PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت طرفداران راجر فدرر!!!

ARA-RF
01-29-2010, 09:00 PM
سلام دوستان!

فکر کردم بعد از 4 سال وبلاگ نویسی برای راجر :866: باید دیگه پیشرفت کنم و دیگه سایت نویسی کنم!! :379: برای همین به فکر راه اندازی وب سایت افتادم و بعد از دوماه پرس و جو و یادگیری سیستم مدیریت محتوا به صورت کاملا آماتور یک سایت طراحی کردم! بعد از چند وقت هاست هم جور شد و الان اون رو به صورت آزمایشی راه اندازی کردم!
از شما دوستان عزیز می خوام یک نگاهی بهش بندازید ببینید چه جوره ؟ خوبه، بده ، اشکالاتش رو به من بگید و ...!

اابته برای دیدنش ثبت نام کنید چون میخوام طرفداران راجر همدیگر رو بشناسن!
1. اگر خواستید ثبت نام کنید حتما اطلاعات حقیقی رو بزنید!

آدرس سایت هم http://www.rogerfederer.ir

دوستان نظر فراموش نشه مخصوصا اشکالات یا چیزهایی که فکر می کنید جا افتاده و اگر باشه بهتر میشه!

koury
01-29-2010, 09:55 PM
سلام

دوست عزیز تبریک میگم سایت خیلی خوبیه... من اکثر قسمت هاش رو نگاه کردم تکمیل بشه سایت خیلی پرباری میشه فقط یه قسمتش بنظر من کمی از کیفیت سایت رو پائین میاره اونم بخش حدیث هست!! آخه تنیس با مذهب اصلا جور نیستن که بخواد بخش حدیث و اینجور چیز ها هم داشته باشه...

باز نظر نهائی با خودته ولی در کل کار با ارزشی هست!

موفق باشی

ARA-RF
01-29-2010, 10:29 PM
سلام

دوست عزیز تبریک میگم سایت خیلی خوبیه... من اکثر قسمت هاش رو نگاه کردم تکمیل بشه سایت خیلی پرباری میشه فقط یه قسمتش بنظر من کمی از کیفیت سایت رو پائین میاره اونم بخش حدیث هست!! آخه تنیس با مذهب اصلا جور نیستن که بخواد بخش حدیث و اینجور چیز ها هم داشته باشه...

باز نظر نهائی با خودته ولی در کل کار با ارزشی هست!

موفق باشی

سلام

خیلی ممنونم! گر وبلاگ قبلی من رو هم نگاه کرده باشید حتما بخش قران رو در اون دیده بودید! به هر حال این چیزی هست که جزو اعتقادات منه و نمی تونم ازش دور بشم چون این وب سایت قراره تنها حس درونی من رو نسبت به راجر :866: منتقل بکنه و مسائل مذهبی هم چیز جدایی از اون حس ها حداقل برای من نیست! به هر حال تذکر خوبی بود !:655:

Saeedzr
01-29-2010, 11:22 PM
آرا جان میدونی که من از خیلی وقت پیش همیشه پیگیر سایتت بودم
البته خیلی وقت دست نخورده مونده بود که به طبع سر نمیزدم

تصور من اینه که انگلیسی زبانها زیاد به این سایت سر نخواهند زد
ولی اگه قرار سر بزنن پیشنهاد میکنم جملات انگلیسی که میخوای بنویسی رو با مشورت با افراد مطلع بنویسی که اینجا کم نیستن و مطمئنا بهت کمک میکنن.

مثلا هیچ کس نمیاد بگه all different courts چون اون معنی که شما میخوای رو نمیده
باید بگی on all surfaces

البته من همه جملاتی رو که نوشتی رو ندیدم
ولی اگه همه رو جمع کنی و اینجا بنویسی تا بچه ها چک کنن خیلی خوب میشه.

سرعتش هم الان که من رفتم فاجعه بود

موفق باشی

ARA-RF
01-29-2010, 11:39 PM
آرا جان میدونی که من از خیلی وقت پیش همیشه پیگیر سایتت بودم
البته خیلی وقت دست نخورده مونده بود که به طبع سر نمیزدم

تصور من اینه که انگلیسی زبانها زیاد به این سایت سر نخواهند زد
ولی اگه قرار سر بزنن پیشنهاد میکنم جملات انگلیسی که میخوای بنویسی رو با مشورت با افراد مطلع بنویسی که اینجا کم نیستن و مطمئنا بهت کمک میکنن.

مثلا هیچ کس نمیاد بگه all different courts چون اون معنی که شما میخوای رو نمیده
باید بگی on all surfaces

البته من همه جملاتی رو که نوشتی رو ندیدم
ولی اگه همه رو جمع کنی و اینجا بنویسی تا بچه ها چک کنن خیلی خوب میشه.

سرعتش هم الان که من رفتم فاجعه بود

موفق باشی

سلام
در مورد زبان انگلیسی موافقم! چون اصلا زبانم خوب نیست برای نوشتن!:shame:
نمیدونم چرا تو پست اول ذکر نکردم چون تو ذهنم بود! البته نوشتن انگلیسی تقریبا به کپی پیست اخبار سایت های خارجی محدود میشه :443:فکر کنم در توضیحات لینک درباره من توضیح دادم که فکر کنم اگر اون رو بخونی که دیگه خیلی اشتباه پیدا کنی:655:
ولی یک چیز رو هم بگما اون all court و ... اینا فقط برای خالی نبودن خیلی سریع زدم و اصلا روش فکر نکردم که درسته یا نه!
اون خطی رو که قرمز کردم حتما قبل از راه اندازی انجام میدم پیشنهاد خیلی خوبی بود
میدونی برای چی انگلیسی می نویسم با این زبان افتضاحم چون دوست دارم برای یکبار راجر :866: بیاد ببینه! واقعا تنها دلیلش همینه! خیلی ارزوی بزرگیه نه؟!

در مورد سرعت خوب شد گفتی دوست دارم همه دوستان نظر بدن چون من که ADSL دارم برای خودم خیلی راحت میاد بالا! ولی خوب باید فکر همه رو بکنم!

ممنوووووونم از کمکت! :443:

koury
01-29-2010, 11:49 PM
منم ADSL دارم ولی برا منم سرعتش خیلی کند بود...

ARA-RF
01-30-2010, 12:18 AM
منم ADSL دارم ولی برا منم سرعتش خیلی کند بود...
سلام
من الان تقریبا حجم تمام تصاویر رو به یک سوم رسوندم که بهتر بشه! ولی خوب یک سوال :
البته سرعت هاست و سرور اونها با ما قابل مقایسه نیست ولی اگر این سایت براتون کند میاد بالا مثلا سایت خود atp چقدر طول می کشه ؟
میخوام یک مقایسه تو ذهنم بیاد! :379:
و یک نکته دیگه اینکه کلا سیستم های مدیریت محتوا نسبت به سایت های دیگه کمی کندتر لود می شوند.

koury
01-30-2010, 12:28 AM
برا من که سایت ای تی پی با سرعت خوبی باز میشه...

ARA-RF
01-31-2010, 12:57 AM
سلام
دوستانی که اومدن تو این مبحث و تشکر کردند خیلی ممنون ولی خوب من نظراتتون برام خیلی مهمه مخصوصا اشکالاتش! اصلا بنویسید بد بود ولی خوب همونو لااقل بنویسید!! :243:

Mohammad
01-31-2010, 01:22 AM
حتما فردا دقيق ميبينم نظرمو ميگم.

msh13792
01-31-2010, 09:13 AM
واسه من سرعت خیلی خوبی بالا اومد و از نظر من خیلی اینترفیس خوبی داره
اگه چیز دیگه ای بنظرم رسید حتما می گم

ARA-RF
02-03-2010, 11:51 PM
سلام

اول اینو بگم که من دارم آرشیو بازی هارو در سایت وارد می کنم حدودا تا سال 2004 وارد شده ! برید ببینید و بگید خوب شده تا اینجا یا نه!
بعد اینکه من هنوز منتظر نظراتتون هستم، مخصوصا رئیس محترم:443: که فکر کنم یادش رفت!!:379:

Mohammad
02-05-2010, 01:15 PM
درود
اولا ببخشید دیر شد.
استایل کار قشنگه، ایده ها جالبن، برای من کندم نیست، البته فک کنم حجم عکسها رو به شدت کم کردی نه؟ :379: اگه اشتباه نکنم جوملاست،حالا چرا وارد میشیم مستقیم میره تو پنل کاربری؟ این یه ذره گیج کنندست!
حالا بعد دوباره چیزی به ذهنم برسه همینجا میگم.