PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محل بحث های خارج از موضوع این تالار، اینجا!

Mohammad
12-23-2009, 01:02 PM
درود

بحث های مربوط به تاپیک بحث و تبالد نظر چون ارتباطی با موضوع استرالیا نداشت و از اونجایی که در حین این تورنمنت اتفاق افتاد به این تاپیک منتقل گردید.

Farid
01-22-2010, 06:33 PM
بابک جون اگه قرار باشه ما به این حرفا گوش بدیم مانند بازیکنان سالید و ... باید توی رنک 100 یا 1000 دنبال فدرر بگردیم :251:و یه سری حرفا زده شد که گفته میشد اگه یه پای فدرر رو هم ازش بگیرن قهرمان یو اس اپنه و ...

و یه سری حرفا زده میشه و همین کارشناسا میگن که جیمز بلیکی که پاش لب بازنشستگیه بخت 4 قهرمانیه :434: و حتی بختش از موری هم بهتره:254: کسی که یه دونه مسترز هم نداره:434: چه برسه به استرالیا:434:

فدرر ما خودش رو برا تمام رویداد ها اماده کرده و خودش همه چی رو خوب میدونه که...
فدرر ما تنیسوریه که قابل توصیف نیست.

درود بر شرفت اسطوره افسانه ای

دوستان یادشون باشه که کی شروع کرد.
چند کلام هم از مادر عروس بشنویم هم بد نیست.
کوچولو یادت رفته وقتی اومدی توی ایتی ست فکر می کردی Head-to-Head یعنی بازیکنان سر هم رو به هم می کوبند و یا اگر من نمی گفتم Solid یعنی چی فکر می کردی بازیکن Solid یعنی بازیکن جامد و یا .....
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
میشه شما که متخصص رنکینگ هستید بگید Benneteau رنکش چنده که Federer رو برد , در حالیکه من چند روز قبل از بازی به یکی از دوستان گفتم که Benneteau به هیچ وجه Matc Up خوبی برای Federer نیست به این دلیل و اون دلیل و اون دلیل. البته شما فکر کنم معنی Match Up رو بازی بالا معنی کنی.
حرفهات چیزی جز تبریک و درود و رنک نیست.
اون هم یک مثاله احمق که من راجع به Federer می زدم تا وقتی که پا به سن نزاشته بود , دیدی هم ان زمان که خوش بین ترین طرفدار Federer هم فکرشو نمی کرد من قبل از US Open سال 2008 , من وی رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده بودم , همین حالا هم همین مثال رو راجع به Nadal در French Open امسال میزنم.
به توی کله پوک هم هیچ ربطی نداره که من Blake رو انتخاب کردم اگر بازیش با Del Potro رو میدیدی میفهمیدی چقدر انتخاب خوبی بوده , البته شما چون خیلی به تنیس علاقه مندی فکر کنم فقط بازیهای Federer رو ببینی وسایر بازیکنان رو قابل ندونی که وقتتو براشون بزاری , بازیهای Federer رو هم برای کل کل می بینی نه برای علاقه ات به تنیس.

milad28235
01-22-2010, 06:39 PM
کوچولو یادت رفته وقتی اومدی توی ایتی ست فکر می کردی Head-to-Head یعنی بازیکنان سر هم رو به هم می کوبند و یا اگر من نمی گفتم Solid یعنی چی فکر می کردی بازیکن Solid یعنی بازیکن جامد و یا .....
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
میشه شما که متخصص رنکینگ هستید بگید Benneteau رنکش چنده که Federer رو برد , در حالیکه من چند روز قبل از بازی به یکی از دوستان گفتم که Benneteau به هیچ وجه Matc Up خوبی برای Federer نیست به این دلیل و اون دلیل و اون دلیل. البته شما فکر کنم معنی Match Up رو بازی بالا معنی کنی.
اون هم یک مثاله احمق که من راجع به Federer می زدم تا وقتی که پا به سن نزاشته بود , دیدی هم ان زمان که خوش بین ترین طرفدار Federer هم فکرشو نمی کرد من قبل از US Open سال 2008 , من وی رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده بودم , همین حالا هم همین مثال رو راجع به Nadal در French Open امسال میزنم.
به توی کله پوک هم هیچ ربطی نداره که من Blake رو انتخاب کردم اگر بازیش با Del Potro رو میدیدی میفهمیدی چقدر انتخاب خوبی بوده , البته شما چون خیلی به تنیس علاقه مندی فکر کنم فقط بازیهای Federer رو ببینی وسایر بازیکنان رو قابل ندونی که وقتتو براشون بزاری , بازیهای Federer رو هم برای کل کل می بینی نه برای علاقه ات به تنیس.

آره
خوب گاهی هم درست می گی
ولی غلط غلوط هم زیاد می گی دیگه فرید
خوب این که ناراحتی نداره
همه اشتباه می کنن

nima_masiha
01-22-2010, 06:43 PM
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ

فرید جان مثل اینکه شما هم بدجور قاطی کردی :254: خونسرد باش داداش

درسته از این نوع کلمات اینجا استفاده میشه ولی اینو بدونید که این صحبتا دو طرف آزادن که بزنن(لاقال تا الان که اینطور بوده و ما دیدیم). پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.

milad28235
01-22-2010, 06:47 PM
. پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.

طبق صحبتی که من و فرید با هم کردیم، دیگه قول داده که قهر نکنه :434:

Farid
01-22-2010, 06:49 PM
قبل از اینکه شما از مچاپ صحبت کنید من بارها، این مساله رو از زبان بزرگان تنیس (مثلا جیم کوریر) شنیده بودم
بله صبح تا شب از Match Up صحبت می کنند اما ایا میگند که Federer با چه نوع بازیکنانی به مشکل برمیخوره؟ و یا چه بازیکنانی Match Up خوبی برای Federer نیستند ؟
نه نمی گویند تا Fan هائی مثل شما صبح تا شب بزنید توی سر هم که Federer امروز رو فرم نبود , و یا امروز روزش نبود , و یا امروز خوب بازی نکرد , و یا Federer بهتریه و Nadal بهتره.

milad28235
01-22-2010, 06:54 PM
بله صبح تا شب از Match Up صحبت می کنند اما ایا میگند که Federer با چه نوع بازیکنانی به مشکل برمیخوره؟ و یا چه بازیکنانی Match Up خوبی برای Federer نیستند ؟
نه نمی گویند تا Fan هائی مثل شما صبح تا شب بزنید توی سر هم که Federer امروز رو فرم نبود , و یا امروز روزش نبود , و یا امروز خوب بازی نکرد , و یا Federer بهتریه و Nadal بهتره.

بله صد در صد
مثلا جیم کوریر داشت می گفت اندری اگسی تنیسور فوق العاده ای هستش ، ولی به این دلیل و این دلیل، سمپراس براش مچاپ خوبی نیست

من به شما خیلی احترام می ذارم
ولی نمی دونم چرا خیال می کنید تافته ی جدا بافته هستید و همه باید ازتون حساب ببرن

مسائلی مثل فرم هم خیلی مهم هستن
من اصلا قبول ندارم که همه چیز مچاپه
خیلی مواقع ممکنه آدم روی فرم نباشه و روی سطح مورد علاقه ش، به یه مچاپ ایده آل ببازه
قبلا در این مورد با هم توی چت باکس صحبت کردیم، شما هم فرمودین قبول دارم

کلا مسئله ای به نام "فرم"، "روز خوب" ، نافی بحث مچاپ نیست

Farid
01-22-2010, 07:04 PM
بله صد در صد
مثلا جیم کوریر داشت می گفت اندری اگسی تنیسور فوق العاده ای هستش ، ولی به این دلیل و این دلیل، سمپراس براش مچاپ خوبی نیست

من به شما خیلی احترام می ذارم
ولی نمی دونم چرا خیال می کنید تافته ی جدا بافته هستید و همه باید ازتون حساب ببرن

مسائلی مثل فرم هم خیلی مهم هستن
من اصلا قبول ندارم که همه چیز مچاپه
خیلی مواقع ممکنه آدم روی فرم نباشه و روی سطح مورد علاقه ش، به یه مچاپ ایده آل ببازه
قبلا در این مورد با هم توی چت باکس صحبت کردیم، شما هم فرمودین قبول دارم

کلا مسئله ای به نام "فرم"، "روز خوب" ، نافی بحث مچاپ نیست

خیال نمی کنم میلاد هستم و ادعام هم میشه
اون دلایل رو که میگی گفت رو میشه ذکر کنی؟
اگر هم بعضی مواقع دلیلی می گند راجع به یک بازی خاص میگند مثلا همین مثالی که شما زدی ولی کلی نمیگند که Federer با اینگونه بازیکنان مشکل داره.
نه اینکه ندونند خیلی بهتر هم از امثال من میدونند اما به زبان نمی اورن , چون نکاتی هست که رازه.
بله فرم خیلی مهمه اما اگر شما رو فرم هم باشید نمی توانید از پس یک بازیکن Match Up خوبی نیست بر بیائید بر روی یک سطح که مورد علاقه شما نیست و یا با توپهائی که مورد علاقه شما نیست ( میدونید چرا Nadal هیچوقت در US Open نمایش قابل توجهی نداره؟ )
و اگر هم رو فرم نباشید اما Matc Up براتون ایده ال باشه می توانید حتی در یک بازی نزدیک پیروز شوید.
به هر حال بحث با شما فایده ای نداره چون وقتی دو نفر راجع به چیزی بحث می کنند باید هر دو ار اون موضوع تا حدی مطلع باشند و اگر یکی از ان موضوع بی اطلاع باشه بحث کردن فایده ای نداره.

Farid
01-22-2010, 07:07 PM
فرید جان مثل اینکه شما هم بدجور قاطی کردی :254: خونسرد باش داداش

درسته از این نوع کلمات اینجا استفاده میشه ولی اینو بدونید که این صحبتا دو طرف آزادن که بزنن(لاقال تا الان که اینطور بوده و ما دیدیم). پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.

گفتم که
اگر کسی به من بگه بشین , من میگم بفرما

milad28235
01-22-2010, 07:11 PM
خیال نمی کنم میلاد هستم و ادعام هم میشه
اون دلایل رو که میگی گفت رو میشه ذکر کنی؟
اگر هم بعضی مواقع دلیلی می گند راجع به یک بازی خاص میگند مثلا همین مثالی که شما زدی ولی کلی نمیگند که Federer با اینگونه بازیکنان مشکل داره.
نه اینکه ندونند خیلی بهتر هم از امثال من میدونند اما به زبان نمی اورن , چون نکاتی هست که رازه.
بله فرم خیلی مهمه اما اگر شما رو فرم هم باشید نمی توانید از پس یک بازیکن Match Up خوبی نیست بر بیائید بر روی یک سطح که مورد علاقه شما نیست و یا با توپهائی که مورد علاقه شما نیست ( میدونید چرا Nadal هیچوقت در US Open نمایش قابل توجهی نداره؟ )
و اگر هم رو فرم نباشید اما Matc Up براتون ایده ال باشه می توانید حتی در یک بازی نزدیک پیروز شوید.
به هر حال بحث با شما فایده ای نداره چون وقتی دو نفر راجع به چیزی بحث می کنند باید هر دو ار اون موضوع تا حدی مطلع باشند و اگر یکی از ان موضوع بی اطلاع باشه بحث کردن فایده ای نداره.

اتفاقا شما خدای ادعایی، ادعات اینه که از همه بیشتر تنیس می دونی و هر کسی حرفات رو زیر سوال ببره، یعنی شعور نداره

خدا شاهده یادم نیست، چون خیلی وقت دیده بودم، و مصاحبه ی تلویزیونی بود، سند نوشتاری هم نیست که بخوام دنبالش بگردم
ولی جیم کوریر هم مچاپ رو داشت تعریف می کرد
کلا اصلا اینطور نیست که در کل دنیا فقط شما این چیزهارو بدونی

افراد بسیار زیادی هستن که از شما خیلی بیشتر تنیس می دونن
همون طور که شما از من خیلی بیشتر می دونی

چرا، من همگی حرفهای شمارو قبلا هم شنیدم، مثلا از متس ویلندر
فقط مثلا این رو نشنیدم که می گی فدرر مثلا به سونگا و نیکولای از قصد باخت و .....
خوب این رو فقط از شما شنیدم
چرا دروغ بگم؟

من این رو قبول ندارم
ممکنه شما در بهترین فرم ممکن باشید
و حریفتون برای شما یه مچاپ خیلی بد باشه، ولی در فرم خوبی نباشه
اونوقت احتمال برد هست

احتمال برد همیشه هست، ورزش اصلا قابل پیش بینی نیست

می گم که
کلا شما تصور می کنید که از همه بیشتر می دونید و همه بی شعورن

فقط من سوالی که دارم اینه که برای چی به تالارهای گفتمان میاین؟
وقتی احساس می کنید هیچکسی از شما بیشتر نمی دونه و چیزی به شما اضافه نمی شه :379:

milad28235
01-22-2010, 07:17 PM
چرا نمیفهمید
اگر با همان فرم در US Open به Federer در همان سال می خورد میباخت.
همانطور که Murray در فینال به Federer و Djokovic در نیمه نهائی به Federer باخت.
اما با همان فرم وقتی شرایط بازی به میل Federer نباشه میبره.

بهتره این طور بگیم
شانس پیروزی فدرر بیشتر بود

در ورزش فقط می شه بر مبنای احتمکالات صحبت کرد
همیشه شانس برد و باخت هست

این رو هم بزرگان تنیس گفتن که از شما خیلی بیشتر می دونن

Farid
01-22-2010, 07:28 PM
مشکل شما اینه مه حرفهای دیگران رو نمیخونی و فقط حرف خودت رو میزنی
فقط مثلا این رو نشنیدم که می گی فدرر مثلا به سونگا و نیکولای از قصد باخت و .....
اگر شنیده بودی چرا تا حالا تو این تالارها به غیر از اینکه Federer بهتره و Nadal بهتره بحث دیگری نمی کردی؟
اون قضیه رو دیگه باید یکم بیش از حد تیز ذهن باشی تا بفهمی وگرنه هیچ گزارشگری نمیاد این رو مطرح منه.
می گم که
نه تو نمی خواد راجع به فکر من اضهار نظر کنی؟
از نظر من بعضی ها بی شعورند و هیچی نمی فهمند
بعضیها هیچی نمی فهمند و با شعورند و سعی می کنند تا گوش کنند و به جای لجبازی چیز یاد بگیرند
بعضی ها هم با شعورند و چیز می دونند که من در این فروم ندیدم.
برای اینکه رئیس این فروم یک چندین بار ازم خواهش کرده که بیام ( و خیلی از کاربران ازم خواسته بودند)
وقتی احساس می کنید هیچکسی از شما بیشتر نمی دونه و چیزی به شما اضافه نمی شه
به خاطر اینکه چهار تا ادم مثل تو به بقیه دوستان اطلاعات غلط ندهند.
میتونی از تمامی کاربرانی که در ایتی بودند سوال کنی که
روز اول که من به ان فروم رفتم بحث از
Federer بهتره و Nadal بهتره
بود اما این اواخر صحبت از Match Up و سرعت سطوح و میزان Bounce و نوع توپ و نکات فنی بود ( راه دور هم نمی خواد بری از همون محمد رئیس فروم که بپرسی بهت میگه)
این کاری بود که من در طول سالیان سال کردم.
شما چی کار میکنی؟
چند تا کانال معرفی میکنی که هر کسی میتونه خودش با چک کردن پیدا کنه.

Farid
01-22-2010, 07:32 PM
این رو هم بزرگان تنیس گفتن که از شما خیلی بیشتر می دونن

کی گفت؟
همشون قبل از US Open ان سال که Nadal انگونه Federer را در French Open برد و در Wimbledon هم برد و Trotonto رو برد می گفتند Nadal شانس اول قهزمانی و یعدش هم Murray.

milad28235
01-22-2010, 07:35 PM
مشکل شما اینه مه حرفهای دیگران رو نمیخونی و فقط حرف خودت رو میزنی
اگر شنیده بودی چرا تا حالا تو این تالارها به غیر از اینکه Federer بهتره و Nadal بهتره بحث دیگری نمی کردی؟
اون قضیه رو دیگه باید یکم بیش از حد تیز ذهن باشی تا بفهمی وگرنه هیچ گزارشگری نمیاد این رو مطرح منه.
می گم که
نه تو نمی خواد راجع به فکر من اضهار نظر کنی؟
از نظر من بعضی ها بی شعورند و هیچی نمی فهمند
بعضیها هیچی نمی فهمند و با شعورند و سعی می کنند تا گوش کنند و به جای لجبازی چیز یاد بگیرند
بعضی ها هم با شعورند و چیز می دونند که من در این فروم ندیدم.
برای اینکه رئیس این فروم یک چندین بار ازم خواهش کرده که بیام ( و خیلی از کاربران ازم خواسته بودند)
وقتی احساس می کنید هیچکسی از شما بیشتر نمی دونه و چیزی به شما اضافه نمی شه
بود اما این اواخر صحبت از Match Up و سرعت سطوح و میزان Bounce و نوع توپ و نکات فنی بود ( راه دور هم نمی خواد بری از همون محمد رئیس فروم که بپرسی بهت میگه)
شما چی کار میکنی؟

اولا یه سوال دارم
شما مگه نگفتی بحث با شما بی فایده س؟
پس چرا رو حرفت وا نمیستی و جواب من رو می دی؟
خوب خودت رو خسته نکن

دوما پاسخ به شما:
نه اصلا و ابدا راز نیست
من دارم می گم این حرفا رو قبلا شنیدم، ولی شما فکر می کنی فقط خودت اینارو می گی

چرا من هم بارها گفتم که رافائل نادال و کلا تنیسورهای شبیه او که او رو مجبور به زدن ضربه های اضافی می کنن، براش حریف خوبی نیستن

شما که اصلا توی ست ست نبودی
برای چی الکی قضاوت می کنی؟

خوب آفرین
وقتی ندیدی کسی با شعور باشه و بفهمه، برای چی وقت تلف می کنی توی این فورم می آی؟
خوب وقتت رو جایی بگذرون که چیز یاد بگیری
برای چی وقت می ذاری که مثلا بقیه یاد بگیرن؟
واسه چی برات مهمه؟
بزار ما توی جهل خودمون بمونیم
چه فرقی به حال تو می کنه؟

در ضمن کار من هر قدر کارهام باری این سایت بی ارزش باشه، لااقل منت نمی ذارم رو سر کاربرا و بگم اینارو هیچ جا پیدا نمی کنی و ....
مثل تو هم خدای ادعا نیستم !!!

nima_masiha
01-22-2010, 07:36 PM
اتفاقا شما خدای ادعایی، ادعات اینه که از همه بیشتر تنیس می دونی و هر کسی حرفات رو زیر سوال ببره، یعنی شعور نداره

خدا شاهده یادم نیست، چون خیلی وقت دیده بودم، و مصاحبه ی تلویزیونی بود، سند نوشتاری هم نیست که بخوام دنبالش بگردم
ولی جیم کوریر هم مچاپ رو داشت تعریف می کرد

افراد بسیار زیادی هستن که از شما خیلی بیشتر تنیس می دونن
همون طور که شما از من خیلی بیشتر می دونی

خوب این رو فقط از شما شنیدم
چرا دروغ بگم؟

من این رو قبول ندارم
ممکنه شما در بهترین فرم ممکن باشید
و حریفتون برای شما یه مچاپ خیلی بد باشه، ولی در فرم خوبی نباشه
اونوقت احتمال برد هست

احتمال برد همیشه هست، ورزش اصلا قابل پیش بینی نیست

می گم که

وقتی احساس می کنید هیچکسی از شما بیشتر نمی دونه و چیزی به شما اضافه نمی شه :379:

بیخیال میلاد

فرید اینجوریه دیگه!!!

یادمه رولند گاروس پارسال رافا دور اول با بلوچی بازی داشت. بعد از دو گیم بازی کنسل شد. فرید طبق همون دو گیم پیشبینی کرد که بلوچی قهرمان میشه :254::254::254:

بر طبق چه استدلالی معلوم نیست!

مچاب مثل قضیه حساب و کتاب رو کاغذ هست. اونچیزی که به نظر من بیشتر مهمه فرم و Good Day هست. مثلا فینال پارسال راجر اگه از برک هاش بهتر استفاده میکرد حتی تو سه ست میتونست نتیجه رو تموم کنه یا ویمبلدون 2008 هم به همین ترتیب.

milad28235
01-22-2010, 07:38 PM
کی گفت؟
همشون قبل از US Open ان سال که Nadal انگونه Federer را در French Open برد و در Wimbledon هم برد و Trotonto رو برد می گفتند Nadal شانس اول قهزمانی و یعدش هم Murray.

چرا بلوف می زنی؟:251:
اون تیکه از پست من رو از این جاش برداشتی که گفتم:

"همیشه شانس برد و باخت هست"

توی اون سال هم بود، شانس برد و باخت بود

خودت داری می گی اونا می گفتن:

رافا شانس اول قهرمانی، موری شانس دوم

پس خودت داری حرف من رو تصدیق می کنی

نگفتن رافا صد در صد قهرمان
گفتن شانس اول قهرمانی

milad28235
01-22-2010, 07:41 PM
بیخیال میلاد

فرید اینجوریه دیگه!!!

یادمه رولند گاروس پارسال رافا دور اول با بلوچی بازی داشت. بعد از دو گیم بازی کنسل شد. فرید طبق همون دو گیم پیشبینی کرد که بلوچی قهرمان میشه :254::254::254:

بر طبق چه استدلالی معلوم نیست!

مچاب مثل قضیه حساب و کتاب رو کاغذ هست. اونچیزی که به نظر من بیشتر مهمه فرم و Good Day هست. مثلا فینال پارسال راجر اگه از برک هاش بهتر استفاده میکرد حتی تو سه ست میتونست نتیجه رو تموم کنه یا ویمبلدون 2008 هم به همین ترتیب.

نیما جان، صد در صد حرفای شما درسته
اما چرا من نباید جواب ایشون رو بدم؟

ایشون هم مثل بقیه
X و Y برام من فرقی نداره
من جواب همه رو می دم، اگر احساس کنم نیاز به جواب دادن داره

ایشون فکر کرده آسمون دهن وا کرده، ایشون افتادن پایین
در حالی که به نظر من خیلی از استدلالهاشون اشتباهه

البته اصلا اشتباه کردن محل ایراد نیست
انسان جایز الخطاست

من با این مشکل دارم که این آقا خیال می کنه فقط خودش با شعوره و حرفایی که می زنه ، ،قط خودش گفته و هیچ جای دیگه ای گفته نشده

در حالی که من نظیرشون رو بارها و بارها شنیدم

Farid
01-22-2010, 07:46 PM
اولا یه سوال دارم
خوب خودت رو خسته نکن
بحث راجع به اون قضیه نه یک مساله جدید.
خوب آفرین
واسه چی برات مهمه؟
تو اصلا میخونی حرفای بقیه رو یا نه؟
بزرگش میکنم که اگر چشمات نمیبینه , ببینی:

شما چی کار میکنی؟
خودت جواب خودتو چند وقت پیش توی Chatbox دادی که وقتی که میبینی چند نفر برات احترام قائلند و مایلند تا براشون توضیح فنی بدی باید چند دقیقه از روزتو بهشون اختصاص بدی.
در ضمن کار من هر قدر کارهام باری این سایت بی ارزش باشه، لااقل منت نمی ذارم رو سر کاربرا و بگم اینارو هیچ جا پیدا نمی کنی و ....
علتش اینه که خودتم میدونی که هر کسی میتونه این شبکه های پخش کننده بازیها و برنامه روزانه رو پیدا کنه.

Farid
01-22-2010, 07:50 PM
نیما جان، صد در صد حرفای شما درسته
اما چرا من نباید جواب ایشون رو بدم؟

ایشون هم مثل بقیه
X و Y برام من فرقی نداره
من جواب همه رو می دم، اگر احساس کنم نیاز به جواب دادن داره

ایشون فکر کرده آسمون دهن وا کرده، ایشون افتادن پایین
در حالی که به نظر من خیلی از استدلالهاشون اشتباهه

البته اصلا اشتباه کردن محل ایراد نیست
انسان جایز الخطاست

من با این مشکل دارم که این آقا خیال می کنه فقط خودش با شعوره و حرفایی که می زنه ، ،قط خودش گفته و هیچ جای دیگه ای گفته نشده

در حالی که من نظیرشون رو بارها و بارها شنیدم
بله من در ست ست نبودم
اما در اینجا چرا بحث فنی نمیکنی؟
فقط صبح تا شب داری کل کل می کنی.
میشه بگی کدام استدلالم اشتباه بوده , اقای با استدلال؟
شما که استدلالت درباره قرعه کشی مسابقات رو در هر فرومی بگی فقط باعث خنده و مضحکه مردم میشی.

Red-Line
01-22-2010, 07:54 PM
ای بابا ! ما هر چی وسط حرفتون پارازیت می ندازیم بی خیال نمی شید . فک کنم دیگه تمام حرف ها زده شد . بزارید خود کاربرا قضاوت میکنن.. بیخیال بابا !!!! به خدا ارزش نداره سر چیزای الکی ( فلانی فلان جا بوده ، من نبودم ! تو نمی دونی ، من میدوم و ... ) خودتون رو اینطوری ناراحت میکنید . بزارید هرکی هرچی دوست داره بگه ! خود کاربرا شعور دارن می فهمن که چه چیزی درسته چه چیزی غلطه . دیگه اینقدر جنگ و دعوا نداره که

Reza23
01-22-2010, 07:55 PM
من تو این مدت کمی که اینجا اومدم متوجه شدم که یه عده ای اینجا میشینن بازیها را
میبینن تا بعدش خوراک کل کل پیدا کنن و هدفشون تنیس صرف نیست!
مثلا اگه امروز رافا میباخت فدرری ها چه جشنی بپا میکردن؟!!
شاید آقای dane بخاطر این میگه اینجا کسی را که تنیس را بفهمه نمیبینه!!

milad28235
01-22-2010, 07:57 PM
بله من در ست ست نبودم
اما در اینجا چرا بحث فنی نمیکنی؟
فقط صبح تا شب داری کل کل می کنی.
میشه بگی کدام استدلالم اشتباه بوده , اقای با استدلال؟
شما که استدلالت درباره قرعه کشی مسابقات رو در هر فرومی بگی فقط باعث خنده و مضحکه مردم میشی.

چرا
هر چیزی جای خودش
کل کل جای خودش، صحبتهای فنی هم جای خودش
شما فکر نمی کنم فرصت کنی همه ی صفحات تاپیک رو بخونی
یکی از بچه های نادالی اومد گفت فدرذر حریف نادال نمی شه
منم بهش گفتم بله، درسته
به همون عللی که همه می دونیم، بازی رافا برای فدرر سمه

صحبتهای در مورد قرعه کشی هم، برای اذیت رفقای نادالیه :655::251:
پیشنهاد افشین خبیث بود
منم که سرم درد می کنه واسه این برنامه ها

nima_masiha
01-22-2010, 07:58 PM
والا این چند ساله که میلاد رو میشناسم هیچگاه ندیدم میلاد سر اعلام برنامه هاش بیاد سر کسی منت بزاره، همیشه کارشو به خوبی انجام داده، جایی هم اشتباه کرده خیلی راحت معذرت خواهی کرده. تو کارش جدیه اما هیچ ادعایی نداره

ما دور هم جمع شدیم به همدیگه اطلاعات بدیم سطح اطلاعاتمون بره بالا نه اینکه خوشیرینی کنیم و سر کسی منت بزاریم.

چرا باید یکی رو اصلا نمیشناسیمش و به دلیل اطلاعات کمش از تنیس نفهم و بی شعور معرفی کنیم؟!

اینجور بحثا به نظر من اصلا جالب نیست.

milad28235
01-22-2010, 08:00 PM

شما برو توی آرشیو
توی تاپیک یو اس اوپن، ببین بعد از باخت رافا به اون شکل تحقیر آمیز فدرری ها جشنی برپا کردن؟

اصلا و ابدا برای کل کل تنیس نمی بینیم
اگه برای کل کل باشه، من نوعی برای چی باید بشینم بازی بگدتیس و فرر، رو به مدت 4 ساعت تماشا کنم؟

ولی برای من یکی کل کل جزوی لذت بخش از سایته

در آخز، آقا فرید اگه احساس می کنه کسی نیست که تنیس رو بفهمه، واسه چی وقت و عمر ارزشمند خودش رو تلف می کنه؟
واقعا سواله برام

Farid
01-22-2010, 08:01 PM
قربون ادم چیز فهم.

milad28235
01-22-2010, 08:06 PM
خودت جواب خودتو چند وقت پیش توی Chatbox دادی که وقتی که میبینی چند نفر برات احترام قائلند و مایلند تا براشون توضیح فنی بدی باید چند دقیقه از روزتو بهشون اختصاص بدی.

علتش اینه که خودتم میدونی که هر کسی میتونه این شبکه های پخش کننده بازیها و برنامه روزانه رو پیدا کنه.

اتفاقا خود شما در چت باکس گفتی نخیر من هیچ وظیفه ای ندارم و فقط برای این میام که وقتم بگذره
حالا داری حرفت رو عوض می کنی :254:

عزیز من راه های خیلی بهتری برای گذران وقت هست
عمرت رو با یه سری بی شعور هدر نکن

اولا این که من وظیفه دارم برنامه ها رو اعلام کنم
همه که اطلاعاتشون در حر شما نیست
خیلی ها نمی دونن برنامه بازیهارو از کجا بیارن، یا نمی دونن فدرر ساعت چند بازی داره
من وظیفه ی خودم می دونم بهشون بگم

هیچ منتی هم هرگز نمیارم
بر عکس بعضی ها (که تازه خیلی از اطلاعاتشون غلط و من در آوردیه)

milad28235
01-22-2010, 08:07 PM
قربون ادم چیز فهم.

بله، از نظر تو فقط کسایی می فهمن که تورو تصدیق کنن
هر کی باهات مخالفت کنه ، چیزی نمی فهمه
منطق تو همینه :3t1:

nima_masiha
01-22-2010, 08:09 PM
اولا یه سوال دارم
خوب خودت رو خسته نکن
بحث راجع به اون قضیه نه یک مساله جدید.
خوب آفرین
واسه چی برات مهمه؟

شما چی کار میکنی؟

پست قبلیمو تکمیل کنم.

فرید جان شما از اول اطلاعاتت در این خصوص خوب بود؟ یعنی خدادادیه؟

خب شما رفتی فرومای خارجی رو چک کردی و اطلاعات واسه خودت جمع کردی و حالا داری به صورت فارسی ارائه میدی، اما نحوه ارائه خیلی مهمه

داداش یخورده فک کنن ببین چرا هی میری و میای، چرا هر بحثی میشه میگی خداحافظ؟! حتما طبق گفتتون فک میکنید اونا نفهم و بی شعور هستن!!!

ما دور هم جمع شدیم به هم اطلاعات بدیم نه اینکه شعور همدیگه رو زیر سوال ببریم که!!!

Farid
01-22-2010, 08:10 PM
در آخز، آقا فرید اگه احساس می کنه کسی نیست که تنیس رو بفهمه، واسه چی وقت و عمر ارزشمند خودش رو تلف می کنه؟
واقعا سواله برام
دیگه واقعا مطمئن شدم که تو حرفای بقیه رو نمیخونی و فقط طوطی وار حرف خودت رو میزنی
دیگه واقعا بزرگش میکنم اگر جواب سوالت رو نگرفتی ( با سیز7 ) بگو یکی از کابران برات بخونه

شما چی کار میکنی؟

Farid
01-22-2010, 08:12 PM
بله، از نظر تو فقط کسایی می فهمن که تورو تصدیق کنن
هر کی باهات مخالفت کنه ، چیزی نمی فهمه
منطق تو همینه :3t1:

این دوست عزیز واقعیت رو گفت , منو تائید نکرد چیزیه که در این فروم وجود داره , ایا شما منکر این هم می خوای بشی که در این فروم از صبح تا شب طرفدارای Federer و Nadal میزنند توی سر هم و اصلا مطلب فنی وجود نداره؟
اگه زیر این هم بزنی که دیگه در حالی که خورشید وسط اسمونه داری میگی شبه.

milad28235
01-22-2010, 08:14 PM
دیگه واقعا مطمئن شدم که تو حرفای بقیه رو نمیخونی و فقط طوطی وار حرف خودت رو میزنی
دیگه واقعا بزرگش میکنم اگر جواب سوالت رو نگرفتی ( با سیز7 ) بگو یکی از کابران برات بخونه

شما چی کار میکنی؟

اتفاقا خیلی از اطلاعات خودت هم غلطه
خیلی از حرفهای شما ساخته ی ذهن شماست،
اصلا قبول ندارم که همگی اطلاعات شما درسته و برای ماها غلط

همینه دیگه، دقیقا بحث من همینجاست
شما فکر می کنی فقط اطلاعات خودت درسته، در حالی که این طور نیست

من توی آیتی نبودم، ولی تو ست ست و همینجا که بودم، بحثهای فنی هم صورت می گرفت و هممون بر اهمیت مچاپ، اهمیت سرعت زمینها، و البته فرم بازیکنها واقف بودیم

اینطور نبوده که شما فرشته ای از جانب خداوند باشی که برای رهایی ما از جهل نازل شده باشی

در مورد جمله ی آخر هم که پاسخ دادم
خیلی ها به اطلاعات بی ارزش من (از دید شما) نیاز دارند
من اون اطلاعات رو بی مزد و منت بهشون می دم

Farid
01-22-2010, 08:14 PM
اتفاقا خود شما در چت باکس گفتی نخیر من هیچ وظیفه ای ندارم و فقط برای این میام که وقتم بگذره
حالا داری حرفت رو عوض می کنی :254:

اونجا اونو گفتم چون دوست نداشتم اینی که امروز گفتم رو بگم
اما چون مجبورم کردی گفتم , اما واقعیت امر همینه که بهت گفتم.

milad28235
01-22-2010, 08:16 PM
این دوست عزیز واقعیت رو گفت , منو تائید نکرد چیزیه که در این فروم وجود داره , ایا شما منکر این هم می خوای بشی که در این فروم از صبح تا شب طرفدارای Federer و Nadal میزنند توی سر هم و اصلا مطلب فنی وجود نداره؟
اگه زیر این هم بزنی که دیگه در حالی که خورشید وسط اسمونه داری میگی شبه.

چرا فکر می کنی واقعیت اونیه که توی ذهن توست؟
چرا تورو تایید کرد
واسه همینم تو کیف کردی

بله، کاملا منکر می شم
شما پستهای ممد عزیز رو برو بخون، خیلی هاش در مورد مسائل فنی بازی هستش

شما فکر کردی فقط خودت از مسائل فنی سر در میاری؟

milad28235
01-22-2010, 08:17 PM
اونجا اونو گفتم چون دوست نداشتم اینی که امروز گفتم رو بگم
اما چون مجبورم کردی گفتم , اما واقعیت امر همینه که بهت گفتم.

نخیر
واقعیت همونه که توی چت باکس گفتی
الکی توجیه نکن

Farid
01-22-2010, 08:17 PM
بر عکس بعضی ها (که تازه خیلی از اطلاعاتشون غلط و من در آوردیه)

مشکل تو اینه که هیچی از تنیس نمی فهمی و فکر میکنی اطلاعات من من داوردیه و اطلاعات شما در مورد قرعه کشی مسابقات که خنده داره درسته.

milad28235
01-22-2010, 08:20 PM
مشکل تو اینه که هیچی از تنیس نمی فهمی و فکر میکنی اطلاعات من من داوردیه و اطلاعات شما در مورد قرعه کشی مسابقات که خنده داره درسته.

در مورد قرعه کشی توضیح دادم که برای اذیت کردن رفقای نادالی بود

مشکل شما هم اینه که فکر می کنی فقط خودت می فهمی
عرض کردم که

نمی دونم چرا انقدر تکرار رو دوست دارید :379:

حرفهای شما خیلی هاشون غلط غلوط و من در آوردی و ساخته ی ذهن کژتاب شماست

Farid
01-22-2010, 08:20 PM
نخیر
واقعیت همونه که توی چت باکس گفتی
الکی توجیه نکن

نخیر همینه که الان گفتم ( میخای باور کن میخای نکن )
من مثل تو پر رو نیستم که اگه کسی ازم بپرسه چرا میای تو فروم بگم که برای اینکه اطلاعات دوستان بالا بره , در میام میگم برای اینکه وقتمو بگذرونم.
این معنی منت گذاشتن و تواضعه که من هیچوقت نذاشتم اما تو فکر می کنی که گذاشتم , اما حالا که داری میگی بهت واقعین امر رو بگم.

Farid
01-22-2010, 08:22 PM
در مورد قرعه کشی توضیح دادم که برای اذیت کردن رفقای نادالی بود

مشکل شما هم اینه که فکر می کنی فقط خودت می فهمی
عرض کردم که

نمی دونم چرا انقدر تکرار رو دوست دارید :379:

حرفهای شما خیلی هاشون غلط غلوط و من در آوردی و ساخته ی ذهن کژتاب شماست

نخیر خود محمد هم گفت و همه دوستان هم خوندند که واقعی میگفتی و شوخی نمی کردی.
حالا من یه سوال دارم از شما:
اگر اینگونه است که میگی چرا شب تا صبح منو به سوال می گرفتی و ازم راجع به مسابقات و نکات فنی سوال می کردی؟

milad28235
01-22-2010, 08:24 PM
نخیر همینه که الان گفتم ( میخای باور کن میخای نکن )
من مثل تو پر رو نیستم که اگه کسی ازم بپرسه چرا میای تو فروم بگم که برای اینکه اطلاعات دوستان بالا بره , در میام میگم برای اینکه وقتمو بگذرونم.
این معنی منت گذاشتن و تواضعه که من هیچوقت نذاشتم اما تو فکر می کنی که گذاشتم , اما حالا که داری میگی بهت واقعین امر رو بگم.

معلومه که باور نمی کنم
کلا تو خیلی وقتا می زنی زیر حرفت
بار اولت هم که نیست
مثلا بارها قهر کردی و گفتی "این آخرین پست منه" :254:
در حالی که باز دوباره پست دادی

نخیر، تو همیشه داری منت می ذاری
ولی این رو بدون
هر قدر هم کارت پر ارزش باشه، وقتی با منت و توهین همراه باشه، هیچ ارزشی نداره

Farid
01-22-2010, 08:24 PM
پست قبلیمو تکمیل کنم.

خب شما رفتی فرومای خارجی رو چک کردی و اطلاعات واسه خودت جمع کردی و حالا داری به صورت فارسی ارائه میدی، اما نحوه ارائه خیلی مهمه

داداش یخورده فک کنن ببین چرا هی میری و میای، چرا هر بحثی میشه میگی خداحافظ؟! حتما طبق گفتتون فک میکنید اونا نفهم و بی شعور هستن!!!

ما دور هم جمع شدیم به هم اطلاعات بدیم نه اینکه شعور همدیگه رو زیر سوال ببریم که!!!
به خاطر این هی میرم و بیام برای اینکه برخی کاربرا دوست ندارند من اینجا باشم تا هر چرت و پرتی که خواستند تحویل کاربرای فروم بدهند.

milad28235
01-22-2010, 08:26 PM
نخیر خود محمد هم گفت و همه دوستان هم خوندند که واقعی میگفتی و شوخی نمی کردی.
حالا من یه سوال دارم از شما:
اگر اینگونه است که میگی چرا شب تا صبح منو به سوال می گرفتی و ازم راجع به مسابقات و نکات فنی سوال می کردی؟

خوب شما از من بیشتر تنیس می دونی (این رو لابلای حرفام هم گفتم)
من از ممد هم زنگ می زنم نظرش رو می پرسم راجع به مسابقات مختلف و مخصوصا رافا

ولی خیلی وقتا حرفات به نظر من اشتباهه
و ساخته ی ذهن خودته تا واقعیت

البته ببخشیدا

خیلی ها شاید مثل من فکر کنن
ولی هر کسی نمیاد بهت بگه

من ولی خوب صریحم
رو در واسی ندارم

milad28235
01-22-2010, 08:28 PM
پست قبلیمو تکمیل کنم.

قربون آدم چیز فهم !!!! :254::254: (به قول بعضی ها)

milad28235
01-22-2010, 08:30 PM
به خاطر این هی میرم و بیام برای اینکه برخی کاربرا دوست ندارند من اینجا باشم تا هر چرت و پرتی که خواستند تحویل کاربرای فروم بدهند.

خدا شاهده من جزو اون بعضی ها نیستم

در ضمن والا ما چرت و پرت تحویل کاربرا نمی دیم
اگه چیزی رو بدونیم، می گیم
اگه ندونیم، اظهار نظر نمی کنیم

نگران کاربرا نباش (تو از کی تاحالا انقدر دلسوز کاربرا شدی؟ )
تویی که می گی فقط واسه وقت گذروندن میام :254:

Farid
01-22-2010, 08:31 PM
خوب شما از من بیشتر تنیس می دونی (این رو لابلای حرفام هم گفتم)
من از ممد هم زنگ می زنم نظرش رو می پرسم راجع به مسابقات مختلف و مخصوصا رافا

البته ببخشیدا

خیلی ها شاید مثل من فکر کنن
ولی هر کسی نمیاد بهت بگه

من ولی خوب صریحم
رو در واسی ندارم

جواب منو ندادی؟
اگر اینگونه است که شما میگی:

چرا هر وقت منو در Chatbox میبینی ازم سوال میکنی؟

Farid
01-22-2010, 08:33 PM
خدا شاهده من جزو اون بعضی ها نیستم

در ضمن والا ما چرت و پرت تحویل کاربرا نمی دیم
اگه چیزی رو بدونیم، می گیم
اگه ندونیم، اظهار نظر نمی کنیم

نگران کاربرا نباش (تو از کی تاحالا انقدر دلسوز کاربرا شدی؟ )
تویی که می گی فقط واسه وقت گذروندن میام :254:

کسی که قسم میخوره برای یه چیز بی ارزش معلومه که داره دروغ میگه اگه نمیدونی بدون.
این قضیه رو نگفه بودم چون مثل تو منت نمیزارم که هیچکی نمیتونه مثل من کانال پیدا کنه اما چون امروز گیر دادی مجبور شدن بگم.

msh13792
01-22-2010, 08:34 PM
نمیدونم چرا همه فقط می خونن و حرفی نمیزنن
چرا هیچ کدوم بیخیال نیمشن دیگه
زشت واسه شما اینطوری باهم حرف زدن
اینجوری دارین حق بقیه رو با دعوا کردن ضایع میکنین
من کاری ندارم کی داره درست میگه اما خوب بسه دیگه

nima_masiha
01-22-2010, 08:35 PM

خب ممکنه خیلی از صحبتا غلط باشه و ناشی از ندونستن هستش. نباید از فهم و شعور طرف ایراد گرفته که!!!

دادن اطلاعات موقعی ارزش داره که بی منت و بااخلاص باشه!

اینجا پادگان نظامی نیست که عزیزم!

شاید درجه دار باشی و ما نمیدونستیم:251:

milad28235
01-22-2010, 08:36 PM
جواب منو ندادی؟
اگر اینگونه است که شما میگی:

چرا هر وقت منو در Chatbox میبینی ازم سوال میکنی؟

خوب سوال می کنم
اگه احساس کنم درسته یاد می گیرم
اگه احساس کنم غلطه تو دلم می گم "برو بابا"
چون حساسی تو دلم می گم، والا جلو روت می گفتم

milad28235
01-22-2010, 08:37 PM
نمیدونم چرا همه فقط می خونن و حرفی نمیزنن
چرا هیچ کدوم بیخیال نیمشن دیگه
زشت واسه شما اینطوری باهم حرف زدن
اینجوری دارین حق بقیه رو با دعوا کردن ضایع میکنین
من کاری ندارم کی داره درست میگه اما خوب بسه دیگه

مساله ای نیست
ما که فحش نمی دیم که
داریم بحث می کنیم

بعدا منتقلش می کنم به یه بخش دیگه
به ترش بین سایت

Farid
01-22-2010, 08:39 PM
خوب سوال می کنم
اگه احساس کنم درسته یاد می گیرم
اگه احساس کنم غلطه تو دلم می گم "برو بابا"
چون حساسی تو دلم می گم، والا جلو روت می گفتم

قربون ادم چیز فهم
پس بعدش نیا بگو اطلاعات تو غلطه ( بگو از نظر من غلطه )
شاید از نظر یه کاربر دیگه درست باشه و خوندش براش جالب باشه.

milad28235
01-22-2010, 08:40 PM
کسی که قسم میخوره برای یه چیز بی ارزش معلومه که داره دروغ میگه اگه نمیدونی بدون.
این قضیه رو نگفه بودم چون مثل تو منت نمیزارم که هیچکی نمیتونه مثل من کانال پیدا کنه اما چون امروز گیر دادی مجبور شدن بگم.

نه، اصلا قسم خودن دلیلی بر دروغ بودن نیست
منم از شما الا نمی ترسم و رودرواسی هم ندارم که بخوام بهت دروغ بگم (اگه می ترسیدم که انقدر راجحت باهام حرفم رو نمی زدم)

من این رو می دونم که از همه ی کاربرا از کانالها بیشتر خبر دارم
چون خوب 9 تا دیش دارم، همه ی ماهواره هارو دارم
ولی این رو افتخار نمی دونم
منت هم نمی ذارم وقتی به کاربرا خبر می دم

ولی تو منت می ذاری

milad28235
01-22-2010, 08:42 PM
قربون ادم چیز فهم
پس بعدش نیا بگو اطلاعات تو غلطه ( بگو از نظر من غلطه )
شاید از نظر یه کاربر دیگه درست باشه و خوندش براش جالب باشه.

خوب پسر خوب
همه ی پستهای من، همه ی حرفای من، نظر شخصی خودم هست
و شاید بعضی با من موافق باشن، شاید بعضی نباشن،
ولی من که حق دارم حرفم رو بزنم، ندارم؟

شما هم حق داری حرفت رو بزنی

ولی این حق رو نداری وقت کسی باهات مخالفت می کنه، او رو محکوم به بی شعوری و بی دانشی می کنی

من با این مساله مشکل دارم که فکر می کنی دانای کلی
در حالی که این طور نیست

Farid
01-22-2010, 08:46 PM
مشکل از منه میلاد ( اینو واقعا میگم ) تو نمیدونی چرا من برخی حرفا رو میزنم
مثلا:
در مورد باخت Federer به Davydenko در Doha
تا کسی اون مصاحبه پارسال Federer رو قبل از Madrid نخونده باشه که گفت:
" من خوشحالم که امسال قبل از French Open به Nadal در مسابقات مسترز ( Monte-Carlo و Rome ) نخورده ام خوشحالم , چون در سالهای پیش هنگامی که وی در این مسابقات TMS منو شکست میداد در French Open اعتماد به نفسش بالا می رفت و راحت در برابر من بازی می کرد."
این حرفای تنیسور محبوبته
بعد هم من به هیچ وجه تو کتم نمیره که Federer به Tsonga با اون فرمی که در Montreal داشت ببازه.
در ان زمان هم به دوستان گفتم که علتش این بود که قبل از US Open بر روی یک سطح کند که عبور توپ از Murray سخته ( Montreal ) به Murray نخوره.
اینا رو گفتم برای اینکه بدونی اگر حرفای من برای بی منطقه علتش کم اطلاعاتیته نه اشتباه بودن حرفای من.
اما اون حرف تو در مورد قرعه کشی مسابقات ( چون Kia اسپانسر Nadal ه ) به دلیل کم اطلاعاتی من بی منطق نیست , کلا اشتباهه.

nima_masiha
01-22-2010, 08:47 PM
من شخصا فکر نمیکنم به نتیجه برسیم.

بهتره بزاریم هر کی با توضیحات فرید مشکل داشت خودش مشکل رو حل کنه!

Farid
01-22-2010, 08:50 PM
نه، اصلا قسم خودن دلیلی بر دروغ بودن نیست

ولی تو منت می ذاری
نخیر هست
کسی که راست بگه بدون قسم خوردن نظرشو میگه اما کسی که میخواد دروغ بگه قسم میخوره تا بقیه شاید حرفشو باور کنند. ( این رو کلی گفتم )
دوستان قضاوت می کنند که کی منت میزاره

milad28235
01-22-2010, 08:52 PM
مشکل از منه میلاد ( اینو واقعا میگم ) تو نمیدونی چرا من برخی حرفا رو میزنم
مثلا:
در مورد باخت Federer به Davydenko در Doha
تا کسی اون مصاحبه پارسال Federer رو قبل از Madrid نخونده باشه که گفت:
" من خوشحالم که امسال قبل از French Open به Nadal در مسابقات مسترز ( Monte-Carlo و Rome ) نخورده ام خوشحالم , چون در سالهای پیش هنگامی که وی در این مسابقات TMS منو شکست میداد در French Open اعتماد به نفسش بالا می رفت و راحت در برابر من بازی می کرد."
این حرفای تنیسور محبوبته
بعد هم من به هیچ وجه تو کتم نمیره که Federer به Tsonga با اون فرمی که در Montreal داشت ببازه.
در ان زمان هم به دوستان گفتم که علتش این بود که قبل از US Open بر روی یک سطح کند که عبور توپ از Murray سخته ( Montreal ) به Murray نخوره.
اینا رو گفتم برای اینکه بدونی اگر حرفای من برای بی منطقه علتش کم اطلاعاتیته نه اشتباه بودن حرفای من.
اما اون حرف تو در مورد قرعه کشی مسابقات ( چون Kia اسپانسر Nadal ه ) به دلیل کم اطلاعاتی من بی منطق نیست , کلا اشتباهه.

هر قدر هم مصاحبه از جانب فدرر بیاری که این جوریه و اون جوریه، بازم نمی تونی اثبات کنی
این مساله یه حدسه (مثل همون حدس کیا موتورز و رافائل نادال که البته من شیطنت کرده بودم)

از نظر من غلطه همچین مساله ای و ساخته ی ذهن توست.

تو خیلی از اشتباهات دیگه غیر از اینها هم داری
فقط که اینها نیست

ببین فرید جان
یه مثال می زنم

شما اصلا قبول نمی کنی که اشتباه کردی
هرگز

برای مثال اون شب توی چت باکس
من به شما گفتم سوال ممد رو اشتباه متوجه شدی و گفتی "من نمی دونم شماها چرا می خواین حرفای بقیه رو معنی کنین" و در واقع باز هم مارو کوبیدی

در حالی که بعدا فهمیدی در اشتباه بودی

شما خیلی مغروری و هرگز اشتباهت رو نمی پذیری

milad28235
01-22-2010, 08:54 PM
نخیر هست
کسی که راست بگه بدون قسم خوردن نظرشو میگه اما کسی که میخواد دروغ بگه قسم میخوره تا بقیه شاید حرفشو باور کنند. ( این رو کلی گفتم )
دوستان قضاوت می کنند که کی منت میزاره

نیست، حالا می خوای باور نکن، در مورد من نیست
خدا شاهده برای من یه تکه کلامه، وقتایی که می خوام حرفی رو از ته دلم بزنم

اوکی دوستان قضاوت کنن کی منت می ذاره، قضاوت نیما رو که خوندی
بقیه هم قضاوت کنن که کیه که منت می ذاره

Farid
01-22-2010, 08:56 PM
من شخصا فکر نمیکنم به نتیجه برسیم.

بهتره بزاریم هر کی با توضیحات فرید مشکل داشت خودش مشکل رو حل کنه!

مطمئنا به جائی نمیرسه
دوستان میدونند که من هیچگاه نرفتم در تاپیک فوتبال نظر بدم
چون هیچی از فوتبال حالیم نیست
الانم بحث به جائی نمیرسه ( میگم که ادعام میشه )

Farid
01-22-2010, 08:58 PM
اوکی دوستان قضاوت کنن کی منت می ذاره، قضاوت نیما رو که خوندی
بقیه هم قضاوت کنن که کیه که منت می ذاره

تو هم قضاوت Reza رو که خوندی.

milad28235
01-22-2010, 09:03 PM
تو هم قضاوت Reza رو که خوندی.

ولی اون این ادعا رو نکرد که من منت می ذارم
تو منو محکوم کردی که منت می ذارم
ولی هیچکسی در این مورد تورو تایید نکرده

msh13792
01-22-2010, 09:04 PM
چرا دیگه یار کشی میکنین مگه جنگه
بابا قضاوت با بقیه
شما هم که همدیگه رو شناختین
اما الان کار هر دو شما اشتباه بود

milad28235
01-22-2010, 09:07 PM
فرید جان با اجازه ت پستها رو منتقل می کنم به ترش بین سایت
اگر دوس داشتی اونجا ادامه بده

Farid
01-22-2010, 09:09 PM
فرید جان با اجازه ت پستها رو منتقل می کنم به ترش بین سایت
اگر دوس داشتی اونجا ادامه بده

من اجازه نمیدم
باید همین جا بمونه و همه قضاوت کنند.

milad28235
01-22-2010, 09:14 PM
نیما هم نگفت که من منت میزارم , انتقاد کرد ولی چنین چیزی نگفت , من هم چون دیدم انتقادش به جاه جوابی ندادم.
چرا
منظورش همین بود
گفت نباید منت بذاری
یعنی می ذاری دیگه
خودت رو گول می زنی؟ :251:

milad28235
01-22-2010, 09:14 PM
من اجازه نمیدم
باید همین جا بمونه و همه قضاوت کنند.

من برای منتقل کردن پستها به اجازه ی شما نیازی ندارم
اگر اجازه خواستم، محض احترام بود :443:

Farid
01-22-2010, 09:15 PM
چرا
منظورش همین بود
گفت نباید منت بذاری
یعنی می ذاری دیگه
خودت رو گول می زنی؟ :251:

نخونده بودم میلاد اون حرفشو
الان برگشتم خوندم , برای همین هم پاکش کردم.

Farid
01-22-2010, 09:18 PM
من برای منتقل کردن پستها به اجازه ی شما نیازی ندارم
اگر اجازه خواستم، محض احترام بود :443:

پس منتقلش کن
محمد جان این میلاد اجازه داره هر پستی رو که خواست منتقل منه؟

Mohammad
01-22-2010, 10:26 PM
توضیح ....
همهمون میدونیم پستهای آخر تاپیک بحث و تبادل نظر هیچ ارتباطی به اون تاپیک نداشت، و بهتر بود دوستان زودتر بحث رو اساسا در محل دیگری ادامه میدادن، اما انتقال اون مستقیم به ترش اصلی سایت وقتی هنوز بحث تموم نشده درست نبود، برای همین این بخش رو ایجاد کردم.

Fakhruddin
01-22-2010, 11:21 PM
با سلام
فرید جان بدون شما تنیس تاکر یک سایت مرده است. ما از شما خیلی چیزا یاد گرفتیم. اما این نکته رو هم بگم مسلما از کاربران اینجا هم اطلاعاتی به شما افزوده شده و اینطوریا هم نیست که شما همش در حال یاد دادن باشی بلکه در حال یاد گرفتن هم هستی.(ممکنه شما اون رو حس نکنی)
میلاد جان شما هم خیلی برا سایت زحمت کشیدی و بدون شما هم سایت مزه ای نداره.در این مدت کوتاه از شما هم خیلی چیزا یاد گرفتیم ( البته تیکه پروندن هم از شما یاد گرفتیم).:434:
پس خواهشا جنگ و جدل رو کنار گذاشته و با فکری باز به ادامه مسابقات بپردازیم.
با تشکر:866:

nima_masiha
01-22-2010, 11:46 PM
دوستان بحث اینکه کی منت میذاره کی نمیذاره رو لطفا تموم کنید. به قول دوستمون مگه دارین یارکشی میکنین؟:434:

ما بحثمون اینه که این فروم واسه این ایجاد شده که یه عده دور هم باشیم و اطلاعاتمون رو بالا ببریم. همچنین یه مکانیه برای وقت گذرونی و خوش و بش و صد البته کل کل که جز لاینفک همچین فروم هایی هست.(حداقل تو ایران).

خوشبختانه تقریبا تیم مدیریتی تکمیله و همه هم با اطلاع هستند. متخصص اعلام برنامه داریم، همچنین متخصص مفاهیم و اصطلاحات تنیس و ... .

اینجا جمع نشدیم بگیم من میدونم تو نمیدونی که! میخوایم همه با هم بدونیم.

یا علی

Mohammad
01-22-2010, 11:49 PM
راستی یه نکته ای هم من به دوستانی که اختیارات مدیریتی دارن بگم، از نقطه نظر یه کاربر بدون ابزار مدیریت، چون من خودم قبلا در آیتی این مورد برام پیش اومده و میدونم خیلی دردناکه و اصلا احساس خوبی به آدم دست نمیده، مثلا یه مدیر خودش بحث میکرد هر وقت احساس میکرد دیگه نمیخواد بحث کنه، یهو بحث و رو قطع میکرد، بسه دیگه، بعد پست رو پاک میکرد یا منتقل میکرد جای دیگه، من نظرم اینه وقتی منی که ابزار دارم، وقتی خودم یه طرفه بحث هستم اونم بحثی در تاپیک گفتگو، نباید خودم از ابزار استفاده کنم یهو، میدونم میلاد قصدش برگردوندن تاپیک به روالش بوده ولی بعضی وقتها آدم یه کاری میکنه که از نظر خودش مهم نیست ولی از نظر بقیه ممکنه مهم به نظر برسه، در این موضوع هم نمیخوام طرف کسی رو بگیرم، دیگه همه میدونید من خودم بارها و بارها سر مسائل مختلف با میلاد بحث کردم، و بحث و مشاجره های من با فرید که از همتون بیشتر بوده و به سابق به آیتی برمیگرده، این صحبت هم چون برای خودم اتفاق افتاده میگم، لطفا در این جور موارد دوستانی که ابزار دارند بزارند شخص سومی کارهای اینطوری رو انجام بده.

با سپاس

milad28235
01-23-2010, 12:34 AM
من اصلا منظورم از منتقل کردن پستها این نبود که نمی خوام بحث ادامه پیدا کنه
اصلا و ابدا
اتفاقا گفتم که بریم اونجا ادامه بدیم
این مساله هم واسه یکی از کاربرها بود که به بحث ما معترض شده بود
من نه خسته می شم از بحث، نه کم میارم
پایه هستم، تا چشمام کور شن

پستها رو بردم اونجا، چون به تاپیک مربوط نبود

در هر صورت اگر اسباب ناراحتی جناب فرید رو فراهم کردم، پوزش خواهی می کنم

Afshin
01-23-2010, 12:44 AM
ای بابا
عجب بحثی شده بود :434:
من عاشق دعوام ، مرسی میلاد و فرید :866::655::441:

ولی جدای از شوخی ، من با حرفای میلاد بیشتر موافقم . فرید جان شما حتی اگه نیت درونیت منت گذاشتن نباشه ، لحن و طرز بیانت به شکلیه که هر کی شما رو نشناسه بی درنگ میگه دارید منت میزارید

Mohammad_Joulaei
01-23-2010, 01:05 AM
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ

خب این فرید جان خیلی خیلی از دست بنده عقده داره:434:
بگو و بگو عقدتو خالی کن!:434:
ماشاا.. بزنم به تخته ترکوندی با این ادبیات و کنایه هات.
شما دهنتو باز نکردی؟:434:اگه بازکنی چی دیگه میخوای بگی؟:350:

اخلاق شما دست همه هست.نیازی نیست که من به شما چیزی بگم:434:

و اون تعبیری که توی همون تایپیک پیش بینی(من از قبل میدونستم ... قهرمان میشه) برات کردم برا هفت پشتت بسه:350:و سزاوارته:434:

اون از اومدنت این هم از الانت...

قضاوت باشه با دوستان

خدا انشاا.. شفا بددت.

موفق و پیروز باشی
یا علی

Mohammad_Joulaei
01-23-2010, 01:24 AM
راجب این جمله گرانقدر استادمون فرید :

بگم که:

ایشون معمولا کابوس خاصی از پستای من توی ذهنشون دارن که تو هر پستشون به بنده طعنه میزدن و میزنن و حالا یه بار ما جوابش رو دادیم این جمله گرانقدر رو مینویسن.:434:

من دیگه جوابی برا ادبیات پر بار این دوستمون ندارم.

Mohammad_Joulaei
01-23-2010, 01:51 AM
خب من قبل از زدن دوپست قبلیم و انتقالشون با اینجا این تایپیک رو نخونده بودم.

این دوست گرانقدرمون غیر از این بنده حقیر با بقیه هم مشکل داره.

ممد جان بهتر نیست این دوست رو همه کاره سایت کنی؟؟؟

اخه ناعوذ باا... این دوست به هیچ چیز راضی نیست!!!!!

وقتی هم کم میاره از الفاظ مخصوص خودش استفاده میکنه!!!

