PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره پیرامون انتخاب کفش تنیس

spy4all
05-05-2010, 08:38 AM
سلام ، من یک سالی هست که تنیس بازی می کنم و بازیم هم بدک نیست ولی توی حرکت توی زمین مشکل دارم ، چون با کفش فوتسال دارم بازی می کنم و کفش تنیس شماره پام پیدا نکردم .
شماره پای من 48 است ، در ضمن همین پریروز مربی من از تهران یک کفش بابولات 47 آورد ، امتحانش کردم فوق العاده خوشم اومد و سرعت حرکت و استارتم هم چند برابر شد ولی تنگ بود .

حالا زیاد حرف نزنم ، خلاصه کلام اینکه یک کفش تنیس 48 می خوام به خیلی از فروشگاه های تهران هم زنگ زدم نداشتند بعضی ها هم که کفش والیبال و دو می خواستند بهم بدند . لطفا من را راهنمایی کنید .

Farid
05-05-2010, 12:09 PM
سلام ، من یک سالی هست که تنیس بازی می کنم و بازیم هم بدک نیست ولی توی حرکت توی زمین مشکل دارم ، چون با کفش فوتسال دارم بازی می کنم و کفش تنیس شماره پام پیدا نکردم .
شماره پای من 48 است ، در ضمن همین پریروز مربی من از تهران یک کفش بابولات 47 آورد ، امتحانش کردم فوق العاده خوشم اومد و سرعت حرکت و استارتم هم چند برابر شد ولی تنگ بود .

حالا زیاد حرف نزنم ، خلاصه کلام اینکه یک کفش تنیس 48 می خوام به خیلی از فروشگاه های تهران هم زنگ زدم نداشتند بعضی ها هم که کفش والیبال و دو می خواستند بهم بدند . لطفا من را راهنمایی کنید .
با سلام
دوست عزیز به فروشگاه های Nike یه سری بزن , من کفش بسکت تا شماره 53 هم دیدم توشون و همچنین کفش تنیس تا شماره 47 , 48.
فقط چون ظاهرا قدت بلنده سعی کن ZoomAir بگیری نه AirMax تا به تعادلت در زمین کمک کنه.

spy4all
05-05-2010, 12:24 PM
ممنون ، آدرس و تلفن این فروشگاه را اگر دارید ، لطف کنید . در ضمن من تهران نیستم که کفش ها را امتحان کنم ولی وزن و قد و سن من به ترتیب : 65 ، 191 ، 18 است ، با این مشخصات شما همون ZoomAir را پیشنهاد می کنید ، فرقش با مدل های دیگر چیست ؟

koury
05-05-2010, 01:40 PM
دوست عزیز همیشه موقع خرید اینجور وسائل بنظر من حضوری بگیری بهتره تا سفارشی!! اگه میخوای بیای تهران بگو تا آدرس و شماره ی نمایندگی های نایکی رو برات بدیم... خلاصه این تنها توصیه ای بود که بنده میتونم بکنم در مورد دیگر مسائل هم که فرید عزیز همه چیز رو گفتش.

spy4all
05-05-2010, 02:20 PM
اگر آدرس و تلفن نمایندگی ها را بدید ممنون می شوم .

Farid
05-05-2010, 04:29 PM
ممنون ، آدرس و تلفن این فروشگاه را اگر دارید ، لطف کنید . در ضمن من تهران نیستم که کفش ها را امتحان کنم ولی وزن و قد و سن من به ترتیب : 65 ، 191 ، 18 است ، با این مشخصات شما همون ZoomAir را پیشنهاد می کنید ، فرقش با مدل های دیگر چیست ؟
خواهش
دوست عزیز من هم مثل شما تهران نیستم , اما کوروش عزیز گفتند برات ادرس و شماره تلفن رو اگر می خواهید می ذارند.
ببین کپسول ZoomAir همانیه که Federer استفاده می کنه و تعادلیه و AirMax همانیه که Nadal استفاده می کنه و سرعتیه و در استارتها بهت بیشتر کمک می کنه. Air ساده هم که معمولا در کفشهای Training به کار میره , کفشهای Casual هم که اصلا کفشون تخته.
با قد 191 cm یعنی 6 فوت و 3 اینچ قدته
اکثر بازیکنان حرفه ای قد بلند به خاطر قد بلندشون از کپسول ZoomAir استفاده می کنند تا تعادل بهتری در زمین هنگام حرکت کردن داشته باشند , البته استثنائاتی هم وجود داره مانند Del Potro که از AirMax استفاده می کنه.
باید ببینی خودت با کدوم راحتتری

spy4all
05-05-2010, 05:36 PM
از توضیحات شما ممنونم، از لحاظ تعادل همان طوری که شما گفتید ، مشکل دارم ولی من با کفش بابولات 47 اصلا این مشکل را نداشتم این هم لینکش :
http://www.tennis-warehouse.com/Babolat_Team_All_Court_4_White/descpageMSBAB-BMTAC4W.html
من می خواستم اول بدونم آیا Nike برتری خاصی نسبت به این کفش دارد ، در ضمن از لحاظ عکس العمل من در سطح بسیار خوبی هستم ، آیا استفاده از AirMax تفاوت چشمگیری در سرعت ایجاد خواهد کرد ، منظور این است که این قدر تفاوت دارد که من بیایم تهران کفش را امتحان کنم یا نه همون ZoomAir کافیه ؟

DArk
05-05-2010, 11:35 PM
با سلام... spy4all عزیز من امروز رفته بودم منیریه از Cup sport راکت بگیرم،دیدم کفشهای بابولات به جز Babolat Propulse 2 (ماله رادیک) همه رو آورده. ی فرق جالب که این کفشها با برندهای دیگه داره اینه که زیره کفشها تمامن کار شرکت Michelin که توی ساخت لاستیکهایی با عمر و انعطاف بالا معروفه و برای استارتهای سریع بسیار مناسبه من خودم Babolat Team All Court Reverse دارم خیلی راضیم... نمیدونم تبلیغ بو این فروم ممنوعه با ته ولی این مشخصات فروشگاه: Cup sport(Eksire Kish Tel:66480982-66950971 آدرس:خیابان ولیعصر-میدان منیریه-کوچه فردوس-پاساژ پایتخت-شماره 1

spy4all
05-06-2010, 09:27 AM
دوست عزیز از راهنماییتون متشکرم ، من تماس گرفتم ولی آخرین سایزی که داشتند 46 بود . :240:
دوستان عزیز اگر لطف کنند ، نمایندگی های نایک یا بابولات را معرفی کنند ممنون می شوم ، شاید بالاخره یکی کفش 48 داشت ، فکر کنم آخره سر باید برم از اونورآب کفش بیارم .

DArk
05-06-2010, 05:11 PM
خواهش میکنم...توی تهران بابولات نمایندگی درست حسابی نداره(نمایندگی ثبت شده نداره) اگه cup sport تداشت پس سخت گیر میاد،ولی نایکی گیر میاری...بانی اسپورت تنوع زیادی داره ،فکر میکنم اونجا سایز بزرگ گیر بیاد،،آخه چیزایی که میاره جالبه..مثلا زهای نچرال هایبرید بابولات رو میتونی اونجا پیدا کنی! بانی اسپورت: tel:22259978-22259979

spy4all
05-07-2010, 02:07 PM
ممنون ، من قبلا به این مغازه زنگ زدم ، نداشتند .

PowerVu
05-07-2010, 08:29 PM
اجازه هست یه کم شوخی کنم؟
دوست خوبم شما یه تماس با جان ایزنر امریکایی یا ایوو کارلوویچ کروات بگیر اونا شماره پاشون فکر کنم مثل شما هست. قدشون هم مثل قد شما 6 فوت به بالاست.

یکی از دوستام مثل شما تو مخمصه افتاده بود به این افرادی که از سایت های خارجی می تونن خرید اینترنتی کنند سفارش داد براش آوردند.

ان شالا که زودتر کفش مناسبتون رو پیدا کنید.

spy4all
05-08-2010, 09:24 AM
ممنون از راهنماییتون ، من به حرفتون گوش دادم ، زنگشون زدم گفتند فردا برات می فرستم .

من به یک نفر از آشناهای بابام سفارش دادم برایم از کانادا بفرستد ، دیگه خسته شده بودم ، بس که گشته بودم .
مدل کفش هایی که سفارش دادم :
http://www.tennis-warehouse.com/adidas_Barricade_V_WhiteSignal_Green/descpageMSADIDAS-AMB5WG.html
http://www.tennis-warehouse.com/Babolat_Team_All_Court_Reverse/descpageMSBAB-BMTACR.html
کفش دوم را که رنگ سفید شماره 47 را خودم پوشیده بودم ، جناب DArk هم که همین مدل را گرفته بودند و راضی بودند .
کفش اول را هم بر حسب بررسی ها و اینکه تنیسورهای زیادی آن را می پوشند ، گفتم حتما چیز خوبی است ، این هم لینک بررسی کفش : http://www.tennis-warehouse.com/reviews/AB5BW/AB5BWReview.html
می خواستم نظرتون را در مورد این کفش بدونم تا قبل از اینکه کفش را تهیه کنند ، اگر لازم شد مدل دیگری بخرم ، حالا که هر کفشی را می توانم تهیه کنم ، اگر مدل خوبی را می شناسید ، پیشنهاد کنید . فقط سریع .

DArk
05-08-2010, 08:37 PM
با سلام...
1.من قبل از این کفشم adidas CC Feather IV Wh/Acid Buzz داشتم به 8 ماه نکشید پاره شد ولی این بابولاته الان 1 ساله دارم آخ نگفته(چون داری با این بدبختی کفش تهیه میکنی ی چیزی بخر برات کار کنه)..
2.من از کفشم خیلی راضیم ولی اگه پولش برات مهم نیست Babolat Propulse 2 Titanium (کفش اندی رادیک) بگیر حرف نداره دوستم از سویس خریده خیلی راحته(منم دارم کفشمو میزنم در و دیوار زودتر خراب بشه برم از اینا بخرم :443:)

Mohammad Reza
05-09-2010, 12:26 PM
ميگم من يه دوستي دارم تو كلوب.كام اون كفش روجر رو داره..خودش تنيس بازي ميكنه و مربي هم هست.
اين لينك آدرسشه..اگه خواستيد بريد ازش بپرسيد از كجا گير اورده!شايد از دبي گرفته
http://www.cloob.com/name/rabinson3
عكس كفششم تو گالري تصاويرش هست.

rabinson3
05-09-2010, 08:25 PM
سلام
من همون دوستت هستم که کفش راجر فدرر رو داره
من اون کفشو از نمایندگی نایک تو تهران به آدرس خیابون شریعتی پایین تر از پل رومی خریدم
اون روز که قیمتش 189000 تومن بود ولی من با 50% تخفیف خریدم
اگرهم کسی خواست به من بگین تلفنی میتونم بخرم

Mohammad Reza
05-09-2010, 10:37 PM
سلام
من همون دوستت هستم که کفش راجر فدرر رو داره
من اون کفشو از نمایندگی نایک تو تهران به آدرس خیابون شریعتی پایین تر از پل رومی خریدم
اون روز که قیمتش 189000 تومن بود ولی من با 50% تخفیف خریدم
اگرهم کسی خواست به من بگین تلفنی میتونم بخرم
سلام مهرداد!ميشناسي؟محمدرضام تو كلوب..بت گفتم بيا!
خوشحالم كه اينجا ميبينمت تو بحث ها شركت كن:655:

reyhan.sharapova
07-31-2012, 01:12 PM
سلام به نظر شما کدوم کفش nike ,head,babolat بهتره؟

amir k2
03-30-2013, 03:51 PM
دوستان سلام خسته نباشید.
با عرض تبریک سال نو امیدوارم سال خوب و سالمی و همینطور پر از خنده و شاد رو براتون ارزو مندم
بنده باید تا اخر این هفته نهایت هفته بعد هرجور شده برم کرج یا تهران و کفش تنیس بخرم.کفشی که الان باهاش تنیس بازی میکنم در واقع کتونی معمولی خیابون هست و اصلا نمیتونم باهاش راحت ترمز بگیرم و استارت بزنم
درخواستم این هست که مدلی رو تا 300 تومن به من پیشنهاد کنید نهایت 350 ولی نظرم روی 300 هست
کف پام هم صاف هست یعنی پهنه و سایز پام هم بستگی به نوع کفش داره یعنی بعضی کفش ها 46 و بعضی هم 47
اگر میشه چند تا مدل خوب و جون دار مشتی که واقعا به درد بخوره و سوسولی نباشه معرفی کنید.
ادرس هم خواستید بدید ممنونتون میشم
دمتون گرم

john
03-30-2013, 05:18 PM
http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png (http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png)من این مدل پیشنهاد میکنم قیمتش هم قبل از سال نو 288 تومن بود. البته این قیمت خارج از حراج بود.

amir k2
03-30-2013, 08:45 PM
[/URL][URL="http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png"]http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png (http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png)من این مدل پیشنهاد میکنم قیمتش هم قبل از سال نو 288 تومن بود. البته این قیمت خارج از حراج بود.
اسم این مدل چیه؟
کدوم فروشگاه داره؟
دوستان یه فروشگاه پدر مادر دار معرفی کنید من امروز زنگ زدم cup اسپورت یارو گفت شمارشون رو عوض کردند زنگ زدم ویلسون کرج گفت سایز اخرشون 45.5 هست
تروخدا اگر جایی درست حسابی میشناسید بگید ایول الله

Paymaan
03-30-2013, 08:49 PM
از دوستان کسی بر آورد قیمت از کفش های BABOLAT در تهران داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید .

A!i
03-30-2013, 11:05 PM
كفش فقط كفش سري دوبي ٢٠١٣ فدرر ... صورتيه ، عاليه
فقط كمي قيمتش بالاست ... من از كيش گرفتم ٥٦٠ ... تهران نديدم ... ولي خيلي راحت و خوبه

mspayam
03-31-2013, 01:33 AM
http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png (http://hp.static.adidas.com/brand/product-images/G64803_F_s4.png)من این مدل پیشنهاد میکنم قیمتش هم قبل از سال نو 288 تومن بود. البته این قیمت خارج از حراج بود.

این کفش های Bercuda 2.0 کفش های خیلی خوبی هستن، اما حتماً یادتون باشه که کفش ورزشی رو یه سایز بزرگتر بگیرین تا پاتون اذیت نشه و کفش ها هم زود پاره نشن. من دقیقاً همین مدل رو، رنگ خاکستریش رو داشتم و به یه ماه نرسید که جلوش پاره شد. الان نایک گرفتم که دقیقاً یه سایز بزرگتره و با اینکه جنسش به خوبی این آدیداس نیست ولی حدوداً سه ماهه که کار کرده و خوب مونده.

john
03-31-2013, 09:52 AM
انتخاب هاي بهتري هم هستند مانند adipower barricade ,adizero feather كه قيمتشان به ترتيب خارج ازحراج ٤١٠ و ٤٤٧ كه با توجه به محدوديت قيمت شما امكان پذير نيست ولي adipower barricade يكي از بهترين انتخاب هاست و در اخر براي خريد ميتونيد به نمايندگي هاي فروش برند هاي مختلف مراجعه كنيد. پنجه پاي شما (amir k2) پهن است يا باريك؟؟

amir k2
03-31-2013, 03:27 PM
انتخاب هاي بهتري هم هستند مانند adipower barricade ,adizero feather كه قيمتشان به ترتيب خارج ازحراج ٤١٠ و ٤٤٧ كه با توجه به محدوديت قيمت شما امكان پذير نيست ولي adipower barricade يكي از بهترين انتخاب هاست و در اخر براي خريد ميتونيد به نمايندگي هاي فروش برند هاي مختلف مراجعه كنيد. پنجه پاي شما (amir k2) پهن است يا باريك؟؟
والا من تهران نیستم که نمایندگی ها رو بلد باشم.شهرستان هم حتی کفش واسه راه رفتن نمیتونم گیر بیارم.چه برسه به کفش تنیس.به همین خاطر باید یک روز بیام تهران یا کرج که نظرم تهران هست. باید بیام تهران یک صبح تا شب چند تا کفش تنیس خوب ببینم و اخر بخرم
پنجه پای من پهن هستش
اگر جایی سراغ دارید ادرس بدید م کاپ اسپورت زنگ زدم شمارش عوض شده.ویلسون کرج زنگ زدم گفت اخرین سایزشون 45.5 هستش.

