PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه فدرر تا فينال!آيا فدرر مي تواند؟

Mohammad Reza
03-24-2010, 11:04 AM
پس از بیاباني کالیفرنیایی،آيا راجر بعد از شكست مقابل باگداتيس در اولين مسترز1000سال،آماده رقابت در دومين سري رويداد مسترز1000سال هست؟
همانند ديگر سيدهاي خوب و تاپ،روجر نيز دور اول بازي ها و به اصطلاح first round معاف است و bye ميخورد.
روجر در اولين بازي خود با يك بازيكن qualifier يا Potito Starace ATP73ايتاليايي بازي خواهد كرد.
پس از ديدار با آلبرت مونتانس اسپانيايي(31) امكان دارد كه،روجر با ژيل سيمون(24) يا توماس برديچ(20)برخورد كند. فرناندو ورداسكو(12)،ماركوس باگداتيس(30) ومارين چليچ(9)،بازيكناني هستند كه مي توانند تا مرحله يك چهارم نهايي خودشون و بالا بكشند.
در مرحله نيمه نهايي شايد تكرار فينال استراليا 2010 را مشاهده كنيم.اندي موراي در اين تورنمنت انتظار اين لحظه را مي كشد چون پس از پايان مسابقه فينال استراليا گفت كه:من و روجر دوباره همديگر و ميبينيم.مطمئنن اگه اين دو بازيكن به مرحله نيمه نهايي برسند بازي زيبايي را مشاهده خواهيم كرد.

حال اين سوال در ذهن همگان ميچرخد كه آيا روجر فدرر منتهي به گرند اسلم هست؟يا در مسترزها نيز مي تواند قدرت نمايي كند؟آيا راجر در بعضي از بازي هاي مسترز براي قهرماني نميجنگد؟و بسياري سوال هاي ديگر كه شايد در اين مسترز به جواب آن خواهيد رسيد!!!

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 01:53 PM
پس از بیاباني کالیفرنیایی،آيا راجر بعد از شكست مقابل باگداتيس در اولين مسترز1000سال،آماده رقابت در دومين سري رويداد مسترز1000سال هست؟
همانند ديگر سيدهاي خوب و تاپ،روجر نيز دور اول بازي ها و به اصطلاح first round معاف است و bye ميخورد.
روجر در اولين بازي خود با يك بازيكن qualifier يا Potito Starace ATP73ايتاليايي بازي خواهد كرد.
پس از ديدار با آلبرت مونتانس اسپانيايي(31) امكان دارد كه،روجر با ژيل سيمون(24) يا توماس برديچ(20)برخورد كند. فرناندو ورداسكو(12)،ماركوس باگداتيس(30) ومارين چليچ(9)،بازيكناني هستند كه مي توانند تا مرحله يك چهارم نهايي خودشون و بالا بكشند.
در مرحله نيمه نهايي شايد تكرار فينال استراليا 2010 را مشاهده كنيم.اندي موراي در اين تورنمنت انتظار اين لحظه را مي كشد چون پس از پايان مسابقه فينال استراليا گفت كه:من و روجر دوباره همديگر و ميبينيم.مطمئنن اگه اين دو بازيكن به مرحله نيمه نهايي برسند بازي زيبايي را مشاهده خواهيم كرد.

حال اين سوال در ذهن همگان ميچرخد كه آيا روجر فدرر منتهي به گرند اسلم هست؟يا در مسترزها نيز مي تواند قدرت نمايي كند؟آيا راجر در بعضي از بازي هاي مسترز براي قهرماني نميجنگد؟و بسياري سوال هاي ديگر كه شايد در اين مسترز به جواب آن خواهيد رسيد!!!

دوست عزيز سلام

در جواب پاراگراف اخرتون بگم كه:

شما وقتي ميخواي زحمت بكشي زحمتتو بيشتر برا 1000 ميزاري يا 2000؟:379:

از نظر من قطعا راجر تلاشي رو كه برا گرند اسلم ميكنه برا مسترز نميكنه!!!!
راجر هميشه تواناييشو در رخ همگان نشون ميده!!!!

به عقيده من راجر به عنوان ازمون و خطا به مسترز ها نگاه ميكنه!!!!!

مسترز و 500 يه تمرينه برا راجر و گرند اسلم يه امتحانه و بهتر بگم:
500 يه تمرينه كلاسيه و مسترز ميان ترمه و گرند اسلم پايان ترمه:434:

به عقيده من راجر اگه سينسيناتي رو نميبرد قطعا يو اس اپن رو ميبرد!!!!
و رولند رو هم كمي سخت به دست اورد مخصوصا بازي با هاس و خوان دلپترو!!!
و در ويمبلدون بهترين كار ممكن رو انجام داد كه در تور هاي قبلش شركت نكرد!!!!

كه به نظر من توي اين سن طرز فكرش خيلي از رافا بهتره!!!!

فك كنم جواب سوالتون رو داده باشم اگه خواستي توضيحش رو ميتونم بيشتر و بيشترش كنم:434:

موفق و موئد باشي

milad28235
03-24-2010, 02:28 PM

من اصلا قبول ندارم که چون سینسیناتی رو بازی کرد، یو اس اوپن رو نتونست ببره
چه ربطی داره؟

راجر بارها شده که سینسیناتی و US Open رو Back to Back برده
بارها شده که هال و ویمبلدون رو Back to Back برده
سال 2009 هم که مادرید و فرنچ رو برد

توی یو اس اوپن یه لحظه تمرکزش رو از دست نمی داد، ست دوم رو هم می برد و کار دیگه تموم بود

یعنی شما می گی اگه توی مادرید شرکت نمی کرد، مقابل تامی هاس و دل پوترو توی فرنچ به زحمت نمی افتاد؟
اصلا چه ربطی دارن اینها به هم؟

تازه بین همه این تورنمنتها، یک هفته فاصله هست و تنیسورها به راحتی می تونن خودشون رو ریکاوری کنن

Mohammad Reza
03-24-2010, 02:48 PM
دوست عزيز سلام

فك كنم جواب سوالتون رو داده باشم اگه خواستي توضيحش رو ميتونم بيشتر و بيشترش كنم:434:

موفق و موئد باشي
سلام دوست عزيزم.
به نظر من شما اگه يكم به حرفاي خودتون بخصوص قسمت زرد رنگ فكر بكنيد ميدونيد چه حرفاي اشتباهي زديد..اين حرف كه روجر اگه سينسيناتي رو نميبرد آمريكا و ميبرد خيلي حرف مضحكه آوره..عزيزم روجر در يو اس اپن بهترين بازي ها رو كرد فقط در فينال تمركز لازم و كافي رو نداشت.رولند گاروس هم به جاي اينكه در فينال خيلي اذيتشه در مراحل قبل فينال بازي هاش سخت تر و دشوارتربود ولي اصلا ربطي به بازي ها و تورنمنت هاي پشت سر هم نداره.راجر تلاش خودش و در مسترز ميكنه،مگه ميشه آدم تو يه تورنمنت شركت كنه يك چهارم نهايي كه رسيد يا نيمه نهايي ديگه شل بشه و بازي رو ساده بگيره.نه جانم،بعضي وقت ها شرايط آب و هوايي،از دست دادن تمركز و ... باعث ميشه روجر بازي رو واگذار كنه.
در كل روجر براي هر تورنمنتي حتي250تلاش خودش و خواهد كرد و اگر تورنمنت هاي250،500 براي اون دست گرمي باشه و اونا رو همانند تمرين بگيره پس بدون روجر مغروره كه اينجور نيست.
موفق باشي

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 02:50 PM
من اصلا قبول ندارم که چون سینسیناتی رو بازی کرد، یو اس اوپن رو نتونست ببره
چه ربطی داره؟

راجر بارها شده که سینسیناتی و US Open رو Back to Back برده
بارها شده که هال و ویمبلدون رو Back to Back برده
سال 2009 هم که مادرید و فرنچ رو برد

توی یو اس اوپن یه لحظه تمرکزش رو از دست نمی داد، ست دوم رو هم می برد و کار دیگه تموم بود

یعنی شما می گی اگه توی مادرید شرکت نمی کرد، مقابل تامی هاس و دل پوترو توی فرنچ به زحمت نمی افتاد؟
اصلا چه ربطی دارن اینها به هم؟

تازه بین همه این تورنمنتها، یک هفته فاصله هست و تنیسورها به راحتی می تونن خودشون رو ریکاوری کنن

خب اين نظر شماست!!!

من منظورم اينه كه دو جام رو پشت سر هم بردن سخته!!!و خيلي تلاش ميخواد!!شما اين راجر رو با 2005 و 2006 و2007 يكي ميدوني؟

نادال اگه پارسال به مونت كارلو و رم و بارسلونا كمتر اهميت ميداد مادريد و رولند رو ميگرفت!

نه منظورم اين نيست كه با هاس و خوان به زحمت نميفتاد!!!
منظورم اينه كه قبل رولند با دلپترو بازي كرد و عين هلو بردش ولي توي رولند نه!!!و خيلي هم به دردسر افتاد!!!!!(خيلي مثال هاي مرتبت با اين هست)!!!

راجر استراتژي بازيش رو با نادال عوض كرده؟ و پشت سر هم باهاش روبرو نميشه؟

من نظرم اينه كه بازي هايي كه به گرند اسلم منتهي ميشه رو نبايد جدي گرفت و بازيكني مث راجر نبايد توانش رو در معرض نمايش بزاره!!!

كه خدارو شكر هم تقريبا اينجوري شده:434:و اين اسطوره خيلي خيلي از من و تو با هوش تره!!!:434:

يه سوال ديگه كه به اين بحث خيلي مرتبته( البته فوتبالي):
چرا تيم هاي فوتبالي كه توي مسابقات معتبر هم گروه هستن قبلش با هم بازي نميكنن و بازي هاشون خيلي برا هم حساسه؟
جواب اين سوال با تنيس مرتبطه.

موفق و موئد باشيد.

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 02:57 PM
سلام دوست عزيزم.
به نظر من شما اگه يكم به حرفاي خودتون بخصوص قسمت زرد رنگ فكر بكنيد ميدونيد چه حرفاي اشتباهي زديد..اين حرف كه روجر اگه سينسيناتي رو نميبرد آمريكا و ميبرد خيلي حرف مضحكه آوره..عزيزم روجر در يو اس اپن بهترين بازي ها رو كرد فقط در فينال تمركز لازم و كافي رو نداشت.رولند گاروس هم به جاي اينكه در فينال خيلي اذيتشه در مراحل قبل فينال بازي هاش سخت تر و دشوارتربود ولي اصلا ربطي به بازي ها و تورنمنت هاي پشت سر هم نداره.راجر تلاش خودش و در مسترز ميكنه،مگه ميشه آدم تو يه تورنمنت شركت كنه يك چهارم نهايي كه رسيد يا نيمه نهايي ديگه شل بشه و بازي رو ساده بگيره.نه جانم،بعضي وقت ها شرايط آب و هوايي،از دست دادن تمركز و ... باعث ميشه روجر بازي رو واگذار كنه.
در كل روجر براي هر تورنمنتي حتي250تلاش خودش و خواهد كرد و اگر تورنمنت هاي250،500 براي اون دست گرمي باشه و اونا رو همانند تمرين بگيره پس بدون روجر مغروره كه اينجور نيست.
موفق باشي

دوست عزيز بخشي از جوابتون رو در پست قبل دادم:

به نظر شما چرا راجر در مسابقه اي كه با سونگا در مونترال داشت ست اخر راجر با ختلاف 2 برك جلو بود چرا بازي داد؟؟؟و حتي دوحه2010 با نيكلاي ؟چرا حتي برا يه ست هم تلاش نكرد؟

حرف شما درسته كه اب و هوا و ... همه تو بازي دخيله.

ولي من توي بازي هايي كه راجر ميكنه اين دستگيرم ميشه!!!

در خدمتم

Mohammad Reza
03-24-2010, 03:07 PM
دوست عزيز سلام

موفق و موئد باشي

به نظر شما چرا راجر در مسابقه اي كه با سونگا در مونترال داشت ست اخر راجر با ختلاف 2 برك جلو بود چرا بازي داد؟؟؟و حتي دوحه2010 با نيكلاي ؟چرا حتي برا يه ست هم تلاش نكرد؟

در خدمتم
عزيزم اين سوالا كه از من ميپرسي بايد از روجر خودش بپرسي.ممكن بوده روجر در همون لحظات بازي با سونگا ديگه روحيه خودش و از دست داده بود!!اين و كه ميگم ميگم ممكن بوده.روجر با نيكلاي بخاطر شكستي كه در تورنمنت قبل خورده بود يكم استرس داشت و هر چه تلاش كرد نتونست پس شايد روجر نتوانسته نيكولاي رو در اون شرايط ببره.باز هم بدليل مسائلي كه روجر خودش ميدونه.
محمد جان اينا همش حدس و گمانه چون روجر خودش بهتر ميدونه چرا شكست خورده

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 03:18 PM
عزيزم اين سوالا كه از من ميپرسي بايد از روجر خودش بپرسي.ممكن بوده روجر در همون لحظات بازي با سونگا ديگه روحيه خودش و از دست داده بود!!اين و كه ميگم ميگم ممكن بوده.روجر با نيكلاي بخاطر شكستي كه در تورنمنت قبل خورده بود يكم استرس داشت و هر چه تلاش كرد نتونست پس شايد روجر نتوانسته نيكولاي رو در اون شرايط ببره.باز هم بدليل مسائلي كه روجر خودش ميدونه.
محمد جان اينا همش حدس و گمانه چون روجر خودش بهتر ميدونه چرا شكست خورده

دوست عزيز من يه دفه از دست صحبتاي من ناراحت نشي!!!!!
اين نظر منه:
حالا خدمتت عرض كنم:

همون جور كه ميگفتي صحبتم مضحكه منم توي صحبت هاي شما چيزايي رو ديدم كه منم الان ميگم مضحكه:434:

جواب سوالاتتون:
چطوري ممكنه بازي رو جلو باشي و برا پو ينتها دويده باشي و تلاش كرده باشي روحيت 180 درجه بچرخه؟؟؟؟؟؟؟:379:

درباره بازي با نيكلاي هم خدمتت عارضم كه:
شما ميگي استرس اگه اينجوره بايد توي استراليا اين استرس چندين برابر شده باشه مخصوصا در ست دوم بازي!!!:379:

راجب جمله اخرتون هم عارضم كه:
شما فرمودي كه راجر درتمام ميادين تلاشش رو ميكنه ولي من با اين جملت مخالفم و توي جمله هاي پست اخريتون هم اين رو نميگه!!

بازم در خدمتم!!!

milad28235
03-24-2010, 03:41 PM
خب اين نظر شماست!!!

من منظورم اينه كه دو جام رو پشت سر هم بردن سخته!!!و خيلي تلاش ميخواد!!شما اين راجر رو با 2005 و 2006 و2007 يكي ميدوني؟

نادال اگه پارسال به مونت كارلو و رم و بارسلونا كمتر اهميت ميداد مادريد و رولند رو ميگرفت!

نه منظورم اين نيست كه با هاس و خوان به زحمت نميفتاد!!!
منظورم اينه كه قبل رولند با دلپترو بازي كرد و عين هلو بردش ولي توي رولند نه!!!و خيلي هم به دردسر افتاد!!!!!(خيلي مثال هاي مرتبت با اين هست)!!!

راجر استراتژي بازيش رو با نادال عوض كرده؟ و پشت سر هم باهاش روبرو نميشه؟

من نظرم اينه كه بازي هايي كه به گرند اسلم منتهي ميشه رو نبايد جدي گرفت و بازيكني مث راجر نبايد توانش رو در معرض نمايش بزاره!!!

كه خدارو شكر هم تقريبا اينجوري شده:434:و اين اسطوره خيلي خيلي از من و تو با هوش تره!!!:434:

يه سوال ديگه كه به اين بحث خيلي مرتبته( البته فوتبالي):
چرا تيم هاي فوتبالي كه توي مسابقات معتبر هم گروه هستن قبلش با هم بازي نميكنن و بازي هاشون خيلي برا هم حساسه؟
جواب اين سوال با تنيس مرتبطه.

موفق و موئد باشيد.

در خدمتم

بله، همه ی پستهایی که من می زنم نظر منه و همه ی پستهایی که شما می زنید نظر شماست
پس برای چی مکررا می گین "این نظر شماست"؟

بله، بردن دو تورنمنت پشت سر هم مشکله، ولی راجر نشون داه که از پسش بر میاد
در مورد رافا هم که مثال زدی، اون دیگه خیلی زیاده روی کرده بود
و می خواست 4،5 تورنمنت پشت سر هم رو ببره، ما داریم در مورد 2 تورنمنت پیاپی بحث می کنیم

همین رافا رو هم که مثال زدین، سالهای متمادی تونسته مونت کارلو و رم رو پشت هم ببره
یا تونسته هامبورگ و رولند گاروس رو Back to Back ببره

بله، راجر مگه چقدر پیرتر شده؟
راجر در سال 2007 تونست هال و ویمبلدون رو پشت سر هم ببره
دو سال بعد یعنی انقدر پیر شده که نتونه؟

آخه باخت به دل پوترو کاملا مشخص بود که به دلیل خستگی نبود
حرفای شما همه در حد گمانه زنی و بازیهای ذهنی خودته

راجر تمامی بازیهاش توی یو اس اوپن 2009 رو با تسط تموم کرد، حداکثر در 4 ست
نیمه نهایی هم که نوواک رو له کرد
فینال هم که دو ست اول کاملا تحت کنترلش بود
ولی به هر حال باخت برای همه پیش میاد دیگه
ربطی به سینسیناتی نداشت که

تازه، توی گرند اسلم، مسابقات یک روز در میون برگزار می شه و وقت زیادی برای استراحت هست
تازه، بین سینسیناتی و یو اس اوپن یک هفته وقته برای استراحت
مگه دیگه چقدر زمان نیاز داره؟
--------------------------------------------------------

حالا شما اینجای بحث، کلا بحث رو عوض کردی
ما داشتیم در مورد شرکت کردن در تورنمنتهای مختلف صحبت می کردیم
بالاخره من نفهمیدم
راجر نباید در تورنمنتهای مسترز قبل از گرند اسلمها شرکت کنه
به چه دلیل؟
به دلیل خستگی یا بدلیل اینکه دستش رو می شه مقابل اونها؟

قبل از رولند توی مادرید خوان رو برد
مادرید چه ربطی به پاریس داره؟
شرایط کاملا متفاوته، شرایط زمین، سرعت، ....

بعدش هم، مگه قراره خوان چون در بازی قبلی باخته، تا آخر دنیا بیاد به راجر راحت ببازه؟

سودرلینگ مگه نبود مقابل نادال تو رم له شد، ولی توی فرنچ بردش

فدرر استراتژی بازی با نادال رو عوض کرده، درسته
چرا؟
تابلوئه
چون نمی خواد دستش و تاکتیکهاش رو بشه
یا مثلا می دونه روی یه خاک کند، حریف رافا نمی شه، واسه چی بره توی مونت کارلو باهاش بازی کنه؟
الکی بره ببازه، به او برتری روانی بده که چی بشه؟
راجر وقتی به رافا دوس داره بخوره که احساس کنه می تونه ببرتش

ببین، راجر قبل از هر گرند اسلم میاد اصلیترین حریفش رو شناسایی می کنه
و دوس نداره قبل از یه گرند اسلم به اصلی ترین حریفش بخوره
به این دلیله که بعضی می گن به همین دلیل توی مونترال 2009 ساخت یا توی دوحه 2010 باخت

در ضمن دلیلی نداره آخر هر پستت آرزوی موفقت کنی یا بگی در خدمتم
خیلی تکراری شده :3t1::397:

Hatam
03-24-2010, 06:19 PM

درسته، باخت به دل پوترو توی یو اس اوپن 2009 اصلا ربطی به خستگی فدرر نبود، تنها موردی بود که از باخت فدرر خوشحال نشدم، احساس کردم دل پوترو با نامردی برد

دل پوترو وقتی در مقابل نادال یا فدرر قرار میگیره سعی میکنه اعصاب اونارو بهم بریزه مثل فینال یو اس اوپن 2009 وقتی فدرر میوفتاد روی سرویسای محکم من دقت کرده بودم که درست قبل از ضربه وقتی توپو بالا مینداخت با حرکت پا میخاست حواسشو پرت کنه یا وقتی فدرر ارور میداد خوشحالی میکرد و داد میزد البته خوشحالی اشکال نداره ولی باید روی ضربات خودت که یا وینرن یا باعت بشه طرف ارور بده باشه نه اشتباهی که هیچ نقشی درمورد آن نداشته باشی این خوشحالی روی بازیکن مقابل تاثیر میزاره
البته من گذاشتم روی کم تجربیش ولی خیلی نامردی برد اگه عادی بازی میکرد صد در صد میباخت و ربطی به خستگی فدرر نداشت

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 07:28 PM
بله، همه ی پستهایی که من می زنم نظر منه و همه ی پستهایی که شما می زنید نظر شماست
پس برای چی مکررا می گین "این نظر شماست"؟
خب چراش رو فك ميكنم يه خورده فضولي باشه ولي دوست دارم بگم و اگه دوست نداريد هم ديگه مشكل من نيست!:434:

بله، بردن دو تورنمنت پشت سر هم مشکله، ولی راجر نشون داه که از پسش بر میاد
در مورد رافا هم که مثال زدی، اون دیگه خیلی زیاده روی کرده بود
بله مشكله اگه راجر راجر 2005 تا 2007 باشه از پسش بر مياد!رافا هم فقط بارسلون رو اضافه شركت كرد!وگرنه بقيه رو هميشه شركت ميكرده!رافا كه هميشه سالم نميمونه كه 4 تا جام پشت سر هم ببره!

و می خواست 4،5 تورنمنت پشت سر هم رو ببره، ما داریم در مورد 2 تورنمنت پیاپی بحث می کنیم

همین رافا رو هم که مثال زدین، سالهای متمادی تونسته مونت کارلو و رم رو پشت هم ببره
یا تونسته هامبورگ و رولند گاروس رو Back to Back ببره
بله درسته اينا رو برده ولي هميشه كه نميشه همه رو با هم ببره بايد توي سني كه بدنش كفاف نميده يه سري رو فداي يه سري كنه(فدا كردن يعني نه اينكه شركت نكنه يعني بازي جدي نكنه تا يه مرحله اي خودشو برسونه كه متضرر نشه!!)

بله، راجر مگه چقدر پیرتر شده؟
راجر در سال 2007 تونست هال و ویمبلدون رو پشت سر هم ببره
دو سال بعد یعنی انقدر پیر شده که نتونه؟
من هيچوقت نگفتم پير شده(منظورم نبايد از اين راجر با اين شرايط(اسطوره شدن و سن وسال)ضمنا راجر يه جوون 24 ساله نيست از اين انتظارا داشت) صحبت نتونستن نيست صحبت از اينه كه تورنمنت بعدي براش سخت ميشه!

اره باخت راجر خستگي نبوده و منم جمله خودت رو به خودت ميگم(حرفای شما همه در حد گمانه زنی و بازیهای ذهنی خودته)

تازه، توی گرند اسلم، مسابقات یک روز در میون برگزار می شه و وقت زیادی برای استراحت هست
تازه، بین سینسیناتی و یو اس اوپن یک هفته وقته برای استراحت
مگه دیگه چقدر زمان نیاز داره؟

--------------------------------------------------------

حالا شما اینجای بحث، کلا بحث رو عوض کردی
ما داشتیم در مورد شرکت کردن در تورنمنتهای مختلف صحبت می کردیم
بالاخره من نفهمیدم
راجر نباید در تورنمنتهای مسترز قبل از گرند اسلمها شرکت کنه
به چه دلیل؟
به دلیل خستگی یا بدلیل اینکه دستش رو می شه مقابل اونها؟
خب اشتباه متوجه شدي كي ميگه نبايد شركت كنه؟ولي نه برا قهرماني براي امادگي در گرند اسلم حالا اگه شرايط قهرماني پيش اومد و شد هم نوش جووووووووونش .
قبل از رولند توی مادرید خوان رو برد
مادرید چه ربطی به پاریس داره؟
شرایط کاملا متفاوته، شرایط زمین، سرعت، ....

بعدش هم، مگه قراره خوان چون در بازی قبلی باخته، تا آخر دنیا بیاد به راجر راحت ببازه؟ نه قرار نيست

سودرلینگ مگه نبود مقابل نادال تو رم له شد، ولی توی فرنچ بردش

تا قبل از رولن گاروس نه سودرلينگ مطرح بود نه خوان

فدرر استراتژی بازی با نادال رو عوض کرده، درسته
چرا؟
تابلوئه
چون نمی خواد دستش و تاکتیکهاش رو بشه
یا مثلا می دونه روی یه خاک کند، حریف رافا نمی شه، واسه چی بره توی مونت کارلو باهاش بازی کنه؟
الکی بره ببازه، به او برتری روانی بده که چی بشه؟
راجر وقتی به رافا دوس داره بخوره که احساس کنه می تونه ببرتش
خب اينم جوابش خيلي مشخصه چون برتري رواني ميده

ببین، راجر قبل از هر گرند اسلم میاد اصلیترین حریفش رو شناسایی می کنه
و دوس نداره قبل از یه گرند اسلم به اصلی ترین حریفش بخوره
به این دلیله که بعضی می گن به همین دلیل توی مونترال 2009 باخت یا توی دوحه 2010 باخت
اون موقع هيچ كس فكرشو نميكرد كه خوان هيچ مسترزي نبره و يك راست گرند اسلم ببره!(خب خودتم ميگي اصلي ترين حريفش اندي ماري بود!:434:)نه خوان ميخواست ماري رو شناسايي كنه نه خوان

در ضمن دلیلی نداره آخر هر پستت آرزوی موفقت کنی یا بگی در خدمتم
خیلی تکراری شده :3t1::397:
به كسي هم ربطي نداره كه من اخر پستم چي ميگم كه تكراري بشه يا نشه!

milad28235
03-24-2010, 08:23 PM
بله مشكله اگه راجر راجر 2005 تا 2007 باشه از پسش بر مياد!رافا هم فقط بارسلون رو اضافه شركت كرد!وگرنه بقيه رو هميشه شركت ميكرده!رافا كه هميشه سالم نميمونه كه 4 تا جام پشت سر هم ببره!

بله درسته اينا رو برده ولي هميشه كه نميشه همه رو با هم ببره بايد توي سني كه بدنش كفاف نميده يه سري رو فداي يه سري كنه(فدا كردن يعني نه اينكه شركت نكنه يعني بازي جدي نكنه تا يه مرحله اي خودشو برسونه كه متضرر نشه!!)
من هيچوقت نگفتم پير شده(منظورم نبايد از اين راجر با اين شرايط(اسطوره شدن و سن وسال)ضمنا راجر يه جوون 24 ساله نيست از اين انتظارا داشت) صحبت نتونستن نيست صحبت از اينه كه تورنمنت بعدي براش سخت ميشه!

اره باخت راجر خستگي نبوده و منم جمله خودت رو به خودت ميگم(حرفای شما همه در حد گمانه زنی و بازیهای ذهنی خودته)

اون موقع هيچ كس فكرشو نميكرد كه خوان هيچ مسترزي نبره و يك راست گرند اسلم ببره!(خب خودتم ميگي اصلي ترين حريفش اندي ماري بود!:434:)نه خوان ميخواست ماري رو شناسايي كنه نه خوان

آخه شما از چیزی اطلاع نداری، مجبور که نیستی اظهار نظر کنی
من مثلا در مورد غنی سازی اورانیوم اطلاعات ندارم، دلیلی نداره حرف بزنم راجع بهش

رافا از سال 2005 تا 2009، بارسلونا رو شرکت کرده و همرو برده

بله، بردن دو تورنمنت پشت سر هم مشکله، ولی نه به دلیل خستگی
بلکه به این دلیل که بالاخره ممکنه مقابل یه حریف بلغزی
به هر حال به حریفهای مختلف با استایلهای بازی مختلف برخورد می کنی و احتمال باختت می ره بالا

باز هم می گم، اصلا ربطی نداره
تنیسورها به اندازه ی کافی برای گرند اسلمها استراحت می کنن
بازیها هر روز مثل مسترزها پشت سر هم نیست که

آخه دیگه اینکه باخت مقابل دل پوترو ناشی از خستگی نبود که مشخص و مبرهنه
همه مردم چشم دارن و بازیها رو می بینن
این که دیگه بازی ذهنی من نیست که
برای راجر فدرر خیلی زیاد پیش میاد که در طول بازی تمرکزش از دست بره و افتضاح سرویس بزنه
خیلی تاحالا پیش اومده
بارها و بارها
اون اتفاق در فینال یو اس اوپن هم مقابل دل پوترو افتاد و بازی از دست راجر در رفت
در حالی که کاملا سوار بر بازی بود
هیچ نشانی از خستگی در بازیش دیده نمی شد

متوجه قسمت آخر پستتون هم نشدم اصلا :350:

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 09:45 PM
آخه شما از چیزی اطلاع نداری، مجبور که نیستی اظهار نظر کنی
من مثلا در مورد غنی سازی اورانیوم اطلاعات ندارم، دلیلی نداره حرف بزنم راجع بهش

رافا از سال 2005 تا 2009، بارسلونا رو شرکت کرده و همرو برده

بله، بردن دو تورنمنت پشت سر هم مشکله، ولی نه به دلیل خستگی
بلکه به این دلیل که بالاخره ممکنه مقابل یه حریف بلغزی
به هر حال به حریفهای مختلف با استایلهای بازی مختلف برخورد می کنی و احتمال باختت می ره بالا

باز هم می گم، اصلا ربطی نداره
تنیسورها به اندازه ی کافی برای گرند اسلمها استراحت می کنن
بازیها هر روز مثل مسترزها پشت سر هم نیست که

آخه دیگه اینکه باخت مقابل دل پوترو ناشی از خستگی نبود که مشخص و مبرهنه
همه مردم چشم دارن و بازیها رو می بینن
این که دیگه بازی ذهنی من نیست که
برای راجر فدرر خیلی زیاد پیش میاد که در طول بازی تمرکزش از دست بره و افتضاح سرویس بزنه
خیلی تاحالا پیش اومده
بارها و بارها
اون اتفاق در فینال یو اس اوپن هم مقابل دل پوترو افتاد و بازی از دست راجر در رفت
در حالی که کاملا سوار بر بازی بود
هیچ نشانی از خستگی در بازیش دیده نمی شد

متوجه قسمت آخر پستتون هم نشدم اصلا :350:

ميلاد جان بزار از اول شروع كنم:

يكي بود يكي نبود.غير از خدا هيچ كس نبود

ما تو يه سايتي عضو بوديم به نام تنيس تاك كه بعدا ها شد تنيس تاكر و كه در اين سايت يه تايپيكي به وجود اومد به نام (راه فدرر تا فينال! آيا فدررميتواند؟) دوستمون roger-federer1 (http://tennistalkers.com/member.php?u=689) نويسنده تايپيك و موضوعي رو مطرح كرد و اخرش رو هم سوالي گذاشت كه به موضوع جواب بديم و نظراتمون رو بگيم و هر كس نظرش رو بده! كه ناگهان يه روز يه نفر پيدا ميشه و ميگه ايني كه من ميگم درسته و ميخواد نظرشو به زور به همه تحميل كنه و ميگه نظرات شما هيچ ارزشي نداره و اون كس هم فكر ميكنه غير خودش هم هيچ كس تنيس حاليش نيست و دوس داره فقط حرف خودش به كرسي بشينه.و هرچي بگه ما بگيم چشم!

حالا تكليف چيه؟

قصه ما به سر رسيد كلاغه به خونش ...

موفق و پيروز باشيد.

Fakhruddin
03-24-2010, 10:05 PM
یه بار ما گفتیم بین طرفدارای فدرر اینجا بیشتر اختلافه تا اتحاد.بهمون خندیدن:251::251:

msh13792
03-24-2010, 10:08 PM

ما تو يه سايتي عضو بوديم به نام تنيس تاك كه بعدا ها شد تنيس تاكر و كه در اين سايت يه تايپيكي به وجود اومد به نام (راه فدرر تا فينال! آيا فدررميتواند؟) دوستمون roger-federer1 (http://tennistalkers.com/member.php?u=689) نويسنده تايپيك و موضوعي رو مطرح كرد و اخرش رو هم سوالي گذاشت كه به موضوع جواب بديم و نظراتمون رو بگيم و هر كس نظرش رو بده! كه ناگهان يه روز يه نفر پيدا ميشه و ميگه ايني كه من ميگم درسته و ميخواد نظرشو به زور به همه تحميل كنه و ميگه نظرات شما هيچ ارزشي نداره و اون كس هم فكر ميكنه غير خودش هم هيچ كس تنيس حاليش نيست و دوس داره فقط حرف خودش به كرسي بشينه.و هرچي بگه ما بگيم چشم!

حالا تكليف چيه؟

موفق و پيروز باشيد.

5دقيقه داشتم مي خنديدم خيلي باحال بود
:251::254::251::251::251::254::254::254::251::251::254::254::254:

Mohammad_Joulaei
03-24-2010, 10:13 PM
یه بار ما گفتیم بین طرفدارای فدرر اینجا بیشتر اختلافه تا اتحاد.بهمون خندیدن:251::251:

شلوغش نكن!!:160:
مث اينكه شما چشم نداري اين اتحاد رو ببيني!!
اگه اختلاف يا اتحادي باشه مثبت و سازندست:434:

milad28235
03-25-2010, 12:33 PM

ما نیازی به اتحاد نداریم
یه میلاد واسه همتون بسه :655:

milad28235
03-25-2010, 12:35 PM

حالا تكليف چيه؟

موفق و پيروز باشيد.

واسه چی طفره می ری از بحث کردن؟

شما یه نظری دادی، منم مخالفتم رو ابراز کردم
زوری در کار نیست که
از نظر من حرف شما اشتباه بود
حالا دوس داری قبول کن، دوس نداری هم نکن