما نمي‌خواهم عجله كنم.

Mohammad_Joulaei
05-22-2010, 10:32 AM
غیبت ستاره تنیس جهان در USOPEN
تنيسور آرژانتيني به دليل گذراندن دوران بهبودي پس از عمل جراحي مچ دست در مسابقات تنيس آزاد آمريكا شركت نمي‌كند.

به گزارش فارس؛ خوان مارتين دل پوترو تابستان امسال از عنوان قهراني خود در رقابت‌هاي تنيس آزاد آمريكا دفاع نخواهد كرد تا وقت بيشتري را به ترميم مصدوميت مچ دستش اختصاص دهد.

از كي تا حالا به مسترز ميگن تنيس ازاد!!!!!
چون ابان بود من با فرنچ اپن اشتباش نگرفتم:160:!!

Hatam
05-22-2010, 11:41 AM
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2817:379: