PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فدرر به نیمه نهایی اوپن استرالیا رسید

Mohammad_Joulaei
01-27-2010, 05:07 PM
فدرر به نیمه نهایی اوپن استرالیا رسید

http://78.38.204.145/iran_media/image/2010/01/245500110_orig.jpg
روژه فدرر، شروع ضعیف‌اش را در یک چهارم نهایی اوپن استرالیا جبران و جواز صعود به مرحله نیمه‌نهایی این تورنمنت را کسب کرد.

به گزارش شبکه ایران، روژه فدرر،مرد شماره یک تنیس جهان در حالی که برابر نیکلای داویدنکوی روس ست اول را با اختلاف زیاد و با نتیجه 6-2 واگذار کرده بود، ست‌های دوم، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 6-3 ، 6- صفر و 7-5 به پایان برد تا جزو 4 مرد پایانی اولین گرنداسلم فصل باشد. فدرر در حالی امیدهای داویدنکو، قهرمان آخرین تورنمنت فصل گذشته (فینال تور ATP) را نابود کرد که او 13 بازی قبلی‌اش را برده بود.
فدرر که برای بیست و سومین بار حضور در نیمه‌نهایی گرنداسلم‌ها را تجربه می‌کند باید به مصاف برنده بازی نواک ژوکوویچ و ژوویلفرد تسونگا برود. او در انتهای پیکارش با داویدنکو گفت: «نواک و ژوویلفرد هر دو حریفان استثنایی هستند و فکر می‌کنم بازی خوبی شود. خوشحالم که صعود کرده‌ام.»
اما در بخش زنان اوپن استرالیا هم سرنا ویلیامز، مدافع عنوان قهرمانی و زن شماره یک تنیس جهان در حالی که ست اول بازی‌اش با ویکتوریا آزارنکا را 6-4 باخته بود در دو ست بعد 7-6 و 6-2 پیروز شد تا راهی نیمه‌نهایی شود و فرصت گرفتن انتقام شکست خواهرش از لی‌نا را به دست آورد.او اظهار داشت: «دیگر باور کرده بودم که دارم حذف می‌شوم. می‌دانم که یک قهرمان نباید اینطوری فکر کند اما من واقعا باورم شده بود که باید بلیت پرواز برگشتم را تهیه کنم. خوشحالم که صعود کرده‌ام.»

شایان نادال
01-27-2010, 06:02 PM
واقعا حق فدرره که این گرند اسلم رو ببره با بازی با حال امروزش روی همه ی بازیکنارو کم کرد حسابی منو خوشحال کرد چون اکثر ماها که طرفدار نادالیم با داویدنکو خیلی رابطهی خوبی ندریم همون بهتر که فدرر داویدنکو رو حذف کرد و عقده ی منو خالی کرد

nemo62
01-28-2010, 11:19 AM
واقعا حق فدرره که این گرند اسلم رو ببره با بازی با حال امروزش روی همه ی بازیکنارو کم کرد حسابی منو خوشحال کرد چون اکثر ماها که طرفدار نادالیم با داویدنکو خیلی رابطهی خوبی ندریم همون بهتر که فدرر داویدنکو رو حذف کرد و عقده ی منو خالی کرد
ايول به صداقتت:441:

alizx
01-28-2010, 06:42 PM
only roggerrrrrrrrrrrrrrr federerrrrrrrrrr