PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما راجر فدرر در چند گرنداسلم از 3گرنداسلم باقي مانده قهرمان ميشه؟

msh13792
04-12-2010, 05:05 PM
بخاطر دوست خوبمون آقاي PowerVu

به نظر شما راجر فدرر در چند گرنداسلم از 3گرنداسلم باقي مانده قهرمان ميشه؟

Roland Garros
Grand Slam Roland Garros May 24 - Jun 7 Stade Roland-Garros, Paris, France
Outdoor Clay S: 128 D: 64
S: WON
Wimbledon
Grand Slam Wimbledon Jun 22 - Jul 5 All England Club, London, England
Outdoor Grass S: 128 D: 64
S:WON
US Open
Grand Slam US Open Aug 31 - Sep 13 USTA Billie Jean King National Tennis Center, NY, NY
Outdoor Hard S: 128 D: 64
S: RUNNER UP

Mohammad
04-12-2010, 06:03 PM
بیاید صادق باشیم، این تاپیک رو به خاطر دوست خوبتون قدرت نزنید، فقط به خاطر این زدید که بگید رافا در حد مسترزه و سوالهاش هم در همون حده، و راجر هم در حد گرنداسلمه.
زهی خیال باطل ...
ولی نمیدونید اگه سایت ATP همچین نظرسنجی گذاشته، به خاطر آغاز فصل خاک اروپا بوده و چون رافا بهترین تنیس باز روی خاکه بالطبع اون سوال هم باید اینجوری میبوده نچیز دیگه!!
در توهم خود همچنان به سر ببرید، که راجر مسترزها رو جدی نمیگیره اگه بخواد مسترزها و بقیه تورنمنتها رو هم درو میکنه، تو بازی با باقداتیس مچ پوینت هم داشت ولی یهو با خودش گفت، ولش کن بابا مسترزه، گرنداسلم رو بچسب، تو فینال بازل، یهو که به فینال رسید یادش افتاد اینجا نباید قهرمان بشه کلاسش میاد پائین، بعد گفت بزار نواک قهرمان بشه و در بارکیز هم میدون رو به جوونا داد ...
ادعای اسطورگی و همه فن حریف بودن میکنید، بعد به نتایج رو در روی این دو در گندراسلمها که میرسید، بحث چمن و هارد سریع و ... رو پیش میکشید، عجب اسطوره ای ... .
چی بگم، وقتی اسطورتون از حذف رافا تو فرنچ پارسال خوشحال میشه و با خودش میگه بالاخره میتونم این جام رو ببرم، و فقط جام براش مهمه نه کوالیتی و روند بردن جام!! از شماها انتظاری نیست.
در کویر رایول حالشو ببر بابا!!!! بعدا کی میگه کی رو برد قهرمان شد؟

در خواب خرگوشی خودتون بمونید، بیدارتون نمیکنم برای همیشه ...

nima_masiha
04-12-2010, 06:48 PM
بیاید صادق باشیم، این تاپیک رو به خاطر دوست خوبتون قدرت نزنید، فقط به خاطر این زدید که بگید رافا در حد مسترزه و سوالهاش هم در همون حده، و راجر هم در حد گرنداسلمه.
زهی خیال باطل ...
ولی نمیدونید اگه سایت ATP همچین نظرسنجی گذاشته، به خاطر آغاز فصل خاک اروپا بوده و چون رافا بهترین تنیس باز روی خاکه بالطبع اون سوال هم باید اینجوری میبوده نچیز دیگه!!
در توهم خود همچنان به سر ببرید، که راجر مسترزها رو جدی نمیگیره اگه بخواد مسترزها و بقیه تورنمنتها رو هم درو میکنه، تو بازی با باقداتیس مچ پوینت هم داشت ولی یهو با خودش گفت، ولش کن بابا مسترزه، گرنداسلم رو بچسب، تو فینال بازل، یهو که به فینال رسید یادش افتاد اینجا نباید قهرمان بشه کلاسش میاد پائین، بعد گفت بزار نواک قهرمان بشه و در بارکیز هم میدون رو به جوونا داد ...
ادعای اسطورگی و همه فن حریف بودن میکنید، بعد به نتایج رو در روی این دو در گندراسلمها که میرسید، بحث چمن و هارد سریع و ... رو پیش میکشید، عجب اسطوره ای ... .
چی بگم، وقتی اسطورتون از حذف رافا تو فرنچ پارسال خوشحال میشه و با خودش میگه بالاخره میتونم این جام رو ببرم، و فقط جام براش مهمه نه کوالیتی و روند بردن جام!! از شماها انتظاری نیست.

میدونم چه فشاری رو داری تحمل میکنی:243:

ولی

اینو به همون قدرت جونتون توضیح بدید. بقیه دلیل وجود این نظر سنجی رو مطلع هستن!

ما به توهم خودمون ادامه میدیم و گرنداسلما رو میشماریم. شما هم به کار خودتون برسید.

ایشالله وقتی رافا رسید به سن فدرر طوری نشه که فقط به فکر تورنمنتای 250 امتیازی باشید!!

بارها گفته شده این وضعیت رو موقعی درک میکنید که تو شرایطش قرار بگیرید ولی کو گوش شنوا؟! آخه توهم هم حدی داره دیگه!!!

راجب رولند هم صحبت زیاد شده ولی خب باز پیش کشیدی! اگه راجر میگفت از شکست نادال ناراحت شدم تغییری تو رفتار شما ایجاد میشد!؟! مسلما نه، پس خودتو با این حرفا گول نزن دیگه،

رولندگاروس 2009 یه تورنمنت سنگین و بیادماندنی برای راجر و طرفداراش بود و با این حرفای 100 من یه غاز ارزشش کم نمیشه:443: کسی که آماده تر بود اومد بالا.

شما بیدار باشی برای ما کافیه:443:

msh13792
04-12-2010, 06:50 PM
زهی خیال باطل ...

اتفاقا دقيقا واسه پستي كه پاور زد زدم
من نميدونم چرا اينطوري فكر ميكنين
در مورد راجر من هيچ وقت نگفتم واسه مسترز تلاش نميكنه خودش هميچين حرفي نزده
تلاشش رو ميكنه اما چون مسترز ها 3گيم بازيه شايد تمركز كافي رو نميتونه داشته باشه و از دست ميده (نظر منه) اما گرنداسلم ها رو اينطوري نيست
فكر ميكني اگه با داويدنكو تو يه مسترز مسابقه داشت همون اتفاق استراليا ميفتاد؟
نه ، تو استراليا ميدونست هنوز خيلي وقت داره و حتي اگه گيم 2 رو هم ميداد باز ميتونست برگرده به بازي
در مورد تاپيك نادال به گفته‌ي همه نادال سلطان خاكه پس خيلي قشنگه كه نظر سنجي بشه كه ببينيم چقدر تعصبي برخورد ميكنيم نسبت به تنيسور مورد علاقمون و اون تاپيك واسه همون دليل زده شد،كه بعد از پايان فصل خاك بشينيم با خودمون فكر كنيم كه آيا متعصب بودم يا خير
من دقيقا حرفي كه فكر ميكنم رو ميزنم و كسي رو نميخوام بپيچونم همينطور كه تو تاپيك نادال من بفكرم رسيد هيچ تورنمنت اما خيلي دور از واقعيت بود و اضافه نكردم كه دوستان گفتن باشه و اضافه كرديم
راجر ميدوني چرا اسطورست چون ثبات داره فكر كردي اين كم چيزيه شايد نادال تو بازي هاي رو در رو بهتر باشه اما قدرتش رو تقسيم نكرده يجا خوبه يجا بد بخاطر همين توي خاك تمام انرژي و قدرتش رو ميزاره هر ساله و بعد از اون مثل پارسال با مصدوميت مواجه ميشه
مصدوم شدن نشونيه قدرته؟ اينكه فدرر چنديدن نيمه نهايي و فينال گرنداسلم پي در پي شركت كرده و مصدوميتي نداشته نشانه از ضعفه يا قدرت و برنامه ريزي؟
بد نيست يكم هم شما خوب فكر كنين و فقط بر آن نشين كه جوابي بدين كه كم نيارين
من رو تا حدي شناختين و همه پستام معلومه و مشخص
آره وقتي فدرر 4سال تو فينال گرنداسلم نميتونه نادال رو ببره بايد هم خوشحال بشه
چون به هر حال يه انسانه و از نظر روحي فشار روش بوده كه باز هم با نادال فينال رو برگزار كنه
فكر كردي چرا گفته كه نادال واسه من بزرگترين رقيبه چون باز هم تو خاك ممكنه باهاش مشكل داشته باشه بيشتر از جاهايه ديگه و اين استرس زاست و حالا مگه بازي هاش رو ساده برد بازي با دلپورتو هم خيلي سخت بود واسش
اين از نظرعلمي عجيب نيست نميدونم چرا ناراحت مشين
بده كه احساس واقعيش رو بگه بايد دروغ بگه كه آره من ناراحتم نادال نرسيد كه كسي خوشش بياد اين اتفاقا يه كوئن مثبت كه ميدونسته ممكنه انتقاد بشه اما واقعيت احساسش رو گفته.
خواب خرگوشي ؟
چي بگم واسه اين جمله آخر
يعني اينكه نادال تو چند هفته اينقدر به خودش فشار بياره كه مصدوميتش اينقدر وخيم بشه و نتونه فصل رو چندين ماه ادامه بده اسمش كيفيت بالاي بازيه؟
اينكه خودتو به آب و آتش بزني كه ببري و بعد مصدوم بشي كيفيت بالاي بازيه؟
نميدونم كي تو خوابه مني كه ميگم فدرر با برنامه ريزي داره چندين ساله با ثبات قدم تمام ركورد ها رو ميزنه يا شمايي كه ميگي نادال مصدوم بوده و شكست خورده، واقعا كي؟

رهرو آن نيست كه گهي تند و گهي خسته رود
رهرو آنست كه اهسته و پيوسته رود

Saeedzr
04-12-2010, 07:01 PM
زهی خیال باطل ...

از تعداد غلطهای نوشتاری معلومه که این پست رو با چه حالتی زدی

این کاری که گفتی،از هر کسی بر میاد جز مهرداد

اینکه کیفیت بازی راجر در مسترزها معمولا پایین تره فکر نکنم بر کسی پوشیده باشه
حالا دلیل این موضوع چی هست،هر کس میتونه تفسیر خودش رو داشته باشه

در ضمن،مگه تا حالا کم مسترز برده؟ چند نفر بیشتر از او بردن؟

مطمئن باشید اگه سطح واقعی تنیسش رو ارائه بده میتونه چندتایی مسترز هم هر ساله ببره،شاید یکی از دلایل نشون ندادن این سطح،همون خواستن باشه و انگیزه

تو ایندین ولز هم به فرض که مچ پوینت رو میگرفت،ولی بازم در مراحل بعدی حذف میشد به احتمال زیاد

تو بازل هم 100% میخواست برنده بشه،ولی روز خوبش نبود و نواک هم به اوج رسیده بود که فکر کنم پاریس رو هم برد.

واقعا موندم که چقدر تو فرنچ پارسال به شما فشار اومد،اندکی از این فشار رو در ست ست دیدیم،ولی خیلی از اون رو پنهان کردین
نمیدونم راجر باید در فرنچ پارسال چکار میکرد که نکرد

لابد میخوای مثه ما ایرانیهای دو رو بیاد بگه من از حذف رافا خیلی ناراحتم و دیگه قهرمانی رو نمیخوام؟!

همین الان نوشتن پستم رو متوقف کردم و مصاحبه راجر بعد از بازی با هاس رو دوباره دیدم،نه نشانی از خوشحالی در چهره اش بود،نه حرفی بر این مبنا زد

گفت کسانی که در اون سمت قرعه هستن باید خوشحال باشن و البته که راجر هم با سیاسته

----------------------------------------------------------------

خوب،کسی شک داره که راجر مرد گرند اسلمهاست؟!
آمار گویای همه چیز هست

ادیت:
مثل این میمونه که به رئال مادرید خرده بگیری که شما که بیشترین عنوان قهرمانی رو در لیگ قهرمانان و لالیگا دارید،چرا جام حذفی رو کمتر از 2 تیم دیگه گرفتین؟:))
واقعا که اصلا تیم نیستین:P

کوالیتی و روند بردن جام؟:254:

:D

koury
04-12-2010, 07:30 PM
بنده به شخصه در این که فدرر در گرند اسلم ها خیلی بهتر کار می کنه شکی ندارم، ولی دلیلش رو همونطور که مهرداد جان گفتن در این میدونم که گرند اسلم ها Best of 5 sets هستن و مسترز ها Best of 3 sets !!

همون بازی با داوی که مهرداد مثال زد، اگه تو مسترز بود فدرر نمیتونست کاری کنه و احتمال باختش بیشتر بود ولی در گرند اسلم ها بنظر من دو مورد وجود داره:

1. فدرر باور داره که میتونه حتی اگر 2-0 عقب باشه باز هم برنده بشه،
2. اغلب حریفانش به اینکه میتونن فدرر رو در سه ست و یا در 5 ست شکست بدن باور ندارن حتی اگر 2-0 پیش باشن یا 2-0 عقب!!

نمونه ی بارزش همین بردیش هست که در دو دیدار 3 ستی موفق شده فدرر رو ببره ولی در یک مسابقه ی 5 ستی گرند اسلم مثل استرالیای 2009 حتی 2-0 هم از فدرر پیش باشه می بازه!! یا همون هاس تو رولند گروس سال قبل و خیلی مثال های دیگه.

من در این شکی ندارم که همین دو مورد و تنها باور نداشتن به توانائی برد مقابل فدرر باعث میشه که فدرر در گرند اسلم ها متمایز بشه...

ولی اصلا به اینکه میگن فدرر خودش باخت یا برای جلوگیری از بازی با موری باخت و ... اصلا اعتقادی ندارم چون فدرر بهر حال یک حرفه ای هست!! یه ورزشکار حرفه ای بالاخص در تنیس بخوبی میدونه که اگه نتونه تو مسترز از پس کسی بر بیاد پس بردن همون حریف در گرند اسلم هم کار مشکلی هست!!

از دست دادن MP یک امر طبیعی هست و وقتی فدرر نمیتونه MP رو کانورت کنه مسلما حریفش بهتر عمل کرده! اینکه بیایم اولا برد و بازی حریف رو لوث کنیم و در ثانی فدرر رو از هرگونه خطا و اشتباهی مبرا کنیم اصلا کار قشنگی نیست که چندین و چند مرتبه از هواداران فدرر سر زده :243:

PowerVu
04-12-2010, 08:56 PM
این که اظهر من الشمسه که این تاپیک رو به خاطر گل!!! روی کسی که ازش متنفر هستید (بنده) نزدید. ریاکاری هم حدی داره!

اما با زدن این تاپیک بیشتر آبروی خودتون رو بردید چرا که اگر شما از ته دلتون می خواستید چنین کاری کنید، نظرسنجی رو هم زمان و در یک مورد یکسان مطرح می کردید نه اینکه بنده در مورد عملکرد ضعیف اخیر فدرر در مسترزها صحبت می کنم و شما رفتی برای گرند اسلم ها تاپیک زدی. حدس می شه زد که با توجه به نزدیکی استان شما به آبادان، خوی باحال لاف زدن آبادانی ها روی شما هم اثر خودش رو گذاشته. من یه دوست آبادانی دارم همه ش به خدا می گم، ای خدا چی می شد من رو هم انقدر بی خیال به بدبختی ها می آفریدی که مثل این دوستم واقعیت جلوی چشمم تو روز روشن رو Ignore می کنه و باز هم دل خودش رو خوش می کنه که واقعیت یه چیز دیگست. (یکیش اینکه آبادان از زمان جنگ شده ویرانه کامل ولی این رفیق ما جوری ازش تعریف می کنه انگار ساحل لاس وگاس هست!)

بگذریم...

یه موردی هست که من چند وقتی می شه می بینم اینه که چقدر یه موضوع ناپسندیده برای طرفداران رادیکال فدرر (و نه طرفداران Moderateش) حلال شرعی شده و به جای تقبیحش، برعکس چقدر در مدح و ثناش گوی سبقت رو از یکدیگر می ربایند!

و اون موضوع اینه که شما مدتی می شه شرکت نکردن در n تورنمنت ATP World Tour در طول سال توسط فدرر رو ستایش می کنید و به خاطر اینکه فقط در 4 گرند اسلم شرکت می کنه هر روز در نظرتون قدیس بودنش حالت مضاعف پیدا می کنه (سال مضاعف و از این حرفا).

در ماه محرم که همه ی عاشقان هیئت رفتن و سینه زدن برای امام حسین (ع) و یارانش از شب اول محرم مرتب هر روز از ساعت 7 شب بعد از خواندن نماز و خواندن زیارت عاشورا و شنیدن روضه و ذکر مصیبت و غیره مراسم عزاداریشون رو شروع می کنند و در شامگاه با راه افتادن دسته ی زنجیر زنی حداقل تا ساعت 1 نصف شب سرپا در خیابان زنجیر می زنند و خسته و کوفته بر می گردند و تازه فردا باید صبح زود برن سر کار، آقایی رو می شناسم که در کل سال هیچ وقت دور و ور این جور مراسم نیست و پولدار شدنش و ماشین آنچنانی خریدنش هم از صدقه سر هم محله ای هاش داره (چون از وقتی مردم محله به عنوان نماینده شورای محله و شهر انتخابش کرده اند ثروتمند شده!)... کاری به ایناش ندارم... این آقا که رفتارش بسیار شباهت داره به کارهای فدرر، از کل ماه محرم که شرحش رو در بالا دادم که همه ی مردم علاقه مند حداقل شبی 5 ساعت تا آخر دهه ی اول در مراسم فعالانه شرکت می کنند، فقط و فقط قدوم مبارکشون رو در روز عاشورا و در ساعت 1 ظهر که همه ی محله بیرون هستند میذاره و می ره دقیقا وسط دسته ی عزاداری، آقا چنان سینه ای می زنه که هر کی نشناسش فکر می کنه ایشون هر شب از شب های سال 365 روزه طلایه دار سینه زنان حسینی هستند! برای خودش یه عالمه هم تبلیغ می شه که از جنس خود مردم هست و روز بودن خیلی به این ریاکاریش کمک می کنه که اکثر اهالی محله می بیننشون. خلاصه بعد از 5 دقیقه سینه زنی با آن آب و تاب تشریف می برن از غذای نذری ظهر عاشورا هم تناول می فرمایند که نوش جونشون باشه الهی. ایشون هم اگه کسی ازش بپرسه می گه اومدم دیگه. هیچ بهانه ای ندارید که بگید من از جنس شما نیستم. اومدم و روز عاشورا هم اومدم. برای امام حسین و ابالفضل العباس هم اومدم و نه برای خلق!

دیگه چه می شه گفت به امثال این آقا که متاسفانه جانماز آب کش های قهاری شده اند و هر روز به تعدادشون هم داره اضافه می شه!

کسی که از شماره یک بودنش سوء استفاده می کنه و در زمانی که یه لشگر تنیسور در تمام دنیا برای تک تک تورنمنت ها برنامه ریزی و هزینه و اتلاف انرژی می کنند و هر لحظه در معرض مصدومیت قرار می گیرند، ایشون همه ی تورنمنت ها رو با عذرهای بدتر از گناه می پیچونند اعم از اینکه امروز توی گلوم یه کم خاک رفته به این خاطر کل بدنم عفونت کرده و نمی تونم در تورنمنت دبی شرکت کنم! پس خداحافط تا گرند اسلم!!! شما به این جور اعمال قبیح نسبت زرنگی و باهوشی و نابغه بودن می دید؟ آقا راجر شما داره رسماً از امتیازش، از شماره یک بودنش و از احترام داشتنش نزد جامعه ی دوستدار تنیس سوء استفاده می کنه! گرفتن گرند اسلم به «هر قیمتی» به نظر شما ارزش داره؟ (لابد داره که طرفداریش رو می کنین!). آیا سمپراس برای اون چند گرند اسلمی که گرفت به چنین بازی های کثیفی رو آورد یا مثل یه شیر ایستاد و مثل همه ی تنیسورها براش در کل سال زحمت کشید؟!

آخه حکایت گرند اسلم بردنش هم خیلی جالبه!
اخیراً آقا راجر معمولاً یکی دو ست رو تو اکثر بازی های گرند اسلم واگذار می کنه و در ادامه و به عنوان مثال بعد از دو ستی که اون تنیسور بدبخت که یک سال تمام در همه ی تورنمنت ها شرکت کرده خسته می شه و آقای فدرری که کل سال رو خواب تشریف داشته اند، مسلم هست که انرژیش از تنیسور نگون بختی که کل سال از این کشور به اون کشور رفته بیشتر ذخیره شده و علی القاعده با توجه به آمادگی بیشتر بدنیش موفق می شه طرف رو ببره که شما در اون مواقع، برد فدرر رو ناشی از نابغه بودن آقا راجر می دونین و نه از خسته و کوفته بودن تنیسوری که بدبختانه دو هفته قبل از همه ی تنیسورها برای Qualification زودتر گرند اسلمش رو شروع کرده!

اگر از کل مراسم (در اینجا کل 11 ماه تور جهانی تنیس) فقط رسیدن در سر بزنگاه برای خوردن حلوای مجلس (در اینجا گرفتن گرند اسلم) برای شما ارزش داره. پس باید عرض کنم بنده و شما 180 درجه اختلاف عقیده با یکدیگر داریم.

حیف که عشق کورکورانه بعضی از هوادارای رادیکال فدرر، چشمانشون رو بر روی خیلی از واقعیت ها بسته!

Fakhruddin
04-12-2010, 09:13 PM
من هم عملکرد فوق عالی فدرر رو در گرند اسلمها ستایش میکنم.
ولی ... با اون نظریه که فدرر مسترزها رو بی خیال بازی میکنه کاملا مخالفم.برعکس تمام تلاشش رو میکنه خب اون مچ پوینتش روبروی مارکوس نشد... نادال هم توی فینال دوحه مچ پوینت داشت نشد که نشد باخت پیش میاد ...
نمیشه بگی فدرر خودش بازی رو واگذار کرد...

msh13792
04-12-2010, 09:33 PM
جناب پاور عزيز شما از متني كه در امضاتون نوشته معلوم الحال هستين
لازم نيست جوابي به صحبت هاي شيوا و وقتي كه گذاشتين و اين جملات رو سر هم كردين بدم اما گفتن چند نكته لازمه
كارنامه فدرر موجوده و فقط لازمه يه سرچ بزنين
فدرر به اندازه اي كه بايد هم مسترز در سال ميبره و هم گرنداسلم ميبره
نميدونم اينكه تو دوماه هرچي بازي روي خاك شركت كني و خودت رو داغون كني چه افتخاري داره؟
واسه اسطوره بودن فدرر كافيه چند بازي اين اعجوبه‌ي تنيس رو ببيني كه حتي روز هاي بدش امتياز هايي ميگيره كه همه دهان ها باز ميمونه
چنان ميگين سر بزنگاه كه انگار بقيه تنيسور ها شاسكول هستن و فدرر راحت همه رو ميبره
اون موقع كه فدرر داشت سير صعودي رو ميرفت شما خواب بودين و نديدين كه چندين سال بهترين ورزشكار(و نه تنها بهترين تنيسور) تاكيد ميكنم بهترين ورزشكار جهان انتخاب شد
يعني تمام دنيا طرفداران راديكال فدرر هستند و حتي بيشتر دوستان نادالي و طرفداران بقيه تنيسور ها به اينكه فدرر عاليه اعتقاد دارند اشتباه ميكنن و شما تنها انسان روز زمين هستين كه به اين هسته وجودي فدرر آگاه شدين و دارين مثل فرشته نجات مردم رو از انحراف نجات ميدين
ممنون كه قبل از رفتن من خيلي منرو خندوندين
اون از مدير فدرري :251::254:
و اين فدرريهاي راديكال :254::254:
فكر كنم بدجوري تاثير داشته انتخابات روي شما

PowerVu
04-12-2010, 09:37 PM
یادم رفت در مورد سوالتون هم نظرم رو بگم.

به نظر من فدرر از 3 گرند اسلم باقی مانده در امسال 5 گرند اسلم دیگه می بره.

فقط دوستان رادیکال فدرری هر وقت از گرند اسلم سیر شدند لطف کنند یه ندایی به من بدن. چون قراره اگر شما از گرند اسلم سیر شدین فدرر رو وادار به شرکت در اکثر تورنمنتهای ATP World Tour کنیم.

msh13792
04-12-2010, 09:48 PM
یادم رفت در مورد سوالتون هم نظرم رو بگم.

به نظر من فدرر از 3 گرند اسلم باقی مانده در امسال 5 گرند اسلم دیگه می بره.

فقط دوستان رادیکال فدرری هر وقت از گرند اسلم سیر شدند لطف کنند یه ندایی به من بدن. چون قراره اگر شما از گرند اسلم سیر شدین فدرر رو وادار به شرکت در اکثر تورنمنتهای ATP World Tour کنیم.

صعود و افتخار حريص بودن ميخواد كه من چون طرفدار فدرر (به قول شما راديكالم :254:) هيچ وقت از قهرماني فدرر در گرنداسلم و بقيه مسابقات سير نميشم
و به اينكه فدرر هر روز به افتخاراتش با اقتدار اضافه ميكنه منم افتخار ميكنم و لذت ميبرم و هر روزي هم كه ببازه بازم با يادكردن از اونهمه قهرماني هاش بازم لذت ميبرم

و بيشتر دوستان نادالي هم همينطور هستند وقتي نادال ميبره با پيروزيش خوشحال ميشن و وقتي ببازه ياد ميكنن كه چه روزهاي اوجي داشته و از اسب افتاده الان و نه از اصل

فدرر و نادال تو اعجوبه تنيس هستند و سبك خاص خودشون رو دارند
من هوادار فدرر و خيلي از دوستان گلمون در تنيس تاكرز طرفدار نادال هستند
هميشه كري ميخونيم چون لذت گروهي ديدن همينه
اما بيشترومون هم ميدونيم كه تنيس چيه و هم افت داره هم صعود
و همه اعتقاد داريم شير ،شيره حتي اگه خفته باشه

nima_masiha
04-13-2010, 12:00 AM
این که اظهر من الشمسه که این تاپیک رو به خاطر گل!!! روی کسی که ازش متنفر هستید (بنده) نزدید. ریاکاری هم حدی داره!

اما با زدن این تاپیک بیشتر آبروی خودتون رو بردید چرا که اگر شما از ته دلتون می خواستید چنین کاری کنید، نظرسنجی رو هم زمان و در یک مورد یکسان مطرح می کردید نه اینکه بنده در مورد عملکرد ضعیف اخیر فدرر در مسترزها صحبت می کنم و شما رفتی برای گرند اسلم ها تاپیک زدی. حدس می شه زد که با توجه به نزدیکی استان شما به آبادان، خوی باحال لاف زدن آبادانی ها روی شما هم اثر خودش رو گذاشته. من یه دوست آبادانی دارم همه ش به خدا می گم، ای خدا چی می شد من رو هم انقدر بی خیال به بدبختی ها می آفریدی که مثل این دوستم واقعیت جلوی چشمم تو روز روشن رو Ignore می کنه و باز هم دل خودش رو خوش می کنه که واقعیت یه چیز دیگست. (یکیش اینکه آبادان از زمان جنگ شده ویرانه کامل ولی این رفیق ما جوری ازش تعریف می کنه انگار ساحل لاس وگاس هست!)

بگذریم...

یه موردی هست که من چند وقتی می شه می بینم اینه که چقدر یه موضوع ناپسندیده برای طرفداران رادیکال فدرر (و نه طرفداران Moderateش) حلال شرعی شده و به جای تقبیحش، برعکس چقدر در مدح و ثناش گوی سبقت رو از یکدیگر می ربایند!

و اون موضوع اینه که شما مدتی می شه شرکت نکردن در n تورنمنت ATP World Tour در طول سال توسط فدرر رو ستایش می کنید و به خاطر اینکه فقط در 4 گرند اسلم شرکت می کنه هر روز در نظرتون قدیس بودنش حالت مضاعف پیدا می کنه (سال مضاعف و از این حرفا).

در ماه محرم که همه ی عاشقان هیئت رفتن و سینه زدن برای امام حسین (ع) و یارانش از شب اول محرم مرتب هر روز از ساعت 7 شب بعد از خواندن نماز و خواندن زیارت عاشورا و شنیدن روضه و ذکر مصیبت و غیره مراسم عزاداریشون رو شروع می کنند و در شامگاه با راه افتادن دسته ی زنجیر زنی حداقل تا ساعت 1 نصف شب سرپا در خیابان زنجیر می زنند و خسته و کوفته بر می گردند و تازه فردا باید صبح زود برن سر کار، آقایی رو می شناسم که در کل سال هیچ وقت دور و ور این جور مراسم نیست و پولدار شدنش و ماشین آنچنانی خریدنش هم از صدقه سر هم محله ای هاش داره (چون از وقتی مردم محله به عنوان نماینده شورای محله و شهر انتخابش کرده اند ثروتمند شده!)... کاری به ایناش ندارم... این آقا که رفتارش بسیار شباهت داره به کارهای فدرر، از کل ماه محرم که شرحش رو در بالا دادم که همه ی مردم علاقه مند حداقل شبی 5 ساعت تا آخر دهه ی اول در مراسم فعالانه شرکت می کنند، فقط و فقط قدوم مبارکشون رو در روز عاشورا و در ساعت 1 ظهر که همه ی محله بیرون هستند میذاره و می ره دقیقا وسط دسته ی عزاداری، آقا چنان سینه ای می زنه که هر کی نشناسش فکر می کنه ایشون هر شب از شب های سال 365 روزه طلایه دار سینه زنان حسینی هستند! برای خودش یه عالمه هم تبلیغ می شه که از جنس خود مردم هست و روز بودن خیلی به این ریاکاریش کمک می کنه که اکثر اهالی محله می بیننشون. خلاصه بعد از 5 دقیقه سینه زنی با آن آب و تاب تشریف می برن از غذای نذری ظهر عاشورا هم تناول می فرمایند که نوش جونشون باشه الهی. ایشون هم اگه کسی ازش بپرسه می گه اومدم دیگه. هیچ بهانه ای ندارید که بگید من از جنس شما نیستم. اومدم و روز عاشورا هم اومدم. برای امام حسین و ابالفضل العباس هم اومدم و نه برای خلق!

دیگه چه می شه گفت به امثال این آقا که متاسفانه جانماز آب کش های قهاری شده اند و هر روز به تعدادشون هم داره اضافه می شه!

کسی که از شماره یک بودنش سوء استفاده می کنه و در زمانی که یه لشگر تنیسور در تمام دنیا برای تک تک تورنمنت ها برنامه ریزی و هزینه و اتلاف انرژی می کنند و هر لحظه در معرض مصدومیت قرار می گیرند، ایشون همه ی تورنمنت ها رو با عذرهای بدتر از گناه می پیچونند اعم از اینکه امروز توی گلوم یه کم خاک رفته به این خاطر کل بدنم عفونت کرده و نمی تونم در تورنمنت دبی شرکت کنم! پس خداحافط تا گرند اسلم!!! شما به این جور اعمال قبیح نسبت زرنگی و باهوشی و نابغه بودن می دید؟ آقا راجر شما داره رسماً از امتیازش، از شماره یک بودنش و از احترام داشتنش نزد جامعه ی دوستدار تنیس سوء استفاده می کنه! گرفتن گرند اسلم به «هر قیمتی» به نظر شما ارزش داره؟ (لابد داره که طرفداریش رو می کنین!). آیا سمپراس برای اون چند گرند اسلمی که گرفت به چنین بازی های کثیفی رو آورد یا مثل یه شیر ایستاد و مثل همه ی تنیسورها براش در کل سال زحمت کشید؟!

آخه حکایت گرند اسلم بردنش هم خیلی جالبه!
اخیراً آقا راجر معمولاً یکی دو ست رو تو اکثر بازی های گرند اسلم واگذار می کنه و در ادامه و به عنوان مثال بعد از دو ستی که اون تنیسور بدبخت که یک سال تمام در همه ی تورنمنت ها شرکت کرده خسته می شه و آقای فدرری که کل سال رو خواب تشریف داشته اند، مسلم هست که انرژیش از تنیسور نگون بختی که کل سال از این کشور به اون کشور رفته بیشتر ذخیره شده و علی القاعده با توجه به آمادگی بیشتر بدنیش موفق می شه طرف رو ببره که شما در اون مواقع، برد فدرر رو ناشی از نابغه بودن آقا راجر می دونین و نه از خسته و کوفته بودن تنیسوری که بدبختانه دو هفته قبل از همه ی تنیسورها برای Qualification زودتر گرند اسلمش رو شروع کرده!

اگر از کل مراسم (در اینجا کل 11 ماه تور جهانی تنیس) فقط رسیدن در سر بزنگاه برای خوردن حلوای مجلس (در اینجا گرفتن گرند اسلم) برای شما ارزش داره. پس باید عرض کنم بنده و شما 180 درجه اختلاف عقیده با یکدیگر داریم.

حیف که عشق کورکورانه بعضی از هوادارای رادیکال فدرر، چشمانشون رو بر روی خیلی از واقعیت ها بسته!

شما اول تکلیفت رو با خودت معلوم کن بعد بیا اظهار فضل کن!

یه روز میای میگی فدرر حریصه و نمیدونم تو همه تورنمنتا میاد که فقط جایزه هارو (نه افتخارشو) واسه خودش ببره و از هیچ تورنمنتی نمیگذره و هر چی ما میگیم نه اینطور نیست و قضیه برعکسه که از ما اصرار و از شما انکار و حالا باز یه حرف دیگه ای میای میزنی که فدرر تورنمنتا رو میپیچونه و از این حرفا!!!

کلا معلومه که دو سال هم نیست تنیسو دنبال میکنی شایدم کمتر، حداقل از طرز پست دادنت این وضعیت معلومه!

شاید اینچیزی که میگم به گوشتون نخورده یا نتونید درکش کنید و اونم مقتضی سن هست.
فدرر 4 ماهه دیگه 29 سالش تموم میشه و طرز فکرش فرق میکنه با یه تنیسور 23 چهار ساله! نه انگیزه چند سال قبل رو داره و نه قدرتشو، مسلما یه تنیسور 29 ساله باید بیشتر مراقب وضعیت جسمانیش باشه، خب وقتی با همین وضعیتم فدرر میتونه جایگاهشو حفظ کنه چرا باید به آب و آتش بزنه؟! مگه دیگه کاری مونده که فدرر انجام نداده باشه؟! شما میگی بیاد خودشو واسه این تورنمنتا بکشه بعد گرنداسلمو بده به بقیه؟!:254::254::254: نوشابه چه رنگی میخوای؟! بابا یخورده، فقط یخورده عقلتو به کار بنداز کلاتو قاضی کن ببین حرفات با عقل جور در میاد؟!

همچین میگی گرنداسلم به هر قیمتی انگار با بقیه تبانی میکنه!!! گرفتن گرنداسلم عرضه میخواد که خیلیا ندارن، سختترین کار تو تنیس فتح گرنداسلمه، تنیسورهای بزرگ چون تفکرشون هم بزرگ هست برای فتح گرنداسلم ممکنه بعضی چیزا رو قربانی کنن، سمپراس تو سال 2000 که همسن الان فدرر بود فقط یه ویمبلدون و یه مسترز میامی رو گرفت اما تا این موقع فصل راجر استرالیا رو گرفته و کلی از فصل هم باقی مونده!

ضمنا اگه رنکینگ atp رو دیده باشی جلوی اسم فدرر نوشته 19 تورنمنت، جلوی رافا 18 و مورای 17 !!!

میدونی اینا یعنی چی؟! این چه سوالیه معلومه که نمیدونی:3t1:

دنیای عجیبی داری واسه خودت!

nima_masiha
04-13-2010, 12:22 AM
من هم عملکرد فوق عالی فدرر رو در گرند اسلمها ستایش میکنم.
ولی ... با اون نظریه که فدرر مسترزها رو بی خیال بازی میکنه کاملا مخالفم.برعکس تمام تلاشش رو میکنه خب اون مچ پوینتش روبروی مارکوس نشد... نادال هم توی فینال دوحه مچ پوینت داشت نشد که نشد باخت پیش میاد ...
نمیشه بگی فدرر خودش بازی رو واگذار کرد...