اینکه میگید یک سایز بزرگ بخرید.والا ما سایز 47 گیر نمیاریم تازه بخوایم یه سایز بزرگ تر 48 بخریم باید زمین رو زیر و رو کنیم.

john
03-31-2013, 07:58 PM
اين كفش adizero feather كه گفتم من قبلا داشتم سايز ٤٥ من ١٥ سالمه پس شايد سايز پاي شما و شماره بالاتر هم داره ولي اگر بتونين بيش تر هزينه كنيد در انتخاب دستتون خيلي بازتره. اين كفش bercuda هم با توجه به قيمت مناسبش جنس خوبي داره ولي در مورد كفش معمولي يا تنيس نكاتي مانند: روش نگهداري و مراقبت از انها، دفعات استفاده و... اهميت دارن.همين طور مارك هايي مانند head,prince,asics قيمت خوبي دارن ولي از نظر ظاهري كمي در سطح پايين تري هستند

amir k2
04-01-2013, 08:15 AM
اين كفش adizero feather كه گفتم من قبلا داشتم سايز ٤٥ من ١٥ سالمه پس شايد سايز پاي شما و شماره بالاتر هم داره ولي اگر بتونين بيش تر هزينه كنيد در انتخاب دستتون خيلي بازتره. اين كفش bercuda هم با توجه به قيمت مناسبش جنس خوبي داره ولي در مورد كفش معمولي يا تنيس نكاتي مانند: روش نگهداري و مراقبت از انها، دفعات استفاده و... اهميت دارن.همين طور مارك هايي مانند head,prince,asics قيمت خوبي دارن ولي از نظر ظاهري كمي در سطح پايين تري هستند
من بیشتر هزینه میکنم ولی تا اینجا که دلسرد شدم به خدا دیگه مچ پام داره میشکنه و قوزک پام ورم کرده دیگه نمیتونم با کفش معمولی بازی کنم توی تنیس هم هی باید استارت بزنم و بدوم برم جلو و یا اینکه والی بزنم ولی خب باید یه کفش درست حسابی باشه ادم بتونه بازی کنه
من بیشتر هزینه میکنم فقط یکی شماره ادرس مغازه ای درست حسابی بده نه اینایی که تند تند جمع میکنند میرند
روش نگهداری و مراقبت منظورتون چیه؟یعنی چه جوری مراقبت کنیم ازشون؟
من به ظاهر کار ندارم فقط مشتی باشه
شما ادرس جایی سراغ داری؟کفش خودت رو از کجا میخری؟به ما هم بگید دیگه

mehrdad122
04-01-2013, 11:38 AM
دوستان من یه کفش پرینس گرفتم 200 تومن مبخوام ببینم خوب هست یانه یه سوال دیگه ام دارم من کفش رو یه سایز بزرگتر از پام گرفتم یه روز رفتم تمرین احساس کردم یه کم خشکه این درست میشه یانه
این ادرس کفشه
http://www.tennis-warehouse.com/Prince_Renegade_2_Grey_Bk_Yellow/descpageMSPRINCE-PMR2GBY.html

john
04-01-2013, 01:16 PM
شماره تلفن تعدادي از شعب اديداس در تهران: اديداس جردن:٠٢١٢٢٠٣٤٤٧١،اديداس ميلاد نور:٠٢١٨٨٣٧٠٨٠٠،اديداس اپادانا:٠٢١٨٨٧٦٢٣٦٨،اديداس هايپر استار:٠٢١٤٤١٦٧١٢٢،اديداس نارمك:٠٢١٧٧٩٥٥٦١٢،اديداس وليعصر:٠٢١٦٦٤٦٤٩٢١،اديداس سيد خندان روبروي پارك كوروش:٠٢١٢٢٨٨٦٢٦٢،اديداس ميدان ونك:٠٢١٨٨٦٤١٨٨٨،اديداس پاساژ الماس ايران:٠٢١٢٢٩٦٩٥٩٧

john
04-01-2013, 03:33 PM
كفش هاي ويلسون هم جنس بسيار عالي دارند و قيمت خوب در مورد شعباتش هم فقط يكي در ساختمان اسكان و ديگري نيك اسپورت واقع در باشگاه انقلاب ر ميدونم ولي حتما شعبات ديگري هم دارد

amir k2
04-01-2013, 05:29 PM
والا الین شعبه های ادیداس که دادی فکر نکنم همشون کفش درست حسابی تنیس داشته باشند یعنی 2 تا کفش گذاشتند فقط واسه اینکه بگند ما کفش داریم
سال پیش من هایپر استار رفتم اصلا کفش تنیس نداشت

john
04-01-2013, 10:43 PM
ببينيد دوست عزيز اين حرفي كه شما ميزنيد اصلا منطقي نيست. ورزش تنيس مخصوصا در ايران متاسفانه ورزش گرون واشرافي حساب ميشه حالا شما با اندكي تامل مي فهميد وسايل ان به وفور مانند كشورهاي ديگه در اين جا يافت نميشه حالا شما عرض ميكنيد كه يكي دو تا كفش الكي گذاشتن حرف منطقي نيست. شما كه ميگيد قيافه برام مهم نيست پس فقط مي رين و خريدتون انجام ميديد. يا تا new collection تا يكي دو مدل جديد بيارن كه با اين شرايط تحريم همين طوره. كسي كه مصر به خريدن جنسي حتما اونو ميخره و براي من حرف شما روشن نيست از همون دو مدل هم كه شما مي فرماييد وقتي سايزتون داشته باشن ميخرين ديگه!!!!!!!!!!!!!

amir k2
04-01-2013, 11:03 PM
ببينيد دوست عزيز اين حرفي كه شما ميزنيد اصلا منطقي نيست. ورزش تنيس مخصوصا در ايران متاسفانه ورزش گرون واشرافي حساب ميشه حالا شما با اندكي تامل مي فهميد وسايل ان به وفور مانند كشورهاي ديگه در اين جا يافت نميشه حالا شما عرض ميكنيد كه يكي دو تا كفش الكي گذاشتن حرف منطقي نيست. شما كه ميگيد قيافه برام مهم نيست پس فقط مي رين و خريدتون انجام ميديد. يا تا new collection تا يكي دو مدل جديد بيارن كه با اين شرايط تحريم همين طوره. كسي كه مصر به خريدن جنسي حتما اونو ميخره و براي من حرف شما روشن نيست از همون دو مدل هم كه شما مي فرماييد وقتي سايزتون داشته باشن ميخرين ديگه!!!!!!!!!!!!!
ببین داداش اون موقع که ورزش اشرافی بود و ورزش پولدار ها بود دیگه گذشت.الان واقعا همه ورزش ها گرون هستند.شما بخوای یه کفش بسکتبال بخری یه جنس خوبش برات 300 میوفته حداقل.کفش فوتبال بخوای بخری هم همینطور
از اونجایی که در هر ورزشی کفش مهم هست باید یه کفش خوب و جون دار گرفت حالا زشت باشه یا قشنگ اون دیگه دیزاینش هست
بله درست هست وسایلش پیدا نمیشه.به عنوان مثال من امروز رفتم توپ بگیرم از شهرمون هرجا یمرفتم بهم توپ هفت سنگ میدادند به قیمت 3000 تا 6000 تومن.
حتی یارو بهم یه دونه توپ us open میخواست بده گفت 6000 تومنه.
ببین منظور من این هست که یارو کفش درست حسابی نداره.درتس حسابی منظورم جنسش هست کیفیتش هست نه قیافش.من که نمیخوام تو چشم باشم که
ببین من هرجا میرم کفش بگیرم باید متناسب سایز پام بگیرم که 47 هست و پنجه هام هم پهن هست و پام هم صاف.حالا شما میگی باید یک سایز بزرگ تر بگیری یعنی 48.من وقتی 47 پیدا نمیکنم باید چی کار کنم؟
من مصر به خریدن هستم اما دلم میخواد اون یه روزی رو که میام تهران برم فروشگاه تنیس درست حسابی.توی تهران کلی فروشگاه تنیس هست حتی توی کرج من چند جا زنگ زدم گفتند که شماره عوض شده از اون طرف هم که سایز 47 نداشتند چه برسه به 48.
من میخوام بخرم اما یه کفش درست حسابی تنیس نه اینکه یارو برای من مدل 2007 میاره به قیمت 400 تومن.
من نمیخوام که یه کفش بگیرم 2 ماه پاره شه و پام توش از بین بره که.باید یه کفش جون دار گرفت.حالا نظر شما رو نمیدونم

john
04-01-2013, 11:51 PM
اول يكي ديگه از دوستان گفتن شماره بزرگتر بعد اينجا ايرانه نمي تونن ١٠٠ تا مدل كفش تنيس بزارن چون فروش ندارن. اگر فروشگاهي هم ديدين كه كفش شونصد سال پيش بده ٤٠٠ تومن معرفي كنين با تعزيرات بريم پلمپ كنيم. هر چه قد پول بدي اش ميخوري گيوه كه نمي خري داري كفش تنيس ميخري ٢ ماهه كه پاره نميشه من بالاخره منظور شما ر نفهميدم هر دفعه يه چيزي مي گيد:379::379:!!!!!!!! شماره تلفن هم كه دادم چند مدل هم پيشنهاد كردم. اگر از برند ها خريد كرده باشيد مي فهميد كه واقعا با اجناس ديگه فرق دارن بچه بازي نيست كه

mspayam
04-01-2013, 11:53 PM
دوست عزیز شما با توجه به سایز و پهن بودن پاهات نباید خیلی سختگیر باشی چون کلاً واسه ی این نوع پا کفش تنیس سخت گیر میاد. به عنوان مثال همخونه ای من هم که مرتب با هم تمرین می کنیم، دقیقاً همین مشکل شما رو داره و چند وقت پیش یه جفت کفش New Balanace که مخصوص پاهای پهن بود خرید، ولی جنسش خوب نبود و زود پاره شد. این سری رفت و Nike Air Ballistec 4.3 رو سفارش داد، که برای پاهای پهن مناسبن، ولی الان می گه اونا زیادی سنگینن.

تنیس هم ورزش اشرافی ای نیست، اما به نسب ورزش های دیگه خیلی پرخرجه، غیر از کفش مرتب باید چیزای دیگه از قبیل توپ و زه و اورگریپ و اینجور چیزا واسش بخری. به خاطر همینه که هرکسی سراغش نمیاد.

john
04-02-2013, 12:22 AM
به اين ميگن حرف منطقي منم منطقي حرف مي زنم شما كاملا غير منطقي حرف ميزنيد(amir k2) كسي كه مصر به خريد چيزي همه چي ر بررسي ميكنه بعد با اطمينان خاطر ميره خريد. شما كه ميگيد مصرم هنوز تكليفتون مشخص نيست . اگر اگاهي داشته باشين اين حرف نمي زنيد

amir k2
04-02-2013, 07:02 AM
اول يكي ديگه از دوستان گفتن شماره بزرگتر بعد اينجا ايرانه نمي تونن ١٠٠ تا مدل كفش تنيس بزارن چون فروش ندارن. اگر فروشگاهي هم ديدين كه كفش شونصد سال پيش بده ٤٠٠ تومن معرفي كنين با تعزيرات بريم پلمپ كنيم. هر چه قد پول بدي اش ميخوري گيوه كه نمي خري داري كفش تنيس ميخري ٢ ماهه كه پاره نميشه من بالاخره منظور شما ر نفهميدم هر دفعه يه چيزي مي گيد:379::379:!!!!!!!! شماره تلفن هم كه دادم چند مدل هم پيشنهاد كردم. اگر از برند ها خريد كرده باشيد مي فهميد كه واقعا با اجناس ديگه فرق دارن بچه بازي نيست كه
شما ماشا الله خیلی وحشتناک حق به جانب هستی و اینکه انگاری طلب کاری.خیلی تند داری حرف میزنی.من مغازه ای دیدم که کفش هاش قدیمی بود هم تهران هم توی شهر خودمون.قدیمی بود از چه جهت؟از جهت اینکه کفش به روز نمیاره ولی همون کفش های قدیمی رو با قیمت بالا میده.خب این هم کلاه برداریه؟تعزیرات؟مطمئنی که میان پلمپ میکنند؟
همچین محکم حرف میزنی انگار شرایط .. کشور رو نمیدنی
درستهع اجناس با اجناس دیگه فرق میکنه خودم هم از برند ها چندین مرتبه خرید کردم اما تا حالا نتونستم کفش خوب بخرم چون سخت گیر میومد مثلا کفش اشغال و به درد بخور هست سایز 47 مجبوری میرم میخرم وپام توش هی اذیت میشه.اما برند ها راستش رو بخواید چند باری که رفتم یارو نهخایت 46 داده بهم که با توجه به پنجه پهن پای من پام تو کفش قفل میشد.مگه برای من افتخاره بگم پام سایزش 47 هست و باید خداد تومن پول کفش بدم؟

دوست عزیز شما با توجه به سایز و پهن بودن پاهات نباید خیلی سختگیر باشی چون کلاً واسه ی این نوع پا کفش تنیس سخت گیر میاد. به عنوان مثال همخونه ای من هم که مرتب با هم تمرین می کنیم، دقیقاً همین مشکل شما رو داره و چند وقت پیش یه جفت کفش New Balanace که مخصوص پاهای پهن بود خرید، ولی جنسش خوب نبود و زود پاره شد. این سری رفت و Nike Air Ballistec 4.3 رو سفارش داد، که برای پاهای پهن مناسبن، ولی الان می گه اونا زیادی سنگینن.

تنیس هم ورزش اشرافی ای نیست، اما به نسب ورزش های دیگه خیلی پرخرجه، غیر از کفش مرتب باید چیزای دیگه از قبیل توپ و زه و اورگریپ و اینجور چیزا واسش بخری. به خاطر همینه که هرکسی سراغش نمیاد.
به خدا من سخت گیر نیستم من فقط چون شهرستانم و نمیتونم با توجه به بزرگی شهر تهران یک روزه کلی کفش رو برم ببینم و خرید کنم مجبورم نهخایت 3 تا جا برم کفش ببینم و یهن جفت کفش مناسب بخرم.یکی از دوستان هم ادرس کفش های بابلات داده بود گفت فروشگاهش کارش خوبه اسم فروشگاهش هم cup sport بود فکر کنم زنگ زدم گفتند شمارشون عوض شده.دیگه من تهران نیستم که برم ببینم ادرسش هم عوض شده یا نه؟
خب ببین جایی که شما زندگی میکنی وضعیت حقوق و درامد بالاست و اینکه به قیمت واقعی میخرید ما اینجا باید با توجه به نرخ ارز خودمون و ارزش ریال کفش 100 دلاری رو نزدیک به 350 تومن بخریم.شما در نظر بگیر که این کفش 2 ماهه هم پاره بشه.پس ببین دوباره باید برم کفش بخرم و کلی پول بدم.من میگم این نمایندگی ها که ماشا الله لباس های درست حسابی میارند چرا کفش های درست حسابی هم نمیارند؟من خودم ادیداس مشهد الان رفتم و ازش یه ست تنیس خریدم(تیشرت و شرت) واقعا کیفیت لباسش عالی بود اما دیگه پول نداشتم که اون موقع ابان بهش 400 تومن بابت کفش تنیسش بدم.فقط هم یک مدل کفش تنیس گذاشته بود.حق انتخاب رو بسته بود در صورتی که تا دلتون بخواد کفش فوتبال پر بود.من دارم میگم کفش های درست حسابی و متنوع بیارند.همه کفش ها مثل هم نیستند و هر کفش خوبی های خودش رو داره.
در مورد سخت گیر بودن به خدا نه.من هر دفعه یمرم تنیس میام به دلیل کفش مناسب نداشتن مچ پای سمت راستم واقعا درد میکنه و انگاری داره کج میشه.نمیخوام دست دست کنم کفش بگیرم پولش هم اماده هست ولی باید 3 تا فروشگاه پدر مادر دار بشناسم بیام تهران بخرم.من که تهران ینستم بتونم یک هفته ای برم کلی جا رو بگردم که

