PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : و باز هم زانوی لعنتی ...

Mohammad
04-04-2010, 12:13 AM
خبرهایی شنیده میشه که متاسفانه دوباره حکایت از داستان همیشگی مصدومیت زانوی رافا داره، صحنه ایکه رافا زانوش رو زد و حوله رو کوبید، یه سری جمله ها توسط رافا به اسپانیایی گفته شده، No puc! El puta genoll! El puta genoll! که به انگلیسی میشه I can not! The f*cking knee! The f*cking knee! :243:
دقیقه 1:20 به بعد این ویدئو رو ببینید (اون جملات رو زیرنویس میکنه)
http://www.youtube.com/watch?v=1Qk_BN01ido&feature=player_embedded
رافا :243::182:
اول از همه امیدوارم اینا درست نباشه، ولی نمیدونم رافا قصدش چیه، همینطور کج دار مریض هی تورنمنتها رو شرکت کنه؟!

Saeedzr
04-04-2010, 01:17 AM
عجـــــــب، بسی متاسف شدم

من فقط 2 گیم آخر این بازی رو دیدم،طبعا این صحنه رو از دست دادم
رافا بازم حرکات مشابه این رو حین بازی انجام داد؟!

koury
04-04-2010, 06:31 AM
من هم امیدوارم برای رافا اتفاقات مشابه چند سال اخیر بوجود نیاد... :182: فقط امیدوارم مشکل حادی نباشه که به دوران بازیگریش خاتمه بده و رافا رو در عنفوان جوانی به فکر خداحلفظی بندازه :243::243::243:

Mohammad Reza
04-04-2010, 07:11 AM
واقعا خبر بدي بود.رافا نادال يكي از تنيسورهايي هست كه واقعا حيفه بخواد از تنيس خداحافظي كنه..بسيار متاسف شدم و اگر هم مصدوم بشه ممكنه وضعيتش در رنكينگ بد بشه.

amir23
04-04-2010, 10:28 AM
نمیخوام بگم نادال داره ملت رو فیلم مبکنه اما اگه واقعا زانوش آسیب دیده هست چرا تو میامی هم دوبل بازی کرد و هم سینگل؟
دیگه من هم میدونم که بعد از یک مصدومیت زانو نباید زیادی به خودت فشار بیاری.
به هر حال امیدوارم مسابقات رو مصدوم ادامه نده و زود تر خوب بشه

Mohammad
04-07-2010, 11:14 AM
عمو تونی در مصاحبه جدیدش خبر مصدومیت دوباره زانوی رافا و البته اینبار در پای چپ، نه پای راست، رو تائید کرده :182: البته گفته چیز مهمی نیست :3t1:

Roger.tennis
04-07-2010, 04:54 PM
به نظر من چیز مهمی نیست
اگه مهم بود میگفتن مهمه
اونجا مثله ما رودرباستی ندارن همه چیزو رک میگن
من که خیلی دوست دارم رافا بازم رافا قبل بشه
برا من از جذابیت تنیس کم شده در نبود رافا

راستی چرا امضاء من دست خورده؟
مدیران عزیز چرا امضاء من کم شده؟
Freeeeeedooom حذف شده چرا؟