PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک پیشنهاد بسیار مهم

Hatam
05-09-2010, 12:59 PM
سلام دوستان و کاربران گرامی

این چند وقت اخیر توی سایت درگیری کلامی زیاد بوده (بعضاً خودم هم توش شرکت میکردم:379:) این روند به اینصورت نباید ادامه پیدا کنه، کاربرای جدید سایت رو میپرونه چون فکر میکنن اینجا بحثهای مفید نمیشه، حتی بعضی از کاربرای قدیمی رو هم از حضور در این سایت منصرف کرده نمیدونم این سایت ناظم داره یا نه؟ اگر نداره از مدیر سایت جناب محمد میخواهم یک نفر رو بعنوان ناظم انتخاب کنه تا بحثهای غیرمفید رو منتقل و توهینها رو حذف کنه

دوستان اگر موافقند از این پیشنهاد حمایت کنن

Mohammad Reza
05-09-2010, 01:03 PM
به نظر من محمد بعد از اون اتفاقات ديگه داره خودش پست هاي بيخود و جنجالي رو حذف ميكنه..به نظر من محمد خودش ميتونه با كمك يكي از دوستان اين نظارت و داشته باشه..
ممنون از پيشنهاد خوبتون آقا حاتم

Mohammad
05-09-2010, 02:44 PM
به نظر من زیادم سخت نیست که خودمون مسائل رو رعایت کنیم بدون نیاز به ناظم و این حرفها.
من برای شروع چند تا قانون اولیه میگم که در صورت تصویب در طول تورنمنت مادرید اجرا کنیم ببینیم چطور میشه.
البته من خودم علاقه ای به این قوانین ندارم، ولی خب نظر بسیاری از دوستان اینکه باید یه محدودیت هایی اعمال بشه.
دوستان اگه چیز دیگه ای به ذهنشون میرسه بگن، اضافه کنیم، و در آخر هم یک نظر سنجی بزاریم که ببینم همه موافق با اجرای این قاونین هستند یا نه.

قوانین تاپیکهای گفتگو تنیس تاکرز

1. توهین و استفاده از الفاظ رکیک، نسبت به اعضای سایت و تنیس باز مورد علاقه ی اعضا، ممنوع است.
لطفا در صورت دیدن چنین تخلفاتی، از گزینه گزارش به مدیران استفاده کنید و شخصا وارد ماجرا نشوید.
در صورت استفاده از الفاظ توهین آمیز، ابتدا به شخص خاطی فرصت محدودی برای اصلاح پست مربوطه داده می شود، در غیر این صورت ابتدا واژه توهین آمیز توسط، مدیر مربوطه پاک و در صورت تکرار کل پست شخص مورد نظر پاک خواهد شد.

2. بحث ها و کل کل های "فدرر-نادالی" به طور همزمان در چند تاپیک انجمن ممنوع است، در صورت بروز چنین حالتی، پستها به زباله دان انجمن منتقل می شوند.

دوستان سریعتر نطرات خودشون رو بگن، که نطرسنجی رو ایجاد کنیم و بعد از اون قوانین رو اجرا کنیم.

Reza23
05-09-2010, 06:15 PM
با تشکر از محمد عزیز بابت پیشنهاد اعمال قوانین مدیریتی.
میخواستم بپرسم جناب محمد بند 1 ( ممنوعیت توهین به تنیسورها) شامل
امضا ها هم میشه؟
اگه جوابتون بله هست به صاحبان امضاهای توهین آمیز فرصت داده بشه و
چنانچه به هر دلیل ویرایش یا پاک نشدن از طرف جنابعالی اصلاح یا
حذف بشن.
ممنون :866:

Mohammad
05-09-2010, 06:20 PM
بله منظورم همه چی بود،
ضمنا این قانون باید به نظرسنچی گذاشته بشه اول بعد اجرا میشه.

Reza23
05-09-2010, 06:27 PM
بله منظورم همه چی بود،
ضمنا این قانون باید به نظرسنچی گذاشته بشه اول بعد اجرا میشه.

پایبندی شما به دمکراسی و نظر گروهی قابل تقدیره ولی این مطلب رو
عرض کنم که نهایت باید نظر رئیس سایت اعمال بشه.
وگرنه مثلا تو تعریف توهین هر کسی یه چیزی میگه و بحث بالا میگیره.
اما اگه همه تابع شما باشن دیگه جایی برای جدل نخواهد بود.

مثلا از نظر جناب محمد رضای عزیز امضای جناب پاور دقیقا بمانند امضای جناب میلاد
توهین آمیزه در حالیکه این کجا و اون کجا!!
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

به امید روزی که تو این سایت حداقل به رافا توهین نشه و حرمتش حفظ بشه.

Mohammad
05-09-2010, 06:41 PM
به نظر من الفاظ توهين آميز به راحتي قابل تميزن. سر اينها هم ميشه توافق كرد.

aidintennis
05-09-2010, 08:42 PM
سلام
من پیشنهادم اینه یه تاپیک برای کل کل بین هوادار ها بزاریم.چون نمیشه به این راحتی کل کل ها رو کم کرد.این طوری هم رخ بهتری داره و هم تو تاپیک ها دیگه کل کل ها رو کمتر می بینیم.
بعد میتونیم برای کسایی که از الفاظ توهين آميز استفاده می کنن جریمه بزاریم.مثلا 2 مورد رو من زیر می نویسم.
1-کم کردن امتیاز تو مسابقات تنیس تاکرز
2-استفاده نکردن از بخش های سایت(مثلا طرف نتونه پست بزاره)

Alireza Murray
05-09-2010, 09:32 PM
به نظر من زیادم سخت نیست که خودمون مسائل رو رعایت کنیم بدون نیاز به ناظم و این حرفها.
من برای شروع چند تا قانون اولیه میگم که در صورت تصویب در طول تورنمنت مادرید اجرا کنیم ببینیم چطور میشه.
البته من خودم علاقه ای به این قوانین ندارم، ولی خب نظر بسیاری از دوستان اینکه باید یه محدودیت هایی اعمال بشه.
دوستان اگه چیز دیگه ای به ذهنشون میرسه بگن، اضافه کنیم، و در آخر هم یک نظر سنجی بزاریم که ببینم همه موافق با اجرای این قاونین هستند یا نه.

قوانین تاپیکهای گفتگو تنیس تاکرز

1. توهین و استفاده از الفاظ رکیک، نسبت به اعضای سایت و تنیس باز مورد علاقه ی اعضا، ممنوع است.
لطفا در صورت دیدن چنین تخلفاتی، از گزینه گزارش به مدیران استفاده کنید و شخصا وارد ماجرا نشوید.
در صورت استفاده از الفاظ توهین آمیز، ابتدا به شخص خاطی فرصت محدودی برای اصلاح پست مربوطه داده می شود، در غیر این صورت ابتدا واژه توهین آمیز توسط، مدیر مربوطه پاک و در صورت تکرار کل پست شخص مورد نظر پاک خواهد شد.

2. بحث ها و کل کل های "فدرر-نادالی" به طور همزمان در چند تاپیک انجمن ممنوع است، در صورت بروز چنین حالتی، پستها به زباله دان انجمن منتقل می شوند.

دوستان سریعتر نطرات خودشون رو بگن، که نطرسنجی رو ایجاد کنیم و بعد از اون قوانین رو اجرا کنیم.
فکر کنم بهتره سه قوه ی مجریه و قضاییه و مقننه تشکیل بدیم:254::251::251::254:

Hatam
05-10-2010, 12:23 AM
سلام
من پیشنهادم اینه یه تاپیک برای کل کل بین هوادار ها بزاریم.چون نمیشه به این راحتی کل کل ها رو کم کرد.این طوری هم رخ بهتری داره و هم تو تاپیک ها دیگه کل کل ها رو کمتر می بینیم.
بعد میتونیم برای کسایی که از الفاظ توهين آميز استفاده می کنن جریمه بزاریم.مثلا 2 مورد رو من زیر می نویسم.
1-کم کردن امتیاز تو مسابقات تنیس تاکرز
2-استفاده نکردن از بخش های سایت(مثلا طرف نتونه پست بزاره)

پیشنهاد جالبیه من یکی که موافقم

shahri
05-10-2010, 07:42 AM
من چند وقت بود که میخواستم به این موضوع اشاره کنم اما بخاطر اینکه تازه واردم نخواستم دخالت کنم راستش بعضی از بحث ها واقعا ناراحت کنندست من تو سایت i-phone.ir هم عضوم یه سیاستی که مدیر کل این سایت در نظر گرفته اداره امور سایت تقسیم بندی کرده یعنی چندین مدیر داره مدیر انجمن،مدیر بخش گرافیک،مدیر بخش تعمیرات،ناظم سایت و .... با اختیاراتی که مدیر کل در اختیارشون قرار داده با توجه به درنظر گرفتن قانونهای از پیش تعریف شده نسبت به نظم دهی تاپیکها اقدام میکنن دزصورت مشاهده پست خلاف قانون انجمن به کاربر اخطار داده میشه و درصورت صلاحدید مدیر بخش پست فرد خاطی پاک میشه درصورت ادامه تخلف به مدت چند روز یا به کل ای دی کاربریش مسدود میشه ممنون میشم اگه این پیشنهاد مدنظر قرار بگیره چندتا مدیر بیطرف از بین کاربرا انتخاب بشه برای هر انجمن و اداره امور اون انجمن به اوناواگذار بشه
با اجازه شما چندتا لینک میذارم تا بهتر بتونم منظورمو برسونم
قوانین سایت (http://www.i-phone.ir/forums/thread9.html)
معرفی کاربران (http://i-phone.ir/forums/thread1210.html)