john
04-02-2013, 09:44 AM
يه كم نمك ميزنم زياد تند نشه. خب شما كه شرايط مي دوني پس چر اين حرف ميزني من كه توضيح دادم براي شما. وقتي فقط يكي دو مدل دارن كه تقصير ما نيست. وقتي يه كفش مي خري ٤٠٠ تومن كه دو ماهه پاره نميشه. اين حرفت كاملا عجيبه. منم رانماييم كردم شما باز حرف خودت ميزني. من چيزي ر كه ميدونستم گفتم مي خواي بخر نميخواي نخر. خب وقتي هم سايزت ندارن برا چي ميگيري نگير!! اگه ميخواي بگو يكي برات از خارج بياره يا خودت تشريف ببري!!!!!:397:

amir k2
04-02-2013, 05:32 PM
يه كم نمك ميزنم زياد تند نشه. خب شما كه شرايط مي دوني پس چر اين حرف ميزني من كه توضيح دادم براي شما. وقتي فقط يكي دو مدل دارن كه تقصير ما نيست. وقتي يه كفش مي خري ٤٠٠ تومن كه دو ماهه پاره نميشه. اين حرفت كاملا عجيبه. منم رانماييم كردم شما باز حرف خودت ميزني. من چيزي ر كه ميدونستم گفتم مي خواي بخر نميخواي نخر. خب وقتي هم سايزت ندارن برا چي ميگيري نگير!! اگه ميخواي بگو يكي برات از خارج بياره يا خودت تشريف ببري!!!!!:397:
سس مایونز هم بزن که خوش مزه بشه
شما مثل اینکه دعوا داری ها؟بیا بزن.طارف نکن:379:
من میگم ادرس یه فروشگاه تنیس رو بدید یعنی جایی که به طور تخصصی در مورد وسایل و کفش تنیس فعالیت داره(من خودم جاهایی میشناسیم که به طور تخصصی در مورد وسایل بسکتبال و فوتبال فقط فعالیت دارند و لوازم متنوع رشته بکستبال میارند.فوتبال میارند)
من میخرم ولی تو چرا داری خودت رو میزنی؟
من چند جا زنگ زدم از بین اون شماره ها هم زنگ زدم یا جواب نمیدند یا سایز پام ندارند.مشکل من چیه؟
تو ادمش پیدا کن برام 2 هفته ای از خارج بیاره من سفارش بدم

john
04-02-2013, 07:35 PM
به من چه شما سايز پات پيدا نميشه من راهنماييم كردم سس مايونز نداشتيم فرانسوي زدم . پس شما صبر كن نمايشگاه بين المللي تنيس تو مصلي امام بزنن با هم ميريم سايز هاي ١ تا ٥٠ مي خريم. مگه ديوونه ام خودم بزنم. اقا دوربين مخفيه داري اذيت مي كني ها!!!:379:راستي دستگاه زه كشي هم بخر مصلي دارن. فروشگاه باني اسپرت هم هست هد انقلاب با نيك اسپورت. فروشگاه شماره يك باني اسپرت: تهران، شرعتي، روبروي حسينيه ارشاد، پلاك ١١٢. ٠٢١٢٢٢٥٩٩٧٨، ٢٢٢٥٩٩٧٩. فروشگاه شماره٢:تهران، اپدانا، خيبان شهيد صابونچي، شماره ٨٩، ، ٠٢١٨٨٧٥٢٢٢٥.٨٨٧٤٨٠١٩، اينم از اين دق مي دي منو اخر سر

amir k2
04-02-2013, 08:18 PM
به من چه شما سايز پات پيدا نميشه من راهنماييم كردم سس مايونز نداشتيم فرانسوي زدم . پس شما صبر كن نمايشگاه بين المللي تنيس تو مصلي امام بزنن با هم ميريم سايز هاي ١ تا ٥٠ مي خريم. مگه ديوونه ام خودم بزنم. اقا دوربين مخفيه داري اذيت مي كني ها!!!:379:راستي دستگاه زه كشي هم بخر مصلي دارن. فروشگاه باني اسپرت هم هست هد انقلاب با نيك اسپورت. فروشگاه شماره يك باني اسپرت: تهران، شرعتي، روبروي حسينيه ارشاد، پلاك ١١٢. ٠٢١٢٢٢٥٩٩٧٨، ٢٢٢٥٩٩٧٩. فروشگاه شماره٢:تهران، اپدانا، خيبان شهيد صابونچي، شماره ٨٩، ، ٠٢١٨٨٧٥٢٢٢٥.٨٨٧٤٨٠١٩، اينم از اين دق مي دي منو اخر سر

فروشگاه cup sport زنگ زدم شمارش عوض شده
فروشگاه بانی اسپورت هرچی تا الان زنگ زدم جواب ندادند قبلا یکی شماره فروشگاه 1 رو داده بود
شما که هرچی خواستی به ما گفتی اشکال نداره فقط بدون به خدا باید کفش درست حسابی بخرم.نمیدونم تو مشکل کفش خریدن داری یا نه اما من به خاطر پنجه پهن پام حتی کفش شماره 46.5 هم پام نمیشه.یه حرف هایی میزنید انگار ادم داره بهانه میاره به خدا من از خدامه کفش رو بگیرم و راحت بتونم بازی کنم
هفته بعد میام تهران شمارت رو p.m کن با هم بریم بخریم.خوبه؟اینجوری هم خیال تو راحت میشه هم من.خوبه؟تو هم بیا قزوین من جبران میکنم:434:
راستی هد انقلاب و نیک اسپورت ادرسون و شماره داری ازشون؟شماره نه اینکه زنگ بزنیم یارو بگه 1 سال پیش بستند رفتند

john
04-02-2013, 08:28 PM
من غلط كردم ببخشيد ولي چيز بدي نگفتم فقط يكم پرروم احترام بزرگ ترمم نگه نداشتم.:243: سعي ميكنم شماره ها ر پيدا كنم. پيمان اسپرت اتوبان ارتش بين خيابون اراج و ازگل هم هست. فك كنم برا اكبر صالح برادر مصطفي صالح تعريفش زياد شنيدم

amir k2
04-02-2013, 09:18 PM
من غلط كردم ببخشيد ولي چيز بدي نگفتم فقط يكم پرروم احترام بزرگ ترمم نگه نداشتم.:243: سعي ميكنم شماره ها ر پيدا كنم. پيمان اسپرت اتوبان ارتش بين خيابون اراج و ازگل هم هست. فك كنم برا اكبر صالح برادر مصطفي صالح تعريفش زياد شنيدم

من بیام تهران 100 درصد میخوام ببینمت فقط شمارترو برام بفرست باهم بریم کفش بخریم همون روز بریم یه تنیس مشت بازی کنیم.چاکرتم هستم.من جیگرت بخورم:160:
دمت گرم اقایی کردی فردا که بستند شنبه زنگ بنزم ببینم سایزشون چنده برم بخرم.
اقایی کردی باو

moama
04-07-2013, 01:51 PM
می خواستم بدونم کفش های مارک ویلسون از نظر کیفیت تو چه رنجی هستن .
در حدود قیمت 300 تومن کیفیت خوبی دارن یا نه؟
نسبت به مارک های دیگه تو همین رنج قیمتی

john
04-07-2013, 02:18 PM
دوست من كفش هاي ويلسون چه تو اين رنج قيمت چه بالاتر داراي جنس بسيار عالي و كفش هاي عمري هستند.

amir k2
04-07-2013, 03:31 PM
می خواستم بدونم کفش های مارک ویلسون از نظر کیفیت تو چه رنجی هستن .
در حدود قیمت 300 تومن کیفیت خوبی دارن یا نه؟
نسبت به مارک های دیگه تو همین رنج قیمتی
شما جایی سراغ داری کفش های ویلسون داشته باشه؟ادرس و شماره تلفن دارید ازش بزارید ما زنگ بزنیم ببینیم که اصلا سایز دارند یا نه

sj.pro
04-22-2013, 09:30 PM
درود

از بین 3 مارک معروف و با توجه نمایندگی و کفش هایی در ایران هست

کدوم پیشنهاد می کنید ( سری یا مدلشم اگر خاص بود ذکر کنین دوستان )
1.nike
2.wilson
3.adidas

ممنون از همه دوستان

ehsann
04-23-2013, 12:29 AM
سلام دوستان
میخواستم بدونم نمایندگی lacoste داریم.؟
یا جایی هست محصولات این برند رو بفروشه؟

john
04-23-2013, 04:55 PM
بله احسان جان در خيابان جردن هست ولي محصولي در رابطه با تنيس نداره يا به ندرت

amir k2
04-25-2013, 08:16 PM
خب دوستان مربیمون رفت و کفش ما رو خرید.دمش گرم.
این هم عکس های کفش من.نظر بدید:

http://upload.tehran98.com/img1/bq2cizkl77nhyj48v5v1.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/48ezytc8ppx6cwl87sn7.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/0ibuxoybtacnji78lf4.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/jf3y9ts3aliq9ri3fi5j.jpg

سایز 46 و یک سوم هست

SHIR FarHad
04-30-2013, 06:35 PM
درووود و خسته نباشید

نظرتون در مورد کفش Head Prestige Pro چیه ؟ کفشی حول قیمت 250 تومن(قیمت این کفشه) بهتر از این کفش وجود داره ؟
http://www.tennis-image.com/images/73283765901254844848.jpg

http://www.tennis-image.com/images/36746136889444831822.jpg

http://www.tennis-image.com/images/85241210683348575159.jpg

با سپاس:583:

amir k2
05-01-2013, 09:59 AM
درووود و خسته نباشید

نظرتون در مورد کفش Head Prestige Pro چیه ؟ کفشی حول قیمت 250 تومن(قیمت این کفشه) بهتر از این کفش وجود داره ؟
http://www.tennis-image.com/images/73283765901254844848.jpg (http://www.tennis-image.com/images/73283765901254844848.jpg)

http://www.tennis-image.com/images/36746136889444831822.jpg (http://www.tennis-image.com/images/36746136889444831822.jpg)

http://www.tennis-image.com/images/85241210683348575159.jpg (http://www.tennis-image.com/images/85241210683348575159.jpg)

با سپاس:583:
کفشش قشنگ هست و ته کفش هم معلومه که درست حسابی طراحی شده ولی فکر کنم قیمتش باید بیشتر از 250 باشه ها مثلا 400 اینا وگرنه 250 که مفت هست.
از این کفش برتر و بهتر هم هست ولی خب قیمت ها میره بالا 400 و تا 7000 هم دیدی رفت

SHIR FarHad
05-04-2013, 06:55 AM
فک نکنم قیمتش بیشتر باشه چون ب دلار 3500 تومنی اگه حساب کنی قیمتش همین حدود میشه ($69.95)

دوستان دیگه نظری نداشتند ؟

amir k2
05-04-2013, 07:15 AM
ببین تو ایران نمیاند بگند کفش 100 دلاره در 3500 ضرب میکنیم و بعد میفروشیم که.هزینه های دیگه مثل گمرک و سود و .. رو هم در نظر بگیر.رفتی بپرسی قیمت دقیقش رو ؟

SHIR FarHad
05-04-2013, 07:23 AM
ببین تو ایران نمیاند بگند کفش 100 دلاره در 3500 ضرب میکنیم و بعد میفروشیم که.هزینه های دیگه مثل گمرک و سود و .. رو هم در نظر بگیر.رفتی بپرسی قیمت دقیقش رو ؟

مربیم کفشرو داره ,شاید قیمتشو ب قبل میگه البته نمایندگی هد در ایران قیمتاشو تونسته نسبت ب برندهای دیگه مثه نایک و ویلسون بابولات پایینتر نگه داره

miladroozbeh
05-27-2013, 11:07 AM
سلام دوستان.من میخواستم کفش هد بگیرم-کلا میخواستم بدونم مقاومتشون در چه حد هستش؟؟؟بعدشم اینکه کفش هد حدودا 250تا300ت چی گیرم میاد؟این کفشی که جناب شیر فرهاد معرفی کردین ساخت چه سالی هستش؟جنسش خوبه؟

Najmeh5576
08-15-2013, 11:20 PM
سلام
لطفا در مورد نكات اصلي كه براي خريد كفش تنيس بايستي مد نظر قرار بديم توضيح بفرماييد. شنيده بودم يك سايز بزرگتر از معمول بايستي باشه. اما امروز يه كفش آديداس پوشيدم پام از پاشنه بلند ميشد در ضمن يه مقداري براي من كه معمولا كفش سبك و نرم ميپوشم سنگين بود. در اين فروم راجع به تقسيم بندي اير و ايرماكس زوم اير براي نايك گفته شده اينجور كه معلومه هر برندي طبق استاندارد خودش ميسازه. پس بهتره اول توصيه بگيرم بعد برم تو فروشگاهها براي امتحان و خريد.
ممنون.

peRFect
08-16-2013, 07:13 PM
دوستان عزیز کفش برای زمین خاکی چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

john
08-17-2013, 02:12 PM
من به شما بدون در نظر گرفتن بودجه سري barricade 7 و 8 پيشنهاد ميكنم كه در حال حاضر قيمت سري 7 خارج از حراج اديداس 505 هزار تومانو بعد از اون از لحاظ دوام و ماندگاري سري adizero cc feather 2 ر پيشنهاد ميكنم كه در حال حاضر بدون طر نظر گرفتن حراج اديداس قيمتي معادل با 469 هزار تومان دارن. كفش هاي ويلسون هم ميتونن گزينه خوبي باشن با قيمت مناسبتر

F0X
08-17-2013, 11:02 PM
من به شما بدون در نظر گرفتن بودجه سري barricade 7 و 8 پيشنهاد ميكنم كه در حال حاضر قيمت سري 7 خارج از حراج اديداس 505 هزار تومانو بعد از اون از لحاظ دوام و ماندگاري سري adizero cc feather 2 ر پيشنهاد ميكنم كه در حال حاضر بدون طر نظر گرفتن حراج اديداس قيمتي معادل با 469 هزار تومان دارن. كفش هاي ويلسون هم ميتونن گزينه خوبي باشن با قيمت مناسبتر

داداش از برند نایکی چی پیشنهاد میکنی؟
جایی رو سراغ داری اورجینالش رو داشته باشه؟

Sent from my iPhone 5c using Tapatalk

Najmeh5576
08-18-2013, 11:30 AM
این سایت خانم نداره؟

mspayam
09-13-2013, 12:10 AM
مقاله ای کوتاه درباره ی کفش های تنیس مناسب برای هر سطح.

http://www.tenniswarehouse-europe.com/blog/ao_blog.html

Najmeh5576
11-28-2013, 10:26 PM
جنسی که چین برای امریکا تولید میکنه استانداردهای بالاتری داره تا جنسی که برای شرق آسیا میزنه. حتما راکت و کفش بگو برات بیارن. اوردن یک ریویو هم بذار.

سلام اين دو تا كفش را برام آوردند كه بينشون يكي را انتخاب كنم. كفش اول مارك نيوبالانس هست دومي اسيكس. اولي سبكتره. جنس رويه اش شبيه پلاستيكه. دومي جنس رويه اش شبيه چرمه و نرمتر از قبليه. پترن كف هر دو مطابق عكس كاملا متفاوته. شما كه تجربه تون بيشتره اين تفاوت كف كفش تاثيري تو بازي داره؟

http://www.tennis-warehouse.com/New_Balance_WC_804_W_2A/descpageWSNB-WC804W2.html
http://www.footwearonlinemall.com/womens-asics-gelresolution-5-clay-court-whiteaqua-greenlightning-p-7910/?language=en
راكت داشتم نگرفتم.
يه اور گريپ ويلسون و ضربه گير هم گرفتم.
ديگه چي بگم ؟

mspayam
11-29-2013, 02:39 AM
ته كفش ها بر اساس نوع زمين بازي با هم فرق مي كنه، من فكر كنم قبلا يه چيزي در اين مورد پست كرده بودم. به نظر من بدون هيچ شكي كفش اسيكس رو انتخاب كنين كه اون نيوبالانس حتي جنس خوبش هم بنجله.

Najmeh5576
11-29-2013, 10:25 AM
ته كفش ها بر اساس نوع زمين بازي با هم فرق مي كنه، من فكر كنم قبلا يه چيزي در اين مورد پست كرده بودم. به نظر من بدون هيچ شكي كفش اسيكس رو انتخاب كنين كه اون نيوبالانس حتي جنس خوبش هم بنجله.
مرسی
منظورم این بود که پترن کف اسیکسه فقط ۷ ۸ ای هست ولی اون یکی جاهایی برای ترمز و این چیزا داره . هزدو مال خاک هستند. توی لینکهایی که گذاشتم مشخص هست. از آنجاکه اسیکسه یه سایز بزرگه و قراره عوض بشه میخوام بدونم اگه پترن کف خیلی مهمه مدلش را هم عوض کنم. :)

mspayam
11-30-2013, 06:04 AM
سلام
کفش های خاک بهتره که پترن کفشون یک دست باشه، اما پترن کف به اندازه ی جنس کفش مهم نیست و اگه دوست دارین کفش بادووم و خوبی داشته باشین بهتره کلاً نیوبالانس رو فراموش کنین و همون کفش اسیکس رو انتخاب کنین.

8491
02-15-2014, 03:01 PM
mspayam جان ,جوراب تنیس چه مزیتی داره؟ من هیچوقت نخریدم . شما استفاده می کنید؟ راهنمایی کنید لطفا .

mspayam
02-16-2014, 10:12 AM
دوست عزیز
من هم در زمینه اطلاعی ندارم. ولی یه بار از فروشگاه تنیس اون مرکز تنیسی که توش بازی می کردیم جوراب خریدم و فرق چندانی با جوراب های ورزشی دیگه نداشت. به طور کلی فکر نمی کنم جوراب تاثیر خاصی در بازی داشته باشه.

m_shokri
03-08-2014, 07:21 PM
با سلام
من که babolat دارم
بنظرم خیلی دووم داره

daneal
03-18-2014, 11:07 AM
سلام دوستان
آیا کفش adidas CC adizero Feather III Wh/Blue Men's Shoes تو بازار پیدا میشه؟ البته بازار تهران منظورمه!
من کفش نایک دارم چند ساله دارم باهاش بازی می کنم فقط آج های کف اش کمی ساییده شده از شیراز خریدم ولی مشکلش اینه که خیلی خشکه. این روزها تاندون های کف پام بخصوص پای راستم هی آسیب می بینند. مشکل دوم هم اینه که از روز اول این کفش برام بزرگ بود و مجبورم دو سه لایه جوراب بپوشم.:shame: فقط هم رو خاک، بازی می کنم بهر حال باید کفش ام رو عوض کنم.
این کفش فکر می کنم برام مناسب باشه، فکر کنم حدود قیمت اش 500 تومان باشه
خواستم نظر شما رو بدونم
بدرود

حامد حسینی
03-20-2014, 09:35 AM
این کفش بابولات مدل Drive رو که صفر بود خریدم 230 هزارتومن

arash_xone
03-29-2014, 08:22 PM
سلام دوستان من امروز با این کفش بازی کردم خیلی نرم و راحت و خوب بود از کفش ملی خریدم 110 pro-specs: FLYL بهش والیبال هم میگن روش زده کره ولی ساخت ایرانه

mspayam
03-30-2014, 04:55 PM
دوست عزيز
بر طبق اين عكسي كه گذاشتين، به نظر مياد اين كفش براي ورزش تنيس مناسب نيست چون كف اين كفش اون ساختار مناسب براي بازي رو نداره موقع اسلايد كردن مي تونه خطرناك باشه. البته يه نكته ي مهم ديگه در كفش هاي تنيس داشتن حفاظ مناسب براي حركت هاي سريع به سمت راست و چپه كه در واقع يكي از ويژگي هاي متمايز كننده ي اين كفش ها از كفش هاي ديگه اس. من در مورد اين ويژگي اين كفش نمي تونم نظري بدم ولي به همه ي دوستان توصيه مي كنم كه حتماً از كفش هاي مخصوص تنيس استفاده كنن چون با اينكه بايد هزينه ي بيشتري پرداخت كنين ولي دست كم مي تونين تا حد زيادي اطمينان داشته باشين كه كفشتون باعث آسيب ديدگيتون نمي شه و بعدا ناچار نيستين چند برابر پول كفش رو پول دوا و دكتر و فيزيوتراپي بدين.

arash_xone
03-31-2014, 10:49 AM
درسته اقا پیام این کفش تنیس نیست ولی از نظر من %90 مناسبه و ارزش هزینرو داره . 1 تو عکس به نظر اج دار میاد ولی ته صافه و در قسمته وسط یه گودی طبی داره (جاش تو خاک نمیمونه ). 2 برای سر خردن کمی ضیفه که از نو بودن هم میتونه باشه. 3 طبیه ضربات وارده به کف پارو به خوبی خنثی میکنه پا توش مستحکم با ثبات و متعادل و راحته و برای ورزش طولانی عالیه (کفشهای قبلی پامو داغون میکرد و خسته کننده بود) . تنها ایرادی که داره خیلی خاک جذب میکنه با چند جلسه بازی لبه های چرمیش قهوه ای شدن . خلاصه من تجربمو گفتم شاید مفید واقع بشه دوستان میتونن کفشای بالای 500 برند بخرند اونام خوبن .

miladroozbeh
03-31-2014, 08:41 PM
یه کفش 2013 نادال گرفتم اما رنگش فسفری هست،رنگ آبیش رو پاکرده بود نادال اما این رنگش رو ندیدم که پاش کنه!!!!!!!
قبلا کفش تنیس که میخریدم جنس خوب نیودن و البته ارزون بودن و تو 6 ماه 3تا کفش رو پاره کردم(البته بغل کفش پاره میشدن)!!!!متاسفانه فوق العاده،فوق العاده زیاد سر میخورم.
میخوام بدونم توی خاک رس تا چه مدت دوام میاره؟با روزانه 4 ساعت بازی کردن؟با کفش نادالی که دارم.

ehsann
04-01-2014, 01:20 AM
سلام دوستان
کسی اطلاع داره کفش های asics رو میشه کجا پیدا کرد؟خیلی به ندرت کفش تنیس asics دیدم.کفش های خیلی خوبی هم هستن

mspayam
04-01-2014, 07:11 AM
یه کفش 2013 نادال گرفتم اما رنگش فسفری هست،رنگ آبیش رو پاکرده بود نادال اما این رنگش رو ندیدم که پاش کنه!!!!!!!
قبلا کفش تنیس که میخریدم جنس خوب نیودن و البته ارزون بودن و تو 6 ماه 3تا کفش رو پاره کردم(البته بغل کفش پاره میشدن)!!!!متاسفانه فوق العاده،فوق العاده زیاد سر میخورم.
میخوام بدونم توی خاک رس تا چه مدت دوام میاره؟با روزانه 4 ساعت بازی کردن؟با کفش نادالی که دارم.

ميلاد جان من اصلاً ادعا نمي كنم كه همه ي كفش هاي تنيس رو امتحان كردم، اما از بين نايكي، آديداس، اسيكس، و بابولات من كفش هاي نايكي همون مدلي رو كه داري (اير كورت باليستك)واسه ي راحتي و كارايي پيشنهاد مي كنم چون در مقايسه با كفش هاي ديگه دوام بالاتري داره. تنها بديش اينه كه اون جايي كه بندهاي كفش از توش رد شدن، به خاطر نوع طراحيش زود پاره مي شه. به همين خاطر بهتره كه موقع بستن و باز كردن بندهاش مراقب اون قسمت باشي كه فشغر بيش از حد بهشون وارد نياد.

miladroozbeh
04-02-2014, 08:55 PM
ميلاد جان من اصلاً ادعا نمي كنم كه همه ي كفش هاي تنيس رو امتحان كردم، اما از بين نايكي، آديداس، اسيكس، و بابولات من كفش هاي نايكي همون مدلي رو كه داري (اير كورت باليستك)واسه ي راحتي و كارايي پيشنهاد مي كنم چون در مقايسه با كفش هاي ديگه دوام بالاتري داره. تنها بديش اينه كه اون جايي كه بندهاي كفش از توش رد شدن، به خاطر نوع طراحيش زود پاره مي شه. به همين خاطر بهتره كه موقع بستن و باز كردن بندهاش مراقب اون قسمت باشي كه فشغر بيش از حد بهشون وارد نياد.
مهدی جون،خب بنظرت روی رس چقدر میتونه واسم کار کنه؟

mspayam
04-03-2014, 06:43 AM
ميلاد جان، من نمي تونم نظر قطعي بدم چون سبك بازيت رو نديدم، ولي حدس مي زنم بيشتر از كفش هاي ديگه واست دووم بيارن. فقط موقع بازكردن و بستن بندهاش مراقب باش كه اون قسمت بالآي زبونه ي كفش كه بندها از توش رد مي شن آسيب نبينه.

Mahrooz RF
04-03-2014, 11:58 AM
آقا چند روز پیش که عکسو دیدم یه سوالی واسم پیش اومد. نمی خواستم بپرسم، ولی 2باره چشمم خورد بهش و جالبه. اون آرم Michelin پشت کفش Babolat چیکار می کنه؟ میشلن که تایر می زنه :379:.

farshad1990
04-03-2014, 12:10 PM

حامد جان این کفشو از کجا خریدی؟میخوام بخرم

mspayam
04-03-2014, 06:01 PM
آقا چند روز پیش که عکسو دیدم یه سوالی واسم پیش اومد. نمی خواستم بپرسم، ولی 2باره چشمم خورد بهش و جالبه. اون آرم Michelin پشت کفش Babolat چیکار می کنه؟ میشلن که تایر می زنه :379:.

مهروز جان میشلین یه بخشی داره به اسم Michelin Lifestyle Limited که در سایر زمینه ها فعالیت می کنه و به بخش هایی که نیاز به خدمات چرم و لاستیک داشته باشن خدمات ارایه می ده. از سال 2007 هم همین بخش میشلینکف کفش های بابولات رو می زنه تا دووم بیشتری داشته باشن.

daneal
05-13-2014, 09:12 PM
سلام دوستان
آیا کسی از سایت پارسید تا حالا خریدی انجام داده ؟
من یک کفش آسیکس asics gel resolusion 5 مدنظرم هست تو این سایت قیمت داده ۸۱۰ هزار تومان!!!
http://parsid.com
product_details.php?pid=QjAwSEhMNlNBNg==&cPath=449_450_452_465
تو سایت tennis warehouse قیمت اش حدود ۱۴۰ دلار است اونهم بدون آف...
اگه دلار رو ۴۰۰۰ تومان هم حساب کنیم میشه ۵۶۰هزار تومان!!!
http://www.tennis-warehouse.com/Asics_Gel_Resolution_5_Black_Blue/descpageMSASICS-AMGR5BB.html
قیمت هاشون خیلی بالاست، ضمنا شرکت شون تو انگلیس هست و از اونجا برای شما ارسال می کنند.
نظراتون چیه در مورد خرید از این سایت؟
آیا این مدل از کفش های آسیکس تو ایران پیدا میشه؟
ممنون دوستان

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Najmeh5576
05-14-2014, 11:01 AM
سلام دوستان
آیا کسی از سایت پارسید تا حالا خریدی انجام داده ؟
من یک کفش آسیکس asics gel resolusion 5 مدنظرم هست تو این سایت قیمت داده ۸۱۰ هزار تومان!!!
http://parsid.com
product_details.php?pid=QjAwSEhMNlNBNg==&cPath=449_450_452_465
تو سایت tennis warehouse قیمت اش حدود ۱۴۰ دلار است اونهم بدون آف...
اگه دلار رو ۴۰۰۰ تومان هم حساب کنیم میشه ۵۶۰هزار تومان!!!
http://www.tennis-warehouse.com/Asics_Gel_Resolution_5_Black_Blue/descpageMSASICS-AMGR5BB.html
قیمت هاشون خیلی بالاست، ضمنا شرکت شون تو انگلیس هست و از اونجا برای شما ارسال می کنند.
نظراتون چیه در مورد خرید از این سایت؟
آیا این مدل از کفش های آسیکس تو ایران پیدا میشه؟
ممنون دوستان

سومین باره که دارم مینویسم امیدوارم سند بشه !
من دو تا فروشگاه اسیکس میشناسم یکی شریعتی نرسیده به مترو قیطریه دیگری منیریه سر پاساژ حکمت ایرانیان. 6-7 ماه پیش کفش تنیس فقط برای آقایان داشت که از همین مدلای ژل رزولوشن بود. ( البته اصل بودنشون را خبر ندارم )

برای اطلاع دوستان : دیروز تو مترو یکی میگفت که پیچ شمیران زیر پل چوبی یه مغازه ورزشی هست که جنساش اصله و همه بالای 700 - 800 تومنه. قضاوت در مورد درستیش با خودتون :)

Nadal.N1
05-14-2014, 01:59 PM
sportbrand.ir

دوستان این سایت هم خوبه برین ببینین

daneal
06-13-2014, 09:56 PM
سلام
لطفا دوستان مشهدی به سوال اول من جوتب بدهند، تو مشهد از کجا میشه کفش تنیس اصل تهیه کرد،من فقط ادیداس استور تو یکی از پاساژهای سجاد و فروشگاه ویلسن داخل مجموعه سجاد رو میشناسم اگه جای دیگه ایی هم هست که بشه کفش تنیس از برندهای دیگه مثل بابولات،هد‌،لوتو،نایک و... تهیه کرد لطفا بگید.
و سوال دوم، این روزها تو بازار کفش برای زمین های خاکی چی پیدا میشه لطفا دوستان از تجربیات شون و اینکه از چه مدل کفشی رضایت بیشتری دارن
ممنون

miladroozbeh
02-18-2015, 11:49 AM
سلام.دقیقا فرق بین کفش های هارد و رس چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!ی کفش خریدم ک مثل اینکه هارد هستش اما الان تو رس باهاش بازی میکنم و مشکلی باهاش نداشتم و خیلی هم راحتم.نایک نادال 12 یا 2013 هست.
اگه با کفش مخصوص رس تو زمین هارد بازی کنی واسه زمین مشکلی پیش میاد؟

mspayam
02-20-2015, 08:52 AM
سلام.دقیقا فرق بین کفش های هارد و رس چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!ی کفش خریدم ک مثل اینکه هارد هستش اما الان تو رس باهاش بازی میکنم و مشکلی باهاش نداشتم و خیلی هم راحتم.نایک نادال 12 یا 2013 هست.
اگه با کفش مخصوص رس تو زمین هارد بازی کنی واسه زمین مشکلی پیش میاد؟

میلاد جان من هم با همون کفش نادال که گفتی بازی می کنم و مشکلی ندارم باهاش، اما طبق مطالبی که اتوی اینترنت هست، اگه از کفش مخصوص خاک استفاده کنی امکان سر خوردن بهتری داری و همچنین بهتر می تونی به چپ و راست حرکت کنی.
تفاوت اصلی کفش های مخصوص خاک کف کفش هستش که این قبیل کفش ها طرح استخوان ماهی (زیگ زاگ) دارن که می تونی نمونه هاشون رو توی این مطلب (http://blog.tennis-warehouse.com/miscellaneous/why-you-need-it-clay-court-shoes/) ببینی

SABORI
10-13-2016, 04:50 PM
دوستان کفش برای سطح خاک چی پیشنهاد میکنید فقط قیمتش نجومی نباشه