PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زلزله شیلی، خوان مارتین دل پوترو را در آرژانتین لرزاند

milad28235
02-28-2010, 11:43 AM
خوان مارتین دل پوترو که در بوئنوس آیرس با مصدومیت مچ دست و پنجه نرم می کنه، کاملا زلزله ی سیلی رو حس کرده

زلزله ی شیلی در صبح روز شنبه با شدت 8.8 در مقیاس ریشتر، قسمت پهناوری از خاک این کشور را لرزاند.

خوان: " 3:30 صبح بود، خوابیده بودم. احساس سرگیجه کردم و صداهای بلندی هم شنیدم. اولش فکر کردم پنجره رو وا گذاشتم، و باد باعث شده بخوره به دیوار و صدا بده. آخه من در یکی از طبقات فوقانی یه آپارتمان زندگی می کنم و همنچین چیزی عادیه.
انقدر صدا بلند بود که مجبور شدم بلند شم. حالت سرگیجه داشتم، به زودی فهمیدم که باد نیست. همه چیز داشت می لرزید. همه ی وسایل تزییناتی و پرده ها. این حالت برای 5-6 دقیقه طول کشید.
واقعا متاسفم که دومین فاجعه در زمان بسیار کوتاهی در قاره امریکا به وقوع پیوسته و مردم رو تحت تاثیر قرار داده. بارها به شیلی مسافرت کردم و مردمش رو دوس دارم. دعا می کنم که مردم در امان باشن. "

خوان امیدواره که به ایندین ولز برسه

nima_masiha
02-28-2010, 12:20 PM
اگه 8.8 باشه که دیگه چیز سالمی رو زمین نمیمونه!!!

milad28235
02-28-2010, 12:24 PM
تلویزیون نشون داد
خیابونها همه از وسط قاچ خورده بود
افتضاح

من همیشه به این فکر می کنم که اگه تهران زلزله بیاد، فاجعه ای رخ می ده که تا صدها سال زبونزد خاص و عام می شه