منم مخالفم که فدرر بیخیال بازی میکنه، اون همیشه تلاش خودشو میکنه منتها مثل سالهای قبل(2004 تا 2007) نمیتونه تو کل فصل عملکرد درخشان خودشو نشون بده که بعضی از دلایلشو کوری جان گفتن و به نظر من این دلایل هم مسبب هست:

1. بالا رفتن سن راجر
2. نگرش متفاوت و فرق تمرینات آماده سازی مابین گرنداسلم و مسابقات مسترز و زیر مسترز
3. ...
.
.
.

Saeedzr
04-13-2010, 12:47 AM
شما اول تکلیفت رو با خودت معلوم کن بعد بیا اظهار فضل کن!

یه روز میای میگی فدرر حریصه و نمیدونم تو همه تورنمنتا میاد که فقط جایزه هارو (نه افتخارشو) واسه خودش ببره و از هیچ تورنمنتی نمیگذره و هر چی ما میگیم نه اینطور نیست و قضیه برعکسه که از ما اصرار و از شما انکار و حالا باز یه حرف دیگه ای میای میزنی که فدرر تورنمنتا رو میپیچونه و از این حرفا!!!

میتونیم یه تاپیک بزنیم با این عنوان:

به نظر شما:-?،نظر شما چیه؟
=))

--------------------------------------------------------------------------------

راستی کارشناسان ارشدی که به صفر رای دادن خودشون رو معرفی نمیکنن؟ :D

PowerVu
04-13-2010, 05:17 AM
کلا معلومه که دو سال هم نیست تنیسو دنبال میکنی شایدم کمتر، حداقل از طرز پست دادنت این وضعیت معلومه!

شاید اینچیزی که میگم به گوشتون نخورده یا نتونید درکش کنید.

از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، اگه راستشو بخواین من کمتر از 24 ساعته که با تنیس آشنا شده ام. اونقدر سنم کمه که نمی تونم این مسایل که همانا حکمت باختن های اخیر فدرر به انواع و اقسام تنیسورهای رنک پایین در سطج تخصصی راجر که هارد باشه در عین صحت کامل جسمی!! و نداشتن کمترین استرس و دغدغه!! رو درک کنم. چون درکش احتیاج به انیشتین هایی همچون شما داره... به قول محمد جان راجر برای اینکه توی این سن مصدوم نشن، شونصد تا مچ پوینت رو از دست می دن. طبق فرمول پیچیده شما راجر به حریفش نمی بازه بلکه پیش خودش می گه خب یه پوینت دیگه رو اگر بگیرم بازی رو برده ام، اما چون خیلی لرد هستم و ضمنا امکان داره توی این سن با گرفتن همین تک پوینت مصدوم بشم و اگر مصدوم بشم چند صد میلیون دلارم دود شه و من تکدی گر بشم، بهتره که این یه پوینت رو نگیرم چون ارزش نداره که. من که این همه گرند اسلم دارم، چه لزومی داره از مچ پوینتم در مسترز هارد کورت استفاده کنم؟ هان؟! پس به جای گرفتن این مچ پوینت این بازی رو می بازم در عوض طرفدارانم با شعار معروف "بابا تو دیگه کی هستی!" منو تحسین می کنن. منم از این همه محبتشون قند تو دلم آب می شه. مگه نه؟!

الان که حساب می کنم می بینم که خداییش شماها خیلی سرتون می شه از تنیس! معلوم نیست من با چه اعتماد به نفسی توی این فروم به خودم اجازه می دم که ابراز وجود کنم؟! الحق والانصاف که سر قفلی این فروم رو باید بی درنگ به نام شما بزنند و یه بک گراند بزرگ هم از عکس راجر پشت تمام صفحات این تالار باید خود نمایی کنه. در اولین صفحه هم باید حتما نوشته شه که فروم تنها تنیسور دنیا فدرر (بقیه برن بمیرن). ورود کلیه افراد کم سواد و زیر فوق دکترای شناخت ابعاد زندگی شگفت انگیز فدرر ممنوع! مدارک باید توسط طرفداران فدرر حتما مورد تایید قرار بگیرد!

واقعاً من پیش خودم چی فکر کردم که در حضور شما به خودم جرات حرف زدن می دم؟!
با این اوصاف فکر می کنم احتیاج دارم قبل از ورود به کودکستان شما حتماً حتماً دوره ی آمادگی رو طی کنم.

یکی از سوالهایی که من در پاسخ دادنش برای ورود به کودکستان از علم لایزال شما با عرض شرمندگی تقلب کردم این بود که طرز نگارش ماه آوریل به زبان انگلیسی به چه شکله؟ من تا دیروز به اشتباه فکر می کردم April نوشته می شه اما با عنایت به امضای شما...

http://imgsrc.com/imgbank/newaprill.

دریافتم که طبق معمول اشتباه می کرده ام و از اونجایی که شما سوادت به مراتب از بنده ی بیسواد زیادتره جواب درست که همانا نوشتن April با دو تا L هست رو در پاسخنامه نوشتم. به این شکل Aprill

شرمنده که بی اجازه از تجربه ی شما سوء استفاده کردم.

PowerVu
04-13-2010, 06:17 AM
میتونیم یه تاپیک بزنیم با این عنوان:
به نظر شما:-?،نظر شما چیه؟
=))

راستش اگر نظر من رو بخواین بدونین باید خدمتتون عارض شم که در مورد اون عکسی که از کورت تازه افتتاح شده، در سایت چند وقت پیش گذاشتین و کلی تبلیغش رو کردین که همتا نداره و غیره، باید خدمتتون عرض کنم که اون کورت نبود بلکه موکت ظریف مصور بوده که اونجا با نام کورت تنیس ساعتی 20 هزار اجاره می دنش.

ما هم تو خونه مون داریم. موکت ظریف مصور. رنگش هم عین رنگ خاک رس رولند گاروس می مونه. نمی دونستم ما توی پذیرایی مون کورت Built in داریم. اون عکس رو که شما گذاشتین من مطمئن شدم که خود خودشه.

اینم از نظر بنده که البته غیر کارشناسی هست و به نظرات حکیمانه ی شما نمی رسه.

Mohammad Reza
04-13-2010, 07:40 AM
سلام..كل كلاي جالبي است،البته قديمي..بحث هاي متفاوتي در مورد باخت هاي روجر در مسترز ها شده ولي اون چيزي كه واضح و معلومه اينه كه روجر اصلا علاقه اي به باخت نداره..
اون چيزي كه معلومه راجر اصلا دوست نداره در مسترز ببازه،اينكه خيلي خيلي معلومه.مگه ميشه يه نفر بخواد الكي الكي ببازه و بگه من حوصله بازي نداشتم.درسته واسه گرنداسلم بيشتر مايه ميزاره ولي به مسترزم توجه داره و بيخيال بازي نميكنه.
مث اينه كه من بگم برم تو جشنواره تئاتر طنز هر چي شد كه شد!!مگه ميشه،ولي تو جشنواره استاني فجر بيشتر مايه بزارم..خب معلومه بنده تو هر دو جشنواره تمام تلاش خودم و ميكنم كه كار موفقي به بيرون بدم و بتونم موفق باشم..درسته كه فجر مهمتر و مث گرند اسلمه ولي براي طنزم تلاش خودم و ميكنم.
بايد منصف باشيم.مثلا آقاي PowerVu (http://tennistalkers.com/member.php?u=451) بعضي از كلام ها يشان درسته و بعضيشون هم خيلي ديگه دور از انصافه..البته مطمئنن آقاي PowerVu (http://tennistalkers.com/member.php?u=451) شخصيت بزرگي است.من از روي نوشتن جملاتشون فهميدم انسان فهميده اي است..اين كل كل ها نيز ميتواند مفيد باشد چون اطلاعات تنيسي ما را افزايش ميدهد..

msh13792
04-13-2010, 08:20 AM
دوستان نادالي مثل كوروش جان و فخرالدين جان صحبت كردن كه تعصب هم دارن واسه نادال
دوستان فدرري هم همينطور (از جمله راديكالي( مثل من :254:) غير راديكالي و سينوسي و ....)
همه حرفهاي خوبي زديم اما جناب پاور شما يه لنگه پا سر حرف خودت هستي و هنوز داري ابعاد وجودي ديگري از فدرر را به ما نشون ميدي و 4تا پستتون تكراريه و هي هي داري يه چي رو ميگي
و از اين چند ماهي كه من در اين سايت ميام و شما رو با پست هاي رنگارنگتون ديدم ميتونم نتيجه بگيرم :
نرود ميخ آهنين در سنگ
----------------------

راستي با مطلبي كه در مورد امضا نيما گفتين ياد مناظره انتخاباتي كروبي و احمدي نژاد افتادم و در كل خيلي استدلال هاتون به احمدي نژاد شباهت داره

BABAK
04-13-2010, 08:39 AM
پاور عزیز یه سوال داشتم قربان:

شما به هنگام تایپ این سخنان گهربار ماریجوانا یا شیشه یا مشروبات الکلی مصرف نمیکنید؟ اگر که جواب مثبت بود به ما هم معرفی کنید که ما هم بریم تو عالم هپروت!!!!!!!!!!!!:434:

با نهایت احترام...

Saeedzr
04-13-2010, 10:01 AM
قدرت جون،بنده 200% از قصد شما آگاه هستم ;)

و این اطمینان رو بهت میدم،که 300% بهش نخواهی رسید،حداقل درباره منhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/68.gif

پس زیاد به خودت زحمت ندهhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/30.gif

در آخر از دیدن این فروم آزادمون واقعا لذت میبرم :hug:

Mohammad
04-13-2010, 11:25 AM
میدونم چه فشاری رو داری تحمل میکنی:243:
ولی
اینو به همون قدرت جونتون توضیح بدید. بقیه دلیل وجود این نظر سنجی رو مطلع هستن!

ما به توهم خودمون ادامه میدیم و گرنداسلما رو میشماریم. شما هم به کار خودتون برسید.

ایشالله وقتی رافا رسید به سن فدرر طوری نشه که فقط به فکر تورنمنتای 250 امتیازی باشید!!

بارها گفته شده این وضعیت رو موقعی درک میکنید که تو شرایطش قرار بگیرید ولی کو گوش شنوا؟! آخه توهم هم حدی داره دیگه!!!

راجب رولند هم صحبت زیاد شده ولی خب باز پیش کشیدی! اگه راجر میگفت از شکست نادال ناراحت شدم تغییری تو رفتار شما ایجاد میشد!؟! مسلما نه، پس خودتو با این حرفا گول نزن دیگه،

رولندگاروس 2009 یه تورنمنت سنگین و بیادماندنی برای راجر و طرفداراش بود و با این حرفای 100 من یه غاز ارزشش کم نمیشه:443: کسی که آماده تر بود اومد بالا.

شما بیدار باشی برای ما کافیه:443:

من که تقریبا نفهمیدم شما چی گفتی تو این پست.

اتفاقا دقيقا واسه پستي كه پاور زد زدم
من نميدونم چرا اينطوري فكر ميكنين
در مورد راجر من هيچ وقت نگفتم واسه مسترز تلاش نميكنه خودش هميچين حرفي نزده
تلاشش رو ميكنه اما چون مسترز ها 3گيم بازيه شايد تمركز كافي رو نميتونه داشته باشه و از دست ميده (نظر منه) اما گرنداسلم ها رو اينطوري نيست
فكر ميكني اگه با داويدنكو تو يه مسترز مسابقه داشت همون اتفاق استراليا ميفتاد؟
نه ، تو استراليا ميدونست هنوز خيلي وقت داره و حتي اگه گيم 2 رو هم ميداد باز ميتونست برگرده به بازي
در مورد تاپيك نادال به گفته‌ي همه نادال سلطان خاكه پس خيلي قشنگه كه نظر سنجي بشه كه ببينيم چقدر تعصبي برخورد ميكنيم نسبت به تنيسور مورد علاقمون و اون تاپيك واسه همون دليل زده شد،كه بعد از پايان فصل خاك بشينيم با خودمون فكر كنيم كه آيا متعصب بودم يا خير
من دقيقا حرفي كه فكر ميكنم رو ميزنم و كسي رو نميخوام بپيچونم همينطور كه تو تاپيك نادال من بفكرم رسيد هيچ تورنمنت اما خيلي دور از واقعيت بود و اضافه نكردم كه دوستان گفتن باشه و اضافه كرديم
راجر ميدوني چرا اسطورست چون ثبات داره فكر كردي اين كم چيزيه شايد نادال تو بازي هاي رو در رو بهتر باشه اما قدرتش رو تقسيم نكرده يجا خوبه يجا بد بخاطر همين توي خاك تمام انرژي و قدرتش رو ميزاره هر ساله و بعد از اون مثل پارسال با مصدوميت مواجه ميشه
مصدوم شدن نشونيه قدرته؟ اينكه فدرر چنديدن نيمه نهايي و فينال گرنداسلم پي در پي شركت كرده و مصدوميتي نداشته نشانه از ضعفه يا قدرت و برنامه ريزي؟
بد نيست يكم هم شما خوب فكر كنين و فقط بر آن نشين كه جوابي بدين كه كم نيارين
من رو تا حدي شناختين و همه پستام معلومه و مشخص
آره وقتي فدرر 4سال تو فينال گرنداسلم نميتونه نادال رو ببره بايد هم خوشحال بشه
چون به هر حال يه انسانه و از نظر روحي فشار روش بوده كه باز هم با نادال فينال رو برگزار كنه
فكر كردي چرا گفته كه نادال واسه من بزرگترين رقيبه چون باز هم تو خاك ممكنه باهاش مشكل داشته باشه بيشتر از جاهايه ديگه و اين استرس زاست و حالا مگه بازي هاش رو ساده برد بازي با دلپورتو هم خيلي سخت بود واسش
اين از نظرعلمي عجيب نيست نميدونم چرا ناراحت مشين
بده كه احساس واقعيش رو بگه بايد دروغ بگه كه آره من ناراحتم نادال نرسيد كه كسي خوشش بياد اين اتفاقا يه كوئن مثبت كه ميدونسته ممكنه انتقاد بشه اما واقعيت احساسش رو گفته.
خواب خرگوشي ؟
چي بگم واسه اين جمله آخر
يعني اينكه نادال تو چند هفته اينقدر به خودش فشار بياره كه مصدوميتش اينقدر وخيم بشه و نتونه فصل رو چندين ماه ادامه بده اسمش كيفيت بالاي بازيه؟
اينكه خودتو به آب و آتش بزني كه ببري و بعد مصدوم بشي كيفيت بالاي بازيه؟
نميدونم كي تو خوابه مني كه ميگم فدرر با برنامه ريزي داره چندين ساله با ثبات قدم تمام ركورد ها رو ميزنه يا شمايي كه ميگي نادال مصدوم بوده و شكست خورده، واقعا كي؟

رهرو آن نيست كه گهي تند و گهي خسته رود
رهرو آنست كه اهسته و پيوسته رود

اولا من اصلا از زدن اون تاپیک ناراحت نشدم، هیچ اعتراضی به زدن تاپیک نداشتم، یه چیزیه طبیعیه وقتی فصل خاک شروع بشه همچین سوالی پرسیده بشه، ولی حالا الان چه موقعی که نیازی به تاپیک در مورد تعداد بردهای گرنداسلم فدرر زده بشه؟! اوله فصله؟! در آستانه یک گرنداسلمه؟
البته اینکه من بگم رافا در صد در صد تورنمنتهایی خاک اروپا قهرمان میشه، زیاد بیراه نیست، سالهای قبل مثلا همین 2007 تورنمنتهای منتهی به رولند رو نگاه کن، 4 قهرمانی یک نایب قهرمانی، و بقیه سالها مثلا 2008 ، 4 قهرمانی یه دونه رم که یادتونه کف پاش تاول داشت ولی با این حال بازی کرد و به فررو باخت و حذف شد.
حالا اصلا باز اینا جه ربطی به حرفایی که من زدم داره نمیدونم، حرف من واضح بود، در مورد نیت شما برای زدن این تاپیک گفتم، و شاهدش هم پستهای خودتونه:

3-با توجه به سطح دو تنیسور باید این نظر سنجی راجع به فدرر در گرنداسلمها صورت بگیرهميدونين چيه واسه اسطوره اول هر سال بايد تاپيك بزنيم و بزنيم كه :
اسطوره چند گرنداسلم از 4گرنداسلم رو خواهد برد؟سطح دو تنیس باز؟! اسطوره؟!
اینجا کره خاکیه زمین، از رو ابرها بیاید پائین و بقیه راه رو با هم بریم؟! این چه جور اسطوره ای که سطحش خیلی بالاست ولی اینهمه با رافا باخته؟!! این اسطورست که به قول خودتون به داوی میبازه که تو فینال به رافا نخوره؟!
هدفتون چیه تحقیر رافا؟
کی اینجا واقع بینه؟!
پاور چی گفته بود؟ گفت از این تاپیکها برای راجر هم بزنید، و شما براومدید گفتید با توجه به سطح و فلان باید برای فدرر در مورد گرنداسلمها رو بزنیم، این یعنی چی؟
بعدش هم به دروغ به خاطر پاور پستی زدید در مورد گرنداسلمهای راجر که نه الان اول فصله نه گرنداسلمی هست؟! پاور گفت در مورد گرنداسلم بزنید؟!
فقط با خودتون رو راست باشید.

باز بدون هیچ ارتباطی درباره برنامه رافا حرف زدید که مجبورم جواب بدم، در صورتی که هیچ اطلاعی از چرایی و چگونگی مصدومیتهای رافا ندارید، رافا اگه دوبل شرکت میکرد، هیچ ربطی به مصدومیت نداره، تنیس بازها معمولا روزی دو جلسه تمرین میکنن، رافا در این دو مسترز اینطوری گفت که به جای اینکه خودم تمرین کنم، هم میام یه تفریحی میکنم، هم در شرایط مسابقه هستم و هم بازی روی تورم رو قوی میکنم، بازی دوبل خیلی کم فشار جسمانی وارد میکنه، اگه من ناراحتم بودم چرا شرکت میکنه به خاظر بهم خوردن تمرکزش بودم نه چیز دیگه.
چرا دوست داریم در مورد چیزی که تخصص نداریم از راه دور اظهار نظر کنیم، کی گفته رافا چون زیاد تورنمنت خاک قهرمان شده مصدوم میشه، به گفته ها خیلی ها این تقیصه در زانوی رافا مادر زادیه و کاریش هم نمیتونه بکنه، در همیشه در سالهای دورتر هم از ناحیه مشکل داشه، این همه بازیکن که خیلی خشن میدوند مثل اندی موری ولی همچین مصدومت مزمنی هرگز پیدا نکرند،
علی ای الحال باز هم ربط مصدومیت رافا به اون چیزایی که من گفتم رو نمیفهمم و لزوم طرحش در این تاپیک رو نمیدونم.

Afshin
04-13-2010, 11:32 AM
پاور جان از این که لحظاط بسیار شیرینی رو در ساعت استراحتم ( بین دو کلاس بسیار مزخرفی که امروز دارم ) فراهم کردی بسی سپاسگزارم .

====----====

فکر کنم این بحث چندین بار پیش اومده و خیلی حرفا زده شده . هیچ کس نمیگه فدرر قصد بردن یا قهرمانی رو نداره . مثلا پارسال توی تورنمنت میامی از ناراحتی راکت خودش رو شکوند . که نشون میداد خیلی هم براش مهمه که قهرمان بشه .
همون طور که پارسال مسترز مادرید و سین سیناتی رو برد . پر واضحه که دوست داره قهرمان شه ولی با توجه به سن و سالش نمیتونه تمام تورنمنت ها رو با انرژی کامل بازی کنه
پاور خان شما میتونی بری و نتایج فدرر رو در سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ ببینی . بسیاری از تورنمنت ها رو شرکت میکرد و بسیاری از اون ها رو هم فتح میکرد . فرق الان با اون موقع اینه که دیگه تواناییه اینکه همه ی سال رو با اون قدرت کار کنه نداره . از شرایط بدن خودش آگاهه و به قول خودش به سیگنالهای بدنش گوش میده . اون قدر به خودش فشار نمیاره که مثل زانوی رافا از دست بره !
به هر حال نتایج فدرر و افتخارات فدرر و احترامی برای همه ی تنیس دوستان داره نشون از بزرگی فدرر داره و تفسیر عجیب و غریب شما خدشه ای به فدرر وارد نمیکنه و به قول سعید شما ۳۰۰٪ به هدفتون نمیرسید . لااقل در مورد من:434:

Mohammad
04-13-2010, 11:44 AM
از تعداد غلطهای نوشتاری معلومه که این پست رو با چه حالتی زدی

این کاری که گفتی،از هر کسی بر میاد جز مهرداد

اینکه کیفیت بازی راجر در مسترزها معمولا پایین تره فکر نکنم بر کسی پوشیده باشه
حالا دلیل این موضوع چی هست،هر کس میتونه تفسیر خودش رو داشته باشه

در ضمن،مگه تا حالا کم مسترز برده؟ چند نفر بیشتر از او بردن؟

مطمئن باشید اگه سطح واقعی تنیسش رو ارائه بده میتونه چندتایی مسترز هم هر ساله ببره،شاید یکی از دلایل نشون ندادن این سطح،همون خواستن باشه و انگیزه

تو ایندین ولز هم به فرض که مچ پوینت رو میگرفت،ولی بازم در مراحل بعدی حذف میشد به احتمال زیاد

تو بازل هم 100% میخواست برنده بشه،ولی روز خوبش نبود و نواک هم به اوج رسیده بود که فکر کنم پاریس رو هم برد.

واقعا موندم که چقدر تو فرنچ پارسال به شما فشار اومد،اندکی از این فشار رو در ست ست دیدیم،ولی خیلی از اون رو پنهان کردین
نمیدونم راجر باید در فرنچ پارسال چکار میکرد که نکرد

لابد میخوای مثه ما ایرانیهای دو رو بیاد بگه من از حذف رافا خیلی ناراحتم و دیگه قهرمانی رو نمیخوام؟!

همین الان نوشتن پستم رو متوقف کردم و مصاحبه راجر بعد از بازی با هاس رو دوباره دیدم،نه نشانی از خوشحالی در چهره اش بود،نه حرفی بر این مبنا زد

گفت کسانی که در اون سمت قرعه هستن باید خوشحال باشن و البته که راجر هم با سیاسته

خوب،کسی شک داره که راجر مرد گرند اسلمهاست؟!
آمار گویای همه چیز هست

ادیت:
مثل این میمونه که به رئال مادرید خرده بگیری که شما که بیشترین عنوان قهرمانی رو در لیگ قهرمانان و لالیگا دارید،چرا جام حذفی رو کمتر از 2 تیم دیگه گرفتین؟:))
واقعا که اصلا تیم نیستین:P

کوالیتی و روند بردن جام؟:254:

من نمیدونم چرا شما یه چیزهایی میگید که اصلا ربطی به حرفای من نداره، من نگفتم چند تا مسترز برده یا نبرده، من میگم شما باختهاش در مسترزها رو نه به خاطر نتونستن خودش و به چیزهای دیگه ربط میدید، تنک کرد فلان کرد، دیگه واسه مسترز انگیزه نداره، یعنی چی؟ یعنی تا مچ پوینت رسیدن انگیزه داره بقیش رو نداره؟! البته همتون نه اکثرتون.
همین که میگید مطمئن باشید اگه سطح تنیسش رو تو مسترز نشون بده فلان میکنه، آخر توهین به حریفاشه که بردنش.
بسه بابا
اینکه با توجه به سطحش باید در مورد گرنداسلم نظر سنجی گذاشت یعنی چی؟
یعنی اون تورنمنتهای مزخرفه، فقط در طول فصل آقای راجر رو باید در 4 گرنداسلم به بوته نظر سنجی کشید؟!
بسه بابا ...
کسی منکر قدرت فدرر نیست، اما با این دیده که چشما رو ببنیدم و هی اسطوره اسطوره بگیم و تنیس باز مورد علاقمون رو فرشته بی نقص بدونیم، و رقیب اصلیش رو هم سطح خودش ندونیم و تمسخرش کنیم، آخر نگاه تعصبی به قضیه ست.

اولا راجر به موقعش دو رو هست، تازه اولش میگی روراسته، آخرش میشه با سیاست؟! کدومش بالاخره؟
همین نمونه ای که الان گفتید در همون تورنمنت مصاحبه رو ببین گفته کسایی که در سمت راف هستند باید خوشحال بشن، حالا به مصاحبه های راجر در همین استرالیا امسال رجوع کنید که بحث اون قضیه میاد وسط و نقاب از چهره برمیداره، رو راست؟ داری شوخی میکنی؟:251:

من منکر قدرت فدرر در گرنداسلمها نیستم، به همون دلیلی که خوشد میگه بست آو تری و بست آو فایو، ولی موفقیتشو علاوه بر توان بالای خودش به کمبود طرفیت حریفاش در گرنداسلمها هم میدونم...

Mohammad
04-13-2010, 12:02 PM
ضمنا اگه رنکینگ atp رو دیده باشی جلوی اسم فدرر نوشته 19 تورنمنت، جلوی رافا 18 و مورای 17 !!!

میدونی اینا یعنی چی؟! این چه سوالیه معلومه که نمیدونی:3t1:

دنیای عجیبی داری واسه خودت!

دوست عزیز قبل از اینکه پست کس دیگه ای رو به استهزا بگیری، سعی کن در مورد اون مقوله خودت اطلاعات کافی داشته باشی. یه نگاه به بریک دون تیبل رنکینگ راجر بنداز و زیرو پوینتر ها رو ملاحظه بکن ، یه 19 اون وسط دیدی زود دویدی اومدی نوشتی؟ باریکلا چه پسری!

Saeedzr
04-13-2010, 02:19 PM
من نمیدونم چرا شما یه چیزهایی میگید که اصلا ربطی به حرفای من نداره، من نگفتم چند تا مسترز برده یا نبرده، من میگم شما باختهاش در مسترزها رو نه به خاطر نتونستن خودش و به چیزهای دیگه ربط میدید، تنک کرد فلان کرد، دیگه واسه مسترز انگیزه نداره، یعنی چی؟ یعنی تا مچ پوینت رسیدن انگیزه داره بقیش رو نداره؟! البته همتون نه اکثرتون.
همین که میگید مطمئن باشید اگه سطح تنیسش رو تو مسترز نشون بده فلان میکنه، آخر توهین به حریفاشه که بردنش.
بسه بابا
یعنی اون تورنمنتهای مزخرفه، فقط در طول فصل آقای راجر رو باید در 4 گرنداسلم به بوته نظر سنجی کشید؟!
بسه بابا ...
کسی منکر قدرت فدرر نیست، اما با این دیده که چشما رو ببنیدم و هی اسطوره اسطوره بگیم و تنیس باز مورد علاقمون رو فرشته بی نقص بدونیم، و رقیب اصلیش رو هم سطح خودش ندونیم و تمسخرش کنیم، آخر نگاه تعصبی به قضیه ست.

اولا راجر به موقعش دو رو هست، تازه اولش میگی روراسته، آخرش میشه با سیاست؟! کدومش بالاخره؟
همین نمونه ای که الان گفتید در همون تورنمنت مصاحبه رو ببین گفته کسایی که در سمت راف هستند باید خوشحال بشن، حالا به مصاحبه های راجر در همین استرالیا امسال رجوع کنید که بحث اون قضیه میاد وسط و نقاب از چهره برمیداره، رو راست؟ داری شوخی میکنی؟:251:

من منکر قدرت فدرر در گرنداسلمها نیستم، به همون دلیلی که خوشد میگه بست آو تری و بست آو فایو، ولی موفقیتشو علاوه بر توان بالای خودش به کمبود طرفیت حریفاش در گرنداسلمها هم میدونم...
اتفاقا من باید این سوال رو از تو بپرسم

من که اومدم تک تک موارد رو برات توضیح دادم،این تویی که خیلی وقتا پاسخ سوالاتی که من تو پستام میگم رو نمیدی

با سیاست بودن چه تناقضی با یک رو بودن داره؟

تویی که حرفای من رو نمیفهمی،من گفتم مچ پوینت رو مخصوصا نگرفت؟ گفتم اون لحظه انگیزه اش کم شد؟
حتی نظرم این بود که اگه بازی با بگ رو هم میبرد،در مراحل بعدی حذف میشد

اینکه انگیزه اش کمه،چیزی هست که شما نمیتونید درکش کنید،باور کنید درکش سخته،مگه چند تا اسطوره مثل راجر وجود داره که خودش و طرفدارانش بخوان در همچین موقعیتی قرار بگیرن؟
پس سعی در درکش هم نکنید

اگه راجر بالاترین سطح تنیسش رو ارائه بده،کوالیتی حریفانش اصلا مهم نیست،حالا اگه این رو توهینی بزرگ میبینی،اعتراف میکنم دارم توهین میکنم.
حالا ممکنه یکی بیاد بزنه بازی رو به هر نحوی خراب کنه که ثباتی نخواهد داشت

اتفاقا منم به مهرداد گفتم چرا تاپیک زده،چون معتقد بودم موقع اش نیست
و اتفاقا به همین دلیل کاملا واضحه که به خاطر حرف قدرت زده
از توهمات خودتون بیرون بیایید،فکر میکنید همه چی و همه کس جمع شده علیه شما

مسلما مسئله بست او فایو بودن خیلی تاثیر داره،کسی این رو نفی کرده؟
ولی این که تنها فاکتور نیست،هست؟
فاکتورهای دیگه شاید اهمیت کمتری داشته باشن،ولی به هر حال درصدی رو شامل میشن،یکیش همین انگیزه هست که از درک شما به دوره

msh13792
04-13-2010, 03:31 PM
چرا بحث رو مي پيچونين :
آنچه گذشت :
خيلي سادت جناب پاور در تاپيك نادال منرو مخاطب قرار دادند كه چرا واسه فدرر نزاشتين گفتم اين واسه اينكه من كپي برداري از atp كردم ولي ايشون ادامه داد كه ما مدير فدرري:254: داريم و مي خوايم نادال رو تخريب كنيم و نادال مصدوميت داره و بعدم كه ابعاد شخصيتي فدرر را واسمون نمايان كردند (احتمالا با کشف الکشوف)
خيلي سادست اين قضيه من دقيقا در جوابشون گفتم اينطوري نبوده و نادال داره به خودش فشار مياره(كه عرض كردين از بچگي مصدوم بوده كه من نميدونستم) و فدرر اين كار رو نميكنه و آهسته و پيوسته ميره كه باز در اصل مطلب تفاوتي ايجاد نميكنه اين آقا (نادال) اگه از مادرزادي هم اينطوريه نبايد فشاري مضاعف در زمان كم بياره كه مصدوميت هاي طولاني پيدا كنه (نظر منه) اما واسه خاطر همين در (بخوانيد dor) هاي پاور كه از كلام خارج ميكنن تاپيك زدم فدرر چكار ميكنه كه باز به اين متهم شدم كه نادال رو ميخوام كوچيك كنم
ادامه داستان :
آخه عزيزم چرا شما به همه مشكوكين كه همه دنيا عليه نادال شده و تو جملات ما دنبال چيزي ميگردن (ياد مثلث برنامه شيشه اي كه مهران مديري بود افتادم البته نقل به مضمون ميكنم كه ميگفت من 2تا ليوان آب كه ميزارم روي ميز فرداش ميبينم تو سايت ها كلي مطلب زدن كه آقا اين منظور يا فلان منظور داشته در صورتي كه ما يادمون رفته بود اين ليوان ها رو برداريم از صحنه) حالا هم نقل شماست ما ميگيم نادال چكار ميكنه تو خاك يكي مياد ميگه ميخواي نادال رو خراب كني ميگيم خوب فدرر چكار ميكنه باز مياين ميگين نادال ....
از نظر من اين بحث تمام شدست
به قول سعید شما ۳۰۰٪ به هدفتون نمیرسید . لااقل در مورد منم :434:

Afshin
04-13-2010, 05:57 PM
بسه بابا
بسه بابا ...

این حرف دیگه واقعا خجالت آوره
اصلا گیریم که شما درست میگی و فدرر فقط توی 4 تا تورنمنت خوب بازی میکنه
خب همه هم همین کار رو بکنن و نامبر وان بشن ، نه 6 سال فقط 1 سال کامل این کار رو بکنن، همون کاری که تنیسورتون از انجام دادنش عاجز موند و بعد از 11 ماه دوباره سقوط کرد:254:
راجر فدرر اشکال داره یا نداره به خودش مربوطه و ما داریم در مورد تنیس صحبت میکنیم ، و پر واضحه که بهترین تاریخه و از نظر بسیاری کامل ترین و زیبا ترین تنیس رو ارائه میده .
تو میخوای بگی که باخت فدرر در مسترزها بخاطر عدم تواناییشه ولی بحث رو به این جا میکشونی که راجر فقط توی 4 تا تورنمنت شرکت میکنه و میخوای وسط یه بحث دیگه سم پاشی کنی ، کاری که همیشه انجام دادی ، درست مثل کاری که تو ست ست کردی ، و بعد از قهرمانی راجر اومدی و گفتی چرا راجر اسم رافا رو نیوورد :251:
جمع بندی : راجر فقط 4 تا تورنمنت رو میتونه خوب بازی کنه ، ما که مشکلی نداریم ، 16 تا اسلم برده ، نامبر وان هم که هست ، مسترز ها رو هم که یکی دیگه ببره با اگسی برابر میشه . حالا اگه شما مشکل خاصی با این موضوع داری ، یا ناراحت میشی که راجر فقط با بازی توی 4 تا تورنمنت نامبر وان میشه و رافا با بازی توی 20 تورنمنت نامبر 4 میشه ، میتونی این موضوع رو با تونی یا خود رافا در میون بذاری تا اونا هم کاری مشابه کار فدرر بکنن شاید فرجی بشه و دوباره نامبر وانی رو پس بگیره !

Mohammad Reza
04-13-2010, 06:32 PM
تو اين تايپك ثبات بحثي وجود نداره و همه در مورد بحث هاي متفاوتي صحبت ميكنن.راجر باز هم ميگم كه براي مسترز تلاش ميكنه..برنامه او براي امسال بهترين برنامه است.روجر سنش بالا رفته انتظار داريد در همه مسترز ها با فشار بالا بازي كنه!اون مطمئنن تلاش خودش و ميكنه تا بتونه بهترين عملكرد و داشته باشه.شما اگه در هر مسترز بعد از شكست روجر صورت او رو ببينيد معلومه كه ميخواد گريه كنه ولي جلو خودش و ميگيره و ناراحتي در ميميك روجر نمايانه.حالا ما باز بحث ميكنيم روجر فقط تو 4گرنداسلم موفقه و مسترز ضعيفه..روجر دو چهره داره و روجر شخصيت مخربيه!
بابا رافا شما 23سال سن داره،روجر ما 28 سال سن..افتخارات روجر كجا رافا كجا!!معلومه با خيال راحت تر بازي ميكنه،معلومه رافا روش فشاره،اگه اين تورنمنت و نبره رافا فلان ميشه اگه اون و نبره واويلا ميشه اگه رولند و نگيره ديگه هيچ!!!ولي روجر چي اگه ببازه چيزي از ارزش هاش كم نميشه،همون قدر كه احترام داشته واسش باقي ميمونه.
بعضي وقتا يه جملاتي ميبينم از بعضي بچه ها كه تعجبم ميگيره!بعضي ها ديگه ميان سبك بازي راجر،قهرماني هاي راجر،سرويس،فورهند و بكهند و... او رو زير سوال ميبرن. آخه بيايم انصاف داشته باشيم..بابا راجر شخصيت بزرگيه،اگه واسه بعضي ايراني هاي تو اين سايت اينجور نيست ولي واسه اكثر مردم جهان اينجوره.
من نميگم نادال شخصيت بدي داره و بد بازي ميكنه و فلان..ميگم رافا نادال روش فشاره،شرايط راجر و نداره..ممكنه با باختش تو هر تورنمنتي تخريب بشه.بايد تلاشش و بيشتر بكنه نه به هر قيمتي..نه طوري كه فشار بياد رو زانوش و بدتر از قبل بشه.بياد 3تا تورنمنت هاي خاكي رو بگيره و بعدش مث سال قبل مصدوم بشه.

Mohammad
04-13-2010, 07:08 PM
خیلی عذرخواهی میکنم که اینو میگم، ولی متاسفم اصلا شما موضوع رو نمیگیرید،
اخه چی بگم، شما همه مصاحبه های اسطورتون رو نمیخونید فقط میاید هی حرف میزنید، بسه خستم کردید،
یا یه ذره آبجکتیو حرف بزنید یا نزنید، وقت منم نگرید ترم 11 ی.

اهان من نمفهم انگیره نداشتن یعنی چی، تو میفهمی؟ :251: اقا من از خودم حرف نمیزنم مصاحبه های خودش رو میخونم، اگه من بحث بست او فایو رو میگم، از خودم نمیگم، از رو مصاحبه هاش میگم، اهان یادم نبود شما اصلا مصاحبه نمیخونید، فقط میای اره برقیت رو روشن میکنی 20 خط کرپ پر میکنی میری.
حرفی باقی نمیمونه وقتی جوری از بنی بشر تعریف میکنی که تو گویی داری از یه موجود فرازمینی حرف میزنی، اگه فلان کنه، هیچ کس فلانم نمیشه و ....
در فقر لاجیکی که اسیرش هستید و تا با این دید به تنیس نگاه نمیکنید که بقیه تنیس بازها هم آدم هستند و همونطور که اونا میبازن راجر هم میتونه به دلایلی کاملا تنیسی ببازه نه چیز دیگه

اگه راجر بالاترین سطح تنیسش رو ارائه بده،کوالیتی حریفانش اصلا مهم نیست،حالا اگه این رو توهینی بزرگ میبینی،اعتراف میکنم دارم توهین میکنم.
این حرفا واقعا خنده داره، آدم یاد مدح مداح ها میوفته، بابا یه ذره به جای کل کل بشینید تنیس نگاه کنید، بیاد رو زمین، واقع بین باشید، بزرگ شید
توصیه میکنم تنیس نگاه نکنید وقتتون رو بیخودی تلف میکنید، بعدا سر خورده میشید.
...........................................................................................................................

مهرداد جان تکرار واضحات نمیکنم، همونطور که خودتون تو پستهایی که نقل قول کردم گفته بودید، قصد و غرضتون رو نشون دادید نیازی به توضیح اضافه نیست، وقتی خودتون میگید با توجه به سطح دو تنیس باز باید فلان کنیم؟ شما بگو من کجای لیوان رو نگاه کنم؟! شما چیزی تو لیوان بریز بنده فقط همون رو میبینم، تشتتون خیلی وقته از بوم افتاده، محتوایی توش نمونده.

تکرار میکنم، تاپیک اول شما کاملا جالب و منطقی بود، بنده در مورد خودم حرف میزنم، هیچ ایرادی بهش نداشتم، این تاپیک شما در آستانه یه مسترز کاملا غیر منطقی بود، خب اگه میخواستی بزنی چرا نزدی راجر به نظر شما چندتا مسترز میبره؟ چرا گرنداسلم؟

دعوت میکنم شما رو با هم رو راست باشیم.

اصلا گیریم که شما درست میگی و فدرر فقط توی 4 تا تورنمنت خوب بازی میکنه افشین جان بابا اول پستها رو بخون بعدا جواب بده باشه عزیزم؟

من غلط بکنم راجر فقط 4 تا رو خوب بازی میکنه بقیه رو نه، دقیقا دارم برعکس میگم،
حرف من یه چیز بود که خیلی واضحه، نیاید وقتی راجر میبازه بگید راجر خودش نخواست ببره، انگیزه نداره، نیاید موقع مسترز درباره گرنداسلم نظرسنجی بزارید به این دلیل که که راجر سطحش از مسترز بالاتره. آخه یعنی چی؟

واضح تر بلد نیستم به خرد!

msh13792
04-13-2010, 07:30 PM
مهرداد جان تکرار واضحات نمیکنم، همونطور که خودتون تو پستهایی که نقل قول کردم گفته بودید، قصد و غرضتون رو نشون دادید نیازی به توضیح اضافه نیست، وقتی خودتون میگید با توجه به سطح دو تنیس باز باید فلان کنیم؟ شما بگو من کجای لیوان رو نگاه کنم؟! شما چیزی تو لیوان بریز بنده فقط همون رو میبینم، تشتتون خیلی وقته از بوم افتاده، محتوایی توش نمونده.

تکرار میکنم، تاپیک اول شما کاملا جالب و منطقی بود، بنده در مورد خودم حرف میزنم، هیچ ایرادی بهش نداشتم، این تاپیک شما در آستانه یه مسترز کاملا غیر منطقی بود، خب اگه میخواستی بزنی چرا نزدی راجر به نظر شما چندتا مسترز میبره؟ چرا گرنداسلم؟

من رو راستم با همه بازم ميگم و مشخص هم هست چرا تاپيك رو زدم بخاطر صحبت هاي آقاي پاور بود و نه تخريب نادال
وقي ايشون اينطوري صحبت ميكنه من لازم بود كه جوابي بدم كه در حد همون باشه

Afshin
04-13-2010, 08:09 PM
اخه چی بگم، شما همه مصاحبه های اسطورتون رو نمیخونید فقط میاید هی حرف میزنید، بسه خستم کردید،
یا یه ذره آبجکتیو حرف بزنید یا نزنید، وقت منم نگرید ترم 11 ی.

اهان من نمفهم انگیره نداشتن یعنی چی، تو میفهمی؟ :251: اقا من از خودم حرف نمیزنم مصاحبه های خودش رو میخونم، اگه من بحث بست او فایو رو میگم، از خودم نمیگم، از رو مصاحبه هاش میگم، اهان یادم نبود شما اصلا مصاحبه نمیخونید، فقط میای اره برقیت رو روشن میکنی 20 خط کرپ پر میکنی میری.
حرفی باقی نمیمونه وقتی جوری از بنی بشر تعریف میکنی که تو گویی داری از یه موجود فرازمینی حرف میزنی، اگه فلان کنه، هیچ کس فلانم نمیشه و ....
در فقر لاجیکی که اسیرش هستید و تا با این دید به تنیس نگاه نمیکنید که بقیه تنیس بازها هم آدم هستند و همونطور که اونا میبازن راجر هم میتونه به دلایلی کاملا تنیسی ببازه نه چیز دیگه
این حرفا واقعا خنده داره، آدم یاد مدح مداح ها میوفته، بابا یه ذره به جای کل کل بشینید تنیس نگاه کنید، بیاد رو زمین، واقع بین باشید، بزرگ شید
توصیه میکنم تنیس نگاه نکنید وقتتون رو بیخودی تلف میکنید، بعدا سر خورده میشید.
...........................................................................................................................

افشین جان بابا اول پستها رو بخون بعدا جواب بده باشه عزیزم؟

من غلط بکنم راجر فقط 4 تا رو خوب بازی میکنه بقیه رو نه، دقیقا دارم برعکس میگم،
حرف من یه چیز بود که خیلی واضحه، نیاید وقتی راجر میبازه بگید راجر خودش نخواست ببره، انگیزه نداره، نیاید موقع مسترز درباره گرنداسلم نظرسنجی بزارید به این دلیل که که راجر سطحش از مسترز بالاتره. آخه یعنی چی؟

واضح تر بلد نیستم به خرد!
آقا جون من که میگم ، مسترز واسش مهمه ، از میامی و ایندین ولز و چندین مسترز دیگه هم در همین سال گذشته مثال زدم که بسیار هم از باخت خودش ناراحت شده و براش مهم بود که بازی رو ببره . بعد بازی با بردیچ نگفتم که میخواست ببره ولی نتونست ؟!!
ولی خب اینم میگم که حاضر نیست مسترز رو فدای گرند اسلم بکنه ، چون میدونه دیگه بدنش توان سابق رو نداره دیگه نمیتونه همه ی تورنمنت ها رو با تمام قوا بازی کنه ، خواه خودش بخواد و خواه نخواد .
در ضمن کسی مجبورت نکرده که ، اگه ترم 11 هستی و وقت نداری ، وقت خودتو تلف نکن و جواب ما رو نده . اگه هم واست مهمه که جواب بدی پس کمبود وقتت رو به رخمون نکش . منم ترم آخرم و خدا تا پروژه و کوفت و زهر مار رو سرم خراب شده ولی چون علاقه دارم ، میام تو سایت و از این که با هم بحث و تبادل نظر کنیم لذت میبرم ، دوست دارم نظر خودمو بگم و نظرات مخالف رو هم بخونم . منتی هم در کار نیست ، بلکه خیلی خوشحالم از این وضعیت و این که میتونم در مورد ورزش مورد علاقه ام بحث و گفتگو کنم .

در مورد قسمت دوم که های لایت کردم : حواست باشه که خدایی نکرده چنین غلطی نکنی :434:

Mohammad
04-13-2010, 08:51 PM
افشين پارادوكس، داداش ببين درست فهميدم، راجر مسترزها رو ميخواد ببره، ببازه هم خيلي ناراحت ميشه، راكتم تو مسترز ميشكونه نه گرنداسلم، به مچ پوينت هم ميرسه تو مسترز، هميشه هم افرت لس بازي ميكنه، بعد يهو ناخودگاه بي انگيزه ميشه ميبازه!!! :shame: حريفش هم دسته كلنگ تشريف داره.
واقعا چه جوريه كه مسترز رو فداي گرنداسلم نميكنه ولي هنوز از باختش به سونگا تو مونترال ناراحته؟!
تناقض تا چه حد؟
يا ميخواسته برديچ رو ببره يا نه، ناخودگاه فدا نميكنه، چه صيغه اي؟
ار يه طرف ميخواي خودتو منطقي جلوه بدي كه اره جلوي برديچ ميخواست ببره ولي نتونست، بعد دو خط بعد ميگي ناخودگاه و بقيه ماجرا؟!
راجر توان بدني نداره؟!
آبجكتيو و در راستاي تاپيك حرف بزنيد، منم دوست دارم بحث كنم ولي نه بي ربط و پست نخونده همينجوري حرف بزنيم نه خودمونم نفهميم چي گفتيم چي نگفتيم!

Afshin
04-13-2010, 09:01 PM
افشين پارادوكس، داداش ببين درست فهميدم، راجر مسترزها رو ميخواد ببره، ببازه هم خيلي ناراحت ميشه، راكتم تو مسترز ميشكونه نه گرنداسلم، به مچ پوينت هم ميرسه تو مسترز، هميشه هم افرت لس بازي ميكنه، بعد يهو ناخودگاه بي انگيزه ميشه ميبازه!!! :shame: حريفش هم دسته كلنگ تشريف داره.
واقعا چه جوريه كه مسترز رو فداي گرنداسلم نميكنه ولي هنوز از باختش به سونگا تو مونترال ناراحته؟!
تناقض تا چه حد؟
يا ميخواسته برديچ رو ببره يا نه، ناخودگاه فدا نميكنه، چه صيغه اي؟
ار يه طرف ميخواي خودتو منطقي جلوه بدي كه اره جلوي برديچ ميخواست ببره ولي نتونست، بعد دو خط بعد ميگي ناخودگاه و بقيه ماجرا؟!
راجر توان بدني نداره؟!
آبجكتيو و در راستاي تاپيك حرف بزنيد، منم دوست دارم بحث كنم ولي نه بي ربط و پست نخونده همينجوري حرف بزنيم نه خودمونم نفهميم چي گفتيم چي نگفتيم!
خب دیگه ، وقتی خودتو به خواب زدی نمیشه بیدارت کرد .
من وقتی میگم مسترز رو فدای گرند اسلم میکنه به این معنی نیست که میاد تو مسترز و تا مچ پوینت پیش میره و یهو میگه خب بیخیال ، دیگه میبازم .
اصولا وقتی میاد توی یه تورنمنت یعنی میخواد قهرمان شه .
ولی مثلا شانگهای پارسال رو پیچوند ، یا مونت کارلوی امسال و دبی رو شرکت نکرد .
این منظور حرف منه ، تو نمیخوای بفهمی دیگه مشکل خودته ..
همین چیزاست که باعث میشه یه نفر تو سن 29 سالگی هنوز هم در سطح اول تنیس باشه و نامبر وان این رشته باشه و هنوز هم کسب افتخار کنه .

Mohammad
04-13-2010, 09:15 PM
عه عه حرفت رو عوض نكن، من كجاي اين تاپيك از شركت نكردن در تورنمتها حرف زدم؟ اي بابا تو ديگه هستي،
مطمئني همه پستها رو خوندي؟! حداقل پست هم حزبي هاتو رو بخون، هيچكدوم حرفي از شركت نكردن در تورنمنت نزدن، اصلا بحث سر اون نبود تو چه جوري به اينجا رسيدي، خودتم بعيد ميدونم بدوني!!!
همه از نداشتن انگيره در تورنمنتهايي كه باخته گفتن، نه از اينكه چرا شانگهاي رو پيچوند!! چرا مونته كارلو رو نيومد!!!

Afshin
04-13-2010, 09:25 PM
عه عه حرفت رو عوض نكن، من كجاي اين تاپيك از شركت نكردن در تورنمتها حرف زدم؟ اي بابا تو ديگه هستي،
مطمئني همه پستها رو خوندي؟! حداقل پست هم حزبي هاتو رو بخون، هيچكدوم حرفي از شركت نكردن در تورنمنت نزدن، اصلا بحث سر اون نبود تو چه جوري به اينجا رسيدي، خودتم بعيد ميدونم بدوني!!!
همه از نداشتن انگيره در تورنمنتهايي كه باخته گفتن، نه از اينكه چرا شانگهاي رو پيچوند!! چرا مونته كارلو رو نيومد!!!
اولا که پارادوکس تویی !
از یه طرف میگی حرفت رو عوض نکن ، از یه طرف میگی حرف هم حزبی هات ؟
آخر نفهمیدم حرف خودمو عوض کردم یا حرف هم حزبی هامو ؟
من کی گفتم به بگدتیس یا بردیچ باخت چون انگیزه نداشت ؟
من کی گفتم تا مچ پوینت میره و بعدش بیخیال میشه ؟
کی گفتم که تو میای و میگی حرفتو عوض نکن .:3t1:
خودت با دقت پست ها رو بخون که این جوری سوتی ندی ، همرو به چشم دشمن رافا میبینی و نمیتونی نویسنده ی پست ها رو از هم تمییز بدی . آخرش هم میشه همین ، از یه طرف من افشینم و از یه طرف دیگه هم حزبی ها م هستم :350:

ولی در مورد بی انگیزه بودن منم موافقم، البته نه هر تورنمنتی ، مثلا تورنمنت دوحه این جوری بود . یا چندین مثال دیگه هم میشه زد . ولی این دو تورنمنت اخیر دیگه معلوم بود میخواد ببره و نتونست . این که راجر برای هر تورنمنتی خودش و پاره پاوره نکنه خیلی هم طبیعیه ، هر بازیکنی همینطوره ، همه ی تورنمنت ها رو با تمام توان بازی نمیکنه ، فقط Level بازیکنا با هم فرق میکنه ، یکی تورنمنت 250 رو مهم نمیدونه و یکی 500 ، این که درک این مساله برای تو اینقدر دشواره منو به تعجب وا داشته !!!

nima_masiha
04-13-2010, 09:44 PM
دوست عزیز قبل از اینکه پست کس دیگه ای رو به استهزا بگیری، سعی کن در مورد اون مقوله خودت اطلاعات کافی داشته باشی. یه نگاه به بریک دون تیبل رنکینگ راجر بنداز و زیرو پوینتر ها رو ملاحظه بکن ، یه 19 اون وسط دیدی زود دویدی اومدی نوشتی؟ باریکلا چه پسری!

در این مورد حق با شماست و من اشتباه کردم ولی خب این چیزی رو عوض نمیکنه، چیزی که لازم بود رو گفتم.

و اما سعی میکنم دیگه تو این بحثا شرکت نکنم و جواب شماها رو ندم چون مثل آب در هاونگ کوبیدن هستش:443:

Saeedzr
04-13-2010, 09:56 PM
1-یا یه ذره آبجکتیو حرف بزنید یا نزنید، وقت منم نگرید ترم 11 ی.

2-اهان من نمفهم انگیره نداشتن یعنی چی، تو میفهمی؟ :251: اقا من از خودم حرف نمیزنم مصاحبه های خودش رو میخونم، 3-اگه من بحث بست او فایو رو میگم، از خودم نمیگم، از رو مصاحبه هاش میگم، اهان یادم نبود شما اصلا مصاحبه نمیخونید، فقط میای اره برقیت رو روشن میکنی 20 خط کرپ پر میکنی میری.
4-حرفی باقی نمیمونه وقتی جوری از بنی بشر تعریف میکنی که تو گویی داری از یه موجود فرازمینی حرف میزنی، اگه فلان کنه، هیچ کس فلانم نمیشه و ....
5-در فقر لاجیکی که اسیرش هستید و تا با این دید به تنیس نگاه نمیکنید که بقیه تنیس بازها هم آدم هستند و همونطور که اونا میبازن راجر هم میتونه به دلایلی کاملا تنیسی ببازه نه چیز دیگه
6-توصیه میکنم تنیس نگاه نکنید وقتتون رو بیخودی تلف میکنید، بعدا سر خورده میشید.

همه شاهد باشین
دوباره کم آورد،زد به جاده خاکی
گیر داد که تنیس نبین که وقتت تلف میشه و ... (منظورش اینه که نمیفهمم،منم ادعایی در این زمینه ندارم)
ممد جان،فقط یادت رفت یه بار دیگه بیای به سبک بازی من گیر بدی
به لباس پوشیدن هم گیر دادی
و غیره

در حالیکه یک کدوم از این موارد رو ندیدی
ببخشید که منم اینو میگم،ولی درکت در همین حده دیگه
خیلی سعی میکنی خودت رو آدمی متفاوت با اونچه هستی نشون بدی،ولی همه بعضی وقتا سوتی میدن دیگه

شاید الان جواب من هم در همون جاده ای که تو رفتی باشه،ولی چاره ای ندارم،مجبور شدم جواب بدم
(تا اینجا از بقیه کاربرا معذرت میخوام که بی مناسبت حرف زدم)

-----------------------------------------------------------------------

حالا میرسیم سر شماره ها:

1-کسی مجبورت نکرده به خزعبلات من (ما) پاسخ بدی

2-معلومه که نمیفهمی،اگه میفهمیدی اینهمه راجع بهش بحث نمیکردی

3-ای بابا،چند بار بگم،مگه کسی بحث بست آو فایو رو رد کرد؟!
اسطوره که بارها گفته،اگه هم نگفته بود بازم من به این موضوع اعتقاد داشتم
شاید من کمتر از تو مصاحبه ها رو بخونم و زیاد خوب یادم نمونه چی رو کجا گفته،ولی به اندازه کافی میخونم

4-بالاترین سطح تنیس راجر فرازمینی هست،کسی هم در اون موقع نمیتونه جلودارش باشه

5-بازم ای بابا،مگه کسی گفت بقیه آدم نیستن؟ کسی گفت راجر به دلایل غیر تنیسی میبازه؟
موضوع اینه که بالاترین سطح تنیس راجر یه سر و گردن از تنیسورهای امروزی بالاتره،شما قبول نکن،اصلا مهم نیست

6-من به توصیه تو در این زمینه نیازی ندارم،پس خودت رو سبک نکن

چه میکنه این اره برقی:rockout:

Mohammad
04-13-2010, 10:02 PM
اولا که پارادوکس تویی !
از یه طرف میگی حرفت رو عوض نکن ، از یه طرف میگی حرف هم حزبی هات ؟
آخر نفهمیدم حرف خودمو عوض کردم یا حرف هم حزبی هامو ؟
من کی گفتم به بگدتیس یا بردیچ باخت چون انگیزه نداشت ؟
من کی گفتم تا مچ پوینت میره و بعدش بیخیال میشه ؟
کی گفتم که تو میای و میگی حرفتو عوض نکن .:3t1:
خودت با دقت پست ها رو بخون که این جوری سوتی ندی ، همرو به چشم دشمن رافا میبینی و نمیتونی نویسنده ی پست ها رو از هم تمییز بدی . آخرش هم میشه همین ، از یه طرف من افشینم و از یه طرف دیگه هم حزبی ها م هستم :350:

ولی در مورد بی انگیزه بودن منم موافقم، البته نه هر تورنمنتی ، مثلا تورنمنت دوحه این جوری بود . یا چندین مثال دیگه هم میشه زد . ولی این دو تورنمنت اخیر دیگه معلوم بود میخواد ببره و نتونست . این که راجر برای هر تورنمنتی خودش و پاره پاوره نکنه خیلی هم طبیعیه ، هر بازیکنی همینطوره ، همه ی تورنمنت ها رو با تمام توان بازی نمیکنه ، فقط Level بازیکنا با هم فرق میکنه ، یکی تورنمنت 250 رو مهم نمیدونه و یکی 500 ، این که درک این مساله برای تو اینقدر دشواره منو به تعجب وا داشته !!!
افشین ضد و نقیض :251: یعنی عاشقتم! :655:
اگه گفتم هم حزبیهات، چون شما از پست هم حزبیهات تشکر کردی، ببخشید یادم نبود شما همتون نه اکثرتون چشم بسته تشکر میکنید، حالا ولشون کن یهو وسط بحث شیرجه زدی، بی ربط به پست من جواب دادی از همون خط اول دقیقا برعکس اونچیزی که من گفته بودم یه سری چیز سرهم کردی، حالا دو قورت و نیمت همه باقیه؟

Mohammad
04-13-2010, 10:06 PM
در این مورد حق با شماست و من اشتباه کردم ولی خب این چیزی رو عوض نمیکنه، چیزی که لازم بود رو گفتم.

و اما سعی میکنم دیگه تو این بحثا شرکت نکنم و جواب شماها رو ندم چون مثل آب در هاونگ کوبیدن هستش:443:
باز خوبه شما آب تو هاونگ میکوبی، زیاد انرژی نمیبری، ما که هر چی میخ میزنیم تو این سنگه نمییره لامسب ضدمیخه :434:

msh13792
04-13-2010, 10:14 PM
بيا باز زدين به خاكي و حالا ما شديم حزبي

محمد جان چرا فكر ميكني همه دنيا عليه رافا حركت ميكنن ؟
اگه اينو بگي تمام مشكلات حل ميشه

Afshin
04-13-2010, 10:18 PM
افشین ضد و نقیض :251: یعنی عاشقتم! :655:
اگه گفتم هم حزبیهات، چون شما از پست هم حزبیهات تشکر کردی، ببخشید یادم نبود شما همتون نه اکثرتون چشم بسته تشکر میکنید، حالا ولشون کن یهو وسط بحث شیرجه زدی، بی ربط به پست من جواب دادی از همون خط اول دقیقا برعکس اونچیزی که من گفته بودم یه سری چیز سرهم کردی، حالا دو قورت و نیمت همه باقیه؟
زرشک
بدهکارم شدیم ، آقا رو باش
حالا که که اینجوره منم میگم راجر خودش خواست که به بردیچ ببازه و از عمد جوری وانمود کرد که بازی واسش مهمه :350:
باید این جوری بگم تا راحت بشی ؟ :434:

Mohammad
04-13-2010, 10:20 PM
بيا باز زدين به خاكي و حالا ما شديم حزبي

محمد جان چرا فكر ميكني همه دنيا عليه رافا حركت ميكنن ؟
اگه اينو بگي تمام مشكلات حل ميشه
مگه حزب بده؟ ما هم حزب رافا هستیم، تازه کلوب مخفی هم داریم :vtongue: برنامه های محرنامه ضد راجری رو هم از اونجا پیریزی میکنیم :350: