PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت افت های اخیر رافائل نادال

شایان نادال
03-12-2010, 01:57 PM
می خواستم علت افت های نادال رو بگم البت میدونم بعضی ها میدونن ولی ما باز میگیم علت افت های اخبر نادال جدایی پدر و مادر رافا هستش واین اتفاقات روی روحیه نادال تاثیر بسیار زیادی گذاشته وباعث افت های اخیر رافا بوده. :240:

راجرفدرر
03-12-2010, 02:11 PM
نکنه بازم مصدوم شده ماخبرنداریم:434:

milad28235
03-12-2010, 02:12 PM
می خواستم علت افت های نادال رو بگم البت میدونم بعضی ها میدونن ولی ما باز میگیم علت افت های اخبر نادال جدایی پدر و مادر رافا هستش واین اتفاقات روی روحیه نادال تاثیر بسیار زیادی گذاشته وباعث افت های اخیر رافا بوده. :240:

مسخره تر از این نتونستی دلیل پیدا کنی؟
بچه 3 ساله که نیست بخاطر جدایی پدر مادرش دپرس بشه

در ثانی اصلا بنیان خانواده در غرب با ایران فرق داره مدلش و وابستگی فرزندها، هر چی سنشون بالاتر می ره، خیلی کمتره از اینجا

دلایل افت؟

برنامه ریزی بد، تاکتیکهای بیش از محتاطانه، بازی بسیار فیزیکی، ...

fps102
03-12-2010, 10:29 PM
به نظر من هر بازیکنی یه زمانی افت می کنه. اون خیلی مهم نیست . مهم اینه که بتونه به اوج برگرده

من فکر می کنم یه خورده تو حاشیه رفته . وقتی دیدم که تو کلیپ شکیرا بازی کرده فهمیدم که بی تاثیر نبوده

به هر حال بازیکنی مثل موری که روزی 7 ساعت پلی استیشن بازی می کنه یا نادال که فعلا رفته تو کار کلیپ یا شاراپوا که داره به مد خودش میرسه و کارهای تبلیغاتی می کنه ، بعید می دونم که اینا اگه همین روند رو ادامه بدن بتونن نفر اول بشن یا وضع موجود خودشون رو حفظ کنن

بقیه که نشستن تا اینا به عشق و حال خودش برسن

koury
03-12-2010, 10:40 PM
آخه رافائی که 8-9 ماهه جام نیاورده چطور ممکنه یه کلیپ بازی کردنش که فوقش مال 2 ماه پیش بوده دلیل افتش بوده باشه؟؟!

Mohammad
03-12-2010, 10:49 PM
خوبه رافا تو جدیت و پشتکار معروفه، بین فصل قبل و این فصل تنها یکی دوهفته استراحت کرد و سریع دوباره تمریناتشو شروع کرد، اصلا این حرف خیلی عجیب بود برام، حالا شاید بعدا براش حاشیه درست بشه، ولی این نتیجه نگرفتنای اخیرش ربطی به کم و کاری کار تبلیغاتی کردنش نداره.

Afshin
03-13-2010, 11:22 AM
خوبه رافا تو جدیت و پشتکار معروفه، بین فصل قبل و این فصل تنها یکی دوهفته استراحت کرد و سریع دوباره تمریناتشو شروع کرد، اصلا این حرف خیلی عجیب بود برام، حالا شاید بعدا براش حاشیه درست بشه، ولی این نتیجه نگرفتنای اخیرش ربطی به کم و کاری کار تبلیغاتی کردنش نداره.
باهات موافقم ممد
به قول خودت دايمنشن رافا همينه . فوقش 1 سال ميتونه نامبر وان باشه :251:

Alireza Murray
03-13-2010, 12:33 PM
به نظر من هر بازیکنی یه زمانی افت می کنه. اون خیلی مهم نیست . مهم اینه که بتونه به اوج برگرده

من فکر می کنم یه خورده تو حاشیه رفته . وقتی دیدم که تو کلیپ شکیرا بازی کرده فهمیدم که بی تاثیر نبوده

به هر حال بازیکنی مثل موری که روزی 7 ساعت پلی استیشن بازی می کنه یا نادال که فعلا رفته تو کار کلیپ یا شاراپوا که داره به مد خودش میرسه و کارهای تبلیغاتی می کنه ، بعید می دونم که اینا اگه همین روند رو ادامه بدن بتونن نفر اول بشن یا وضع موجود خودشون رو حفظ کنن

بقیه که نشستن تا اینا به عشق و حال خودش برسن
این قضیه ی موری ماله پارسال بود دیگه اندی 7 ساعت بازی نمیکنه فوقش 3 ساعت

شایان نادال
03-13-2010, 01:17 PM
مسخره تر از این نتونستی دلیل پیدا کنی؟
بچه 3 ساله که نیست بخاطر جدایی پدر مادرش دپرس بشه

در ثانی اصلا بنیان خانواده در غرب با ایران فرق داره مدلش و وابستگی فرزندها، هر چی سنشون بالاتر می ره، خیلی کمتره از اینجا

دلایل افت؟

برنامه ریزی بد، تاکتیکهای بیش از محتاطانه، بازی بسیار فیزیکی، ...

نه خیر حتما بازی اون راجرتون خوبه ولی یه نظری داشتم در مورد امضات دور از این نادال فدرر بازیا انصافا این اشغال دفاعی زیر توپ زن خود راجر نیست که همه توپ هارو از همه جا زمین با قدرت کمتر نادال یا قدرت خیلی کم اخه نادال خدای قدرت هیچکی تو قدرت بش نمی رسه میزنه؟:283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283:

Alireza Murray
03-13-2010, 01:29 PM
نه خیر حتما بازی اون راجرتون خوبه ولی یه نظری داشتم در مورد امضات دور از این نادال فدرر بازیا انصافا این اشغال دفاعی زیر توپ زن خود راجر نیست که همه توپ هارو از همه جا زمین با قدرت کمتر نادال یا قدرت خیلی کم اخه نادال خدای قدرت هیچکی تو قدرت بش نمی رسه میزنه؟:283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283::283:

اشغال دفاعی زیر توپ زن کسیه که تو همه ی بازی هاش میره میچسبه ته زمین هر توپی که حریفش میزنه ، میزنه زیر توپ ردش میکنه:350::350::350::350:

Hatam
03-13-2010, 03:25 PM
اشغال دفاعی زیر توپ زن کسیه که تو همه ی بازی هاش میره میچسبه ته زمین هر توپی که حریفش میزنه ، میزنه زیر توپ ردش میکنه:350::350::350::350:

دوست عزیز به نظر و علاقت به اندی موری احترام میزارم ولی اینو بدون هر بازیکنی سبک خاص خودشو داره مثلا نادال سبکش رالیه چون بازیکنای اسپانیا اکثرا توی زمینهای خاکی بازی کردن یاد میگیرن و اکثرا رالی سبک بازیشون میشه
سبک بازی نادال برگشت توپ در جاهای معین و مشکل زمین مثل گوشه ها یا عمق زمین چون وقتی تاپسفین میزنه توپ بعد از برخورد با زمین با سرعت زیاد و انحنا دار بالا میاد و توپ وقتی تا بالای کتف برسه دیگه واسه حریف غیرقابل کنترل میشه به همین دلیل داویدنکو و جوکوویچ در مقابل نادال که بازی میکنن توپ برگشتی نادال رو تا به زمین بخوره برمیگردونن تا از ضربات تاپسفین درامان باشن

اندی موری قدرت بدنی خیلی خوبی داره ولی فقط بلده توپارو بی هدف برگردونه

درضمن تنیس فقط تاکتیک نیست شاید 70% آن قدرت ذهنی و تمرکز بازیکن در مقاطع حساسه

koury
03-13-2010, 03:52 PM

داداش خواهشا احترام خودت و تنیسور قازقلنگت رو نگه دار وگرنه هر چی که شایسته هست رو نثارش می کنم!!! بزار یه گرند اسلم ببره بعد بیا شاخ و شونه بکش و بازیکنت رو جزو آدمیزاد ها حساب بیار :3t1::3t1:

S.A.IVI.A.N
03-13-2010, 04:09 PM
مناسب ديدم منم يه نظري بدم.هرچند در حضور اساتيد جسارت باشه
ميشه گفت دليل مهم افت نادال بحث روحي و روانيه و بس.نادال خيلي مواقع نتونسته اون تمركز لازم رو براي آمادگيش و حفظ اون و ثباتش داشته باشه.مثلا پارسال خيلي راحت ميتونست نامبر وان بمونه،اما از لحاظ ذهني و روحي اين امادگي رو نداشت. و اين باعث شد تو امادگيش تاثير بزاره و فشار بياد بش و مصدوم شه. به نظر من نياز به يه روانشناس خوب داره:434:
ببخشيد سرتون رو درد اوردم:shame:

Roger.tennis
03-13-2010, 09:03 PM
صحبتای تموم دوستام درست ولی یه چیزی بگم :...
دلیل هر بلایی که سر آدم میاد فقط خودشه !
بابا مگه مصدومیت از رو هوا میاد؟یا راه میری خود بخود مصدوم میشی؟
وقتی 550 تا تورنومنتو برای به به و چه چه بازی می کنی بایدم مصدوم بشی
4 تا جام گرفت 40 تا جام از دسش پرید!
همینه برادر رافائل نادال

مگه بدن آدم آهنه با اون فشاری که تو هر بازی به خودش میاورد هر کی جای رافا بود الان اصلا وجود نداشت حالا باز خدا رو شکر رافا هنوز می تونه سرحال بشه .
آخر سر هم بگم توکه ایرانی نیسی یه یا ابوالفضل بگی 500 کیلو رو ببری بابل سرت بعد هم برا اینکه کسی بعد خودت سبز نشه همرو بسوزونی :443:
جدایی مامان و بابا هم همش کشکه! کی تو اروپا مامان بابا میکنه که رافا بکنه ؟

Alireza Murray
03-13-2010, 09:04 PM
داداش خواهشا احترام خودت و تنیسور قازقلنگت رو نگه دار وگرنه هر چی که شایسته هست رو نثارش می کنم!!! بزار یه گرند اسلم ببره بعد بیا شاخ و شونه بکش و بازیکنت رو جزو آدمیزاد ها حساب بیار :3t1::3t1:
واقعیت تلخه:160:
چته انقدر گرد و غبار به پا کردی
در ضمن چند ساله دیگه میبینی این اقا که جزو تنیسور ها نیست از اون ( فقط به خاطر محمد و سامان چیزی بهش نمیگم ) بیشتر گرند اسلم می بره:434:

koury
03-13-2010, 09:40 PM
شب دراز است و قلندر بیدار!!!

تو لاس وگاس یه جمله ی قشنگ دارن میگن داشتم داشتم مهم نیست، دارم دارم مهمه!!!! شما هر وقت تنیسورت تونست نصف افتخارات رافا رو کسب کنه بیا هر چی خواستی بگو ولی تا اون موقع لطفا از رویاهات واقعیت نساز...

جالبه دوستان رویاپردازی می کنن تازه میگن واقعیت تلخه :254: خودشون هم نمیدونن از کدوم واقعیت حرف میزنن!!؟ :251:

Alireza Murray
03-13-2010, 10:29 PM
شب دراز است و قلندر بیدار!!!

تو لاس وگاس یه جمله ی قشنگ دارن میگن داشتم داشتم مهم نیست، دارم دارم مهمه!!!! شما هر وقت تنیسورت تونست نصف افتخارات رافا رو کسب کنه بیا هر چی خواستی بگو ولی تا اون موقع لطفا از رویاهات واقعیت نساز...

جالبه دوستان رویاپردازی می کنن تازه میگن واقعیت تلخه :254: خودشون هم نمیدونن از کدوم واقعیت حرف میزنن!!؟ :251:
ببخشید میشه چند تا از افتخارای رافا رو بگی

Alireza Murray
03-13-2010, 10:36 PM
اقا کورش شما که میگین موری جزو ادمیزاد ها نیست پس چرا اونو تو مسابقه ی پیش بینی انتخاب کردی؟

nole
03-13-2010, 11:18 PM
دقیقا مثل اندی موری!!!:443:

nole
03-13-2010, 11:20 PM
دیگه چیکار میخوای کنه بنده خدا تو سن 23 سالگی که نکرده؟!؟!؟!؟!!؟:193::193::193::193::193::193::193::350::350::350::350::350::350:

Fakhruddin
03-14-2010, 12:28 AM
لطیفه پایان سال بود دیگه.:254::254::254::254::254::254::254:

milad28235
03-14-2010, 01:37 AM

یکی ترجمه کنه پست این پسره رو واسه من :251:
دوست عزیز
لطفا به زبان فارسی سلیس پست بزنید :434:

والا چی بگم؟
ضربات فدرر قدرتش خیلی کمه؟
درسته در حد ارنست گولبیس نیست، ولی آروم هم نمی زنه
در ضمن شما موقعی که نادال سعی می کنه فلت ضربه بزنه به قدرت ضربه هاش دقت کن که چقدر آروم می زنه
محکم کوبیدن به زیر توپ و برگشت دادن توپ با 5 متر ارتفاع از تور که هنر نیست
خیلی مرده ریسکی و فلت و مجکم بزنه

milad28235
03-14-2010, 01:43 AM
دوست عزیز به نظر و علاقت به اندی موری احترام میزارم ولی اینو بدون هر بازیکنی سبک خاص خودشو داره مثلا نادال سبکش رالیه چون بازیکنای اسپانیا اکثرا توی زمینهای خاکی بازی کردن یاد میگیرن و اکثرا رالی سبک بازیشون میشه

سبک بازی نادال برگشت توپ در جاهای معین و مشکل زمین مثل گوشه ها یا عمق زمین چون وقتی تاپسفین میزنه توپ بعد از برخورد با زمین با سرعت زیاد و انحنا دار بالا میاد و توپ وقتی تا بالای کتف برسه دیگه واسه حریف غیرقابل کنترل میشه به همین دلیل داویدنکو و جوکوویچ در مقابل نادال که بازی میکنن توپ برگشتی نادال رو تا به زمین بخوره برمیگردونن تا از ضربات تاپسفین درامان باشن

چه ربطی داره که کسی که روی خاک تنیس زیاد بازی کرده، بازیش دفاعی می شه؟
راجر هم روی خاک بزرگ شده

در ضمن هیچکدوم از تنیسورهای اسپانیایی ای هم که فرمودین، به اندازه ی رافا دفاعی بازی نمی کنن

این که داویدنکو و نوواک در مقابل تاپ اسپین رافا کمتر به مشکل بر می خورن، خیلی به اون قضیه ی Taking tehe ball early ربطی نداره
خوب راجر هم خیلی توپها رو زود برگشت می ده
بیشتر به این مساله مربوطه که بکهند دودست دارن اونها، و برگشت دادن توپهایی که میاد روی بکهندشون خیلی ساده تر می شه

Rafa
03-14-2010, 09:20 AM
بابا اعتماد به نفس:254:، البته دوستان بخوبی ریسپاندت کردن ! ولی گفتم بهونه ی خوبیه ما که کم حرفیم فرصت خوبیه یه پستی بزنیم!:160:
نه اینکه کوری داخل بیس لاینه و زرت و زرتم والی میکنه!!!:254::shame:
واسا بینم موری چه سبکنی بازی میکنه؟!!!:379::443:
آهان یادم افتاد اولترا اگرسیو ، یعنی از موری تهاجمی تر نداریم:254::254::254:

koury
03-14-2010, 11:55 AM

افتخارات رافا رو تو هر سایت و فرومی بری میتونی ببینی همین که تو 23 سالگی 6 تا گرند اسلم داره و همه ی کارشناسان تنیس بهش احترام خاصی میزارن گویای همه چیز هست و دیگه نیازی به بازگو کردن این همه مقام و افتخار نیست!! بر عکس موری بنده خدا یه بارم که تا فینال تورنمنتی برسه همه مورد تمسخرش قرار میدن که تو این سن حتی از خوان هم کمتر افتخار داره :251:

اقا کورش شما که میگین موری جزو ادمیزاد ها نیست پس چرا اونو تو مسابقه ی پیش بینی انتخاب کردی؟

من با توجه به سابقش تو ایندین ولز و فرمی که اونجا داره این پیش بینی رو کردم و این دلیل بر بزرگ بودن اندی نیست!! در واقع تو تاریخ تنیس تاکنون هیچ اسمی از اندی موری ثبت نشده پس یه مدتی صبر کن ببینیم تا آخر عمرش ثبت خواهد شد یا مثل خیلی های دیگه یه Journeyman خواهد بود؟؟! :254:

Hatam
03-14-2010, 12:21 PM
چه ربطی داره که کسی که روی خاک تنیس زیاد بازی کرده، بازیش دفاعی می شه؟
راجر هم روی خاک بزرگ شده

در ضمن هیچکدوم از تنیسورهای اسپانیایی ای هم که فرمودین، به اندازه ی رافا دفاعی بازی نمی کنن

این که داویدنکو و نوواک در مقابل تاپ اسپین رافا کمتر به مشکل بر می خورن، خیلی به اون قضیه ی Taking tehe ball early ربطی نداره
خوب راجر هم خیلی توپها رو زود برگشت می ده
بیشتر به این مساله مربوطه که بکهند دودست دارن اونها، و برگشت دادن توپهایی که میاد روی بکهندشون خیلی ساده تر می شه

بازی نادال دفاعی نیست من هم نگفتم دفاعیه اینو شما میگی، نکنه شما فکر میکنی هرکی به همه توپا برسه و اونارو برگردونه دفاعیه؟ من گفتم تنیسورهای اسپانیا عاشق رالی هستن این سبک زمینای خاکیه

کدوم بازیکن دفاعی رو دیدی تو سن 23 سالگی 36 تا جام برده باشه؟ فدرر تو سن 23 سالگی فقط 22تا جام برده بود پس لابد فدرر خیلی دفاعی تره نه؟
نادال تا حالا 78% بازیهاشو برده(فدرر 76%) این دفاعیه؟

کدوم بازیکن دفاعی میتونه رکورد 81 بازی متوالی تو زمینای خاکی بدون باخت داشته باشه؟

اگه نادال با بازی دفاعی این رکوردارو بدست آورده پس بترسین از روزی که هجومی بازی کنه:251:
درضمن این تحلیلی که من گفتم از تحلیل آغاسی تو یکی از شبکه های آمریکایی برداشتم

milad28235
03-14-2010, 12:31 PM
خود رافائل نادال هم می دونه بازیش تدافعیه، شما می گی نیست؟ :251:
خوب ایرادی نداره که، دفاع هم یه استایل بازی هست، دلیلی نداره که حقیقت رو وارونه کنید

بله، در تنیس در صورتی که بایستی انتهای بیس لاین و توپهارو برگشت بدی تا حریف ارور بده، بازیت می شه دفاعی

بابا، دفاعی بودن چه ربطی به مقام و افتخار داره؟
رافا با دفاع عالیش به اون افتخارها رسیده، فدرر با بازی هجومی به افتخارات مختلف رسیده

شما کلا مسائل رو با هم قاطی کردی
کی گفته با دفاع نمی شه به افتخار و مقام رسید و اگر کسی به یه افتخاراتی رسیده، پس حتما بازیش هجومیه
این احمقانه ترین استدلال ممکنه :3t1:

همون اگسی که ازش نقل قول کردی هم می دونی بازی رافا تدافعیه، همه می دونن
به جز شما البته :251:

در ضمن این که گفتی بترسین از روزی که هجومی بازی کنه،
هر کسی استایل بازی خاص خودش رو داره، با توجه به توانایی ها و استعدادهاش
رافا هم اگر دفاع کنه، خطرناک تره
چون قابلیتهای تدافعیش بیشتره

رافا با دفاع خوبشه که رافا شده

nima_masiha
03-14-2010, 12:36 PM
بازی نادال دفاعی نیست من هم نگفتم دفاعیه اینو شما میگی، نکنه شما فکر میکنی هرکی به همه توپا برسه و اونارو برگردونه دفاعیه؟ من گفتم تنیسورهای اسپانیا عاشق رالی هستن این سبک زمینای خاکیه

کدوم بازیکن دفاعی رو دیدی تو سن 23 سالگی 36 تا جام برده باشه؟ فدرر تو سن 23 سالگی فقط 22تا جام برده بود پس لابد فدرر خیلی دفاعی تره نه؟

کدوم بازیکن دفاعی میتونه رکورد 81 بازی متوالی تو زمینای خاکی بدون باخت داشته باشه؟

اگه نادال با بازی دفاعی این رکوردارو بدست آورده پس بترسین از روزی که هجومی بازی کنه:251:

دوست عزیز

این آماری که دادین هیچ ربطی به دفاعی یا هجومی بودن تنیسور نداشت اصلا!!!

شما باید بترسی از روزی که رافا بخواد هجومی بازی کنه، ضمنا تغییر سبک دیگه امکانش نیست. شاید واسه بازیهای رده 50 سال به بالا بیاد والی کنه!

افتخاراتی که رافا بدست آورده بسیار قابل احترامه ولی خواهشا هیچ وقت اونو با فدرر مقایسه نکنید.

Roger.tennis
03-14-2010, 12:41 PM

عزیز من حاتم جون استدلال بسیار زیبایی داشتی ولی این توجیه خوبی برای انکار بود
هیچکی از بازی دفاعی خوشش نمیاد هر کی هم میگه خوشم میاد دروغ میگه
81 برد که نه 811 برد هم اگه پشت هم میومد یکیش به دل کسی نچسبید شایدم بچسبه به دل شما ولی به دل خیلی ها نه
ماریو زاگالو مربی برزیل توی جام جهانی 1994 بود که اولین کسی بود که گفت دوست داشتم بازی 0-0 به پنالتی ها بره
بازی رو هم بردند ولی هیچکی بازی پنالتی برده رو کنار جوگا بونیتو نمی زاره !
در ضمن من خودم ایتالیایی هستما ولی از سبک بازی ایتالیا تو خیلی بازی ها هم خوشم نمیاد . تا بازی 1-0 میشه 6 تا میان تو 18 قدم 3 تا وسط زمین. 4 تا جام جهانی رو هم بردن ولی اگه بخوام ایتالیا رو کنار اسپانیا الان بزارم کمی خنگول شدم :866:

Reza23
03-14-2010, 01:06 PM
برخلاف نظر فدرری ها رافا اخیرا کفه ترازو بازی اش بیشتر به سمت هجومه تا دفاع!
هر چی میشه میپرین وسط می گین رافا دفاعیه!
مگه فدرر دفاع نمی کنه؟!
دفاع یا حمله به اقتضای شرایط بازیه!

Alireza Murray
03-14-2010, 01:21 PM
دقیقا مثل اندی موری!!!:443:

من که یادم نمیاد اندی برای بیشتر امتیاز ها بره بچسبه ته زمین
لطفا اسم تورنمنت و حریفش رو بگین تا یادم بیاد

Fakhruddin
03-14-2010, 01:23 PM
کی گفته رافا صرفا دفاعیه ؟؟ رافا ترکیبی از حمله و دفاع است ولی زمانش رو به خوبی میدونه کی حمله کنه کی دفاع.
برید بازیها رو نگاه کنید مخصوصا رولند 2008 رو.برید ببیند تاپ اسپین هایی که رو خط می زنه و حریف رو چپ و راست میفرسته اسمش چیه حتما دفاع هستش ؟؟:3t1: بعد آمار آخر بازی میاد یارو جلو نادال 50 تا eror داشته 20 تا winner هان باز این نادال با سبک دفاعی برد .اخه یکی نیست بگه یارو تمام مدت زیر حملات رافا اون eror ها رو داده :3t1::3t1:

Alireza Murray
03-14-2010, 01:27 PM
بابا اعتماد به نفس:254:، البته دوستان بخوبی ریسپاندت کردن ! ولی گفتم بهونه ی خوبیه ما که کم حرفیم فرصت خوبیه یه پستی بزنیم!:160:
نه اینکه کوری داخل بیس لاینه و زرت و زرتم والی میکنه!!!:254::shame:
واسا بینم موری چه سبکنی بازی میکنه؟!!!:379::443:
آهان یادم افتاد اولترا اگرسیو ، یعنی از موری تهاجمی تر نداریم:254::254::254:

چرا داریم رافا نادال

Alireza Murray
03-14-2010, 01:45 PM
دیگه چیکار میخوای کنه بنده خدا تو سن 23 سالگی که نکرده؟!؟!؟!؟!!؟:193::193::193::193::193::193::193::350::350::350::350::350::350:

میخواستم بدونم افتخارای نادال چیه هر وقت اندی نصف افتخارای اونو اورد بیام خبر بدم:443:

Mohammad
03-14-2010, 01:56 PM
کی گفته رافا صرفا دفاعیه ؟؟ رافا ترکیبی از حمله و دفاع است ولی زمانش رو به خوبی میدونه کی حمله کنه کی دفاع.
برید بازیها رو نگاه کنید مخصوصا رولند 2008 رو.برید ببیند تاپ اسپین هایی که رو خط می زنه و حریف رو چپ و راست میفرسته اسمش چیه حتما دفاع هستش ؟؟:3t1: بعد آمار آخر بازی میاد یارو جلو نادال 50 تا eror داشته 20 تا winner هان باز این نادال با سبک دفاعی برد .اخه یکی نیست بگه یارو تمام مدت زیر حملات رافا اون eror ها رو داده :3t1::3t1:
دقیقا همینطوره، به خصوص روی خاک و کلا زمینهایی که توپ ارتفاع زیاد میگیره، کیفیت ضرباتش خیلی بهتر میشه و تهاجمیتره، اونم به خاطره استفاده از گریپ وسترن و اون سوئینگ خاص ضربات فورهندشه که مناسب توپهای با ارتفاع بیشتره، تازه دفاع و حمله یه چیز نسبیه، رافا بعضی وقتها اینقدر پسیو میشه که حد نداره، ولی خیلی وقتها هم کاملا تهاجمیه و کنترل رالیها رو دستش میگیره.
میزان تهاجمش بستگی به فرمش، نوع زمین و صد البته حریفش داره، همونطور که راجر جلوی گولبیس دفاع رو بهش اولویت میده، رافا هم قضیه اش همینه.
همه تنیس بازا یه روزایی رو فرم نیستن، رافا هم وقتی رو فرم نیست به جای اینکه محکم بزنه به در و دیوار، دفاعی میشه.

Reza23
03-14-2010, 02:20 PM
میخواستم بدونم افتخارای نادال چیه هر وقت اندی نصف افتخارای اونو اورد بیام خبر بدم:443:

رافا 6 تا گرند اسلم برده :

رولندگاروس 4 بار

استرالیا 1 بار

ویمبلدون 1 بار

حالا مسترز ها و بقیه بماند.

این مقامها چیزی نیست؟!

milad28235
03-14-2010, 02:34 PM
برخلاف نظر فدرری ها رافا اخیرا کفه ترازو بازی اش بیشتر به سمت هجومه تا دفاع!
هر چی میشه میپرین وسط می گین رافا دفاعیه!
مگه فدرر دفاع نمی کنه؟!
دفاع یا حمله به اقتضای شرایط بازیه!

بله، درسته
بسته به شرایط بازی فدرر هم دفاع می کنه
ولی اصل بازی رافا مبنی بر دفاعه، در صورتی که فرصتی پیش بیاد، حریف گاگول باشه، دو تا برک جلو باشه، هجومی بازی می کنه
اصل بازی راجر مبتنی بر هجومه، ولی موقعی که حریف اولترا اگرسیو هست، یا وقتی امتیاز خیلی حساسه، دفاع هم بلده که بکنه

رافا همیشه کفه ی ترازوی بازیش به سمت دفاعه، همیشه ی خدا

Alireza Murray
03-14-2010, 02:44 PM
رافا 6 تا گرند اسلم برده :

رولندگاروس 4 بار

استرالیا 1 بار

ویمبلدون 1 بار

حالا مسترز ها و بقیه بماند.

این مقامها چیزی نیست؟!

مگه من گفتم چیزی نیست؟
من فقط میخواستم بدونم افتخارای رافا چیه
اگه ممکنه همه ی قهرمانی های رافا رو بگین:443:

Alireza Murray
03-14-2010, 02:54 PM

خوب این پست رو بخونین
من اسمی از کسی رو اوردم؟:434:
وقتی شما ها انقدر عصبانی میشین حتما نادال همچین شخصیتیه
اگر نبود که انقدر جوش نمیاوردین:160:
بعد میگن رافا هم بازیکن دفاعیه و هم هجومی
اگر اینطوری هست چرا انقدر عصبانی شدید؟

milad28235
03-14-2010, 02:59 PM

صرفا دفاعی نیست
ولی بیشتر دفاعیه

بله، روی خاک، اونم سال 2008 که خیلی رو فرم بود، سرشار از اعتماد به نفس بود
همه چیز هم بر وفق مرادش
خیلی هجومی تر کار می کرد
ولی سال بعد مقابل سودرلینگ روی همون خاک، وقتی دید هوا پسه، می کشید زیرش

مطمئن باشید من خودم اگه بازی هجومی ببینم ازش میام اینجا می گم امروز خیلی عالی بود (مثلا بازی با سونگا در پاریس 2009 )
ولی این مدل بازیها، در سالهای اخیر کیمیا بوده :243:

milad28235
03-14-2010, 03:06 PM
دقیقا همینطوره، به خصوص روی خاک و کلا زمینهایی که توپ ارتفاع زیاد میگیره، کیفیت ضرباتش خیلی بهتر میشه و تهاجمیتره، اونم به خاطره استفاده از گریپ وسترن و اون سوئینگ خاص ضربات فورهندشه که مناسب توپهای با ارتفاع بیشتره، تازه دفاع و حمله یه چیز نسبیه، رافا بعضی وقتها اینقدر پسیو میشه که حد نداره، ولی خیلی وقتها هم کاملا تهاجمیه و کنترل رالیها رو دستش میگیره.
میزان تهاجمش بستگی به فرمش، نوع زمین و صد البته حریفش داره، همونطور که راجر جلوی گولبیس دفاع رو بهش اولویت میده، رافا هم قضیه اش همینه.
همه تنیس بازا یه روزایی رو فرم نیستن، رافا هم وقتی رو فرم نیست به جای اینکه محکم بزنه به در و دیوار، دفاعی میشه.

نه دوست عزیز
این طور نیست که رافا فقط وقتی دفاعه کنه که روی فرم نباشه
اصلا هم اینطور نیست که فقط مقابل امثال گولبیس دفاع کنه
او Default بازیش روی دفاع تنظیمه
در صورتی که دو تا برک جلو بیفته، یه توپ خیلی شورت گیرش بیاد، یا مثلا با یه سرویس خوب حریف رو از جریان بازی خارج کرده باشه، .... اونوقته که یه ضربه ی ریسکی می زنه

روی خاک هم که کامل بحث فرق داره
اونجا رافا می دونه که از همه قوی تره، اعتماد به نفس خیلی زیادی داره، از لحاظ روحی قوی تره، Bounce زمین هم که کاملا بهش کمک می کنه، آروم آروم به بازی سوار می شه و هجوم می بره
البته روی همین زمین هم در صورتی که ببینه مثلا یه ست عقبه، می شه همون رافای همیشگی :3t1:

nole
03-14-2010, 03:27 PM
دقیقا تو همه بازیاش این کارو میکنه! حتی اگه با گاگول ترین تنیسور هم بازی داشته باشه فقط دفاع میکنه!!!:443:
خداییش دیگه اینکه بازی ماری از رافا دفاعی تره رو نمیشه انکار کرد!
حداقل رافا ضرباتش تاپ اسپین خیلی زیادی داره ولی اندی مثل این پیرمردا تو باشگاه ما بازی میکنه فقط سنش کمتره و بدنش بهتر!!!! :434::160::443:

شایان نادال
03-14-2010, 03:45 PM
دقیقا تو همه بازیاش این کارو میکنه! حتی اگه با گاگول ترین تنیسور هم بازی داشته باشه فقط دفاع میکنه!!!:443:

حداقل رافا ضرباتش تاپ اسپین خیلی زیادی داره ولی اندی مثل این پیرمردا تو باشگاه ما بازی میکنه فقط سنش کمتره و بدنش بهتر!!!! :434::160::443:

ایول خیلی باحال گفتی مخصوصا پیرمرداش:441::441::441::441::441::441::441::441::441:

راجرفدرر
03-14-2010, 03:49 PM

ببخشیددوستان من توی بحثتون دخالت میکنم
ولی همین پیرمرد توی خیلی بازیها اشک نادالو درآورده.این خیلی بده که نادال به یه پیرمرد ببازه:251:

شایان نادال
03-14-2010, 03:52 PM
ماری تو همه بازیهاش دفاع میکنه مگه ندیدی :confused1::confused1::confused1::confused1: دیگه نیاز به ادرس دادن نیست بشین بازی هاش رو نگاه کن.

Hatam
03-14-2010, 04:08 PM
این احمقانه ترین استدلال ممکنه :3t1:

بحث با شما نتیجه نداره، شما از تنیس اطلاعات زیادی دارید ولی ادبیات تنیس رو بلد نیستید تنیس تنها ورزشیه که جوانمردانه است مثلا وقتی فدرر گریه میکنه به جای خوشحالی نادال اونو بغل میکنه و باش بگو بخند میکنه، فدرر به نادال اس ام اس تبریک میده یا وقتی آغاسی مصدوم شد و جند ماه بازی نکرد سمپراس میاد میگه تنیس بدون آغاسی بدرد نمیخوره یا وقتی حریف مصدوم بشه و قادر به بازی نباشه هیچ بازیکنی نمیاد از این نوع بردش خوشحالی کنه(مثل کیم کلیسترز و......) تنیس فوتبال نیست که به هم فحش ناموس بدن یا به هم آشغال و احمق بگن

راجرفدرر
03-14-2010, 04:10 PM
ماری تو همه بازیهاش دفاع میکنه مگه ندیدی :confused1::confused1::confused1::confused1: دیگه نیاز به ادرس دادن نیست بشین بازی هاش رو نگاه کن.
شایان جون با تمام احترام بهت میگم این حرفتو قبول ندارم.
اندی سرعت خیلی بالایی داره حتی به جرات میگم از نادال وفدرر هم سریع تره چون واقعا با سرعت بالاش خودشو به توپایی میرسونه که این دو نمیتونن به توپ برسن.این حرف تو دیگه بی انصافیه.قبول دارم یکم توی بازیهاش عقب میکشه ولی نمیشه گفت که توی همه بازیهاش فقط وفقط دفاع میکنه.والی های اندی بینظیره یه چیزی کمتر از راجر!!.
امیدوارم بازیهای اندی رو با دقت بیشتری ببینی:443:

koury
03-14-2010, 04:41 PM
شایان جون با تمام احترام بهت میگم این حرفتو قبول ندارم.
اندی سرعت خیلی بالایی داره حتی به جرات میگم از نادال وفدرر هم سریع تره چون واقعا با سرعت بالاش خودشو به توپایی میرسونه که این دو نمیتونن به توپ برسن.این حرف تو دیگه بی انصافیه.قبول دارم یکم توی بازیهاش عقب میکشه ولی نمیشه گفت که توی همه بازیهاش فقط وفقط دفاع میکنه.والی های اندی بینظیره یه چیزی کمتر از راجر!!.
امیدوارم بازیهای اندی رو با دقت بیشتری ببینی:443:

شما ذره ای شک نداشته باش که موری دفاعی ترین بازیکن توی تاپ تن هست و سرعت هیچ ربطی به سبک بازی نداره!! موری با پائین ترین Rank ی هم بازی کنه باز دفاع می کنه و این رو تا الان بخوبی نشون داده...

koury
03-14-2010, 04:43 PM
ولی همین پیرمرد توی خیلی بازیها اشک نادالو درآورده.این خیلی بده که نادال به یه پیرمرد ببازه:251:

تا جائی که من میدونم این راجره که از دست موری اشکش در اومده نه رافائی که 7 بار موری رو برده :254:

Alireza Murray
03-14-2010, 05:25 PM
:254::254::254::254::254:
:251::251::251::251::251::251::251::251:

Alireza Murray
03-14-2010, 05:32 PM
شما ذره ای شک نداشته باش که موری دفاعی ترین بازیکن توی تاپ تن هست و سرعت هیچ ربطی به سبک بازی نداره!! موری با پائین ترین Rank ی هم بازی کنه باز دفاع می کنه و این رو تا الان بخوبی نشون داده...
کورش یکم انصاف داشته باش
هم موری و هم نادال بازیکنای دفاعی هستن در این شکی نیست
ولی وجدانی(در اهواز از این کلمه زیاد استفاده میکنن البته گاهی اوقات ناموسن نیز میگویند)رافا نسبت به اندی دفاعی تره

koury
03-14-2010, 05:38 PM
من به دور از تعصب میگم، رافا خیلی از مواقع حتی در برابر بازیکنان تهاجمی هم ریسکی و اگرسیو بازی می کنه!! ولی من یادم نمیاد موری حتی برابر فونینی هم که یه بازیکن دست و پا چلفتی هست تهاجمی کار کرده باشه وحتی برابر همچین بازیکنی هم بیشتر دفاع می کنه...

حالا دفاع هم چیز بدی نیست، من خودم اونقدر که دوستان روی این کلمه حساس هستن حساس نیستم، به همه ی سبک ها احترام میزارم و من خودم از تنیس بیشتر از سبک لذت می برم هر چند علاقم به بازی تهاجمی رو انکار نمی کنم!!

Alireza Murray
03-14-2010, 05:50 PM
من به دور از تعصب میگم، رافا خیلی از مواقع حتی در برابر بازیکنان تهاجمی هم ریسکی و اگرسیو بازی می کنه!! ولی من یادم نمیاد موری حتی برابر فونینی هم که یه بازیکن دست و پا چلفتی هست تهاجمی کار کرده باشه وحتی برابر همچین بازیکنی هم بیشتر دفاع می کنه...

حالا دفاع هم چیز بدی نیست، من خودم اونقدر که دوستان روی این کلمه حساس هستن حساس نیستم، به همه ی سبک ها احترام میزارم و من خودم از تنیس بیشتر از سبک لذت می برم هر چند علاقم به بازی تهاجمی رو انکار نمی کنم!!
منم سر این کلمه حساس نیستم
من از این ناراحتم که شما میگین اندی نسبت به رافا دفاعی تره
بله قبول دارم که نادال از موری در خاک تهاجمی تره ولی این رو در هارد کورت قبول ندارم( در مورد چمن هم زیاد اشنایی ندارم چون من فقط یک ساله که تنیس میبینم و زیاد بازی روی چمن ندیدم

Roger.tennis
03-14-2010, 06:15 PM
شرمنده ها ولی من جای خیلی از دوستان بودم وسط بحث موری و نادال اسم راجر رو نمی آوردم !
هر جور میخام حسابش کنم جور در نمیاد که راجر = نادال به توان 20000(تازه اگه دفاعی نباشه ) موری هم که به توان بی نهایت اگه از دوباره دنیا بیاد
یه چیزایی شنیدم که بهم بر نخورده ها یه جوری انگار بم شوکر زدن نمی تونم تایپ کنم
آقا بحث نادال و موری میشه درست
واقعیت اسطوره خیلی فراتر از این بحث های پیش پا افتادست که بگم موری و ....... اصلا ولش کن

امیدوارم به کسی بر نخورده باشه حرفم کلی بود !!!!

Mohammad
03-14-2010, 06:47 PM
شرمنده ها ولی من جای خیلی از دوستان بودم وسط بحث موری و نادال اسم راجر رو نمی آوردم !
هر جور میخام حسابش کنم جور در نمیاد که راجر = نادال به توان 20000(تازه اگه دفاعی نباشه ) موری هم که به توان بی نهایت اگه از دوباره دنیا بیاد
یه چیزایی شنیدم که بهم بر نخورده ها یه جوری انگار بم شوکر زدن نمی تونم تایپ کنم
آقا بحث نادال و موری میشه درست
واقعیت اسطوره خیلی فراتر از این بحث های پیش پا افتادست که بگم موری و ....... اصلا ولش کن

امیدوارم به کسی بر نخورده باشه حرفم کلی بود !!!!
شما خوشحالیا!! جو گیری هم حدی داره، به ناموس زهرا! :251:
وارد بحث باهاتون نمیشم، ولی اون اعداد فقط بدرد کنار کوزه و اون جور جاها میخوره.

milad28235
03-14-2010, 09:09 PM
بحث با شما نتیجه نداره، شما از تنیس اطلاعات زیادی دارید ولی ادبیات تنیس رو بلد نیستید تنیس تنها ورزشیه که جوانمردانه است مثلا وقتی فدرر گریه میکنه به جای خوشحالی نادال اونو بغل میکنه و باش بگو بخند میکنه، فدرر به نادال اس ام اس تبریک میده یا وقتی آغاسی مصدوم شد و جند ماه بازی نکرد سمپراس میاد میگه تنیس بدون آغاسی بدرد نمیخوره یا وقتی حریف مصدوم بشه و قادر به بازی نباشه هیچ بازیکنی نمیاد از این نوع بردش خوشحالی کنه(مثل کیم کلیسترز و......) تنیس فوتبال نیست که به هم فحش ناموس بدن یا به هم آشغال و احمق بگن

خوب از نظر من هم اگه رافا نباشه، جذابیت تا حد زیادی از مسابقات گرفته می شه

ولی این بحثهای جوانمردانه یه طرف، این حقیقت هم یه طرف که این جمله که "رافا نادال چون فلان افتخارات رو برده، پس دفاعی نیست، هجومیه" از نظر من احمقانه س

دوست عزیز، من ادبیات خاص خودم رو دارم
تعارف هم با کسی ندارم
شاید باید می گفتم "غیر منطقی"، ولی "احمقانه" حق مطلب رو بهتر ادا می کنه

در مورد آشغال هم که نمی تونم کلمه ی زیباتری برای توصیف مدل بازی رافا پیدا کنم
تهوع آور، منزجر کننده، ...
نه، هیچ کدوم به اندازه ی آشغال به من حال نمی ده

milad28235
03-14-2010, 09:15 PM
تا جائی که من میدونم این راجره که از دست موری اشکش در اومده نه رافائی که 7 بار موری رو برده :254:

فدرر اشکش از دست موری در اومده؟
توی استرالیا، این راجر بود که گریه می کرد؟ :254::254:

فراموش نکنید که اخیرا موری دو بار رافا رو توی گرند اسلمهای هارد اوت کرده
از یو اس اوپن 2008 به این طرف که موری، تنیسوری شد که می شه روش حساب کرد، در رقابتهای مهمتری رافا رو زده
یه بار توی خاک برده رافا، یه بار هم توی همین ایندین ولز به کمک باد :251:

راجرفدرر
03-14-2010, 09:25 PM
آره عزیزم منم دفاعی بودن بازی موری رو کتمان نمیکنم .خوب این سبک بازیشه همه که نبایدمثه راجرباشن
راجربهترین راه دفاع رو انتخاب میکنه و اونم حمله است
بهترین دفاع حمله است

koury
03-14-2010, 10:27 PM
فدرر اشکش از دست موری در اومده؟
توی استرالیا، این راجر بود که گریه می کرد؟ :254::254:

فراموش نکنید که اخیرا موری دو بار رافا رو توی گرند اسلمهای هارد اوت کرده
از یو اس اوپن 2008 به این طرف که موری، تنیسوری شد که می شه روش حساب کرد، در رقابتهای مهمتری رافا رو زده
یه بار توی خاک برده رافا، یه بار هم توی همین ایندین ولز به کمک باد :251:

خب باز هم مغلطه و توجیه!!! پارسالم بهت گفتم وقتی تو میای باخت موری رو با باد توجیه می کنی نمیتونی انتظار داشته باشی من مصدومیت رافا رو انکار کنم، همون اندازه که باد ممکنه تاثیر مستقیم گذاشته باشه روی موری همون اندازه هم مصدومیت روی رافا تاثیر داشته، رافا تو روتردام و استرالیا مصدوم بود پس باختش چندان دور از انتظار نبود و بردنش هم شکستن شاخ غول نبود!!!! :251:

koury
03-14-2010, 10:32 PM
آره عزیزم منم دفاعی بودن بازی موری رو کتمان نمیکنم .خوب این سبک بازیشه همه که نبایدمثه راجرباشن
راجربهترین راه دفاع رو انتخاب میکنه و اونم حمله است
بهترین دفاع حمله است

نه خیر فدرر اینطوری نیست که از اول تا آخر بازی حمله کنه!!! فدرر دفاع می کنه ولی راه تبدیل کردن دفاع به حمله رو بخوبی بلده... حتی در برابر خیلی بازیکنان ضعیف تر راجر مجبور میشه دفاع کنه ولی خوب میدونه چطور با یه ضربه حالت تهاجمی بگیره... اینکه راجر Shot آخر رو وینر میزنه دلیل نمیشه بگیم تهاجمی بوده!! این دقیقا همون اشتباهی هست که بگیم چون حریفان رافا Error میزنن پس رافا با دفاع محض امتیاز میگیره :3t1:

milad28235
03-14-2010, 11:22 PM
خب باز هم مغلطه و توجیه!!! پارسالم بهت گفتم وقتی تو میای باخت موری رو با باد توجیه می کنی نمیتونی انتظار داشته باشی من مصدومیت رافا رو انکار کنم، همون اندازه که باد ممکنه تاثیر مستقیم گذاشته باشه روی موری همون اندازه هم مصدومیت روی رافا تاثیر داشته، رافا تو روتردام و استرالیا مصدوم بود پس باختش چندان دور از انتظار نبود و بردنش هم شکستن شاخ غول نبود!!!! :251:

نه داداش
اصلا توجیه نمی کنم
باشه رافا ایندین ولز رو روی قدرت خودش برد
شما هم قبول کنید که موری توی 2 گرند اسلم اخیر رافا رو برده

انصاف داشته باشید
رافا دو ست اول استرالیا رو اصلا و ابدا مصدوم نبود
فقط ست سوم مصدوم شد و کنار کشید
که اونم زیاد فرقی در نتیجه ی انتهایی نداشت با توجه به روند بازی

milad28235
03-14-2010, 11:25 PM
نه خیر فدرر اینطوری نیست که از اول تا آخر بازی حمله کنه!!! فدرر دفاع می کنه ولی راه تبدیل کردن دفاع به حمله رو بخوبی بلده... حتی در برابر خیلی بازیکنان ضعیف تر راجر مجبور میشه دفاع کنه ولی خوب میدونه چطور با یه ضربه حالت تهاجمی بگیره... اینکه راجر Shot آخر رو وینر میزنه دلیل نمیشه بگیم تهاجمی بوده!! این دقیقا همون اشتباهی هست که بگیم چون حریفان رافا Error میزنن پس رافا با دفاع محض امتیاز میگیره :3t1:

چرا قبول نمی کنید؟
چرا الکی و به زور می خواین بقبولونید که فدرر تدافعیه و رافا تهاجمی :3t1:

بابا قبول کنید دیگه
راجر اکثرا حمله می کنه، گاهی دفاع
رافا اکثرا دفاع می کنه، گاهی حمله

مردم که چشماشون رو از دست ندادن که

این رو که دیگه همه می دونن
مساله ی جدیدی نیست که

در ضمن شماها مگه نمی گین دفاع ایرادی نداره
پس اینهمه توجیه برای اثبات اینکه رافا دفاعی نیست، چیه؟

nole
03-14-2010, 11:39 PM
من که نگفتم پیرمرده که؟! گفتم مثل پیرمردا باشگاه ما که توپو همینطوری رد میکنن بازی میکنه!!!

راجرفدرر
03-15-2010, 12:02 AM
من که نگفتم پیرمرده که؟! گفتم مثل پیرمردا باشگاه ما که توپو همینطوری رد میکنن بازی میکنه!!!

یعنی واقعا پیرمردای باشگاه شما مثه موری بازی میکنن!!!:379::379::379::251:
ای بابا
اگه اینجوریه به دوتا ازشون پیشنهاد بدین برن تیم ملی ایران رو از این رو به اون رو کنن:160:
بعدمیبینی اولین ایرانی از پیرمردهای باشگاه شما برنده یک گرنداسلم سال میشه:193:
قدراین پیرمردارو بدونید.اینا الان که پیرشدن مثه موری بازی میکنن پس جوونیاشون چطوربازی میکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه عزیزم اشتباه میکنی

حالا مطالب بالارو شوخی کردم ولی ازانصاف به دوره بازی زیبای موری رو با پیرمردا مقایسه کنی

راجرفدرر
03-15-2010, 12:10 AM
ما که هرچی میگیم شماطرفدارای نادال یه چیز میگید که دفاعی بودن نادال رو توجیه کنید
مگه دفاعی بودن بده!!!!اینم یه سبک بازیه.یکی دفاعیه یکی هجومیه یکی هم هیچ کدوم نیست(مثه انوشا شاهقلی)
هرتنیسوری با هر سبک بازی هم دفاع میکنه هم حمله.بستگی به شرایط داره.ولی بعضی بازیکنها عادت به توپ جمع کردن دارنو زیره توپ میزنن مثه....
بعضی هام نه عادت به توپ زدن تو دهن حریف دارن ومحکم بازی میکنن مثه....
(نقطه چین هارو گذاشتم به سلیقه خودتون پر کنید)

koury
03-15-2010, 01:21 AM
نه داداش
اصلا توجیه نمی کنم
باشه رافا ایندین ولز رو روی قدرت خودش برد
شما هم قبول کنید که موری توی 2 گرند اسلم اخیر رافا رو برده

انصاف داشته باشید
رافا دو ست اول استرالیا رو اصلا و ابدا مصدوم نبود
فقط ست سوم مصدوم شد و کنار کشید
که اونم زیاد فرقی در نتیجه ی انتهایی نداشت با توجه به روند بازی

من مشکلی با باخت رافا به موری یا هر کسی دیگه ندارم و بهیچوجه هم کتمانش نمی کنم،
فقط یه چیزی من رو به ادامه ی این بحث پیش پا افتاده وامیداره که تو به ما میگی توجیه می کنید بعد خودت چپ و راست داری برد های رافا رو لوث و باخت های دیگران رو توجیه می کنی!!
رافا یو اس اوپن و استرالیا رو به موری باخته رفته پی کارش و نبش قبرش هم هیچ سودی نداره!!
همونطور که موری ایندین ولز و خیلی بازیهای دیگه رو به رافا باخته و توجیهی نکرده اون وقت تو میای باد رو دلیل باختش میدونی که واقعا خنده داره!!! :3t1:

milad28235
03-15-2010, 01:25 AM
بله، ولی مقصر این بحث تو بودی که گفتی موری اشک راجر در آورده
منم که می دونی این موقعا غیرتی می شم

ما که فعلا در موضع برنده قرار داریم
شما بازنده :443:

koury
03-15-2010, 01:26 AM
چرا قبول نمی کنید؟
چرا الکی و به زور می خواین بقبولونید که فدرر تدافعیه و رافا تهاجمی :3t1:

بابا قبول کنید دیگه
راجر اکثرا حمله می کنه، گاهی دفاع
رافا اکثرا دفاع می کنه، گاهی حمله

مردم که چشماشون رو از دست ندادن که

این رو که دیگه همه می دونن
مساله ی جدیدی نیست که

در ضمن شماها مگه نمی گین دفاع ایرادی نداره
پس اینهمه توجیه برای اثبات اینکه رافا دفاعی نیست، چیه؟

اولا من این رو بگم که من با سبک دفاعی مشکلی ندارم و هیچ توجیهی هم نمی کنم،
من هیچوقت نگفتم رافا تهاجمیه و فدرر تدافعی!!! نمیدونم چرا تحریف می کنید، من میگم رافا دیگه دفاع محض نمی کنه و فدرر هم حمله ی محض نمی کنه...

فدرر خیلی مواقع یه بازی راحت داشته ولی تحت فشار حمله ی حریف بوده و فقط به لطف ضربات استادانش دفاع محض رو به حمله تبدیل کرده و نتیجتا امتیاز رو وینر زده... شما همون رو ممکنه بازی اولترا اگرسیو حساب کنید در حالی که 90 درصد رالی رو هم دفاع میکرده:350:

و بالعکس رافا یه رالی همش حمله میکرده و حریف رو چپ و راست میکرده و حریفش مجبور شده توپ رو Error بزنه!!! همین رو چوب می کنید که رافا دفاعیه چون حریفش بعد از یه رالی طولانی ارور زده!!!! :3t1:

در نهایت باز هم میگم من با سبک دفاع مشکلی ندارم و چه رافا دفاع محض بکنه چه میکس دفاع و حمله دوستش دارم، فقط از این که واقعیات رو به دلخواه تغییر میدید خیلی لجم میگیره

koury
03-15-2010, 01:32 AM
بله، ولی مقصر این بحث تو بودی که گفتی موری اشک راجر در آورده
منم که می دونی این موقعا غیرتی می شم

ما که فعلا در موضع برنده قرار داریم
شما بازنده :443:

آخه عزیز من دلیل اصلی اینکه منم اون حرف رو زدم اینه که موری هیچ فرقی برای رافا نداشته و اینکه اون دوستمون گفت اشک رافا رو در آورده برام نامانوس بود، مقصر بحث کس دیگری بود... من معتقدم موری نه برای رافا و نه برای راجر هیچ خطری نبوده درسته که تو گرند اسلم رافا رو برده و خیلی راجر رو برده ولی هر وقت تونست جزو تاپ 2 بیاد و گرند اسلم ببره میتونیم یه خطر برای فدرر و رافا حساب بیاریمش :443:

koury
03-15-2010, 01:34 AM
ای بابا
اگه اینجوریه به دوتا ازشون پیشنهاد بدین برن تیم ملی ایران رو از این رو به اون رو کنن:160:
قدراین پیرمردارو بدونید.اینا الان که پیرشدن مثه موری بازی میکنن پس جوونیاشون چطوربازی میکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه عزیزم اشتباه میکنی

حالا مطالب بالارو شوخی کردم ولی ازانصاف به دوره بازی زیبای موری رو با پیرمردا مقایسه کنی

من فقط میخوام جواب اون قسمت آخر پستت رو بدم، اینکه میگی بازی زیبای موری برای من هم خنده داره هم تعجب آور!!! موری نه تنها زیبا بازی نمی کنه بلکه هیچ ضربه ی خاصی هم نمیزنه و 99 درصد بازی داره می دوه و توپ رو بر میگردونه :350::350: اون یه درصد هم داره سرویس میزنه :254: من فکر می کنم کل این پست رو شوخی کردی!!؟

milad28235
03-15-2010, 01:40 AM
اولا من این رو بگم که من با سبک دفاعی مشکلی ندارم و هیچ توجیهی هم نمی کنم،
من هیچوقت نگفتم رافا تهاجمیه و فدرر تدافعی!!! نمیدونم چرا تحریف می کنید، من میگم رافا دیگه دفاع محض نمی کنه و فدرر هم حمله ی محض نمی کنه...

