PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فدرر همچنان در صدر بهترين تنيس بازان جهان قرار دارد

Mohammad_Joulaei
03-02-2010, 12:47 PM
فدرر همچنان در صدر بهترين تنيس بازان جهان قرار دارد

تهران - فدراسيون بين‌المللي تنيس بهترين‌هاي تنيس بازان جهان را اعلام كرد كه بر اين اساس آن روجر فدرر بازيكن سوييسي همچنان در صدر قرار دارد.
به گزارش ايرنا، خبرگزاري د پ آ آلمان روز سه شنبه نوشت: روجر فدرر در بين بازيكنان حرفه‌اي تنيس جهان با ‪ ۱۱‬هزار و ‪ ۳۵۰‬امتياز در صدر قرار دارد و نوفاك ديوكوويچ كه به تازگي عنوان قهرماني مسابقات تنيس دبي را به خود اختصاص داده است با هشت هزار و ‪ ۳۱۰‬امتياز در رده دوم قرار گرفته است.
در اين رده بندي رافائل نادال اسپانيايي با هفت هزار و ‪ ۵۲۰‬امتياز عنوان سوم را در اختيار دارد.
بر اساس اين گزارش، نفرات چهارم تا دهم اين رده بندي به شرح زير است:
چهارم - آندي موراي از ايتاليا با هفت هزار و ‪ ۲۵۵‬امتياز
پنجم - خوان ديل پوترو از آرژانتين با شش هزار و ‪ ۲۶۲‬امتياز
ششم - نيكولاي داويدينكو از روسيه با پنج هزار و ‪ ۲۹۰‬امتياز
هفتم - روبن سودرلينگ از سوئد با سه هزار و ‪ ۸۵۵‬امتياز
هشتم - آندي روديك از آمريكا با سه هزار و ‪ ۷۲۰‬امتياز
نهم - مارين سيليچ از كرواسي با ‪ ۲‬هزار و ‪ ۹۷۰‬امتياز
دهم - فرناندو گونزالس از شيلي با ‪ ۲‬هزار و ‪ ۸۹۰‬امتياز

Mohammad
03-02-2010, 01:18 PM
فدرر همچنان در صدر بهترين تنيس بازان جهان قرار دارد

تهران - فدراسيون بين‌المللي تنيس بهترين‌هاي تنيس بازان جهان را اعلام كرد كه بر اين اساس آن روجر فدرر بازيكن سوييسي همچنان در صدر قرار دارد.
به گزارش ايرنا، خبرگزاري د پ آ آلمان روز سه شنبه نوشت: روجر فدرر در بين بازيكنان حرفه‌اي تنيس جهان با ‪ ۱۱‬هزار و ‪ ۳۵۰‬امتياز در صدر قرار دارد و نوفاك ديوكوويچ كه به تازگي عنوان قهرماني مسابقات تنيس دبي را به خود اختصاص داده است با هشت هزار و ‪ ۳۱۰‬امتياز در رده دوم قرار گرفته است.
در اين رده بندي رافائل نادال اسپانيايي با هفت هزار و ‪ ۵۲۰‬امتياز عنوان سوم را در اختيار دارد.
بر اساس اين گزارش، نفرات چهارم تا دهم اين رده بندي به شرح زير است:
چهارم - آندي موراي از ايتاليا با هفت هزار و ‪ ۲۵۵‬امتياز
پنجم - خوان ديل پوترو از آرژانتين با شش هزار و ‪ ۲۶۲‬امتياز
ششم - نيكولاي داويدينكو از روسيه با پنج هزار و ‪ ۲۹۰‬امتياز
هفتم - روبن سودرلينگ از سوئد با سه هزار و ‪ ۸۵۵‬امتياز
هشتم - آندي روديك از آمريكا با سه هزار و ‪ ۷۲۰‬امتياز
نهم - مارين سيليچ از كرواسي با ‪ ۲‬هزار و ‪ ۹۷۰‬امتياز
دهم - فرناندو گونزالس از شيلي با ‪ ۲‬هزار و ‪ ۸۹۰‬امتياز
اينا هنوز فرق ITF و ATP رو نميدونند! ببين نواك رو چه جوري تلفظ كردند!!

محمد جان خبرهايي كه ميخوني و ميبيني وجاهت نداره رو به نظر من نذاري، خيلي بهتره.
سپاس

Mohammad_Joulaei
03-02-2010, 02:07 PM
فدرر همچنان برترین تنیسور جهان

تهران ، شبکه خبر ، ورزشی - خارجی 11 اسفند 1388 14:18
راجر فدرر همچنان بهترین تنیس باز جهان است.
فدراسیون بین المللی تنیس امروز رده بندی جدید برترین های این رشته را منتشر كرد كه در آن فدرر 28 ساله با 11 هزار و 350 امتیاز در صدر قرار دارد و نوواك جوكوویچ صربستانی كه این هفته عنوان قهرمانی مسابقات تنیس دبی را كسب كرد ، با هشت هزار و 310 امتیاز در رده دوم قرار گرفته است و رافائل نادال اسپانیایی با هفت هزار و 520 امتیاز سوم است.

در این فهرست ، اندی مورای ، خوان كارلوس دل پوترو ، نیكولای داویدنكو ، روبین سودرلینگ ، اندی رادیك ، مارین سیلیچ و فرناندو گونسالس در رده های چهارم تا دهم قرار دارند.

Mohammad_Joulaei
03-02-2010, 02:08 PM
يه بچه زرنگ ديگه هم بياد اشكالات اينو بگيره:434:

navidballack
03-02-2010, 05:25 PM
آقا اجازه ما پیدا کردیم :434:

خوان كارلوس دل پوترو
:3t1: دیگه شورش رو در اوردن

rafa.com
03-03-2010, 09:43 AM
بعد همین خبرا رو میدن به یکی مثل پیمان اسدیان ,اونم هرچی نوشته روخونی میکنه میره
یه بار تنیس مونته کارلو بود بعد پیمان گفت رافائل نادال آرژانتینی:3t1:
همین چند وقته پیشم برنامه ی لیگ برتر انگلیس رو گذاشته بودن بعد من اولش چشمم به بازی آرسنال خورد میدونستم با کی بازی داره
ولی اون تیمی که جلوش نوشته بود اون تیم نبود گفتم شاید من اشتباه میکردم یه دفعه جلوی منچستر نگاه کردم تا نوشته نیوکاسل:350:
حالا نیوکاسل هم تو دست یک انگلیسه بعد فهمیدم که برنامه ی پارسال لیگ انگلیس رو گذاشتن:3t1:

یه بارم یادمه بازی های دوستانه ی پیش فصل بود آرسنال یه تیم اتریشی رو 2 یک شکست داده بود بعد پیمان گفت آرسنال با نتیجه ی 2 بر تیم اتریشی رو در هم کوبید!از کی تا حالا نتیجه ی خفیف دو یک رو میگن در هم کوبید خدا میدونه:251:

Roger.tennis
03-03-2010, 05:12 PM
اگه بخوایم سوتی خبرنگارا و گزارشگرای ایران رو یکی یکی در بیاریم که میشه یه شاهنامه
ولی وحشتناک ترین اونا رو که من دیدم یکی خیابانی بود که گفت جان تری توی شهر چلسی خیلی محبوبه !!! حالا شهر چلسی کجاست؟ یکی استرالیا اوپن پارسال بود که بابک معصومی گفت وداع فدرر در دور سوم مسابقات که راجر رفت فینال !!! چند روز پیش هم که بازی استقلال بود هادی شکوری گل آفساید زد که عادل 20 بار گفت حنیف عمران زاده !!!
کلا باید بشینی و بخندی :251: