PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا نادال بعد از رولند گاروس به رتبه یک باز می گردد؟

Hatam
04-21-2010, 01:57 PM
سلام دوستان

چطور فدرر می تواند رنک 1 را حفظ کند و یا رافا آنرا پس بگیرد؟

این احتمال کمه ولی بعید نیست و اون اینه که اگه فرض کنیم روجر و رافا تو رم از امتیازاتشون دفاع کنن :

1- تو مادرید نادال باید اول بشه و فدرر توی یک چهارم حذف بشه

2- تو رولند گاروس فدرر تو نیمه نهایی حذف بشه و نادال اول بشه

با این احتساب نادال با اختلاف 110 امتیاز اول میشه

پس دعا کنیم تو رولند فدرر تو نیمه نادال بیوفته تا تو نیمه نهایی حذف بشه:434:

در ضمن 500 امتیاز بارسلونا هم در نظر نگرفتم

نظر شما چیه؟

Fakhruddin
04-21-2010, 02:08 PM
نادال بعد از ویمبلدون احتمال 50% رنک 1 رو خواهد گرفت.
ولی برا نادال رنک مهم نیست و خودش گفته تا انجا که میتونم می خوام جام بگیرم!

Mohammad
04-21-2010, 02:30 PM
همه چیز بستگی به زانو لعنتی داره، زانوها مشکل دارند هنوز، رافا تو همین مصاحیه اخیرش که در رابطه با کنار کشیدن از بارسلونا داشت، گفته ترجیح میده که محتاط باشه تا ریسک کنه، و اقدامش در کناره گیری از بارسلونا هم یه عمل بازدارنده از اتفاق افتادن دوباره همین مشکلات بوده.
بوهای خوبی به مشام نمیرسه.
حالا باز الان فصل خاک و چمنه که خب سطوحی نرمی هستند و به زانوی رافا کمتر فشار میارن، دوباره بعدش هاردکورت خیلی فشار میارن، فک کنم رافا اونجا هم باید یه تجدید نظری داشته باشه. یه چندتایی رو بپیچونه.
راستی یه شایعاتی هست که رافا در طول مونته کارلو به زانوش یه چیزایی تزریق کرده بوده که خودش در مصاحبه اخیرش قاطعانه رد کرده، البته معمولا اینطور مواقع زیاد راستگو نیست رافا :182:

Alireza Murray
04-21-2010, 02:32 PM
خیلی خیلی از طرفداران نادال عذر میخوام
نادال بیاد 1:251:
یه مونت کارلو رو برده چقدر شماها امیدوار هستید
مگه راجر مرده باشه رافا بیاد 1
اقای حاتم مگه شما راجر رو تو گرند اسلم نمیشناسین که همچین حرفی رو میزنید
اگه اراده کنه همه رو له و نورده میکنه حتی اندی
به نظر من که در ویمبلدون و رولند امسال رو رافا حساب باز نکن
چون ویمبی مال اندیه:655:
و رولند هم مال راجره ( به احتمال 10 درصد هم نفر دیگری به جز رافا )
بازهم از طرفداران رافا عذر خواهی میکنم اگه توهینی به ایشان شده

Afshin
04-21-2010, 02:34 PM
بعد از رولند که خیلی بعیده به رنک یک برگرده ، ولی بعد از ویمبلدون احتمالش زیاده
البته با فرض اینکه قبل از رولند از امتیازاش دفاع کنه .

Afshin
04-21-2010, 03:14 PM
نادال بعد از ویمبلدون احتمال 50% رنک 1 رو خواهد گرفت.
ولی برا نادال رنک مهم نیست و خودش گفته تا انجا که میتونم می خوام جام بگیرم!
یعنی دیوونه ی این اعداد و ارقامی هستم که میگی
مثل امیر قلعه نوعی میمونی ، مثلا میگه تیم ما 87.5 % آمادست !!!
این آمار و اعداد و از کجاش در میاره خدا میدونه :434:

Hatam
04-21-2010, 03:43 PM

عزیز من به سالهای گذشته نگاه کن توی چهار سال پیاپی تو رولند گاروس فدرر از نادال باخته فقط پارسال سودرلینگ به داد فدرر رسید
فدرر توی گرند اسلم حرف نداره ولی توی رولند وقتی رافا باشه حرفی واسه گفتن نداره
زیاد دلت به موری خوش نباشه هنوز در حد و اندازه بردن گرند اسلم نیست

Mohammad Reza
04-21-2010, 04:21 PM
رافا نادال اگه تونست در رولند و مادريد موفق باشه ميتونه نامبر1 بشه ولي اگه روجر بتونه از قهرماني خودش تو سال گذشته اين 2تا تورنمنت محافظت كنه ميتونه نامبر 1 باقي بمونه..به نظر من كه روجر توان قهرماني در رولند و ويمبلدون رو داره..حالا آينده ها همه چيز معلوم ميشه.:40:

koury
04-21-2010, 05:45 PM

یعنی چی علیرضا جان؟؟ راجر اراده کنه تو گرند اسلم همه رو له و لورده می کنه دیگه آخرش بود :3t1: خب همه میدونن فدرر تو اسلم ها بهتر کار می کنه و دلایلش هم قبلا ذکر شده ولی مگه اغلب باخت هاش تو گرند اسلم به رافا نبوده؟؟ همون رولند 2008 لابد اراده نکرده رافا رو له لورده کنه :350:

رافا عاقلانه ترین کار رو کرد و از بارسلونا کنار کشید تا کمتر به زانوش فشار بیاد و اینطوری بین رم و مادرید و رولند هر کدوم یکی دو هفته استراحت داره... دلیل اصلی کنار کشیدنش همین بود که در ادامه ی فصل بهتر کار کنه و از فرصتی که در ویمبی داره استفاده کنه دیگه... پارسال همین بارسلونا باعث شد نتونه به فصل چمن برسه و تو رولند 100 درصد آماده نباشه :243: ولی امسال دیگه فرق داره و با زمانی که بین هر تورنمنت داره میتونه براحتی برای مسابقات مهم تر ریکاوری کنه.

اونجاش بانمکه که میگی راجر اراده کنه همه رو له لورده می کنه حتی اندی :251: یعنی اندی رو بالاتر از رافا و نواک و خوان تصور کردی :350:

مگه سال 2008 رافا نامبر وان شد راجر مرده بود؟؟ مثل آب خوردن رافا تو سه ماه و نیم همه ی تورنمنت ها رو رو چمن و خاک و هارد برد و نامبر وان شد!!

امسالم ممکنه به اون اندازه قوی نباشه ولی با این کاری که کرد دیگه مثل سال قبل نمیشه و مطمئنا از سال قبل بهتر نتیجه خواهد گرفت حالا شما میتونید همچنان رافا رو دست کم بگیرید یا اصلا جزو Contender ها حسابش نیارید :443:

ضمنا رولند صاحب داره و اونم کسی نیست بجز سلطان خاک :441::441: این که میگی رولند احتمالا مال راجره مثل اینه که بگی ویمبلدون احتمالا مال اندیه :350:

Mohammad
04-21-2010, 05:55 PM

:251:
من اینو ندیده بودم، اخه علیرضا جون، این چه حرفیه، بی حال ترین، کم هیجان ترین، ضایع ترین، بی کلاس ترین فینالهای گرنداسلمهای اخیر همین دو تایی بوده که جناب موری توش تشریف داشتن، گند زدن به همه چی.
اصلا هیچکدومش در حد فینال گرنداسلم نبود.

Alireza Murray
04-21-2010, 09:39 PM
:251:
من اینو ندیده بودم، اخه علیرضا جون، این چه حرفیه، بی حال ترین، کم هیجان ترین، ضایع ترین، بی کلاس ترین فینالهای گرنداسلمهای اخیر همین دو تایی بوده که جناب موری توش تشریف داشتن، گند زدن به همه چی.
اصلا هیچکدومش در حد فینال گرنداسلم نبود.
خوبه تو همون دو سال رافا رو برده
اگه اینطوریه واقعا برای رافا متاسفم که از همچین فردی باخته

Alireza Murray
04-21-2010, 09:44 PM
عزیز من به سالهای گذشته نگاه کن توی چهار سال پیاپی تو رولند گاروس فدرر از نادال باخته فقط پارسال سودرلینگ به داد فدرر رسید
فدرر توی گرند اسلم حرف نداره ولی توی رولند وقتی رافا باشه حرفی واسه گفتن نداره
زیاد دلت به موری خوش نباشه هنوز در حد و اندازه بردن گرند اسلم نیست
من که دلم خوش هست
شما زیاد دلت رو به رولند خوش نکن چون به نظر من که رافا نمیتونه رولند رو ببره

Alireza Murray
04-21-2010, 09:48 PM
یعنی چی علیرضا جان؟؟ راجر اراده کنه تو گرند اسلم همه رو له و لورده می کنه دیگه آخرش بود :3t1: خب همه میدونن فدرر تو اسلم ها بهتر کار می کنه و دلایلش هم قبلا ذکر شده ولی مگه اغلب باخت هاش تو گرند اسلم به رافا نبوده؟؟ همون رولند 2008 لابد اراده نکرده رافا رو له لورده کنه :350:

رافا عاقلانه ترین کار رو کرد و از بارسلونا کنار کشید تا کمتر به زانوش فشار بیاد و اینطوری بین رم و مادرید و رولند هر کدوم یکی دو هفته استراحت داره... دلیل اصلی کنار کشیدنش همین بود که در ادامه ی فصل بهتر کار کنه و از فرصتی که در ویمبی داره استفاده کنه دیگه... پارسال همین بارسلونا باعث شد نتونه به فصل چمن برسه و تو رولند 100 درصد آماده نباشه :243: ولی امسال دیگه فرق داره و با زمانی که بین هر تورنمنت داره میتونه براحتی برای مسابقات مهم تر ریکاوری کنه.

اونجاش بانمکه که میگی راجر اراده کنه همه رو له لورده می کنه حتی اندی :251: یعنی اندی رو بالاتر از رافا و نواک و خوان تصور کردی :350:

مگه سال 2008 رافا نامبر وان شد راجر مرده بود؟؟ مثل آب خوردن رافا تو سه ماه و نیم همه ی تورنمنت ها رو رو چمن و خاک و هارد برد و نامبر وان شد!!

امسالم ممکنه به اون اندازه قوی نباشه ولی با این کاری که کرد دیگه مثل سال قبل نمیشه و مطمئنا از سال قبل بهتر نتیجه خواهد گرفت حالا شما میتونید همچنان رافا رو دست کم بگیرید یا اصلا جزو Contender ها حسابش نیارید :443:

ضمنا رولند صاحب داره و اونم کسی نیست بجز سلطان خاک :441::441: این که میگی رولند احتمالا مال راجره مثل اینه که بگی ویمبلدون احتمالا مال اندیه :350:
اندی از نواک و رافا بهتر هست ولی از خوان نه :434::160:( شوخی بود )
ضمنا ویمبلدون صاحب داره اونم کسی نیست جز اندی ماری:441::441::866::866:

Hatam
04-21-2010, 10:10 PM
من که دلم خوش هست
شما زیاد دلت رو به رولند خوش نکن چون به نظر من که رافا نمیتونه رولند رو ببره

مطمئن باش بدون باخت یک ست رافا قهرمان میشه و موری حتی نمیتونه تا یک چهارم برسه

اندی از نواک و رافا بهتر هست ولی از خوان نه :434::160:( شوخی بود )
ضمنا ویمبلدون صاحب داره اونم کسی نیست جز اندی ماری:441::441::866::866:

درضمن صاحب ویمبلدونتون موری توی همین ویمبلدون از رافا باخته

اینو بدون اگه رافا مصدوم نباشه همیشه فینالای گرند اسلمها در احتکار فدرر و نادال میمونه

موری وقتی اسلم میبره که نادال و فدرر خداحافظی کنن یا حذف بشن

Fakhruddin
04-21-2010, 10:13 PM
یعنی دیوونه ی این اعداد و ارقامی هستم که میگی
مثل امیر قلعه نوعی میمونی ، مثلا میگه تیم ما 87.5 % آمادست !!!
این آمار و اعداد و از کجاش در میاره خدا میدونه :434:
خب این نظر منه :655:
50 % برا نادال و 50 تای دیگه میمونه برا فدرر.کلا به نظر من هردوشون شانس برابری دارن.
در ضمن یه جورایی از پستت بوی اینکه میخوای منو تحقیر کنی میاد ولی من به دل نمی گیرم.

Alireza Murray
04-21-2010, 10:19 PM
مطمئن باش بدون باخت یک ست رافا قهرمان میشه و موری حتی نمیتونه تا یک چهارم برسه

درضمن صاحب ویمبلدونتون موری توی همین ویمبلدون از رافا باخته

اینو بدون اگه رافا مصدوم نباشه همیشه فینالای گرند اسلمها در احتکار فدرر و نادال میمونه

بدون باخت یه ست :251::254:
شما دیگه خیلی خوشبینانه پیشبینی میکنی
بیا یه باره بگو لابد همه رو هم 0-6 میبره:350:
ضمنا مگه من گفتم ماری تا فلان جا میاد به نظرمنم تو رولند اندی کاری نمیتونه بکنه:240::3t1:

Fakhruddin
04-21-2010, 10:22 PM

مورای حتی با حضور نادال و فدرر توانایی بردن گرند اسلم رو داره. این رو با رسیدن به دو فینال گرند اسلم ثابت کرده !! اما هنوز باور بردن گرند رو نداره.از لحاظ ذهنی خیلی زود بهم میریزه.به نظر من در کنار این مربیانش به یه نفری که بتونه روی روانش کار کنه نیاز داره.:655:

Alireza Murray
04-21-2010, 10:29 PM

مورای حتی با حضور نادال و فدرر توانایی بردن گرند اسلم رو داره. این رو با رسیدن به دو فینال گرند اسلم ثابت کرده !! اما هنوز باور بردن گرند رو نداره.از لحاظ ذهنی خیلی زود بهم میریزه.به نظر من در کنار این مربیانش به یه نفری که بتونه روی روانش کار کنه نیاز داره.:655:

به به:441::441::441::655::655::655:
کاشکی همه ی طرفدارای رافا اینجوری بودن فخرالدین جان:434:
البته بعضیاشونم خوبنا ولی نه اندازه تو ( مثل دو تا محمد و سامان )
قربون اون مرامت:441::655:

Mohammad
04-21-2010, 11:26 PM
خوبه تو همون دو سال رافا رو برده
اگه اینطوریه واقعا برای رافا متاسفم که از همچین فردی باخته
باخته باشه خب، به سمی چه ربطی داره، تو فینال که به تنهایی گند زد، به رافای ما چه. شخصیت قهرمانی نداشتن همینه دیگه خب.

davidbeckham
04-21-2010, 11:39 PM
اگه غیر از نادال و فدرر کسی بخواد قهرمان رولند بشه
یا دل پوترو هست یا نوواک
نوواک که دو بار رسید فینال گرند اسلم یه بار قهرمان شد
دل پوترو هم یه بار رسید و برد
البته تو بقیه گرند اسلمها هم به نظر من همینطوره

Alireza Murray
04-21-2010, 11:43 PM
باخته باشه خب، به سمی چه ربطی داره، تو فینال که به تنهایی گند زد، به رافای ما چه. شخصیت قهرمانی نداشتن همینه دیگه خب.
چرا همه چی رو یه طرفه میبینی
شاید راجر خیلی خوب بازی کرده
البته دلیل اصلیش هم اینه که خودش رو باور نداره که میتونه

Mohammad
04-22-2010, 12:25 AM
چرا همه چی رو یه طرفه میبینی
شاید راجر خیلی خوب بازی کرده
البته دلیل اصلیش هم اینه که خودش رو باور نداره که میتونه
راجر که خوب بازی میکنه همیشه تو فینال، چشم بسته غیب گفتی، ولی اندی هم سایه ای ازش بیشتر ندیدیم تو این دو تا فینال.

javi
04-22-2010, 09:10 AM
[QUOTE=alireza.murray;27374]نادال بیاد 1:251:
:441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441:

Mohammad Reza
04-22-2010, 09:29 AM
:350::350::350:wimbledon= andy murray
us open= andy murray :350::350::350:

خيلي دلت خوشه عزيزم،به چه اميدي اين حرفا رو زدي؟اندي هنوز خيلي چيزا بلد نيست!هنوز بايد خيلي رو اعصابش كنترل داشته باشه تا بتونيه يك چهارم گرند اسلم برسه،تازه اگه يه زماني مث استراليا فينالم رسيد بايد شانس بياره روجر تو تورش نباشه كه واويلاست:350:
حالا بايد ببينيم تو ادامه مسابقات خاكي چه ميكنه؟:379:
موراي اگه شخصيت فينال ويمبلدون و داره بايد مث روجر و رافا حداقل تا نيمه نهايي رولند يا فينالش برسه.

koury
04-22-2010, 10:45 AM

داداش رولند رو یادت رفت بزاری تو امضات اون که خوراک اندیه :350::254:

شایان نادال
04-23-2010, 05:51 PM
[QUOTE=alireza.murray;27374]نادال بیاد 1:251:
:441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441:
بابا راجر که همش داره خراب میکنه توی یه بازی 64 ارور:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:

Afshin
04-23-2010, 06:53 PM
خب این نظر منه :655:
50 % برا نادال و 50 تای دیگه میمونه برا فدرر.کلا به نظر من هردوشون شانس برابری دارن.
در ضمن یه جورایی از پستت بوی اینکه میخوای منو تحقیر کنی میاد ولی من به دل نمی گیرم.

فخرالدین جان اصلا چنین قصدی نداشتم ، اگر هم ناراحت شدی شرمنده . شوخی ای بیش نبود که دیگه تکرار نخواهد شد

Alireza Murray
04-23-2010, 07:46 PM
[QUOTE=javi;27416]
بابا راجر که همش داره خراب میکنه توی یه بازی 64 ارور:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:
اقا شایان ما بحثمون در مورد گرنداسلمه
بعد شما میرین مسترز رو میبینین که چکار کرده
راجر گرنداسلم با راجر مسترز زمین تا اسمون فرق میکنه
راجر اگه بخواد میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه

Hossein Murray
04-23-2010, 10:11 PM

خيلي دلت خوشه عزيزم،به چه اميدي اين حرفا رو زدي؟اندي هنوز خيلي چيزا بلد نيست!هنوز بايد خيلي رو اعصابش كنترل داشته باشه تا بتونيه يك چهارم گرند اسلم برسه،تازه اگه يه زماني مث استراليا فينالم رسيد بايد شانس بياره روجر تو تورش نباشه كه واويلاست:350:
حالا بايد ببينيم تو ادامه مسابقات خاكي چه ميكنه؟:379:
موراي اگه شخصيت فينال ويمبلدون و داره بايد مث روجر و رافا حداقل تا نيمه نهايي رولند يا فينالش برسه.

اندی پتانسیل خوبی برای فینالیست شدن تو گرند اسلم داره ... چه بسا تو ویمبی . اما واقعا نمی دونم هر دفعه چه مئله ای بوجود میاد . یکیش شاید این باشه ک خیلی خودشو وابسته به مربیاش می دونه و مثل یه روبوت اتوماتیک فقط توپ می زنه و دفاع می کنه . ریسک کردن و خارج شدن از محدوده ی تمرینات گذشته یه بخشی از بازی تو مواقع حساسه که من تابحال به ندرت از اندی بازی پر ریسک دیدم ( به جز اوایل به اوج رسیدنش تو 07 و 08 که فوق العاده بود ) . در هر صورت فعلا جزو تاپ تنه و می تونه و وقت هم داره ...

Mohammad
04-23-2010, 10:45 PM
اقا شایان ما بحثمون در مورد گرنداسلمه
بعد شما میرین مسترز رو میبینین که چکار کرده
راجر گرنداسلم با راجر مسترز زمین تا اسمون فرق میکنه
راجر اگه بخواد میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه
اگه بخواد چیکار میکنه؟ :251::254: کمتر از 10 تا؟!
علیرضا فقط حواست باشه جلوی مرغ پخته هم اینا رو یه وقت نگی، که اونم برات قهقهه میزنه! :434:

Afshin
04-24-2010, 04:17 AM
اگه بخواد چیکار میکنه؟ :251::254: کمتر از 10 تا؟!
علیرضا فقط حواست باشه جلوی مرغ پخته هم اینا رو یه وقت نگی، که اونم برات قهقهه میزنه! :434:

اولا نقل قولت رو درست کن
ثانیا برو یه نگاهی به آمار بازیهاش توی استرالیا بنداز ، که خیلی هم از اون موقع نگذشته . از گرنداسلم هایی قدیمی مثال نمیزنم چون احتمالا یکی دو سال بیشتر نیست که تنیس نگاه میکنی
یقینا 10 تا بازی هم از راجر در سالهای 2004 تا 2007 ندیدی ، وگرنه به اولین کسی که میخندیدی خودت بودی
و اگه به مرغ پخته هم بگی که به راجر فدرر خندیدی به حالت گریه میکنه
تو که یه تورنمنت رو فقط تا حضور رافا دنبال میکنی ، تو که بعد از بازی رافا توی گرند اسلم دیگه بازی ای رو نگاه نمیکنی ، تو که ... در مورد راجر فدرر و هیچ تنیسور دیگه ای اظهار فضل نکن ، چون تنها اطلاعاتی که از تنیسورای دیگه داری از بازیهای رو در رو با رافا بدست آوردی :443:

Mohammad
04-24-2010, 11:44 AM
اولا نقل قولت رو درست کن
ثانیا برو یه نگاهی به آمار بازیهاش توی استرالیا بنداز ، که خیلی هم از اون موقع نگذشته . از گرنداسلم هایی قدیمی مثال نمیزنم چون احتمالا یکی دو سال بیشتر نیست که تنیس نگاه میکنی
یقینا 10 تا بازی هم از راجر در سالهای 2004 تا 2007 ندیدی ، وگرنه به اولین کسی که میخندیدی خودت بودی
و اگه به مرغ پخته هم بگی که به راجر فدرر خندیدی به حالت گریه میکنه
تو که یه تورنمنت رو فقط تا حضور رافا دنبال میکنی ، تو که بعد از بازی رافا توی گرند اسلم دیگه بازی ای رو نگاه نمیکنی ، تو که ... در مورد راجر فدرر و هیچ تنیسور دیگه ای اظهار فضل نکن ، چون تنها اطلاعاتی که از تنیسورای دیگه داری از بازیهای رو در رو با رافا بدست آوردی :443:
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!! :251:
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! :251: مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
یه چیزی از خودت نشون بده، چرا دائم دست به دامن کس دیگه میشی؟!!
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.

Afshin
04-24-2010, 01:25 PM
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!! :251:
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! :251: مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.
جمش کن بابا ، چرا بهت فشار میاد ؟ حرف حق تلخه ؟ حالا فرید یا هر کس دیگه ای گفته باشه
خودتم میدونی که این حرف درسته ، وگرنه این قدر حالت گرفته نمیشد .
درضمن من هم یه چیز رو صد در صد مطمئنم ، اونم اینه که منظورت از اون پست چیزی جز مسخره کردن راجر فدرر نبوده ، توی سم پاشو خوب میشناسم.
واین که خوش بحالت که بیشتر از من میفهمی ، تو خیلی عاقلی ، گوگولی مگولی

Alireza Murray
04-24-2010, 01:44 PM
من نمیگم که راجر هر چی ارور زده خودش خواسته
مسترز برای راجر جنبه ی تمرین داره
مثلا شما در تمرین و در مسابقه یه جور بازی میکنین؟
مشخصه که یه جور بازی نمیکنین
معلومه که در مسابقه محتاط تر بازی میکنین
در تمرین بیشتر توپ هارو تاپ اسپین میزنین ( حتی اگه درصد خطاش زیاد باشه )
ولی درمسابقه ممکن است بعضی از این توپ هارو اسلایس بکشید
در نتیجه خطای 67 تای شما به بین 10 تا 20 میرسد( البته راجر میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه چون با تجربه تر و ماهر تر نسبت به بقیست به شرط این که محتاط بازی کنه )

Mohammad
04-24-2010, 01:50 PM
جمش کن بابا ، چرا بهت فشار میاد ؟ حرف حق تلخه ؟ حالا فرید یا هر کس دیگه ای گفته باشه
خودتم میدونی که این حرف درسته ، وگرنه این قدر حالت گرفته نمیشد .
درضمن من هم یه چیز رو صد در صد مطمئنم ، اونم اینه که منظورت از اون پست چیزی جز مسخره کردن راجر فدرر نبوده ، توی سم پاشو خوب میشناسم.
واین که خوش بحالت که بیشتر از من میفهمی ، تو خیلی عاقلی ، گوگولی مگولی
واقعا جالبه!! اینقدر کول باهات برخورد کردم؟ دیگه چیکار میکردم؟ :251:
ببین سر چه چیزایی بحث میکنی که ذره ای پشیز نداره، بیا از این به بعد وقتمون رو سر چیزای با ارزش صرف کنیم، جفتمون رو میگم، من یه شوخی با علیرضا کردم تموم شد رفت پی کارش!

شما فک کن من فقط بازیهای رافا رو نگاه میکنم! ببینم به شما چیزی اضافه میشه یا نه!

Afshin
04-24-2010, 01:54 PM
واقعا جالبه!! اینقدر کول باهات برخورد کردم؟ دیگه چیکار میکردم؟ :251:
ببین سر چه چیزایی بحث میکنی که ذره ای پشیز نداره، بیا از این به بعد وقتمون رو سر چیزای با ارزش صرف کنیم، جفتمون رو میگم، من یه شوخی با علیرضا کردم تموم شد رفت پی کارش!

شما فک کن من فقط بازیهای رافا رو نگاه میکنم! ببینم به شما چیزی اضافه میشه یا نه!
باشه بیا در مورد چیزای با ارزش بحث و گفت گو کنیم
هیچ وقت دیر نیست ، از همین الان شروع میکنیم :434:

Mohammad
04-24-2010, 02:02 PM
من نمیگم که راجر هر چی ارور زده خودش خواسته
مسترز برای راجر جنبه ی تمرین داره
مثلا شما در تمرین و در مسابقه یه جور بازی میکنین؟
مشخصه که یه جور بازی نمیکنین
معلومه که در مسابقه محتاط تر بازی میکنین
در تمرین بیشتر توپ هارو تاپ اسپین میزنین ( حتی اگه درصد خطاش زیاد باشه )
ولی درمسابقه ممکن است بعضی از این توپ هارو اسلایس بکشید
در نتیجه خطای 67 تای شما به بین 10 تا 20 میرسد( البته راجر میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه چون با تجربه تر و ماهر تر نسبت به بقیست به شرط این که محتاط بازی کنه )
دوست من، بهترین کسی که میتونه درباره این مسئله صحبت کنه، خود راجره، نه من و شما، درسته؟
شاید بعضی از مسترزها که در برهه خاصی قرار داره کمتر توسط راجر جدی گرفته بشه، ولی هرگز اینطور نیست که این تورنمنتها کلا حالت تمرین داشته باشه برای راجر به استناد حرفهای خودش نه من.
شما مصاحبه های راجر رو پشت هم بخونی، بیشتر میتونی به نتیجه درست برسی.
تاپ اسپین کنترل بازیکن رو روی توپ بیشتر میکنه که کمتر ارور بزنه نه اینکه خطاش رو بیشتر کنه.
شما مصاحبه بعد از باخت راجر به باقداتیس رو بخون، ببین چی گفته گفته شاید زیاد Passive بودم، دقیقا برعکس حرف شما!!!
راجر تو همین تورنمنت گرنداسلم استرالیا مگه ست اول رو به داویدنکو نداد؟ اونجا داشت کم ارور میزد؟ داشت خوب بازی میکرد؟ اگه اون بازی بست آو تری بود چه اتفاقی میوفتاد؟ پس این خط کشی که تو مسترز یه جور دیگه بازی میکنه زیاد درست نیست، همونجور که خودش گفته تو گرنداسلم فکرش راحتتره، فرصت برای جبران داره و از اونطرف هم حریفاش ثبات لازم رو در طول مسابقه ندارن، افت و خیز دارن، توانایی تحمل میادین بزرگ رو ندارن، همه اینا دست به دست هم میدن تا نتیجه یه بازی رقم بخوره، وانگهی هر تنیس بازی نه تنها راجر، گرنداسلم رو بیشتر از هر تورنمنت دیگه ای جدی میگیره و تمرکزش میکنه روش.

Hatam
04-27-2010, 10:36 PM
با باخت در مقابل گلبیس فدرر 315 امتیاز از دست داد با این وجود اگر نادال بتونه تو رم قهرمان بشه فدرر کارش سخت میشه اون موقع فدرر باید تو مادرید و رولند گاروس حداقل به فینال برسه تا به رفا کاری نداشته باشه

احتمالات:
1- اگر نادال مادرید و رولند رو ببره و فدرر هم به فینال هردو برسه فدرر با اختلاف 75 امتیاز اول میمونه (8700 به 8775)

2- اگر فدرر قبل از فینال این دو تورنمنت حذف بشه و نادال هردو رو ببره نادال اول میشه

3- اگر نادال نتواند در هر کدام از دو تورنمنت قهرمان بشه فدرر اول میمونه(به شرط اینکه فدرر از اکثر امتیازاتش دفاع کنه)

Hatam
04-27-2010, 10:54 PM
ای بابا فدرر معادلاتو بهم زد!!

هفته دیگه فدرر توی تورنمنت 250 امتیازیه Estoril Open شرکت میکنه

مثل اینکه بدجور تصمیم گرفته رکورد سمپراسو بشکونه با این وجود اگر نادال بخواد اول بشه باید فدرر توی یکی از سمی فاینال رولند یا مادرید حذف بشه و نادال هر دو رو ببره

Mohammad_Joulaei
04-27-2010, 10:58 PM
اره والا خودتون ميبريد و ميدوزين!!!!!!

فقط و فقط شامل نادال ميشه و فدرر و جوكوويچ و ماري و ... همه شوت هستن!!!!:254:

خواباي خوش ببينين!!!!:251:

Afshin
04-27-2010, 11:10 PM
ای بابا فدرر معادلاتو بهم زد!!

هفته دیگه فدرر توی تورنمنت 250 امتیازیه Estoril Open شرکت میکنه

مثل اینکه بدجور تصمیم گرفته رکورد سمپراسو بشکونه با این وجود اگر نادال بخواد اول بشه باید فدرر توی یکی از سمی فاینال رولند یا مادرید حذف بشه و نادال هر دو رو ببره
از اول سال قرار بود استوریل رو شرکت کنه ، احتمالا منتظر بود که ببینه توی رم و ایندین ولز و میامی چه میکنه ، حالا که گند زده یقینا شرکت میکنه . صد البته که قصد کرده رکورد سمپراس رو بزنه ... تنها کاری که باید انجام بده همینه .

davidbeckham
04-28-2010, 12:27 AM
من از نادال فقط رولند رو میخوام
همین و بس

Hatam
04-28-2010, 12:40 AM
از اول سال قرار بود استوریل رو شرکت کنه ، احتمالا منتظر بود که ببینه توی رم و ایندین ولز و میامی چه میکنه ، حالا که گند زده یقینا شرکت میکنه . صد البته که قصد کرده رکورد سمپراس رو بزنه ... تنها کاری که باید انجام بده همینه .

راستشو بخوای من نمیدونستم و گرنه اونم درنظر میگرفتم

milad28235
04-28-2010, 12:42 AM
من از نادال فقط رولند رو میخوام
همین و بس

قبلا که می گفتی یو اس اوپن رو هم باید ببره که:434:
پس اون رو چرا نگفتی؟

رولند رو که مطمئنا حداقل یه بار دیگه می بره
یعنی خیلی بعیده که دیگه نبره
مگر اینکه مصدومیت سخت بیاد سراغش :379:

davidbeckham
04-28-2010, 12:44 AM