فدرر خیلی مواقع یه بازی راحت داشته ولی تحت فشار حمله ی حریف بوده و فقط به لطف ضربات استادانش دفاع محض رو به حمله تبدیل کرده و نتیجتا امتیاز رو وینر زده... شما همون رو ممکنه بازی اولترا اگرسیو حساب کنید در حالی که 90 درصد رالی رو هم دفاع میکرده:350:

و بالعکس رافا یه رالی همش حمله میکرده و حریف رو چپ و راست میکرده و حریفش مجبور شده توپ رو Error بزنه!!! همین رو چوب می کنید که رافا دفاعیه چون حریفش بعد از یه رالی طولانی ارور زده!!!! :3t1:

در نهایت باز هم میگم من با سبک دفاع مشکلی ندارم و چه رافا دفاع محض بکنه چه میکس دفاع و حمله دوستش دارم، فقط از این که واقعیات رو به دلخواه تغییر میدید خیلی لجم میگیره

بابا جان
چه کسی گفته رافا دفاع محضه؟
چه کسی گفته راجر هجوم محضه؟

ولی این یه حقیقته که رافا فلسفه ی بازیش مبتنی بر دفاعه، راجر بر هجوم
این رو که نمی تونید کتمان کنید

مثلا توی فوتبال تیم تهاجمی تر از بارسا که نداریم، داریم؟
همون بارسا گاهی مجبوره دفاع کنه
دفاع هم یه تاکتیکه

راجر هم همین طور
گاهی بسته به شرایط مجبور به دفاع می شه

اصلا من کاری به وینر زدن ندارم
نن جون کروبی هم (به قول شما ) بیاد بازیها رو ببینه می فهمه راجر هجومی بازی می کنه و رافا تدافعی :254:

milad28235
03-15-2010, 01:41 AM
من معتقدم موری نه برای رافا و نه برای راجر هیچ خطری نبوده درسته که تو گرند اسلم رافا رو برده و خیلی راجر رو برده ولی هر وقت تونست جزو تاپ 2 بیاد و گرند اسلم ببره میتونیم یه خطر برای فدرر و رافا حساب بیاریمش :443:

چرا
برای رافا خطرناک شده و خواهد شد
راه پیروزی بر رافا رو خوب یاد گرفته
و من معتقدم در آینده هم رافا روی خیلی اذیت خواهد کرد
حتی روی چمن

nima_masiha
03-15-2010, 01:45 AM
برام خیلی جالبه بعضی از دوستان به زور میخوان سبک هجومی رو به تنیسور محبوبشون قالب کنن و بگن تنیسور ما هجومیه!!!

خب اگه قبل از اینکه تنیسور محبوبت رو انتخاب کنی به فکر سبک بازیش بودی مجبور نبودی الان این وضعیت رو داشته باشی!!!

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!!!

بازم میگم منظورم بعضی از دوستان هست.

milad28235
03-15-2010, 01:55 AM

:254::254:

اینجای صحبت کوروش خیلی مضحکه

بابا بعد از اینهمه سال تنیس دیدن، انقدر شعور داریم که بتونیم بازی دفاعی رو از هجومی تشخیص بدیم
نیازی به توضیحات شما نیست که

من خودم مثلا اخیرا، بعد بازی راجر و آندریف اومدم گفتم راجر تحت فشار حریف بود و با بازیش حال نکردم
یا بعد بازی رافا و موری اومدم گفتم رافا هجومی تر از حریفش کار کرد

ما هم چشم داریم، مطمئن باش رافا اگه حمله کنه، کسی نمی تونه بهش انگ دفاعی بودن بزنه
چون به شعور خودش توهین کرده

دلیلی نداره شما بیای این توجیهات رو بکنی که
دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟

Mohammad
03-15-2010, 03:28 AM
برام خیلی جالبه بعضی از دوستان به زور میخوان سبک هجومی رو به تنیسور محبوبشون قالب کنن و بگن تنیسور ما هجومیه!!!

خب اگه قبل از اینکه تنیسور محبوبت رو انتخاب کنی به فکر سبک بازیش بودی مجبور نبودی الان این وضعیت رو داشته باشی!!!

شما اصلا این تاپیک رو خوندی؟
من به شخصه بعید میدونم.

koury
03-15-2010, 07:32 AM
بابا جان
چه کسی گفته رافا دفاع محضه؟
چه کسی گفته راجر هجوم محضه؟

ولی این یه حقیقته که رافا فلسفه ی بازیش مبتنی بر دفاعه، راجر بر هجوم
این رو که نمی تونید کتمان کنید

مثلا توی فوتبال تیم تهاجمی تر از بارسا که نداریم، داریم؟
همون بارسا گاهی مجبوره دفاع کنه
دفاع هم یه تاکتیکه

راجر هم همین طور
گاهی بسته به شرایط مجبور به دفاع می شه

اصلا من کاری به وینر زدن ندارم
نن جون کروبی هم (به قول شما ) بیاد بازیها رو ببینه می فهمه راجر هجومی بازی می کنه و رافا تدافعی :254:

خود شما بارها با توصیفاتتون و پستاتون اینگونه رواج دادید که رافا دفاع محض می کنه و فدرر کلا تهاجمیه!!

خب عزیز من مگه ما گفتیم رافا سبک بازیش دفاعی نبوده؟؟ ذاتا با دفاع بزرگ شده و نمیشه گفت تهاجمیه ولی دفاع محض با دفاع معمولی فرق داره... رافا در اولین فرصتی که گیرش بیاد حمله می کنه حتی اگه بازیکن مقابل یه بازیکن تاپ باشه!! در واقع یه مخلوطی از دفاع و حمله هست همونطور که آمار Winner هاش و آمار Net Points هاش خیلی بالا رفته، در حالی که یه دفاع محض مثل موری حتی اگه جلو هم باشه بندرت یه بارم تهاجمی بازی می کنه و حتی اگه فرصتش باشه ترجیح میده رالی رو طولانی بازی کنه تا کوتاهش کنه...

مشکل من موقعیه که شما سعی می کنید سبک بازی رافا رو چیز دیگری نشون بدید!! وگرنه فدرر اولترا اگرسیو هم باشه هیچ فرقی به حال رافا نداره چون با همین سبک بازیش فدرر رو 13 بار برده!!! :350:

koury
03-15-2010, 07:34 AM
چرا
برای رافا خطرناک شده و خواهد شد
راه پیروزی بر رافا رو خوب یاد گرفته
و من معتقدم در آینده هم رافا روی خیلی اذیت خواهد کرد
حتی روی چمن

نه شما پیشگوئی نه من،
نمیتونی با این قاطعیت بگی برای رافا خطرناکه بخصوص که تابحال توی چمن حتی نزدیک به بردنش هم نبوده!!!
هر وقت تو چمن و در آینده برای رافا شاخ شد اونوقت با این قاطعیت بگو حریف دردسرسازی برای رافا هست :251:
(خوبه رافا 3 تا از 6 گرند اسلمش رو از سال 2008 و درست از وقتی موری بازیکن به درد بخوری شده برده :443:)

koury
03-15-2010, 07:38 AM

بقول محمد من هم بعید میدونم شما تمام پست ها رو خونده باشی،
ولی محض خالی نبودن عریضه بگم ما برای سبک طرفدار کسی نمیشیم!!! عشق و علاقه ی ما به رافا از نوع دیگریست حتی اگه رافا هیچی نمیبرد یا نبره هم ما طرفدارش خواهیم بود... حتی اگه امروز خداحافظی هم بکنه ما طرفدارش هستیم...

100 سال دیگه که بخوان تاریخ رو مرور کنن نمیگن این چه سبکی داشته، میگن چند تا گرند اسلم چند تا تایتل برده!؟ :350:

راجرفدرر
03-15-2010, 09:09 AM
من فقط میخوام جواب اون قسمت آخر پستت رو بدم، اینکه میگی بازی زیبای موری برای من هم خنده داره هم تعجب آور!!! موری نه تنها زیبا بازی نمی کنه بلکه هیچ ضربه ی خاصی هم نمیزنه و 99 درصد بازی داره می دوه و توپ رو بر میگردونه :350::350: اون یه درصد هم داره سرویس میزنه :254: من فکر می کنم کل این پست رو شوخی کردی!!؟
به نظرمن لذت بردن از بازی یه تنیسور سلیقه ای .میبینی یه نفراز بازی موری خوشش میاد مثه من یکی هم مثه توبازیشو در حد پیرمرد میدونه .
این موضوع شخصیه .بهترقضاوت رو بذاریم به عهده بقیه دوستان:443:
نظرات خودمونو به بقیه تحمیل نکنیم

koury
03-15-2010, 09:17 AM
من بهیچوجه بازی موری رو در حد پیمرد نمیدونم ولی بهیچوجه هم زیبا نمیدونم و این نظر شخصی منه و اصلا و ابدا قصد تحمیل ندارم!!! :350:

nima_masiha
03-15-2010, 10:17 AM
شما اصلا این تاپیک رو خوندی؟
من به شخصه بعید میدونم.

من اگه کامل نخونم هیچ پستی نمیدم!!!

ضمنا صحبت من مختص این تاپیک نیست. بارها این اتفاقا افتاده دوست عزیز

البته مثل اینکه اون کلمه بعضی رو نادیده گرفتید!

nima_masiha
03-15-2010, 10:30 AM
ولی محض خالی نبودن عریضه بگم ما برای سبک طرفدار کسی نمیشیم!!! عشق و علاقه ی ما به رافا از نوع دیگریست حتی اگه رافا هیچی نمیبرد یا نبره هم ما طرفدارش خواهیم بود... حتی اگه امروز خداحافظی هم بکنه ما طرفدارش هستیم...

100 سال دیگه که بخوان تاریخ رو مرور کنن نمیگن این چه سبکی داشته، میگن چند تا گرند اسلم چند تا تایتل برده!؟ :350:

من کی گفتم سبک رافا بده؟! حرف تو دهن آدم نزارید لطفا

ایتالیا هم سبک بازیش تدافعیه ولی 4 بار قهرمان جهان شده و طرفدارهای خاص خودشو داره:443:

من فقط میگم چیزی که مشخصه نیاز به بحث اضافه نداره و این کارا فقط وقت تلف کردنه! با این حرفا هم تنیسوری هجومی یا دفاعی نمیشه!!

من به شخصه فقط بازیهاشو تو خاک و چمن قبول دارم و تو هارد اصلا نمیپسندم.

milad28235
03-15-2010, 11:37 AM
خود شما بارها با توصیفاتتون و پستاتون اینگونه رواج دادید که رافا دفاع محض می کنه و فدرر کلا تهاجمیه!!

خب عزیز من مگه ما گفتیم رافا سبک بازیش دفاعی نبوده؟؟ ذاتا با دفاع بزرگ شده و نمیشه گفت تهاجمیه ولی دفاع محض با دفاع معمولی فرق داره... رافا در اولین فرصتی که گیرش بیاد حمله می کنه حتی اگه بازیکن مقابل یه بازیکن تاپ باشه!! در واقع یه مخلوطی از دفاع و حمله هست همونطور که آمار Winner هاش و آمار Net Points هاش خیلی بالا رفته، در حالی که یه دفاع محض مثل موری حتی اگه جلو هم باشه بندرت یه بارم تهاجمی بازی می کنه و حتی اگه فرصتش باشه ترجیح میده رالی رو طولانی بازی کنه تا کوتاهش کنه...

مشکل من موقعیه که شما سعی می کنید سبک بازی رافا رو چیز دیگری نشون بدید!! وگرنه فدرر اولترا اگرسیو هم باشه هیچ فرقی به حال رافا نداره چون با همین سبک بازیش فدرر رو 13 بار برده!!! :350:

من هیچوقت از لفظ دفاعی محض استفاده نکردم برای رافا
همیشه گفتم آشغال دفاعی، کی حرفی از محض زدم؟

بله، منم که گفتم، رافا در اولین فرصتی که گیرش بیاد حمله می کنه
منتها تبصره داره
یا باید حریفش گاگول باشه، یا رافا 2 تا برک جلو باشه، یا روی سرویس خودش 40-0 جلو باشه، یا توپ برگشتی حریف خیلی شورت باشه، .... :254:
در این مواقع حمله می کنه، خیلی هم هنر می کنه :441:

اصلا مخلوطی از دفاع و حمله نمی شه گفت هست
دفاعه، با یه اپسیلون حمله

باز این کم آورد زد توی هد تو هد :254:

شایان نادال
03-15-2010, 11:40 AM
ما که هرچی میگیم شماطرفدارای نادال یه چیز میگید که دفاعی بودن نادال رو توجیه کنید
مگه دفاعی بودن بده!!!!اینم یه سبک بازیه.یکی دفاعیه یکی هجومیه یکی هم هیچ کدوم نیست(مثه انوشا شاهقلی)
هرتنیسوری با هر سبک بازی هم دفاع میکنه هم حمله.بستگی به شرایط داره.ولی بعضی بازیکنها عادت به توپ جمع کردن دارنو زیره توپ میزنن مثه....
بعضی هام نه عادت به توپ زدن تو دهن حریف دارن ومحکم بازی میکنن مثه....
(نقطه چین هارو گذاشتم به سلیقه خودتون پر کنید)
اولین نقطه چین فدرر دومی هم نادال:160::160::160::160::160::160::160::160::160::160::160::160::160::160:

milad28235
03-15-2010, 11:44 AM
نه شما پیشگوئی نه من،
نمیتونی با این قاطعیت بگی برای رافا خطرناکه بخصوص که تابحال توی چمن حتی نزدیک به بردنش هم نبوده!!!
هر وقت تو چمن و در آینده برای رافا شاخ شد اونوقت با این قاطعیت بگو حریف دردسرسازی برای رافا هست :251:
(خوبه رافا 3 تا از 6 گرند اسلمش رو از سال 2008 و درست از وقتی موری بازیکن به درد بخوری شده برده :443:)

موری از اواخر سال 2008 بازیکن بدردبخوری شد
قبل از اون که همه اون رو دست و پا چلفتی می دونستن
بعد از اون تاریخ رافا فقط یه گرند اسلم برده
اصلا 10 تا برده باشه، مهم اینه که موری 2 بار اخیرا در گرند اسلمها او رو شکست داده

من به طور کلی گفتم برای رافا حریف دردسر سازی خواهد بود، ربطی به اینکه تاحالا توی چمن نبردتش نداره
تو گفتی برای رافا خطری نداره، منم گفتم همین الانش یکی از حریفهای خطرناک رافاست، چطور خطری نداره وقتی اخیرا دوبار توی گرند اسلم بردتش؟

چطور تو چپ و راست پیش بینی می کنی و از الفاظ تهوع آور "قول می دم" و "شک ندارم" و .... استفاده می کنی
من نمی تونم پیش بینی کنم؟

من می گم توی هارد که حال رافا رو گرفته، از این به بعد روی چمن هم می گیره
همون پارسال توی ویمبی حیف که رافا نبود

milad28235
03-15-2010, 11:49 AM

من تا صد سال دیگه انقدر بهش می گم آشغال دفاعی تا همه یادشون بمونه چه سبک تهوع آوری داشت :3t1:

بله ، می دونم
شما بخاطر سبک هوادار رافا نشدین

هوادارهای رافا اصلا بویی از تنیس نبردن که بخوان بخاطر سبکش هوادارش بشن
اکثرشون بخاطر اینکه جلوی راجر در اومد، هوادارش هستن
عداه ای بخاطر منشش :254:
یه عده ای هم بخاطر برو بازوهاش :254::254:

Fakhruddin
03-15-2010, 12:02 PM
من تا صد سال دیگه انقدر بهش می گم آشغال دفاعی تا همه یادشون بمونه چه سبک تهوع آوری داشت :3t1:

بله ، می دونم

دقیقا من به خاطر سبک بازیش طرفدارش شدم و البته فورهند های نابش :443::434:

milad28235
03-15-2010, 12:07 PM
دقیقا من به خاطر سبک بازیش طرفدارش شدم و البته فورهند های نابش :443::434:

من از شما خالی بندی زیاد دیدم
مثل همون جا که توی استرالیا گفتی برای من مهم نیست کی قهرمان شه :254:

بخاطر فورهندهاش؟
خوب چرا هوادار آندریف نشدی؟

در ضمن اون فورهندهاش بکش زیرش که ناب نیست
فورهند ناب می خوای؟
دل پوترو، گونزالز، و البته اسطوره :655:

Alireza Murray
03-15-2010, 12:49 PM
آخه عزیز من دلیل اصلی اینکه منم اون حرف رو زدم اینه که موری هیچ فرقی برای رافا نداشته و اینکه اون دوستمون گفت اشک رافا رو در آورده برام نامانوس بود، مقصر بحث کس دیگری بود... من معتقدم موری نه برای رافا و نه برای راجر هیچ خطری نبوده درسته که تو گرند اسلم رافا رو برده و خیلی راجر رو برده ولی هر وقت تونست جزو تاپ 2 بیاد و گرند اسلم ببره میتونیم یه خطر برای فدرر و رافا حساب بیاریمش :443:
یادت رفته پارسال بعد مونترال کی رفت رنک 2

koury
03-15-2010, 01:03 PM

بخاطر فورهندهاش؟

فورهند ناب می خوای؟

بعد به ما میگه از تنیس بوئی نبردید :254::254:
باز جای شکرش باقیه نگفتی فورهند موری و سودرلینگ و ... :251:
آقا جون مگه نمیگی فورهند اسپین دار بکش زیرشه و کاری نداره؟؟ خوب بیا جون من دو تا فورهند اسپین دار بزن ببینیم چقدر راحته؟! بعد دو تا هم فلت بزن ببینیم کدوم راحت تره!؟؟ بقول خودت ادعا کردن خیلی راحته :379: بیا اثبات کن که فورهند رافا چیزی نیست و راحته... :3t1:

koury
03-15-2010, 01:03 PM
من هیچوقت از لفظ دفاعی محض استفاده نکردم برای رافا
همیشه گفتم آشغال دفاعی، کی حرفی از محض زدم؟

بله، منم که گفتم، رافا در اولین فرصتی که گیرش بیاد حمله می کنه
منتها تبصره داره
یا باید حریفش گاگول باشه، یا رافا 2 تا برک جلو باشه، یا روی سرویس خودش 40-0 جلو باشه، یا توپ برگشتی حریف خیلی شورت باشه، .... :254:
در این مواقع حمله می کنه، خیلی هم هنر می کنه :441:

اصلا مخلوطی از دفاع و حمله نمی شه گفت هست
دفاعه، با یه اپسیلون حمله

باز این کم آورد زد توی هد تو هد :254:

حتی اگه رافا 95 درصد دفاع باشه و 5 درصد حمله باز هم میشه گفت مخلوطی از دو سبک!! دفاع یه اپسیلون تهاجمی نشنیده بودیم که تو زحمت اختراعش رو کشیدی :350:

ضمنا من نه کم آوردن نه بحث هد تو هد رو پیش کشیدم گفتم رافا با همین سبک فدرر رو 13 بار برده مگه چیز غیر عادی یا عجیبیه؟؟! خوب بگم با همین سبک فدرر رو نبرده قبول می کنی؟؟ :379::251:

koury
03-15-2010, 01:04 PM
موری از اواخر سال 2008 بازیکن بدردبخوری شد
قبل از اون که همه اون رو دست و پا چلفتی می دونستن
بعد از اون تاریخ رافا فقط یه گرند اسلم برده
اصلا 10 تا برده باشه، مهم اینه که موری 2 بار اخیرا در گرند اسلمها او رو شکست داده

من به طور کلی گفتم برای رافا حریف دردسر سازی خواهد بود، ربطی به اینکه تاحالا توی چمن نبردتش نداره
تو گفتی برای رافا خطری نداره، منم گفتم همین الانش یکی از حریفهای خطرناک رافاست، چطور خطری نداره وقتی اخیرا دوبار توی گرند اسلم بردتش؟

چطور تو چپ و راست پیش بینی می کنی و از الفاظ تهوع آور "قول می دم" و "شک ندارم" و .... استفاده می کنی
من نمی تونم پیش بینی کنم؟

من می گم توی هارد که حال رافا رو گرفته، از این به بعد روی چمن هم می گیره
همون پارسال توی ویمبی حیف که رافا نبود

بهیچوجه موری برای رافا خطرناک نیست، موری اولا اصلا در حد رافا نیست ثانیا 2 تا برد تو گرند اسلم اصلا اهمیتی نداره مهم اینه که بره بالا قهرمانی بیاره تا یه حریف جدی براش حساب بشه نه که رافا رو ببره بره ببازه!!! هر وقت تو تاریخ تنیس اسمش ثبت شد اونوقت قبول می کنیم که حریف خطرناکیه...

koury
03-15-2010, 01:06 PM

بله ، می دونم

انقدر بگو آشغال دفاعی تا زبونت مو درآره!!
اتفاقا هوادارای فدرر هستن که بوئی از تنیس نبردن، میدونی چرا؟ چون همه تا دیدن فدرر داره جام ها رو درو می کنه طرفدارش شدن و قول میدم هیچ کدومتون بخاطر نوع بازیش طرفدارش نشدین و یا موقعی که فدرر هیچی نبوده هیچ کدومتون طرفش نبودین!!! اینکه هنر نیست تا دیدی یکی داره خوب کار می کنه بشی طرفدارش!!!! :350:

در حالی که اغلب هوادارای رافا از موقعی هوادارش شدن که هیچی نبوده و هنوز گرند اسلم هم نبرده بوده :441:

koury
03-15-2010, 01:06 PM
یادت رفته پارسال بعد مونترال کی رفت رنک 2

همون 3-4 هفته رو میگی؟؟ خب دیگه عزیز من اگه خطری بود و یه ثباتی داشت که 4 هفته بیشتر اونجا دووم میاورد!!

koury
03-15-2010, 01:13 PM
من کی گفتم سبک رافا بده؟! حرف تو دهن آدم نزارید لطفا

ایتالیا هم سبک بازیش تدافعیه ولی 4 بار قهرمان جهان شده و طرفدارهای خاص خودشو داره:443:

من فقط میگم چیزی که مشخصه نیاز به بحث اضافه نداره و این کارا فقط وقت تلف کردنه! با این حرفا هم تنیسوری هجومی یا دفاعی نمیشه!!

من به شخصه فقط بازیهاشو تو خاک و چمن قبول دارم و تو هارد اصلا نمیپسندم.

عزیز من شما گفتی قبل از انتخاب بازیکنتون به سبکش دقت کنید که من هم عرض کردم ما بخاطر سبک بازیکن هوادارش نمیشیم و خود بازیکنه که ما هوادارشیم چه دفاعی چه هجومی و چه نامبر وان و چه نامبر 100!!!

بهر حال اینها سلیقه ایه یکی مثل ما برامون سبک اهمیتی نداره یکی از دفاع خوشش نمیاد... دوستان میخوان نظرشون رو بزور بقبولونن که خوب به این واقعیت پی نبردن هنوز که هر کسی سلیقه ی خودش رو داره و نمیشه همه با هم متفق القول طرفدار سبک تهاجمی باشن و همه با هم از دفاع بدشون بیاد :3t1:

ضمنا تحریف سبک بازی رافا به دفاع محض در حالی که واقعیت نداره هم از عجایب کار دوستانه!!! هر چند من هنوزم مشکلی ندارم حتی اگه شماها بگید رافا دفاع محض هم می کنه برام مسئله ای نیست چون کار غیر اخلاقی انجام نداده!

من خودم طرفدار سرسخت ایتالیا هستم ولی بعضی ها از سبک بازی کاتناچیو خوشون نمیاد!! اینم همون سلیقس...

milad28235
03-15-2010, 03:53 PM
اتفاقا هوادارای فدرر هستن که بوئی از تنیس نبردن، میدونی چرا؟ چون همه تا دیدن فدرر داره جام ها رو درو می کنه طرفدارش شدن و قول میدم هیچ کدومتون بخاطر نوع بازیش طرفدارش نشدین و یا موقعی که فدرر هیچی نبوده هیچ کدومتون طرفش نبودین!!! اینکه هنر نیست تا دیدی یکی داره خوب کار می کنه بشی طرفدارش!!!! :350:

در حالی که اغلب هوادارای رافا از موقعی هوادارش شدن که هیچی نبوده و هنوز گرند اسلم هم نبرده بوده :441:

زبونم مو در نمیاره
علاقه دارم به اون ترکیب وصفی :251:

اصلا اینطور نیست
من می دونی کی عاشق راجر و کلا تنیس شدم؟
رولند گاروس 2005
اون موقع به خدا اصلا نمی دونستم راجر چند تا گرند اسلم داره، اصلا هیچ چیز خاصی نمی دونستم
فقط نام راجر و سفین و اگسی و سمپراس به گوشم خورده بود
اصلا هم نه قرعه کشی رو می دونستم چیه، نه کانالهای پخش کننده، حتی مثلا درست نمی دونستم فلان بازی رو که دارم می بینم واسه دور چندمه

ولی می شستم از اول روز که بازیها شروع می شد، تا آخر تماشا می کردم
همون موقع، به بازیهای تک تک تنیسورها دقت می کردم
کاملا مشهود بود واسم که راجر فدرر اصولی تر از همه، استادانه تر، خونسردتر، هجومی تر، بازی می کنه
کلا یه سر و گردن از همه بهتر بود
این بود که منو مجذوب خودش کرد

اون تورنمنت، رافا همه رو تار و مار کرد و قهرمان شد
من اگر می خواستم واسه خاطر قهرمانی طرفدار کسی یا تیمی بشم، همون موقع هوادار رافا می شدم که توی نیمه نهایی راجر رو زد

نه، اون مدل بازی و فلسفه ی بازی راجره که برای من مقدسه
همون طور که فلسفه ی بازی رئال مادرید برام مقدسه
سالها هم جام نیارن، باز هم چون فلسفه شون رو، دیدشون رو به ورزش دوست دارم هوادارشون هستم

هوادارهای رافا چی؟

هیچی
از جام بردنهای راجر خسته شدن
دیدن یه نفر هست تونسته مقابل راجر قد علم کنه
هوادارش شدن
براشون فرقی نداره که اصلا مدل بازیش چه جوریه، فلان و بهمان:3t1:

بعدش دیدن، خوب
ما که باید از رافا خوشمون بیاد
حالا بیایم برای علاقه مون دلیل بتراشیم
یکی می گه فورهندای نابش رو دوس دارم، یکی می گه منشش، .... :254::254::254:

milad28235
03-15-2010, 04:10 PM
حتی اگه رافا 95 درصد دفاع باشه و 5 درصد حمله باز هم میشه گفت مخلوطی از دو سبک!! دفاع یه اپسیلون تهاجمی نشنیده بودیم که تو زحمت اختراعش رو کشیدی :350:

ضمنا من نه کم آوردن نه بحث هد تو هد رو پیش کشیدم گفتم رافا با همین سبک فدرر رو 13 بار برده مگه چیز غیر عادی یا عجیبیه؟؟! خوب بگم با همین سبک فدرر رو نبرده قبول می کنی؟؟ :379::251:

نه دیگه، دیگه وقتی یه چیزی در حد 95 و 5 باشه، نمی شه بهش گفت مخلوط
چرا، تو هر وقت کم میاری ، یا می گی مصدومیت، یا می گی هد تو هد
بحث ما سر سبک بازی بود، تو هی بر می گردی می گی 13 بار برده و فلان و بهمان
آخه چقدر حرف تکراری؟
یه کم خلاقیت داشته باش :397:

nole
03-15-2010, 04:14 PM
ای بابا
نه عزیزم اشتباه میکنی

من نمیفهمم شما چرا متوجه منظور من نمیشی؟! سبک بازیشو گفتم!

milad28235
03-15-2010, 04:16 PM
بعد به ما میگه از تنیس بوئی نبردید :254::254:
باز جای شکرش باقیه نگفتی فورهند موری و سودرلینگ و ... :251:
آقا جون مگه نمیگی فورهند اسپین دار بکش زیرشه و کاری نداره؟؟ خوب بیا جون من دو تا فورهند اسپین دار بزن ببینیم چقدر راحته؟! بعد دو تا هم فلت بزن ببینیم کدوم راحت تره!؟؟ بقول خودت ادعا کردن خیلی راحته :379: بیا اثبات کن که فورهند رافا چیزی نیست و راحته... :3t1:

معلومه که فورهند اونایی که مثال زدم، فوق العاده س
مگه کسی شکی داره توش؟
خواستی تنیسور درپیت شمارو مثال بزنم؟ :3t1:
همین افرادی که مثال زدم، در نظر سنجی سایت ATP بعنوان مهلک ترین فورهند در بخش مردان، وجود داشتن.
نمی دونی بدون

من معلومه نمی تونم
اصلا قرار نیست با من مقایسه کنی

معلومه که فورهند بکش زیرش کاری نداره
همچین می گی انگار فقط رافا بلده اون مدلی بزنه :3t1:
جمع کن بینیم بابا
آندریف هم می زنه دیگه
راجر مگه نبود توی اون بازی خیریه توی استرالیا همین مدلی می زد؟
همه بلدن بزنن

منتها هر کسی حاضر نیست گند بزنه به شکل بازی و ....
اون کاری که رافا می کنه، شبیه فورهند زدن نیست
مشابه فرو کردن بیل توی زمین می مونه (ایول فرید :254:)

milad28235
03-15-2010, 04:20 PM
بهیچوجه موری برای رافا خطرناک نیست، موری اولا اصلا در حد رافا نیست ثانیا 2 تا برد تو گرند اسلم اصلا اهمیتی نداره مهم اینه که بره بالا قهرمانی بیاره تا یه حریف جدی براش حساب بشه نه که رافا رو ببره بره ببازه!!! هر وقت تو تاریخ تنیس اسمش ثبت شد اونوقت قبول می کنیم که حریف خطرناکیه...

بله، در حد رافا نیست
فقط نمی دونم چرا در دو گرند اسلم اخیر بردتش :254:

اصلا مهم نیست که اسمش توی تاریخ تنیس ثبت شه
موری این رو نشون داده که قدرت بردن رافا رو در گرند سالم داره
حالا چه اهمیتی داره که بره بالا حذف بشه یا نشه؟

چرا موضوعات بی ربط رو مطرح می کنی؟
من دارم می گم برای رافا خطرناکه
نشونش هم دو بازی که بردتش

چه چیزایی می شنوه آدم
واسه اینکه حریف خطرناکی قلمداد بشه، باید اسمش در تاریخ تنیس ثبت شده باشه
کمتر مزخرف بگو :3t1:

milad28235
03-15-2010, 04:22 PM
همون 3-4 هفته رو میگی؟؟ خب دیگه عزیز من اگه خطری بود و یه ثباتی داشت که 4 هفته بیشتر اونجا دووم میاورد!!

اصلا به ثبات ربطی نداره
همین که تونسته در دو بار اخیری که توی گرند اسلم به هم خوردن، ببرتش خطرناکه
مطمئنا خود رافا هم می دونه که موری حریف خطرناکیه واسش
نمی دونم شما چطور می خوای با قسم حضرت عباش این حقیقت رو انکار کنی

خوب ایرادی نداره که
چه عیبی داره موری حریف خطرناکی باشه برای رافا؟ :251:

milad28235
03-15-2010, 05:03 PM

تو که راس می گی :251:
اونجای آدم خالی بند

رافا کی اسمش افتاد سر زبونا؟
وقتی سال 2005 راجر رو زد و قهرمان رولند گاروس شد
قبلش هم البته مسترز برده بود، ولی اونقدرا بازتاب نداشت
مسترز اصلا به اندازه گرند اسلم سر و صدا نداره که

نه آخه تو به من بگو
وقتی رافا هیچی نبوده، هواداراش مجذوب چیش می شدن؟
منشش؟
برو بازوش؟
فورهنداش نابش؟:254:

تازه قبل رولند گاروس 2005 که مسترزها مثل الان نبود که الجزیره همه رو پخش کنه
خیلی به سختی یه بازی پخش مستقیم گیر میومد
هوادارا، از کجا باید رافا رو می دیدن تا عاشقش بشن؟

اغلب هواداراش قبل بردن گرند اسلم هواداراش شدن؟
اون موقع همین هوادارای سینه چاکش، اسمش رو هم نشنیده بودن :251: (البته شما رو نمی گمی، شما که استادی :3t1:)

Fakhruddin
03-15-2010, 05:52 PM

بخاطر فورهندهاش؟

فورهند ناب می خوای؟

از من خالی بندی دیدی.یه حرفهایی میزنی آدم شاخ در میاره:160::160:
بعدشم بهترین فورهند دنیا رو نادال داره.اینو من نمیگم کارشناساش میگن.:443:

Mohammad
03-15-2010, 06:21 PM
مگه کسی شکی داره توش؟
همین افرادی که مثال زدم، در نظر سنجی سایت ATP بعنوان مهلک ترین فورهند در بخش مردان، وجود داشتن.
نمی دونی بدون

من معلومه نمی تونم

جمع کن بینیم بابا
آندریف هم می زنه دیگه
همه بلدن بزنن

تو که باز داری توهین میکنی؟ به احترام هوادارای متین راجر مقابله به مثل نمیکنم، از هواداری راجر میخوام این پستها یادشون باشه تا وقتی کسی از ناحیه رافا از کوره در رفت نیاید پیرهن عثمون کنید، چرا گفت پولکی.
کور بودی تو همون سایت ATP ندیدی رافا هم یکی از گزینه ها بود تو اون نظرسنجی؟
راجر هم حتما نمیفهمه که از فورهند رافا تعریف کرده.

از بقیه دوستان رافایی میخوام با این آقا بحث نکنید، ایشون هنوز نمیدونن برای ایجاد تاپ اسپین زیر توپ نمیزنن، اون اسلایسه که زیر توپ میزنن و اگه کسی قراره زیرتوپ زن شناخته بشه، فدرر هست که 90 بکهنداشو اسلایس میکنه، صد رحمت به هانسکو رو سرویس کیک راجر هم، بکهندها رو درایو میکرد، نه اینکه همه رو اسلایس کنه :3t1:

nima_masiha
03-15-2010, 06:41 PM
از من خالی بندی دیدی.یه حرفهایی میزنی آدم شاخ در میاره:160::160:

کدوم کارشناسا؟!!:251::251:

فرهندی که وینر زدن باهاش سخت باشه کجاش بهترینه؟!!!

فرهند رافا ممکنه سخت باشه ولی به هیچ عنوان بهترین نیست:3t1:

Mohammad
03-15-2010, 07:12 PM
نه عزیز من نخوندی، اگه خونده بودی نمیگفتی ما میخوام سبک هجومی رو غالب کنیم به تنیس بازمون.
هیچکی اینجا نگفت رافا هجومیه، منتهی بعضیا مدعیند رافا یک اپسیلون هجوم نداره که باید جوابشم میشنید.
پس برو دوباره بخون.

msh13792
03-15-2010, 07:15 PM
تو که باز داری توهین میکنی؟ به احترام هوادارای متین راجر مقابله به مثل نمیکنم، از هواداری راجر میخوام این پستها یادشون باشه تا وقتی کسی از ناحیه رافا از کوره در رفت نیاید پیرهن عثمون کنید، چرا گفت پولکی.
:3t1:

محمد با اين قسمت حرفت اصلا و ابدا موافق نيستم و بهتر ديدم كه پاسخش رو بدم
توهين ميلاد به نوع رفتارش بر ميگرده شما اگه اعتراضي داري به خودش بكن اين دليل نميشه كه كسي بخواد براي تلافي به راجر توهين كنه
كسي از دوستان از ناحيه رافا اگه از كوره در رفت ميتونه هرچي دوست داره به ميلاد بگه:443::434: اما به راجر نه اين اصلا راه جالبي نيست
منم اصلا دوست ندارنم به رافا يا هر تنيسوري توهين بشه و تنها كاري كه ميتونم اينكه امتياز منفي بدم و تشكر نكنم

Mohammad
03-15-2010, 07:27 PM
محمد با اين قسمت حرفت اصلا و ابدا موافق نيستم و بهتر ديدم كه پاسخش رو بدم
توهين ميلاد به نوع رفتارش بر ميگرده شما اگه اعتراضي داري به خودش بكن اين دليل نميشه كه كسي بخواد براي تلافي به راجر توهين كنه
كسي از دوستان از ناحيه رافا اگه از كوره در رفت ميتونه هرچي دوست داره به ميلاد بگه:443::434: اما به راجر نه اين اصلا راه جالبي نيست
منم اصلا دوست ندارنم به رافا يا هر تنيسوري توهين بشه و تنها كاري كه ميتونم اينكه امتياز منفي بدم و تشكر نكنم
بله، منم الان میتونستم بگم درپیت تنیس باز خودته، ولی به خاطر شماها نگفتم. ولی انتظار نداشته باشید یه طرفدار رافا که از راه میرسه، این حرفها رو میشنوه عکس العملی به خرج نداره،
راستی همین تاپیک یه نمونش که به رافا توهین شده و همتون هم تشکر کردید.
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2610&page=3

msh13792
03-15-2010, 07:34 PM
بله، منم الان میتونستم بگم درپیت تنیس باز خودته، ولی به خاطر شماها نگفتم. ولی انتظار نداشته باشید یه طرفدار رافا که از راه میرسه، این حرفها رو میشنوه عکس العملی به خرج نداره،

محمد ميگردي سوتي پيدا كني
اون رو بخاطر طنز صحبت هاي دوستان زدم به اون دوستمون كه اونطوري گفته بود و بعدشم پست تو رو هم كه تذكر دادي رو هم تشكر كردم
بيشتر بحث طنز بود تا جدي
اما خوب من خيلي سعي كردم كه به اشتباه پست ها رو تشكر نزنم
در ضمن محمد تو كه آخرش گفتي جملت رو كه اون قسمت قرمز رو نگاه كن :443:

milad28235
03-15-2010, 08:10 PM
کور بودی تو همون سایت ATP ندیدی رافا هم یکی از گزینه ها بود تو اون نظرسنجی؟
راجر هم حتما نمیفهمه که از فورهند رافا تعریف کرده.

از بقیه دوستان رافایی میخوام با این آقا بحث نکنید، ایشون هنوز نمیدونن برای ایجاد تاپ اسپین زیر توپ نمیزنن، اون اسلایسه که زیر توپ میزنن و اگه کسی قراره زیرتوپ زن شناخته بشه، فدرر هست که 90 بکهنداشو اسلایس میکنه، صد رحمت به هانسکو رو سرویس کیک راجر هم، بکهندها رو درایو میکرد، نه اینکه همه رو اسلایس کنه :3t1:

پستم اصلا توهین نبود
حقیقت محض بود

نه نبود ممد
رافا یادم نمیاد جزو اون نظرسنجی بوده باشه :379:
اگرم بود، اصلا رای نیاورد

اسلایس کردن باعث بلند شدن توپ به ارتفاعه 5 متر نمی شه
توپ رو روی زمین نگه می داره
منظور من از بکش زیرش، اون والیبال با راکتی هست که رافا ارائه می ده :251:

منظورم از بکش زیرش ، اینه که ارتفاع ضرباتش از تور به طرز فجیعی زیاده و گند می زنه به شکل بازی

در ضمن قرار نیست راجر همون کاری رو بکنه که هانسکو می کنه که
درایو کردن بکند روی سرویس، خیلی ریسکیه
الکی نیست که امثال هانسکو و گولبیس چیزی نمی شن که

milad28235
03-15-2010, 08:10 PM

هر کارشناسی گفته، سه سه تا، نه تا غلط کرده که گفته

milad28235
03-15-2010, 08:13 PM
نه عزیز من نخوندی، اگه خونده بودی نمیگفتی ما میخوام سبک هجومی رو غالب کنیم به تنیس بازمون.
هیچکی اینجا نگفت رافا هجومیه، منتهی بعضیا مدعیند رافا یک اپسیلون هجوم نداره که باید جوابشم میشنید.
پس برو دوباره بخون.

اتفاقا من گفتم رافا یک اپسیلون هجوم داره
چرا حرفم رو برعکس می کنی؟

چرا، اتفاقا شماها می خواین رافا رو هجومی قالب کنید
همه ی بحثاتون هم سر همینه :3t1:

milad28235
03-15-2010, 08:15 PM

آقا خوب بگو
افکار عمومی قضاوت می کنن که درپیت راجره یا رافا
در ضمن درپیت که رکیک نیست اصلا
ایرادی نداره

Mohammad
03-15-2010, 08:19 PM
اتفاقا من گفتم رافا یک اپسیلون هجوم داره
چرا حرفم رو برعکس می کنی؟

چرا، اتفاقا شماها می خواین رافا رو هجومی قالب کنید
همه ی بحثاتون هم سر همینه :3t1:

استاد مغلطه!! اپسیلون اینقدر کمه که، داشتن و نداشتن یکیه. چرا فکر میکنی مخاطبت درک و شعورش به اندازه خودت ناچیزه؟ داری بچه گول میزنی؟
بابا جون هر کی دوست داری مثل آدم بحث کنید، وقتی میگی درپیت توهینه، اینقدر هم کلاه شرعی درست نکن.

Reza23
03-15-2010, 08:23 PM
آقا خوب بگو
افکار عمومی قضاوت می کنن که درپیت راجره یا رافا
در ضمن درپیت که رکیک نیست اصلا
ایرادی نداره

پس ما هم به فدرر بگیم درپیت یا کرای بیبی مشکلی نیست؟!
آخ جون!!
چه طرفدار خوبی! :434:

:441::441:

milad28235
03-15-2010, 08:25 PM
پس ما هم به فدرر بگیم درپیت یا کرای بیبی مشکلی نیست؟!
آخ جون!!
چه طرفدار خوبی! :434:

:441::441:

نه من یکی که اصلا مشکلی ندارم
فحش رکیک فقط ندین
فحش های "ک" دار منظورمه :160:

milad28235
03-15-2010, 08:29 PM
استاد مغلطه!! اپسیلون اینقدر کمه که، داشتن و نداشتن یکیه. چرا فکر میکنی مخاطبت درک و شعورش به اندازه خودت ناچیزه؟ داری بچه گول میزنی؟
بابا جون هر کی دوست داری مثل آدم بحث کنید، وقتی میگی درپیت توهینه، اینقدر هم کلاه شرعی درست نکن.

خوب برای رافا هم میزان هجومش همینه دیگه
تقریبا بود و نبود اون مقدار هجوم توفیری نداره :251:
کلی تبصره داره واسه اینکه زحمت بکشه یه ضربه ریسکی بزنه (تبصره هاش رو قبلا گفتم)

من درک و شعور تو کوروش رو ناچیز می دونم :251:
ولی بقیه رو نه، همچین جسارتی نمی کنم

درپیت هم اصلا توهین آمیز و رکیک نیست
درپیت یعنی به درد نخور

Fakhruddin
03-15-2010, 08:29 PM
هر کارشناسی گفته، سه سه تا، نه تا غلط کرده که گفته
حقیقت تلخه :434::434:

(http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=569&stc=1&d=1268674079)

Reza23
03-15-2010, 08:30 PM
فحش رکیک فقط ندین

ما به همین درپیت و کرای بیبی راضی هستیم!! :434::160::160::434:

milad28235
03-15-2010, 08:31 PM
حقیقت تلخه :434::434:
Nada (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=569&stc=1&d=1268674079) Nadal-03. (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=570&stc=1&d=1268674079)Nad (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=571&stc=1&d=1268674079)Nadal-05 (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=572&stc=1&d=1268674079)Nadal-06.jpg (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=573&stc=1&d=1268674079).jpg (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=572&stc=1&d=1268674079)al-04.jpg (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=571&stc=1&d=1268674079)jpg (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=570&stc=1&d=1268674079)l-02.jpg (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=569&stc=1&d=1268674079)

نه خداوکیلی کی گفته؟
اسمش رو بگو من دیگه هرگز تفسیرهاش رو گوش ندم و نخونم
چون واقعا با این اظهارنظر ناامیدم کرده

اسم اون کارشناس ممد یا کوروش که نیست
هست؟ :251:

Mohammad
03-15-2010, 08:40 PM
فحش رکیک فقط ندین

لعنت به آدم دروغگو!!!
رفتی به پاور میگی چرا به راجر گفتی پولکی!!!!! بعد میگه بگید!!!
بس کن که دیگه حنات حتی پیش هم صنفیهات هم رنگی نداره، هر چی بیشتر اینکارو ادامه بدی، آبروی نداشتتو بیشتر میبری.

milad28235
03-15-2010, 08:45 PM
پولکی توهینه
اونم در رابطه با کسی که پا می شه می ره در و دهاتهای اتیوپی واسه کمک به فقرا
ولی درپیت حرف خاصی نیست
معمولیه
بی آبرو هم خودتی و اون تنیسورت که جلوی دوربین، لخت و عور لب می گیره از دختر مردم :251:

koury
03-15-2010, 09:24 PM
نه دیگه، دیگه وقتی یه چیزی در حد 95 و 5 باشه، نمی شه بهش گفت مخلوط
چرا، تو هر وقت کم میاری ، یا می گی مصدومیت، یا می گی هد تو هد
بحث ما سر سبک بازی بود، تو هی بر می گردی می گی 13 بار برده و فلان و بهمان
آخه چقدر حرف تکراری؟
یه کم خلاقیت داشته باش :397:

عزیز من رافا با همین سبک مخلوط خودش فدرر رو زمین گیر کرده!! با همین سبکش 6 تا گرند اسلم و بالای 30 تا تایتل برده توقع داری بیاد ریسکی تغییرش بده؟؟

بحث سر سبک هم باشه هیچ دلیلی نداره سبک بازی رافا رو وارونه جلوه بدید، رافا الان خیلی Mature تر از قبل شده و میدونه کی حمله کنه و کی Approach Shot بزنه و والی و دراپ شات و ...!! دلیلی نداره با توجه به موفقیتش چیزی رو تغییر بده :3t1:

koury
03-15-2010, 09:25 PM
مگه کسی شکی داره توش؟
نمی دونی بدون

من معلومه نمی تونم

جمع کن بینیم بابا
آندریف هم می زنه دیگه
همه بلدن بزنن

اگه کاری نداره یه بار خواهشا امتحانش کن تا بفهمی فورهند اسپین دار چی هست!!؟ وقتی 99 درصد توپ هات Frame شد و رفت زمین های همسایه و چند متر پشت بیسلاین می فهمی کاری داره یا نداره؟!

همون فرید که اون حرف رو ازش مثال میاری هم ازش بپرسی میتونه بهت بگه چقدر فورهند های رافا سخته و چقدر زدنش با اون قدرت و سرعت محاله... اگه خیلی راحت بود که آندریف تا الان باید 10 برابر رافا افتخار کسب میکرد که :350::350:

koury
03-15-2010, 09:26 PM
بله، در حد رافا نیست
فقط نمی دونم چرا در دو گرند اسلم اخیر بردتش :254:

اصلا مهم نیست که اسمش توی تاریخ تنیس ثبت شه
موری این رو نشون داده که قدرت بردن رافا رو در گرند سالم داره
حالا چه اهمیتی داره که بره بالا حذف بشه یا نشه؟

چرا موضوعات بی ربط رو مطرح می کنی؟
من دارم می گم برای رافا خطرناکه
نشونش هم دو بازی که بردتش

چه چیزایی می شنوه آدم
واسه اینکه حریف خطرناکی قلمداد بشه، باید اسمش در تاریخ تنیس ثبت شده باشه
کمتر مزخرف بگو :3t1:

نه در حد رافائه و نه حتی خطری برای رافا... دو تا بازی در شرایط کاملا نا مساوی برگزار شد و شرایط هر دو کاملا فرق داشت ( من اون دو باخت رو توجیه نمی کنم و اصلا مهم هم نیست حتی اگه تو اوجشم اون دو بازی رو باخته باشه!!) بزار تو گرند اسلم های بعدی وقتی رافا روی فرم بود ببین اگه موری تونست کاری بکنه بعد پشتش قائم شو و برای ما شاخش کن :3t1:

koury
03-15-2010, 09:26 PM
اصلا به ثبات ربطی نداره
همین که تونسته در دو بار اخیری که توی گرند اسلم به هم خوردن، ببرتش خطرناکه
مطمئنا خود رافا هم می دونه که موری حریف خطرناکیه واسش
نمی دونم شما چطور می خوای با قسم حضرت عباش این حقیقت رو انکار کنی

خوب ایرادی نداره که
چه عیبی داره موری حریف خطرناکی باشه برای رافا؟ :251:

نیست ولی باشه هم فرقی نداره!! نه از لحاظ بازی و نه از لحاظ افتخار به رافا نمیرسه حالا از دید تو برای رافا خطرناک هم باشه چه اشکالی داره؟؟! تو اصلا فکر کن تنها خطر رافا همین موریه :350:

koury
03-15-2010, 09:29 PM
تو که راس می گی :251:
اونجای آدم خالی بند

رافا کی اسمش افتاد سر زبونا؟
وقتی سال 2005 راجر رو زد و قهرمان رولند گاروس شد
قبلش هم البته مسترز برده بود، ولی اونقدرا بازتاب نداشت
مسترز اصلا به اندازه گرند اسلم سر و صدا نداره که

نه آخه تو به من بگو
وقتی رافا هیچی نبوده، هواداراش مجذوب چیش می شدن؟
منشش؟
برو بازوش؟
فورهنداش نابش؟:254:

تازه قبل رولند گاروس 2005 که مسترزها مثل الان نبود که الجزیره همه رو پخش کنه
خیلی به سختی یه بازی پخش مستقیم گیر میومد
هوادارا، از کجا باید رافا رو می دیدن تا عاشقش بشن؟

اغلب هواداراش قبل بردن گرند اسلم هواداراش شدن؟
اون موقع همین هوادارای سینه چاکش، اسمش رو هم نشنیده بودن :251: (البته شما رو نمی گمی، شما که استادی :3t1:)

نه داداش شما استادی ما داریم درس پس میدیم...
من خودم اولین بار تو سال 2003 رافا رو توی مسابقات چلنجر تو اسپانیا بود دیدم شبکه ی TVE داشت نشونش میداد و من هم دیدم ولی اولش فکر می کردم خیلی مغروره تا سال بعد مسابقات استرالین اوپن وقتی با هیوئیت بازی داشت یورواسپورت بازی رو پخش کرد و من هم شیفته ی رفتارش شدم و تازه فهمیدم میمیک صورتش برای تمرکزه و اصلا هم مغرور نیست!!!

ولی اینکه میگی تو رولند گروس رافا سر زبون ها افتاد عین غلو کردنه، رافا رو بیشتر کارلوس مویا معروفش کرد اونم وقتی 16 سالش بود و تو ATP بازی میکرد!!! همون سال 2004 بازی های استرالیا هیوئیت و مویا اولین کسانی بودن که گفتن رافا در آینده نامبر وان میشه و اعجوبه میشه و همینطور هم شد و تو رولند گروس 2005 سخت ترین کار ممکن رو کرد و فدرر رو در اولین تجربه ی رولند گروسش شکست داد...

ضمنا اون موقع درسته الجزیره مسترز ها رو پخش نمیکرد ولی اگه یادت باشه با پچ TPS و شبکه های FTA میشد راحت مسابقات رو دید از جمله مسابقات مونت کارلو و رم رو که شبکه های ایتالیائی و فرانسوی از نیمه نهائی ببعد پخش میکردن!! من خودم سه ست آخر بازی با کوریا رو دیدم و اون بازی تاریخی هم خیلی تو علاقم به رافا تاثیر داشت:441::443:

milad28235
03-15-2010, 09:52 PM
عزیز من رافا با همین سبک مخلوط خودش فدرر رو زمین گیر کرده!! با همین سبکش 6 تا گرند اسلم و بالای 30 تا تایتل برده توقع داری بیاد ریسکی تغییرش بده؟؟

بحث سر سبک هم باشه هیچ دلیلی نداره سبک بازی رافا رو وارونه جلوه بدید، رافا الان خیلی Mature تر از قبل شده و میدونه کی حمله کنه و کی Approach Shot بزنه و والی و دراپ شات و ...!! دلیلی نداره با توجه به موفقیتش چیزی رو تغییر بده :3t1:

نه، من توقع ندارم بیاد تغییر بده
رافا همینه که هست
منم دارم می گم آشغال دفاعیه، نمی گم که تغیرش بده که
دارم بازیش رو توصیف می کنم

سبک بازی رافا رو شماها دارین وارونه جلوه می دین
ما که می دونیم سبکش چه جوریه

بله، می دونه کی حمله کنه
منم که گفتم حمله کردنش کلی تبصره داره
چقدر دیگه توضیح بدم؟ :251:

milad28235
03-15-2010, 09:55 PM
اگه کاری نداره یه بار خواهشا امتحانش کن تا بفهمی فورهند اسپین دار چی هست!!؟ وقتی 99 درصد توپ هات Frame شد و رفت زمین های همسایه و چند متر پشت بیسلاین می فهمی کاری داره یا نداره؟!

همون فرید که اون حرف رو ازش مثال میاری هم ازش بپرسی میتونه بهت بگه چقدر فورهند های رافا سخته و چقدر زدنش با اون قدرت و سرعت محاله... اگه خیلی راحت بود که آندریف تا الان باید 10 برابر رافا افتخار کسب میکرد که :350::350:

چرا نمی فهمی؟
می گم برای من معلومه که مشکله
ولی برای تنیسورهای حرفه ای اصلا کاری نداره
آندریف هم می زنه
فقط که رافا نیست

خوب فرید هم واسه همین می گه فورهند زدنش شبیه بیل زدن می مونه دیگه
انگار داره جون می کنه :254:
نه، خوب آندریف خیلی ضعفها نسبت به رافا داره
مثل او سریع نیست، دفاعش قوی نیست، از لحاظ ذهنی قوی نیست، ....
بخاطر این نمی تونه به اندازه ی رافا افتخار کسب کنه

اصلا زدن فورهند شبیه رافا محال نیست
آندریف هم به همون صورت می زنه
منتها هر کسی حاضر نیست گند بزنه به شکل و سیاق بازی
بقیه تنیسورا برای این ورزش و هوادارا احترام قائلن

milad28235
03-15-2010, 09:59 PM
نه در حد رافائه و نه حتی خطری برای رافا... دو تا بازی در شرایط کاملا نا مساوی برگزار شد و شرایط هر دو کاملا فرق داشت ( من اون دو باخت رو توجیه نمی کنم و اصلا مهم هم نیست حتی اگه تو اوجشم اون دو بازی رو باخته باشه!!) بزار تو گرند اسلم های بعدی وقتی رافا روی فرم بود ببین اگه موری تونست کاری بکنه بعد پشتش قائم شو و برای ما شاخش کن :3t1:

نیست ولی باشه هم فرقی نداره!! نه از لحاظ بازی و نه از لحاظ افتخار به رافا نمیرسه حالا از دید تو برای رافا خطرناک هم باشه چه اشکالی داره؟؟! تو اصلا فکر کن تنها خطر رافا همین موریه :350:

راس می گی در حد رافا نیست، پس چرا رافا زرت و زرت بهش می بازه؟
عجیبه واقعا :350:

همین که می گی این دو بازی در شرایط کاملا نامساوی برگزار شد داری بازم توجیهات حال بهم زنت رو شروع می کنی :3t1:

مطمئنم گرند اسلم بعدی هم باز بیاد رافا رو بزنه، یه چیز دیگه می گی
دهن گشاد و پر مدعای تو هرگز بسته نمی شه :3t1:

نه، تنها خطر رافا ،موری نیست
یکی از حریفهای خطرناک رافا، موری هست
واقعا برام عجیبه که چرا پذیرش این مساله که رافا یه حریف خطرناک برای رافا هست، برات انقدر ثقیله:379:
مطمئنم حتی ممد هم با حرف من موافقه در این مورد خاص

milad28235
03-15-2010, 10:03 PM
نه داداش شما استادی ما داریم درس پس میدیم...
من خودم اولین بار تو سال 2003 رافا رو توی مسابقات چلنجر تو اسپانیا بود دیدم شبکه ی TVE داشت نشونش میداد و من هم دیدم ولی اولش فکر می کردم خیلی مغروره تا سال بعد مسابقات استرالین اوپن وقتی با هیوئیت بازی داشت یورواسپورت بازی رو پخش کرد و من هم شیفته ی رفتارش شدم و تازه فهمیدم میمیک صورتش برای تمرکزه و اصلا هم مغرور نیست!!!

ولی اینکه میگی تو رولند گروس رافا سر زبون ها افتاد عین غلو کردنه، رافا رو بیشتر کارلوس مویا معروفش کرد اونم وقتی 16 سالش بود و تو ATP بازی میکرد!!! همون سال 2004 بازی های استرالیا هیوئیت و مویا اولین کسانی بودن که گفتن رافا در آینده نامبر وان میشه و اعجوبه میشه و همینطور هم شد و تو رولند گروس 2005 سخت ترین کار ممکن رو کرد و فدرر رو در اولین تجربه ی رولند گروسش شکست داد...

ضمنا اون موقع درسته الجزیره مسترز ها رو پخش نمیکرد ولی اگه یادت باشه با پچ TPS و شبکه های FTA میشد راحت مسابقات رو دید از جمله مسابقات مونت کارلو و رم رو که شبکه های ایتالیائی و فرانسوی از نیمه نهائی ببعد پخش میکردن!! من خودم سه ست آخر بازی با کوریا رو دیدم و اون بازی تاریخی هم خیلی تو علاقم به رافا تاثیر داشت:441::443:

بله عزیزم
من که گفتم شما استادی :3t1:
بخاطر این گفتم استادی که نیای همین اطلاعات رو واسم بلغور کنی :3t1:

باقی هوادارای نادال از کی به رافا علاقه مند شدن؟
اونا هم از چلنجرها بازی رافا رو تعقیب می کردن
وقتی هیچی نبود؟
نه خداوکیلی راست و حسینی بیاین بگین
شما گفتی اغلب هوادارای رافا، از وقتی رافا هیچی گرند اسلم نداشت هواداراش بودن
خوب، شما جزو اقلیت
بقیه بیان ببینم از کی هوادار این تنیسور خیلی قدر قدرت :3t1: شدن

صد در صد رافائل نادال پس از بردن راجر اسمش بر سر زبونها افتاد
تا قبل از اون خیلی ها اسمش رو هم نشنیده بودند
شمایی که داری غلو می کنی، نه من

اغلب هوادارهای رافا، پس از بردهای پیاپیش مقابل راجر، او رو شناختند

milad28235
03-15-2010, 10:08 PM

ببخشید
اونوقت کدوم شبکه FTA مسابقات رو نشون می داد؟ :379:
والا اگر من مثل کرم دنبال کانالهای پخش کننده روی ماهواره می گردم که یادم نمیاد اون کانالها همچین کاری کرده باشن
مخصوصا کانال ایتالیایی
می شه نام کانال رو بگین تا اطلاعات من اضافه شه؟

کانال ایتالیایی که عمرا
پخش مسترزها الان سالهاست دست اسکای هستش

در رابطه با TPS ، اون اوایل که اون پکیج به هاتبرد اومده بود، فقط یه سری کانالهای محدود پخش مستقیم تنیس می کردن
اونهم کانالهای France 2,3,4 حین رولند گاروس
کانالهای Sport+ France و Canal+ Sport سالها بعد روی هاتبرد اومدن

البته ممکنه شما اون بازیهارو بصورت غیر مستقیم دیده باشی
ولی مستقیم من شک ندارم هیچ کانالی مسترزها رو پخش زنده نمی کرد
پکیج پلست بود فقط که اونم اکثر مواقع بسته بود

راجرفدرر
03-15-2010, 10:34 PM
من نمیفهمم شما چرا متوجه منظور من نمیشی؟! سبک بازیشو گفتم!
منم نمیفهمم چرا شما با اعتماد به نفس حرف نمیزنی؟؟؟:379:
تو یه پست میگی موری پیرمده بعد پست بدی عوض میکنی میگی نه مثه پیرمرداس.
دوباره پست بعدی میگی نه مثه پیرمردا نیست سبک بازیش مثه پیرمرداس....
میترسم همینطورادامه بدی آخرش بگی:کی موری رو با پیرمردا مقایسه کرده:160:
آقا جون محکم حرف بزن

BABAK
03-16-2010, 10:33 AM
بابا شما دیگه کی هستین کل دنیا میدونه نادال 90 درصد بازیش در حال دفاع کردنه حالا میخواین به همه قالب کنید که حمله میکنه؟ حالا این که دفاع کنه بد نیست که, سبک بازیش دفاعیه اینو که نمیتونید انکار کنید بهترین دفاع دنیا رو داره هر کسی رو بهر کاری ساختن رافا نمیتونه حمله کنه چون زود ارور میده مگه حمله کردن مثل راجر شوخیه؟ اتفاقا قبلنا بیشتر حمله میکرد اما الان که جز دفاع کاری نمیکنه... البته چرا وقتی 4تا هویج مثل انچیچ میخوره بهش اره حمله هم میکنه:434:

Mohammad
03-16-2010, 01:50 PM
بابا شما دیگه کی هستین کل دنیا میدونه نادال 90 درصد بازیش در حال دفاع کردنه حالا میخواین به همه قالب کنید که حمله میکنه؟ حالا این که دفاع کنه بد نیست که, سبک بازیش دفاعیه اینو که نمیتونید انکار کنید بهترین دفاع دنیا رو داره هر کسی رو بهر کاری ساختن رافا نمیتونه حمله کنه چون زود ارور میده مگه حمله کردن مثل راجر شوخیه؟ اتفاقا قبلنا بیشتر حمله میکرد اما الان که جز دفاع کاری نمیکنه... البته چرا وقتی 4تا هویج مثل انچیچ میخوره بهش اره حمله هم میکنه:434:
کل دنیا؟ :251: 90%!!! در ادامه جک های این تاپیک و جکرهاش یکی دیگه هم اضافه میشه!!
اینقدر تنگ نظر هستید وقتی رافا هم یه بازی کاملا تهاجمی بازی میکنه، باز میخواید لوثس کنید و به ضعف حریفاش ربط بدید، میخواد هاس باشه، گونزالز باشه، انچیچ باشه، کارلوویچ باشه و ...
بعد هانسکو حتما آخر تنیس بازه!!! :251:

milad28235
03-16-2010, 02:01 PM
جک که پستهای تو و کوروشه در این تاپیک
البته پست فخر الدین هم خیلی با مزه بود، فورهندهای ناب :251:

من که هر وقت تهاجمی بازی می کنه میام می گم
مثلا اخیرا بازی با سونگا و بازی با موری
حقیقت رو که نمی شه انکار کرد

نه، هانسکو هم مقابل راجر فقط یه ست خوب بازی کرد که اونم برد راجر رو در اون ست
باقی دو ست چندان تعریفی نبود

Mohammad
03-16-2010, 03:14 PM
جک که پستهای تو و کوروشه در این تاپیک
البته پست فخر الدین هم خیلی با مزه بود، فورهندهای ناب :251:

من که هر وقت تهاجمی بازی می کنه میام می گم
مثلا اخیرا بازی با سونگا و بازی با موری
حقیقت رو که نمی شه انکار کرد

نه، هانسکو هم مقابل راجر فقط یه ست خوب بازی کرد که اونم برد راجر رو در اون ست
باقی دو ست چندان تعریفی نبود

مضحک پستهای توئه که هنوز راکت دستت نگرفتی، میای درباه مسائل تخصصی تنیس اظهار نظر میکنی و پستهای بقیه رو هم مسخره میکنی، حتی منابعی که خودتم معرفی میکنی قبول نداری، تو همون نظر سنجی ATP رافا اسمش جز 4 5 نفر گزینه ها بود، به نتیجش کاری نداریم یادم نیست اصلا رافا آخر شد، به اعتبار اون نظرسنجی هم کاری ندارم، حداقل برای منابعی که خودت معرفی میکنی ارزش قائل باش. اسم رافا به هر حال تو لیست بود.
دوما برو سرچ کن هزاران سایت پیدا میکنی که این سوال توش مطرح شده، و همیشه اسم نادال هم به عنوان یکی از کسایی که بهترین فورهند رو داره اورده شده، کسایی که خودشون تنیس بازی کردند.
خود فدرر مدعیه فورهندهای رافا بیشترین "Action on the Ball" رو داره، بهت گفتم درکت از تنیس به اندازه درک عرب ها از فوتباله که فقط و فقط دریبل رو میفهمن و علی کریمی رو میشناسن نه چیز دیگه. تو هم فکر میکنی مثلا گولبیس که با نت کلیرنس 2 میلیمتر میزنه و از هر 10 5 تا رو تو تور میزنه آخر استعداده، مثلا فکر میکنی کاری داره با نت کیرنس پائین بازی کنی؟ فکر کردی رافا بلد نیست؟
قبلا از اینکه بیای پس و پیش اسمایلی بزاری، برو مطالعه کن.
این هم فیلمی از راجر که به سیاق رافا فورهند میزنه.

<object width="400" height="300"><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=630883&amp;server=vimeo.com&amp;show_title=1&amp;show_byline=1&amp;show_portrait=0&amp;color=&amp;fullscreen=1" /><embed src="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=630883&amp;server=vimeo.com&amp;show_title=1&amp;show_byline=1&amp;show_portrait=0&amp;color=&amp;fullscreen=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" width="400" height="300"></embed></object><p><a href="http://vimeo.com/630883">The Nadal Forehand</a> from <a href="http://vimeo.com/user350465">RFF</a> on <a href="http://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>

Reza23
03-16-2010, 03:18 PM
کل دنیا؟ :251: 90%!!! در ادامه جک های این تاپیک و جکرهاش یکی دیگه هم اضافه میشه!!
اینقدر تنگ نظر هستید وقتی رافا هم یه بازی کاملا تهاجمی بازی میکنه، باز میخواید لوثس کنید و به ضعف حریفاش ربط بدید، میخواد هاس باشه، گونزالز باشه، انچیچ باشه، کارلوویچ باشه و ...
بعد هانسکو حتما آخر تنیس بازه!!! :251:

شما از فدرری ها چه انتظاری داری؟!
منصفانه حرف بزنن؟!!
اون آقا که مدیر هم هست علنا رافا رو آشغال خطاب می کنه.
دفاعی یا حمله ای بودن رافا چه فرقی می کنه؟!!! :182:

koury
03-16-2010, 04:19 PM
بله عزیزم
من که گفتم شما استادی :3t1:
بخاطر این گفتم استادی که نیای همین اطلاعات رو واسم بلغور کنی :3t1:

باقی هوادارای نادال از کی به رافا علاقه مند شدن؟
اونا هم از چلنجرها بازی رافا رو تعقیب می کردن
وقتی هیچی نبود؟
نه خداوکیلی راست و حسینی بیاین بگین
شما گفتی اغلب هوادارای رافا، از وقتی رافا هیچی گرند اسلم نداشت هواداراش بودن
خوب، شما جزو اقلیت
بقیه بیان ببینم از کی هوادار این تنیسور خیلی قدر قدرت :3t1: شدن

صد در صد رافائل نادال پس از بردن راجر اسمش بر سر زبونها افتاد
تا قبل از اون خیلی ها اسمش رو هم نشنیده بودند
شمایی که داری غلو می کنی، نه من

اغلب هوادارهای رافا، پس از بردهای پیاپیش مقابل راجر، او رو شناختند

بد نیست یه سری به فروم های خارجی بزنی از سال 2003 آرشیو رو مرور کنی همه منتظر شکوفائی رافا بودن!! حتی سال 2004 وقتی با مصدومیت پاش رولند گروس رو از دست داد همه ابراز ناراحتی میکردن که نتونستن بازی رافا روی خاک رو ببینن :350: اون موقع نه رکوردی داشته روی خاک نه همچین معروف بوده ولی با توجه به تعاریف هیوئیت و قبل از اون مویا همه مشتاق دیدن بازیش بودن...

koury
03-16-2010, 04:20 PM
ببخشید
اونوقت کدوم شبکه FTA مسابقات رو نشون می داد؟ :379:
والا اگر من مثل کرم دنبال کانالهای پخش کننده روی ماهواره می گردم که یادم نمیاد اون کانالها همچین کاری کرده باشن
مخصوصا کانال ایتالیایی
می شه نام کانال رو بگین تا اطلاعات من اضافه شه؟

کانال ایتالیایی که عمرا
پخش مسترزها الان سالهاست دست اسکای هستش

در رابطه با TPS ، اون اوایل که اون پکیج به هاتبرد اومده بود، فقط یه سری کانالهای محدود پخش مستقیم تنیس می کردن
اونهم کانالهای France 2,3,4 حین رولند گاروس
کانالهای Sport+ France و Canal+ Sport سالها بعد روی هاتبرد اومدن

البته ممکنه شما اون بازیهارو بصورت غیر مستقیم دیده باشی
ولی مستقیم من شک ندارم هیچ کانالی مسترزها رو پخش زنده نمی کرد
پکیج پلست بود فقط که اونم اکثر مواقع بسته بود

خدا رو شکر من دیدار فینال رو ست آخرش رو ضبط کردم و Diretta هم نوشته که نمیتونی بگی غیر مستقیم بوده :350: و دیدار نیمه نهائی هم خودم دیدم،
شبکه هم اسمش یادم نیست ولی آخرش Set یا Sat داشت و اتفاقا سری آ هم که انحصاری دست اسکای بود و هست رو در روز آخر بطور کامل مسابقه به مسابقه پوشش می داد!!

در مورد مونت کارلو هم دقیقا یادمه از شبکه های France 2,3,4 یه کدومشون پخش میکردن اون هم نیمه نهائی و فینال رو!!

milad28235
03-16-2010, 06:31 PM
بد نیست یه سری به فروم های خارجی بزنی از سال 2003 آرشیو رو مرور کنی همه منتظر شکوفائی رافا بودن!! حتی سال 2004 وقتی با مصدومیت پاش رولند گروس رو از دست داد همه ابراز ناراحتی میکردن که نتونستن بازی رافا روی خاک رو ببینن :350: اون موقع نه رکوردی داشته روی خاک نه همچین معروف بوده ولی با توجه به تعاریف هیوئیت و قبل از اون مویا همه مشتاق دیدن بازیش بودن...

باز هم اونها مثل تو استادن و در اقلیت :3t1:
عزیز من
شما گفتی اغلب هوادارهای رافا
مشت نمونه ی خرواره یا نه؟

هوادارهای رافا در همین سایت
راست و حسینی بیان بگن از چه وقتی هوادار رافا شدن ؟

koury
03-16-2010, 06:36 PM
خب عزیز من تو ایران مگه کلا چند نفر به تنیس علاقه دارن و داشتن که بخوان از قدیم مسابقات رو دنبال کنن؟؟ همین فدرر رو قول میدم خیلی از دوستان از 2005-2006 به اینطرف باهاش آشنا شدن...

منظور من از اغلب هواداران کلی بود نه فقط طرفداران ایرانیش!!

milad28235
03-17-2010, 02:12 PM
در جهان هم اگر می شد نظر سنجی گذاشت به همین صورته
در جهان هم اغلب هوادارهای رافا، او رو پس از بردن راجر شناختن

واقعا مضحکه صحبتت
من شنیده بودم که پیامبران پیشین، بشارت آخرین پیامبر، یعنی محمد مصطفی رو می دادن
باورم نمی شد
حالا نگو در این دوره زمونه هم، هیوئیت و مویا، بشارت ظهور یه نابغه رو دادن از قبل :254:
هوادارهای رافا همه از سال 2003 انگشت به دهان بودن که او ظهور کنه :254:

ممد جان، جک پستهای کوروشه
نه پستهای ما

آخه رافا همین الان چه پخیه که اون موقع بوده باشه؟
جمع کنیم بینیم بابا با تنیسور شاسکولتون :3t1:

koury
03-17-2010, 04:40 PM
من قراره جوابی ندم ولی این پست آخرم رو تو این تاپیک میدم و دیگه ادامه نمیدم!

میدونی مشکلت کجاس؟ اینه که با همین 4 تا سایت سر خودتو گرم می کنی فکر می کنی خیلی موثقه!! عزیز من بزرگترین فروم تنیس مردان دنیا که از سال 2002 داره فعالیت می کنه و بیش از نیم میلیون کاربر فعال داره خوب مشخصه همه سالهاس دارن تنیس دنبال می کنن نه مثل ماها با 2 تا بازی فدرر و نادال عاشق تنیس شده باشن!!

توقع داری اونام مثل تو اسکول باشن و رافا رو آشغال دفاعی بدونن؟ خب مشخصه فرق کسی که چیزی از تنیس سرش نمیشه با کسی که سالهاس داره تنیس بازی می کنه اینه که تو رافا رو هیچ پخی نمیدونی و اونا برای رافا احترام خاصی قائلن حتی هوادارای فدرر...

برو دو تا مصاحبه ی قدیمی بخون ببین هیوئیت و مویا چیا گفتن بعد بیا چرت و پرت بنویس و بشارت و نوید و امید و اینا بده!!! برای اینکه تو احتمالا این مصاحبه ها رو حتی نگاهم نکردی و نمیدونستی همچین چیزائی هست من چند قسمت از مصاحبه های هیوئیت رو برا همون سالا میزارم تا فکر نکنی همه مثل خودت از سال 2005 با تنیس آشنا شدن!!!

Q. You were saying out there that you expect a tough match. Was it even tougher than you thought, the young boy tonight?
LLEYTON HEWITT: Yeah. I seen a little bit of his second-round match. He played a lot better tonight than he did in that second-round match, I tell you. He could have very easily been down two sets to one in that match against Ascione, I think, the French bloke. And it wasn't until the other guy started getting a few cramps that he actually got on top of him. He really went up another couple of levels tonight. Yeah, he's a great player. As I said before, you know, all the good stuff you've heard and seen in the past, you know, he's going to be very good in a couple of years.

Q. There's much talk in Australia that you one day can become the world's No. 1 tennis player. Does a performance like that give you hope that you can achieve that?
RAFAEL NADAL: Becoming the No. 1 is quite a difficult process. I hope that one day I can reach that level. But it depends on a lot of things. You know, I just hope that I will make it at some stage to No. 1. But it's not dependent on just the match tonight, but on a number of things.

Q. Nadal, your next opponent, what do you know about him?
LLEYTON HEWITT: Very talented young player. Yeah, what I've heard, what I've see - little bits I've seen - he's a hell of a prospect coming up. It's going to be a tough match. I've got to go up to another level, I think. I look forward to the challenge, though.
Q. There's a bit of talk about him. Is there talk amongst the players about him coming up?
LLEYTON HEWITT: Yeah, I think so. Probably more so -- you know, I probably heard a little more from the media, whatever, maybe last year sometime when he had some pretty good wins over Moya and I think Costa maybe on clay, as well. So clay's his number one surface at the moment. But he had a pretty good run at Wimbledon. I watched a couple of his matches there on TV. He played pretty well on grass, for his first time on grass. He seems like he's got a really good head on him, as well. He's handled the expectation and the pressures very well.

Q. Your thoughts on your next match, Nadal?
LLEYTON HEWITT: Yeah, doesn't get any easier. Just another step up, I guess. Yeah, he was obviously a little bit fortunate a couple of days ago to get out of that match against Youzhny. But then tonight, from all accounts, you know, he's destroyed a guy that, you know, he probably should destroy, as well. It's going to be a tough match. He's a worthy opponent, playing Round of 16 in a Grand Slam, on any surface, I think. And he's hungry, he really is. You know, he loves going out there, playing big matches. That's something that I really respect in, you know, a young guy like him, you know, the way that he handles the situation. He played Roddick at the US Open in a night match, and I thought he handled himself really well in that situation. Davis Cup final in Spain, that's not an easy thing to do, to play in a final at such a young age. He handled it incredibly well. I don't think the situation is going to worry him too much. Plus, we also had a tough match here last year in the third round so...
Q. What is his potential? Is he going to be up there with you top guys pretty soon?
LLEYTON HEWITT: I think so. He's been -- at least last year, I think the year before, he might have been injured for the French Open or a lot of the clay court season. He's a lot better player than whatever his ranking is, to not be seeded. He's good on all surfaces. As I said, he's hungry, he's intense, he's competitive, he's all of that, and he's good for the game. I'll be very surprised if he didn't win the French Open one day.

Q. So how has his game changed since the first time you faced him?
LLEYTON HEWITT: I faced him a year ago in the third round here. I don't know. I thought he played pretty well here a year ago against me. Even though I won in straight sets, we had an extremely tough match - and I'll expect no different in a couple days' time. He's obviously heavy from the baseline. He's got a great forehand. He moves extremely well for a big kid. Yeah, there's areas of his game, though, which I think I can exploit. You know, you've got to go out there and make it happen, though.

milad28235
03-17-2010, 04:50 PM
چرا بحث رو مغلوبه می کنی؟

بحث می دونی از کجا شروع شد؟
از اینجا که شما گفتی اغلب هوادارهای رافا از وقتی هیچی نبود هوادارش بودن

باشه، مویا و هیوئیت (که خودشون در تاریخ تنیس هیچ پخی نیستن) بشارت ظهور یک نابغه رو دادن :254:
باشه، تا اینجا قبول

ولی من نمی تونم این رو قبول کنم که از همون موقع و با تعاریف مویا و هیوئیت، هوادارهای رافا، یک دل نه صد دل عاشقش شده باشن
اصلا همچین چیزی منطقی نیست

هنوز هم می گم، هوادارهای رافا، اغلبشون، وقتی رافا رو شناختن که برای دفعات پیاپی راجر رو مغلوب کرد
وقتی شناختنش که رولند گاروس 2005 رو برد

بله، من نمی گم هیچ جنبنده ای نبود که رافا رو در اون موقع هم بشناسه
ولی اون افراد در اقلیت هستن

ایراد من به کلمه ی "اغلب" بود که شما استفاده کردی
اصلا هر کسی از رافا تعریف کرده باشه
باز هم اکثر هوادارهای رافا، وقتی او رو شناختن که رولند 2005 رو برده بود
نه با تعاریف مویا و هیوئیت

همین الان هم از امثال گریگور دیمیتروف خیلی تعریف می شه و می گن خیلی آینده داره
ولی چقدر هوادار داره؟

هوادارهای رافا که با تعاریف مویا و هیوئیت هوادارش نشدن که؟
خودشون باید 4 تا بازی به چشم ببینن، بعد هوادارش بشن

koury
03-17-2010, 04:53 PM
اینم از زبان خود فدرر در مورد فورهند رافا که دوستان حرفهای مفت زیادی در موردش زدن و حتی اون رو راحت تلقی کردن!!!

Q. What do you think is the biggest weapon Nadal has?
ROGER FEDERER: I think his forehand, you know, is for sure his biggest shot in his game, and his all-court speed.

milad28235
03-17-2010, 04:59 PM
خوب اسطوره چیز خاصی نگفته که
گفته فورهند رافا، مهمترین اسلحه شه
و سرعتش رو هم بهش اشاره کرده

اتفاقا صحبتهای راجر عزیز اصلا نافی صحبتهای ما نیست

راجر گفته در بازی رافا، فورهندش بزرگترین ضربه ش به حساب میاد
نگفته در دنیای تنیس، فورهند رافا یکی از بهترین فورهندهاست

گفته فورهند او، در بین بقیه ی مهارتهای فوق العاده محدودش :251:، از بقیه بهتره

اتفاقا چند وقت پیش داشتم با ممد هم صحبت می کردم بهش گفتم فورهند رافا بد نیست
خوبه،

منتتها راجر اصلا اشاره ای به این نکرده که فورهند رافا زدنش خیلی مشکله و شق القمره و از این مزخرفات

بله، فورهند رافا در بین بقیه ضرباتش خوبه
ولی در مقایسه با فورهند راجر و دل پوترو و گونزالز، آشغالی بیش نیست

koury
03-17-2010, 05:00 PM
چرا بحث رو مغلوبه می کنی؟

بحث می دونی از کجا شروع شد؟
از اینجا که شما گفتی اغلب هوادارهای رافا از وقتی هیچی نبود هوادارش بودن

باشه، مویا و هیوئیت (که خودشون در تاریخ تنیس هیچ پخی نیستن) بشارت ظهور یک نابغه رو دادن :254:
باشه، تا اینجا قبول

ولی من نمی تونم این رو قبول کنم که از همون موقع و با تعاریف مویا و هیوئیت، هوادارهای رافا، یک دل نه صد دل عاشقش شده باشن
اصلا همچین چیزی منطقی نیست

هنوز هم می گم، هوادارهای رافا، اغلبشون، وقتی رافا رو شناختن که برای دفعات پیاپی راجر رو مغلوب کرد
وقتی شناختنش که رولند گاروس 2005 رو برد

بله، من نمی گم هیچ جنبنده ای نبود که رافا رو در اون موقع هم بشناسه
ولی اون افراد در اقلیت هستن

ایراد من به کلمه ی "اغلب" بود که شما استفاده کردی
اصلا هر کسی از رافا تعریف کرده باشه
باز هم اکثر هوادارهای رافا، وقتی او رو شناختن که رولند 2005 رو برده بود
نه با تعاریف مویا و هیوئیت

همین الان هم از امثال گریگور دیمیتروف خیلی تعریف می شه و می گن خیلی آینده داره
ولی چقدر هوادار داره؟

هوادارهای رافا که با تعاریف مویا و هیوئیت هوادارش نشدن که؟
خودشون باید 4 تا بازی به چشم ببینن، بعد هوادارش بشن

گریگور دمیتروف کجا تونسته یه برد خوب بیاره؟؟ رافا تو سال 2004 تونست نامبر وان وقت یعنی فدرر رو ببره!! اولین قهرمانیش رو بیاره، تازه رافا موقعی اسمش سر زبون ها افتاد که قهرمان ملی اسپانیا شد و در سن 17 سالگی تونست قهرمانی دیویس کاپ رو برای اسپانیا بیاره اونم با شکست دادن نامبر وان وقت یعنی رادیک!!!

وقتی چیزی رو نمیدونی الکی مجبور نیستی اظهار نظر کنی من وقتی میگم مویا از رافا تعریف کرد دقیقا قبل از همون بازی دیویس کاپ تاریخی گفت که رافا نامبر وان میشه!! خیلی از مردم اون موقع چشمشون دنبال رافا بود و تو فروم های خارجی هم کلی از همون موقع در موردش صحبت شد...

ممکنه در ایران و کشورهائی که علاقمند تنیس کمن از رولند گروس محبوب شده باشه ولی مسلما تو کا دنیا از همون سالها طرفدار پیدا کرد :441: حالا بیا باز نوید و بشارت و امید و وحی و خواب و خیال رو کن که نه فلانه و بهمانه :3t1::3t1:

koury
03-17-2010, 05:05 PM
خوب اسطوره چیز خاصی نگفته که
گفته فورهند رافا، مهمترین اسلحه شه
و سرعتش رو هم بهش اشاره کرده

اتفاقا صحبتهای راجر عزیز اصلا نافی صحبتهای ما نیست

راجر گفته در بازی رافا، فورهندش بزرگترین ضربه ش به حساب میاد
نگفته در دنیای تنیس، فورهند رافا یکی از بهترین فورهندهاست

گفته فورهند او، در بین بقیه ی مهارتهای فوق العاده محدودش :251:، از بقیه بهتره

اتفاقا چند وقت پیش داشتم با ممد هم صحبت می کردم بهش گفتم فورهند رافا بد نیست
خوبه،

منتتها راجر اصلا اشاره ای به این نکرده که فورهند رافا زدنش خیلی مشکله و شق القمره و از این مزخرفات

بله، فورهند رافا در بین بقیه ضرباتش خوبه
ولی در مقایسه با فورهند راجر و دل پوترو و گونزالز، آشغالی بیش نیست

تو قول میدم اون لینکی که ممد دیروز گذاشت رو نگاهم نکردی که الان داری این حرفهای صد من یه غاز رو میزنی :350:فورهند راجر سخته!؟؟ ساده ترین نوع فورهند همون فلته که فدرر و دلپوترو میزنن... فورهند خوان در مقایسه با فورهند های وحشتناک گونزالس نخودی بیش نیست :3t1: بعد میگم از تنیس فقط دیدنش رو بلدی لابد بهت برمیخوره!!! هر وقت تونستی فرق بین این دو فورهند رو بفهمی اون وقت میشه بهت امیدی داشت :251:

milad28235
03-17-2010, 05:09 PM
باباجان، مگه نمی گی این آخرین پستمه و فلان و بهمان
خوب مرد باش روی حرفت واسا
انقدر هم وقت منو نگیر دیگه
همه که مثل تو بیکار نیستن که :3t1:

خوب عزیز دل من
حرف من همینه
شما می گی هوادارهای رافا با تعاریف هیوئیت در سال 2003 و بون سالها هوادارش شدن
من هم دارم این مساله رو رد می کنم
دارم می گم هوادارهای رافا، با بردن فدرر هوادارش شدن
والا الان دیمیتروف هم، با تعریفهای کارشناسا ازش ، کلی هوادار داشت

بردن تنیسوری مثل رادیک، چقدر مگه سر و صدا ممکنه به پا کنه؟
اونم در دیویس کاپ
بازم مثلا توی رولند گاروس بود یه چیزی
رادیک که روی خاک، هیچ پخی نیست
همه می برنش
کار شاقی نکرده رافا

کار شاق رافا همون بردن راجر بود

من اصلا قبول ندارم که خیلی از مردم از همون موقع چشمشون دنبال رافا بود و اینها :3t1:
همین الانش مگه چه پخیه که اون موقع بوده باشه :254:
شاید در اسپانیا مردم می شناختنش، ولی باز هم برای اکثر مردم و هوادارهاش تنیس بعد از رولند 2005 شناخته شد

همین الان هم در فورمهای تنیس از دیمیتروف صحبت می شه
صحبت کردن از یه تنیسور کجا؟ هوادار پیدا کردن اون تنیسور کجا؟
مردم باید یه کار شاق از یه تنیسور ببینن تا هوادارش بشن
با تعریفهای مویا و هیوئیت که هیچ آدم عاقلی، هوادار نمی شه که

milad28235
03-17-2010, 05:13 PM
تو قول میدم اون لینکی که ممد دیروز گذاشت رو نگاهم نکردی که الان داری این حرفهای صد من یه غاز رو میزنی :350:فورهند راجر سخته!؟؟ ساده ترین نوع فورهند همون فلته که فدرر و دلپوترو میزنن... فورهند خوان در مقایسه با فورهند های وحشتناک گونزالس نخودی بیش نیست :3t1: بعد میگم از تنیس فقط دیدنش رو بلدی لابد بهت برمیخوره!!! هر وقت تونستی فرق بین این دو فورهند رو بفهمی اون وقت میشه بهت امیدی داشت :251:

چرا دیدم
اون ویدئو رو می گی دیگه، نه؟
دیدم

فورهند راجر اصولی ترین، و مشکل ترین فورهند دنیاست
از حیث قدرت شاید در حد فورهند گونزو نباشه، ولی از حیث دقت، تکنیک، فاصله با تور، بی نظیره
همون طور که همه ی مردم و کارشناسها ازش تعریف می کنن

خوب از نظر من هم شماها که از فورهند بکش زیرش رافا تعریف می کنید، شعور تنیس ندارید :3t1:

فورهند خوان هم استثناییه، مثل موشک می مونه
واسه گونزو هم عالیه

koury
03-17-2010, 05:18 PM
وای خدا یعنی واقعا اینقدر ساده لوح و ساده انگاری؟؟ یعنی بردن رادیک کاری نداره برای بازیکن جوان 17 ساله و بی تجربه؟؟ آره دیگه کسی که میگه فورهند رافا بکش زیرشه و اینقدر آسون تلقیش می کنه باید هم اینقدر ساده انگار باشه... کاش همه میتونستن مثل تو همه چیز رو به این سادگی رد و تکذیب کنن... :379:

الن مسلما فدرر که نامبر وانه اگه از کسی تعریف کنه همه ی چشما دنبال او میرن!! جریان مویا و هیوئیت هم همینطوره، اونا وقتی نامبر وان بودن از رافا تعریف کردن و توجه بیشتری نسبت به رافا جلب شده...

تو یا درکت واقعا در همین حده یا خودت رو به اون راه میزنی و ما رو اُس کردی!!! :251: خارج از این دو راه نیست...

Mohammad
03-17-2010, 05:19 PM
در جهان هم اگر می شد نظر سنجی گذاشت به همین صورته
در جهان هم اغلب هوادارهای رافا، او رو پس از بردن راجر شناختن

واقعا مضحکه صحبتت
من شنیده بودم که پیامبران پیشین، بشارت آخرین پیامبر، یعنی محمد مصطفی رو می دادن
باورم نمی شد
حالا نگو در این دوره زمونه هم، هیوئیت و مویا، بشارت ظهور یه نابغه رو دادن از قبل :254:
هوادارهای رافا همه از سال 2003 انگشت به دهان بودن که او ظهور کنه :254:

ممد جان، جک پستهای کوروشه
نه پستهای ما

آخه رافا همین الان چه پخیه که اون موقع بوده باشه؟
جمع کنیم بینیم بابا با تنیسور شاسکولتون :3t1:

ببین چقدر نفهمی تو، وقتی تو بحث فنی کم میاری هی توهین میکنی. واقعا بیشعوری و کاریش نمیشه کرد.

milad28235
03-17-2010, 05:22 PM
وای خدا یعنی واقعا اینقدر ساده لوح و ساده انگاری؟؟ یعنی بردن رادیک کاری نداره برای بازیکن جوان 17 ساله و بی تجربه؟؟ آره دیگه کسی که میگه فورهند رافا بکش زیرشه و اینقدر آسون تلقیش می کنه باید هم اینقدر ساده انگار باشه... کاش همه میتونستن مثل تو همه چیز رو به این سادگی رد و تکذیب کنن... :379:

الن مسلما فدرر که نامبر وانه اگه از کسی تعریف کنه همه ی چشما دنبال او میرن!! جریان مویا و هیوئیت هم همینطوره، اونا وقتی نامبر وان بودن از رافا تعریف کردن و توجه بیشتری نسبت به رافا جلب شده...

تو یا درکت واقعا در همین حده یا خودت رو به اون راه میزنی و ما رو اُس کردی!!! :251: خارج از این دو راه نیست...

کار که داره
در مقایسه با بردن راجر فدرر در گرند اسلم براش کار نداره
رادیک که توی خاک خیلی ضعیفه، و هر کسی ممکن بود ببردش
ولی بردن راجر در گرند اسلم از پش هر کسی بر نمیومد که رافا انجامش داد

باز هم می گم
با تعریف مویا و هیوئیت، ممکنه توجه مردم به سمت کسی جلب بشه
ولی هوادارش نمی شن
مردم وقتی هوادار کسی می شن که ازش کار شاقی ببینن
4 تا بازی ببینن
از جنس بردن رولند گاروس و شکست راجر

در ضمن شما گفتی دیگه پست نمی دم
ولی پس از اون، 3 پست دادی
خوب وقتی نمی تونی روی حرفت واستی، خودت رو سبک نکن :3t1:

milad28235
03-17-2010, 05:26 PM
ببین چقدر نفهمی تو، وقتی تو بحث فنی کم میاری هی توهین میکنی. واقعا بیشعوری و کاریش نمیشه کرد.

حقیقت تلخه ممد جان :254:

در ضمن بی شعور شما هستید که با این جکها، شعور کاربرا رو به سخره گرفتین:3t1:
همه می بینن که می کشه زیرش، شماها می گین مخلوطی از دفاع و حمله س :251:

جک سال:

هیوئیت و مویا، نوید ظهور رافا رو داده بودن و مردم از همون موقع منتظرش بودن :254:
جمع کنید کاسه کوزتون رو بابا :3t1:
نکنه رافا همون مهدی موعوده!!!!!!!! :254:

Saeedzr
03-17-2010, 05:33 PM

فدرر بعد از دوحه از گولبیس تعریف کرد
گفت که بیشترین پتانسیل رو در بین جوانان تور داره

الان چقدر نگاهها رفته به سمت او و هوادار داره؟

milad28235
03-17-2010, 05:40 PM
تازه رافا موقعی اسمش سر زبون ها افتاد که قهرمان ملی اسپانیا شد و در سن 17 سالگی تونست قهرمانی دیویس کاپ رو برای اسپانیا بیاره اونم با شکست دادن نامبر وان وقت یعنی رادیک!!!

نامبر وان وقت کسی نبود جز اسطوره :655:
اطلاعات نداری دلیلی نداره اطلاعات غلط بدی به کاربرا :251:

milad28235
03-17-2010, 05:46 PM
وای خدا یعنی واقعا اینقدر ساده لوح و ساده انگاری؟؟ یعنی بردن رادیک کاری نداره برای بازیکن جوان 17 ساله و بی تجربه؟؟

در توضیح اینکه گفتم خیلی کار شاقی نکرد رادیک رو برد عرض کنم که
در همون سال رادیک عملکردش در رقابتهای زمین خاکی به این صورت بوده:

در هیوستون به رنک 349 دنیا یعنی تامی هاس باخت
در رم به رنک 80 دنیا، یعنی گیرمو کانیاس باخت
در رولند گاروس به رنک 125 دنیا باخت

اونوقت انتظار داری بیاد رافا، رنک 51 دنیا رو توی خاک اسپانیا بزنه؟

koury
03-17-2010, 07:03 PM
کار که داره
در مقایسه با بردن راجر فدرر در گرند اسلم براش کار نداره
رادیک که توی خاک خیلی ضعیفه، و هر کسی ممکن بود ببردش
ولی بردن راجر در گرند اسلم از پش هر کسی بر نمیومد که رافا انجامش داد

باز هم می گم
با تعریف مویا و هیوئیت، ممکنه توجه مردم به سمت کسی جلب بشه
ولی هوادارش نمی شن
مردم وقتی هوادار کسی می شن که ازش کار شاقی ببینن
4 تا بازی ببینن
از جنس بردن رولند گاروس و شکست راجر

در ضمن شما گفتی دیگه پست نمی دم
ولی پس از اون، 3 پست دادی
خوب وقتی نمی تونی روی حرفت واستی، خودت رو سبک نکن :3t1:

اینکه من پست بدم یا ندم به کسی ربط نداره من هر وقت بخوام جواب نمیدم ولی وقتی دارید حرفهای تهوع آور میزنید که تنیسور ما رو تخریب کنید نمیشه سکوت کرد!! الانم هر وقت لازم بدونم دیگه تو این بحث شرکت نمی کنم دیگه دارم به این نتیجه میرسم که شماها درکتون همین حده و دست خودتون نیست!!

شما میگی در مقایسه با بردن فدرر بردن رادیک کاری نداره!! در حالی که رافا اون موقع 17 سالش بوده و در اولین فینال دیویس کاپش بازی میکرد... مسلما بی تجربگی رافا میتونست به رادیک حتی توی خاک کمک کنه که اینطور نشد و رافا قهرمان ملی اسپانیا شد اونم تو سن 17 سالگی :441:
اینو گفتم که بفهمونم کار رافا کار شاق بوده که تو اون سن و شرایط تونست رادیک که نامبر وان هم شده بوده رو شکست بده... بالا بری پائین بیای رافا کار بزرگی کرد و دست کمی از بردن فدرر نداشت!

koury
03-17-2010, 07:06 PM
فدرر بعد از دوحه از گولبیس تعریف کرد
گفت که بیشترین پتانسیل رو در بین جوانان تور داره

الان چقدر نگاهها رفته به سمت او و هوادار داره؟

وقتی درک مطلب پائین باشه کاریش نمیشه کرد،
هیوئیت گفته بود رافا پتانسیل نامبر وانی رو داره مصاحبش هم قرار دادم، ولی فدرر گفته گولبیس پتانسیل بالائی داره!! کجا گفته در حد نامبر وانیه؟؟ کجا گفته روزی گرند اسلم میبره؟؟

من خودم وقتی گولبیس تو سن پترزبورگ دو سه سال پیش تا نیمه نهائی اینطورا بالا اومد ازش خوشم اومد ولی تعارف که نداریم در حد نامبر وانی نیست این رو بارها در مقابل خیلی ها نشون داده!!

koury
03-17-2010, 07:07 PM
حقیقت تلخه ممد جان :254:

در ضمن بی شعور شما هستید که با این جکها، شعور کاربرا رو به سخره گرفتین:3t1:
همه می بینن که می کشه زیرش، شماها می گین مخلوطی از دفاع و حمله س :251:

جک سال:

هیوئیت و مویا، نوید ظهور رافا رو داده بودن و مردم از همون موقع منتظرش بودن :254:
جمع کنید کاسه کوزتون رو بابا :3t1:

دیگه مصاحبه ها رو هم قرار دادم و اگه آدم سالم و عاقلی باشی می فهمی هیوئیت از سال 2004 گفته بود رافا نامبر وان میشه و رولند گروس رو می بره پس دست کمی از نوید ظهور نداره!!!

koury
03-17-2010, 07:08 PM
نامبر وان وقت کسی نبود جز اسطوره :655:
اطلاعات نداری دلیلی نداره اطلاعات غلط بدی به کاربرا :251:

آره فدرر تازه سه چهار روزی شده بود نامبر وان شده بود ولی همچین ربطی هم نداشت بهر حال تا یه هفته قبلش رادیک نامبر وان بوده و بردن نامبر وان پیشین هم کار راحتی نیست!! البته یادم نبود برای تو کار راحتیه :443::251:

koury
03-17-2010, 07:09 PM
در توضیح اینکه گفتم خیلی کار شاقی نکرد رادیک رو برد عرض کنم که
در همون سال رادیک عملکردش در رقابتهای زمین خاکی به این صورت بوده:

در هیوستون به رنک 349 دنیا یعنی تامی هاس باخت
در رم به رنک 80 دنیا، یعنی گیرمو کانیاس باخت
در رولند گاروس به رنک 125 دنیا باخت

اونوقت انتظار داری بیاد رافا، رنک 51 دنیا رو توی خاک اسپانیا بزنه؟

یعنی همینطوری باید یه چیزی بگی تو؟؟ یه جا که فدرر تو رولند گروس بازیکنی رو با بدبختی میبره میای میگی رنک اهمیتی نداره این بازیکنه که مهمه :350: حالا رنک نقش اصلی رو داره؟؟ تو به نام بازیکنا دقت کن!!! همه روی خاک از رادیک بهترن... کانیاس که متخصص خاکه، هاس که خیلی بهتر از رادیکه، میوتیس هم که بعدا در اومد دوپینگی بوده ضمنا تو خاک فرانسه بود و باختش تو 5 ست طبیعی!!!

milad28235
03-17-2010, 07:56 PM
خوب بابا جان
تمام حرف من اینه که بردن رادیک روی خاک که شق القمر نیست که هر کسی نتونه ازپسش بربیاد
همه برده بودنش در اون سال

رافا هم یکی از اونها

ولی بردن راجر در گرند اسلم کار شاق بود

milad28235
03-17-2010, 08:00 PM
اینکه من پست بدم یا ندم به کسی ربط نداره من هر وقت بخوام جواب نمیدم ولی وقتی دارید حرفهای تهوع آور میزنید که تنیسور ما رو تخریب کنید نمیشه سکوت کرد!! الانم هر وقت لازم بدونم دیگه تو این بحث شرکت نمی کنم دیگه دارم به این نتیجه میرسم که شماها درکتون همین حده و دست خودتون نیست!!

شما میگی در مقایسه با بردن فدرر بردن رادیک کاری نداره!! در حالی که رافا اون موقع 17 سالش بوده و در اولین فینال دیویس کاپش بازی میکرد... مسلما بی تجربگی رافا میتونست به رادیک حتی توی خاک کمک کنه که اینطور نشد و رافا قهرمان ملی اسپانیا شد اونم تو سن 17 سالگی :441:
اینو گفتم که بفهمونم کار رافا کار شاق بوده که تو اون سن و شرایط تونست رادیک که نامبر وان هم شده بوده رو شکست بده... بالا بری پائین بیای رافا کار بزرگی کرد و دست کمی از بردن فدرر نداشت!

حرفهای تهوع آور زدن که تخصص تو و ممده :251:
بله، شما اختیار دارین که پست بزنید یا نزنید
ولی وقتی آدم می گه دیگه در این تاپیک پستی نمی زنم ولی خلاف حرفش عمل می کنه، اثبات می کنه که خالی بندی بیش نیست

17 سالش بوده باشه، سن و سال که تنیس بازی نمی کنه
tennis is all about matchup

رادیک هم روی خاک رقمی نیست که، عالم و آدم برده بودنش
رافا چرا نتونه ببره؟

بالا بری پایین بیای، بردن رادیک اونقدرها بزرگ نبود
کار بزرگ رافا بردن راجر در گرند اسلم بود

مثلا اگر همون سال، رادیک رو توی یو اس اوپن می زد، مطمئنا کار شاقی کرده بود
به هر حال در کشور رادیک و روی یکی از سطوح مورد علاقه ش هست و مدافع عنوان قهرمانی هم بود

milad28235
03-17-2010, 08:05 PM
آره فدرر تازه سه چهار روزی شده بود نامبر وان شده بود ولی همچین ربطی هم نداشت بهر حال تا یه هفته قبلش رادیک نامبر وان بوده و بردن نامبر وان پیشین هم کار راحتی نیست!! البته یادم نبود برای تو کار راحتیه :443::251:

بردن رادیک روی خاک کار راحتیه، چه نامبر وان بوده باشه، چه نامبر 10000
همون طور که عالم و آدم برده بودنش
همه می دونن که رادیک بازی روی خاک بلد نیست

راجر فدرر در تاریخ 2 فوریه سال 2004 نامبر وان شد
بازی رافا و رادیک در دسامبر سال 2004 انجام شد
اونوقت شما می گی راجر تازه 3-4 روز بود نامبر وان شده بود؟:251:

آخه وقتی چیزی رو نمی دونی دلیلی نداره که اطلاعات بلغور کنی که :3t1::254:

milad28235
03-17-2010, 08:07 PM
دیگه مصاحبه ها رو هم قرار دادم و اگه آدم سالم و عاقلی باشی می فهمی هیوئیت از سال 2004 گفته بود رافا نامبر وان میشه و رولند گروس رو می بره پس دست کمی از نوید ظهور نداره!!!

باشه، گفتم که
هیوئیت گفته بود این حرفارو
بازم می گم، بشارت دادن هیوئیت :254:، دلیل بر هوادار پیدا کردن رافا نیست

milad28235
03-17-2010, 08:10 PM
هیوئیت گفته بود رافا پتانسیل نامبر وانی رو داره مصاحبش هم قرار دادم، ولی فدرر گفته گولبیس پتانسیل بالائی داره!! کجا گفته در حد نامبر وانیه؟؟ کجا گفته روزی گرند اسلم میبره؟؟

من خودم وقتی گولبیس تو سن پترزبورگ دو سه سال پیش تا نیمه نهائی اینطورا بالا اومد ازش خوشم اومد ولی تعارف که نداریم در حد نامبر وانی نیست این رو بارها در مقابل خیلی ها نشون داده!!

چرا مغلطه می کنید؟
اصلا هیوئیت گفته باشه رافا فرنچ اوپن رو می بره
بازم چه ربطی نداره؟

مردم که با تعریف هیوئیت هوادار کسی نمی شن
باید خودشون یه چیزی رو ببینن تا بهش اعتقاد پیدا کنن

همه که مثل تو بیشعور نیستن که بدون دیدن بازیهای فوتبال و تنیس، فقط با خوندن آمار و ارقام میای اظهار نظر می کنی که :254:

اون سری یادم نرفته هنوز
کوروش اومد گفت : "توی این بازی شانس نوواک بیشتره، البته من که هیچکدوم از بازیهارو ندیدم"
پرسیدم از کجا می دونی
گفت توی سایتها نوشته بود:254:

خداوکیلی ته جک بود
ایول :254:

koury
03-17-2010, 08:35 PM
نرود میخ آهنی فرو بر سنگ...
حرف زدن با میلاد دقیقا ماجرای آب در هونگ کوفتنه!!! تو دنیای کوچیک خودت خوش باش فکر کن راست میگی...

milad28235
03-17-2010, 08:36 PM
میوتیس هم که بعدا در اومد دوپینگی بوده ضمنا تو خاک فرانسه بود و باختش تو 5 ست طبیعی!!!

در مورد دوپینگی بودن میوتیس لطفا منبع معرفی کنید، ممنون می شم

آهان
آفرین
بردن رادیک طبیعی بوده، چون توی خاک فرانسه بود
خوب برد رافا هم توی سویا اسپانیا بوده دیگه

حالا چون اون برد توی 5 ست بود، ولی برد رافا توی 4 ست بود
برد رافا می شه شق القمر، واسه میوتیس می شه طبیعی :254::254:

ته طنزپردازی کوروش :441:

تامی هاس هم سال 2004 رنک 354 بود
درسته که در تنیس رنک مهم نیست، ولی دیگه برای نامبر 2 دنیا زشته که به رنک 354 ببازه
تمام اینها اثبات کننده ی این مساله هست که رادیک روی خاک هیچ رقمی نیست

حالا شما باز هی قسم حضرت عباس بخور :251:

milad28235
03-17-2010, 08:38 PM
نرود میخ آهنی فرو بر سنگ...
حرف زدن با میلاد دقیقا ماجرای آب در هونگ کوفتنه!!! تو دنیای کوچیک خودت خوش باش فکر کن راست میگی...

ازت عاجزانه خواهش می کنم من رو در این دنیای کوچکم رها کنی
خواهش می کنم
الان چند روزه یه عالمه کار دارم، وقتم رو هدر می دی
واسه چی وقتت رو واسه صحبت با من هدر می دی؟

Roger.tennis
03-17-2010, 09:38 PM
شرمنده قول داده بودم به خودم ولی حیفم اومد جواب آقا محمد رو ندم و برم
پستتون اونقدر قدیمی بود و نخواستم جوابش بدم ولی یادمه نوشته بودی به ناموس زهرا حرفات نمی دونم چی و ...........

یه نصیحت برادرانه بهت دارم اول اینکه اگه مسلمونی و اعتقاد داری الکی ناموس زهرا رو برا یه فضای مجازی وسط نیار
بعد اگه اون عدد ها به درد نمی دونم کجا نمی خوره پس چرا جوابم ندادی؟
تو هم بگو نادال = فدرر به توان بی نهایت
مگه من بهم بر میخوره؟
حتما شما به یه چیزی شک داری که اینقدر ناراحت شدی و حاضر میشی برای یه پست قسم حضرت زهرا رو بدی !

Saeedzr
03-17-2010, 09:39 PM

باشه درک من پایین
تو هم فکر کن چون هیوئیت گفته رافا پتانسیل نامبر وانی داره از همون وقت هوادار پیدا کرده.

