PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟

msh13792
04-08-2010, 11:23 PM
نتيجه همين نظر سنجي در سايت ATP بدين صورت مي باشد تا تاريخ 13/4/2010 ساعت 12:49 :

Rafael Nadal is scheduled to play five tournaments during the European clay swing. How many will he win?

Total Votes: 31866

28% - 1
17% - 2
22% - 3
15% - 4
17% - 5

Monte-Carlo
ATP World Tour Masters 1000 Monte-Carlo Rolex Masters Apr 11 - Apr 19 Monte Carlo Country Club Outdoor Clay S: 56
D: 24 S: W

Barcelona
ATP World Tour 500 Open Sabadell Atlántico Apr 20 - Apr 26 Real Club de Tenis Barcelona Outdoor Clay S: 56

Rome
ATP World Tour Masters 1000 Internazionali BNL d'Italia Apr 27 - May 3 Foro Italico, Rome, Italy Outdoor Clay S: 56

Madrid
ATP World Tour Masters 1000 Mutua Madrileña Madrid Open May 10 - May 17 Madrid, Spain Outdoor Clay S: 56
D: 24 S: F

Roland Garros
Grand Slam Roland Garros May 24 - Jun 7 Stade Roland-Garros, Paris, France Outdoor Clay S: 128
D: 64 S: R16

koury
04-09-2010, 12:01 AM
افشین جان کسی که میگه هیچی نمیبره یا خیلی شوته و از دنیای تنیس پرت، یا خصومت شخصی با رافا داره!!! دیگه رافا اکثر سال های اخیر رو اینطوری بوده و معمولا تا آغاز فصل خاک که زیاد قهرمانی میاره همین نتایج رو با یکی دو تا استثنا میگیره...

Afshin
04-09-2010, 12:03 AM
افشین جان کسی که میگه هیچی نمیبره یا خیلی شوته و از دنیای تنیس پرت، یا خصومت شخصی با رافا داره!!! دیگه رافا اکثر سال های اخیر رو اینطوری بوده و معمولا تا آغاز فصل خاک که زیاد قهرمانی میاره همین نتایج رو با یکی دو تا استثنا میگیره...
خب این نظر شما و منه ، شاید یکی نظرش این باشه ، حتی اگه احتمالش زیر 1 درصد باشه

Mohammad
04-09-2010, 12:05 AM
کوروش جون ناراحت نشو عزیز، چیزی که زیاده تو دنیای تنیس آدم شوته!! یعنی شوت بودن برای کسری از ثانیشونه :254:

Afshin
04-09-2010, 12:14 AM
کوروش جون ناراحت نشو عزیز، چیزی که زیاده تو دنیای تنیس آدم شوته!! یعنی شوت بودن برای کسری از ثانیشونه :254:
یعنی هر کی بگه رافا نمیتونه روی خاک عنوان کسب کنه توی دنیای تنیس شوته ؟! تو از کجا میدونی که حتما 1 تورنمنت رو قهرمان میشه ؟!
وحی الهی بهت نازل میشه ؟!

Saeedzr
04-09-2010, 12:21 AM
همه چیز بستگی به زانوی لعنتی داره

اگه درست باشه که بدون سایه ای از شک رافا هر 5 تا رو میبره

اگه درست نباشه که خوب دیگه کاری نمیشه کرد،بدشانسیه

البته در تورنمنتهای احتمالی که رافا قهرمان میشه زانو مشکلی نداشته،وقتی قهرمان نشه یعنی حتما مشکل داشته دیگه
ببخشید برعکس گفتم:P یه چیزی شبیه کفر گفتم اصلا
تصحیح میکنم:
در تورنمنتهایی که رافا زانوش مشکل نداشته باشه قهرمان میشه
اونایی که زانوش مشکل داشته باشه قهرمان نمیشه

این درد زانو هم که مثل حوادث غیر مترقبه هست:P

Mohammad
04-09-2010, 12:24 AM
یعنی هر کی بگه رافا نمیتونه روی خاک عنوان کسب کنه توی دنیای تنیس شوته ؟! تو از کجا میدونی که حتما 1 تورنمنت رو قهرمان میشه ؟!
وحی الهی بهت نازل میشه ؟!
بله عرض کردم، چیزی فراتر از شوته. هر کی هم به این مسئله شک داشته باشه اون هم سردسته شوتها هستش.
ضمنا اگه تو تورنمنتها شرکت کنه ها، اگه همین فردا زبونم لال تو مونتکارلو، مصدوم بشه و تورنمنتهای بعدی رو اصلا شرکت نکنه، این تاپیک دیگه بلاموضوع هستش.

Afshin
04-09-2010, 12:29 AM
بله عرض کردم، چیزی فراتر از شوته. هر کی هم به این مسئله شک داشته باشه اون هم سردسته شوتها هستش.
ضمنا اگه تو تورنمنتها شرکت کنه ها، اگه همین فردا زبونم لال تو مونتکارلو، مصدوم بشه و تورنمنتهای بعدی رو اصلا شرکت نکنه، این تاپیک دیگه بلاموضوع هستش.
خب از نظر اون شخص هم تو سر دسته ی شوتهایی !
من خیال کردم منطقی یا برهانی پشت حرفات هست
میخواستم بگم از اون فرشته ای که الهامات الهی رو برات میاره یه عکس برامون بگیری !!!

Mohammad
04-09-2010, 12:35 AM
میخواستم بگم از اون فرشته ای که الهامات الهی رو برات میاره یه عکس برامون بگیری !!!
خب ناراحتی نداره، یه چند ماه صبر میکنیم ببینم کی شوته، کی شوت نیست.
بله که حرف من همش منطقه، عملکرد رافا تو سالهای گذشته روی خاک و پرفورمنسش در این دو مسترز اخیر رو هارد و پیشرفت بازیش، خود گواهی بر این مدعای به غایت آشکاره. هر چند این ادعا نیست، مثال خورشید وسط آسمونه!!

Afshin
04-09-2010, 12:41 AM
خب ناراحتی نداره، یه چند ماه صبر میکنیم ببینم کی شوته، کی شوت نیست.
بله که حرف من همش منطقه، عملکرد رافا تو سالهای گذشته روی خاک و پرفورمنسش در این دو مسترز اخیر رو هارد و پیشرفت بازیش، خود گواهی بر این مدعای به غایت آشکاره. هر چند این ادعا نیست، مثال خورشید وسط آسمونه!!
حتی اگه رافا قهرمان بشه تو حق نداری بگی اون طرف شوته ، اونم یه سری دلایل داره
اونم میگه رافا 10 ماهه فقط یه نفر از تاپ تن رو تونسته ببره
اونم میگه دیگه زانوش مثل سالهای قبل جواب نمیده
اونم میگه رافا مثل سالهای قبل فول کانفیدنت نیست
اونم میگه دیگه Aura ی سالهای قبل رو نداره
و خیلی چیزای دیگه

Mohammad
04-09-2010, 01:11 AM
نخیر حق دارم بگم، اگه کوانتتی هم بالا باشه، بدجورم میگم.
اون چهار خطی هم که ردیف کردی، اصلا درست نیست چون قسمت اعظمش روی هارد بوده، وانگهی مجموعا در حد یه مدعی نبوده ولی خیلی بد هم نبوده، یه مادرید و رولند هم که دقیقا شروع مصدومیتش بودن. تو دیویس هم که دیدی زد دهن بردیچ رو صاف کرد. ببین صحبت از یه تورنمنت نیست، داریم از 5 تا تورنمنت حرف میزنیم، آره یکی بود هر اتفاقی میتونیست بیوفته، یه نگاه به رزومه بنداز بعد عرق شرم از جبین پاک کن.

Afshin
04-09-2010, 01:16 AM
نخیر حق دارم بگم، اگه کوانتتی هم بالا باشه، بدجورم میگم.
اون چهار خطی هم که ردیف کردی، اصلا درست نیست چون قسمت اعظمش روی هارد بوده، وانگهی مجموعا در حد یه مدعی نبوده ولی خیلی بد هم نبوده، یه مادرید و رولند هم که دقیقا شروع مصدومیتش بودن. تو دیویس هم که دیدی زد دهن بردیچ رو صاف کرد.
یه مورد رو فراموش کردی ، بعد از 4 سال این اولین باره که رافا درحالی فصل خاک رو شروع میکنه که سال قبلش خیلی خوب نبوده
همه میدونن زانوش داغونه و دیگه نمیتونه مثل سالهای قبل فشار بیاره
از نظر روانی شرایط با پارسال خیلی فرق میکنه
شاید بتونه با باختهای روی هاردش کنار بیاد ، ولی باخت پارسالش توی فرنچ هنوز تحت تاثیر قرارش میده
هم بازیکنای دیگه فهمیدن میتونن رافا رو روی خاک ببرن ، هم این که میدونه اگه امسال هم روی خاک خوب کار نکنه دیگه همه ازش نا امید میشن

BABAK
04-09-2010, 07:01 AM
فصل رس شروع شد و نادالیا از سوراخ موش بیرون اومدن خیلی خوشحالم:655::655:

1omid1367
04-09-2010, 08:47 AM
دوستان به این سایت یه سری بزنید خیلی خوبه
www.tennis-warehouse.com

Mohammad Reza
04-09-2010, 09:23 AM
به نظر من رافا نادال در دو تورنمنت قهرمان ميشه.البته نظر شخصي خودمه شايدم بعد ها خيلي ها بهش برسن.:655:

Mohammad
04-09-2010, 11:14 AM
فصل رس شروع شد و نادالیا از سوراخ موش بیرون اومدن خیلی خوشحالم:655::655:
مثل اينكه شما حافظه ات در حد پلانگتوته، بنده و خيلي از طرفداراري رافا هميشه و در سخت ترين تورنمنتهاي ممكن براي رافا، ازش حمايت كرده، ميكنيم و خواهيم كرد!!

ღஜGran Rafaஜღ
04-09-2010, 11:18 AM
مثل اينكه شما حافظه ات در حد پلانگتوت، بنده و خيلي از طرفداراري رافا هميشه و در سخت ترين تورنمنتهاي ممكن براي رافا، ازش حمايت كرده، ميكنيم و خواهيم كرد!!

من که میگم رافا چهار تورنمت رو میبره!

Mohammad
04-09-2010, 11:20 AM
یه مورد رو فراموش کردی ، بعد از 4 سال این اولین باره که رافا درحالی فصل خاک رو شروع میکنه که سال قبلش خیلی خوب نبوده
شاید بتونه با باختهای روی هاردش کنار بیاد ، ولی باخت پارسالش توی فرنچ هنوز تحت تاثیر قرارش میده
هم بازیکنای دیگه فهمیدن میتونن رافا رو روی خاک ببرن ، هم این که میدونه اگه امسال هم روی خاک خوب کار نکنه دیگه همه ازش نا امید میشن
هيچي رو فراموش نكردم، عملكرد رافا پارسال روي خاك عالي بود، باختش در مادريد و رولند هم كه دليلش مشخصه و اونرو اصلا به حساب عملكرد نميشه گذاشت، اقا جون شما داري حرف از هيچي نبردن ميزني ديگه، يه ذره صبركن ديگه تا از شوتهاي سايت رونمايي بشه. اقايون حالا از اكسپرتهاي ATP هم اكسپرت تر شدن!!

Afshin
04-09-2010, 11:27 AM
هيچي رو فراموش نكردم، عملكرد رافا پارسال روي خاك عالي بود، باختش در مادريد و رولند هم كه دليلش مشخصه و اونرو اصلا به حساب عملكرد نميشه گذاشت، اقا جون شما داري حرف از هيچي نبردن ميزني ديگه، يه ذره صبركن ديگه تا از شوتهاي سايت رونمايي بشه. اقايون حالا از اكسپرتهاي ATP هم اكسپرت تر شدن!!
من نمیگم هیچی نمیبره ، خودم هم گفتم به نظرم یکی یا دوتا میبره
ولی دلیل نمیشه اگه یکی گفت رافا هیچی نمیبره تو بگی شوته !
بالاخره یه استدلالی داره واسه حرفی که میزنه و باید براش احترام قائل شد . وگرنه مرض که نداریم نظر سنجی بذاریم ، هر کی خودش و نظر خودش رو قبول داره (البته اگه قبول نداشته باشه دیگه واقعا شوته :251:)
از نظر منم اون اکسپرتی که میگه رافا 5 تا تایتل میبره خیلی خیلی شوته !این جوری خوبه ؟ :434:

Alireza Murray
04-09-2010, 12:39 PM
عذر میخوام از اینکه این سوالی که میپرسم خارج از موضوع این تاپیک هست
امکانش هست بفرمایین که : چرا ماری اصلا در کلی خوب بازی نمیکنه و تا حالا در کلی قهرمان نشده:182:؟

Saeedzr
04-09-2010, 12:51 PM
اونجایی رو که قرمز کردم میخوای بگی مصدومیت؟!

رافا سال قبل چند بازی نزدیک روی خاک با نواک هم داشت که سابقه نداشته
البته اون بازیها رو برده،وگرنه مثل الان میگفتین که عملکردش عالی بوده ولی مصدومیت اجازه نداده.

نمیدونم چرا نمیفهمید رافایی که مصدوم هم نباشه امکان داره ببازه:379:

milad28235
04-09-2010, 12:56 PM
عذر میخوام از اینکه این سوالی که میپرسم خارج از موضوع این تاپیک هست
امکانش هست بفرمایین که : چرا ماری اصلا در کلی خوب بازی نمیکنه و تا حالا در کلی قهرمان نشده:182:؟

زمینهای خاک رس High Bounce هستن و خیلی از مولفه های بازی موری در این زمینها فلج می شه
وقتی توپ خیلی بیش از حد بلند می شه، موری نمی تونه اون بکهندها و فورهندهای همیشگیش رو بزنه و کنترل توپ توی زمین براش مشکله

msh13792
04-09-2010, 01:11 PM
الان داشتم نگاهي به نظر سنجي ميكردم واسم جالب بود
5نفر از 14 نفر گفتند نادال هر 5 تورنمنت رو ميبره
اين نشان از تعصب زياد داره
كه هرچند 2نفر هم گفتند هيچ تورنمنت
اما از نظر احتمال و منطق هر دو اين نظرات خيلي عجيب و غير ممكن ميرسه
خوبه كه نظر هامون رو به واقع گرايي برسونيم و نه تعصب صرف

milad28235
04-09-2010, 01:11 PM

:254::254:

اینجا رو ببینید
این آقا با ادعای روشن فکریش، حال همه رو تاحالا به هم زده:3t1:
اونوقت نمی تونه نظر مخالف رو تحمل کنه و می گه هر کسی بگه 0 تورنمنت، شوته

اونم در مورد موضوعی که در رابطه با آینده س و کسی اطلاعی از آینده نداره

یکی از آشکار ترین علائم روشن فکری، اینه که آدم به نظرات بقیه احترام بذاره، درسته؟

شوت اون آقایی هستش که وقتی رافا حذف شده بود از استرالیا، اومده بود می گفت رافا قهرمانه

شوت اون آقایی هستش که آمار تعداد مسترزهای برده شده توسط اسطوره رو نمی دونست و تصور می کرد هم اندازه یا کمتر از تنیسور چپر چلاغ خودشونه :254:

milad28235
04-09-2010, 01:36 PM
یه مادرید و رولند هم که دقیقا شروع مصدومیتش بودن.

تو غلط کردی که گفتی
انگار با دسته کورها طرفن :254:

باخت توی مادرید و رولند رو هم به مصدومیت ربط دادن :251:

آره، اصلا کل باختهای رافا از بدو تولدش بخاطر مصدومیت بوده
دست از سرمون بردارید :1062:

koury
04-09-2010, 01:44 PM
اونجایی رو که قرمز کردم میخوای بگی مصدومیت؟!

رافا سال قبل چند بازی نزدیک روی خاک با نواک هم داشت که سابقه نداشته
البته اون بازیها رو برده،وگرنه مثل الان میگفتین که عملکردش عالی بوده ولی مصدومیت اجازه نداده.

نمیدونم چرا نمیفهمید رافایی که مصدوم هم نباشه امکان داره ببازه:379:

سعید جان اگه پارسال مادرید رو بطور کامل تعقیب میکردی الان این حرف رو نمیزدی،
رافا تو نیمه نهائی با نواک که بازیش بیش از 4 ساعت طول کشید بازی کرد و بازی هم حدود ساعت 8/30 شب بوقت محلی تموم شد!! رافا اولا بشدت خسته بود و از اونجائی که Physical-wise هم خاک رس طاقت فرسا ترین سرفیس هست و زمان زیادی برای ریکاوری تا فینال نداشت نتونست خستگی رو برطرف کنه و بازی فینال اصلا اون رافای نیمه نهائی نبود!! که بعدا دوستان میان بحث ارتفاع از دریا و اینجور چیزا رو پیش میکشن که اون هم تاثیر داشته ولی خستگی بیش از حد مربوط به بازی نیمه نهائی دلیل اصلی عدم آمادگی رافا تو فینال بود نه مصدومیت.

تو رولند گروس هم با اینکه مصدوم بود ولی ما فرض میگیریم مصدوم نبود و باخت!! حالا جرم که نکرده خودش هم بعد از بازی گفت قرار نبود تا آخر عمرم رولند گروس رو ببرم :350:

koury
04-09-2010, 01:49 PM

هیچ کس نفهمیده که میتونه رافا رو ببره و رافا هم تو دیویس کاپ نشون داد همچنان روی خاک حرف اول رو میزنه...اگه به این سادگی که شما میگی بود که بردیش چطور نتونست برای رافا شاخ بشه؟؟

ضمنا رافا سال پیش از 5 تورنمنتی که شرکت کرد 3 تاش رو قهرمان شد و اگه به این عملکرد میگین نه چندان خوب دیگه مشکل از جای دیگس!! رافا سال 2007 هم یه باخت داشت پس اونم خیلی خوب نبوده لابد؟؟!

اینم بگم رافا با باخت هاش روی کلی بخوبی کنار اومده و امسال هم باید یه رکورد و یه Streak جدید رو آغاز کنه... بقول خود فدرر همچنان بهترین تنیسور خاکباز خود رافا هست و اگه در این شک دارید میتونید تا پایان فصل کلی صبر کنید تا شکتون برطرف بشه :443:

koury
04-09-2010, 01:53 PM
حتی اگه رافا قهرمان بشه تو حق نداری بگی اون طرف شوته ، اونم یه سری دلایل داره
اونم میگه رافا 10 ماهه فقط یه نفر از تاپ تن رو تونسته ببره
اونم میگه دیگه زانوش مثل سالهای قبل جواب نمیده
اونم میگه رافا مثل سالهای قبل فول کانفیدنت نیست
اونم میگه دیگه Aura ی سالهای قبل رو نداره
و خیلی چیزای دیگه

تو که میگی معتقدی رافا یکی دو تا تایتل میاره،
چطور از ادله های اون شخصی که میگه هیچی نمیبره باخبری؟؟
خوب اگه خودت اعتقاد داری رافا هیچی نمیبره بیا مثل یه مرد بگو دیگه برا چی از شخص ثالث غایب(!!!) مایه میزاری داداش من؟؟ :254:
دلایلی هم که گفتی همش کذبه، بحث رافا روی خاک رس با بحث هر بازیکن دیگری بر روی هر سرفیسی فرق داره!! اینکه رافا 9/5 ماه هیچ تاپ تنی رو روی هارد نبرده ربطی به اینکه نمیتونه روی خاک هم ببره نداره!!
در ضمن رافا کانفیدنسش رو همه ساله با بردن روی خاک بدست میاره نمونه ی بارزش هم 2008 بود!!

koury
04-09-2010, 01:55 PM

این حرف شما مثل این میمونه که ما طرفداران رافا بگیم شما طرفداران فدرر شوتین و تنیسورتون هم هیچی نیست، با این توضیح که فدرر تاکنون بهترین تنیسور تاریخه!!! :254::254:

Mohammad
04-09-2010, 02:01 PM
:254::254:

اینجا رو ببینید
این آقا با ادعای روشن فکریش، حال همه رو تاحالا به هم زده:3t1:
اونوقت نمی تونه نظر مخالف رو تحمل کنه و می گه هر کسی بگه 0 تورنمنت، شوته

اونم در مورد موضوعی که در رابطه با آینده س و کسی اطلاعی از آینده نداره

یکی از آشکار ترین علائم روشن فکری، اینه که آدم به نظرات بقیه احترام بذاره، درسته؟

شوت اون آقایی هستش که وقتی رافا حذف شده بود از استرالیا، اومده بود می گفت رافا قهرمانه

شوت اون آقایی هستش که آمار تعداد مسترزهای برده شده توسط اسطوره رو نمی دونست و تصور می کرد هم اندازه یا کمتر از تنیسور چپر چلاغ خودشونه :254:

اولا هر نظری قابل احترام نیست، بعضی از نظرات اصلا به کلی پرت هستند، و هر کی ازشون حمایت کنه معلومه خودش هم پرت و شوت تشریف داره!! :254: و تا میشه باید بهشون خندید!! :251:
من که بعد از حذف رافا نگفتم قهرمانه، در مورد امارها هم الانشم باز نمیدونم کی چند تا برده، هیچ وقت هم برام مهم نیست، صد سال سیاه دیگه هم واسم مهم نیست، ولی وقتی تنیس نیگاه میکنم اینقدر شوت نیستم که بگم برای زدن اسلایس به زیر توپ نمیزن یه جای دیگه میزنن :254::254:

Mohammad
04-09-2010, 02:11 PM
تو غلط کردی که گفتی
انگار با دسته کورها طرفن :254:

باخت توی مادرید و رولند رو هم به مصدومیت ربط دادن :251:

آره، اصلا کل باختهای رافا از بدو تولدش بخاطر مصدومیت بوده
دست از سرمون بردارید :1062:

اولا کی با تو کار داشت میای بیخودی خودتو اینوالو میکنی بچه جون؟!

اصولا این دو اصل زیر 100 در 100 در خاک درست هستند.

1. رافا هیچ تورنمنتی رو در خاک نمیبازه مگه اینکه، مصدوم باشه و یا اگزاستد!
2. اخلاف رافا بر روی خاک با بقیه بازیکنای پشت سرش بسیار زیاده، در سطوح دیگه همچین اخلافی بین بازیکنا نیست.

milad28235
04-09-2010, 02:13 PM
رافا تو نیمه نهائی با نواک که بازیش بیش از 4 ساعت طول کشید بازی کرد و بازی هم حدود ساعت 8/30 شب بوقت محلی تموم شد!! رافا اولا بشدت خسته بود و از اونجائی که Physical-wise هم خاک رس طاقت فرسا ترین سرفیس هست و زمان زیادی برای ریکاوری تا فینال نداشت نتونست خستگی رو برطرف کنه و بازی فینال اصلا اون رافای نیمه نهائی نبود!! که بعدا دوستان میان بحث ارتفاع از دریا و اینجور چیزا رو پیش میکشن که اون هم تاثیر داشته ولی خستگی بیش از حد مربوط به بازی نیمه نهائی دلیل اصلی عدم آمادگی رافا تو فینال بود نه مصدومیت.

تو رولند گروس هم با اینکه مصدوم بود ولی ما فرض میگیریم مصدوم نبود و باخت!! حالا جرم که نکرده خودش هم بعد از بازی گفت قرار نبود تا آخر عمرم رولند گروس رو ببرم :350:

هزار بار شما گفتین، من هم هزاران بار پاسخ دادم

نمی دونم شما بعلت فوت مادرتون در اون برهه، بازی فینال رو تماشا کردین یا خیر:243:
ولی بازی فینال اصلا انرژی بر نبود که رافا بخاطر خستگی بخواد بازنده بشه توش

بخاطر تاکتیکهایی که فدرر اتخاذ کرده بود و بعلت سرویسهای استثناییش، رالی ها بسیار کوتاه بود و زمان بازی هم بسیار کوتاه
تا رالی میومد یه کم طولانی شه، راجر دراپ شات می نداخت یا یه ضربه ی ریسکی منی زد، یا اوت می شد یا وینر

توی رولند گاروس هم کاملا مشخص بود که مصدوم نیست

اصلا نیازی به توجیه نیست
مگه رافا قراره همیشه برنده باشه؟
جوانمرد باشید

وقتی می بازید، مرد و مردونه بگکید باختیم و ان شاء الله بازیهای بعدی جبران می کنیم

آخه تا کی توجیه؟ :3t1:

خودت رو مضحکه خاص و عام کردی توی سایت با توجیهاتت :251:

milad28235
04-09-2010, 02:18 PM

2. اخلاف رافا بر روی خاک با بقیه بازیکنای پشت سرش بسیار زیاده، در سطوح دیگه همچین اخلافی بین بازیکنا نیست.

خوب دیگه
سطح شعور شما در این دو جمله کاملا مشخصه :251:
همین که می گی رافا عمرا روی خاک نمی بازه مگر به این دو علت، حاکی از خیلی از مسائل داره

شما هنوز نفهمیدی که ورزش غیر قابل پیش بینیه و نمی تونی درک کنی که هر روز ممکنه باخت پیش بیاد
روی هر سطحی
حتی اگه رافائل نادال باشی

دم خود رافا گرم که هیچوفت از این توجیهات نمیاره

مورد دوم رو هم قبول ندارم

رافا روی خاک از بقیه بهتره، همون طور که راجر روی چمن و هاردکورت سریع از بقیه بهتره

همین چند روز پیش بود داشتی می گفتی رافا بازیهای روی خاک پارسال مقابل نوواک رو فقط روی انرژی و زور و روحیه بهتر خودش برد و تفاوت چندانی با هم نداشتن

BABAK
04-09-2010, 02:21 PM

اصولا این 2اصل کلا ساخته ذهن خلاق رییس هنرمند ماست...:251::251::251::251:

milad28235
04-09-2010, 02:23 PM
اولا هر نظری قابل احترام نیست، بعضی از نظرات اصلا به کلی پرت هستند، و هر کی ازشون حمایت کنه معلومه خودش هم پرت و شوت تشریف داره!! :254: و تا میشه باید بهشون خندید!! :251:
من که بعد از حذف رافا نگفتم قهرمانه، در مورد امارها هم الانشم باز نمیدونم کی چند تا برده، هیچ وقت هم برام مهم نیست، صد سال سیاه دیگه هم واسم مهم نیست، ولی وقتی تنیس نیگاه میکنم اینقدر شوت نیستم که بگم برای زدن اسلایس به زیر توپ نمیزن یه جای دیگه میزنن :254::254:

چرا، نظری که در رابطه با آینده باشه، اونم در رابطه با یه ورزش که همه می دونن غیر قابل پیش بینیه، قابل احترامه
شما در هر صورت نمی تونید بگید احتمالش صفره
چه کسی از آینده خبر داره؟

من نگفتم شما گفتید رافا قهرمانه
داشتم شوت رو تعریف می کردم، اون مثال توی ذهنم اومد

در مورد زیر توپ کشیدن هم خودت می دونی مقصود من بلند کردن ازتفاع توپ از سطح توره
و مشخصه که این کار با اسلایس حاصل می شه یا با تاپ اسپین :3t1:

Saeedzr
04-09-2010, 02:25 PM

یعنی میخوای بگی من از طولانی ترین بازی سری مسترزها بیخبرم؟:3t1:

از این حرفای خسته بودن هم نزنید که قبلا رافا بارها ثابت کرده همچین چیزی روش تاثیر چندانی نداره

شما بشین دوباره بازی فینال رو ببین،میبینی که چجوری و به شکل سریعی تموم شده

هامبورگ چی؟
مصدوم بود یا اگزاستد؟

Afshin
04-09-2010, 02:27 PM
هیچ کس نفهمیده که میتونه رافا رو ببره و رافا هم تو دیویس کاپ نشون داد همچنان روی خاک حرف اول رو میزنه...اگه به این سادگی که شما میگی بود که بردیش چطور نتونست برای رافا شاخ بشه؟؟

ضمنا رافا سال پیش از 5 تورنمنتی که شرکت کرد 3 تاش رو قهرمان شد و اگه به این عملکرد میگین نه چندان خوب دیگه مشکل از جای دیگس!! رافا سال 2007 هم یه باخت داشت پس اونم خیلی خوب نبوده لابد؟؟!

اینم بگم رافا با باخت هاش روی کلی بخوبی کنار اومده و امسال هم باید یه رکورد و یه Streak جدید رو آغاز کنه... بقول خود فدرر همچنان بهترین تنیسور خاکباز خود رافا هست و اگه در این شک دارید میتونید تا پایان فصل کلی صبر کنید تا شکتون برطرف بشه :443:
بازی با بردیچ خیلی فرق میکنه ، تو کشور خودش بود ، ست اول هم بردیچ شونصد تا بریک پوینت داشت و فکر کنم آخر 7-5 شد .
رافا در مقایسه با سالهای قبلش خیلی ضعیف تر کار کرد . اگه هیچ مسترزی رو نمیبرد ، اما رولند رو میبرد من این حرف رو نمیزنم . تابوی نادال با باختش به سودرلینگ شکسته شد .
رافا تقریبا هر سال یه باخت رو کلی داشت اما رولند رو میبرد . ولی با باخت توی رولند دیگه ترس بازیکنا از مقابله با رافا ریخته شد .
چند ماه دیگه مشخص میشه رافا با باختاش به خوبی کنار اومده یا نه
در ضمن مگه من گفتم رافا بهترین خاک باز تاریخ نیست ؟
ولی قرار نیست که تا 10 سال دیگه روی خاک بهترین باشه . بالاخره یه روزی افت میکنه ، البته من نمیگم امسال کاملا ناموافق خواهد بود ، ولی به نظرم کارش از سالهای قبل خیلی سخت تره و بزرگترین علتش هم باخت پارسالش توی رولنده

Afshin
04-09-2010, 02:33 PM
تو که میگی معتقدی رافا یکی دو تا تایتل میاره،
چطور از ادله های اون شخصی که میگه هیچی نمیبره باخبری؟؟
خوب اگه خودت اعتقاد داری رافا هیچی نمیبره بیا مثل یه مرد بگو دیگه برا چی از شخص ثالث غایب(!!!) مایه میزاری داداش من؟؟ :254:
دلایلی هم که گفتی همش کذبه، بحث رافا روی خاک رس با بحث هر بازیکن دیگری بر روی هر سرفیسی فرق داره!! اینکه رافا 9/5 ماه هیچ تاپ تنی رو روی هارد نبرده ربطی به اینکه نمیتونه روی خاک هم ببره نداره!!
در ضمن رافا کانفیدنسش رو همه ساله با بردن روی خاک بدست میاره نمونه ی بارزش هم 2008 بود!!
خب پسر خوب ، این دلایل هموناییه که باعث میشه بگم امسال یکی دو تا تایتل بیشتر نمیاره
حالا یکی فکر میکنه یکی میبره ، یکی هم فکر میکنه هیچی
بحث من یه چیز دیگست ، ممد میگه طرف شوته ، منم چند تا نمونه اوردم ، تا بگم طرف میتونه دلایل خاص خودشو داشته باشه . بحث من حرف ممده نه اینکه رافا یه تایتل میاره یا دو تا . اگه نظرم روی هیچی بود خودم به هیچی رای میدادم !
فهمیدنش زیاد سخت نیست

Afshin
04-09-2010, 02:37 PM

نمی دونم شما بعلت فوت مادرتون در اون برهه، بازی فینال رو تماشا کردین یا خیر:243:

بخاطر تاکتیکهایی که فدرر اتخاذ کرده بود و بعلت سرویسهای استثناییش، رالی ها بسیار کوتاه بود و زمان بازی هم بسیار کوتاه
تا رالی میومد یه کم طولانی شه، راجر دراپ شات می نداخت یا یه ضربه ی ریسکی منی زد، یا اوت می شد یا وینر

اصلا نیازی به توجیه نیست
جوانمرد باشید

وقتی می بازید، مرد و مردونه بگکید باختیم و ان شاء الله بازیهای بعدی جبران می کنیم

میلاد اتفاقا دیشب داشتم بازی فینال مادرید رو میدیدم
رافا چند تا پسینگ شات زد و جیسون گفت : نگاه کنید ، اثری از خستگی نیست ، ولی رافا نمیتونه بازی رو اونجوری پیش ببره که میخواد ، فدرر فوق العاده سرویس میزنه و بخوبی از رالی ها پرهیز میکنه .

Mohammad
04-09-2010, 03:00 PM
خوب دیگه
سطح شعور شما در این دو جمله کاملا مشخصه :251:
همین که می گی رافا عمرا روی خاک نمی بازه مگر به این دو علت، حاکی از خیلی از مسائل داره

شما هنوز نفهمیدی که ورزش غیر قابل پیش بینیه و نمی تونی درک کنی که هر روز ممکنه باخت پیش بیاد
روی هر سطحی
حتی اگه رافائل نادال باشی

دم خود رافا گرم که هیچوفت از این توجیهات نمیاره

مورد دوم رو هم قبول ندارم

رافا روی خاک از بقیه بهتره، همون طور که راجر روی چمن و هاردکورت سریع از بقیه بهتره

همین چند روز پیش بود داشتی می گفتی رافا بازیهای روی خاک پارسال مقابل نوواک رو فقط روی انرژی و زور و روحیه بهتر خودش برد و تفاوت چندانی با هم نداشتن

چرا کلی گویی میکنی؟ مثل این میمونه یکی پیش بینی کنه ایران تو فوتبال قهرمان جام جهانی میشه ، این آخر خندست هر چند رو کاغد احتمال همه چی هست. ولی هر جا هم نظر سنجی بزارن، ایران رو نمیزان.
بیخود افه منطق نیا و نگو ورزش غیر قابل پیش بینیه، هر کی بگه رافا یه دونه مسترز رو خاک نمیبره، دقیقا مثل کسیه که بگه ایران قهرمان جهان میشه و شایسته قهقهه هستش.
فکر کردید چرا ATP خودش 0 رو نذاشته؟

اون مقداری که رافا روی خاک از بقیه بهتره، راجر عمرا از بقیه روی هارد و چمن بهتر نیست، بهتر هست ولی نه با فاصله زیاد، نمونش باختش به رافا در ویمبلدون و به دلپوترو در یو اس اپن و بازیهای بسیار نزدیکی که با رافا و امسال با رادیک در ویمبلدون داشت نشون از اختلاف کمش با بقیه هست.

بله، مگه الان میگم نیست؟ این هم نشون دیگری از واقع بینیه من هست که نمیام بگم رافا فلانه و بهمانه،
بله خودم گفتم رافا خیلی از بازیهای خاکی رو که برده دلیلیش تنیسی نبوده و به علت قوای بدنی بالاش بوده، خب داریم در مورد خاک حرف میزنیم دیگه؟ درسته؟ یکی از دلایلی که میگم رافا با بقیه خیلی رو خاک اختلاف داره، همینه، به هر حال Stamina یکی از فاکتورهای مهم در خاکه که خیلیها ندارن و رافا داره.
اقا خیال کرده داره مچ منو میگیره :251:

koury
04-09-2010, 03:04 PM
یعنی میخوای بگی من از طولانی ترین بازی سری مسترزها بیخبرم؟:3t1:

از این حرفای خسته بودن هم نزنید که قبلا رافا بارها ثابت کرده همچین چیزی روش تاثیر چندانی نداره

شما بشین دوباره بازی فینال رو ببین،میبینی که چجوری و به شکل سریعی تموم شده

هامبورگ چی؟
مصدوم بود یا اگزاستد؟

عزیز من قلا گفتم بحث خاک رس با بقیه ی زمین ها فرق داره چون خاک خیلی برای بدن طاقت فرسا تره! بله رافا تو استرالن اپن 2009 5 ساعت با ورداسکو بازی کرد و 5 ساعت فینال رو آخرش هم قهرمان شد... ولی خاک رس خسته کننده ترین سرفیس هست و اون بازی هم که پر از رالی های طولانی بود بیشتر به بدنش فشار آورد!!

وگرنه فدرر هر کاری هم میکرد به اون راحتی نمیبرد فوقش تو سه ست می برد ولی رافا شدیدا بقول ممد و خود شما اگزاستد بود.

در مورد هامبوگ هم که دیگه گفتن نداره بعد از بازیهای پشت سر هم به اصرار عمو تونی که میخواست رکورد رافا ادامه پیدا کنه در حالی که رافا هیچ امتیازی تو هامبورگ نداشت شرکت کرد و نتیجش هم باخت در فینال بود!! اونجا میشه گفت اگزاستد بود.

koury
04-09-2010, 03:05 PM

اصلا نیازی به توجیه نیست
جوانمرد باشید

من فینال رو Live بطور جسته گریخته دیدم ولی بعدا دو بار تکرارش رو کامل دیدم... فدرر عالی بازی کرد ولی اگه رافا 100 درصد آماده بود به اون راحتی نمیباخت!! رافا یعنی تایمی برای ریکاوری نداشت و مجبور بود کمتر از 15 ساعت بعد بیاد با فدرر بازی کنه.

Mohammad
04-09-2010, 03:12 PM
کاشکی نظرسنجی رو جوری میزاشتید که معلوم باشه کی به کی رای داده، تا آخر فصل خاک، از کارشناس ارشدهای سایت (که تا حالا 3 تا هستند) رونمایی بشه :251:

koury
04-09-2010, 03:16 PM
کاشکی نظرسنجی رو جوری میزاشتید که معلوم باشه کی به کی رای داده، تا آخر فصل خاک، از کارشناس ارشدهای سایت (که تا حالا 3 تا هستند) رونمایی بشه :251:

ممد جان ناگفته پیداست چه کسانی با رافا خصومت دارن و کاملا مشخصه که چه کسانی به اون گزینه رای دادن :254::350:

Saeedzr
04-09-2010, 03:30 PM
میتونید نظر سنجی رو حذف کنید و از اول بذارید
اینجوری ما هم میفهمیم که اون 5 کارشناس ارشد چه کسانی بودند:))

البته ممکنه اینجوری بعضی از افراد راحتتر رای خود رو اعلام کنند و به شوتی متهم نشوند،وقتی نظرات بقیه رو اینجوری به سخره میگیرید این حالت پیش میاد
هر کس که دوست داشت هم میتونه رایش رو اعلام کنه تو تاپیک
ممد جان ناگفته پیداست چه کسانی با رافا خصومت دارن و کاملا مشخصه که چه کسانی به اون گزینه رای دادن :254::350:
ممکنه این دانش خودتون رو Reveal کنید تا ببینیم چقدر درست گفتین؟:D

nima_masiha
04-09-2010, 03:57 PM
با تمام احترام به طرفین بحث و غیر قابل پیشبینی بودن ورزش

به نظر من رای به گزینه 5 قهرمانی همونقدر مضحک و خنده داره که رای به گزینه 0 قهرمانی داده بشه!!!

آخه رافا کی 5 تایتل برده که این دومیش باشه!!!؟ سال بوده که رافا در 4 مسابقه شرکت کرده و 4 تاشو برده ولی هیچ وقت نشده 5 تورنمنت رو ببره! به نظر من احتمالش از 1% هم کمتره!

من به شخصه فک میکنم رافا 3 یا 4 تایتل بدست خواهد آورد.

Mohammad
04-09-2010, 04:01 PM
يكيشو رو كه مطمئنم، بابكه، چون پيشاپيش به ميزان ارشديت ايشون در زمينه كارشناسي تنيس واقف هستم، :251: بقيه رو نميدونم.

......................................................

من بيشتر منظورم به 100% ه تا 5 تا، يعني تو هر كدوم شركت كنه قهرمانه حالا چه تو دوتا شركت كنه چه 5 تا. اميدوارم همچنان كه بارسلونا رو شركت نكنه.

Afshin
04-09-2010, 05:10 PM
چرا کلی گویی میکنی؟ مثل این میمونه یکی پیش بینی کنه ایران تو فوتبال قهرمان جام جهانی میشه ، این آخر خندست هر چند رو کاغد احتمال همه چی هست. ولی هر جا هم نظر سنجی بزارن، ایران رو نمیزان.
بیخود افه منطق نیا و نگو ورزش غیر قابل پیش بینیه، هر کی بگه رافا یه دونه مسترز رو خاک نمیبره، دقیقا مثل کسیه که بگه ایران قهرمان جهان میشه و شایسته قهقهه هستش.
فکر کردید چرا ATP خودش 0 رو نذاشته؟

اون مقداری که رافا روی خاک از بقیه بهتره، راجر عمرا از بقیه روی هارد و چمن بهتر نیست، بهتر هست ولی نه با فاصله زیاد، نمونش باختش به رافا در ویمبلدون و به دلپوترو در یو اس اپن و بازیهای بسیار نزدیکی که با رافا و امسال با رادیک در ویمبلدون داشت نشون از اختلاف کمش با بقیه هست.

بله، مگه الان میگم نیست؟ این هم نشون دیگری از واقع بینیه من هست که نمیام بگم رافا فلانه و بهمانه،
بله خودم گفتم رافا خیلی از بازیهای خاکی رو که برده دلیلیش تنیسی نبوده و به علت قوای بدنی بالاش بوده، خب داریم در مورد خاک حرف میزنیم دیگه؟ درسته؟ یکی از دلایلی که میگم رافا با بقیه خیلی رو خاک اختلاف داره، همینه، به هر حال Stamina یکی از فاکتورهای مهم در خاکه که خیلیها ندارن و رافا داره.
اقا خیال کرده داره مچ منو میگیره :251:
دلیل این که میگی رافا اختلاف بیشتری با رقباش داره واقعا مسخرست
رافا 4 سال توی خاک قهرمان رولند شد ، ولی بعد از 4 سال توی دور 4ام فرنچ اوپن با نتیجه ی نه چندان نزدیک شکست خورد .
اما راجر 5 سال توی چمن بدون شکست بود . و شک نکن اگه مسترز هم روی چمن بود مثه مسترزهایی که رافا روی خاک برده اونا رو هم درو میکرد . و بالاخره توی یه دوره رافا آماده تر بود و تونست راجر رو روی چمن ببره . همون طور که پارسال روبین بهتر از رافا بود و رافا رو برد.
حالا شما چطور میگی اختلاف رافا با بقیه بیشتره خدا میدونه !!:379:
البته بیشتر بخاطر مسابقات مسترزه که باعث شده قدرت رافا روی خاک بیشتر نمایان بشه .
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم ، سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده

Afshin
04-09-2010, 05:16 PM
يكيشو رو كه مطمئنم، بابكه، چون پيشاپيش به ميزان ارشديت ايشون در زمينه كارشناسي تنيس واقف هستم، :251: بقيه رو نميدونم.

من بيشتر منظورم به 100% ه تا 5 تا، يعني تو هر كدوم شركت كنه قهرمانه حالا چه تو دوتا شركت كنه چه 5 تا. اميدوارم همچنان كه بارسلونا رو شركت نكنه.
عاجزانه از خداوند متعال میخوام که رافا حداقل یه تایتل رو بگیره . چون ظاهرا عدم موفقیت رافا در 10 ماه گذشته خیلی روت تاثیر منفی گذاشته .
البته حقم داریا ، از وقتی که کل کلامون شروع شده و سایت شلوغ شده هیچ وقت پیش نیومده که رافا قهرمان بشه و بیای حال مارو بگیری :434::251:

Mohammad
04-09-2010, 05:40 PM
دلیل این که میگی رافا اختلاف بیشتری با رقباش داره واقعا مسخرست
رافا 4 سال توی خاک قهرمان رولند شد ، ولی بعد از 4 سال توی دور 4ام فرنچ اوپن با نتیجه ی نه چندان نزدیک شکست خورد .
اما راجر 5 سال توی چمن بدون شکست بود . و شک نکن اگه مسترز هم روی چمن بود مثه مسترزهایی که رافا روی خاک برده اونا رو هم درو میکرد . و بالاخره توی یه دوره رافا آماده تر بود و تونست راجر رو روی چمن ببره . همون طور که پارسال روبین بهتر از رافا بود و رافا رو برد.
حالا شما چطور میگی اختلاف رافا با بقیه بیشتره خدا میدونه !!:379:
البته بیشتر بخاطر مسابقات مسترزه که باعث شده قدرت رافا روی خاک بیشتر نمایان بشه .
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم ، سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
نه عزیز من، معلومه که رافا سلطه اش رو خاک از سلطه راجر رو چمن بیشتره.
باشه مسترز رو میزاریم کنار، همین دو میجر خاک و چمن، رافا از اولین حضورش همیشه قهرمان بود و پارسال هم مصدوم بود که باخت چرا این رو درک نمیکنید؟! اگه مصدوم نبود چی شد الکی بعدش ویمبلدون و کوئینز رو کنار کشید؟! درک این سخته؟!
رافا این همه باختهای دیگه رو سطوح دیگه داشته، من کی گفتم مصدوم بوده؟ وقتی مصدوم بوده میخواید برای خوشایند شما بگم مصدوم نبوده؟!!
حالا راجر رو چمن چهجوری بوده عملکردش؟
سال اول و دوم حضورش دور اول حذف، بسال عد 1/4 و بعد دوباره دور اول حذف و سرانجام در سال پنجم حضورش قهرمان شده، حالا این با عملکرد رافا قایل مقایسه هستش؟

koury
04-09-2010, 08:00 PM
فقط برای اینکه نشون بدم سلطه ی رافا روی خاک مقتدرانه تر از سلطه ی فدرر روی چمن بوده یه مقایسه ی کوچیک بین این دو انجام میدیم تا همه چیز روشن بشه.

رافا طی 4 قهرمانی رولند گروس (اصلا مسترز ها و 500 ها و دیگر مسابقات رو حساب نمی کنیم!!) تنها 7 ست واگذار کرده!!! سال 2008 بدون واگذاری حتی یک ست و با باختن تنها 41 گیم و 3 تا Bagel و 9 تا Breadstick قهرمان شد. تو 4 فینال پی در پی در پاریس رافا تنها 3 ست واگذار کرده که همه به فدرر بوده.در طول 32 مسابقه ای که رافا تاکنون در فرنچ اپن برگزار کرده هیچگاه به 5 ست کارش نکشیده...

رافا در مجموع 4 مسابقه ای که در رولند گروس مقابل فدرر برگزار کرده تنها 4 ست به فدرر باخته و تاکنون به بزرگترین رقیبش فدرر نباخته! در حالی که فدرر در سه رویاروئی با نادال در ویمبلدون 6 ست باخته و یک بازی هم بهش باخته.

از طرفی دیگر فدرر در 6 بار قهرمانی ویمبلدون در مجموع 11 ست واگذار کرده که 6 تاش فقط به رافا بوده، فدرر در مجموع این سالها کلا 10 تا Breadstick و 6 تا Bagel ثبت کرده. بهترین عملکرد فدرر در تورنمنت مورد علاقش واگذاری 68 گیم بوده ولی هیچگاه فدرر بدون واگذاری ست قهرمان نشده.

رافا میانگین تنها 8.15 گیم در هر بازی واگذار کرده (طی 32 مسابقه تازه با احتساب پارسال که شکست خورد)!!! فدرر هم طی این 6 قهرمانی، میانگین گیم های باختش در 41 مسابقه مورد حساب بنده (چون یک بار هاس کناره گیری کرد و بازی انجام نشد) 13.2 گیم در هر بازی بود.

ضمنا فدرر در 7 فینالی که در ویمبلدون برگزار کرده 9 ست باخته یعنی سه برابر ست های باخته ی رافا در دیدار های فینال.

خلاصه که همه ی آمار مشخص کننده ی این هست که چه کسی مقتدر تر بوده و کدوم Streak بهتر بوده!!

Afshin
04-09-2010, 08:39 PM
نه عزیز من، معلومه که رافا سلطه اش رو خاک از سلطه راجر رو چمن بیشتره.
باشه مسترز رو میزاریم کنار، همین دو میجر خاک و چمن، رافا از اولین حضورش همیشه قهرمان بود و پارسال هم مصدوم بود که باخت چرا این رو درک نمیکنید؟! اگه مصدوم نبود چی شد الکی بعدش ویمبلدون و کوئینز رو کنار کشید؟! درک این سخته؟!
رافا این همه باختهای دیگه رو سطوح دیگه داشته، من کی گفتم مصدوم بوده؟ وقتی مصدوم بوده میخواید برای خوشایند شما بگم مصدوم نبوده؟!!
حالا راجر رو چمن چهجوری بوده عملکردش؟
سال اول و دوم حضورش دور اول حذف، بسال عد 1/4 و بعد دوباره دور اول حذف و سرانجام در سال پنجم حضورش قهرمان شده، حالا این با عملکرد رافا قایل مقایسه هستش؟
نه عزیز من ، معلومه که سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
راجر 6 سال روی چمن بهترین بوده و رافا 4 سال روی خاک
مشکل تو همون مساله ی قدیمیه ، بزرگ مینویسم شاید متوجه بشی

دلیلی نداره دوران اوج و افت دو ورزشکار دقیقا در یک سن باشه

رافا دوران اوجش در نوجوانی بود و فدرر در جوانی ، رافا از اولین سالش قهرمان شد ، ولی از 23 سالگی به بعد نتونست اون جور باشه ، اما راجر از 23 سالگی به اوج رسید و الان که 28 سالشه هنوز سلطش پا بر جاست . اینکه تو کدوم سن توی اوج باشی مهم نیست ، مهم اینه که چه مدت خودتو تو این شرایط نگه داری
شما هم بشین با خودت زمزمه کن که "رافا مصدوم بود ، رافا مصدوم بود"
این جوری فقط به خودت دلداری میدی . ولی حقیقت رو نمیتونی انکار کنی

Afshin
04-09-2010, 08:43 PM
فقط برای اینکه نشون بدم سلطه ی رافا روی خاک مقتدرانه تر از سلطه ی فدرر روی چمن بوده یه مقایسه ی کوچیک بین این دو انجام میدیم تا همه چیز روشن بشه.

رافا طی 4 قهرمانی رولند گروس (اصلا مسترز ها و 500 ها و دیگر مسابقات رو حساب نمی کنیم!!) تنها 7 ست واگذار کرده!!! سال 2008 بدون واگذاری حتی یک ست و با باختن تنها 41 گیم و 3 تا Bagel و 9 تا Breadstick قهرمان شد. تو 4 فینال پی در پی در پاریس رافا تنها 3 ست واگذار کرده که همه به فدرر بوده.در طول 32 مسابقه ای که رافا تاکنون در فرنچ اپن برگزار کرده هیچگاه به 5 ست کارش نکشیده...

رافا در مجموع 4 مسابقه ای که در رولند گروس مقابل فدرر برگزار کرده تنها 4 ست به فدرر باخته و تاکنون به بزرگترین رقیبش فدرر نباخته! در حالی که فدرر در سه رویاروئی با نادال در ویمبلدون 6 ست باخته و یک بازی هم بهش باخته.

از طرفی دیگر فدرر در 6 بار قهرمانی ویمبلدون در مجموع 11 ست واگذار کرده که 6 تاش فقط به رافا بوده، فدرر در مجموع این سالها کلا 10 تا Breadstick و 6 تا Bagel ثبت کرده. بهترین عملکرد فدرر در تورنمنت مورد علاقش واگذاری 68 گیم بوده ولی هیچگاه فدرر بدون واگذاری ست قهرمان نشده.

رافا میانگین تنها 8.15 گیم در هر بازی واگذار کرده (طی 32 مسابقه تازه با احتساب پارسال که شکست خورد)!!! فدرر هم طی این 6 قهرمانی، میانگین گیم های باختش در 41 مسابقه مورد حساب بنده (چون یک بار هاس کناره گیری کرد و بازی انجام نشد) 13.2 گیم در هر بازی بود.

ضمنا فدرر در 7 فینالی که در ویمبلدون برگزار کرده 9 ست باخته یعنی سه برابر ست های باخته ی رافا در دیدار های فینال.

خلاصه که همه ی آمار مشخص کننده ی این هست که چه کسی مقتدر تر بوده و کدوم Streak بهتر بوده!!
این مقایسه ها به درد لای جرز میخوره
رافا 4 بار فرنچ رو برده و فدرر 6 بار ویمبلدون رو برده . مهم اینه
صد بار هم گفتم 3-1 ببری یا 3-2 فرقی نمیکنه ، مهم اینه که قهرمان شی
رافا خیلی مواقع تا دادن ست توی فرنچ پیش رفت (مثل بازی با دلپوترو) ولی خودشو پاره پوره میکرد که مثلا یک ست هم نده ، نتیجش رو هم دیدید .
حالا شما هی بشین و بگو رافا اینقدر درصد بیشتر ست برده و اینقدر کم تر ست داده !
صورت مساله رو با این چیزا نمیتونی عوض کنی

Rafa
04-09-2010, 08:46 PM
الان داشتم نگاهي به نظر سنجي ميكردم واسم جالب بود
5نفر از 14 نفر گفتند نادال هر 5 تورنمنت رو ميبره
اين نشان از تعصب زياد داره
كه هرچند 2نفر هم گفتند هيچ تورنمنت
اما از نظر احتمال و منطق هر دو اين نظرات خيلي عجيب و غير ممكن ميرسه
خوبه كه نظر هامون رو به واقع گرايي برسونيم و نه تعصب صرف
درود
من هم به 5 تورنمنت رای دادم!:160::shame: آره به خاطر پرجودیسیه که نسبت به رافا دارم !:655::866:
البته اگه رافا بارسلونا:3t1: رو شرکت نکنه ، همون 4 تا!:shame::443:

koury
04-09-2010, 08:47 PM
رافا در کل 5 بار در فرنچ اپن شرکت کرده توقع داری 7 بار قهرمانش شده باشه؟؟

شرایط مقایسه اصلا یکسان نیست!! اینکه میگی فدرر 6 تا ویمبلدون برده پس بهتره داری مغلطه می کنی و از واقعیت فرار می کنی... اگه به این روال شما بخوایم مقایسه کنیم پس رافا 5 سال از فدرر کوچیکتره و اون هم باید محاسبه بشه یعنی باید صبر کنید وقتی رافا به سن فعلی فدرر رسید اگه 7 تا فرنچ اپن نبرده بود اون موقع بله میگیم رافا مثلا 10 بار تو پاریس بازی کرد ولی 4 تا برد!!

آمار هیچگاه دروغ نمیگه و من هم تو پست قبلیم آمار رو تمام و کمال خدمتتون دادم حالا شما میخواید بحث رو منحرف کنید یه چیز دیگس!

Saeedzr
04-09-2010, 08:54 PM
نوع تفسیر آمار هم مهمه
البته که مقایسه درست رو وقتی میشه انجام داد که هر دو خداحافظی کرده باشن

نوع نگاه این دو هم به بازی مهمه،رافا حاضر نیست حتی یک امتیاز رو هم از دست بده
ولی راجر نگاهش فرق داره
پارسال به کولشرایبر هم ست داد،یعنی واقعا نمیتونست در 3 ست بازی رو تموم کنه؟
همین تفاوت نگاه هست که نتایج متفاوت رو رقم میزنه البته
منظورم این نیست که مخصوصا ست میده،ولی وقتی میبینه طرف داره خیلی تلاش میکنه زیاد بازی رو سخت نمیگیره
چون میدونه بازی رو میتونه تموم کنه و حریفش هم این سطح رو حفظ نمیکنه

حالا اصلا چرا بحث اسطوره رو به میون میکشید؟!:D
اون 2 تا کارشناس ارشد دیگه هم بیان خودشون رو معرفی کنند:))

Mohammad
04-09-2010, 09:05 PM
نه عزیز من ، معلومه که سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
راجر 6 سال روی چمن بهترین بوده و رافا 4 سال روی خاک
مشکل تو همون مساله ی قدیمیه ، بزرگ مینویسم شاید متوجه بشی
دلیلی نداره دوران اوج و افت دو ورزشکار دقیقا در یک سن باشه
رافا دوران اوجش در نوجوانی بود و فدرر در جوانی ، رافا از اولین سالش قهرمان شد ، ولی از 23 سالگی به بعد نتونست اون جور باشه ، اما راجر از 23 سالگی به اوج رسید و الان که 28 سالشه هنوز سلطش پا بر جاست . اینکه تو کدوم سن توی اوج باشی مهم نیست ، مهم اینه که چه مدت خودتو تو این شرایط نگه داری
شما هم بشین با خودت زمزمه کن که "رافا مصدوم بود ، رافا مصدوم بود"
این جوری فقط به خودت دلداری میدی . ولی حقیقت رو نمیتونی انکار کنی

افشین خودت میفهمی چی میگی؟ کی به دوران اوج کار داره؟
"از 23 سالگی به بعد نتونست"
به بعد؟!!!!! رافا هنوز 23 سالشه؟ عجب حکمی صادر میکنی؟!! چه چیزایی آدم میشنوه!!
انتظار داری رافا که کلا 5 بار شرکت کرده 6 بار قهرمان شده باشه؟ :251: ببخشید حتما توقع داشتید رافا از 15 سالگی تو گرنداسلمها شرکت میکرده؟! نه؟ :251:

ببین من از خدام بود که رافا تو همین بازی اخیرش به خاظر مسائل تنیسی به رادیک میابخت، مگه به لیوبیچیچ باخت من چیزی گفتم؟ نگفتم بازی بردو باخت داره؟! چیا نوشتم؟! بابا شماها چرا اینجوری هشتید، باور کن برای من خیلی ناراحت کنندست که رافا باز زانوش مشکل داره و اینبار پای چپش که پای تکیه گاهش هم برای ضربات فورهندش هم هست، یه ذره فک کنید،
مصدومیتش برای من سختتره یا یه باختش به رادیک و غیره؟!

بله درسته رافا خیلی زیاد مصدوم میشه و خیلی از باختهاش هم دلیلش همینه، خودمون هم میدونیم، ولی وقتی شرایط اینه، ما دروغ بگیم؟! من خودم دوست ندارم اینو هی بگم، ولی حقیقت تلخ درباره رافا اینه. :182:

آخه دوست جون من، مصدومیت داشتن رافا برای ما دلداری میشه؟! این چه حرفیه. :243:

navidballack
04-09-2010, 09:29 PM
فقط منتظر اینم که نادال توی فصل خاکم نتیجه نگیره و ببینم دیگه چه بهونه هایی رو می خواید سر هم کنید :3t1:
من یکی از اونایی هستم که به هیچ تورنمنتی رای دادم :390:

Mohammad
04-09-2010, 09:50 PM
فقط منتظر اینم که نادال توی فصل خاکم نتیجه نگیره و ببینم دیگه چه بهونه هایی رو می خواید سر هم کنید :3t1:
با كمال احترام، اين انتظار شما انتظاري بس عبث و عقيم است!!

نويد باور كن ميخواستم بگيم يكي ديگه از اون سه نفر هم شما هستيد، ولي نگفتم :434: فقط پروفسور آخر مونده كه خودشو معرفي كنه!!

msh13792
04-09-2010, 10:22 PM
با كمال احترام، اين انتظار شما انتظاري بس عبث و عقيم است!!

نويد باور كن ميخواستم بگيم يكي ديگه از اون سه نفر هم شما هستيد، ولي نگفتم :434: فقط پروفسور آخر مونده كه خودشو معرفي كنه!!

پس اون 4تا پروفسور ديگه اي كه گفتن هر 5تا تورنمنت رو ميبره هم بگن:443::160:
همين مونت كارلو با وجود كنار كشيدن خيلي ها نادال نميتونه جام رو بگيره

Mohammad
04-09-2010, 10:48 PM
خب سه تاش که معلومه من و کوروش و مجتبی! :434:

ღஜGran Rafaஜღ
04-09-2010, 10:52 PM
خب سه تاش که معلومه من و کوروش و مجتبی! :434:

رئیس پس من چی !

من هم 5 تورنمنت رو زدم!:434:

Mohammad
04-09-2010, 11:03 PM
رئیس پس من چی !

من هم 5 تورنمنت رو زدم!:434:
قربونت ممد جون :655:

!GH-9924
04-09-2010, 11:41 PM
نادال اگه بخواد با همین وضعیت باسه خاک بره با توجه به کند شدن سطح بازی ها و تایمینگ بالای رالی ها و کلا بالارفتن سطح 7,8 تنیسور تاپ تن(با اونکه 3 ,4 تاشون تو خاک خوبن) و بالاتر از همه با این مشکل زجر اور زانوش شاید[/I] به سختی بتونه تایتل بگیره....
هیچ کس از دامینیت نادال تو خاک رو نفی نمیکنه..
اما الان شرایط راقا کاملا فرق داره..
اما اگه قرار به پیش بینیه که
از مونت کارلو به بعد میشه یه جورایی پیش بینی کرد..
اگه رافا تونس کانفیدنسشو به دست بیاره و زانوش اذیتش نکنه بازم [I]احتمالن بیشتر تایتلا مال خودشه...

اما
معیار شوت بودن؟؟!!!
پیش بینی یه چیز کاملا مسخرس...
فقط جذابیت داره...
تمومش احتماله...
هر کی رای داده دیمی که رای نداده
یه فکری پشتش بوده
چه کسایی که به 5 تا تایتل رای دادن یا هیجی...
اگه یه فروم عمومی بود میشه گفت (خب این یارو که هیچی از تنیس بارش نی چرت میگه یا مثلا تعصب رو نظرش تاثیر گذاشته مث هوادارای تراکتور که میگفتن تراکتور قهرمونه و......)
اما محمد جان این جا یه فروم عمومی نیس یه فروم اختصاصی تنیسه و همه بابت همین این جا عضون...
کلا وقتی یه چزی محتمله یعنی هیچ ادله ای باسه اثباتش نیس..
حالا میخواد کارشناس atp بگه یا بقال سر کوچه ما....

koury
04-10-2010, 12:01 AM
اما
معیار شوت بودن؟؟!!!
پیش بینی یه چیز کاملا مسخرس...
فقط جذابیت داره...
تمومش احتماله...
هر کی رای داده دیمی که رای نداده
یه فکری پشتش بوده
چه کسایی که به 5 تا تایتل رای دادن یا هیجی...
اگه یه فروم عمومی بود میشه گفت (خب این یارو که هیچی از تنیس بارش نی چرت میگه یا مثلا تعصب رو نظرش تاثیر گذاشته مث هوادارای تراکتور که میگفتن تراکتور قهرمونه و......)
اما محمد جان این جا یه فروم عمومی نیس یه فروم اختصاصی تنیسه و همه بابت همین این جا عضون...
کلا وقتی یه چزی محتمله یعنی هیچ ادله ای باسه اثباتش نیس..
حالا میخواد کارشناس atp بگه یا بقال سر کوچه ما....

دوست عزیز من با اغلب جملات شما موافقم ولی وقتی کسی از روی خصومت میاد نظر میده مسلما هیچ ادله و فکری پشت نظرش نیست!! این دیگه مثل روز روشنه که رافا روی کلی با رافا روی هر سرفیس دیگری متفاوت هست، این برای بار اول نیست که رافا در شرایطی به فصل خاک میاد که برای مدت زیادی هیچ مقامی نبرده... همون سال 2008 که رافا بهترین فصلش بود، مگه توی هارد چکار کرد؟؟ من دقیقا یادمه همه می گفتن تا قبل از المپیک رنک رافا سقوط می کنه ولی رافا با شروع فصل خاک طور دیگری ثابت کرد و حتی رنک یک هم گرفت :350:

تازه همون سال قبلش هم رافا رکورد 81 بردش پوچ شد و همه می گفتن چون رافا سال 2007 بعد از 3 سال تو کلی باخته پس سلطش روی این سرفیس تمام شده ولی دیدیم که سال 2008 بعد از 9/5 ماه بدون مقام بودن اومد توی خاک و بهترین دوران زندگیش هم رقم زد...

حالا امسال دوستان دلیل میارن که رافا چون پارسال به سودرلینگ باخته پس دیگه مثل سابق روی خاک اقتدار نداره!! :254: رافا یه ماه قبل از اون باخت نتیجه ی واقعی رو به همه نشون داد و توی رم سودرلینگ رو چپ و راست کرد!!! اگر دو بار توی کلی به سودرلینگ میباخت بله همه می گفتیم دوران اقتدار رافا تمومه، ولی یه بازی یا یه باخت اصلا ملاک افت یا اوج نیست، اونم با اون بازی که رافا کرد و اصلا در حد بازی قبلیش هم نبود!

دوستانی که شک دارن به تایتل بردن رافا بهتره صبر کنن و زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد، ولی حرف بدون دلیل یه قرون نمی ارزه :443:

BABAK
04-10-2010, 07:46 AM

رییس این روزا بدجوری گیر دادی به من بیخیالم نمیشیا.... من به 5تا تایتل رافا:443: رای دادم چرا الکی میبرین و میدوزین؟ به قول افشین خدا کنه رافا جامارو درو کنه شاید که مارو بیخیال شی...:434:

ღஜGran Rafaஜღ
04-10-2010, 08:20 AM
رییس این روزا بدجوری گیر دادی به من بیخیالم نمیشیا.... من به 5تا تایتل رافا:443: رای دادم چرا الکی میبرین و میدوزین؟ به قول افشین خدا کنه رافا جامارو درو کنه شاید که مارو بیخیال شی...:434:

من هنوز شک دارم بابک جان!

Alireza Murray
04-10-2010, 12:09 PM
اقا منم به 0 رای دادم:434:
فقط الان منتظرم فصل کلی تموم شه تا همه بفهمند اونایی که به 0 رای دادند شوتن یا اونایی که به 5 رای دادن؟

msh13792
04-11-2010, 09:42 PM
بجز من كدوم آدم باهوشي گفته يك تورنمنت؟

PowerVu
04-11-2010, 10:52 PM
سوالی که هیچ کس از جناب آقا مهرداد، ایجاد کننده ی این تاپیک، نپرسید اینه که چرا چنین نظرسنجی هایی را برای عملکرد آقای راجر فدرر در مسترزها ایجاد نمی کنید؟!

با توجه به مصدومیت های پی در پی رافا نادال به نظر می رسه ایجاد متعدد چنین تاپیک هایی برای ارزیابی عملکرد رافائل آن هم به دست طرفداران رادیکال فدرر!!! که عکس های آواتارشان نعره زدن فدرر را نمایش می دهد، به قصد خرد کردن، تحقیر، تمسخر و دست انداختن هواداران این تنیسور محبوب اسپانیایی هست تا در صورت حذف احتمالی رافا از مسابقات به دلیل مصدومیت، بهانه ای برای استهزا و ریشخند به طرفداران نادال برای خود داشته باشند به این شکل که آهای فلانی که پیش بینی کردی، دیدی خیط کاشت تنیسور محبوبتون!

متاسفم.

این در حالیست که باخت های فدرر به تنیسورهای کم تجربه و رنک پایین بر روی سطح تخصصی اش یعنی هارد کورت در این اواخر به مراتب مفتضح تر از باخت های رافا به سیدهای موفق بالای جدول بر روی سطح غیر تخصصی اش بوده اما ایجاد چنین تاپیک هایی قصد برعکس نشان دادن این واقعیت را دارد.

ایکاش در شرایطی به برد تنیسور محبوب خود در مقابل حریف دیرینه بنازیم که حریف هم آماده و سرحال باشد. بردن یک تن مصدوم از چندین ناحیه شکم و شانه و زانوها، از دست یک آماتور مثل بنده هم ساخته است. لازم نیست راجر فدرر باشی تا چنین تنیسور زخمی ای را ببری!

رقابت و برد در شرایط یکسان موجب غرور است نه رقابت ناجوانمردانه ای که نمونه اش در تعدد مدیران فدرری همین فروم مشهود و هویداست! 5 مدیر و Moderator طرفدار فدرر در برابر تنها یک نفر که محمد آقا باشن. کوروش جان که کمتر فرصت می کنند مطلب بنویسن و عملاً از مدیریتشون استفاده نمی کنند.

با این حال اگر ایجاد چنین تاپیکهایی موجب آرامش و التیام زخم های کهنه ی ناشی از 13 بار باخت فدرر به نادال و تنها 7 برد برای راجر سوئیسی در مقابل رافائل می شود، به چنین سیاست هایی ادامه دهید.

من هم برای شما آرزوی موفقیت و بهروزی را داشته و دارم.

Saeedzr
04-11-2010, 11:23 PM
سوالی که هیچ کس از جناب آقا مهرداد، ایجاد کننده ی این تاپیک، نپرسید اینه که چرا چنین نظرسنجی هایی را برای عملکرد آقای راجر فدرر در مسترزها ایجاد نمی کنید؟! با توجه به مصدومیت های پی در پی رافا نادال به نظر می رسه ایجاد متعدد چنین تاپیک هایی برای ارزیابی عملکرد رافائل، به قصد تمسخر و دست انداختن هواداران این تنیسور محبوب اسپانیایی هست تا در صورت حذف احتمالی رافا از مسابقات به دلیل مصدومیت، بهانه ای برای استهزا و ریشخند به طرفداران نادال برای خود ایجاد کنند.

متاسفم. برای خودم متاسفم...

تو رو خدا شما حرف از تمسخر و دست انداختن و ... نکنید

اما جواب سوالتون:
1-فدرر کار تموم شده ای نداره
2-این موقع از فصل کسی از فدرر توقع درخشش نداره
3-با توجه به سطح دو تنیسور باید این نظر سنجی راجع به فدرر در گرنداسلمها صورت بگیره
4-میتونید به ATP ایمیل بزنید و از اونا هم بپرسید که چرا راجع به راجر نظر سنجی نکردن
و ...

اما...
شما هم میتونید هر وقت که نیاز دیدید و صلاح دونستین هر تایپکی راجع به هر تنیسوری بزنید

msh13792
04-11-2010, 11:28 PM
سوالی که هیچ کس از جناب آقا مهرداد، ایجاد کننده ی این تاپیک، نپرسید اینه که چرا چنین نظرسنجی هایی را برای عملکرد آقای راجر فدرر در مسترزها ایجاد نمی کنید؟! با توجه به مصدومیت های پی در پی رافا نادال به نظر می رسه ایجاد متعدد چنین تاپیک هایی برای ارزیابی عملکرد رافائل، به قصد تمسخر و دست انداختن هواداران این تنیسور محبوب اسپانیایی هست تا در صورت حذف احتمالی رافا از مسابقات به دلیل مصدومیت، بهانه ای برای استهزا و ریشخند به طرفداران نادال برای خود ایجاد کنند.

متاسفم. برای خودم متاسفم...

جوابش خيلي سادست
من دقيقا تاپيك رو به موازات سايت atp زدم و دوست داشتم مقايسه اي داشته باشم با آمار سايت و atp
نكنه اونجا هم واسه تمسخر رافا كار ميكنن
ميدونين چيه واسه اسطوره اول هر سال بايد تاپيك بزنيم و بزنيم كه :
اسطوره چند گرنداسلم از 4گرنداسلم رو خواهد برد؟
منم متاسفم ....

Saeedzr
04-12-2010, 12:10 AM
این در حالیست که باخت های فدرر به تنیسورهای کم تجربه و رنک پایین بر روی سطح تخصصی اش یعنی هارد کورت در این اواخر به مراتب مفتضح تر از باخت های رافا به سیدهای موفق بالای جدول بر روی سطح غیر تخصصی اش بوده اما ایجاد چنین تاپیک هایی قصد برعکس نشان دادن این واقعیت را دارد.

ایکاش در شرایطی به برد تنیسور محبوب خود در مقابل حریف دیرینه بنازیم که حریف هم آماده و سرحال باشد. بردن یک تن مصدوم از چندین ناحیه شکم و شانه و زانوها، از دست یک آماتور مثل بنده هم ساخته است. لازم نیست راجر فدرر باشی تا چنین تنیسور زخمی ای را ببری!

رقابت و برد در شرایط یکسان موجب غرور است نه رقابت ناجوانمردانه ای که نمونه اش در تعدد مدیران فدرری همین فروم مشهود و هویداست! 5 مدیر و Moderator طرفدار فدرر در برابر تنها یک نفر که محمد آقا باشن. کوروش جان که کمتر فرصت می کنند مطلب بنویسن و عملاً از مدیریتشون استفاده نمی کنند.

با این حال اگر ایجاد چنین تاپیکهایی موجب آرامش و التیام زخم های کهنه ی ناشی از 13 بار باخت فدرر به نادال و تنها 7 برد برای راجر سوئیسی در مقابل رافائل می شود، به چنین سیاست هایی ادامه دهید.

از شما که بعد از گذر مدت زیادی هنوز متوجه این موضوع نشدید که در این سایت فرقی میان هیچ یک از اعضا نیست،بعید نیست اینطور توهمات هم به ذهنتون خطور کنه

تازه حرف شما هم درست نیست،اگر هم بود مانعی بر سر راه کسی نبود
1 مدیر فدرری داریم،یکی نادالی

افشین و مهرداد مسئول مسابقات هستند که هیچ ربطی به جای دیگه ای نداره
کسی دیگه میخواد مسئولیت قبول کنه؟ بسم الله

قضیه منم که کلا متفاوته و هیچ نقش مدیریتی ندارم،فقط در نقش آرایشگر سایت هستم،هر چند بد سلیقه ام ولی دیگه به بزرگی خودتون ببخشید

حالا فدرر کی رافا رو تو مصدومیت برده و ما بی خبریم؟:))
چه کسی از طرفدارا گفته که همچین پیروزی ای حال میده به ما؟

اون قسمت هد تو هد هم دیگه مضحک ترین حرف ممکن در این تاپیک بود
البته امیدوارم تا جایی که میتونید باهاش حال کنید و به ما بیچاره ها بخندید :P

در ضمن کسی جلوی کسی رو نگرفته که نتونه مطلب بنویسه،اگه همچین روزی پیش بیاد اولین کسی که میره منم
هر کس هر چیزی خواست بگه (در چارچوب ادب)

اگه حرفش مورد قبول ما نباشه همیچین قشنگ جوابش رو میدیم(نوشتاری فقط:))):D
شما هم حرفی مورد قبولتون نبود همین رفتار رو بکنید
فروم یعنی همین
اینجوری هم هست که رونق میگیره

msh13792
04-12-2010, 12:25 AM
سوالی که هیچ کس از جناب آقا مهرداد، ایجاد کننده ی این تاپیک، نپرسید اینه که چرا چنین نظرسنجی هایی را برای عملکرد آقای راجر فدرر در مسترزها ایجاد نمی کنید؟!

با توجه به مصدومیت های پی در پی رافا نادال به نظر می رسه ایجاد متعدد چنین تاپیک هایی برای ارزیابی عملکرد رافائل آن هم به دست طرفداران رادیکال فدرر!!! که عکس های آواتارشان نعره زدن فدرر را نمایش می دهد، به قصد خرد کردن، تحقیر، تمسخر و دست انداختن هواداران این تنیسور محبوب اسپانیایی هست تا در صورت حذف احتمالی رافا از مسابقات به دلیل مصدومیت، بهانه ای برای استهزا و ریشخند به طرفداران نادال برای خود داشته باشند به این شکل که آهای فلانی که پیش بینی کردی، دیدی خیط کاشت تنیسور محبوبتون!

متاسفم.

ايول خيلي قوه تخيل خوبي داره اما كاش ازش خوب هم استفاده ميكردي
مدير فدرري :251::254:
شما نميخواد وكيل وصي كسي بشي محمد جان و آقا كوروش خودشون بلدن صحبت كنن
در مورد نادال هم مگه فدرر و طرفداران اسطوره باعث آسيب ديدگي نادال شدن؟
اينكه نادال بدون برنامه‌ي طولاني مدت و دقت به سلامت خودش تورنمنت ها رو پشت سر هم و هم دوبل و هم سينگل بازي ميكنه مشكل از ماست؟
اسطوره با 22 نيمه نهايي پشت سر هم در گرنداسلم (بزرگترين مسابقات تنيس) نشون داده چقدر مديريت و برنامه‌ي خوبي داره و نشونه ثبات و برنامه ريزي منسجم اسطورست
من نميدونم مشكل شما چيه؟
البته منم سال 2008 وقتي فدرر ويبي رو از دست داد و رنك 1 رو حال و روز خوبي نداشتم
اما طرفداران نادال رو هم متهم نكردم و فكر نكنم كسي از بچه هاي فدرري كه تو سايت هستن بياد بگه رئيس سايت و نفر شماره 1 سايت هواداره ناداله پس ديگه هيچي
همه ما دوستانه و بخاطر عشق به تنيس داريم سعي ميكنيم سايت رو گسترش بديم
و اين صحبت هاي شما بو هاي بدي ميده :3t1:

BABAK
04-12-2010, 07:21 AM

متاسفم.

حالا شما چرا یه جات سوخته که آواتارشون نعره زدن فدرره؟
مگه کسی میاد به شما گیر بده که چه چیزای مزخرفی تو امضات مینویسی؟ اصلا دنبال چی هستی معلومه؟ بیشتر از اینکه طرفدار رافا باشی از فدرر متنفری کاریشم نمیشه کرد خیلی درد اوره که راجر no.1 باشه و رافا تا رنک4 هم پایین بره اونم با این سن و سال !!!
در ثانی رافا کی مصدوم به راجر باخته؟:350: اصلا رافا اگه مصدوم پس چرا بازی میکنه آقا مصدومیت داری برو 1سال 2 سال چمیدونم 100 سال دیگه وقتی خوب شدی بیا آخه آدم عاقل با پای مصدومش هی بازی میکنه که چی؟:3t1::3t1:

nemo62
04-12-2010, 05:11 PM
به نظر من الان نمي شه نادال رو پيش بيني كرد

Afshin
04-13-2010, 06:17 PM

در مورد قسمت اول : خیلی جالبه ، میشه بفرمایید از دوران مصدومیت رافا به این ور ، یعنی بعد از رولند گروس ، چند بار شازده ی اسپانیایی با راجر مسابقه داده که شما میگی فدرر با بردنش هنر نکرده ؟ به قول ممد یه چیزی بگو بگنجه ، و این که میگی اگه رافا مصدومه پس بردنش ناجوانمردانه است دیگه واقعا مسخرست .
اولا که چشمش کور ، دندش نرم میخواست برنامه ریزی کنه که مصدوم نشه ، اگه هم مصدومه مادرزاده که دیگه مشکل خودشه میخواست تنیسور نشه که این مصدومیت مادرزادی براش مشکل ایجاد کنه .
دوما یعنی شما میفرمایی وقتی رافا مصدومه هیچ کس نباید به تنیس بازی کردنش ادامه بده ؟ و اگه ادامه بده میشه از فرصت سؤ استفاده کردن ؟چرا ؟ چون قدیس کبیر، رافائل نادال، مصدوم بوده قهرمانی هیچ احد الناسی مورد قبول نیست ؟ همه باید صبر کنن تا رافا مصدومیتش برطرف شه و اون وقت به تنیس ادامه بدن ؟ یا اصلا ATP باید تورنمنت ها رو از درجه ی اعتبار ساقط کنه ؟
اگه همه تنیسورا مثل رافا برای هر تورنمنتی خودشون رو پاره پوره میکردن که الان نصف کسایی که توی تاپ تن هستن باید در حال بازی کردن منچ و مار و پله و بازیهایی از این دست میبودن و رافا هم واقعا هنر کرده که خودشو اون بالا حفظ کرده .

و اما در مورد قسمت دوم : خیلی ممنون ، اگه این دعاهای خیر شما پشت سر ما نبود بی شک خستگی راه ادامه ی کار رو برای ما غیر ممکن میساخت ، خیلی ممنون که به فکر ماهستی . دمت گرم :434:

Afshin
04-13-2010, 06:23 PM
حالا شما چرا یه جات سوخته که آواتارشون نعره زدن فدرره؟
مگه کسی میاد به شما گیر بده که چه چیزای مزخرفی تو امضات مینویسی؟ اصلا دنبال چی هستی معلومه؟ بیشتر از اینکه طرفدار رافا باشی از فدرر متنفری کاریشم نمیشه کرد خیلی درد اوره که راجر no.1 باشه و رافا تا رنک4 هم پایین بره اونم با این سن و سال !!!
در ثانی رافا کی مصدوم به راجر باخته؟:350: اصلا رافا اگه مصدوم پس چرا بازی میکنه آقا مصدومیت داری برو 1سال 2 سال چمیدونم 100 سال دیگه وقتی خوب شدی بیا آخه آدم عاقل با پای مصدومش هی بازی میکنه که چی؟:3t1::3t1:
بله بابک جان ، گل گفتی ، دقیقا مشابه خشایار جناب پاور هم طرفدار سر سخت سمپراس بزرگ هست و علت دشمنیش با فدرر و نیز طرفداریش از نادال مشخصه
هر کسی غیر از نادال هم برای فدرر شاخ میشد ایشون طرفدارشون میشد .
خدا رو شکر فدرر پارسال جلوی چشم سمپراس رکوردش رو شکوند و داغ دل جناب پاور رو داغ تر کرد !

pasia
04-14-2010, 03:20 AM
کاش فدرر نادالو تو رولند گاروس ببره کار نکردش همینه البته اگه یارونی!بیاد بالا

Mohammad
04-18-2010, 05:24 PM
:251:
میبینم که به تعداد کارشناسهای ارشد یکی دیگه هم اضافه شده!

koury
04-18-2010, 05:31 PM
فعلا که مشخص شد اون 4 تا فوق کارشناس کاملا در اشتباه هستن!! ببینیم از 3-4 گزینه ی دیگه چقدرش درست ازاب در میاد :434::379:

Saeedzr
04-18-2010, 05:39 PM
عین مار زخمی تو خونه هاتون کمین کرده بودین که سریع بیاین نیش بزنین =))

pasia
04-18-2010, 09:38 PM
اره دقیقا بزار یه باخت بده یکیشون میگه خداحافظ یکی میگه زانو یکی میگه تونی بعضایا میرن تو سوراخ موش تا زمانی(انقلاب مهدی) که تنیسور.....شون یه تورنمت....روببره بیان به به چه چه بزنن ادم عصبی مث ورداسکو یا بابابزگای اسپانیا بردن داره این تورنمت کسی شرکت نکرد بزور 500 چه طوری شده 1000 خدا میدونه در پایان بردن 600 ام گراند اسلم مونت کارلو:251: :254::254::254: رو بهتون تبریک میگم امید است که لایق زیر پا نشینی راجر بشه دوباره:251:

Rafa
04-19-2010, 11:51 AM
اره دقیقا بزار یه باخت بده یکیشون میگه خداحافظ یکی میگه زانو یکی میگه تونی بعضایا میرن تو سوراخ موش تا زمانی(انقلاب مهدی) که تنیسور.....شون یه تورنمت....روببره بیان به به چه چه بزنن ادم عصبی مث ورداسکو یا بابابزگای اسپانیا بردن داره این تورنمت کسی شرکت نکرد بزور 500 چه طوری شده 1000 خدا میدونه در پایان بردن 600 ام گراند اسلم مونت کارلو:251: :254::254::254: رو بهتون تبریک میگم امید است که لایق زیر پا نشینی راجر بشه دوباره:251:
جمع کن بساط جهلت رو ! فرناندوی عصبی و بابا بزرگای اسپانیا!!!:254::254::3t1::160:
همین فرناندو نواک فینالیست سال قبل و یکی از بهترین های خاک رو له کرده بود! از رافا باخت شد عصبی:254: بابا بزرگا هم همگی متخصص خاک بودن که جلوی رافا زانو زدن!:655: لزومی نداره مثلا رادیک یا کچل بیاد تو این تورنمنت شرکت کنه تا عیارش بره بالا ! همین که اکثر بازیکنای خوب کلی تو این تورنمنت بودن به مونت کارلو اعتبار میده ! شما هم به هر دری بزنی نمیتونی لوثش کنی!:160::160::160: به هر حال مونت کارلو یه تورنمنت 1000 ایه و 434 هزار یورو هم جایزه ی نفر اولش بود که نوش رافا:866:

Reza23
04-19-2010, 12:10 PM
نمی دونم چرا بعضی ها اینقدر از قهرمانی رافا ترسیدن که این حرفها رو
میزنن؟!!
نکنه میترسین باز رافا بیاد رو فرم و فدرر از اون بالا بیاد پائین و دوم بشه؟!!
2010 بشه یه 2008 دیگه برای فدرر و طرفدارانش؟!
بیخیال چقدر کم چشم هستن اونهایی که ناراحتی اشون رو نمی تونن
پنهان کنن و نمی تونن جوانمردانه بیان قهرمانی با اقتدار رافا رو تبریک بگن!! :243:

pasia
04-19-2010, 04:04 PM
از دوستان نادالی عذر میخوام ولی بعد از قهرمانی حس کردم رافا خیلی راحت انگار که تو فیوچرز کیش باشه قهرمان شده از شدت عصبانیت پست زدم من هم قهرمانی مقتدرانه رو تبریک میگم ولی پرو نشید دیگه واگر نه به راجر میگم بیاد بساط رافا رو جمع کنه ها:251:

Afshin
04-19-2010, 04:57 PM
بازم دارید سر چیزای بیخود میزنید تو سر و کله ی هم
رافا تونست و قهرمان شد ، ناراحتی نداره
همین که 3 نفر از 4 نفر اول رنکینگ شرکت کردند یعنی تورنمنت اعتبار داشت . راجر هم حتما میدونه داره چکار میکنه که شرکت نکرده .
قهرمانی هیچ کس رو هم لوث نمیکنیم . رافا برد چون حقش بود ، حرفی هم توش نیست . وقتی هم میبازه باخته و حرفی توش نیست !

Reza23
04-19-2010, 07:05 PM
بازم دارید سر چیزای بیخود میزنید تو سر و کله ی هم
رافا تونست و قهرمان شد ، ناراحتی نداره
همین که 3 نفر از 4 نفر اول رنکینگ شرکت کردند یعنی تورنمنت اعتبار داشت . راجر هم حتما میدونه داره چکار میکنه که شرکت نکرده .
قهرمانی هیچ کس رو هم لوث نمیکنیم . رافا برد چون حقش بود ، حرفی هم توش نیست . وقتی هم میبازه باخته و حرفی توش نیست !
شما اینطوری میگی و من از شما ممنونم اما همه فدرری ها مثل شما نیستن.
مثالش همون طرفداری که به رافا توهین کرده.
آخه چقدر بهش فشار اومده که تونسته بیاد این حرف رو بزنه؟!!!:182:

davidbeckham
04-19-2010, 10:01 PM
من حاضرم همه رو ببازه
ولی رولند رو ببره:866:

Reza23
04-20-2010, 11:28 AM
رولند حیثیته !
رولند باید برگرده پیش ما! :866::655:

BABAK
04-20-2010, 11:53 AM
فعلا که مشخص شد اون 4 تا فوق کارشناس کاملا در اشتباه هستن!! ببینیم از 3-4 گزینه ی دیگه چقدرش درست ازاب در میاد :434::379:

الانم مشخص شد او 7تا پروفسوری که 5تا جامو پیشبینی میکردن کاملا در اشتباه بودن...:434::160:

Mohammad
04-20-2010, 12:17 PM
الانم مشخص شد او 7تا پروفسوری که 5تا جامو پیشبینی میکردن کاملا در اشتباه بودن...:434::160:
پرفسور اعظم داشته باش اینو.

خوشم اومد رافا در حالی که همه میگفتن مادرید رو اسکیپ کنه، بارسلونا رو پیچوند.
ما مادرید یه کار نیمه تموم داریم، پدری از صاحب بچه مدافع عنوان قهرمانی در بیاریم که دیگه کلاشم مادرید افتاد برنگرده :251::254:

اینقدر از اینا بدیم بخوره که نگـــو :434:

http://tennis-image.com/images/82664342246780056224.jpg

http://tennis-image.com/images/96098269140696923097.jpg

Alireza Murray
04-20-2010, 12:28 PM

ما مادرید یه کار نیمه تموم داریم، پدری از صاحب بچه مدافع عنوان قهرمانی در بیاریم که دیگه کلاشم مادرید افتاد برنگرده :251::254:

http://tennis-image.com/images/82664342246780056224.jpg

http://tennis-image.com/images/96098269140696923097.jpg
از نظر شما فکر کنم رافا امتیازش تا اخر سال 50000 میشه:251:
اون از یو اس اوپن
اینم از مادرید
بیا یه باره بگو هر چی تورنمنت مونده مال رافائه:434:

davidbeckham
04-20-2010, 12:34 PM
رافا یه رئالیه بایدم بارسلونا رو بی خیال بشه:866:

Rafa
04-20-2010, 03:06 PM

درود
من هم به 5 تورنمنت رای دادم!:160::shame: آره به خاطر پرجودیسیه که نسبت به رافا دارم !:655::866:
البته اگه رافا بارسلونا:3t1: رو شرکت نکنه ، همون 4 تا!:shame::443:

بابک جون اینجارو داشته باش!!!:254::254::254::254::160::160::160::160::160:

Afshin
04-20-2010, 05:10 PM

به قول میلاد فعلا که در موضع باخت هستید ، بدون این که یک بار هم بریک کنید ، تو دوران اوجتون و جلوی هواداراتون پوزتون به خاک مالیده شد ، پس فعلا :392:

koury
04-20-2010, 05:54 PM

منظور تمام کسانی که به گزینه ی 5 تایتل رای دادن این بوده که رافا تو هر تورنمنتی بازی کنه قهرمان میشه... چه 5 تا چه 4 تا چه 10 تا :350: دیگه فهمیدن این قضیه اینقدر سخت و پیچیدس؟؟ :379:

BABAK
04-20-2010, 06:14 PM
منظور تمام کسانی که به گزینه ی 5 تایتل رای دادن این بوده که رافا تو هر تورنمنتی بازی کنه قهرمان میشه... چه 5 تا چه 4 تا چه 10 تا :350: دیگه فهمیدن این قضیه اینقدر سخت و پیچیدس؟؟ :379:

منظور همینیه که نوشتی دیگه" 5تا تایتل" البته هر جوری که دلتون بخواد میتونید تفسیر کنید...:3t1::3t1:

koury
04-20-2010, 06:55 PM
ببین عزیزکم بزار به جور دیگه برات توضیح بدم:

از نظر ریاضی وقتی رافا قراره تو 5 تورنمنت شرکت کنه و کسی میگه 5 قهرمانی میاره یعنی 100 درصد تورنمنت هائی که شرکت می کنه رو می بره.

اگه رافا تو یکی از اینا شرکت میکرد و می باخت اونوقت حرف شما درست بود که ما اشتباه کردیم و حرف ما هم غلط ازاب در میاد!

ولی وقتی تو یکیش شرکت نکرده و در پایان فصل خاک احتمالا در 4 تورنمنت شرکت خواهد کرد اگه هر 4 تا رو ببره عملا هیچ تفاوتی با حرف ما که گفتیم 100 درصدِ تورنمنت هائی که شرکت می کنه میبره نداره!!

دیگه واضح تر از این نمیتونستم توضیح بدم اگه خواستی بگو تا برات به 40 زبون زنده ی دنیا ترجمه کنم تا شاید بیفته :443:

Reza23
04-20-2010, 07:29 PM
رافا یه رئالیه بایدم بارسلونا رو بی خیال بشه:866:

عجب منطقی !!
واسه همین 5 بار تو بارسلون قهرمان شده؟!!! :254:

Mohammad
04-20-2010, 08:33 PM
منظور همینیه که نوشتی دیگه" 5تا تایتل" البته هر جوری که دلتون بخواد میتونید تفسیر کنید...:3t1::3t1:
اصلا بهتر بود سوال درصدی مطرح میشد.

nemo62
04-21-2010, 08:03 AM
رولند حیثیته !
رولند باید برگرده پیش ما! :866::655:
:1067::786::786: :001_tt2:

Reza23
04-21-2010, 08:07 PM
:1067::786::786: :001_tt2:
چیه نامفهومه؟!!!!

فدرر خودش رو کشت نتونست رولند رو ببره تا اینکه خدا بهش رحم
کرد و رافا مصدوم شد و نتونست از عنوانش دفاع کنه.
بالاخره بعد از سالها خون دل خوردن در نبود رافا فدرر تونست رولند رو
برای فقط یک بار در تاریخ تنیس جهان ببره!! :254:
رولند به رافا تعلق داره و من امیدوارم امسال به خونه اصلی خودش
یعنی آغوش رافای قهرمان برگرده! :655::866:

Afshin
04-21-2010, 10:08 PM
چیه نامفهومه؟!!!!

فعلا که برده ، و همین بردنش هم باعث شده شما این جور احساس سوزش پیدا کنی
در نبود رافا ؟!!!:193::193:
عمه ی نادال بود که به سودرلینگ باخت ؟ تنیسورتون عرضه نداشت بیاد تا فینال به ما چه ربطی داره ؟ همونی که زد لهتون کرد توی فینال توسط اسطوره پودر شد .
هیچ تورنمنتی به هیچ کسی تعلق نداره ، اگه رافا 4 بار رولند رو برده ، فدرر 6 بار ویمبلدون رو برده ، ولی دیدی که تو سال 2008 نتونست قهرمان بشه . پس تعلق معلق نکنید . عرضه داشته باشه قهرمان میشه و نداشته باشه هم مثل پارسال میره تعطیلات !:443:

Mohammad
04-21-2010, 10:24 PM
عمه ی نادال بود که به سودرلینگ باخت ؟ تنیسورتون عرضه نداشت بیاد تا فینال به ما چه ربطی داره ؟ همونی که زد لهتون کرد توی فینال توسط اسطوره پودر شد .
هیچ تورنمنتی به هیچ کسی تعلق نداره ، اگه رافا 4 بار رولند رو برده ، فدرر 6 بار ویمبلدون رو برده ، ولی دیدی که تو سال 2008 نتونست قهرمان بشه . پس تعلق معلق نکنید . عرضه داشته باشه قهرمان میشه و نداشته باشه هم مثل پارسال میره تعطیلات !:443:
درکش اینقدر سخته بفهمی رافا مصدوم بود؟ اصلا تا حالا به فضای وکیوم فشار اوردی ببینی چرا بعدش نزدیک به 3 ماه در هیچ تورنمنتی شرکت نکرد؟ همینجوری برای خالی نبودن عریضه؟
بسه بابا، بسه، رافا رو هاردش اونجوری به سودرلینگ نباخت، یه بازی نزدیک تو لندن داشت و یه بارم که بردتش، حالا رو خاک بیاد به اون بچه ببازه؟

Reza23
04-21-2010, 10:26 PM
خودت خیلی خوب میدونی که اگه یه طرف فینال گرند اسلم رافا باشه فدرر
هیچ شانسی نداره!
تو استرالیا یادمه چطوری فدرر دابل فالت میزد! :781:

ضمنا رافای مصدوم به سودرلینگ باخت!

Afshin
04-21-2010, 10:54 PM
درکش اینقدر سخته بفهمی رافا مصدوم بود؟ اصلا تا حالا به فضای وکیوم فشار اوردی ببینی چرا بعدش نزدیک به 3 ماه در هیچ تورنمنتی شرکت نکرد؟ همینجوری برای خالی نبودن عریضه؟
بسه بابا، بسه، رافا رو هاردش اونجوری به سودرلینگ نباخت، یه بازی نزدیک تو لندن داشت و یه بارم که بردتش، حالا رو خاک بیاد به اون بچه ببازه؟
درکش سخت نیست ، اگه مصدوم بود توی تورنمنت شرکت نمیکرد ، بازی کرد ، نتونست ببره و باخت ، بعدش هم دید نمیتونه تورنمنت ها ی بعدی رو ادامه بده و کشید کنار .
درضمن بازی توی لندن هم نزدیک نبود . مرد باشید باخت بازیکنتون رو قبول کنید ، گرچه خیلی بعیده که یه روزی بتونید این موضوع رو درک کنید که ممکنه رافا حتی وقتی خوبه ببازه ...

Afshin
04-21-2010, 10:58 PM
هیچ شانسی نداره!

نه هرگز چنین چیزی نیست ، مگه توی ویمبلدون و توی فینال گرند اسلم 2 بار رافا رو نبرده ؟!
بیخودی واسه خودت قانون تراشی نکن ، رافا عرضه نداشت و نتونست بیاد فینال ، مصدوم هم نبود ، اگه مصدوم بود تورنمنت رو شرکت نمیکرد . دو هفته قبلش که تو ابرا سیر میکردید ، جلوی تماشاگرای خودی پوزتون به خاک مالیده شد ، همون موقع که خیلی هم آماده بودید ، همرو هم داغون میکردید ، یادت که میاد ؟ اگه توی رولند هم به راجر میخوردید همون جور میشدید ، حیف که در حد و اندازه ی فینال نبودید پارسال ، وگرنه الان زبونتون به اندازه ی اتوبان تهران - کرج دراز نبود !

Mohammad
04-21-2010, 11:11 PM
نشون دادی که درکش بیش از حد برات سخته، رافا این مصدومیتش Chronic ـه، میدونی یعنی چی؟ یعنی همیشه باهاش هست، یه وقتایی میزنه بالا، یه وقتایی نمیزنه، چه تو خوشت بیاد چه نیاد، رافا اون بازی رو به علت مصدومیت باخت. علت همه باختاش مصدومیت نبوده مثل همین باخت اخیرش به لیوبیچیچ که من خودم اول از همتون گفتم.
چه ربطی داره؟ یکی اول تورنمنت مصدوم نیست وسطش مصدومیتش میزنه بالا؟ باید از شما اجازه بگیره؟ قانون نویسی شما که میگی از اولش شرکت نمیکرد؟ علم غیب داشت مصدومیتش بیشتر میشه وسط تورنمنت؟
شما تو فینال گرنداسلم فقط رو یه سطح رافا رو بردید اونم رافای جوون رو، تازه در بازیهای جوندار و نزدیک! مثل اینکه یادتون رفته راجر تو اون سن و سال رافا که بود همون دور اول ویمبلدون سطح محبوبش شوت میشد بیرون. :251:
ولی رافا رو هر سه سطح درسی بهتون داده که آثارش تا ابدالدهر پابرجاست.

Afshin
04-21-2010, 11:25 PM
نشون دادی که درکش بیش از حد برات سخته، رافا این مصدومیتش Chronic ـه، میدونی یعنی چی؟ یعنی همیشه باهاش هست، یه وقتایی میزنه بالا، یه وقتایی نمیزنه، چه تو خوشت بیاد چه نیاد، رافا اون بازی رو به علت مصدومیت باخت. علت همه باختاش مصدومیت نبوده مثل همین باخت اخیرش به لیوبیچیچ که من خودم اول از همتون گفتم.
چه ربطی داره؟ یکی اول تورنمنت مصدوم نیست وسطش مصدومیتش میزنه بالا؟ باید از شما اجازه بگیره؟ قانون نویسی شما که میگی از اولش شرکت نمیکرد؟ علم غیب داشت مصدومیتش بیشتر میشه وسط تورنمنت؟
شما تو فینال گرنداسلم فقط رو یه سطح رافا رو بردید اونم رافای جوون رو، تازه در بازیهای جوندار و نزدیک! مثل اینکه یادتون رفته راجر تو اون سن و سال رافا که بود همون دور اول ویمبلدون سطح محبوبش شوت میشد بیرون. :251:
1 ) وقتی میخوای توضیح فارسی بدی دیگه لاتنیش رو نمیخواد بگی
2 ) این که شما هر باخت مهمش رو با مصدومیت توجیه میکنید قانون نویسی نیست ؟ تو اینجوری میگی و من یه جوره دیگه
3 ) رافای جوون دیگه چه صیغه ایه ؟ بازم میگم پیک بازی تنیسورتون تو همون سنین بود ، دلیلی نداره همه تو یه سن به اوج برسن و تو یه سن خاص افت بکنن . بازی سال 2006 که نزدیک نبود ، بیگل هم شدید . مثلا بازی استرالیا رو که شما بردید خیلی با اختلاف بود ؟
راجر تو 22-23 سالگی شوت میشد بیرون ، بعدش تجربه کسب کرد و با توجه به نبوغش تونسته 7 سال سلطه ی خودش رو روی چمن حفظ کنه
خیلی بهتر از اینه که 23 سالگی شوت شدنت شروع بشه
واقعا واسم سواله که چرا این موضوع رو نمیفهمی ، واقعا چرا ؟
اگه رافا بخاطر جوونی باخت ، چرا همون سال میاد و راجر فدرر که در اوج دوران بازیش هست (سال 2006 ) توی خاک میبره ، نه فقط توی فرنچ ، بلکه توی مونت کارلو و رم هم راجر فدرر رو میبره ، اونم توی بازیهای 5 سته و 4 سته .
دلیلش این بود که توان برد رو نداشتید ، همون طور که سال 2008 توانشو داشتید و بردید .
شما هم با آثاری که بقول خودت تا ابدالدهر برجاست حال کن و ما با گرند اسلم هایی که شما عرضه ی بردنشو نداشتید حال میکنیم . اوج افتخار تنیسورتون همون بردهایی هست که مقابل بهترین تنیسور تاریخ داشته ، حق هم دارید خیلی باهاش حال کنید . ما هم بهتون ضد حال نمیزنیم ، تا میتونید حال کنید ، فقط حواستون باشه پس نیفتید :434:

Mohammad
04-21-2010, 11:38 PM
1) ببخشید از شما قبلا نپرسیده بودم چیکار کنم، وقتی چیز به این واضحی رو از درکش عاجزی باید با چند زبون براتون حلاجی کنم که قشنگ براتون جا بیوفته.
2)قانون نویسی اینه که تو میگی، اگه مصدوم بود از اولش شرکت نمیکرد، که این حرف اصلا مبنای عقلی نداره، مگه کسی میدونه کی مصدوم میشه؟
3)خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود، تازه باز نزدیک باخت، حداقل دور اول حذف نشد :251: اگه بازی که دو ستش تایبریک بشه از نظر شما جوندار نیست، باز اشکال از خودتونه. رافا وقتی به دوران اوجش نزدیک شد اجازه بردن رو هیچ سطحی رو به راجر نداد در هر سه سطح موجود!!

باز هم برگ دیگری به میزان درک بالات از تنیس اضافه شد، میگی چرا رو خاک برد تو اون سال رو چمن نبرد؟
واقعا دلیلشو نمیدونی؟ فک کنم فرق چمن و خاک از نظر شما اینکه که چمن همون خاکه که روش یه ذره علف دراومده نه؟ :251::254:

Reza23
04-21-2010, 11:38 PM
نه هرگز چنین چیزی نیست ، مگه توی ویمبلدون و توی فینال گرند اسلم 2 بار رافا رو نبرده ؟!
بیخودی واسه خودت قانون تراشی نکن ، رافا عرضه نداشت و نتونست بیاد فینال ، مصدوم هم نبود ، اگه مصدوم بود تورنمنت رو شرکت نمیکرد . دو هفته قبلش که تو ابرا سیر میکردید ، جلوی تماشاگرای خودی پوزتون به خاک مالیده شد ، همون موقع که خیلی هم آماده بودید ، همرو هم داغون میکردید ، یادت که میاد ؟ اگه توی رولند هم به راجر میخوردید همون جور میشدید ، حیف که در حد و اندازه ی فینال نبودید پارسال ، وگرنه الان زبونتون به اندازه ی اتوبان تهران - کرج دراز نبود !

من نمیدونم شما حرف جدیدی نداری بزنی؟!!!!
وقتی پستهای شماها رو میخونم یه جورایی یاد اون پسره میلاد
میوفتم!! :3t1:
همه اش دلایل و توجیهات بی محتوای اون رو تکرار میکنی!! :483:
فدرر که نفر اول دنیاست زحمت کشیده 2 بار رافا رو برده!! :254:
فدرر از سایه رافا هم وحشت داره و شما خودت خوب میدونی من چی میگم!!

Afshin
04-22-2010, 12:22 AM
1) ببخشید از شما قبلا نپرسیده بودم چیکار کنم، وقتی چیز به این واضحی رو از درکش عاجزی باید با چند زبون براتون حلاجی کنم که قشنگ براتون جا بیوفته.
2)قانون نویسی اینه که تو میگی، اگه مصدوم بود از اولش شرکت نمیکرد، که این حرف اصلا مبنای عقلی نداره، مگه کسی میدونه کی مصدوم میشه؟
3)خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود، تازه باز نزدیک باخت، حداقل دور اول حذف نشد :251: اگه بازی که دو ستش تایبریک بشه از نظر شما جوندار نیست، باز اشکال از خودتونه. رافا وقتی به دوران اوجش نزدیک شد اجازه بردن رو هیچ سطحی رو به راجر نداد در هر سه سطح موجود!!

باز هم برگ دیگری به میزان درک بالات از تنیس اضافه شد، میگی چرا رو خاک برد تو اون سال رو چمن نبرد؟
واقعا دلیلشو نمیدونی؟ فک کنم فرق چمن و خاک از نظر شما اینکه که چمن همون خاکه که روش یه ذره علف دراومده نه؟ :251::254:
قانون نویسی کار شماست ، که میگید وقتی رافا تو فینال گرند اسلم باشه فدرر هیچ شانسی نداره ، این اسمش قانون نویسی نیست ؟
بله پیکش همون 2 سال + 2008 بود ، و البته اوایل 2009
خ... خودتی ، دو ست تای بریک رو که راجر نبرد ، یکی رو راجر برد و یکی رو هم رافا ، دو ست دیگه رو 6-0 و 6-3 باختید ، اون 6-3 هم نزدیک بود 6-1 بشه که جستید .
خب دیگه ، جناب عقل کل ، حرف منم همینه ، توی خاک میتونست ولی توی چمن نمیتونست . این که میگی جوون بود و ... همش چرت و پرته ، رافا نشون داده بود که از نظر روحی هیچ مشکلی در مقابل فدرر نداره ، بلکه راجر بیشتر از این مورد ضربه پذیره ، پس جوونی رافا نمیتونست علت باختش باشه ، عدم تواناییش باعث باختش شد . سال 2008 هم یه اتفاق بود و دیگه توی ویمبلدون روی زیادی به شما نمیدیم :390:

Afshin
04-22-2010, 12:30 AM
من نمیدونم شما حرف جدیدی نداری بزنی؟!!!!
وقتی پستهای شماها رو میخونم یه جورایی یاد اون پسره میلاد
میوفتم!! :3t1:
همه اش دلایل و توجیهات بی محتوای اون رو تکرار میکنی!! :483:
فدرر که نفر اول دنیاست زحمت کشیده 2 بار رافا رو برده!! :254:
فدرر از سایه رافا هم وحشت داره و شما خودت خوب میدونی من چی میگم!!
اگه از حرفای من خوشت نمیاد مجبور نیستی بخونیشون
دلایل و توجیهات رو شما باید بیارید که در موضع باخت هستید ، شما که تنیسور داغونتون سالی 3 ماه رو فرمه ، شما که تنیسورتون 11 ماه رو بدون عنوان سپری کرد
ما برای چه چیزی مثلا باید دلیل و توجیه بیاریم ؟ چی رو باید توجیه کنیم ؟ این که راجر 16 تا اسلم برده ؟ این که 4 سال برترین ورزشکار جهان بوده ؟ این که شونصد بار جایزه ی ادبرگ رو برده ؟ این که 5 سال با نامبر وانی سال رو تموم کرده ؟ این که الان 4 هزار امتیاز با تنیسورتون فاصله داره ؟ این که از 4 تا اسلم قبلی 3 تاشو برده ؟ این که توی آخرین بازی رو در رو پوزتون رو به خاک مالیده ؟
برای اینا باید توجیه بیاریم ؟ اصلا تو کدوم پستم من توجیه اوردم ؟!
این شما بودید که باخت تنیسورتون توی رولند رو با مصدویمت توجیه کردید
11 ماه ناکامیشو به مصدومیت و طلاق بابا و ننش ربط دادید
آره عزیزم این شمایید که باید توجیه کنید ، ما که چیزی واسه توجیه نداریم ، رنکینگ و افتخارات گویای همه چیزه و دلیلی واسه توجیه کردن نمیمونه .
شما هم بشین صبح تا شب در مورد هد تو هد با خودت حرف بزن ، شاید 2 - 3 تا تایتل به رافا اضافه کردن

Mohammad
04-22-2010, 08:41 AM
قانون نویسی کار شماست ، که میگید وقتی رافا تو فینال گرند اسلم باشه فدرر هیچ شانسی نداره ، این اسمش قانون نویسی نیست ؟
بله پیکش همون 2 سال + 2008 بود ، و البته اوایل 2009
خ... خودتی ، دو ست تای بریک رو که راجر نبرد ، یکی رو راجر برد و یکی رو هم رافا ، دو ست دیگه رو 6-0 و 6-3 باختید ، اون 6-3 هم نزدیک بود 6-1 بشه که جستید .
خب دیگه ، جناب عقل کل ، حرف منم همینه ، توی خاک میتونست ولی توی چمن نمیتونست . این که میگی جوون بود و ... همش چرت و پرته ، رافا نشون داده بود که از نظر روحی هیچ مشکلی در مقابل فدرر نداره ، بلکه راجر بیشتر از این مورد ضربه پذیره ، پس جوونی رافا نمیتونست علت باختش باشه ، عدم تواناییش باعث باختش شد . سال 2008 هم یه اتفاق بود و دیگه توی ویمبلدون روی زیادی به شما نمیدیم :390:
افشين تا ديروز فكر ميكردم سر سوزني از بعضي طزفدازای راجر دركت بالاتره كه متاسفانه همونم نيست.
1) من كي گفتم رافا تو فينال باشه راجر شانسي نداره؟ من درباره گذشته حرف زدم، كه در اكثريت موارد رافا موفق بوده دربرابر راجر.
2) اهان شما پيشگو هم هستيد كه درباره پيك رافا حرف ميزني كي بوده، بعد درباره راجر حرف ميزنيم كه ميگيم تو فلان سن و سال دور اول حذف ميشده، واسه من ادله مياري هر بازيكني دوران پيكي داره و ...
تو كه درباهر آينده حرف ميزني ديگه وضعت معلومه چقدر ادم منظقي هستي
خب جناب آي كيو همين كه يه تايبريك رو رافا بده يعني بازي نزديك بوده، حالا تو خوشت بياد يا نياد اون بازي خيلي نزديكتر از فينال رولند گروس سال 2008 بود :254: جالبه نتيجه اي كه رقم نخورده رو داري به حساب مياري !!! داشت قلان ميشد جستيد :251:

بقيه حرفات هم باز عين بي ربطيه
ببين چي گفتم:
"خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود،"
اين چه ربطي به جوني داره، دوران پيك چه ربطي به جووني داره؟ اينم سخته دركش؟ واقعا اين تعاريف دوگانه تون منو كشته، يه جا ميگي دوران پيك چه ربطي به سن و سال داره بعد يه جا ديگه يه چيز ديگه ميگي

ما كار تموم نشده تو تنيس زياد داريم، ولي جلوي راجر هر كاري دلمون خواسته كرديم!! :251:

BABAK
04-22-2010, 09:36 AM
نادال مصدوم بوده یا نبوده به جهنم... به درک... مگه فدرر مصدومش کرده؟ این حرفای صد من یه غاز چیزی رو عوض نمیکنه سودرلینگ رافا رو چپ و راست کرد و راجرم با شایستگی تمام قهرمان شد.راستی شماها که ادعای ادب و کمالاتتون میشه چرا توی تموم پستاتون ماهارو به بیشعوری و نفهمی و نداشتن درک کافی و از این قبیل متهم میکنید؟ یکی بحث میکنه شما هم جوابشو میدین دیگه چرا به درک و شعورش توهین میکنید؟ این کارتون جدیدا مد شده...:393:

koury
04-22-2010, 09:52 AM
بردن تو 4 ست میشه چپ و راست؟؟ :254::254::254: پس بردن در سه ست با باختن تنها 4 گیم چی میشه عزیز من؟؟

Afshin
04-22-2010, 10:05 AM
بردن تو 4 ست میشه چپ و راست؟؟ :254::254::254: پس بردن در سه ست با باختن تنها 4 گیم چی میشه عزیز من؟؟
جفتش میشه بردن با چپ و راست ، البته با غلظت های متفاوت :434:

Afshin
04-22-2010, 10:14 AM
افشين تا ديروز فكر ميكردم سر سوزني از بعضي طزفدازای راجر دركت بالاتره كه متاسفانه همونم نيست.
1) من كي گفتم رافا تو فينال باشه راجر شانسي نداره؟ من درباره گذشته حرف زدم، كه در اكثريت موارد رافا موفق بوده دربرابر راجر.
2) اهان شما پيشگو هم هستيد كه درباره پيك رافا حرف ميزني كي بوده، بعد درباره راجر حرف ميزنيم كه ميگيم تو فلان سن و سال دور اول حذف ميشده، واسه من ادله مياري هر بازيكني دوران پيكي داره و ...
تو كه درباهر آينده حرف ميزني ديگه وضعت معلومه چقدر ادم منظقي هستي
خب جناب آي كيو همين كه يه تايبريك رو رافا بده يعني بازي نزديك بوده، حالا تو خوشت بياد يا نياد اون بازي خيلي نزديكتر از فينال رولند گروس سال 2008 بود :254: جالبه نتيجه اي كه رقم نخورده رو داري به حساب مياري !!! داشت قلان ميشد جستيد :251:

بقيه حرفات هم باز عين بي ربطيه
ببين چي گفتم:
"خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود،"
اين چه ربطي به جوني داره، دوران پيك چه ربطي به جووني داره؟ اينم سخته دركش؟ واقعا اين تعاريف دوگانه تون منو كشته، يه جا ميگي دوران پيك چه ربطي به سن و سال داره بعد يه جا ديگه يه چيز ديگه ميگي

ما كار تموم نشده تو تنيس زياد داريم، ولي جلوي راجر هر كاري دلمون خواسته كرديم!! :251:
خیلی ممنون که فکر میکنی درکم پایینه ، لطف داری شما

1 ) مگه من گفتم تو گفتی ؟ من در جواب اون آقا رضا که گفت راجر هیچ شانسی نداره این حرف رو زدم و گفتم قانون تراشی نکن ، برو یه نگاهی به پستا بنداز . من کلا از گفتن حتما و صدر درصد و بدون تردید و ... توی ورزش خوشم نمیاد . اگر هم بگم از روی عصبانیت میگم .

2 ) بله که میگم پیکش همون بوده ، همه ی قرائن و شواهد حاکی بر همین چیزیه که من میگم ، 11 ماه بدون تایتل ، معنیش چیه ؟ یعنی دیگه مثل سالهای قبل نبوده ، وقتی مصدومیت اینقدر اذیتش میکنه ، با اون زانوی داغون ، خیال کردی دوباره مثل سال 2008 میشه ؟ به نظر من که خیلی بعیده

در جواب پست کوروش گفتم ، سال 2008 باخت بسیار بدی بود . حرفی توش نیست . ولی مثل شما 100 متر زبون نداریم که بخوایم توجیه کنیم .
اگه تو همون شرایط راجر ، رافا باخته بود ، میومدید و میگفتید : رافا مریض بود (همون مریضیه که باعث شده بود گونش کبود بشه ) ، رافا در بدترین دوران ورزشیش بود ، رافا روحیه اش خراب بود ، رافا مصدوم بود ولی با غیرتی که داشت حاضر نشد بازی رو نصفه کاره رها کنه و چندی دیگر از دلایل و توجیهات تهوع آور

خب دقیقا میخوام از بازی با کلمات توسط شخص شما جلو گیری کنم ، نگو جوونی ، بگو کامل نبودن بازیش ، از جوونی استفاده میکنی و میخوای توجیه کنی باختت رو ، ما هم میتونیم باخت راجر رو به سن بیشترش و تواناییه جسمانی کمتر ربط بدیم ، ولی هر گز این کار رو نمیکنیم .
من اگه میگم پیکش اون موقع بوده بخاطر اینه که داریم میبینیم افت رافا رو ، و صد البته ربطی به سن و سال نداره ، ولی واسه رافا ، با اون سبک بازیش توی سن 23-24 سالگی دوران افت شروع شده . چه شما خوشت بیاد و چه خوشت نیاد

koury
04-22-2010, 10:26 AM
در جواب پست کوروش گفتم ، سال 2008 باخت بسیار بدی بود . حرفی توش نیست . ولی مثل شما 100 متر زبون نداریم که بخوایم توجیه کنیم .
اگه تو همون شرایط راجر ، رافا باخته بود ، میومدید و میگفتید : رافا مریض بود (همون مریضیه که باعث شده بود گونش کبود بشه ) ، رافا در بدترین دوران ورزشیش بود ، رافا روحیه اش خراب بود ، رافا مصدوم بود ولی با غیرتی که داشت حاضر نشد بازی رو نصفه کاره رها کنه و چندی دیگر از دلایل و توجیهات تهوع آور

ما هیچ چیزی رو توجیه نکردیم!! رافا مصدومه میگیم مصدومه وقتی هم مصدوم نیست نمیگیم مصدومه دیگه... رافا تو ایندین ولز و میامی باخت کسی گفت مصدوم بوده؟؟ هر چند مشکلاتی با زانوش داشته ولی ما باختش رو به مصدومیت ربط ندادیم.

ولی کسی شکی نداره که تو روتردام پارسال چقدر مصدوم بود و این مصدومیتش تو باختش به موری تاثیر زیادی داشت! یا تو رولند گروس مصدوم بود وگرنه صد سال سیاه به سودرلینگ نمی باخت! از این دست مثال ها زیادن...

باخت هائی هم داشته که خوب بازی نکرده یا خوب بازی کرده و حریفش بهتر بوده و در نتیجه باخته!! :350: توجیه کار شماهاس که وقتی تو اون فینال تاریخی ویمبلدون فدرر باخت میاید نور استادیوم و روی فرم نبودن فدرر رو بهونه می کنید :3t1: یا تو استرالیا میگید سرویسش خوب نبود و خیلی مثال دیگر :443:

koury
04-22-2010, 10:36 AM
خب دقیقا میخوام از بازی با کلمات توسط شخص شما جلو گیری کنم ، نگو جوونی ، بگو کامل نبودن بازیش ، از جوونی استفاده میکنی و میخوای توجیه کنی باختت رو ، ما هم میتونیم باخت راجر رو به سن بیشترش و تواناییه جسمانی کمتر ربط بدیم ، ولی هر گز این کار رو نمیکنیم .
من اگه میگم پیکش اون موقع بوده بخاطر اینه که داریم میبینیم افت رافا رو ، و صد البته ربطی به سن و سال نداره ، ولی واسه رافا ، با اون سبک بازیش توی سن 23-24 سالگی دوران افت شروع شده . چه شما خوشت بیاد و چه خوشت نیاد

یعنی چی دوران افت شروع شده؟؟ رافا چند ساله که اینطوریه و بعد از ویمبلدون خوب نتیجه نمیگیره!! ولی از آغاز فصل خاک تا یو اس اوپن مهمترین مسابقات رو می بره که خودش گویای همه چیز هست... افت موقتی همینه که تو زندگی همه ی ورزشکاران هست! مگه فدرر همین یکی دو سال پیش افت وحشتناکی نداشت؟؟ مگه رافا همین سال 2007-2008 افت خیلی بدی نداشت که همه فک کردن دوران اوجش دو سه سال بوده؟؟ یعنی هر کی افت کنه نمیتونه دوباره به اوجش برسه؟؟

Reza23
04-22-2010, 10:54 AM
اگه از حرفای من خوشت نمیاد مجبور نیستی بخونیشون
دلایل و توجیهات رو شما باید بیارید که در موضع باخت هستید ، شما که تنیسور داغونتون سالی 3 ماه رو فرمه ، شما که تنیسورتون 11 ماه رو بدون عنوان سپری کرد
ما برای چه چیزی مثلا باید دلیل و توجیه بیاریم ؟ چی رو باید توجیه کنیم ؟ این که راجر 16 تا اسلم برده ؟ این که 4 سال برترین ورزشکار جهان بوده ؟ این که شونصد بار جایزه ی ادبرگ رو برده ؟ این که 5 سال با نامبر وانی سال رو تموم کرده ؟ این که الان 4 هزار امتیاز با تنیسورتون فاصله داره ؟ این که از 4 تا اسلم قبلی 3 تاشو برده ؟ این که توی آخرین بازی رو در رو پوزتون رو به خاک مالیده ؟
برای اینا باید توجیه بیاریم ؟ اصلا تو کدوم پستم من توجیه اوردم ؟!
این شما بودید که باخت تنیسورتون توی رولند رو با مصدویمت توجیه کردید
11 ماه ناکامیشو به مصدومیت و طلاق بابا و ننش ربط دادید
آره عزیزم این شمایید که باید توجیه کنید ، ما که چیزی واسه توجیه نداریم ، رنکینگ و افتخارات گویای همه چیزه و دلیلی واسه توجیه کردن نمیمونه .
شما هم بشین صبح تا شب در مورد هد تو هد با خودت حرف بزن ، شاید 2 - 3 تا تایتل به رافا اضافه کردن

اتفاقا من دوست دارم پستهای تو رو بخونم ولی وقتی از عبارات
یکی دیگه دقیقا کپی می کنی حالم بد میشه!!

شما میگی وقتی رافا مصدومه و عالم و آدم هم میدونن ما بگیم
نه رافا سالمه و در عین سلامت باخته؟!!
خوبه رافای سالم رو دیدی که چه بلایی سر همون فدرر تون که
16 گرند اسلم و هزار جایزه فلان و بهمان داره آورده بود.
فدرر اگه ستاره آسمونها باشه پیش رافا یه بازنده ذلیل بوده نه بیشتر.
چپ و راست کردن هم باخت فدرر به رافا تو رولند و بیگل شدنش بود
نه باخت رافا به رابین تو 4 ست!!
:443:

Saeedzr
04-22-2010, 10:58 AM
کوروش
به نظرت راجر در فینال استرالیای 2009 خوب سرویس زد؟
تو که خیلی آمار رو دوست داری باید بدونی که وضع سروش چطور بود

فدرر باخت،هیچ بهانه ای نیست
ولی هر باختی دلیلی داره
یکی از دلایل اون باخت سرویس های راجر بود که به هدفش نرسید

ما که نمیگیم تنیسورمون مصدوم بوده،در حالی که خودش میگه نبودم،علم غیب هم نداریم
وقتی بعد از باخت رافا درباره زانو و مصدومیتش حرف میزنید
یعنی دارید بهانه میارید دیگه
حتما که نباید عینا جمله "رافا باخت چون مصدوم بود" رو بیارید

رافا هم استاد انصراف دادن از میانه بازی هست،آخرینش هم استرالیای امسال
نمیدونم اگه اینقدر مصدوم بود چرا وسط بازی با سودرلینگ کنار نکشید؟
چرا تا لحظات آخر همچنان بی امان میدوید؟

تنیسورهای دیگه هم برنامه دارن باور کنید
به محض اینکه رافا اولین توپ رو شورت میزد رابین تنبیهش میکرد و اصلا اجازه ریتم گرفتن و هجوم آوردن رو به رافا نمیداد

رضا جان شما از کسانی هستید که آتیشتون خیلی تنده
شاهد باشید که کدام حزب داره توهین میکنه

آقا گیریم اینی که شما میگین درست،راجر پیش رافا یه بازنده است
که چی آخه؟
بردن فدرر برای رافا چی داشته؟
البته غیر از هوادارانی که درصد بالاییشون از همین طریق جذبش شدن
وگرنه همین شمایی که ادعا داری همیشه حرف راست رو میزنی،میومدی میگفتی فدرر داره زیباترین بازیها رو در تاریخ ارائه میده و ...

Reza23
04-22-2010, 11:21 AM

که چی آخه؟
وگرنه همین شمایی که ادعا داری همیشه حرف راست رو میزنی،میومدی میگفتی فدرر داره زیباترین بازیها رو در تاریخ ارائه میده و ...

خواهش میکنم شما حرف از توهین نزن چون امضا خودت و اون رفیقت
توهین مستقیم به رافا است!
لطفا هم نیا مثل جناب Afshin Barani با عبارات کپی شده توجیه کنی! :443:

که چی؟!!!!
که اینکه شماها حداقل پیش ما طرفداران رافا حرفی ندارین بزنین چون
تنیسورتون رو براحتی تو فینالهای متعدد گرند اسلم زدیم داغون کردیم!!
بیگل کردیم!
دیگه چیکار بایست میکردیم؟!!!
بهتره از این حال دگماتیسم فدرری بیایین بیرون.

BABAK
04-22-2010, 11:41 AM
بیگل کردیم!

فعلا که رولند گاروس یه قهرمان داره اونم راجر فدرره اخرین بازیم جلوی چشم طرفدای نادال تو خاک کشورش روی زمین مورد علاقش چنان بلایی سرش آوردیم که تا 11 ماه بعد نتونست

سرشو بالا بگیره و تا رنک 4 هم سقوط کرد. هر وقت تونستید جامو پس بگیرید بیاید اظهار فضل کنید..

Mohammad
04-22-2010, 11:45 AM
خیلی ممنون که فکر میکنی درکم پایینه ، لطف داری شما

1 ) مگه من گفتم تو گفتی ؟ من در جواب اون آقا رضا که گفت راجر هیچ شانسی نداره این حرف رو زدم و گفتم قانون تراشی نکن ، برو یه نگاهی به پستا بنداز . من کلا از گفتن حتما و صدر درصد و بدون تردید و ... توی ورزش خوشم نمیاد . اگر هم بگم از روی عصبانیت میگم .

2 ) بله که میگم پیکش همون بوده ، همه ی قرائن و شواهد حاکی بر همین چیزیه که من میگم ، 11 ماه بدون تایتل ، معنیش چیه ؟ یعنی دیگه مثل سالهای قبل نبوده ، وقتی مصدومیت اینقدر اذیتش میکنه ، با اون زانوی داغون ، خیال کردی دوباره مثل سال 2008 میشه ؟ به نظر من که خیلی بعیده

1) عجب پست منو نقل قول میکنی جواب کس دیگه رو توش میدی؟! یادته به خاطر همین مساله فک کنم تو همین تاپیک منو مواخذه کردی؟ حالا خودت همون کارو میکنی؟
2)شما میتونی نظر خودت رو داشته باشی و نظر شما کاملا محترمه، فقط در حد نظر نه یک حکم!!
من هم همچین نظری یک سال پیش در مورد راجر داشتم، دیدم اون نظر رو چگونه برتابیدید! چه توهینها که به من نکردید!!

و اما مورد آخر، من کاملا واضح نوشتم "رافا اون سالها در دوران پیکش نبود و بازیش در سطوح دیگه کامل نبود" هیچ بازی با کلماتی در کار نیست، شما طبق معمول دچار Misunderstand هستید!

Saeedzr
04-22-2010, 11:58 AM

که چی؟!!!!
بیگل کردیم!
امضای من و رفیقم توهین نیست
واقعیت دنیای تنیسه و اینکه رافا چقدر در اون حقیره
به قول میلاد حالا معلوم میشه این امضاها چه بلایی سر شما آورده:))
منظور منم از همونی که تو امضای میلاد هست شخص رافا نادال هست و نه چیز دیگه ای:P

منظورتو از این عبارات کپی شده نفهمیدم؟!

باشه بابا ما حرفی نداریم بزنیم،گفتم که قبول کردیم
این شما ها هستین که چند وقت یه بار میاین چرت و پرت میگین و بحث اسطوره رو میکشین وسط
خودتم قبول کردی بردهای رافا مقابل راجر فقط به درد این بحثهای بی وزنِ ما میخوره،نه چیز دیگه ای
اصلا در همین تاپیک که ربطی به اسطوره نداره کیا اومدن بحثش رو پیش کشیدن؟

در ضمن در تعداد بیگل ها هم راجر از رافا پیش هست
هر چند که این آمار بی وزن اصلا مهم نیست
کسی یادش نمیمونه،چیزی که میمونه افتخاراته
مثلا خودت نمیدونستی راجر در بیگل کردن رافا جلوتره!

Mohammad
04-22-2010, 12:06 PM
کوروش
به نظرت راجر در فینال استرالیای 2009 خوب سرویس زد؟
تو که خیلی آمار رو دوست داری باید بدونی که وضع سروش چطور بود

فدرر باخت،هیچ بهانه ای نیست
ولی هر باختی دلیلی داره
یکی از دلایل اون باخت سرویس های راجر بود که به هدفش نرسید

ما که نمیگیم تنیسورمون مصدوم بوده،در حالی که خودش میگه نبودم،علم غیب هم نداریم
وقتی بعد از باخت رافا درباره زانو و مصدومیتش حرف میزنید
یعنی دارید بهانه میارید دیگه
حتما که نباید عینا جمله "رافا باخت چون مصدوم بود" رو بیارید

رافا هم استاد انصراف دادن از میانه بازی هست،آخرینش هم استرالیای امسال
نمیدونم اگه اینقدر مصدوم بود چرا وسط بازی با سودرلینگ کنار نکشید؟
چرا تا لحظات آخر همچنان بی امان میدوید؟

تنیسورهای دیگه هم برنامه دارن باور کنید
به محض اینکه رافا اولین توپ رو شورت میزد رابین تنبیهش میکرد و اصلا اجازه ریتم گرفتن و هجوم آوردن رو به رافا نمیداد

که چی آخه؟

رافا این همه باخته کسی از حرف از مصدومیت نزده، چرا شماها اینجوری هستید چرا اونها رو نمیبینید؟!
همین اواخر پارسال تو مسابقات آخر سال به همه باخت، کسی چیزی گفت؟!
تو مسابقات دوحه به داویدنکو باخت کسی چیزی گفت؟!
تو استرالیا، به موری با اینکه با مصدومیت انصراف دادف و نزدیک دو ماه، دور از مسابقات بود، خود من گفتم رافا اگه میخواستم نمیتونست ببره؟!
اونطور مواقع شما کجا هستید؟!

برای بار صدم، من خودم کهیر میزنم وقتی رافا به علت مصدومیت میبازه بیام بگم مصدوم بوده، دیگه برای ما این بدترین خبر ممکنه، بله اگه یه مصدومیت کوچیک باشه که دیگه تکرار نشه، این بهانه خوبیه، ولی این مصدومیت مزمن دیگه اینطور نیست، همه ما همیشه نگران زانوی رافا هستیم، چرا اینقدر چشامتون رو رو به حقایق بستید؟! چرا؟

رافا استاد انصراف از بازیه؟! کی همچین اطلاهات غلطی به شما داده؟!

میدونی رافا برای چی امسال انصراف داد؟ چون گفت نمیخواستم اشتباهات گذشته رو تکرار کنم، و با حالت مصدمیت بازی کنم و مصدومیتم رو تشدید کنم، حالا اگه راجر در چنین موقعیتی اینکارو بکنه، تعبیر به ذکاوت میشه و اگه رافا بکنه اینجوری تعبیر میکنه، واقعا جالبه!!
ما نمیدونیم یه بار رافا رو متهم میکنید همش به خودش فشار میاره مصدوم میشه، یه بارم که برای پیشگیری تصمیمی میگیره یه بامیوبل دیگه سرهم میکنید!

اگه رافا با سودرلینگ کنار نکشید، چون نمیخواست رولند از دستش دربیاید، با درد بازی میکرد، این همون اشتباهیه که سال 2010 دیگه جلوی موری مرتکب نشد و دفاع از عنوان قهرمانی رو به سلامتیش نفروخت!!

شما که خودت تنیس بازی میکنی میدونی که یکی از مهمترین قسمتها برای اینکه ضربات تو به خصوص Ground Stroke ها به بهترین شکل ممکن با Length و Spin و Pace مناسب روانه زمین حریف بشه، قرار گرفت در پوزیشن مناسب اون ضربه است، حالا اونم کسی مثل رافا که اساس بازیش بر فورهندش میچرخه، شما تصور کن، زانوت مشکل داشته باشه درد داشته باشی توش، بنابراین Foot Work ت خراب میشه، به Adjustment های ریز بازیکنا قبل از زدن ضربه دقت کردی؟ شما با زانوی دردناک میتونی اونجوری ریز، اجاست کنی؟ بنابراین نمیتونی بهترین جاگیری رو برای زدن ضربه ات داشته باشی، در نتیجه ضربات از کیفیت میوفته و در مورد رافا ضرباتش کوتاه میشه، اینا رو اسمش رو هر چی میخوای بزار، رافا تو همین بازی با رادیک هم خودش گقت وقتی رادیک شروع به تهاجمی بازی کردن کرد، من آمادگی نداشتم بهتر بازی کنم، همون گیمی که رافا به لاو بریک شد، دقت کن، اندی درست توپ رو میزد همون جایی که رافا ایستاده بود و رافا نمیتونست پوزیشن بگیره. برای بار آخر، من متاسفم که بگم رافا در خیلی از بازیهای که باخته مصدوم بوده، ولی حقیقت اینه و غیر قابل کتمانه ....

Mohammad
04-22-2010, 12:14 PM

منظورتو از این عبارات کپی شده نفهمیدم؟!

باشه بابا ما حرفی نداریم بزنیم،گفتم که قبول کردیم
این شما ها هستین که چند وقت یه بار میاین چرت و پرت میگین و بحث اسطوره رو میکشین وسط
خودتم قبول کردی بردهای رافا مقابل راجر فقط به درد این بحثهای بی وزنِ ما میخوره،نه چیز دیگه ای
اصلا در همین تاپیک که ربطی به اسطوره نداره کیا اومدن بحثش رو پیش کشیدن؟

در ضمن در تعداد بیگل ها هم راجر از رافا پیش هست
هر چند که این آمار بی وزن اصلا مهم نیست
کسی یادش نمیمونه،چیزی که میمونه افتخاراته
مثلا خودت نمیدونستی راجر در بیگل کردن رافا جلوتره!

اینکه شما یه تنیس باز 23 ساله رو داری با همه تنیس بازهای بازنشسته و یه تنیس باز 29 ساله مقایسه میکنی، توهین نیست، میزان درکتون رو از مسائل میگه، خوش باش ایرادی نداره!!
رضا اگه گفت توهینه منظور به امار و ارقام نبود، منظور به لفظیه که خطابش میکنید، اینم درکش سخته؟
هر وقت حرفی برای گفتن ندارید، میزنید به صحرای کربلا، که این امضا ما رو سوزونده، باشه فک کن سوزونده، ولی حقیقت اون امضا اولا درک شما از مسائل رو نشون میده که هنوز بلد نیستید شرایط یک مقایسه چیه و دوما میزان ادب شما رو.
بدترین چیز اینه که آدم به خودشم دروغ بگه!! خیلی بده!!

Saeedzr
04-22-2010, 12:49 PM
ای بابا،دوباره رسیدیم سر خونه اول که ممد جان
اولا من حرف رضا رو از هر دو جانب جواب دادم،پستم رو کامل بخون
دوما موندم شما چرا با این همه آدمی که درک پایینی دارند بحث میکنی

در مورد باخت به سودرلینگ
همین الان بازیهای رافا رو نگاه کن،ببین چقدر توپ شورت میندازه،همین فینالی که ورداسکو رو ترکوند
مهم اینه که بتونی ازش استفاده کنی
اون مواردی که گفتی موثر هستند،ولی در اون بازی مشکل اول نبودند
وقتی هم رابین داره حمله میکنه،سخته عمیق جواب بدی،در نتیجه توپهای بیشتری شورت میشن
چرا نمیگی روزش نبود و زیادی شورت بازی کرد؟
چرا به سودرلینگ کردیت نمیدی؟
به نظرت چند نفر دیگه میتونستن از اون نحوه بازی ادونتج بگیرن؟
من هرگز قبول نمیکنم که اون باخت به دلیل مصدومیت بوده

من گفتم رافا استاد انصرافه،مگه گفتم بده؟
ولی با روحیه هر کسی جور در نمیاد
همونجوری که راجر 2 سال پیش گفت وقتی پای به یه بازی بذارم،هرگز کنار نمیکشم،اینم از ذکاوتی که میگفتی

مقایسه فدرر و نادال معلومه که عادلانه نیست در حال حاضر،کسی گفت هست؟
ولی در مورد آینده که نمیتونیم صحبت کنیم،چون هیچی معلوم نیست

در حال حاضر جایگاه رافا در تنیس اینه،پس فعلا سکوت کنید
امضاهای ما هم آپدیت میشه،نگران نباش
پس تا وقتی که جایگاهتون اینقدر در مقابل راجر نازل هست چیزی نگید تو رو خدا
وقتی که به نزدیکی اینا رسیدین بیاین ببینیم حرف حسابتون چیه

Afshin
04-22-2010, 12:55 PM
ما هیچ چیزی رو توجیه نکردیم!! رافا مصدومه میگیم مصدومه وقتی هم مصدوم نیست نمیگیم مصدومه دیگه... رافا تو ایندین ولز و میامی باخت کسی گفت مصدوم بوده؟؟ هر چند مشکلاتی با زانوش داشته ولی ما باختش رو به مصدومیت ربط ندادیم.

ولی کسی شکی نداره که تو روتردام پارسال چقدر مصدوم بود و این مصدومیتش تو باختش به موری تاثیر زیادی داشت! یا تو رولند گروس مصدوم بود وگرنه صد سال سیاه به سودرلینگ نمی باخت! از این دست مثال ها زیادن...

باخت هائی هم داشته که خوب بازی نکرده یا خوب بازی کرده و حریفش بهتر بوده و در نتیجه باخته!! :350: توجیه کار شماهاس که وقتی تو اون فینال تاریخی ویمبلدون فدرر باخت میاید نور استادیوم و روی فرم نبودن فدرر رو بهونه می کنید :3t1: یا تو استرالیا میگید سرویسش خوب نبود و خیلی مثال دیگر :443:
والله من که نمیگم نور ورزشگاه کم یا زیاد بود ، شرایط مساوی بود
رافا بهتر بازی کرد و برد ، حرفی هم توش نیست ، نوش جونش

در مورد استرالیا هم فکر نمیکنم این که گفتیم بد سرویس زد بهونه باشه ، دلیل فنی اوردیم ، دلیل بد سرویس زدنش رو هم که گفیتم ، بخاطر ریترن های رافا بود ... اینا بهونن به نظر شما ؟
بهونه اون چیزاییه که شما بعد از باخت رافا تو رولند گفتید ، به جای اینکه حریفتون رو تحسین کنید و قبول کنید که رافا باخت چون خوب بازی نکرد ، با مصدومیت و طلاق و این خزعبلات توجیهش کردید .

Reza23
04-22-2010, 01:38 PM
در حال حاضر جایگاه رافا در تنیس اینه،پس فعلا سکوت کنید
امضاهای ما هم آپدیت میشه،نگران نباش
پس تا وقتی که جایگاهتون اینقدر در مقابل راجر نازل هست چیزی نگید تو رو خدا
وقتی که به نزدیکی اینا رسیدین بیاین ببینیم حرف حسابتون چیه

شما سال 2008 ساکت بودین؟!!
وقتی رافا ویمبی و رولند رو برد؟!!
وقتی راجر راه براه میباخت و حتی راکتش رو شکوند؟!!

بازم میگم اگه رافا دچار این مصدومیت نمیشد با دلایل تنیسی
محال بود جایگاه رافا اینجا باشه!!

Reza23
04-22-2010, 01:41 PM

واقعا فکر میکنی توهین نیست؟!!!!!
با این حرفت به شعور کاربرای سایت داری توهین میکنی!!
متاسفم.

koury
04-22-2010, 01:42 PM
فعلا که رولند گاروس یه قهرمان داره اونم راجر فدرره اخرین بازیم جلوی چشم طرفدای نادال تو خاک کشورش روی زمین مورد علاقش چنان بلایی سرش آوردیم که تا 11 ماه بعد نتونست

سرشو بالا بگیره و تا رنک 4 هم سقوط کرد. هر وقت تونستید جامو پس بگیرید بیاید اظهار فضل کنید..

بله خب هر تورنمنت فقط یه قهرمان میتونه در هر سال داشته باشه و سال پیش هم فدرر اون رو برد ولی حریفانش کیا بودن؟؟ هاس؟؟ آکاسوسو؟ سودرلینگ؟؟ مارتین؟؟ :254::254: تنها حریف بدرد بخورش همون خوان بود تازه با این حریفان در پیت فدرر اون همه ست رو واگذار کرد و همچین شاهکاریم نکرد در غیاب سرسخت ترین حریفش بعد از 10 سال این گرند اسلم رو برد :350:

یعنی میگی این که رافا نتونسته 10 ماه جامی ببره به باختش به فدرر برمیگرده؟؟ یا شاید با هم کشتی گرفتن و فدرر زده زانوی رافا رو داغون کرده تا نتونه 10-11 ماه خوب بازی کنه؟؟ :251::251:

Reza23
04-22-2010, 01:44 PM
بیچاره PowerVU وقتی 4 تا کلمه مینویسه و از فدرر انتقاد میکنه
از صد طرف میخوایین تیکه پاره اش کنین ولی خودتون مظهر توهین
به رافایی هستین که هیچی نباشه حداقل پشت اسطوره شما رو
که بارها و بارها بخاک مالیده!:3t1:

Reza23
04-22-2010, 01:46 PM
بله خب هر تورنمنت فقط یه قهرمان میتونه در هر سال داشته باشه و سال پیش هم فدرر اون رو برد ولی حریفانش کیا بودن؟؟ هاس؟؟ آکاسوسو؟ سودرلینگ؟؟ مارتین؟؟ :254::254: تنها حریف بدرد بخورش همون خوان بود تازه با این حریفان در پیت فدرر اون همه ست رو واگذار کرد و همچین شاهکاریم نکرد در غیاب سرسخت ترین حریفش بعد از 10 سال این گرند اسلم رو برد :350:

یعنی میگی این که رافا نتونسته 10 ماه جامی ببره به باختش به فدرر برمیگرده؟؟ یا شاید با هم کشتی گرفتن و فدرر زده زانوی رافا رو داغون کرده تا نتونه 10-11 ماه خوب بازی کنه؟؟ :251::251:
تازه از همون رولندی که با این شرایط بدست اومد 4 تاش تو ویترین رافا هست!! :251::254::655:

koury
04-22-2010, 01:47 PM
والله من که نمیگم نور ورزشگاه کم یا زیاد بود ، شرایط مساوی بود
رافا بهتر بازی کرد و برد ، حرفی هم توش نیست ، نوش جونش

در مورد استرالیا هم فکر نمیکنم این که گفتیم بد سرویس زد بهونه باشه ، دلیل فنی اوردیم ، دلیل بد سرویس زدنش رو هم که گفیتم ، بخاطر ریترن های رافا بود ... اینا بهونن به نظر شما ؟
بهونه اون چیزاییه که شما بعد از باخت رافا تو رولند گفتید ، به جای اینکه حریفتون رو تحسین کنید و قبول کنید که رافا باخت چون خوب بازی نکرد ، با مصدومیت و طلاق و این خزعبلات توجیهش کردید .

اونا بهونه نبودن واقعیت بودن! اینکه جدائی پدر مادرش روی بازیش تاثیر داشت اصلا چیز عجیبی نیست، اینم که مصدوم بود اصلا درش شکی نیست!! دلیل این مصدومیتش هم برنامه ریزی اشتباه در اوائل فصل خاک و شرکت تو بارسلونا بود که امسال خدا رو شکر تکرارش نکرد!

والا من یادم نمیاد کسی گفته باشه بخاطر ریترن خوب رافا بود که راجر نتونست تو استرالیا خوب سرو بزنه و این اولی نباره از طرفداران فدرر این رو میشنوم :3t1:

من هیچوقت منکر این که تو رولند رافا خوب بازی نکرد نمیشم ولی بقول خودتون خوب بازی نکردنش هم دلیلی داره و اون هم دردی بود که از ناحیه ی زانوش حس میکرد و لاغیر :243: چطور اینکه میگید فدرر خوب سرویس نزد بهونه نیست ولی اینکه ما میگیم زانوی رافا و طلاق والدینش تو باخت تاثیر داشت بهونس؟؟ :379:

Afshin
04-22-2010, 01:50 PM

از این به بعد پستای منو نخون تا حالت بد نشه ، اگه هم دوست داری بخونی ، بخون ولی قر و فر نیا ، کلاس هم واسه من نذار که انگار خیلی وقتت با ارزش تر از ماست ، یا خیلی درک و فهمت بیشتره .
چه اینجا و چه تو بخش فوتبال همیشه پستهات با یه لحنه ، همیشه فکر میکنی بیشتر از همه میفهمی ، به جای انکه به اصل موضوع بپردازی تو جاده خاکی سیر میکنی . رافا فدرر رو بیشتر برده ، قبول ، ولی از زمان مطرح شدن رافا ، فدرر چقدر عنوان برده و رافا چقدر ؟ چند تا گرند اسلم فدرر برده و چند تا رافا ؟ اینه که مهمه ، شما تو خاک خوبید و در الباقی موارد شوت میشید بیرون ، حالا سالی یکی دوبار هم تورنمنتهای غیر خاکی میبرید . ولی رافا هرگز مثل فدرر بازیکنی نیست که در تمام سطوح بازی سطح بالا ارائه بده
درکل ، تو یه حرفی میزنی که من باهاش مخالفم ، تو میگی رافا مصدوم بود ، من میگم نبود ، دلیلی هم بر اثباتش نیست . پس لازم نیست بگی حرفای من تکراری ، حرفای تو 100 برابر برای من تکراری تره ، چون قبل از این که اینجا تشریف بیارید ، جناب کوروش و محمد و ... این حرفا رو با چگالی 100 بار در روز به خورد ما دادن .
تو مجبوری بگی فدرر یه بازنده در مقابل رافاست ، چون تنیسورت چیزی به جز هد تو هد خوب در مقابل بهترین تاریخ نداره که بخوای بهش بنازی ، همین یه مورد رو میتونی باهاش حال کنی ، پس حال کن باهاش ...
در ضمن جناب دکتر ، منظور من باخت رافا توی ویمبلدون 2006 به راجر بود نه باختش توی رولند پارسال به رابین .

Afshin
04-22-2010, 01:51 PM
یعنی چی دوران افت شروع شده؟؟ رافا چند ساله که اینطوریه و بعد از ویمبلدون خوب نتیجه نمیگیره!! ولی از آغاز فصل خاک تا یو اس اوپن مهمترین مسابقات رو می بره که خودش گویای همه چیز هست... افت موقتی همینه که تو زندگی همه ی ورزشکاران هست! مگه فدرر همین یکی دو سال پیش افت وحشتناکی نداشت؟؟ مگه رافا همین سال 2007-2008 افت خیلی بدی نداشت که همه فک کردن دوران اوجش دو سه سال بوده؟؟ یعنی هر کی افت کنه نمیتونه دوباره به اوجش برسه؟؟
دقیقا همینه که میگم تنیسورتون یک بعدیه ، و فقط 3 ماه از سال رو در سطح بالا بازی میکنه .

Saeedzr
04-22-2010, 01:54 PM
اینکه میگید فدرر خوب سرویس نزد بهونه نیست ولی اینکه ما میگیم زانوی رافا و طلاق والدینش تو باخت تاثیر داشت بهونس؟؟ :379:
چون اون فنی هست ولی اونا فنی نیستن :D
البته مصدومیت میتونه فنی باشه،ولی نه مصدومیتی که از طرف خود رافا تایید نشده

مگه شما اون زمان بودی که ببینی ما ساکتیم یا حرف میزنیم؟

وقتی هم راجر تو اون دوران نمیتونست خوب بازی کنه اولین کسانی که ازش انتقاد میکردن خودِ ما بودیم
نمیومدیم بگیم راجر مونوکلوئوس داره و نمیتونه خوب بازی کنه!
که اگه این بیماری رو رافا میگرفت دیگه تا سالها اگه میباخت به خاطر همون بود

Afshin
04-22-2010, 01:57 PM
اونا بهونه نبودن واقعیت بودن! اینکه جدائی پدر مادرش روی بازیش تاثیر داشت اصلا چیز عجیبی نیست، اینم که مصدوم بود اصلا درش شکی نیست!! دلیل این مصدومیتش هم برنامه ریزی اشتباه در اوائل فصل خاک و شرکت تو بارسلونا بود که امسال خدا رو شکر تکرارش نکرد!

والا من یادم نمیاد کسی گفته باشه بخاطر ریترن خوب رافا بود که راجر نتونست تو استرالیا خوب سرو بزنه و این اولی نباره از طرفداران فدرر این رو میشنوم :3t1:

من هیچوقت منکر این که تو رولند رافا خوب بازی نکرد نمیشم ولی بقول خودتون خوب بازی نکردنش هم دلیلی داره و اون هم دردی بود که از ناحیه ی زانوش حس میکرد و لاغیر :243: چطور اینکه میگید فدرر خوب سرویس نزد بهونه نیست ولی اینکه ما میگیم زانوی رافا و طلاق والدینش تو باخت تاثیر داشت بهونس؟؟ :379:
واقعیت ، حقیقت ، بدون شک ، حتما ، صد در صد ... شما با خدا نسبتی نداری ؟
من به همه ی اون چیزایی که گفتی شک دارم ، نظرت محترم ولی من قبولش ندارم

خب اگه تو ندیدی مشکل خودته ، من و سعید و فرید و میلاد کلی در مورد این موضوع بحث کردیم که علت بد سرویس زدنش این بود که رافا خوب ریترن میکرد و مجبور بود ریسکی بزنه

این که یه نفر خوب بازی نکنه ، بد سرویس بزنه ، خوب ریترن نکنه و ... دلیلای فنی هستن
نگفتیم بد سرویس زد چون عمش از شوهرش طلاق گرفته بود . نگفتیم بد سرویس زد چون سرما خورده بود و ... بد سرویس زد چون خوب نبود . به همین سادگی . پذیرفتن حقیقت سخت نیست ، یخورده تلاش کن ، مطمئن باش یه روزی میتونی با حقیقت کنار بیای

این جوری برد حریفتون رو با کارهای تهوع آور لوث نمیکنی ...گرچه گفتن و نگفتن شما در ارزش کاری که رابین کرد تاثیر گذار نیست و همه بهش کردیت دادن ، بجز تو و محمد و البته جناب رضا23 :434:

koury
04-22-2010, 02:00 PM
دقیقا همینه که میگم تنیسورتون یک بعدیه ، و فقط 3 ماه از سال رو در سطح بالا بازی میکنه .

کلا تو تنیس بازیها برروی 3 سطح خاک، گرس و هاردکورت انجام میشه!! اگه خوب بودن تو حداقل دو تا از این سطوح و جزو نفرات تاپ بودن تو اون یکی سرفیس بنظر شما یک بعدیه که باشه تنیسور ما یک بعدیه!! سه سال رسیدن به فینال روی چمن و آوردن دو قهرمانی طی این چند سال روی کمترین فصل سال بنظر شما نتیجه ی بدیه؟؟ دو قهرمانی و مجموع 4 فینال روی گرس نتیجه ی بدیه؟؟ خاک که بحثش جداس ولی رافائی که خودش و همه معتقدن سطح هاردکورت Least Favorite surface ش هست 9 تا از 37 قهرمانیش رو روی همین زمین طی سالهای اخیر آورده این کجاش یک بعدیه؟؟ نکنه از دستتون در رفته چند بار فقط روی هارد خود فدرر و نواک و موری رو برده در حالی که این بدترین زمین برای رافا هست!! :350:

Afshin
04-22-2010, 02:01 PM

که چی؟!!!!
بیگل کردیم!
ما هم تو فینال گرنداسلم بیگلتون کردیم :434:
حالا جدای از شوخی ، چند تا تورنمنت رو راجر برده که رافا به فینال هم نرسیده ؟!چند تا گرند اسلم برده که رافا به فینال هم نرسیده ؟
البته از کسی که فقط بخاطر شاخ شدن رافا در مقابل فدرر طرفدارش شده انتظار بیشتری هم نمیشه داشت . تنها چیزی که واسش مهمه اینه که فدرر رو ببره ، اینکه خودش چقدر عنوان برده و چکار توی تنیس کرده مهم نیست . شما سطح توقعاتتون پایینه ... چون تنیسورتون توانش همینقدره
مثل ما که نیستین ، تنیسورمون مثل ماست گرند اسلم میبره :655:

koury
04-22-2010, 02:06 PM
چون اون فنی هست ولی اونا فنی نیستن :D
البته مصدومیت میتونه فنی باشه،ولی نه مصدومیتی که از طرف خود رافا تایید نشده

یعنی حتما باید جواب اسکن و MRI ش رو بیاره برای شما تا قبول کنید مصدومه؟؟ از نوع راه رفتن و بازی کردن روی بهترین سرفیسش دیگه مشخص تر از این نمیشه فهمید کی مصدومه کی نیست!! :350:

اگه رافا بعد از باخت به جوجه تیغی سوئدی گفت نمیخوام در مورد مصدومیت حرف بزنم اولا از تواضعش بود که نخواست برد حریف رو لوث کنه دوما نخواست امثال شماها بیاید اون رو به توجیه متهم کنید!! کاری که تنیسور شما خوب بلده ولی رافا هرگز :379:

BABAK
04-22-2010, 02:07 PM

اکثر قریب به اتفاق تنیسورای بزرگ دنیا تو فرانسه حاضر بودن اما عرضه نداشتن تا مراحل پایانی بالا بیان من جمله نادال:434: این اسمهاو رنکشون نیست که تنیس بازی میکنن هر کی آماده تر باشه میتونه برنده باشه حالا میخواد سودرلینگ باشه میخواد نادال باشه...

نه ولی به شدت باعث سرخوردگی نادال شد که جلوی هموطناش حقیر شد و 2-0 باخت.. اگرم رافا 10-11 ماه با زانوی مصدوم بازی کرده باید به عقلش شک کرد:251::251::251:

Afshin
04-22-2010, 02:09 PM
1) عجب پست منو نقل قول میکنی جواب کس دیگه رو توش میدی؟! یادته به خاطر همین مساله فک کنم تو همین تاپیک منو مواخذه کردی؟ حالا خودت همون کارو میکنی؟
2)شما میتونی نظر خودت رو داشته باشی و نظر شما کاملا محترمه، فقط در حد نظر نه یک حکم!!
من هم همچین نظری یک سال پیش در مورد راجر داشتم، دیدم اون نظر رو چگونه برتابیدید! چه توهینها که به من نکردید!!

و اما مورد آخر، من کاملا واضح نوشتم "رافا اون سالها در دوران پیکش نبود و بازیش در سطوح دیگه کامل نبود" هیچ بازی با کلماتی در کار نیست، شما طبق معمول دچار Misunderstand هستید!

هیچ شانسی نداره!

یه نگاهی به توالی پست ها بنداز ، من داشتم جواب رضا رو میدادم که خودت پرت کردی وسط و پست منو نقل قول کردی ، پس بازم مواخذت میکنم :434:

nemo62
04-22-2010, 02:09 PM
چیه نامفهومه؟!!!!

هيچ قهرماني اي سندش به اسم كسي نيست هر كي لايقش باشه مي بره ممكنه امسال رو نه رافا نه فدرر بگيره شايد كس ديگه اي...
اين حرفها ديگه خيلي تكراري شده خودتون خسته نشدين اينقدر حرف از مصدوميت زديد :3t1::3t1:
هر وقت اول گرنداسلم يا هر بازي ديگه اي مطمئن شديد كه رافا سالمه و مصدوم نيست به ما خبر بديد كه كه ديگه جاي بهونه نباشه ... كه از شما بعيده

Afshin
04-22-2010, 02:11 PM

بله ، سال 2008 همه از میگفتیم راجر افتضاحه ، خیلی هم ناراحت بودیم ، دقیقا یادمه توی ست ست بچه چیا میگفتن . میگفتن بیخیال شده ، باختن واسش عادی شده ، افتضاح بازی میکنه و ...
مثل شما دلایل چندش آور نمیوردیم ، این که شما ندیدی مشکل خودته
از وقتی اومدیم تو تنیس تاکرز ، راجر در اوج بوده به همین خاطر دلیلی برای سکوت نبوده ، وقتی هم تنیسورمون بد بازی کنه زبون درازی نمیکنیم و مپذیریم
مثل همین مسترز میامی که اومدم و گفتم نبرد چون نتونست .

koury
04-22-2010, 02:12 PM
واقعیت ، حقیقت ، بدون شک ، حتما ، صد در صد ... شما با خدا نسبتی نداری ؟
من به همه ی اون چیزایی که گفتی شک دارم ، نظرت محترم ولی من قبولش ندارم

خب اگه تو ندیدی مشکل خودته ، من و سعید و فرید و میلاد کلی در مورد این موضوع بحث کردیم که علت بد سرویس زدنش این بود که رافا خوب ریترن میکرد و مجبور بود ریسکی بزنه

این که یه نفر خوب بازی نکنه ، بد سرویس بزنه ، خوب ریترن نکنه و ... دلیلای فنی هستن
نگفتیم بد سرویس زد چون عمش از شوهرش طلاق گرفته بود . نگفتیم بد سرویس زد چون سرما خورده بود و ... بد سرویس زد چون خوب نبود . به همین سادگی . پذیرفتن حقیقت سخت نیست ، یخورده تلاش کن ، مطمئن باش یه روزی میتونی با حقیقت کنار بیای

این جوری برد حریفتون رو با کارهای تهوع آور لوث نمیکنی ...گرچه گفتن و نگفتن شما در ارزش کاری که رابین کرد تاثیر گذار نیست و همه بهش کردیت دادن ، بجز تو و محمد و البته جناب رضا23 :434:

البته خشایار رو یادت رفت :434:
در مورد سرویس خود فدرر بعد از بازی گفته که خوب سرویس نزدم و باید بازی رو می بردم!! این کجاش دلیل فنی هست؟؟ آیا این توجیه نیست؟؟

koury
04-22-2010, 02:17 PM
اکثر قریب به اتفاق تنیسورای بزرگ دنیا تو فرانسه حاضر بودن اما عرضه نداشتن تا مراحل پایانی بالا بیان من جمله نادال:434: این اسمهاو رنکشون نیست که تنیس بازی میکنن هر کی آماده تر باشه میتونه برنده باشه حالا میخواد سودرلینگ باشه میخواد نادال باشه...

نه ولی به شدت باعث سرخوردگی نادال شد که جلوی هموطناش حقیر شد و 2-0 باخت.. اگرم رافا 10-11 ماه با زانوی مصدوم بازی کرده باید به عقلش شک کرد:251::251::251:

اکثر قریب به اتفاق رو ولش اینکه توی خاک کی بهتر از همه بوده رو بچسب؟؟ آکاسوسو که مثلا خاکبازه و توی خاک به هر ننه قمری می بازه پدر فدرر رو در آورد!! هاس که اصلا تو خاک عددی نیست دو هیچ جلو بود از فدرر :3t1: سودرلینگم که اولا حریفی نیست اونم تو اولی نفینال گرند اسلمش :350:دیگه آسونتر از این چپر چلاغ ها کی میخواست؟؟ یه خوان بزرگترینشون بود که اونم با بی تجربگی باخت وگرنه تا مرز برد هم پیش رفت :254:

nemo62
04-22-2010, 02:17 PM
یعنی حتما باید جواب اسکن و MRI ش رو بیاره برای شما تا قبول کنید مصدومه؟؟ از نوع راه رفتن و بازی کردن روی بهترین سرفیسش دیگه مشخص تر از این نمیشه فهمید کی مصدومه کی نیست!! :350:

اگه رافا بعد از باخت به جوجه تیغی سوئدی گفت نمیخوام در مورد مصدومیت حرف بزنم اولا از تواضعش بود که نخواست برد حریف رو لوث کنه دوما نخواست امثال شماها بیاید اون رو به توجیه متهم کنید!! کاری که تنیسور شما خوب بلده ولی رافا هرگز :379:
اين خيلي بچه بازيه كه آدم نتونه شكستشو قبول كنه و هي بهونه بگيره همهي ورزشكارا اكثر مواقع مصدومن بخصوص از ناحيه زانو حالا يكي پيدا شده كه تا ميبينه داره مي بازه هي بغض ميكنه و مصدوميتشو بهونه ميكنه يا وسط بازي ميكشه كنار و حال حريفشو ميگيره اين لوث كردن برد حريف نيست اينكه بازي رو ناتموم بذاره كه مثلا من مصدومم بعد بره با نيش باز با شكيرا برقصه :251::434:

Afshin
04-22-2010, 02:18 PM
اینکه شما یه تنیس باز 23 ساله رو داری با همه تنیس بازهای بازنشسته و یه تنیس باز 29 ساله مقایسه میکنی، توهین نیست، میزان درکتون رو از مسائل میگه، خوش باش ایرادی نداره!!
رضا اگه گفت توهینه منظور به امار و ارقام نبود، منظور به لفظیه که خطابش میکنید، اینم درکش سخته؟
هر وقت حرفی برای گفتن ندارید، میزنید به صحرای کربلا، که این امضا ما رو سوزونده، باشه فک کن سوزونده، ولی حقیقت اون امضا اولا درک شما از مسائل رو نشون میده که هنوز بلد نیستید شرایط یک مقایسه چیه و دوما میزان ادب شما رو.
بدترین چیز اینه که آدم به خودشم دروغ بگه!! خیلی بده!!
شما دست از مقایسه بردارید ، لعنت بر کسی که بخواد راجر رو با رافا مقایسه کنه
اصلا مگه عقلمون کمه که بخوایم رافا و راجر رو با هم مقایسه کنیم ؟
مگه در یه سطح از تنیس هستن که قابل مقایسه باشن ؟
فرسنگها فاصله دارن با هم ، از نظر سن و سال هم که همخونی ندارن با هم ، شما فرت و فرت شروع به مقایسه میکنید و ما هم مجبوریم بهتون یادآوری کنیم که فعلا در دنیای تنیس با راجر فدرر خیلی فاصله دارید . امضای سعید و میلاد هم فقط بخاطر یاد آوری حقایق به شماست و بس

Afshin
04-22-2010, 02:21 PM

آره ، سودرلینگ :254: آره مارتین :254:
میشناسیشون که ؟ بذار بهت یاد آوری کنم
سودرلینگ همونیه که در حالی که ادعای خدایی میکردید پوزتون رو به خاک مالید
خوان که دیگه مشخصه ، میامی ، مونترآل ، یو اس اوپن ، 6-2 6-2 6-2:251:

koury
04-22-2010, 02:23 PM
اين خيلي بچه بازيه كه آدم نتونه شكستشو قبول كنه و هي بهونه بگيره همهي ورزشكارا اكثر مواقع مصدومن بخصوص از ناحيه زانو حالا يكي پيدا شده كه تا ميبينه داره مي بازه هي بغض ميكنه و مصدوميتشو بهونه ميكنه يا وسط بازي ميكشه كنار و حال حريفشو ميگيره اين لوث كردن برد حريف نيست اينكه بازي رو ناتموم بذاره كه مثلا من مصدومم بعد بره با نيش باز با شكيرا برقصه :251::434:

رافا تو 5 سال اخیر مگه چند بار از بازی کنار کشیده؟؟ یه بار با موناکو تو سینسی، یه بار با کچل تو پاریس و یه بارم با موری تو استرالیا!! چطور تو یو اس اوپن بازی با فرر که زمین گیرم شد و داشت شل میزد کنار نکشید نیومدید بگید جوونمرده؟؟ چطور بازی با موری تو روتردام کنار نکشید؟؟ چطور وقتی تو رم دو سال پیش با فررو که پاش پر از تاول و زخم و زیری بود و اتفاقا کفشش هم درآورد و همه دیدن و کنار نکشید و باخت کسی نیومد بگه جوانمرده؟

آدم باید از اشتباهات گذشتش درس بگیره، وقتی ادامه میدی و مجبور میشی تا 3 ماه بازی نکنی بهتره یا اینکه وقتی میبینی ممکنه وخیم تر بشه کنار بکشی و بعد از چند وقت استراحت بتونی بازی کنی؟؟

Saeedzr

رافا اگه نمیخواست برد حرف رو لوث کنه در مصاحبه بعد از بازیش بهش کردیت میداد و اینقدر از شورت بازی کردن خودش حرف نمیزد
فقط یه جا گفت of course he played well ولی بعدش بلافاصله گفت but u know I played short و این باعث شد که خوب بازی کردن براش آسون بشه

جواب اسکنهاش رو نمیخواهیم،یه منبع رسمی بیار که مصدومیت رافا رو در رولند تایید کرده باشه
نوع راه رفتن؟:))
هنوز هم داری به سودرلینگ توهین میکنی

رافا هم توجیه نکرد،شاید به خاطر اینکه میدونی افرادی مثل شما هستین که اینکار رو به جاش انجام بدین

Afshin
تازه از همون رولندی که با این شرایط بدست اومد 4 تاش تو ویترین رافا هست!! :251::254::655:
از همون وبملدونی که با اون شرایط کذایی بردید 6 تاش تو ویترین اسطورست
از همون استرالیایی که با اون شرایط بردید 4 تاش تو ویترین اسطورست
از همون یوس اوپنی که تا حالا در حد فینالش هم نبودید 5 تاش تو ویترین اسطورست

بایدم هم فقط به رولند بچسبید ، چون به جز تورنمنتهای خاکی حرفی برای گفتن ندارید .:443:

koury
04-22-2010, 02:24 PM
آره ، سودرلینگ :254: آره مارتین :254:
میشناسیشون که ؟ بذار بهت یاد آوری کنم
سودرلینگ همونیه که در حالی که ادعای خدایی میکردید پوزتون رو به خاک مالید
خوان که دیگه مشخصه ، میامی ، مونترآل ، یو اس اوپن ، 6-2 6-2 6-2:251:

بحث ما روی خاکه عزیز من نه هارد و هد تو هد!! خوان تونسته روی خاک برای رافا شاخ بشه؟؟ عمرا :441: سودرلینگم همونیه که 6-0 6-1 باخت دیگه بحثی درش نیست بزار یه بار دیگه ببره رافا رو بعد بیاید ادعا کنید من اون یه بار رو در حد یه Fluke نه بیشتر میدونم :3t1:

koury
04-22-2010, 02:29 PM
رافا اگه نمیخواست برد حرف رو لوث کنه در مصاحبه بعد از بازیش بهش کردیت میداد و اینقدر از شورت بازی کردن خودش حرف نمیزد
فقط یه جا گفت of course he played well ولی بعدش بلافاصله گفت but u know I played short و این باعث شد که خوب بازی کردن براش آسون بشه

جواب اسکنهاش رو نمیخواهیم،یه منبع رسمی بیار که مصدومیت رافا رو در رولند تایید کرده باشه
نوع راه رفتن؟:))
هنوز هم داری به سودرلینگ توهین میکنی

رافا هم توجیه نکرد،شاید به خاطر اینکه میدونی افرادی مثل شما هستین که اینکار رو به جاش انجام بدین

ما توجیه نمی کنیم فقط بازگو کردن واقعیات هست!! رافا هم توجیه نکرد چون اهلش نیست و اهل لوث کردن دیگران نیست که بره بگه فلانی تک بعدیه و فلانی چرا وقت تلف می کنه یا چرا نور استادیوم کمه و چرا نواک دلغک بازی می کنه و چرا زمین کجه و ... :254:

اینکه گفته شورت بازی کرده هم یه دلیل فنیه! مگه شما نمیگید سرویس های فدرر دلیل فنی داره؟؟ یعنی شورت بازی کردن میشه لوث کردن حریف و بد سرویس زدن میشه دلیل فنی؟؟ :3t1: اول یه کم به پارادوکس پستاتون فکر کنید ببینید با عقل جور در میاد؟؟ :379:

Afshin
04-22-2010, 02:29 PM
کلا تو تنیس بازیها برروی 3 سطح خاک، گرس و هاردکورت انجام میشه!! اگه خوب بودن تو حداقل دو تا از این سطوح و جزو نفرات تاپ بودن تو اون یکی سرفیس بنظر شما یک بعدیه که باشه تنیسور ما یک بعدیه!! سه سال رسیدن به فینال روی چمن و آوردن دو قهرمانی طی این چند سال روی کمترین فصل سال بنظر شما نتیجه ی بدیه؟؟ دو قهرمانی و مجموع 4 فینال روی گرس نتیجه ی بدیه؟؟ خاک که بحثش جداس ولی رافائی که خودش و همه معتقدن سطح هاردکورت Least Favorite surface ش هست 9 تا از 37 قهرمانیش رو روی همین زمین طی سالهای اخیر آورده این کجاش یک بعدیه؟؟ نکنه از دستتون در رفته چند بار فقط روی هارد خود فدرر و نواک و موری رو برده در حالی که این بدترین زمین برای رافا هست!! :350:
من نگفتم فقط خاک ، قبول دارم که روی چمن هم بسیار تنیسور قابلیه ، و اگه در سایه ی فدرر نبود ویمبلدون رو هم چندین بار دیگه برده بود . میگم فقط 3-4 ماه میتونه روی فرم باشه ، دلیل حرفمم دنبال کردن بازیهای رافا حداقل طی 4 سال اخیره

قربون آدم چیز فهم ، تنیسورتون اون قدر استعداد نداره که توی هارد هم بهترین باشه ، حدش همینه که تا الان بوده . این که مثلا Least Favorite Surface ش هارده مشکل خودشه ، و البته نداشتن استعداد کافی

Afshin
04-22-2010, 02:33 PM

خیلی جالبه ، خود طرف میگه مصدوم نبوده شما میگید مصدوم بوده ؟ کاسه ی داغ تر از آش شدین شما ؟
رافا مرامش خیلی از امثال شما بیشتره ، هیچ وقت برد حریف رو لوث نکرده ، روحیه ی جوانمردی چیزی نیست که همه ازش برخوردار باشن .

اون بازی رو من دوباره دیدم ، اصلا رافا از نظر جسمانی مشکلی نداشت ، حداقلش توی بازی چنین چیزی قابل مشاهده نبود ، تا لحظه ی آخر بازی هم مثل ... میدوید ، ولی سودرلینگ فوق العاده بود . همین .

Saeedzr
04-22-2010, 02:35 PM
اینکه گفته شورت بازی کرده هم یه دلیل فنیه! مگه شما نمیگید سرویس های فدرر دلیل فنی داره؟؟ یعنی شورت بازی کردن میشه لوث کردن حریف و بد سرویس زدن میشه دلیل فنی؟؟ :3t1: اول یه کم به پارادوکس پستاتون فکر کنید ببینید با عقل جور در میاد؟؟ :379:
خوب دیگه،فنیه
مگه ما گفتیم نیست؟ چرا الکی واسه خودت تفسیر میکنی یا بهتره بگم تحریف میکنی

رافا شورت بازی کرد و سودرلینگ هم استفاده کرد و برد
این میشه فنی

ولی اینکه بگی رافا چون شورتتش گیر کرده بود یا چون مصدوم بود شورت بازی کرد میشه بهانه
مصدومیتی که مدرکی ازش در دسترس نیست!

koury
04-22-2010, 02:36 PM
من نگفتم فقط خاک ، قبول دارم که روی چمن هم بسیار تنیسور قابلیه ، و اگه در سایه ی فدرر نبود ویمبلدون رو هم چندین بار دیگه برده بود . میگم فقط 3-4 ماه میتونه روی فرم باشه ، دلیل حرفمم دنبال کردن بازیهای رافا حداقل طی 4 سال اخیره

قربون آدم چیز فهم ، تنیسورتون اون قدر استعداد نداره که توی هارد هم بهترین باشه ، حدش همینه که تا الان بوده . این که مثلا Least Favorite Surface ش هارده مشکل خودشه ، و البته نداشتن استعداد کافی

اصلا ربطی به استعداد نداره :3t1: پس فدرری که از کودکی روی کلی بزرگ شده نتونسته یه بار بیشتر تو 11 سال اخیر رولند رو ببره و جام های کلیش از رافائی که 5 سال ازش کوچیکتره هم کمتره خیلی باید بی استعداد باشه!!!

خو گرفتن و بازی کردن روی هر زمین به تجربه نیاز داره، رافا الان خیلی روی هارد بهتر از 3 سال پیشه و این تجربه ی بالاش رو نشون میده!! ولی همین که تو ویمبلدون تو همون اولین سال بازیش در حالی که 17 سالش بوده تا دور سوم بالا اومده نشان از استعداد ذاتیش داره... یا اینکه روی خاک همون اولین سالش قهرمانی رولند شد نشان از استعدادش داره!! هارد هم در آینده بمراتب بهتر از امسال و پارسال میشه و این رو فقط رمان مشخص می کنه :443:

Afshin
04-22-2010, 02:36 PM
البته خشایار رو یادت رفت :434:
در مورد سرویس خود فدرر بعد از بازی گفته که خوب سرویس نزدم و باید بازی رو می بردم!! این کجاش دلیل فنی هست؟؟ آیا این توجیه نیست؟؟
نخیر ، جملش دقیقا این بود :

خوب سرویس نزدم ، اگه میتونستم خوب سرویس بزنم بازی رو میبردم . ولی نتونستم . دقیقا این جملشو یادمه

koury
04-22-2010, 02:39 PM
خوب دیگه،فنیه
مگه ما گفتیم نیست؟ چرا الکی واسه خودت تفسیر میکنی یا بهتره بگم تحریف میکنی

رافا شورت بازی کرد و سودرلینگ هم استفاده کرد و برد
این میشه فنی

ولی اینکه بگی رافا چون شورتتش گیر کرده بود یا چون مصدوم بود شورت بازی کرد میشه بهانه
مصدومیتی که مدرکی ازش در دسترس نیست!

بقول میلاد هر باختی یه دلیلی داره! اینکه ما میگیم رافا مصدوم بوده بهانه و توجیه نیست، اینکه باخته دلیلش خوب بازی نکردنشه و اینکه خوب بازی نکرده هم دلیلیش مصدومیت!! من بازم میگم رافا با سودرلینگ اصلا خوب بازی نکرد و دلیل خوب نبودنش هم میتونه مصدومیت باشه و یا طلاق پدر مادرش که از نظر روحی روش تاثیر داشته :350: اینا واقعیت هستن نه توجیه :443:

Afshin
04-22-2010, 02:39 PM
اکثر قریب به اتفاق رو ولش اینکه توی خاک کی بهتر از همه بوده رو بچسب؟؟ آکاسوسو که مثلا خاکبازه و توی خاک به هر ننه قمری می بازه پدر فدرر رو در آورد!! هاس که اصلا تو خاک عددی نیست دو هیچ جلو بود از فدرر :3t1: سودرلینگم که اولا حریفی نیست اونم تو اولی نفینال گرند اسلمش :350:دیگه آسونتر از این چپر چلاغ ها کی میخواست؟؟ یه خوان بزرگترینشون بود که اونم با بی تجربگی باخت وگرنه تا مرز برد هم پیش رفت :254:
چقدر تنیسور شما چپر چلاغ بوده که در اوج دورانش و در حالی که ادعای خدایی میکرد به این چپر چلاغا باخت
لااقل ما تونستیم این چپر چلاغا رو ببریم ... ولی شما که با خفت باختید و حذف شدید

nemo62
04-22-2010, 02:40 PM
رافا تو 5 سال اخیر مگه چند بار از بازی کنار کشیده؟؟ یه بار با موناکو تو سینسی، یه بار با کچل تو پاریس و یه بارم با موری تو استرالیا!! چطور تو یو اس اوپن بازی با فرر که زمین گیرم شد و داشت شل میزد کنار نکشید نیومدید بگید جوونمرده؟؟ چطور بازی با موری تو روتردام کنار نکشید؟؟ چطور وقتی تو رم دو سال پیش با فررو که پاش پر از تاول و زخم و زیری بود و اتفاقا کفشش هم درآورد و همه دیدن و کنار نکشید و باخت کسی نیومد بگه جوانمرده؟

آدم باید از اشتباهات گذشتش درس بگیره، وقتی ادامه میدی و مجبور میشی تا 3 ماه بازی نکنی بهتره یا اینکه وقتی میبینی ممکنه وخیم تر بشه کنار بکشی و بعد از چند وقت استراحت بتونی بازی کنی؟؟
آخه همش همين چند بار وسط بازي كنار كشيد چقدر كم!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad
04-22-2010, 02:41 PM

لعنت به ذات آدم دروغگو!!

این رو اولین بار فرید تو چت باکس گفت نه شماها، که همین میلاد اولش شروع به مقاومت کرد که نخیر همچین چیزی نیست، من و سعید و میلاد :251: بابا کارشناسا!!
تازه تو چت باکس بحث کردید نه یه جایی که همه ببینن!
از نردبون خودتون بالا برید نمیخواد اینجور مواقع دست به دامن یکی دیگه بشید که خودتون رو فنی و منطقی جلوه بدید!

koury
04-22-2010, 02:42 PM
خیلی جالبه ، خود طرف میگه مصدوم نبوده شما میگید مصدوم بوده ؟ کاسه ی داغ تر از آش شدین شما ؟
رافا مرامش خیلی از امثال شما بیشتره ، هیچ وقت برد حریف رو لوث نکرده ، روحیه ی جوانمردی چیزی نیست که همه ازش برخوردار باشن .

اون بازی رو من دوباره دیدم ، اصلا رافا از نظر جسمانی مشکلی نداشت ، حداقلش توی بازی چنین چیزی قابل مشاهده نبود ، تا لحظه ی آخر بازی هم مثل ... میدوید ، ولی سودرلینگ فوق العاده بود . همین .

در این که بهترین پرفورمانس سودرلینگ بود اصلا شکی نیست! در این که رافا هم مثل ... می دوید شکی نیست ولی مثل شرکت در بارسلونا، همون دویدناش بود که باعث شد 3 ماه نتونه بازی کنه و ویمبلدون رو از دست بده!! رافا چون نمیخواست یه بازی حیثیتی رو ببازه و در نتیجه رولند رو از دست بده تمام توانش رو گذاشت ولی این دلیل نمیشه بگیم سر و سالم بوده :350:

دیگه فکر کنم همه از سابقه ی سودرلینگ مقابل رافا باخبریم پس عجیب نیست رافا دوست نداشت به همچین آدمی توی قلمرو خودش ببازه ولی توانش بیش از اون نبود :243:

Afshin
04-22-2010, 02:44 PM
بحث ما روی خاکه عزیز من نه هارد و هد تو هد!! خوان تونسته روی خاک برای رافا شاخ بشه؟؟ عمرا :441: سودرلینگم همونیه که 6-0 6-1 باخت دیگه بحثی درش نیست بزار یه بار دیگه ببره رافا رو بعد بیاید ادعا کنید من اون یه بار رو در حد یه Fluke نه بیشتر میدونم :3t1:
سودرلینگ تونست شاخ بشه ، و پوزتون رو گل مالی کرد :251:
تو بگو Fluke بوده ، من میگم نبوده ... تو به کارت ادامه بده ، شاید یه فرجی شد ... مثلا گفتن رولند 2009 مجددا برگذار میکنیم چون قهرمان واقعی رافا بوده :254:

koury
04-22-2010, 02:44 PM
چقدر تنیسور شما چپر چلاغ بوده که در اوج دورانش و در حالی که ادعای خدایی میکرد به این چپر چلاغا باخت
لااقل ما تونستیم این چپر چلاغا رو ببریم ... ولی شما که با خفت باختید و حذف شدید

رافا به کیا با خفت باخت؟؟ اونم تو اوجش!!! :251: تنها سودرلینگ بود که رافا رو تو اون زمان برد (جدا از مادرید) که اونم تو 4 ست بود و نه با خفت :160: عجیبه آخرم معنی خفت و تحقیر و چپ و راست رو نفهمیدید :243:

Mohammad
04-22-2010, 02:45 PM
بله ، سال 2008 همه از میگفتیم راجر افتضاحه ، خیلی هم ناراحت بودیم ، دقیقا یادمه توی ست ست بچه چیا میگفتن . میگفتن بیخیال شده ، باختن واسش عادی شده ، افتضاح بازی میکنه و ...
مثل شما دلایل چندش آور نمیوردیم ، این که شما ندیدی مشکل خودته
از وقتی اومدیم تو تنیس تاکرز ، راجر در اوج بوده به همین خاطر دلیلی برای سکوت نبوده ، وقتی هم تنیسورمون بد بازی کنه زبون درازی نمیکنیم و مپذیریم
مثل همین مسترز میامی که اومدم و گفتم نبرد چون نتونست .
شما کی سال 2008 ست ست نبودی؟ تازه اواسط فصل 2008 یا اواخرش اومدی آیتی ست، بعدش در سال 2009 با ست ست آشنا شدی.
اشتباه میگم؟

koury
04-22-2010, 02:45 PM
آخه همش همين چند بار وسط بازي كنار كشيد چقدر كم!!!!!!!!!!!!!!!

آخه تنیسور ما مثل راجر بخت و اقبال نداره که این همه سال مصدوم نشه :443:

Afshin
04-22-2010, 02:47 PM
اصلا ربطی به استعداد نداره :3t1: پس فدرری که از کودکی روی کلی بزرگ شده نتونسته یه بار بیشتر تو 11 سال اخیر رولند رو ببره و جام های کلیش از رافائی که 5 سال ازش کوچیکتره هم کمتره خیلی باید بی استعداد باشه!!!

خو گرفتن و بازی کردن روی هر زمین به تجربه نیاز داره، رافا الان خیلی روی هارد بهتر از 3 سال پیشه و این تجربه ی بالاش رو نشون میده!! ولی همین که تو ویمبلدون تو همون اولین سال بازیش در حالی که 17 سالش بوده تا دور سوم بالا اومده نشان از استعداد ذاتیش داره... یا اینکه روی خاک همون اولین سالش قهرمانی رولند شد نشان از استعدادش داره!! هارد هم در آینده بمراتب بهتر از امسال و پارسال میشه و این رو فقط رمان مشخص می کنه :443:
تو کلی رافا استعدادش بیشتره ، همون طور که در باقی موارد تنیسورتون استعدادش کمتره . حرفی درش نیست .

koury
04-22-2010, 02:49 PM
سودرلینگ تونست شاخ بشه ، و پوزتون رو گل مالی کرد :251:
تو بگو Fluke بوده ، من میگم نبوده ... تو به کارت ادامه بده ، شاید یه فرجی شد ... مثلا گفتن رولند 2009 مجددا برگذار میکنیم چون قهرمان واقعی رافا بوده :254:

رولند 2009 که تموم شد و رفت پی کارش ولی گویا شماها در تکذیب واضحات خیلی چیره دست هستید :379: یعنی به کلی دارید دامینیشن رافا روی خاک طی 5 سال اخیر رو انکار می کنید و به زور فدرر رو بالاتر از رافا جا میزنید :443: حالا این وسطا به تکرار مکررات و توجیه و این چیزائی که میلاد باب کرد هم یه گریزی می زنید تا خودتون رو منطقی جلوه بدید که دیگه این کار ها نخ نما شده :3t1:

BABAK
04-22-2010, 02:51 PM
آخه تنیسور ما مثل راجر بخت و اقبال نداره که این همه سال مصدوم نشه :443:

مشکل از بخت و اقبالش نیست از هوش و زکاوت پایین و فقر تکنیکیشه که مجبوره واسه 1 پوینت خودشو پاره کنه...:434:

koury
04-22-2010, 02:52 PM
تو کلی رافا استعدادش بیشتره ، همون طور که در باقی موارد تنیسورتون استعدادش کمتره . حرفی درش نیست .

بحث ما خاک بود ییهو شد بحث سرفیس!! حالا هم بحث Talent و کالیبره بازیکن و ...!! خدا میدونه در ادامه به کجا بکشه :379:

اینکه کی بیشتر استعداد داره کی کمتر اصلا مهم نیست!! اینکه کی بهتر کار کرده مهمه... رافا با توجه به سن کمش و اختلاف سنیش با فدرر عالی کار کرده :441: هر وقت رافا به سن فدرر رسید و بهتر عمل نکرد بیا بگو استعدادش کمتره و بیساره و ... :350:

koury
04-22-2010, 02:53 PM
شما کی سال 2008 ست ست نبودی؟ تازه اواسط فصل 2008 یا اواخرش اومدی آیتی ست، بعدش در سال 2009 با ست ست آشنا شدی.
اشتباه میگم؟

والا من که از سال 2006 تو ست ست بودم یادمه افشین دم دمای استرالیای 2009 تو ست ست سر و کلش پیدا شد :379: حالا خودش بهتر میدونه شاید با یه آیدی دیگه بوده؟؟ :350:

koury
04-22-2010, 02:54 PM
مشکل از بخت و اقبالش نیست از هوش و زکاوت پایین و فقر تکنیکیشه که مجبوره واسه 1 پوینت خودشو پاره کنه...:434:

شما نگران پاره کردنش نباش عزیز من... رافا اگه شاسن داشت که اسمش راجر فدرر بود :254::254:

BABAK
04-22-2010, 02:56 PM
رافا به کیا با خفت باخت؟؟ اونم تو اوجش!!! :251: تنها سودرلینگ بود که رافا رو تو اون زمان برد (جدا از مادرید) که اونم تو 4 ست بود و نه با خفت :160: عجیبه آخرم معنی خفت و تحقیر و چپ و راست رو نفهمیدید :243:

خفت و حقارت یعنی اینکه بهترین تنیسور رس دنیا باشی و قهرمان 4دوره متوالی رولند گاروس باشی و نتونی از دور 4 بالا بیای و به یه جوجه تیغی ببازی:254::254: و تو بازی با سر بخوری زمین !!!!!!!!:251:

Mohammad
04-22-2010, 02:57 PM

فعلا که گویا بابک جان هوش و زکاوت شما از همه بیشتره! :254::251::254:

.............

BABAK
04-22-2010, 03:02 PM
چیکار کنم مگه میزارین آدم دقیق تایپ کنه تا یه refresh میکنم 10 تا نقل قول زدین...

koury
04-22-2010, 03:02 PM
خفت و حقارت یعنی اینکه بهترین تنیسور رس دنیا باشی و قهرمان 4دوره متوالی رولند گاروس باشی و نتونی از دور 4 بالا بیای و به یه جوجه تیغی ببازی:254::254: و تو بازی با سر بخوری زمین !!!!!!!!:251:

پس اینکه مثلا بهترین تنیسور تاریخ باشی و تو فینال گرند اسلم فقط 4 گیم ببری چی میشه؟؟ :251::251:

Mohammad
04-22-2010, 03:03 PM

:254::251:

بابا جان مکنرو!!! همچین میگه بازی رو دوباره دیدم رافا مشکل نداشت هر کی ندونه فکر میکنه آقا 40 سال تنیس بازی میکنه!! مگه هر چیزی رو من و تو باید بفهمیم؟!
شما اول رو برو ببین برای اکسیکیوت کردن یه ضربه چه چیزایی نیازه بعدا بیا نظر بده، مشکلی نداشت سالم بود!!
اگه منم میگم مصدومه، چون همه مصاحبه هاشو میخونم، چون یه ذره دوگوله رو به کار میندازم که چرا رافا همینجوری بعد از رولندگروس 3 4 ماه دور از میادین بود؟ چرا؟! نکنه بعد از رولند، پاش گیر کرده جایی خورده زمین که اون همه تورمنت رو انصراف داد؟!

Afshin
04-22-2010, 03:05 PM
لعنت به ذات آدم دروغگو!!

این رو اولین بار فرید تو چت باکس گفت نه شماها، که همین میلاد اولش شروع به مقاومت کرد که نخیر همچین چیزی نیست، من و سعید و میلاد :251: بابا کارشناسا!!
از نردبون خودتون بالا برید نمیخواد اینجور مواقع دست به دامن یکی دیگه بشید که خودتون رو فنی و منطقی جلوه بدید!
باشه لعنت به ذات آدم دروغگو ، و البته لعنت به ذات آدم دو رو :443:
شما تو ست ست نبودی عزیز دلم . برو بخون تا بفهمی که بچه ها گفتن
میلاد هم مقاومت نکرد ، گفت دلیل بد سرویس زدنش بازی بد خودش بوده نه ریترن رافا ، میلاد گفت وقتی دید سرویسش نمیگیره باید منطقی تر میزد نه این که تا آخر بازی با همون روش ادامه بده ، من و سعید هم گفتیم که دلیلش ریترن رافا بوده.
در ضمن دفعه ی بعدی زیر نظرشما که دکترای حرفه ای تنیس داری بحث میکنیم تا بحثمون مورد قبول شما و دیگر کارشناسان فروم واقع بشه ...

Afshin
04-22-2010, 03:06 PM
زیاد تلاش نکن ، آخرش هم معنی خاصی رو ازش نمیفهمی ، چون هرکسی خفت رو اونجوری که دوست داره تعریف میکنه :434:

BABAK
04-22-2010, 03:07 PM
پس اینکه مثلا بهترین تنیسور تاریخ باشی و تو فینال گرند اسلم فقط 4 گیم ببری چی میشه؟؟ :251::251:

خب او زمان که بهترین تنیسور تاریخ نبوده:160: اما الان هست مدافع عنوان قهرمانی هم هست...

Afshin
04-22-2010, 03:08 PM
اشتباه میگم؟
بله که اشتباه میگی ، من از اوایل سال 2008 تو ست ست میرفتم . ولی نمیدونستم میشه پست داد ، اولین پستم هم موجوده ، برو ببین ، گفتم نمیدونستم که میشه اینجا پست داد

دقیقا یادمه توی ست ست بچه ها چیا میگفتن . میگفتن بیخیال شده ، باختن واسش عادی شده ، افتضاح بازی میکنه و ...

گفتم بچه ها میگفتن نه من .

Mohammad
04-22-2010, 03:08 PM
باشه لعنت به ذات آدم دروغگو ، و البته لعنت به ذات آدم دو رو :443:
میلاد هم مقاومت نکرد ، گفت دلیل بد سرویس زدنش بازی بد خودش بوده نه ریترن رافا ، میلاد گفت وقتی دید سرویسش نمیگیره باید منطقی تر میزد نه این که تا آخر بازی با همون روش ادامه بده ، من و سعید هم گفتیم که دلیلش ریترن رافا بوده.
در ضمن دفعه ی بعدی زیر نظرشما که دکترای حرفه ای تنیس داری بحث میکنیم تا بحثمون مورد قبول شما و دیگر کارشناسان فروم واقع بشه ...
بشمار
باز داری دروغ میگی، شما عمرا تو ست ست همچین بحثی نکردید، همین اواخر تو همین تنیس تاکرز، فرید تو چت باکس این بحث رو مطرح کرد که اگه راجر بد سرویس زد به خاطر این بود که رافا خوب ریترن میکرد و برای همین ارورش رفت بالا.
بچه خر میکنی؟
من اون موقع ست ست بودم.

koury
04-22-2010, 03:09 PM
خب او زمان که بهترین تنیسور تاریخ نبوده:160: اما الان هست مدافع عنوان قهرمانی هم هست...

مگه از رولند سال 2008 به اینور فدرر چند صد تا اسلم برده؟؟ :254::254: اون موقع هم همین رفقات میگفتن فدرر بهترین تنیسور تاریخه و فلانه و ...!!

Afshin
04-22-2010, 03:11 PM
رولند 2009 که تموم شد و رفت پی کارش ولی گویا شماها در تکذیب واضحات خیلی چیره دست هستید :379: یعنی به کلی دارید دامینیشن رافا روی خاک طی 5 سال اخیر رو انکار می کنید و به زور فدرر رو بالاتر از رافا جا میزنید :443: حالا این وسطا به تکرار مکررات و توجیه و این چیزائی که میلاد باب کرد هم یه گریزی می زنید تا خودتون رو منطقی جلوه بدید که دیگه این کار ها نخ نما شده :3t1:
من غلط بکنم Domination رافا رو توی خاک انکار کنم . به نظرم از بورگ هم نتایجش قاطع تر بوده
ولی توی سال 2009 فدرر بهتر کار کرد . فهمیدنش خیلی سخته ؟ مثل رافا که سال 2008 توی گرس بهتر کار کرد ، در حالی که فدرر 5 سال سلطه ی کامل روی گرس داشت

Afshin
04-22-2010, 03:14 PM
بحث ما خاک بود ییهو شد بحث سرفیس!! حالا هم بحث Talent و کالیبره بازیکن و ...!! خدا میدونه در ادامه به کجا بکشه :379:

اینکه کی بیشتر استعداد داره کی کمتر اصلا مهم نیست!! اینکه کی بهتر کار کرده مهمه... رافا با توجه به سن کمش و اختلاف سنیش با فدرر عالی کار کرده :441: هر وقت رافا به سن فدرر رسید و بهتر عمل نکرد بیا بگو استعدادش کمتره و بیساره و ... :350:
اصلا بحث سرفیس خاصی نبود ، بحث جناب رضا بود که در مقام مقایسه برومد و فدرر رو یه بازنده مقابل رافا قلمداد کرد ... در حالی که 9 تا از بردهای رافا در سطح کلی بدست اومده که نشون از برتریش در این سطح داره ، چجوری شما برداشت کردی که فقط بحث در مورد خاکه ، خدا میدونه و خودت

اتفاقا مهمه ، همین فقر استعداد باعث شده که میانگین سالی 1 گرنداسلم ببرید
راستی ازون ضرب و تقسیماتی که خودت و بهمن و علی میکردید دیگه انجام نمیدی ؟ یه حساب سر انگشتی بکن ببینیم رافا تا سال 2012 که ظاهرا تاریخ انقضای دنیا هم فرا میرسه چند تا گرند اسلم میتونه ببره ..
یادمه علی با انتگرال و موثر گیری و واریانس و کوواریانس اثبات کرده بود که رافا 18 تا گرند اسلم میبره ...:254:

Mohammad
04-22-2010, 03:14 PM
بله که اشتباه میگی ، من از اوایل سال 2008 تو ست ست میرفتم . ولی نمیدونستم میشه پست داد ، اولین پستم هم موجوده ، برو ببین ، گفتم نمیدونستم که میشه اینجا پست داد

دقیقا یادمه توی ست ست بچه ها چیا میگفتن . میگفتن بیخیال شده ، باختن واسش عادی شده ، افتضاح بازی میکنه و ...

گفتم بچه ها میگفتن نه من .
تا وقتی شما فکر کردی پشت گوشای ما مخملیه، کاری پیش نمیره.
انگار ما به سیستم ست ست آشنا نبودیم، ما هم اونجا عضو بودیم.

Afshin
04-22-2010, 03:16 PM
والا من که از سال 2006 تو ست ست بودم یادمه افشین دم دمای استرالیای 2009 تو ست ست سر و کلش پیدا شد :379: حالا خودش بهتر میدونه شاید با یه آیدی دیگه بوده؟؟ :350:
شما سال 2006 ثبت نام کردی ولی خودت مونت کارلوی 2009 توی بخش تنیس پیدات شد ، که میلاد معرفیت کرد و گفت این کوروشه و تو بعضی سایت های دیگه مدیر بخشه تنیسه ... گفتم که پست ها رو میخوندم ولی نمیدونستم میشه بدون پرداخت عضویت پست داد .

Afshin
04-22-2010, 03:18 PM
:254::251:

بابا جان مکنرو!!! همچین میگه بازی رو دوباره دیدم رافا مشکل نداشت هر کی ندونه فکر میکنه آقا 40 سال تنیس بازی میکنه!! مگه هر چیزی رو من و تو باید بفهمیم؟!
شما اول رو برو ببین برای اکسیکیوت کردن یه ضربه چه چیزایی نیازه بعدا بیا نظر بده، مشکلی نداشت سالم بود!!
اگه منم میگم مصدومه، چون همه مصاحبه هاشو میخونم، چون یه ذره دوگوله رو به کار میندازم که چرا رافا همینجوری بعد از رولندگروس 3 4 ماه دور از میادین بود؟ چرا؟! نکنه بعد از رولند، پاش گیر کرده جایی خورده زمین که اون همه تورمنت رو انصراف داد؟!
نه یه مکنرو داریم (شما) واسه کل سایت کافیه
شاید به اندازه ی تو از تنیس حالیم نشه ، ولی راحت میفهمم یه نفر حالش خوبه یا بد ، مثل ... میدوید و با همون قدرت هم توپا رو برگشت میداد ، ولی سودرلینگ اجازه نمیدید بازی ریتم بگیره . شما نمیخوای قبول کنی مشکل خودته .

BABAK
04-22-2010, 03:20 PM
مگه از رولند سال 2008 به اینور فدرر چند صد تا اسلم برده؟؟ :254::254: اون موقع هم همین رفقات میگفتن فدرر بهترین تنیسور تاریخه و فلانه و ...!!

منم همین نظرو داشتم ولی زمانی به دنیا اثبات شد که رکورد سمپراس رو زد و 2008 استرس زیادی داشت چون هیچوقت رولندگاروس رو نبرده بود وگرنه رافا مال این صحبت ها

نبود که اونجوری ببره ایستاده بود راجر خودش توپو میزد به در و دیوار...
نکنه میگی فدرر بهترین تنیسور تاریخ نیست؟اگه اینجوریه که ما بریم به سلامت؟:251:

Afshin
04-22-2010, 03:20 PM
بشمار
باز داری دروغ میگی، شما عمرا تو ست ست همچین بحثی نکردید، همین اواخر تو همین تنیس تاکرز، فرید تو چت باکس این بحث رو مطرح کرد که اگه راجر بد سرویس زد به خاطر این بود که رافا خوب ریترن میکرد و برای همین ارورش رفت بالا.
بچه خر میکنی؟
من اون موقع ست ست بودم.
اولین پست میلاد بعد از باخت راجر تو استرالیا درمورد سرویس بد راجر بود و گفت که بد سرویس زد
حال ندارم برم بگردم و پیداش کنم ، اگه واست مهمه برو خودت نگاه کن ، شک نکن پیداش میکنی
در مواقع لزوم نیاز به خر کردن پیدا میشه ، بعضی مواقع نیازی نیست :434:

Afshin
04-22-2010, 03:25 PM
تا وقتی شما فکر کردی پشت گوشای ما مخملیه، کاری پیش نمیره.
انگار ما به سیستم ست ست آشنا نبودیم، ما هم اونجا عضو بودیم.
باباجون برو اولین پست منو بخون ، گفتم نمیدونستم میشه بدون پرداخت عضویت پست داد
خود تو هم توی رولند 2009 که عکس آواتارت هم منصور بهرامی بود ، همین حرف رو زدی ، گفتی نمیدونستم میشه پست داد .
مثلا سال 2008 بعد از یو اس اوپن یادمه همین یه پسره عضو شده بود و میگفت نمیدونم چجوری پول پرداخت کنم ، که فکر هم میکنم همین فرد بود ، که یهو میلاد تو آیتی ست پیداش شد و اومد با علی و بهمن بحث کرد .

اواخر سال 2007 میلاد و خشایار یه بحث با هم راه انداخته بودن ، میلاد میگفت رافا فقط دو ماه میتونه خوب بازی کنه و خشایار هم میگفت مهم نیست ، ما فقط رولند رو میخوایم ، شروع کننده ی تاپیک هم سلام عزیز بود .

راستی من چرا باید برای تو دلیل بیارم ؟ باور نداری ؟ نداشته باش و جهنم :434:

koury
04-22-2010, 03:26 PM
اصلا بحث سرفیس خاصی نبود ، بحث جناب رضا بود که در مقام مقایسه برومد و فدرر رو یه بازنده مقابل رافا قلمداد کرد ... در حالی که 9 تا از بردهای رافا در سطح کلی بدست اومده که نشون از برتریش در این سطح داره ، چجوری شما برداشت کردی که فقط بحث در مورد خاکه ، خدا میدونه و خودت

اتفاقا مهمه ، همین فقر استعداد باعث شده که میانگین سالی 1 گرنداسلم ببرید
راستی ازون ضرب و تقسیماتی که خودت و بهمن و علی میکردید دیگه انجام نمیدی ؟ یه حساب سر انگشتی بکن ببینیم رافا تا سال 2012 که ظاهرا تاریخ انقضای دنیا هم فرا میرسه چند تا گرند اسلم میتونه ببره ..
یادمه علی با انتگرال و موثر گیری و واریانس و کوواریانس اثبات کرده بود که رافا 18 تا گرند اسلم میبره ...:254:

مگه چند ساله که رافا روی گرس و هارد هم خوب کار می کنه؟؟ توقع داری 3 سال رسیده فینال ویمبلدون 5 بار قهرمانش شده باشه 7 بارم لابد فدرر رو شکست داده باشه!! :251:

من هنوزم معتقدم گرند اسلم های رافا دو رقمی میشه ولی صد در صد نمیگم رکورد فدرر رو میزنه هر چند فرصت زیادی داره تا این کار رو هم بکنه :350:

koury
04-22-2010, 03:27 PM
شما سال 2006 ثبت نام کردی ولی خودت مونت کارلوی 2009 توی بخش تنیس پیدات شد ، که میلاد معرفیت کرد و گفت این کوروشه و تو بعضی سایت های دیگه مدیر بخشه تنیسه ... گفتم که پست ها رو میخوندم ولی نمیدونستم میشه بدون پرداخت عضویت پست داد .

من استرالیای 2009 که رافا قهرمان شد اونجا داشتم کل کل میکردم که میلادم گفت شماها مغرور شدید و ... !! چطور شما منو از مونت کارلو دیدی!! :379: پس نگو پست ها رو میخوندم بگو بعضی پست ها رو میخوندم :443:

Mohammad
04-22-2010, 03:30 PM
اولین پست میلاد بعد از باخت راجر تو استرالیا درمورد سرویس بد راجر بود و گفت که بد سرویس زد
حال ندارم برم بگردم و پیداش کنم ، اگه واست مهمه برو خودت نگاه کن ، شک نکن پیداش میکنی
در مواقع لزوم نیاز به خر کردن پیدا میشه ، بعضی مواقع نیازی نیست :434:
دیگه نیازی نیست دروغگوییت رو بیشتر به همه ثابت کنی، رفقای ست ستیت الان بهتر از همه فهمیدن کی داره راست میگه کی دروغ، میلاد که همیشه میگه راجر بد سرویس زد باخت، شک نکن، نیازی به گشتن نداره، ولی این حرف که علت بد سرویس زدنش، ریترن خوب رافا بود رو فرید بهتون یاد داد همین اواخر. با خودت رو راست باش حداقل!

koury
04-22-2010, 03:30 PM
منم همین نظرو داشتم ولی زمانی به دنیا اثبات شد که رکورد سمپراس رو زد و 2008 استرس زیادی داشت چون هیچوقت رولندگاروس رو نبرده بود وگرنه رافا مال این صحبت ها

نبود که اونجوری ببره ایستاده بود راجر خودش توپو میزد به در و دیوار...
نکنه میگی فدرر بهترین تنیسور تاریخ نیست؟اگه اینجوریه که ما بریم به سلامت؟:251:

شما هر وقت خواستی میتونی بری به سلامت کسی جلوتو نگرفته :434:
اینکه میگی رافا مال این صحبت ها نبود خودش گویای درک بالا و IQ بسیار بسیار بالای شما هست :655: دیگه با این حرف هیچ بحثی باقی نمیمونه

Saeedzr
04-22-2010, 03:31 PM
نگاه کنین تو رو خدا
دوباره 1 تایتل بردند و فصل خاک شروع شد و حرف از زدن رکورد گرنداسلمها شد=))
اعتماد به نفستون عالیه

دوباره باید اون تاپیکی که همتون توش گفته بودین رافا رکورد گرنداسلمها رو میزنه بهتون نشون بدیم تا از گذشته درس بگیرید؟:))

Afshin
04-22-2010, 03:33 PM
دیگه نیازی نیست دروغگوییت رو بیشتر به همه ثابت کنی، رفقای ست ستیت الان بهتر از همه فهمیدن کی داره راست میگه کی دروغ، میلاد که همیشه میگه راجر بد سرویس زد باخت، شک نکن، نیازی به گشتن نداره، ولی این حرف که علت بد سرویس زدنش، ریترن خوب رافا بود رو فرید بهتون یاد داد همین اواخر. با خودت رو راست باش حداقل!
برو بابا توام ، میلاد همیشه میگه بد سرویس زد ، دلت خوشه ها ، اصلا باور نکن . مهم نیست
باشه فرید یادمون داد ، شما درست میگی . اگه این جوری حال میکنی ، این جوری فکر کن

Mohammad
04-22-2010, 03:38 PM
برو بابا توام ، میلاد همیشه میگه بد سرویس زد ، دلت خوشه ها ، اصلا باور نکن . مهم نیست
باشه فرید یادمون داد ، شما درست میگی . اگه این جوری حال میکنی ، این جوری فکر کن
چیه حرف حق تلخه؟! گفتی میلاد گفته راجر بد سرویس زد، من گفتم بله میلاد همچین حرفی رو زده چون قبلا هم زده، ولی بحث سر این نبود، بحث سر علت بد سرویس زدن بود نه اینکه میلاد همچین حرفی رو زده یا نه؟!

BABAK
04-22-2010, 03:39 PM
شما هر وقت خواستی میتونی بری به سلامت کسی جلوتو نگرفته :434:
اینکه میگی رافا مال این صحبت ها نبود خودش گویای درک بالا و IQ بسیار بسیار بالای شما هست :655: دیگه با این حرف هیچ بحثی باقی نمیمونه

چیزایی که گفتم عین حقیقت بود جالبه نکنه شما درک بالایی از تنیس داری به قول فرید هر کی طرفدار نادال بویی از تنیس نبرده:251::254::251::254:

Saeedzr
04-22-2010, 03:43 PM
راستی اینهمه در مورد درک تنیس و این جور چیزا حرف زدین
هر چند شخصا زیاد به مقوله عکس با شورت ورزشی اعتقاد ندارم

ولی...
1-کسی که میس هیت های بکهند تک دست فدرر رو به باد تمسخر میگیره درکی از تنیس نداره
2-کسی که سرویس دوم تنیسوری رو میبینه که با اختلاف چند متر به کنار بیس لاین میخوره و اوت میشه و چیزی به روی خودش نمیاره درک نداره
3-کسی که سرویس اول تنیسوری رو میبینه که توپ اندکی فقط به فریم میخوره 1 متر اونورتر فرود میاد و جیکش در نمیاد درکی از تنیس نداره
(دو مورد بالا حتی توسط گزارشگر بازی خجالت آور عنوان شده)
4-کسی که خودش چند جلسه به صورت تفننی بازی کرده و دیگران رو به بازی نکردن متهم میکنه درکی از تنیس نداره
تنیس رو تو کتابها و سایتها نمیشه پیدا کرد
تنیس به دونستن اصطلاحات قلمبه نیست

رافا هم میس هیت فورهند زیاد داشته
ولی به علت نوع ضرباتش و گریپی که میگیره عجیب نیست
من این رو راجع به تاپ اسپینهای فوق العاده رافا میدونم و چیزی نمیگم
کاش تو هم راجع به بکهند تک دست راجر میدونستی ...

Afshin
04-22-2010, 03:49 PM
چیه حرف حق تلخه؟! گفتی میلاد گفته راجر بد سرویس زد، من گفتم بله میلاد همچین حرفی رو زده چون قبلا هم زده، ولی بحث سر این نبود، بحث سر علت بد سرویس زدن بود نه اینکه میلاد همچین حرفی رو زده یا نه؟!
محمد توهم زدی ؟ با خودت هم درگیری داری ؟
من گفتم تو ست ست گفته شد که علت بد سرویس زدنش ریترن رافا بود ؟!
اصلا پست ها رو میخونی ؟ گفتم میلاد اومد و گفت علت باختش سرویس بدش بود .
اون جا هم که گفتم گفتیم علت سرویس بدش ریترن رافا بود اسم فرید رو اوردم . دوباره باید توالی پست ها رو نشونت بدم ؟ معلوم شد واقعا دگوله رو به کار میندازی یا نه:251:

Mohammad
04-22-2010, 03:57 PM
راستی اینهمه در مورد درک تنیس و این جور چیزا حرف زدین
هر چند شخصا زیاد به مقوله عکس با شورت ورزشی اعتقاد ندارم

ولی...
1-کسی که میس هیت های بکهند تک دست فدرر رو به باد تمسخر میگیره درکی از تنیس نداره
2-کسی که سرویس دوم تنیسوری رو میبینه که با اختلاف چند متر به کنار بیس لاین میخوره و اوت میشه و چیزی به روی خودش نمیاره درک نداره
3-کسی که سرویس اول تنیسوری رو میبینه که توپ اندکی فقط به فریم میخوره 1 متر اونورتر فرود میاد و جیکش در نمیاد درکی از تنیس نداره
(دو مورد بالا حتی توسط گزارشگر بازی خجالت آور عنوان شده)
4-کسی که خودش چند جلسه به صورت تفننی بازی کرده و دیگران رو به بازی نکردن متهم میکنه درکی از تنیس نداره
تنیس رو تو کتابها و سایتها نمیشه پیدا کرد
تنیس به دونستن اصطلاحات قلمبه نیست

رافا هم میس هیت فورهند زیاد داشته
ولی به علت نوع ضرباتش و گریپی که میگیره عجیب نیست
من این رو راجع به تاپ اسپینهای فوق العاده رافا میدونم و چیزی نمیگم
کاش تو هم راجع به بکهند تک دست راجر میدونستی ...

من خودم اینقدر سرویسای دوم رافا رو مسخره کردم که نگو و نپرس، بارها گفتم اصلا سرویس نزنه بهتره، توپ رو بده حریفش سرویس بزنه سنگین تره، من کی اومدم از سرویس رافا تعریف کردم؟! اینا رو هم ندیدی؟
جیکم درنمیاد؟ همه ما چقدر بنالیم از سرویسهای بد رافا؟!
چه چیزا آدم میشنوه!!

نخیر من نگفتم فلانی چون تنیس بازی نکرده، نظر نده، هیچ وقت هم ادعا نکردم، هر حرفی هم میزنم از خودم نمیزنم، از کسایی میگم که در این زمینه معتبرند، میرم مطالعه میکنم، اگه شما رو متهم به درک نداشتن از تنیس میکنم، به خاظر حرفایی که خودتون میزنید، وقتی هنوز نمیدونید برای تاپ اسپین، زیر توپ نمیزنن، یعنی درک بالایی از تنیس دارین؟ نه منم بازی نکردم، ولی حداقل اینو میدونم.

اگه چیزی درباهر بکند راجر گفتم، در قبال این حرف بوده که راجر بهترین بکند دنیا رو داره و از این حرفها، که باید اون جواب رو میگرفتید.

Hatam
04-22-2010, 03:57 PM
تو مجبوری بگی فدرر یه بازنده در مقابل رافاست ، چون تنیسورت چیزی به جز هد تو هد خوب در مقابل بهترین تاریخ !!!!! نداره که بخوای بهش بنازی ، همین یه مورد رو میتونی باهاش حال کنی ، پس حال کن باهاش ...
.

همشهری من ولک بهترینه تاریخه؟؟!!!!!!!
شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 62 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

2- ایوان لندل: 94 عنوان قهرمانی، 50 فینال

3- جان مکنرو: 77 عنوان قهرمانی، 31 فینال، 71 عنوان قهرمانی دابل و 22 فینال دابل

4- پیت سمپراس: 64 عنوان قهرمانی،24 فینال

5- بیون بورگ: 63 عنوان قهرمانی،24 فینال

6- آندره آغاسی: 60 عنوان قهرمانی،30 فینال

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

درضمن رود لور طی دو سال هر چهار گرنداسلم رو برده (62 و 69)

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ :huge: و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟:254:

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا

Mohammad
04-22-2010, 04:01 PM
من گفتم تو ست ست گفته شد که علت بد سرویس زدنش ریترن رافا بود ؟!

ب

دیگه اینقدر به کوس رسوایی خودت نکوب!!

Afshin
04-22-2010, 04:07 PM
شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 61 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ :huge: و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟:254:

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه
مثلا خیال کردی تو فقط این آمار رو بلدی ؟ مگه تو عصر ارتباطات نیستیم ؟ پس همه از این آمار اطلاع دارن ، پس چرا میگن راجر فدرر بهترین تنیسور تاریخه ؟

واضحه چرا این حرف رو میزنن
چون بیشتر از همه گرند اسلم برده
چون توی مسترز 1 دونه با بهترین فاصله داره
رکورد نامبر وانی سمپراس هم که داره شکسته میشه
5 سال بهترین تنیسور سال شد ، 4 سال بهترین ورزشکار جهان شد

به این تاپیک هم یه سری بزن ، ضرر نمیکنی

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2503

قبول کنی یا نکنی اعتبار یک تنیسور بیشتر به گرند اسلمهاییه که برده ، خود دوستان نادالیت هم به این موضوع اشاره کردن . همین ممدی که میبینی اینقدر با ما بحث میکنه و از راجر متنفره اعتراف کرده که راجر زیباترین تنیس رو ارائه میده (در دوران اوجش)

Saeedzr
04-22-2010, 04:09 PM
من خودم اینقدر سرویسای دوم رافا رو مسخره کردم که نگو و نپرس، بارها گفتم اصلا سرویس نزنه بهتره، توپ رو بده حریفش سرویس بزنه سنگین تره، من کی اومدم از سرویس رافا تعریف کردم؟! اینا رو هم ندیدی؟
جیکم درنمیاد؟ همه ما چقدر بنالیم از سرویسهای بد رافا؟!
چه چیزا آدم میشنوه!!

نخیر من نگفتم فلانی چون تنیس بازی نکرده، نظر نده، هیچ وقت هم ادعا نکردم، هر حرفی هم میزنم از خودم نمیزنم، از کسایی میگم که در این زمینه معتبرند، میرم مطالعه میکنم، اگه شما رو متهم به درک نداشتن از تنیس میکنم، به خاظر حرفایی که خودتون میزنید، وقتی هنوز نمیدونید برای تاپ اسپین، زیر توپ نمیزنن، یعنی درک بالایی از تنیس دارین؟ نه منم بازی نکردم، ولی حداقل اینو میدونم.

اگه چیزی درباهر بکند راجر گفتم، در قبال این حرف بوده که راجر بهترین بکند دنیا رو داره و از این حرفها، که باید اون جواب رو میگرفتید.
تو همیشه عادت داری با توجه به اطلاعات محدودت اظهار نظر کنی
بارها مثال هاش رو آوردم

یعنی واقعا فکر میکنی من تاپ اسپین نزدم؟ یا نمیدونم چجوری میزنن؟

چطوری حرف یاوه خودت رو درباره یکی از بهترین بکهندهای تک دست جواب حرفهای ما میدونی و ربطی به درک تنیست نداره
ولی این جرف زیر توپ زدن رو جدی میگیری به درک تنیس ربطش میدی؟!

بارها به میلاد گفتی تو که راکت دستت نگرفتی ...

شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 61 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

یا مادرِ امام جمعه
اینا رو تنهایی نوشتی یا با کمک؟
خوب شد که ما رو از این جهل بیرون آوردی و فهمیدیم بهترین کیه

شما اون زمانی که راد فرت و فرت گرند اسلم میبرده اصلا میدونی مسابقات به چه شکل بوده؟ چجوری میومدن فینال؟

عالم و آدم دارن میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه
نه فقط به خاطر 16 تا گرنداسلمش
بلکه به خاطر تنیسی که ارائه میده

BABAK
04-22-2010, 04:11 PM
جهت اطلاعت:

صد در صد به خاطر اینکه 16 تا گرند اسلم برده بهترین تنیسور تاریخه و هر 4تا گرند اسلمو برده.. اینو که هر کی انکار کنه اسباب خنده بقیه رو فراهم کرده...:434: شما میدونستی 1000

تا مسترز به 1گرند اسلم نمیارزه؟؟ کیفیت جام هایی که کسب شده مهمه :443::443: این همه میزنن تو سر موری که چی؟ چون تا حالا یه دونه گرند اسلم نبرده...

Afshin
04-22-2010, 04:18 PM
دیگه اینقدر به کوس رسوایی خودت نکوب!!

بازم که دوگولت رو به کار ننداختی پسر خوب

این پست خودته :
لعنت به ذات آدم دروغگو!!

این رو اولین بار فرید تو چت باکس گفت نه شماها، که همین میلاد اولش شروع به مقاومت کرد که نخیر همچین چیزی نیست، من و سعید و میلاد http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/21.gif بابا کارشناسا!!

اینم جواب من :

باشه لعنت به ذات آدم دروغگو ، و البته لعنت به ذات آدم دو رو http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/3.gif

گفتم که اولین نفر فرید نبوده ، میلاد هم توی ست ست گفته ، ولی شما نبودی که ببینی

بعدش هم مشخصه

خیلی سخت بود بهفمی که تیکه اول جواب تیکه ی اول پستت بود و تیکه دوم جواب قسمت دوم پستت ؟ مثلا من نمیدونستم که فرید توی ست ست نبوده ؟

دیگه رسما ازت نا امید شدم ... کوس و موس هم نکن ، من چیزی ندارم که بخوام ازش بترسم ، حرف راست رو میزنم ، شما توهم میزنی

Hatam
04-22-2010, 04:28 PM
یا مادرِ امام جمعه

شما اون زمانی که راد فرت و فرت گرند اسلم میبرده اصلا میدونی مسابقات به چه شکل بوده؟ چجوری میومدن فینال؟

عالم و آدم دارن میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه:254::254:

:786::786::786:

Hatam
04-22-2010, 04:36 PM
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه

مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست

Saeedzr
04-22-2010, 04:37 PM
:786::786::786:
حرفی داری بزن
چرا مثل بعضی از موجودات ادا در میاری؟ :D

یعنی واقعا نشنیدی که بزرگترین تنیسورهای دنیا میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه؟

Hatam
04-22-2010, 04:42 PM
حرفی داری بزن
چرا مثل بعضی از موجودات ادا در میاری؟ :D

هرکس هر صدایی که از خودش دربیاره نباید که جوابش داد

Afshin
04-22-2010, 04:43 PM
مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست

حرف جدید بزن باباجون ، این که " رافا فقط وقتی میبازه که مصدومه " رو 100 بار نادالی ها گفتن ، این قانون نانوشته پس زمینه ی فکری تو و هم کیشانت هست ، این توهم که رافا فقط در هنگام مصدومیت میبازه مدت زیادیه که گریبان شماها رو گرفته .

Mohammad
04-22-2010, 05:44 PM
بازم که دوگولت رو به کار ننداختی پسر خوب

این پست خودته :
لعنت به ذات آدم دروغگو!!

این رو اولین بار فرید تو چت باکس گفت نه شماها، که همین میلاد اولش شروع به مقاومت کرد که نخیر همچین چیزی نیست، من و سعید و میلاد http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/21.gif بابا کارشناسا!!

اینم جواب من :

باشه لعنت به ذات آدم دروغگو ، و البته لعنت به ذات آدم دو رو http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/3.gif

گفتم که اولین نفر فرید نبوده ، میلاد هم توی ست ست گفته ، ولی شما نبودی که ببینی

بعدش هم مشخصه

خیلی سخت بود بهفمی که تیکه اول جواب تیکه ی اول پستت بود و تیکه دوم جواب قسمت دوم پستت ؟ مثلا من نمیدونستم که فرید توی ست ست نبوده ؟

دیگه رسما ازت نا امید شدم ... کوس و موس هم نکن ، من چیزی ندارم که بخوام ازش بترسم ، حرف راست رو میزنم ، شما توهم میزنی

من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

ببین افشین جان، میشه بگی کجای این پست من دو قسمت داره

از نردبون خودتون بالا برید نمیخواد اینجور مواقع دست به دامن یکی دیگه بشید که خودتون رو فنی و منطقی جلوه بدید!بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

در ضمن دفعه ی بعدی زیر نظرشما که دکترای حرفه ای تنیس داری بحث میکنیم تا بحثمون مورد قبول شما و دیگر کارشناسان فروم واقع بشه ... خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد الان باز با پررویی تمام میگی
گفتم که اولین نفر فرید نبوده ، میلاد هم توی ست ست گفته ، ولی شما نبودی که ببینیمیلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:

Mohammad
04-22-2010, 05:51 PM
تو همیشه عادت داری با توجه به اطلاعات محدودت اظهار نظر کنی
بارها مثال هاش رو آوردم

یعنی واقعا فکر میکنی من تاپ اسپین نزدم؟ یا نمیدونم چجوری میزنن؟

چطوری حرف یاوه خودت رو درباره یکی از بهترین بکهندهای تک دست جواب حرفهای ما میدونی و ربطی به درک تنیست نداره
ولی این جرف زیر توپ زدن رو جدی میگیری به درک تنیس ربطش میدی؟!

بارها به میلاد گفتی تو که راکت دستت نگرفتی ...

یا مادرِ امام جمعه

عالم و آدم دارن میگن فدرر بهترین تنیسور تاریخه

من متاسفانه یه اشتباهی رو دوباره مرتکب شدم در بحث کردن با شخص ما.
پشت دستم رو داغ گذاشته بودم با تو بحث نکنم، باز از دستم در رفت، مطمئن باش دیگه تکرار نمیشه.

همون یه بار که باهات بحث کردم، و ثابت کردم که تشکرات هیچ معیاری نداره و همش رو هواست، خودتم اخرش زدی به بیماری روانی و مسخره بازی و اون کسایی که باید میفهمیدن فهمیدن، نشون دادی جنبه بحث نداری دیگه هم قصد ندارم با شخص شما در هیچ زمینه ای بحث کنم.
این بار هم معذرت میخوام که بحث رو شروع کردم.

koury
04-22-2010, 07:14 PM
چیزایی که گفتم عین حقیقت بود جالبه نکنه شما درک بالایی از تنیس داری به قول فرید هر کی طرفدار نادال بویی از تنیس نبرده:251::254::251::254:

عزیز من هر وقت شما یه پست فنی زدی یا اومدی تو یه بحث فنی و تنیسی شرکت کردی اونوقت عیار درک و IQ ت هم مشخص میشه چون تو این 2-3 ساله ندیدم بجز کینه ورزی به رافا تو بحثی شرکت کنی نمیتونم بگم در چه حدی هست!!؟ :379::251:

اینکه هر کی پاشه بیاد ببینه فدرر نامبر وانه بشه هوادارش که هنر نیست!! هنر اینه که تنیس بفهمی وگرنه به دیدن تنیس باشه که هر کسی میتونه بشینه شونصد تا تنیس نگاه کنه :350:

Afshin
04-22-2010, 07:23 PM
من این پست رو به نظر سنجی میزارم که معلوم بشه کی راست میگه کی دروغ، حداقل دروغ میگی معذرت خواهی کن دو قورت و نیمت هم باقیه؟! واقعا روی سنگ پای قزوین هم سفید کردی تو!!

بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!
اینو درک کن، همه میدونن راجر تو اون بازی بد سرویس زد، مسئله این نیست، مسئله جای دیگست، علت بد زدنش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟
بعد از یک سال از استرالین اپن 2009، امسال نزدیک استرالیا در چت باکس تنیس تاکرز بحث این شد، میلاد همینو تکرار کرد که راجر بد سرویس زد، فرید هم گفت علتش، ریترن خوب رافا بود؟

بعد قسمت جالبتر این قضیه اینجاست، این تئوری رو فرید بهتون یاد داد، بعد شما به اسم خودتون تموم میکنید:
عجب رویی داریا ، خود میبری و میدوزی و متهم میکنی و بعدش هم میخوای عذر خواهی کنم ؟!
روی تو زیاده که نمیخوای حقیقت رو قبول کنی .

اصلا اینجوری که شما میگی نیست

کوروش گفت که اولین بار میشنوم اینو میگید ، منم گفتم که ما قبلا هم با هم بحث کرده بودیم در این مورد
بعدش تو گفتی فرید یادتون داد ، منم گفتم اینجوریا نیست ، خیلی ها قبلا گفتن علت باخت راجر سرویسش بود ، همون طور که خود راجر هم گفت . حالا شما دوست داری برداشت کنی که مثلا من گفتم تو ست ست به این نتیجه رسیدیم که بخاطر ریترنهای رافا بود ، پس من هر چی هم بگم تو میگی این جوری برداشت کردم .
یخورده با خودت فکر کن ، مثلا چه دلیلی داره که من بخوام این موضوع رو به فرید یا میلاد یا هر کس دیگه ای ربط بدم ، اصلا که چی بشه ؟!!
این که ریترن خوب باعث خراب شدن سرویس میشه رو قبلا هم گفتیم ، بازی راجر و موری توی لندن رو یادت نمیاد ؟! مثلا دانش خاصی میخواد فهمیدن این ؟!
نه عزیزم ، اشتباه کردی. چطور سعید فهمید منظور منو ، ولی تو نفهمیدی؟چون خودت میخواستی که نفهمی

Mohammad
04-22-2010, 07:49 PM
افشین جان بهتره قضاوت رو به دیگران بسپاریم، هم پستهای شما موجوده، هم پستهای بنده. من همه حرفام رو واضح زدم، شما هم همه حرفات رو واضح زدی، اعتراض کوروش هم دقیقا به همون قسمت ریترن رافا بود که اونم هست. بنابراین بحثی باقی نمیمونه.

Afshin
04-22-2010, 07:54 PM
افشین جان بهتره قضاوت رو به دیگران بسپاریم، هم پستهای شما موجوده، هم پستهای بنده. من همه حرفام رو واضح زدم، شما هم همه حرفات رو واضح زدی، اعتراض کوروش هم دقیقا به همون قسمت ریترن رافا بود که اونم هست. بنابراین بحثی باقی نمیمونه.
بالاخره یه حرف درست حسابی زدی :434:
در ضمن پخ

BABAK
04-23-2010, 08:43 AM
عزیز من هر وقت شما یه پست فنی زدی یا اومدی تو یه بحث فنی و تنیسی شرکت کردی اونوقت عیار درک و IQ ت هم مشخص میشه چون تو این 2-3 ساله ندیدم بجز کینه ورزی به رافا تو بحثی شرکت کنی نمیتونم بگم در چه حدی هست!!؟ :379::251:

اینکه هر کی پاشه بیاد ببینه فدرر نامبر وانه بشه هوادارش که هنر نیست!! هنر اینه که تنیس بفهمی وگرنه به دیدن تنیس باشه که هر کسی میتونه بشینه شونصد تا تنیس نگاه کنه :350:

البته منم از شما هیچ وقت بحث فنی ندیدم به جر کپی پیست کردن یه سری آمار و ارقام کار خاصی انجام نمیدی:251:.. در ضمن فهم و درک شما زمانی که میگی رافا فقط در صورت مصدوم بودن روی رس میبازیه کاملا مشخص شد...:254::254:

milad28235
04-28-2010, 12:16 AM

بله میلاد در ست ست گفت علت باخت راجر بد سرویس زدن خودش بود، ولی محل بحث این نیست، اینو درک میکنی؟ بحث از اینجا شروع شد که تو گفتی علت سرویس بد زدن راجر، ریترنهای خوب رافا بود که کوروش گفت شما اولین باره این حرف رو میزنید، بعد شما چی گفتی مدعی شدی، شماها درباره این کلی بحث کردید!!! بعد من گفتم اینو فرید بهتون گفت نه شماها، اونم تو جت باکس در یه محفل شبانه، نه جایی که همه ببینن، همون پست بالا که نقل قول کردم.
بعد شما چی گفتی؟

خودت بار اول بحث ست ست رو کشیدی اول، نه من، یعنی شما اول در مورد اون اونجا صحبت کردید، نه نصفه شب تو چت باکس، واضحه؟ میشه بگی برای چی گفتی ست ست؟ شما مدعی شدی در ست ست، شما به این نتیجه رسیدید به علت ریترن های خوب رافا، راجر بد سرویس زد!!

میلاد چی گفت؟ میلاد گفت راجر بد سرویس زد نگفت به علت ریترن خوب رافا راجر بد سرویس زد!! واضحه؟ هی بگو میلاد گفته!!! میلاد آخرشم قبول نکردف به علت ریترن خوب رافاف راجر بد سرویس زد؟ چی میگی تو؟

ممد جان
درسته، یکی از علتهای بد سرویس زدن راجر این بود که می خواست ریسکی بزنه و بخاطر همین درصد سرویسهای اولش افت کرد
ولی تمام اینها برای بد سرویس زدن راجر توجیه مناسبی نیست

راجر فدرر باید در هر شرایطی خوب سرویس بزنه
همون طور که خیلی مواقع در حساس ترین شرایط بهترین سرویسها رو می زنه

در اون بازی راجر نمی تونست سرویس مناسب بزنه
مثل همین بازی امروز مقابل ارنست گولبیس

البته من هنوز هم قبول ندارم که بد سرویس زدن راجر در اون بازی خاص، تمام و کمال به ریترن مناسب رافا بستگی داشت
امروز هم دیدیم که مقابل گولبیس خوب سرویس نزد

کلا بد سرویس زدن پیش میاد
راجر فدرر در سایت اختصاصی خودش، گفته که این مساله کاملا عادیه

برای راجر پیش اومده که مقابل نادال هم عالی سرویس بزنه
مثلا مادرید 2009

خلاصه اینکه در استرالیای 2009 ، راجر به سرویس بد باخت
همون طور که خودش عنوان کرد
این بهانه هم که رافا خوب پاسخ می ده، توجیه مناسبی نیست
راجر فدرر، باید خوب سرویس بزنه
یعنی جز این ازش انتظار نمی ره

I don't think I served particularly well, unfortunately. And I think that was the key to the match in the end.

Mohammad
04-28-2010, 12:43 AM
میلاد جان البته محل بحث ما این نبود، من اصلا به اینکه این نظریه چقدر درسته کار نداشتم، فقط یه چیزایی در مورد اینکه این تئوری رو اولین بار چه کسی و کجا و چه زمانی مطرح کرد، مبهم بود که حل شد.

koury
05-04-2010, 12:44 PM
البته منم از شما هیچ وقت بحث فنی ندیدم به جر کپی پیست کردن یه سری آمار و ارقام کار خاصی انجام نمیدی:251:.. در ضمن فهم و درک شما زمانی که میگی رافا فقط در صورت مصدوم بودن روی رس میبازیه کاملا مشخص شد...:254::254:

باز من همینقدر عرضش رو دارم که کپی پیست کنم شما که همون کارم بلد نیستی!! :254: شعور شما موقعی بر همگان روشن میشه که میگی رافا هیچ مقامی نمیبره و رافا با 2 قهرمانی تاکنون تودهنی بزرگی بهت زده :443:

koury
06-06-2010, 08:38 PM
به قول خارجکی ها **Bump**:434:

آخرم اون چند تا کارشناس خودشون رو معرفی نکردن؟؟ حداقل نگفتن هدفشون و دلیلشون از رای هاشون چی بوده؟؟ :434:

Reza23
06-06-2010, 08:48 PM
به قول خارجکی ها **Bump**:434:

آخرم اون چند تا کارشناس خودشون رو معرفی نکردن؟؟ حداقل نگفتن هدفشون و دلیلشون از رای هاشون چی بوده؟؟ :434:

اون کارشناسها هم مثل سودرلینگ پودر شدن!
تا بعد از ظهر امروز پشت سودرلینگ قایم شده بودن
بعد از اون دیگه نمیدونم کجا در رفتن؟!! :254::251:

بعضی دیگه هم قهر مصلحتی کردن!! :254::254:

رافا پسر تو چه ها که نکردی!!!!

Rafa
06-06-2010, 11:32 PM
:254::254::251::251::160:
پیدا کردم!:434: ایییشون از کارشناسای اعظم سایت هستن که نظراتشون وحی منزله!!!!:254::254::254::shame:
همچنین به برد 3-1 سودرلینگ رای داده بودن!!!:350: