PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راجرفدررنتوانست جايزه لاروس را از آن خود كند..

Mohammad Reza
03-12-2010, 04:44 PM
راجر فدرر دارنده16گرنداسلم نتوانست جايزه لاروس را از آن خود كند.اين نتيجه و خبر در حالي همگان را شگفت زده كرد كه همه بخصوص بوريس بكر انتظار داشتن وي به عنوان برترين ورزشكار سال انتخاب شود.
لينك برندگان جايزه لاروس:http://www.laureus.com/awards/2010/winners

راجرفدرر
03-12-2010, 09:08 PM
اینجا هم دست لابی های تنیس درکاربوده وگرنه به غیر از راجر کسی دیگه لایق این جایزه نیستو نبوده
آخه چرا ؟؟؟؟؟؟

koury
03-12-2010, 09:33 PM
میشه بگی چرا بجز راجر کسی دیگه شایسته ی این جایزه نبوده؟؟ دلیل خاصی دارید یا طبق معمول همینطوری یه چیزی میپرونید؟؟

راجرفدرر
03-12-2010, 09:56 PM
میشه بگی چرا بجز راجر کسی دیگه شایسته ی این جایزه نبوده؟؟ دلیل خاصی دارید یا طبق معمول همینطوری یه چیزی میپرونید؟؟
آخه هیچ گزینه ای بهترین از اون نبوده اون موفق ترین تنیسور درسال2009 بود.
همچنین اگه مسابقاتی رو که امسالم توش شرکت کرده بود یه نگاهی بندازی میبینی هنوزم برتریشو نسبت به بقیه تنیسورها حفظ کرده.دیگه دلیل از این محکم تر چی میخوای:379:
نکنه منظورت اینه که نادال باید اینو میبرده:251::251:

koury
03-12-2010, 10:16 PM
آخه بدیش اینجاس که شما هنوز نمیدونی لاریوس چی هست فکر می کنی هر چی اسم جایزه روشه مال تنیسه!! عزیز من لاریوس به تمام ورزش ها اختصاص داره نه فقط تنیس، هر ورزشکاری که طی 1 سال اخیر بهترین عملکرد رو داشته باشه جایزه رو میگیره... نکنه فکر می کنی فدرر طی 1 سال اخیر مثل سالهای گذشته بهترین ورزشکار بوده؟؟

شما برو ببین اوسین بولت طی دو سه سال اخیر چکار ها کرده و چند تا رکورد زده بعد بیا دلایل بچه گانه بیار که فدرر با لابی دیگران جایزه رو نبرده!!

ضمنا خیر من انتظار نداشتم رافا ببره، فقط کمی انصاف و منطق لازمه تا شما بفهمی من چی میگم :3t1:

راجرفدرر
03-12-2010, 10:32 PM
خب شما گفتی من نمیدونم لاریوس چیه اینارو بهت میگم تا خودتو عقل کل ندونی
یه مراسم اهدای جوایز(Laureus)نام داره.که ازبهترین وبرترین ورزشکارای جهان قدردانی میشه این مراسم از 1999 میلادی با حمایت مرسدس بنزو چندتا شرکت دیگه که الان حضور ذهن ندارم برگزارمیشه.از توی ورزشکارای تنیسم تا حالا نادال-سرناویلیامز این جایزرو بردن.
تا حالا هم راجر فدرر 4بار این جایزه رو از آنه خودش کرده.
بعدم اینو بهت بگم امسالم مثه بقیه سالا حق راجر بود حالا تو چه خوشت بیاد چه نیاد
البت اینم بگم اوسین بولت واقعا حقش بوده چون چندین رکوردو جابجا کرده.ولی اگه راجر میبردش شیرینترمیشد

koury
03-12-2010, 10:37 PM
اولا این حرفائی که زدی تو ویکیپدیا هست کپی کردنش هنر نیست!!! مهم اینه که تا از چیزی مطمئن نیستی الکی پست نزنی و ابراز وجود نکنی... شما قول میدم نمیدونی بولت کی هست و چه رکوردائی زده بعد برای اینکه حتما باید یه اسپم بزنی سریع میای میگی حق راجر بوده و الا ماشالله :251::251:

عزیز من قبل از پست زدنت یه کم فکر کن مجبورت نکردن که حتما تو هر تاپیکی بپری وسط که :350: راجر نه نیازی به این جایزه ها داره نه وحی منزله که حتما همه ی جام ها رو تقدیمش کنن :3t1:

milad28235
03-12-2010, 10:43 PM
به نظر من جابجا کردن رکورد صد متر کار خیلی مشکلی بود که بولت انجام داد
خوب، راجر هم پس از سالها به فرنچ اوپن رسید و توی فینال هر 4 گرند اسلم بازی کرد

در واقع هر دو تا عالی بودن
حالا دیگه اون سلیقه ی اعضای آکادمی بوده دیگه

راجرفدرر
03-12-2010, 10:44 PM
بله شما درست میگی من نمیدونم بولت دونده جامائیکای هستش
گول امضا مو خوردی:254:
من از همه چی مطمئنم تویی که به خودت مطمئن نیستی.
کپی پیست هم کاره من نیست.کاره کسایی مثه تو هست که اطلاعاتی ندارن

Fakhruddin
03-13-2010, 12:16 AM
با سلام
دوست عزیز آقا کوروش یکی از افراد با اطلاع این سایت هستن واینطور که شما اشکارا میگید ایشون اطلاعاتی ندارن واقعا دور از انصافه :182:
البته یه چیزی بگم بهت بر نخوره : نسبت تعداد پست هات وتعداد تشکر از پستهاتون واقعا نشون میده که خیلی از پست های شما مفید وبدرد بخور نیست :3t1::3t1:

koury
03-13-2010, 01:00 AM

من هیچ ادعائی ندارم که اطلاعاتی دارم و از اینجور حرفا،
اتفاقا شما از همون چند ماه پیش که عضو شدید و همون روز اول شونصد تا پست زدید و همش هم سلام علیک و اینجور چیزا بود فهمیدم با کی طرفیم،
تو دنیای مجازی اینترنت برای اسپمر ها ذره ای ارزش قائل نیستن اینکه شما به اسپمر بودنتون افتخار می کنید نشان از حال و روزتون داره...

Red-Line
03-13-2010, 09:49 AM
سلام !

تا اون موقعی که راجر فدرر انتخاب می شد کارشناساشون عالی بودن و بدون عیب . ولی حالا که انتخاب نشده لابی های تنیس و .... اومدن وسط ! بابا بیخیال ...

اینا همش تقصیر این میلاده :251: ! وقتی اون اونطوری در مورد فدرر حرف میزنه تعصب رو قورت داده یه ابم روش خب بقییه هم یاد میگرن دیگه :434:

Afshin
03-13-2010, 11:19 AM
به نظر منم کار بولت سخت تر از راجر بود و حقش بود جايزه رو ببره
اگه راجر مثلا 4 تا گرند اسلم رو ميبرد ميشد گفت که بهتر از بولت کار کرده
بولت هر چي تورنمنت شرکت کرد قهرمان شد و شونصد تا رکورد رو جا به جا کرد و حقش بود که جايزه رو ببره

Roger.tennis
03-13-2010, 06:55 PM
سلام
نمی دونم چرا جدیدا سر همه چی اینجا دعوا میشه
ولی در رابطه با این جایزه الحق والنصاف حق یوسین بولت بود که برنده بشه !
همه در اینکه من عاشق راجر هستم فکر کنم دیگه شکی نداشته باشند ولی یادمون نره که یوسین بعد از چند سال رکورد چند ماده بسیار وحشتناک سخت رو زد از جمله 100 و 200 که 200 یه عمر ازش می گذشت و همه اینا هم برا دو بار شکست.
ولی در کل حق یه نفر هم اونجا خورده شد که اسمش مایکل فلپس افسانه ای که اگه اونکار رو انجام نمی داد حریف سختی برای بولت و راجر بود. سپاس

milad28235
03-14-2010, 02:03 AM
سلام !

تا اون موقعی که راجر فدرر انتخاب می شد کارشناساشون عالی بودن و بدون عیب . ولی حالا که انتخاب نشده لابی های تنیس و .... اومدن وسط ! بابا بیخیال ...

اینا همش تقصیر این میلاده :251: ! وقتی اون اونطوری در مورد فدرر حرف میزنه تعصب رو قورت داده یه ابم روش خب بقییه هم یاد میگرن دیگه :434:

مرد حسابی عجب رویی داری ها
من که گفتم بولت هم خوب بوده دیگه

در ضمن، حالا نه اینکه شماها در مورد رافا تعصبی حرف نمی زنین؟ :3t1:
هر وقت می بازه مصدومه و ...
جمع کن بینیم بابا