در ضمن در مورد نامبروانی خیلیهای دیگه هم بحث شده
همین الان هم در تاپ تن هستن،ولی خیلی هواداری ندارن

در اینکه رافا تنیسور مستعدی بوده و در اون سن تعجب خیلی ها رو بر انگیخته که شکی نیست

ولی اینکه بگی اغلب طرفدارانش از اون موقع طرفدارش شدن مهملی بیش نیست

راجرفدرر
03-17-2010, 09:39 PM
آقاآقا چیکار میکنید!!!:182:
از موضوع تاپیک خیلی دور شدید(افت نادال کجابحثه رادیکو بقیه تنیسورها کجا)

BABAK
03-18-2010, 07:19 AM

یعنی مهدی موعود میره تو جیگر شکیرا؟:350: استغفرالله:160::434:

شایان نادال
03-18-2010, 10:12 AM
ترو خدا نتیجه بازی ایسنر نادال چی شد

Hatam
03-18-2010, 11:05 AM

نادال برد
7-5, 3-6, 6-3

koury
03-18-2010, 01:18 PM

مگه مهدی موعود دل نداره؟ :434: اونم شکیرا دوست داره خو :350:

milad28235
03-18-2010, 01:58 PM

دهنت سرویس بابک :254::254::254::254:

milad28235
03-18-2010, 02:16 PM
شرمنده قول داده بودم به خودم ولی حیفم اومد جواب آقا محمد رو ندم و برم
پستتون اونقدر قدیمی بود و نخواستم جوابش بدم ولی یادمه نوشته بودی به ناموس زهرا حرفات نمی دونم چی و ...........

یه نصیحت برادرانه بهت دارم اول اینکه اگه مسلمونی و اعتقاد داری الکی ناموس زهرا رو برا یه فضای مجازی وسط نیار
بعد اگه اون عدد ها به درد نمی دونم کجا نمی خوره پس چرا جوابم ندادی؟
تو هم بگو نادال = فدرر به توان بی نهایت
مگه من بهم بر میخوره؟
حتما شما به یه چیزی شک داری که اینقدر ناراحت شدی و حاضر میشی برای یه پست قسم حضرت زهرا رو بدی !

نه بابا
ایشون لائیک تشریف دارن:3t1:
منتها با گفتن ناموس زهرا، خواستن این شخصیت مذهبی رو مورد توهین و تمسخر قرار بدن

واقعا تاسف داره برای صاحب سایت که هنوز نمی دونه نباید به اعتقادات مذهبی بقیه توهین کرد
اونوقت به من می گه بی شعور
اول خودت رو برو اصلاح کن :3t1:

milad28235
03-18-2010, 02:17 PM

دوست عزیز
در اون نوار منوی بالای سایت اگه دقت کنید نوشته Score Board
اگه تشریف ببرید اونجا، نتایج تمامی بازیها نوشته شده

شایان نادال
03-18-2010, 08:04 PM
دوست عزیز
در اون نوار منوی بالای سایت اگه دقت کنید نوشته Score Board
اگه تشریف ببرید اونجا، نتایج تمامی بازیها نوشته شده

هی رفیق من که عقلم کم نیست موقعی که رفتم به
SCORE BOARDنتیجه رو ننوشته بود :434:

milad28235
03-18-2010, 08:08 PM
عقلت که کم هست، والا به رافا نمی گفتی خدای قدرت :251:

خوب شما وقتی رفتی توی اسکور بورد چه روزی بود؟ پنج شنبه
بازی رافا چه روزی انجام شد؟ چهارشنبه

از اون منوی کشویی، در سمت راست، گزینه ی We رو انتخاب می کردید، نتایج بازیهای روز چهارشنبه رو نشون می داد

در ضمن شمایی که نتیجه ی بازیهای رافا رو اصلا نمی دونی، با چه رویی با من کل کل می کنی آخه؟
یادم نرفته هنوز توی استرالیا، رافا اوت شده بود، اومده بودی گفتی رافا قهرمانه :254:

milad28235
03-19-2010, 02:16 PM
اون آقا که مدیر هم هست علنا رافا رو آشغال خطاب می کنه.

اوه اوه چند تا پست از دست من در رفت
جواب ندادم

در مورد مدیر بودن من
مدیر بودن من به خواست ممد انجام شده
دیگه اگر رفتارم منطبق در شان یه مدیر نیست، مشکل ممده

در ضمن آخه من چند بار بگم
آشغال به خود رافا نمی گم
ولی خوب شما اگه علاقه دارید که این صفت واسه خودش باشه، قبول
من حرفی ندارم :251:

milad28235
03-19-2010, 02:22 PM
خدا رو شکر من دیدار فینال رو ست آخرش رو ضبط کردم و Diretta هم نوشته که نمیتونی بگی غیر مستقیم بوده :350: و دیدار نیمه نهائی هم خودم دیدم،
شبکه هم اسمش یادم نیست ولی آخرش Set یا Sat داشت و اتفاقا سری آ هم که انحصاری دست اسکای بود و هست رو در روز آخر بطور کامل مسابقه به مسابقه پوشش می داد!!

در مورد مونت کارلو هم دقیقا یادمه از شبکه های France 2,3,4 یه کدومشون پخش میکردن اون هم نیمه نهائی و فینال رو!!

در مورد کانال ایتالیایی تا نبینم نمی تونم نظر بدمن
هر وقت همو دیدیم بده ببنینم چه کانالی بوده

در مورد مونت کارلو
این رو مطمئنم که مونت کارلو، حق پخشش سالهاس در دست کانالهای Sport+ France و Canal+ Sport هستش

این کانالها هم مدتی بعد از قرار گرفتن کانالهای ابتدایی TPS روی هاتبرد قرار گرفتن
قبلش روی آسترا تشریف داشتن

احتمالا اون کانالها رولند گاروس رو داشتن نشون می دادن، شما فکر کردی مونت کارلوئه
پیرمرد شد کوروش
همین چند روز پیش که با هم صحبت می کردیم، یادت نبود که بازیهای ملی هفته پیش بود یا 2 هفته پیش :434:

milad28235
03-19-2010, 02:45 PM
مضحک پستهای توئه که هنوز راکت دستت نگرفتی، میای درباه مسائل تخصصی تنیس اظهار نظر میکنی و پستهای بقیه رو هم مسخره میکنی، حتی منابعی که خودتم معرفی میکنی قبول نداری، تو همون نظر سنجی ATP رافا اسمش جز 4 5 نفر گزینه ها بود، به نتیجش کاری نداریم یادم نیست اصلا رافا آخر شد، به اعتبار اون نظرسنجی هم کاری ندارم، حداقل برای منابعی که خودت معرفی میکنی ارزش قائل باش. اسم رافا به هر حال تو لیست بود.
دوما برو سرچ کن هزاران سایت پیدا میکنی که این سوال توش مطرح شده، و همیشه اسم نادال هم به عنوان یکی از کسایی که بهترین فورهند رو داره اورده شده، کسایی که خودشون تنیس بازی کردند.
خود فدرر مدعیه فورهندهای رافا بیشترین "Action on the Ball" رو داره، بهت گفتم درکت از تنیس به اندازه درک عرب ها از فوتباله که فقط و فقط دریبل رو میفهمن و علی کریمی رو میشناسن نه چیز دیگه. تو هم فکر میکنی مثلا گولبیس که با نت کلیرنس 2 میلیمتر میزنه و از هر 10 5 تا رو تو تور میزنه آخر استعداده، مثلا فکر میکنی کاری داره با نت کیرنس پائین بازی کنی؟ فکر کردی رافا بلد نیست؟
قبلا از اینکه بیای پس و پیش اسمایلی بزاری، برو مطالعه کن.
این هم فیلمی از راجر که به سیاق رافا فورهند میزنه.

اما خزعبلات شما
من یه بار اومدم جواب پست شما رو بدم
ولی همون لحظه اینترنتم قطع شد و دیگه یادم رفت جواب بدم

این که من راکت دست نگرفتم نمی تونم نظر بدم
اولا این که من چند بار راکت کوروش رو دستم گرفتم
ثانیا تقریبا اکثر افرادی که در این سایت نظر می دم، من جمله خود شما تنیس بازی نمی کنید
به نظر من برای اینکه در مورد یه ورزش آدم بتونه نظر بده حتما نباید بازی حرفه ای کرده باشه
همین فرید خان که عنوان کارشناس سایت رو دادی بهش بازی نمی کنه
در فوتبال هم، کسی مثل عادل فردوسی پور، با اینکه اصلا حرفه ای فوتبال بازی نمی کنه و نکرده، از خیلی از مربی های فوتبال ما بیشتر می فهمه و مردم قبولش دارن

توی نظر سنجی ATP من یادم نمیاد رافا بوده باشه
والا می گفتم بود
مثل تو خالی بند نیستم که گفتی اون تاپیک "آیا نادال رکورد سمپراس رو خواهد زد" رو ممد جولایی زده :251:

بعدش هم، آقا من نمی تونم نظر خودم رو بدم؟
هزار تا سایت هم از فورهند رافا تعریف کرده باشن، از نظر من آشغاله
آقا نظر من اینه
تو ناراحتی، نخون نظراتم رو

اون حرف فدرر هم باز چیزی رو نشون نمی ده

اون ویدئویی هم که گذاشتی اتفاقا در راستای حرف منه
شماها می گین فورهند رافا رو هیشکی نمی تونه بزنه و خیلی شق القمره:3t1:
در حالی که می بینی راجر هم می زنه
توی بازی خیریه ی هائیتی هم زد
آندریف می زنه

در مورد عربها و فوتبال
من خودم در فوتبال بازی گروهی رو ترجیح می دم
توی تیم رئال هم که هوادارشم، همیشه به کوروش و افشین می گم تیم نیستیم، با اینکه بازیکنایی مثل کریس رونالدو رو داریم

توی تنیس هم فورهند فلت زدن نشون دهنده ی خوبی یا بدی یه تنیسور نیست
قبول دارم

فورهند یکی از مهارتهای نداشته ی رافاست، در کنار بی شمار مهارتهای دیگه که نداره :251:
رافا می تونه فلت بزنه، ولی ب
نمی زنه، چون بخاطر استعداد و تکنیک پایینش می دونه اگه دو تا بزنه، سومیش توی توره، اونم آدمی نیست که از این جربزه ها داشته باشه
بزدله

در مورد گولبیس هم من ازش حمایت نمی کنم
نمی دونه چه وقتی چه ضربه ای رو انتخاب کنه و خیلی کار داره تا تنیسور شدن
ولی من شجاعتش رو تحسین می کنم
به رافا شرف داره که می کشه زیرش تا گند بزنه به فرم بازی

رافا از لحاظ فنی ضعیفه، با کشیدن زیرش سعی می کنه از بعد فنی بازی کم کنه تا به یه جایی برسه
خودش می دونه با اصولی بازی کردن، نمی تونه خیلی هارو ببره
بخاطر همین علی اصغری بازی می کنه

Reza23
03-19-2010, 05:44 PM
اوه اوه چند تا پست از دست من در رفت
جواب ندادم

در مورد مدیر بودن من
مدیر بودن من به خواست ممد انجام شده
دیگه اگر رفتارم منطبق در شان یه مدیر نیست، مشکل ممده

در ضمن آخه من چند بار بگم
آشغال به خود رافا نمی گم
ولی خوب شما اگه علاقه دارید که این صفت واسه خودش باشه، قبول
من حرفی ندارم :251:

شما تو اون لیست چند تا تنیسور رو از لحاظ تعداد گرند اسلم
مقایسه کردی.
پس باید همه آیتم های لیستت تنیسور باشن نه سبک های اونها.
آیتم ان ام تو لیست هم باید تنیسور باشه که بجاش از کلمه آشغال
استفاده کردین پس رفرنس آشغال تنیسور هست نه سبکش!!
شما تو لیستی که برای مقایسه ماشینها از لحاظ قیمت درست
بکنی یهو تو یه آیتم قیمت نوت بوک رو هم میذاری؟!

Mohammad
03-19-2010, 06:10 PM
منم تنیس خیلی کم بازی کردم، ولی حرفی که میزنم مثل تو از روی هوا نمیزنم، میرم چهار تا سایت درست حسابی که اعضاش اکثرا بازیکنای تنیس هیتند، نظر سنجیهاشون رو نگاه میکنم، و مثل تو کور نیستم و میبنم که خیلی ها فورهند رافا رو نه بهترین بلکه یکی از بهترینها میدونند و تو چند اسمی که میبرن از فورهند رافا هم نام میبرن.

در مورد تاپیک هم توضیخ دادن که محمد جولایی یه تاپیک نا امید کننده درباره فدرر داشت من فکر کردم اونو میگی، وگرنه طول و عرضی نداری که بخوام بهت دروغ بگم.

در مورد فورهند هم باز درک پائینت از تنیس رو نشون دادی، وقتی میگی تو هایتی هم زد :251: فرق بین شوخی و جدی رو نمیفهمی، فکر میکنی هر توپی که از تور فاصله بگیره تاپ اسپین مناسب شرایط مسابقه ست. اینقدر این حرف بچه گاه و خامه که جایی برای توضیح اضافه نمیزاره.
بله رافا با اختلاف بهترین فورهندتاپ اسپین دنیا رو داره و بعد از اون فدرر:

http://tennis-image.com/images/06092173126500740639.jpg
بقیه مطالبت درباره رافا هم اینقدر شر و وره که اصلا حوصاه ندارم جواب بدم، چون قبلا هم بارها توضیح دادم
اگه الانم توضیح دادم برای اینکه بقیه یه وقت گمراه نشن، وگرنه هر وقت احساس کنم همه به میزان اراجیفی که بهم میبافی اذعان دارن سکوت میکنم.
وقتی با یه بازی، کل حیثیت ایزنر رو زیر سوال میبری و اصلا نه والیهاشون میبینی، نه قابلیتهای خوب و تنوعش در سرویس رو، جایی برای بحث اضافه نمیزاری.
در دنیای کوچیک خودت و در کنار گولبیس ها خوش باش.

milad28235
03-19-2010, 06:40 PM
مقایسه کردی.

اوه
من زیاد به این جزئیات دقت نکرده بودم
خوب باشه
چه اصراریه؟
اگه اصرار داری که منظور من از آشغال، رافاست، من مشکلی ندارم
من راضی شما راضی، گور بابای ناراضی :254:

milad28235
03-19-2010, 06:55 PM
منم تنیس خیلی کم بازی کردم، ولی حرفی که میزنم مثل تو از روی هوا نمیزنم، میرم چهار تا سایت درست حسابی که اعضاش اکثرا بازیکنای تنیس هیتند، نظر سنجیهاشون رو نگاه میکنم، و مثل تو کور نیستم و میبنم که خیلی ها فورهند رافا رو نه بهترین بلکه یکی از بهترینها میدونند و تو چند اسمی که میبرن از فورهند رافا هم نام میبرن.

در مورد تاپیک هم توضیخ دادن که محمد جولایی یه تاپیک نا امید کننده درباره فدرر داشت من فکر کردم اونو میگی، وگرنه طول و عرضی نداری که بخوام بهت دروغ بگم.

در مورد فورهند هم باز درک پائینت از تنیس رو نشون دادی، وقتی میگی تو هایتی هم زد :251: فرق بین شوخی و جدی رو نمیفهمی، فکر میکنی هر توپی که از تور فاصله بگیره تاپ اسپین مناسب شرایط مسابقه ست. اینقدر این حرف بچه گاه و خامه که جایی برای توضیح اضافه نمیزاره.

بقیه مطالبت درباره رافا هم اینقدر شر و وره که اصلا حوصاه ندارم جواب بدم، چون قبلا هم بارها توضیح دادم
اگه الانم توضیح دادم برای اینکه بقیه یه وقت گمراه نشن، وگرنه هر وقت احساس کنم همه به میزان اراجیفی که بهم میبافی اذعان دارن سکوت میکنم.
وقتی با یه بازی، کل حیثیت ایزنر رو زیر سوال میبری و اصلا نه والیهاشون میبینی، نه قابلیتهای خوب و تنوعش در سرویس رو، جایی برای بحث اضافه نمیزاری.

برادر من،
منم از روی هوا حرف نمی زنم
چیزی رو که می بینم رو می گم
شما خیلی ناراحتی، نخون حرفای من رو
من که التماست نکردم که بخونی
مگه نمی گی حرفای من شعر و وره؟ واسه چی می خونیشون؟

منم از سایت ATP مثال آوردم که اصلا نامی از رافا در بین بهترین فورهندها نبود.
در ثانی ، اصلا همه بگن بهترین فورهند رو داره
از نظر من آشغاله فورهندش
بابا جان، من نمی تونم نظر خودم رو بدم؟

هر کی دوس داشت بخونه، هر کی هم نخواست نخونه

در مورد دروغ گفتن شما، قبلا هم گفتم
نیازی نیست که من طول و عرضی داشته باشم تا شما دروغ بگی بهم؟
بعضی ها به دروغ گفتن عادت پیدا کردن
اصلا ربطی به طرف مقابلشون نداره که بخوان دروغ بگن
انقدر پست و پلیدن که دروغ می بافن. برای هر کسی و در رابطه با هر موضوعی:3t1:

باشه، اون فوهند راجر در شرایط مسابقه نبود
ولی دفعات زیادی دیدم که فدرر در مسابقه هم اون مدل فورهند زده. به فراخور نیازش
مثل بازی با اولیویه روکوس در باسل پارسال
یا همین ویدئو که شما قرار دادی

شما می گی این مدل ضربه زدن از پس هیچ کسی برنمیاد
من دارم می گم برمیاد
اصلا همچین ضربه ی خاصی نیست که کسی نتونه بزنتش
بعدش، شما می گی نادال با اختلاف بیشتر از همه بهترین تاپ اسپین رو داره
برادر من، من دارم بالکل این ضربه رو محکوم می کنم و دارم می گم ضربه ی مزخرفیه
اونوقت شما می گی رافا تاپ اسپینش از همه قوی تره

مثل این می مونه که توی فوتبال، یه مدافع بیاد بگه من با قدرت بیشتری می کشم زیر توپ. این که افتخار نیست که :254:

در ضمن، شعور تنیس تو هم در همین حده که استعداد تنیس رو در سرعت چرخش ضربات می دونی
هر چی بیشتر، بهتر :3t1:
تو هم با همون تنیسور آشغال دفاعیت خوش باش بچه جون
تنیسور من که گولبیس نیست بخوام با اون خوش باشم

بله، بازی ایسنر رو دیدم و نظر دادم
دیدم که سالیان سال کار داره تا تنیسور شه
رافا رو هم می برد، همون جوری می کوبیدمش
چون ضعیف بازی می کرد
بله، سرویسش عالی بود، ولی به جز سرویس هیچ چیزی نداشت
اگرم چند تا والی خوب کرد، به پشتوانه ی همون سرویس عالیش بود
اگر تونست یه امتیاز رو روی کار خوب روی بیس لاینش، و با نزدیک شدن آروم آروم به تور، یه والی کنه و امتیاز بگیره هنر کرده
والا وقتی با سرعت 210 کیلومتر در ساعت سرویس می زنی، حریف به زحمت توپ روبرگشت می ده، خیلی کار شاقی نکردی اگه سیخ شی جلوی تور و تیر خلاص رو شلیک کنی

فورهند و بکهند و برگشت سرویسش که در حد یه تنیسور آماتور هم نبود

بعدش هم، مگه نمی گی دنیای من کوچیکه
مگه به بقیه نمی گی جواب این آقا رو ندین؟
خودت پس چرا خلاف حرف خودت عمل می کنی؟

یه حرفی می زنید پاش وایسید
انقدر سخته براتون؟

Mohammad
03-19-2010, 07:31 PM
گفتم كه اگه چيزي نگيم، ذهن بعضي از دوستان شايد مسموم بشه و ما وظيفه داريم روشنگري بكنيم :434: ديدي كه فقط رافا هم نيست، مشابه اين حرفها رو هم در مورد جان ايزنر زدي كه من باز جواب دادم.
نخير من هرگز نگفتم اسپين بيشتر يعني تنيس بهتر، ديدي كه خودم صريحترين انتقادها رو از رافا كردم هميشه. ولي در اون مورد اون فورهند خاص چون شما طبق معمول قضد تخريب داشتی، جواب دادم. بله تو يو اس اپن رافا فورهند بزنه 1000000 بار هم بچرخه من ازش تعريف نميكنم و انتقاد هم ميكنم

Reza23
03-19-2010, 08:54 PM
اوه
من زیاد به این جزئیات دقت نکرده بودم
خوب باشه
چه اصراریه؟
اگه اصرار داری که منظور من از آشغال، رافاست، من مشکلی ندارم
من راضی شما راضی، گور بابای ناراضی :254:

خوب عالی شد
دیگه ما هم راحت هر چی دلمون خواست میگیم.
گله ای نباشه. :655:

milad28235
03-19-2010, 08:56 PM
نه، اشتباه نکن
شما خودت داری اصرار می کنی که من به خود رافا بگم آشغال:251:
در حالی که شما اجازه نداری به اسطوره توهین کنی

در رابطه با رافا، شما راضی هستی
ولی در رابطه با راجر من راضی نیستم

milad28235
03-19-2010, 09:02 PM
مقایسه کردی.

خوب ببین
توی اون لیست اسم چهار تا تنیسور آدم حسابی رو گذاشتم
بعد نفر n ام باید می نوشتم: اونی که سبک بازیش خیلی آشغالیه

ولی به جای اون عبارت نامانوس، از لفظ آشغال دفاعی زیر توپ زن استفاده کردم
هم تو دهن بهتر می چرخه، هم حرص هوادارهای رافا بیشتر در میاد :251:

Reza23
03-19-2010, 09:39 PM
نه، اشتباه نکن
شما خودت داری اصرار می کنی که من به خود رافا بگم آشغال:251:
در حالی که شما اجازه نداری به اسطوره توهین کنی

در رابطه با رافا، شما راضی هستی
ولی در رابطه با راجر من راضی نیستم

چرا منم میتونم بگم کرای بیبی.
قبلا توافق کردیم.
میتونم بگم همون به اصطلاح اسطوره شما پیش همین رافا چقدر حقیر هست.
ولی واسه آشغال توافق نکردیم.

Reza23
03-19-2010, 09:39 PM
خوب ببین
توی اون لیست اسم چهار تا تنیسور آدم حسابی رو گذاشتم
بعد نفر n ام باید می نوشتم: اونی که سبک بازیش خیلی آشغالیه

ولی به جای اون عبارت نامانوس، از لفظ آشغال دفاعی زیر توپ زن استفاده کردم
هم تو دهن بهتر می چرخه، هم حرص هوادارهای رافا بیشتر در میاد :251:

داری بچه گول می زنی؟! :3t1:

milad28235
03-19-2010, 11:13 PM
داری بچه گول می زنی؟! :3t1:

کجای حرفم حالت گول زدن داره؟
صادقانه حرف زدم:434:

چرا منم میتونم بگم کرای بیبی.
قبلا توافق کردیم.
میتونم بگم همون به اصطلاح اسطوره شما پیش همین رافا چقدر حقیر هست.
ولی واسه آشغال توافق نکردیم.

اینارو که بگو
این حرفا رو که یه عمره رفقات دارن می زنن

Reza23
03-19-2010, 11:21 PM
اینارو که بگو
این حرفا رو که یه عمره رفقات دارن می زنن[/B]

فقط همین که یادت باشه به اصطلاح اسطوره اتون چطور تو فینال
گرند اسلم بیگل شد بسه.
میگم اسم رافا که بیاد باید خبردار واستی! :251:
حالا گریه های ناشی از درد باخت و بیچارگی استرالیا 2009 بماند. :251:
واقعا ببین چقدر به طفلی فشار اومد که اونجوری زد زیر گریه؟!!! :160:

Saeedzr
03-19-2010, 11:37 PM
فشاری که اونموقع روی فدرر بود بر همگان معلومه
مقدارش هم خیلی زیاد بود،به قول رافا "تو ماچ پرشر" :))

راجر که یه فرد کاملا احساساتی هست،گریه کردنش هم کاملا طبیعیه،اصلا هم مایه شرمساری نیست،بلکه مایه افتخار
مایه افتخار که احساسات پاکش رو پنهان نمیکنه

سمپراس هم که به آدم روباتی معروف هست در مراسم یادبود فتح یو اس اپنش زد زیر گریه

حالا شما ها هم مثل انسانهای نخستین بگین مرد که گریه نمیکنه:160:

milad28235
03-20-2010, 01:06 AM
فقط همین که یادت باشه به اصطلاح اسطوره اتون چطور تو فینال
گرند اسلم بیگل شد بسه.
میگم اسم رافا که بیاد باید خبردار واستی! :251:
حالا گریه های ناشی از درد باخت و بیچارگی استرالیا 2009 بماند. :251:

دقیقا همین حرفا رو هم رفیق رفقات یه عمره که دارن می زنن
خیلی دیگه تکراری شده :397:

بیگل شدن واسه همه پیش میاد، رافا هم توی گرند اسلم مقابل راجر بیگل شده

در ضمن اسطوره فقط واسه ما نیست که می گی اسطوره تون
متعلق به تمام عاشقان واقعی تنیسه
هممون این چند صباحی که از حرفه ش باقی مونده رو باید استفاده کنیم، چون بعدها حسرتش رو خواهیم خورد

گریه هم خوب هر کسی ممکنه بکنه
کار غیر انسانی ای که نیست
اشکهای موری رو همه دیدن.
اتفاقا به قول راجر، این اشک ریختنها، تحسین برانگیزه
چرا که نشون می ده چقدر طرف، عاشق تنیسه که حاضره بخاطرش اشک بریزه
رافا هم بعد از ویمبلدون 2007 گریه کرد، منتها در رختکن

Reza23
03-20-2010, 08:07 AM
فشاری که اونموقع روی فدرر بود بر همگان معلومه
مقدارش هم خیلی زیاد بود،به قول رافا "تو ماچ پرشر" :))

راجر که یه فرد کاملا احساساتی هست،گریه کردنش هم کاملا طبیعیه،اصلا هم مایه شرمساری نیست،بلکه مایه افتخار
مایه افتخار که احساسات پاکش رو پنهان نمیکنه

سمپراس هم که به آدم روباتی معروف هست در مراسم یادبود فتح یو اس اپنش زد زیر گریه

حالا شما ها هم مثل انسانهای نخستین بگین مرد که گریه نمیکنه:160:

دقیقا همین حرفا رو هم رفیق رفقات یه عمره که دارن می زنن
خیلی دیگه تکراری شده :397:

بیگل شدن واسه همه پیش میاد، رافا هم توی گرند اسلم مقابل راجر بیگل شده

در ضمن اسطوره فقط واسه ما نیست که می گی اسطوره تون
متعلق به تمام عاشقان واقعی تنیسه
هممون این چند صباحی که از حرفه ش باقی مونده رو باید استفاده کنیم، چون بعدها حسرتش رو خواهیم خورد

گریه هم خوب هر کسی ممکنه بکنه
کار غیر انسانی ای که نیست
اشکهای موری رو همه دیدن.
اتفاقا به قول راجر، این اشک ریختنها، تحسین برانگیزه
چرا که نشون می ده چقدر طرف، عاشق تنیسه که حاضره بخاطرش اشک بریزه
رافا هم بعد از ویمبلدون 2007 گریه کرد، منتها در رختکن

این افرادی که نامبردین مثل موری یا رافا بنظر شما ها عددی نیستن.
حالا گریه هم کرده باشن چه اهمیتی داره؟
ولی گریه کردن به اصطلاح اسطوره بخاطر عجز در مقابل رافاست که
خیلی جالبه!
دید هر کاری میکنه زورش به رافا نمی رسه این جام هم که رفت
زد زیر گریه! :254::254:
بله گریه ایرادی نداره ولی گریه بخاطر ناتوانی برابر یه جوانک برای
یه به اصطلاح اسطوره خیلی افت داره.
اونم جلو تمام مردم دنیا!!!!!!
کاش می رفت تو رختکن!!!!!!!! :251::254:
کرای بیبی مناسبتره تا اسطوره! :160:

milad28235
03-20-2010, 10:19 AM
گفتم که
شما هر جوری دوست صداش کن
مهم مردم دنیا و کارشناسها و باقی تنیسورها هستن که هنوز هم احترام فراوونی برای راجر قائلن و او رو اسطوره صدا می زنن
دیدی که باز هم امسال تمامی جوایز منتخب رو درو کرد.
جوایزی که مردم و تنیسورهای دیگه بهش رای می دادن
راجر دیگه مشخصه چقدر مقبولیت داره
ولی هرقدر هم بزرگ باشی، باز هم افرادی مثل شما وجود دارن که ازت خوششون نیاد و از این مدل حرفا بزنن
غیر ممکنه تک تک مردم دنیا از یه چیز خوششون بیاد

چه کسی گفته گریه کردن برای آدمهای بزرگ افت داره؟

مگر مارادونا اسطوره نبود؟
مگر بعد از باخت توی فینال جام جهانی 90 مقابل مردم دنیا اشک نریخت؟

لغت عجز هم در رابطه با راجر محلی از اعراب نداره :441:
دیدین که در مقابل همین رافا بازی بعدی رو برنده شد
راجر خودش می دونه که برد و باخت پیش میاد، ولی خوب، خیلی دلش سوخت وقتی دید بد بازی نکرد ، ولی باز هم باید صبر می کرد برای بردن گرند اسلم چهاردهم

همون طور که موری دلش سوخت، همون طور که رافا دلش سوخت

بله، موری و رافا از لحاظ استعدادها، افتخارات و ... در مقابل راجر عددی نیستن
ولی همگی اینها انسانن و احساسات دارن
و برای چیزی که براش زحمت کشیدن ارزش قائلن

Reza23
03-20-2010, 10:36 AM
همون کارشناسا و مردم دنیا به رافا هم نمی گن آشغال.
ولی شما که خودت رو طرفدار فدرر میدونی به تنیسور رقیب
و طرفدارانش توهین می کنی.
لطفا باز هم نگو سبک و این حرفها که اصلا بهانه خوبی نیست.

milad28235
03-20-2010, 12:31 PM
:251:

باز که رفتی سر خونه ی اول که

بله، شماها هم به همون دلیل، نباید خیلی اهمیت بدین به این حرفا
چون اگه رافا رو مردم قبول داشته باشن، با این حرفا، خللی در مقبولیتش ایجاد نمی شه

در مورد توهین و اینها هم باز گفتم
اگه توضیح من براتون قابل قبول نیست دیگه کاری از دستم برنمیاد
شرمنده :434:

راه حل اینه که من رو در ایگنور لیستتون قرار بدین

Reza23
03-20-2010, 12:41 PM

باز که رفتی سر خونه ی اول که

بله، شماها هم به همون دلیل، نباید خیلی اهمیت بدین به این حرفا
چون اگه رافا رو مردم قبول داشته باشن، با این حرفا، خللی در مقبولیتش ایجاد نمی شه

در مورد توهین و اینها هم باز گفتم
اگه توضیح من براتون قابل قبول نیست دیگه کاری از دستم برنمیاد
شرمنده :434:

راه حل اینه که من رو در ایگنور لیستتون قرار بدین

من راه حل بهتری سراغ دارم.
ما هم هرجا شد بعنوان مقابله به مثل به راجر شما
توهین میکنیم و اگه مردم قبولش داشته باشن خللی
در مقبولیتش وارد نمی شه.
شما هم اگه ناراحت شدی ما نادالی ها رو ایگنور کن! :443: :434::160:

milad28235
03-20-2010, 12:59 PM
نه،

من دارم می گم به خود نادال توهینی نمی کنم

شما هم هر چی دوس داشتین، سبک بازی راجر رو مسخره کنید و توهین کنید بهش

Hatam
03-20-2010, 02:12 PM

بابا این آقا نمیدونه تنیس چیه خودتو واسه توهینایی که به همه تنیسورا میکنه ناراحت نکن این چیزا به تربیت خانوادگی برمیگرده

یادمه رولندگاروس 2008 بعد بازی با نادال، جوکوویچ تو مصاحبش درمورد فورهند نادال گفت

its like boxing

همه بازیکنا از فروهند نادال مینالن، یکی از مزیتای فورهندش هم اینه که نمیشه جهت ضربه فورهندشو به راحتی پیش بینی کرد

لازم نیست به کسی که از تنیس چیزی جز فدرر نمیفهمه چیزی بفهمونی دهها تنیسور تو گذشته وجود داشتن که وجود اونها باعث شده تنیس به اینجا برسه

فدرر، نادال، جوکوویچ، موری، رودیک و.... بخاطر افتخارایی که دارن هرجا میرن بهشون احترام میزارن هرکسی هم که به اونها بی احترامی یا توهین کنه از آشغال هم کمتره حالا با هر عنوانی باشه دوستدار فدرر، نادال یا هر تنیسور دیگه ایی

اینجا حموم زنونه نیست که هرکی هر چی دلش بخواد بگه آقای Mohammad اگر شما مدیر سایت هستنید (مطمئن نیستم) باید برای احترام به کاربراتون جلوی این روندو بگیرین-متشکرم

Reza23
03-20-2010, 02:21 PM
بابا این آقا نمیدونه تنیس چیه خودتو واسه توهینایی که به همه تنیسورا میکنه ناراحت نکن این چیزا به تربیت خانوادگی برمیگرده

یادمه رولندگاروس 2008 بعد بازی با نادال، جوکوویچ تو مصاحبش درمورد فورهند نادال گفت

its like boxing

همه بازیکنا از فروهند نادال مینالن، یکی از مزیتای فورهندش هم اینه که نمیشه جهت ضربه فورهندشو به راحتی پیش بینی کرد

لازم نیست به کسی که از تنیس چیزی جز فدرر نمیفهمه چیزی بفهمونی دهها تنیسور تو گذشته وجود داشتن که وجود اونها باعث شده تنیس به اینجا برسه

فدرر، نادال، جوکوویچ، موری، رودیک و.... بخاطر افتخارایی که دارن هرجا میرن بهشون احترام میزارن هرکسی هم که به اونها بی احترامی یا توهین کنه از آشغال هم کمتره حالا با هر عنوانی باشه دوستدار فدرر، نادال یا هر تنیسور دیگه ایی

اینجا حموم زنونه نیست که هرکی هر چی دلش بخواد بگه آقای Mohammad اگر شما مدیر سایت هستنید (مطمئن نیستم) باید برای احترام به کاربراتون جلوی این روندو بگیرین-متشکرم

بله این آقا علنا میگه آشغال بعد میگه به خودش نمی گم.
میشه تو خیابون به یکی بگی آشغال بعد بگی با کفشت
بودم؟!
از فرمش خوشم نیومد!!
آقای محترم یه بار اینو امتحان کن ببین چی میشه؟!!
من هم از مدیریت سایت خواهش میکنم جلوی توهین به
ورزشکاران و طرفداران رقیب رو بگیره.

milad28235
03-20-2010, 03:30 PM

its like boxing

:254::254::254:

ایول
من به مقصودم که همانا حرص دادن و آزار دادن هوادای ناداله رسیدم:160:

نوواک دقیقا به حرف زیبایی اشاره کرد
فورهندهای نادال شبیه فورهند نیست
به درد کارهای دیگه می خوره، مثل بوکس یا بیل زدن :254::254:

آره می بینم واقعا فورهندهاش قابل پیش بینی نیست
وقتی نادال فورهند می زنه، همه خلاف جهت ضربه ش حرکت می کنن
مشابه ضربه های پنالتی:251:

جمع کنید بابا این مزخرفاتتون رو :3t1:

باز لااقل من از تنیس، فدررش رو می فهمم
شما که همون قدر هم درک ندارید از تنیس

و به خاطر این که یکی جلوی راجر در اومده، هوادارش شدین :3t1:

من به رافا توهین نکردم
باز هم گفتم، ولی از سبکش و دیدش نسبت به تنیس بیزارم
این که دیگه توهین نیست

بودم؟!
از فرمش خوشم نیومد!!

من کی گفتم آشغال؟
همیشه می گم آشغال دفاعی
کسی تا حالا از من شنیده بگم رافای آشغال؟
چرا حرف توی دهن من می ذارین؟

در ضمن من خودم مدیرم اینجا
اعتراضی دارید، با خود بنده مطرح کنید :254:

شایان نادال
03-20-2010, 06:20 PM
عقلت که کم هست، والا به رافا نمی گفتی خدای قدرت :251:

خوب شما وقتی رفتی توی اسکور بورد چه روزی بود؟ پنج شنبه
بازی رافا چه روزی انجام شد؟ چهارشنبه

از اون منوی کشویی، در سمت راست، گزینه ی We رو انتخاب می کردید، نتایج بازیهای روز چهارشنبه رو نشون می داد

در ضمن شمایی که نتیجه ی بازیهای رافا رو اصلا نمی دونی، با چه رویی با من کل کل می کنی آخه؟
یادم نرفته هنوز توی استرالیا، رافا اوت شده بود، اومده بودی گفتی رافا قهرمانه :254:

بابا حافظه نکشی منو با این حا فظت:33: فکر کنم وقتی حرف کم میاری این حرفو میزنی :confused1:

milad28235
03-20-2010, 06:38 PM
بابا حافظه نکشی منو با این حا فظت:33: فکر کنم وقتی حرف کم میاری این حرفو میزنی :confused1:

اون روز که من بخوام کم بیارم، روز مرگ منه :390:

خوب مگه دروغ می گم
کسی که هوادار یه تنیسوره، باید از اطلاعات حداقل، که نتایج اون تنیسوره آگاه باشن
اما تو..... :251:

Hatam
03-20-2010, 07:04 PM

ایول

من به رافا توهین نکردم
این که دیگه توهین نیست

من کی گفتم آشغال؟
همیشه می گم آشغال دفاعی

بودم؟!
از فرمش خوشم نیومد!!

خوب همون طور که حدس می زدم بردیچ خوب بازی کرد، فقط در لحظات حساس کم آورد

ست دوم تا اواخرش خیلی خوب بود، فقط توی تای برک یه دابل فالت زد و بازی رو باخت

در ضمن با یه چیزی که حال کردم این بود که رافا 3-4 تا ضربه ی گوشه زمین عالی زد
مخصوصا یکی توی تای برک
بی اختیار گفتم ایول، امتیاز نوش جونت
ولی وقتایی که با دفاع یه امتیاز می گیره، فحش خوار مادر رو بی وقفه نثارش می کنم

مطمئن باشید همیشه همین ضربات رو بزنه، هیچ کسی نمیاد بگه می کشه زیرش و این حرفا

آقا رضا، یارو از اون جنگلی که اومده بهش گفتن که آشغال حرف بدیه ولی فحش خواهر مادر خوبه نمیبینی چندین پست داده که فقط خودشو تبرئه کنه که من با ادبم و نمیگم آشغال ولی یادش رفته که توهین بدتر از این تو یه پست دیگه کرده، باور کن اگه این پستو ترجمه کنی و به فدرر ایمیل بزنی میگه این آدم مشکل روحی روانی داره

آقا اشتباهی اومدی، اینجا طویله نیست که بخای با عرعر کردن حرص آدمارو دربیاری، من حرصم از این چیزا در نمیاد من از نادال خیلی خوشم میاد و دوست دارم فدرر همیشه در مقابلش ببازه ولی به اندازه نادال به فدرر احترام میزارم، این تنیسورا سوپر استارن وجود اینا باعث پیشرفت تنیس میشه نه چرت و پرتای شما، اگه بخای 100 سال تنیس بازی کنی مطمئنم یک دهم افتخارات اندی موری رو نمیتونی بیاری چه برسه به نادال.

بیخودی هم تحلیلای مسخره درمورد موری نکن، اندی موری تنها بازیکنیه که همیشه بعد از بازی چه ببره چه ببازه میره رو اشتباهاتش کار میکنه، موری به قول روزنامه های لندن یه لشکر مربی داره نه ما نه اون نیازی به تحلیل شما نداریم از مربیاش میشنویم.

اللهم لاتواخذنا بما فعل السفهاء منا
خداوندا اعمال ابلهان بین ما را از ما بازخواست نفرما

milad28235
03-20-2010, 07:26 PM
اتفاقا از نوع نوشتارت کاملا مشخصه که چقدر حرصی شدی :251:

اتفاقا من اصلا ادعای ادب ندارم
بارها گفتم از همه بی ادب تر و هتاک ترم

خوب می دونی؟
من توی خلوتم که می تونم به رافا و هر کسی دلم بخواد فحش بدم، نمی تونم؟

یه چیز کاملا عادیه
ولی اینجا به این دلیل که هواداراش هستن نمی تونم حرف بدی بزنم بهش
شما هم مجازی توی خلوتت به هر کی خواستی فحش بدی
خلوت آدم واسه خودشه دیگه، به کسی ربطی نداره که

بله، من نمی تونم به افتخارات اونها برسم، ولی دلیلی نداره که نتونم ازشون انتقاد کنم
برای نقد کردن کسی، حتما نباید اون کار رو خودت انجام داده باشی
قبلا هم گفتم، با حرفه ای دنبال کردن یه ورزش، می شه در موردش نظر داد
همون طور که عادل فروسی پور در رابطه با فوتبال نظر می ده و نظرش هم صائبه

من آزادم تحلیل خودم رو از بازی هر کسی، حتی فدرر بدم
موری که سهله
نظر دادن که آزاده
شما اگه خوشت نمیاد از تحلیلهای من، خوب نخونشون
می دونم تنیسورها به تحلیل من نیازی ندارن
ولی علاقه دارم تحلیل خودم رو بنویسم اینجا و برای بقیه رو هم بخونم
فورم اصلا یعنی همین
که نظر بدی و نظر بقیه رو هم بخونی

milad28235
03-20-2010, 07:32 PM
اللهم لاتواخذنا بما فعل السفهاء منا
خداوندا اعمال ابلهان بین ما را از ما بازخواست نفرما

اما در مورد جمله ی آخرتون

من قبول دارم خیلی جاهلم :251:
اما شما هم با من فرقی ندارید

یه آدم که واقعا مودب باشه، در جواب یه شخص بی ادب مثل من، توهینی نمی کنه
در حالی که پستهای خود شما هم آکنده از بی ادبیه

من همه جا شنیده بودم جواب ابلهان خاموشیست
ولی در جملات خود شما هم بلاهت موج می زنه :781:

Reza23
03-20-2010, 07:44 PM
اما در مورد جمله ی آخرتون

من قبول دارم خیلی جاهلم :251:
اما شما هم با من فرقی ندارید

یه آدم که واقعا مودب باشه، در جواب یه شخص بی ادب مثل من، توهینی نمی کنه
در حالی که پستهای خود شما هم آکنده از بی ادبیه

من همه جا شنیده بودم جواب ابلهان خاموشیست
ولی در جملات خود شما هم بلاهت موج می زنه :781:

شما داری زرنگی میکنی :
میگی من هتاکم و برای خودت حق توهین قائل میشی
میگی شما مودب هستین پس حق توهین ندارین

آقای محترم کاربرای این سایت رو ( بلا نسبتشون ) احمق فرض کردی؟!!

milad28235
03-20-2010, 08:10 PM
نه نه
با وجود اینکه من بی ادبم، و مثل شما و آقای حاتم ادعای ادب ندارم
ولی به خودم اجازه نمی دم به رافا و هواداراش توهین کنم
مگر اینکه کسی به من توهین کنه، که در اونصورت، با لحن خودش پاسخ می دم

آیا کسی دیده من اینجا فحش خوار مادر بدم به رافا؟ هرگز

بعدش، بالفرض در صحبتهای من بی ادبی باشه
خوب؟

اگه واقعا شما مودبین و به قول آقای حاتم، تربیت خانوادگی دارین، بهترین کار در مورد توهینهای من، بی محلی و سکوته
اگر من توهین کنم به کسی و او جواب توهین من رو بده، هیچ فرقی با خود من که توهین می کنم نداره

ادب از که آموختی؟ از بی ادبانی مثل من:251:

ولی بازم می گم، من توی جمع، به رافا توهین نمی کنم
ولی توی خلوت خودم چرا

Hatam
03-20-2010, 08:26 PM
اتفاقا از نوع نوشتارت کاملا مشخصه که چقدر حرصی شدی :251:

اتفاقا من اصلا ادعای ادب ندارم
بارها گفتم از همه بی ادب تر و هتاک ترم

خوب می دونی؟
من توی خلوتم که می تونم به رافا و هر کسی دلم بخواد فحش بدم، نمی تونم؟

یه چیز کاملا عادیه
ولی اینجا به این دلیل که هواداراش هستن نمی تونم حرف بدی بزنم بهش
شما هم مجازی توی خلوتت به هر کی خواستی فحش بدی
خلوت آدم واسه خودشه دیگه، به کسی ربطی نداره که

بله، من نمی تونم به افتخارات اونها برسم، ولی دلیلی نداره که نتونم ازشون انتقاد کنم
برای نقد کردن کسی، حتما نباید اون کار رو خودت انجام داده باشی
قبلا هم گفتم، با حرفه ای دنبال کردن یه ورزش، می شه در موردش نظر داد
همون طور که عادل فروسی پور در رابطه با فوتبال نظر می ده و نظرش هم صائبه

من آزادم تحلیل خودم رو از بازی هر کسی، حتی فدرر بدم
موری که سهله
نظر دادن که آزاده
شما اگه خوشت نمیاد از تحلیلهای من، خوب نخونشون
می دونم تنیسورها به تحلیل من نیازی ندارن
ولی علاقه دارم تحلیل خودم رو بنویسم اینجا و برای بقیه رو هم بخونم
فورم اصلا یعنی همین
که نظر بدی و نظر بقیه رو هم بخونی

جالبه میگه به این دلیل که هوادارای رافا اینجا هستن نمی تونم حرف بدی بزنم(بماند که کلی حرف بد، فحش و توهین زده) ولی تو پست قبلیش میگه میخام حرص طرفدارای رافا رو دربیارم حالا نفهمیدیم بهشون احترام میزاری یا میخای حرصشونو دربیاری و بهشون توهین کنی؟
رشته من نیست ولی کتاب منطق و کتاب فلسفه رو ازبرم به همین دلیل مثل شما بلد نیستم سفسطه کنم تو خلوتت هر کاری کردی واسه خودت کردی ولی وقتی تو جمع تکرار میکنی دیگه نباید بگی تو خلوتم بود مثلا نمیشه به آقای ایکس تو خلوتت توهین کنی بعدش بیای به خود اون شخص یا اطرافیاش(یا طرفداراش) بگی تو خلوتم به شما توهین کردم ولی شما حق ناراحت شدن ندارید چون تو خلوتم بود! این کارو آدم عاقل نمیکنه
من به شما توهین نکردم فقط حرفای خودتو به خودت تحویل دادم

شما داری زرنگی میکنی :
میگی من هتاکم و برای خودت حق توهین قائل میشی
میگی شما مودب هستین پس حق توهین ندارین

آقای محترم کاربرای این سایت رو ( بلا نسبتشون ) احمق فرض کردی؟!!

آقا رضا بهتره به نصیحت ایشون عمل کنیم و در مقابلش خاموش بشیم

بهر حال هم شما هم آقا میلاد هتاک و هم بقیه کاربرا سال خوبی داشته باشید

milad28235
03-20-2010, 09:39 PM
جالبه میگه به این دلیل که هوادارای رافا اینجا هستن نمی تونم حرف بدی بزنم(بماند که کلی حرف بد، فحش و توهین زده) ولی تو پست قبلیش میگه میخام حرص طرفدارای رافا رو دربیارم حالا نفهمیدیم بهشون احترام میزاری یا میخای حرصشونو دربیاری و بهشون توهین کنی؟
رشته من نیست ولی کتاب منطق و کتاب فلسفه رو ازبرم به همین دلیل مثل شما بلد نیستم سفسطه کنم تو خلوتت هر کاری کردی واسه خودت کردی ولی وقتی تو جمع تکرار میکنی دیگه نباید بگی تو خلوتم بود مثلا نمیشه به آقای ایکس تو خلوتت توهین کنی بعدش بیای به خود اون شخص یا اطرافیاش(یا طرفداراش) بگی تو خلوتم به شما توهین کردم ولی شما حق ناراحت شدن ندارید چون تو خلوتم بود! این کارو آدم عاقل نمیکنه
من به شما توهین نکردم فقط حرفای خودتو به خودت تحویل دادم

آقا رضا بهتره به نصیحت ایشون عمل کنیم و در مقابلش خاموش بشیم

بهر حال هم شما هم آقا میلاد هتاک و هم بقیه کاربرا سال خوبی داشته باشید

اولین پستم در سال 89

خوب نه،
حرص کسی رو درآوردن به معنی توهین نیست که
کلا من آزار دارم
حرص همه رو در میارم
نه فقط شما، بلکه هوادارهای راجر و بقیه دوستان و نزدیکام
این کار شیطونیه، توهین نیست :160:

نه، من تو خلوت خودم فحشای رکیک هم می دم، ولی اینجا نمی دم
اینجا اصلا اونها رو تکرار نکردم

نه دیگه، این ایرادی نداره
من از روی صداقتم، در رابطه با خلوتم با شما صحبت می کنم
خوب اگر با کسی رودربایستی داشه باشم، و یا اینکه بترسم مثلا بعدا برام مشکل ایجاد کنه، بهش نمی گم من توی خلوتم پشت سرت چی گفتم
ولی از رافا یا هواداراش که هراسی ندارم که
بخاطر همین باهاشون رو راستم

چرا، توهین توهینه
حتی اگه حرفای خودم رو به خودم تحویل داده باشی
توجیه بیخودی نکن
شما هم هتاکی
هیچ فرقی با من نداری
آدمی که واقعا ادب داشته باشه، در مقابل یه آدم بی ادب سکوت می کنه
در حالی که شما هم توهین کردی
حرف از طویله زدن، عرعر کردن، من رو ابله خطاب کردن و اینها توهینه دیگه :434:

سال نو شما هم مبارک :655:

moein62
03-21-2010, 04:58 PM

ایول

من به رافا توهین نکردم
این که دیگه توهین نیست

من کی گفتم آشغال؟
همیشه می گم آشغال دفاعی

بابا این میلادو من میشناسم وقتیی نادال نتیجه میگرفت دهن ما رو که طرفدارای نادال بودیم سرویس کرده بود:434: و زیر بار نمیرفت که نادال خوب بازی میکنه وای به الان که رافا داره اینجور بازی میکنه

milad28235
03-21-2010, 04:59 PM

چطوری معین؟
چرا نمیای زیاد؟

moein62
03-21-2010, 07:08 PM

چطوری معین؟
چرا نمیای زیاد؟

میام خدمتت بزار رولندگاروش رو بگیریم اونوقت حسابی از خجالتت در میام:434:

moein62
03-21-2010, 07:11 PM
n - آشغال دفاعی زیر توپ زن ....................6 گرند اسلم :Laughg::Laughg::Laughg::Laughg::Laughg::Laughg:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
میلاد میبینم امضاتو هم عوض کردی قبلا به رافا احترام میزاشتی اما حالا...........
یکی از دلایلی که رافا امسال افت کرده نگرفتن رولندگاروش بود واقعا تو روحیه اش تاثیر گذاشت بزار امسال بگیره دوباره میشه همون رافا همیشگی

Afshin
03-31-2010, 02:01 AM

شرمنده تاپیک زیر خاکی رو بالا کشیدم ، ولی محض اطلاع بگم که من از یو اس اوپن 2004 و بازی با اگسی طرفدار راجر شدم و اون موقع هم زیاد اطلاعی از عنوان های قبلیش نداشتم ، اینترنت که نداشتم و اخبار ما هم که قربونش برم .... !!!
به خاطر بازی زیباش طرفدارش شدم . اصلا فهمیدن این موضوع که فدرر وقتی آمادست زیباترین تنیس رو ارائه میکنه احتیاج به داشتن دانش خاصی در زمینه ی تنیس نداره ... به وضوح زیبایی های بازیش نمایانه ، خواه شما بپذیری و خواه نپذیری:443:

Mohammad_Joulaei
03-31-2010, 11:04 AM
شرمنده تاپیک زیر خاکی رو بالا کشیدم ، ولی محض اطلاع بگم که من از یو اس اوپن 2004 و بازی با اگسی طرفدار راجر شدم و اون موقع هم زیاد اطلاعی از عنوان های قبلیش نداشتم ، اینترنت که نداشتم و اخبار ما هم که قربونش برم .... !!!
به خاطر بازی زیباش طرفدارش شدم . اصلا فهمیدن این موضوع که فدرر وقتی آمادست زیباترین تنیس رو ارائه میکنه احتیاج به داشتن دانش خاصی در زمینه ی تنیس نداره ... به وضوح زیبایی های بازیش نمایانه ، خواه شما بپذیری و خواه نپذیری:443:

افشين جان سلام

خود منم از سال 2006 استراليا اپن تصادفي بازيش رو نگاه كردم و علاقه مند شدم و اصلا نميدونستم افتخاراتش چيه!!!!!:379:

حرف بعضيا رو به دل نگير!!!اين حرف رو از رو بچگي زده!!!!در حال حاضر وقتي تنيسور بعضيا نتيجه نمياره رو ميزنن به اين حرفا!!!
و اگه يه مقايسه بخوايم بكنيم مثل مايلي كهن توي فوتبال ميمونن:251:كه تيمشون نتيجه نمياره و ...

همه ميدونن كه توي ناكامي يا موفقيت ما طرفدار راجر بوديم!!!
به كوري چشم حسودمون:434:

msh13792
03-31-2010, 11:32 AM
افشين جان سلام

خود منم از سال 2006 استراليا اپن تصادفي بازيش رو نگاه كردم و علاقه مند شدم و اصلا نميدونستم افتخاراتش چيه!!!!!:379:

جالبيش اينه منم از ويمبي 2008 طرفدار راجر شدم بعد از اون بازي كذايي