PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصدومیت دوباره تومی هاس و دوری از مسابقات!

Mohammad
03-03-2010, 01:28 AM
تومی هاس و مصدومیت دوباره!

http://tennis-image.com/images/24311782106636376991.jpg

این تنیس باز 31 ساله مستعد آلمانی که همیشه با انواع و اقسام مصدومیتها دست و پنجه نرم کرده است، این بار نیز درد شدیدی در ناحیه کپل (Hip) راست خود احساس میکند که مجبور می شود آن را به تیغ دکتر مارک فلیپون بسپارد! وی که برنده 12 عنوان انفرادی ست، جمعه گذشته این عمل جراحی را انجام داده است و گفته می شود ممکن است تا 6 ماه دور از مسابقات باشد!
گفتنی ست وی هفته گذشته در دور اول مسابقات Delray Beach که سید اول آن بود، حذف شد!

پ.ن :243:
فک کنم دیگه دورش تموم شد :182:

راجرفدرر
03-06-2010, 12:24 AM
البته هرچی زور بزنه که به مصدومیت نادال نمیرسه:254:
من واقعا موندم اگه نادال ایدز هم داشت باید تاحالا خوب میشد:434:

koury
03-06-2010, 07:31 PM
تومی هاس 7-8-10 سال پیش یه مصدومیت شدید داشت همه فکر میکردن دیگه در اوج دوران بازیگریش در حالی که تازه به رنک های بالا رسیده بود باید از دنیای تنیس خداحافظی کنه و حتی همه ی اسپانسر ها و زندگیش رو بکلی از دست داد ولی بعد از مدتی برگشت و اتفاقا خیلی هم خوب نتیجه گرفت... یکی دو سال پیش هم مجددا مصدومیت بزرگی داشت که باز برگشت و حتی جزو تاپ 20 هم اومد!

در کل تو دوران بازیگریش نزدیک سه چهار بار مصدومیت های بدی نصیبش شده ولی هر دفعه قوی تر برگشته! هر چند این بار من بعید میدونم بتونه باز به جمع تاپ 30 برگرده ولی با سابقه ای که تومی داره نمیشه 100 در 100 بازگشتش رو منتفی دونست.