PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست کانالهای پخش کننده بازیهای مسترز مونته کارلو

Hatam
04-09-2010, 12:08 PM
لیست کانالهای پخش کننده بازیهای مسترز مونته کارلو

milad28235
04-09-2010, 12:35 PM
ممنون
اما خیلی از کانالهای داخل لیست در داخل کشور، قابل دریافت نیستن

Hatam
04-09-2010, 05:28 PM
ممنون
اما خیلی از کانالهای داخل لیست در داخل کشور، قابل دریافت نیستن

خواهش میکنم آقا میلاد

آره، ولی گفتم همشو بنویسم کامل باشه

nadder
04-14-2010, 10:05 PM
ضمن تشکر از زحمات شما

به نظر بنده ؟! نام کانالهای پخش کننده مسابقات در همان پست معرفی تورنمنت به صورت تکست مثل همیشه بیاد بهتر می باشد چون با دیدن یک پست هم مسابقات معرفی شده و هم کانالهای پخش کننده ولی این جور باید به یک پست دیگه بری تازه باید فایلی رو دانلود کرد وبعدش دید چه کانالهایی پخش دارند

البته با عرض معذرت

Afshin
04-14-2010, 10:19 PM
ضمن تشکر از زحمات شما

به نظر بنده ؟! نام کانالهای پخش کننده مسابقات در همان پست معرفی تورنمنت به صورت تکست مثل همیشه بیاد بهتر می باشد چون با دیدن یک پست هم مسابقات معرفی شده و هم کانالهای پخش کننده ولی این جور باید به یک پست دیگه بری تازه باید فایلی رو دانلود کرد وبعدش دید چه کانالهایی پخش دارند

البته با عرض معذرت
سلام
لیست کانال های پخش کننده در تاپیک معرفی زده شده

اینجا کلیک کنید (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2720)

Hatam
04-14-2010, 10:49 PM
ضمن تشکر از زحمات شما

البته با عرض معذرت

سلام

خواهش میکنم
حق با شماست ولی این تایپیک قبل از ایجاد تایپیک مد نظر شما زده شده