PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فدرر: دست‌کم گرفتن نادال حماقت است

Mohammad_Joulaei
04-26-2010, 09:26 PM
فدرر: دست‌کم گرفتن نادال حماقت است

http://tennistalkers.com/iran_media/image/2010/04/897320410_orig.jpg
مرد شماره یک تنیس جهان هنوز هم رقیب اسپانیایی‌اش را جزو بخت‌های اصلی فتح سومین گرنداسلم فصل می‌داتند.

به گزارش شبکه ایران،روژه فدرر، اعتراف کرد از شنیدن این خبر که بعضی‌ها رافائل نادال را جزو بخت‌های فتح اوپن فرانسه نمی‌دانند متعجب شده‌ است. مرد شماره یک تنیس جهان که این هفته در رقابت‌های مسترز رم شرکت می‌کند و رقابت با حریف اسپانیایی‌اش ‌را از سر می گیرد، انتقاداتی اخیر از نادال را به اتفاقاتی که دو سال پیش برای خود او رخ داد تشبیه کرد.
2 سال پیش که فدرر جام‌ها را یکی پس از دیگری تقدیم نادال و دیگر رقبایش می‌کرد، بسیاری معتقد بودند که او دوران اوج خود را پشت‌سر گذاشته و از آنجا که مدت‌ها تورنمنتی نبرده و عنوان شماره یک را هم از دست داده، دیگر باید با دنیای تنیس وداع کند؛ هر چند این مرد سوییسی با فتح 2 گرنداسلم و بازگشت به پله نخست رده‌بندی ATP خلاف این را به همه ثابت کرد.
فدرر درباره نادال که هفته قبل برای ششمین بار متوالی فاتح مسترز مونت کارلو شد گفت: «از شنیدن اینکه بعضی‌ها معتقدند نادال خوب بازی نمی‌کند متعجب شدم. او باید ماه ژانویه اوپن قطر را می‌برد. تمام کسانی که آنجا بودند و مسابقه‌اش را با داویدنکو تماشا کردند، دیدند او چقدر خوب بازی می‌کرد اما داویدنکو شانس آورد. اوضاع در اوپن استرالیا خیلی فرق کرد اما او مجبور شد به خاطر مصدومیت کنار بکشد و این نگرشی منفی را در ذهن مردم نسبت به او ایجاد کرد.
بنابر این بعد از این ماجرا او اگر هر جامی را هم ببرد باز هم مردم راضی نمی‌شوند چون هنوز به اوپن استرالیا فکر می‌کنند. به نظرم هنوز هم آن نگرش منفی درباره رافا وجود دارد مانند همان چیزی که سال پیش من داشتم. درست است که 11 ماه بدون جام برای او مدت زیادی است اما من فکر می‌کنم با شروع فصل کلی کورت او دوباره مثل همیشه می‌شود.»

pasia
04-26-2010, 11:49 PM
خواسته به طرف روحیه بده:251:

Reza23
04-27-2010, 11:19 AM
رافا بمب روحیه است نیازی به تعریف و تمجید این و اون نداره.:655::866:

Vamos Rafa

Mohammad_Joulaei
04-27-2010, 12:16 PM
رافا بمب روحیه است نیازی به تعریف و تمجید این و اون نداره.:655::866:

Vamos Rafa

اره والا تو اين 11 ماه كلي به ماها روحيه داده:254::251:

Reza23
04-27-2010, 01:34 PM
اره والا تو اين 11 ماه كلي به ماها روحيه داده:254::251:
شما فدرری ها تو 2008 روحیه گرفته بودین که!! :379:
حالا نقدا ببینین به کی ببازه این آقا راجر سنگین تره؟!!
میدونین که چه بلایی منتظرتونه تو سمی؟!!! :254::251:

pasia
04-27-2010, 04:35 PM
نترس کار به اونجا نمیکشه که بکشه هم http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/6.gifراجر دیگه استرسی جلو این بابای شما نداره میبره مثل هلو مثل مادریدhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/21.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/21.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/24.gif

Mohammad_Joulaei
04-27-2010, 04:36 PM

2008؟:434:
2008 ما خيلي با ابهت تر از 2009 و 2010 شماست !!!:434:
2008 ما راجر نامبر 2 بود و پايين تر نيومد!!!نه مث تنيسور شما كه تا مرز 5 هم پيش رفت!!!!
تنيسور شما 11 ماه تو حسرت قهرماني بود از شوك باختي كه فدرر تو 2009 بهش وارد كرد!!!!

شمايي كه صحبت بلا ميكني اگه نادال توي كلي كورت هم بخواد مث 11 ماه پيش باشه كه به درد لاي جرز هم نميخوره:350:

در ضمن راجر تمام جام هاي تنيسو زير رو كرده و تو تنيس به كمال رسيده و الان هم هستش از مرامشه اون وقت شما فكر بلا ملاييد:350:

معلومه از ما فدرري ها خيلي كابوس داري ها:350:

يا علي

Afshin
04-27-2010, 05:20 PM
زرشک ... دلت خوشه ها
فدرر سالهای 2004-2008 و 2009 تا کنون نامبر وان بوده . هر وقت دایمنشن تنیسورتون اندازه ی اسطوره شد در مورد سال 2008 اظهار فضل کنید .
یه سال 2008 نامبر وان شدید خدا رو هم بنده نیستید ... تنیسورتون هم که بعد از یازده ماه یه تایتل بیشتر نبرده ... چرا اینقدر زبونتون درازه ؟!!!واقعا چرا ؟
البته یه علت میتونه داشته باشه نیست که شما 5 ساله یه دوره ی 8-9 ماهه رو با حداکثر یک تایتل میگذرونید . عادت کردید و پوستتون کلفت شده ... وگرنه مثل سال 2008 که طرفدارای راجر ناراحت بودن ، ناراحت میشدید نه این که سرخوش تر بشید .:443:

Reza23
04-27-2010, 07:57 PM
زرشک ... دلت خوشه ها
فدرر سالهای 2004-2008 و 2009 تا کنون نامبر وان بوده . هر وقت دایمنشن تنیسورتون اندازه ی اسطوره شد در مورد سال 2008 اظهار فضل کنید .
یه سال 2008 نامبر وان شدید خدا رو هم بنده نیستید ... تنیسورتون هم که بعد از یازده ماه یه تایتل بیشتر نبرده ... چرا اینقدر زبونتون درازه ؟!!!واقعا چرا ؟
البته یه علت میتونه داشته باشه نیست که شما 5 ساله یه دوره ی 8-9 ماهه رو با حداکثر یک تایتل میگذرونید . عادت کردید و پوستتون کلفت شده ... وگرنه مثل سال 2008 که طرفدارای راجر ناراحت بودن ، ناراحت میشدید نه این که سرخوش تر بشید .:443:
زرشک... بگو ببینم الان چه حالی داری؟!!
الان با توجیهاتت معلوم میشه کی پوستش کلفته!
گولبیس اسمش یادت نره!!
فدرر نیاد سنگین تره! :254::254:

Afshin
04-27-2010, 08:08 PM
زرشک... بگو ببینم الان چه حالی داری؟!!
الان با توجیهاتت معلوم میشه کی پوستش کلفته!
گولبیس اسمش یادت نره!!
فدرر نیاد سنگین تره! :254::254:
چه ربطی داشت ؟ :379:
اصلا پست منو خوندی ؟! مرد مومن فدرر 5 سال خدایی کرده توی تنیس ... مثلا خیال کردی با چند تا باخت ارزشش کم میشه ؟!
ما پوستمون کلفت نیست ، بازیکنمون بد بازی کرد و ناراحت هم هستیم ، اول از همه هم خودم اومدم گفتم بد بود و گولبیس هم خوب بود . مسترزهای قبلی هم همین حرف رو زدم ، میتونی بری بخونی . پوست کلفت اونه که حتی وقتی شرایطش داغونه جوری رفتار میکنه که انگار همه چیز مرتبه

Reza23
04-27-2010, 08:11 PM
چه ربطی داشت ؟ :379:
اصلا پست منو خوندی ؟! مرد مومن فدرر 5 سال خدایی کرده توی تنیس ... مثلا خیال کردی با چند تا باخت ارزشش کم میشه ؟!
ما پوستمون کلفت نیست ، بازیکنمون بد بازی کرد و ناراحت هم هستیم ، اول از همه هم خودم اومدم گفتم بد بود و گولبیس هم خوب بود . مسترزهای قبلی هم همین حرف رو زدم ، میتونی بری بخونی . پوست کلفت اونه که حتی وقتی شرایطش داغونه جوری رفتار میکنه که انگار همه چیز مرتبه
پس این عمه کروبیه که میگه فدرر این مسابقات رو دست کم
میگیره وگرنه چنین و چنان میکنه؟!!!
همین توجیهات مسخره و نفرت انگیز شماهاست دیگه!!
پوست کلفت که کمه!!

Afshin
04-27-2010, 08:15 PM
پس این عمه کروبیه که میگه فدرر این مسابقات رو دست کم
میگیره وگرنه چنین و چنان میکنه؟!!!
همین توجیهات مسخره و نفرت انگیز شماهاست دیگه!!
پوست کلفت که کمه!!

در این که راجر مسترز رو دست کم میگیره شکی نیست ، ولی اصلا به این معنی نیست که میخواد ببازه ، خیلی وقتا میخواد ببره ولی واقعا آماده نیست ، مثل سه باخت اخیرش توی مسترزها
لا اقل ما بعد از خیلی باختامون دست از زبون درازی بر میداریم قبول میکنیم که خوب نبودیم ، ولی شما حتی یک بار هم این کار رو نمکنید ، به جز معدود دفعاتی که ممد این کار رو کرده همتون در هر شرایطی توجیهات مسخره اوردید

Reza23
04-27-2010, 08:18 PM
در ضمن در این که راجر مسترز رو دست کم میگیره شکی نیست ، ولی اصلا به این معنی نیست که میخواد ببازه ، خیلی وقتا میخواد ببره ولی واقعا آماده نیست ، مثل سه باخت اخیرش توی مسترزها که
لا اقل ما بعد از خیلی باختامون دست از زبون درازی بر میداریم قبول میکنیم که خوب نبودیم ، ولی شما حتی یک بار هم این کار رو نمکنید ، به جز معدود دفعاتی که ممد این کار رو کرده همتون در هر شرایطی توجیهات مسخره اوردید
همین که میگی مسترز رو دست کم میگیره یه توجیه مسخره است.
زبون درازی به چی میگین شماها؟!!!
ادعای شماها طرفدارهای فدرر آسمون رو پاره کرده!!
هر کی ندونه میگه لابد شماها بودین که فدرر رو به اینجاها رسوندین؟؟!!!:251:

Afshin
04-27-2010, 08:27 PM
همین که میگی مسترز رو دست کم میگیره یه توجیه مسخره است.
زبون درازی به چی میگین شماها؟!!!
ادعای شماها طرفدارهای فدرر آسمون رو پاره کرده!!
هر کی ندونه میگه لابد شماها بودین که فدرر رو به اینجاها رسوندین؟؟!!!:251:
خب میگیره دیگه ، راجر هم یه زمانی خودشو واسه هر تورنمنت پاره میکرد ، ولی الان از لحاظ بدنی نمیتونه این کار رو بکنه ، طبیعیه که تو همه ی تورنمنت ها با تمام قوا شرکت نکنه .
ما ادعایی نداریم ، فقط وقتی شما رافا رو با فدرر مقایسه میکنید باید جوابتون رو داد ، تا بدونید که رافا هنوز خیلی جا داره تا بخواد با فدرر قابل مقایسه بشه
در ضمن ادعای من هر چقدر هم زیاد باشه از اعتماد به نفس کاذب تو یکی بیشتر نیست .
جمله ی آخرت هم که دیگه واقعا مسخره بود ، مگه شما رافا رو به این جاها رسوندید که این جور سنگشو به سینه میزنید ؟ معنی طرفدار رو نمیدونی ؟ یا فقط دنبال کل کل و این حرفا هستی ؟
چون 99% پستات کل کل در مورد فوتبال یا تنیسه و چیز مفیدی ندیدم توشون

Reza23
04-27-2010, 08:52 PM
خب میگیره دیگه ، راجر هم یه زمانی خودشو واسه هر تورنمنت پاره میکرد ، ولی الان از لحاظ بدنی نمیتونه این کار رو بکنه ، طبیعیه که تو همه ی تورنمنت ها با تمام قوا شرکت نکنه .
ما ادعایی نداریم ، فقط وقتی شما رافا رو با فدرر مقایسه میکنید باید جوابتون رو داد ، تا بدونید که رافا هنوز خیلی جا داره تا بخواد با فدرر قابل مقایسه بشه
در ضمن ادعای من هر چقدر هم زیاد باشه از اعتماد به نفس کاذب تو یکی بیشتر نیست .
جمله ی آخرت هم که دیگه واقعا مسخره بود ، مگه شما رافا رو به این جاها رسوندید که این جور سنگشو به سینه میزنید ؟ معنی طرفدار رو نمیدونی ؟ یا فقط دنبال کل کل و این حرفا هستی ؟
چون 99% پستات کل کل در مورد فوتبال یا تنیسه و چیز مفیدی ندیدم توشون

نه بابا پستهای تو هم کیشانت که فقط اعتماد بنفس کاذبتون رو میرسونه!
چرا خودت رو گول میزنی پسر خوب.
قبول کن که فدرر گند زد تمام!!

یعنی اگه فدرر تو بازی اولش نبازه خودش رو پاره کرده؟!!
خوب نیاد که بهتره! آبرو ریزی میکنه که بدتر میشه.

پستهای من چون باب میل تو نیست پس مفید نیست؟!!
چه حرفهایی میزنی؟!!!
مثل اینکه باخت تحقیرآمیز فدرر بد جوری حالت رو گرفته!

koury
04-27-2010, 08:57 PM
از هوادارای فدرر خواهش می کنم اصول جوانمردی رو رعایت کنن و بجای این بچه بازیها و این که خودشون رو مضحکه ی عام و خاص کنن قبول کنن که فدرر داره نهایت تلاشش رو می کنه ولی نمیتونه ببره!! حالا ممکنه روی فرم نباشه یا حریفش بهتر کار کنه ولی این که بگیم فدرر جدی نمیگیره خیلی تهوع آوره :3t1:

هم برد حریف رو لوث می کنید هم خودتون رو کوچیک می کنید!! الان افشین میاد میگه برد نوش جون ارنستس ولی در جائی که همچنان اصرار داره که فدرر جدی نمیگیره داره اون حرفش رو نقض می کنه و در عین زیرکی فدرر رو تبرئه می کنه :443:

Afshin
04-27-2010, 09:05 PM
نه بابا پستهای تو هم کیشانت که فقط اعتماد بنفس کاذبتون رو میرسونه!
چرا خودت رو گول میزنی پسر خوب.
قبول کن که فدرر گند زد تمام!!

یعنی اگه فدرر تو بازی اولش نبازه خودش رو پاره کرده؟!!
خوب نیاد که بهتره! آبرو ریزی میکنه که بدتر میشه.

پستهای من چون باب میل تو نیست پس مفید نیست؟!!
چه حرفهایی میزنی؟!!!
مثل اینکه باخت تحقیرآمیز فدرر بد جوری حالت رو گرفته!
تو مثل این که حالت خوب نیست . من اصلا در مورد باخت امروز فدرر چی گفتم ؟ غیر از این که گفتم خوب بازی نکرد حرفی زدم ؟
البته این که شما عقده ی اینو دارید که من بگم راجر گند زد کاملا به جاست و میدونم که چرا این حس رو دارید . این بماند ولی خب یعنی مثلا خیال کردی خودش میدونست دور اول حذف میشه و اومد شرکت کرد؟ خب اومد که ببره ولی نتونست .
باب میل من بودن یا نبودن مهم نیست . برو تو پروفایل خودت و یه نگاهی به پستات بنداز ، ببین در چند درصدشون داری کل کل میکنی و چند درصد دیگش چیزی به جز کل کله

Reza23
04-27-2010, 09:10 PM
تو مثل این که حالت خوب نیست . من اصلا در مورد باخت امروز فدرر چی گفتم ؟ غیر از این که گفتم خوب بازی نکرد حرفی زدم ؟
البته این که شما عقده ی اینو دارید که من بگم راجر گند زد کاملا به جاست و میدونم که چرا این حس رو دارید . این بماند ولی خب یعنی مثلا خیال کردی خودش میدونست دور اول حذف میشه و اومد شرکت کرد؟ خب اومد که ببره ولی نتونست .
باب میل من بودن یا نبودن مهم نیست . برو تو پروفایل خودت و یه نگاهی به پستات بنداز ، ببین در چند درصدشون داری کل کل میکنی و چند درصد دیگش چیزی به جز کل کله
گل پسر من دارم میگم کلا اینجوری هستی که باخت فدرر رو قبول
نداری و توجیه می کنی نه فقط امروز بلکه همیشه.
این بهونه های بچه گانه رو بذارین کنار!
گولبیس بهتر بازی کرد برد همین!
فدرر مسترز و دست کم میگیره و بقیه مزخرفات رو هم بندازین دور.
مرد باشین.

مگه کل کل عیبی داره؟!!!
شما کل کل نمی کنی اینجا؟!:379:

Afshin
04-27-2010, 09:12 PM
از هوادارای فدرر خواهش می کنم اصول جوانمردی رو رعایت کنن و بجای این بچه بازیها و این که خودشون رو مضحکه ی عام و خاص کنن قبول کنن که فدرر داره نهایت تلاشش رو می کنه ولی نمیتونه ببره!! حالا ممکنه روی فرم نباشه یا حریفش بهتر کار کنه ولی این که بگیم فدرر جدی نمیگیره خیلی تهوع آوره :3t1:

هم برد حریف رو لوث می کنید هم خودتون رو کوچیک می کنید!! الان افشین میاد میگه برد نوش جون ارنستس ولی در جائی که همچنان اصرار داره که فدرر جدی نمیگیره داره اون حرفش رو نقض می کنه و در عین زیرکی فدرر رو تبرئه می کنه :443:
بابا شما دیگه چه موجوداتی هستید . کی من گفتم امروز نمیخواست ببره ؟!! اصلا من کی گفتم راجر از عمد میبازه ؟ خوبه صد بار گفتم میخواست ببره ولی نتونست .
من صدبار گفتم الان هم میگم ، راجر همه ی تورنمنت ها رو جدی نمیگیره ، صد سال هم بگذره همین حرف رو میزنم ، وقتی مونت کارلو رو میپیچونه ، وقتی شانگهای رو میپیچونه یعنی مهم نیست براش دیگه . .. ولی همون طور که خودش میگه وقتی شرکت میکنه میخواد که قهرمان بشه . من چیزی نگفتم که برد ارنست رو لوث کنه ، یه نگاهی به اول تاپیک بنداز و ببین بحث از کجا شروع شد ، اصلا قبل از شروع بازی راجر بحث شروع شد ، چجور شما ربطش دادین به بازی ارنست و راجر خدا میدونه و خودتون
پست های من بعد از باخت به بردیچ و ارنست و بنتو و خوان و ... موجوده برو نگاه کن ، کی من گفت نمیخواست ببره ؟! تو یه مورد فقط یه مورد رو بیار که من گفتم راجر از عمد باخت ؟!
بیخودی حرف نذارین تو دهن من . اصلا خوشم از توجیح بیمورد نمیاد ، وقتی تنیسور مورد علاقم باخته و خوب هم بازی نکرده دلیلی نداره هوچی گری کنم ، باختشو میپذیرم و به تنیسور حریف هم احترام میذارم .
حالا شما دوست داری به زور حرف بذاری تو دهن من که گفتم خودش خواست به ارنست ببازه ؟ یا رم رو جدی نگرفت ؟واقعا دوست داری مثل خودتون بهوونه بیارم ؟ نه عزیزم ، بهوونه نمیارم ، چون کار چندش آوریه

Afshin
04-27-2010, 09:16 PM
گل پسر من دارم میگم کلا اینجوری هستی که باخت فدرر رو قبول
نداری و توجیه می کنی نه فقط امروز بلکه همیشه.
این بهونه های بچه گانه رو بذارین کنار!
گولبیس بهتر بازی کرد برد همین!
فدرر مسترز و دست کم میگیره و بقیه مزخرفات رو هم بندازین دور.
مرد باشین.

مگه کل کل عیبی داره؟!!!
شما کل کل نمی کنی اینجا؟!:379:
ای بابا ... واقعا بحث با تو بی فایده است .
من کی گفتم بازی امروز واسش مهم نبود ؟ کی گفتم خواست ببازه ؟ کی گفتم ارنست خوب نبود ؟ کی گفتم راجر خوب بود ؟ خوب اول از همه خودم اومدم گفتم فدرر بد بود . خودم گفتم فدرر آماده نیست .
مطمئنی حالت خوبه ؟!!! اصلا پست ها رو میخونی ؟

و اما دست کم گرفتن مسترز ها ، معلومه که این طوره ، همین که سالی 2 - 3 تا مسترز رو شرکت نمیکنه یعنی واسش مهم نیست دیگه . ولی وقتی شرکت کنه میاد که قهرمان بشه .

نه کل کل عیبی نداره ، ولی اگه آدم صرفا کارش کل کل باشه صورت خوشی نداره ، البته شما مختاری ، من برداشت شخصیم رو از پست های شما گفتم ، خواه خوشت بیاد و خواه نیاد . خواه واست مهم باشه و خواه نباشه

Reza23
04-27-2010, 09:23 PM
ای بابا ... واقعا بحث با تو بی فایده است .
من کی گفتم بازی امروز واسش مهم نبود ؟ کی گفتم خواست ببازه ؟ کی گفتم ارنست خوب نبود ؟ کی گفتم راجر خوب بود ؟ خوب اول از همه خودم اومدم گفتم فدرر بد بود . خودم گفتم فدرر آماده نیست .
مطمئنی حالت خوبه ؟!!! اصلا پست ها رو میخونی ؟

و اما دست کم گرفتن مسترز ها ، معلومه که این طوره ، همین که سالی 2 - 3 تا مسترز رو شرکت نمیکنه یعنی واسش مهم نیست دیگه . ولی وقتی شرکت کنه میاد که قهرمان بشه .

نه کل کل عیبی نداره ، ولی اگه آدم صرفا کارش کل کل باشه صورت خوشی نداره ، البته شما مختاری ، من برداشت شخصیم رو از پست های شما گفتم ، خواه خوشت بیاد و خواه نیاد . خواه واست مهم باشه و خواه نباشه

من با این جمله ات مشکل دارم.
میگم توجیه زشتی میکنی.
افتاد؟!!!!!!!!!

برداشت شخصی ات رو هم واسه خودت نگهدار.
از نظر من هم پستهای تو فقط توجیه چندش آوره.

بابا خجالت هم خوب چیزیه!!
نکنه از دماغ فیل افتادی؟!!!
چقدر از خود راضی هستی!
یه کلاس بذار به بقیه نحوه پست دادن رو یاد بده.
میخوای ما همه هر روز 1000 بار بنویسیم :
فدرر بهترینه و چون بازیها رو جدی نمیگیره میبازه
وگرنه حریفهاش همه ببو گلابی هستن!!!:3t1:

Afshin
04-27-2010, 09:29 PM
من با این جمله ات مشکل دارم.
میگم توجیه زشتی میکنی.
افتاد؟!!!!!!!!!

برداشت شخصی ات رو هم واسه خودت نگهدار.
از نظر من هم پستهای تو فقط توجیه چندش آوره.

بابا خجالت هم خوب چیزیه!!
نکنه از دماغ فیل افتادی؟!!!
چقدر از خود راضی هستی!
یه کلاس بذار به بقیه نحوه پست دادن رو یاد بده.
میخوای ما همه هر روز 1000 بار بنویسیم :
فدرر بهترینه و چون بازیها رو جدی نمیگیره میبازه
وگرنه حریفهاش همه ببو گلابی هستن!!!:3t1:
قرار نیست من موقع پست دادن به مشکل داشتن و نداشتن شما کاری داشته باشم ، فدرر مسترز ها رو جدی نمیگیره و نمودش هم اینه که بعضی مسترزها رو شرکت نمیکنه ... ولی هرگز دلیل باختش جدی نگرفتن نیست ... چون اصولا وقتی تورنمنتی رو شرکت میکنه یعنی میخواد ببره که شرکت کرده ... اگه میگم جدی نمیگیره منظورم این نیست که مثلا امروز اومد ببازه چون واسش مهم نبود . شما نمیخوای بفهمی چی میگم ؟ این دیگه مشکل خودته

خب من که گفتم ، شما مختاری که از حرف من خوشت بیاد یا خوشت نیاد ، من برداشت شخصیمو گفتم ، در ضمن شما برای اثبات ادعات یه پست از من بیار که گفتم حریف برد چون راجر بازی رو جدی نگرفته بود ... همین الان شروع کن به گشت و گذار در پست های من ... درنگ نکن و سعی کن یه پست این مدلی از من پیدا کنی .
نه عزیز ، از دماغ فیل نیفتادم و اصلا هم انتظار ندارم بیای از فدرر تعریف کنی ، همه ی بزرگان تنیس این کار رو بارها و بارها کردن و یقینا شنیدن تعریف تمجید از دهان بزرگان تنیس به مراتب شیرین تر از تعریف شماست ، شما خودتو به زحمت ننداز ، ما راضی نیستیم .

Reza23
04-27-2010, 09:33 PM
قرار نیست من موقع پست دادن به مشکل داشتن و نداشتن شما کاری داشته باشم ، فدرر مسترز ها رو جدی نمیگیره و نمودش هم اینه که بعضی مسترزها رو شرکت نمیکنه ... ولی هرگز دلیل باختش جدی نگرفتن نیست ... چون اصولا وقتی تورنمنتی رو شرکت میکنه یعنی میخواد ببره که شرکت کرده ... اگه میگم جدی نمیگیره منظورم این نیست که مثلا امروز اومد ببازه چون واسش مهم نبود . شما نمیخوای بفهمی چی میگم ؟ این دیگه مشکل خودته

خب من که گفتم ، شما مختاری که از حرف من خوشت بیاد یا خوشت نیاد ، من برداشت شخصیمو گفتم ، در ضمن شما برای اثبات ادعات یه پست از من بیار که گفتم حریف برد چون راجر بازی رو جدی نگرفته بود ... همین الان شروع کن به گشت و گذار در پست های من ... درنگ نکن و سعی کن یه پست این مدلی از من پیدا کنی .
نه عزیز ، از دماغ فیل نیفتادم و اصلا هم انتظار ندارم بیای از فدرر تعریف کنی ، همه ی بزرگان تنیس این کار رو بارها و بارها کردن و یقینا شنیدن تعریف تمجید از دهان بزرگان تنیس به مراتب شیرین تر از تعریف شماست ، شما خودتو به زحمت ننداز ، ما راضی نیستیم .
این همه تایپ کردی ولی نتونستی جواب منو بدی!
باشه عیب نداره.
شب خوش:443:

Afshin
04-27-2010, 09:36 PM
این همه تایپ کردی ولی نتونستی جواب منو بدی!
باشه عیب نداره.
شب خوش:443:

جواب کدوم سوال ؟! شما میگی نگم مسترزها رو جدی نمیگیره ؟ خب نمیگیره دیگه ، وقتی دو تا رو شرکت نمیکنه با این که حالش خوبه ، چه معنی ای میده ؟
ولی بازم میگم ، وقتی شرکت میکنه یعنی اومده که قهرمان شه ... و اصلا قبول ندارم که یه تورنمنت رو شرکت میکنه ولی نمیخواد ببره . چون این حرف هم به اندازه ی بهانه های خودتون در مورد باخت رافا چندش آوره ...
بله میدونم عیبی نداره ، چون سوالی نبود که جواب ندم .
شب شما هم خوش

Mohammad_Joulaei
04-27-2010, 09:45 PM

تپل جون كسي از تو نظر نخواست!!!!

لازم نكرده شما بگي كه راجر چه طوره و چه طور نيست!!!!!
مضحك و كوچك هفت جد و ابادتن با طرفداراي راجر عين انسان(ادم) صحبت كن!!!
مگه اينجا محلتونه؟؟؟؟؟:3t1: