PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش تصویر سافینا در خبرگزاری دولتی فارس!

Saeed4progress
02-14-2010, 03:32 PM
http://www.damoontaheri.com/pics/news265.jpg
مرجع: سایت www.damoontaheri.com (http://www.damoontaheri.com)

خبرگزاري فارس: تنيسور شماره 2 جهان از رقابت‌هاي قهرماني تنيس بانوان باركليز دوبي در هفته آينده كنار كشيد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، دينارا سافينا به دليل ادامه مراحل درمان و بهبود مصدوميت از ناحيه كمر كه وي را مجبور كرد از مسابقات تنيس آزاد استراليا نيز كنار بكشد، رقابت‌هاي تنيس دوبي را از دست داد.

تنيسور روسي در رقابت‌هاي ملبورن در دور چهارم مقابل ماريا كريلنكو كنار رفت.
سافينا اظهار داشت: متأسفانه امسال نمي‌توانم در رقابت‌هاي تنيس قهرماني باركليز دوبي شركت كنم زيرا از پايان فصل گذشته از مصدوميت كمر رنج مي‌برم. براي اين رقابت‌ها در دهمين سال برگزاري آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم سال آينده برگردم چون اين مسابقات يكي از رقابت‌هاي محبوب من است.

نکته جالب در اين خبر، نمايش تصوير دينارا سافينا در سايت دولتي خبرگزاري فارس است که شايد براي اولين بار در ايران، يک خبرگزاري دولتي ايراني، تصوير يک تنيسور زن را نشان مي دهد.البته اخيرا اين خبرگزاري اخبار زيادي از وضعيت تنيس ايران بر روي سايت خود قرار مي دهد. در مجموع اين حرکت خبرگزاري فارس شجاعانه و قابل تحسين و نشاندهنده اميد هايي جهت تغيير نگاه دولت به ورزش تنيس است

milad28235
02-15-2010, 02:37 AM
در مجموع اين حرکت خبرگزاري فارس شجاعانه و قابل تحسين و نشاندهنده اميد هايي جهت تغيير نگاه دولت به ورزش تنيس است

وای چقدر شجاعانه :193::254:
جمع کن بینیم بابا

Saeed4progress
02-15-2010, 10:48 AM
وای چقدر شجاعانه :193::254:
جمع کن بینیم بابا

از این لحاظ شجاعانه است که تا امروز حتی 1 بار هم تصویر تنیسور زن را نشون نمیدادند. تو همه چیز رو به چشم منفی نگاه می کنی و تغییر رو نمی خوای قبول کنی؟ تو کدوم ورزش ایران تصویر زن رو نشون میدادند که الان توی تنیس نشون دادند؟

koury
02-15-2010, 11:06 AM
اولا همین عکس سافینا رو لااقل 2 بار تو فالس نیوز دیدم!! تازه تصویر جاستین هنین هم دیدم یه جستجوئی تو آرشیوش کنی متوجه میشی...

ثانیا اون پاراگراف قرمز شده تو پست اول حال من یکی رو بدجور بد کرد چقدر آدم خود فروش و دستمال بدست و بی خاصیت میشه!!؟ نمیدونم کدومتون اون مطلب مسخره رو نوشتید ولی جدا گند زدید با این مطلبتون و بالاخص خط قرمز... جریان نامه ی دامون به رئیس روسا بود که خط به خطش پر از حرف های حال بهم زنی بود!!

Reza23
02-15-2010, 12:53 PM
چرا فکر میکنین این نشون دادن عکس سافینا اینقدر مهمه؟!
تو سریالهایی که تلویزیون نشون میده زنهای به مراتب بهتری پیدا میشه.
حالا این سافینا طفلی که معمولیه.
همین الان تو دوبی داره یه تورنمنت عالی برگزار میشه و ما دلمون خوشه که
یه خبرگزاری عکس سافینا را گذاشته رو سایتش!!:3t1:

BABAK
02-15-2010, 02:10 PM
کسی که به دست راست یه آدم کش نامه فدایت شوم بزنه و از رسانه لجن پراکنی تقدیر کنه شرافتش رو زیر سوال برده...وقاحت هم حدی داره:3t1:

Saeed4progress
02-27-2010, 12:12 AM
اولا همین عکس سافینا رو لااقل 2 بار تو فالس نیوز دیدم!! تازه تصویر جاستین هنین هم دیدم یه جستجوئی تو آرشیوش کنی متوجه میشی...

ثانیا اون پاراگراف قرمز شده تو پست اول حال من یکی رو بدجور بد کرد چقدر آدم خود فروش و دستمال بدست و بی خاصیت میشه!!؟ نمیدونم کدومتون اون مطلب مسخره رو نوشتید ولی جدا گند زدید با این مطلبتون و بالاخص خط قرمز... جریان نامه ی دامون به رئیس روسا بود که خط به خطش پر از حرف های حال بهم زنی بود!!

تا اونجایی که من یادمه کلا یه نامه نوشت به سعیدلو که اون هم پشت پرده داستانی داشت و نمیشه به این راحتی قضاوت کرد. متاسفانه به دلایلی خودش دیگه نمیتونه بیاد تو این سایت جواب شما دوستان رو بده. اگر من هم ازش دفاع کنم زیاد جالب نیست. فقط اینو بدونید که اوضاع تنیس خیلی فجیع شده...

milad28235
02-27-2010, 12:50 AM
فقط اینو بدونید که اوضاع تنیس خیلی فجیع شده...

تا تو و دامون هستین، من یکی که هیچ نگرانی ای ندارم :254:
همه کارا رو حل می کنید
تنیس کشور رو هم به سرمنزل مقصود می رسونین :655:

Saeed4progress
02-27-2010, 11:26 PM
تا تو و دامون هستین، من یکی که هیچ نگرانی ای ندارم :254:
همه کارا رو حل می کنید
تنیس کشور رو هم به سرمنزل مقصود می رسونین :655:

تا روزی هم که تنیس ما بزدل هایی مثل تو رو داره هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

milad28235
02-28-2010, 06:49 AM
بزدل منم یا شما که به خاطر یه تیکه استخون، واسه تروریست ها دم تکون می دین؟ :251:

Saeed4progress
02-28-2010, 02:23 PM
بزدل منم یا شما که به خاطر یه تیکه استخون، واسه تروریست ها دم تکون می دین؟ :251:

تو فعلا همین نیمچه فروم رو اداره کن که مثل .. توش گیر کردی. 24 ساعته هم با اونیکی رفیقت سر هیچ و پوچ در گیری! اول و آخرش هم همین نیمچه فروم رو داری! این هم به خاطر بزدلیته!

milad28235
02-28-2010, 03:11 PM
من چه با اون رفیقم هر اختلاف نظری داشته باشم، اختلالی توی کار سایت به وجود نمیاد
سایت کاملا به روز هستش

یه سایت آپدیت تر از این در زمینه ی تنیس ، به زبان فارسی معرفی کن به من
عمرا اگر بتونی

در ضمن من دیگه کاره ای در فورم نیستم که اداره ش بر عهده ی من باشه

خوب، اول و آخرش من همین فورم رو دارم
لااق پاچه خواری قاتلین مردم رو نمی کنم
نون رو به نرخ روز نمی خورم
تا بالاخره به من هم یه نیم نگاهی داشته باشن :3t1:

تو که خیلی شجاعی چی داری؟ :251: