PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه نادال در مادريد

Mohammad Reza
05-10-2010, 10:28 AM
رافائل نادال در مسابقات مسترز مادريد در سيد 2قرار گرفت..پس از انصراف نواك جوكوويچ بخاطر مصدوميتي كه در تورنمنت 250صربستان گرفتار آن شد،نواك چند ساعت قبل از مراسم قرعه كشي از شركت در مسابقات انصراف داد تا نادال در سيد 2 قرار بگيرد.
بازي كردن در خانه خود،در ميان مردم خود!
رافائل نادال در مسترز مادريد كه اين هفته برگزار ميشود 2هدف بزرگ را دنبال مي كند:
1-او ميخواهد همانند سال 2005 باز بتواند قهرمان مسابقات شود(در سال 2005نادال توانست با شكست لوبيچيچ قهرمان مادريد شود).
2-او سعي خواهد كرد كه بتواند با شكستن ركورد اگاسي(17مسترز) ركوردي تازه در ATP بوجود بياورد.
براي انجام اين كار،او بايد با حريفان سر سختي مقابله كند تا بتواند به اين مهم دست پيدا كند.
دور اول: Bye
دور دوم: Seppi, Qualifier.
دور سوم: Isner, Kohlschreiber
يك چهارم نهايي: Tsonga, Monfils
نيمه نهايي: Karlovic, Verdasco, Nalbandian, Berdych, Soderling
فينال: Federer
مصاحبه:
من هميشه ميخوام كه در مادريد بازي كنم،آنها هميشه با من برخورد خوبي دارند و من سپاسگزار محبت هاي آنها هستم. در مصاحبه با روزنامه ورزشی Diario
امسال من از شروع فصل شرایط مختلف فیزیکی نسبت به سال گذشته داشته ام.سال گذشته زمانی که زانوي من در شرايط بسيار بدي بود من بازی ميكردم.اما من همیشه می خواهم در هر شرايط زماني در مادريد بازی کنم.