Saeedzr
01-23-2010, 01:55 AM
تمومش کنید دیگه،زشته به خدا
رو هم 70 سال سن دارید ولی مثل بچه ها میپرین به هم

به حریم همدیگه هم احترام بذارید.

rafa.com
01-23-2010, 02:42 PM
ای بابا
عجب بحثی شده بود :434:
من عاشق دعوام ، مرسی میلاد و فرید :866::655::441:

ولی جدای از شوخی ، من با حرفای میلاد بیشتر موافقم . فرید جان شما حتی اگه نیت درونیت منت گذاشتن نباشه ، لحن و طرز بیانت به شکلیه که هر کی شما رو نشناسه بی درنگ میگه دارید منت میزارید
ای جان که چقدر این افشین عزیزه:434::655:حرفای خوشی میزنه راستش تو این مدت هم که نیومدم بیشتر از همه دلم برای افشین تنگ شده بود... مثل خودم متولد خردادم هست:434:
در مورد بحثاتون هم بگم نباید توقع داشت که بچه ها دیگه کل کل هم با هم نکنن و یه محیط خشک به وجود بیارن... چه اشکالی داره من که وقتی میلاد حتی گفت واقعا به این معتقدم که چون kia اسپانسره ناداله کاری میکنن که مراحل بالا بیاد نمیدونم چرا اصلا جدی نگرفتم و بازم اینو از شیطنت میلاد دونستم...البته بعید هم نیست میلاد واقعا بهش معتقد باشه کلا از میلاد هیچ بعید نیست:434:

nole
01-23-2010, 03:56 PM
یعنی من 17 سالمه ها(و این 17 سالگیمم میزنن تو سرم)؟!؟!؟!!؟! 2تا مرد گنده و دوست , دارن سر اینکه کی منت میزاره دعوا میکنن!!!!!!!
میخواید کم کم واسه هم آدم ببریدو کتک کاری!!!

milad28235
01-23-2010, 04:43 PM
من تعجب می کنم
اصلا دعوایی در کار نیست
دعوا مثلا به صحبتهای کوروش و سهیل می گن
حرفای ما که در فضایی کاملا مسالمت آمیز رد و بدل شد

خوب اختلاف نظر هم یه چیز عادیه، دلیلی نداره همه با هم موافق باشن که، نه؟

Mohammad
01-23-2010, 05:16 PM
من تعجب می کنم
اصلا دعوایی در کار نیست
دعوا مثلا به صحبتهای کوروش و سهیل می گن
حرفای ما که در فضایی کاملا مسالمت آمیز رد و بدل شد

خوب اختلاف نظر هم یه چیز عادیه، دلیلی نداره همه با هم موافق باشن که، نه؟

میلاد میبینم که خیلی به رافا علاقه پیدا کردی؟ نه؟ :434:

ARA-RF
01-23-2010, 05:38 PM
سلام

من فکر می کنم از وقتی که عضو این انجمن شدم شماره چشمم کمی بالا رفته باشه،آخه چقدر شما مطلب می نویسید!:243:

فقط اومدم این رو بگم که قضاوت کاربران حرف اول و آخر رو در مورد افراد میزنه البته من این همه صفحه رو که خوندم آخر نفهمیدم که بحث سر منت گذاشتن هست یا داشتن اطلاعات بیشتر و...!
ولی من خودم این پنج سالی که تنیس رو به طور مستمر پیگیری می کنم و بیشتر بازی های راجر رو دیدم ( البته به صورت کاملا مرده چون ماهواره ندارم!) خیلی راحت میتونم در مورد بازیهاش و شیوه بازی تمام بازیکن ها نظر بدم ! قبول دارم که خیلی از این کلمه های ثقیل انگلیسی رو نمیدونم ولی همیشه میتونم با زبان شیوای فارسی معادلش رو پیدا کنم و برای کسی که از تنیس چیزی متوجه نمیشه توضیح بدم!

این حرفا نزدم که بگم منم تنیس می فهمم ولی خوب کسی واقعا کمی تنیس نگاه کنه ، یکم انگلیسی بلد باشه و سایت های خارجی رو مرور کنه ، دیگه فهمیدن این نکات که مثلا توپ در این زمین چگونه حرکت میکنه و چقدر چرخش پیدا می کنه و برای کدوم بازیکن ها مناسب تره یا اینکه این سطح کند هست یا سریع و ..... کار سختی نیست ( در صورتی که بخواد بفهمه چون مثلا خیلی ها فوتبال می بینن که لذت ببرن و بعضی ها هم می تونن علاوه بر لذت بردن تفسیرش کنن!)

من فقط میدونم اگر انیشتین می گفت علم فیزیک مختص منه و به من مدیونه و منم این مردم گمراه که فکر میکردن سرعت نور ثابت نیست رو از گمراهی در آوردم و حالا به جای کل کل در مورد قوانین نیوتن ! میان میگن E=mc2 ! من همون لحظه کارگر شهرداری شهرمون رو از اون بیشتر قبول میداشتم! ( خیلی بد حرف زدم نه آخه بلد نیستم زیبا حرف بزنم!:160:)

پس اگر شخص اول دنیا هم باشید این منم ها شما رو بی ارزش می کنه ، البته این نظر شخصی منه ، چون گفته بودید بگذارید دیگران قضاوت کنم منم خواستم بگم!

در مورد میلاد هم اگر ناراحت نشه میخوام بگم نظراتش در مورد خانم ها و کلا مسائل مذهبی و .... و هم چنین کل کل هاش رو در اصلا قبول ندارم و بیشتر اوقات اینگونه مطالبش رو یا نمی خونم یا میخونم و بلافاصله فراموش می کنم ولی آقای میلاد اینکه شاید بیش از 50 درصد طرفداران تنیس حتی نمیدونن شارینگ چیه و کانال های پخش مسابقات رو نمیدونن و ... و شما اینها رو میگذاری بسیار خوبه و اگر حتی فقط یک درصد این اطلاعات رو نداشتند هیچ کسی نمی تونه ارزش کار شما رو پائین بیاره و بگه که مثلا من که اینها رو بهتر از شما میدونم ( پس اگر بهتر میدونی یا خودت بیا بگو یا ...)

در ضمن دوست نداشتم اینجوری بشه و خیلی صبر کردم که چیزی نگم ولی نشد!
امیدوارم کسی از صحبت ها من ناراحت نشه.

ممنون

Afshin
01-23-2010, 05:44 PM
ای جان که چقدر این افشین عزیزه:434::655:حرفای خوشی میزنه راستش تو این مدت هم که نیومدم بیشتر از همه دلم برای افشین تنگ شده بود... مثل خودم متولد خردادم هست:434:
در مورد بحثاتون هم بگم نباید توقع داشت که بچه ها دیگه کل کل هم با هم نکنن و یه محیط خشک به وجود بیارن... چه اشکالی داره من که وقتی میلاد حتی گفت واقعا به این معتقدم که چون kia اسپانسره ناداله کاری میکنن که مراحل بالا بیاد نمیدونم چرا اصلا جدی نگرفتم و بازم اینو از شیطنت میلاد دونستم...البته بعید هم نیست میلاد واقعا بهش معتقد باشه کلا از میلاد هیچ بعید نیست:434:

:866::655::151:

msh13792
01-23-2010, 05:49 PM

:866::655::151:

خدا شانس بده :160::443:

msh13792
01-23-2010, 07:30 PM
می دونین یکم دارین همه زشت برخورد می کنین
من نمیدونم چرا باید دیروز اینطوری برخورد می کردن میلاد و فرید
مگه شما چند روز پیش تو چت باکس باهم کلی حرف نزدین چرا همه چیز رو تمام نکردین که اینطوری بشه دیروز
حالا آقا میلاد میگه بحث بود چیز خاصی نبود اما از نظر من و شاید خیلی از دوستان بود چیز خاص
چون بعضی از حرمت ها شکست و بعضی حرفا نباید زده می شد که زده شد البته تو دعوا حلوا قسمت نمیشه اما خوب اینجا تو تالار جلوی همه نباید اینطوری حرف می زدین با هم
آقا میلاد شما از آقا فرید کوچیکتری دیروز هر طوری شده بود باید بحث رو اونجا کات می کردی و یجا شخصی ادامه می دادی
اینجا جامعه مجازی مگه نیست فکرش رو بکن دو نفر وسط خیابون اینطوری با هم حرف بزنن جلو همه قشنگه؟
واسه خود شما والا زشته ، البته یچیزایی الان دیدم که برآن شدم این حرفا رو بزنم
الان میبینم بعضی از بچه ها دارن نظر میدن و یکی رو مقصر می دونن و قضاوت می کنن
قضاوت را لازم نیست اعلام کنین اگه واقعا نظری در مورد دوستان یا دلخوری دارین خصوصی بهش تذکر باید قبلا می دادین و نه الان بیاین یک نفر رو متهم کنین بعد از این صحبت ها
من خودم دو بار نسبت به صحبت های آقا فرید مشکل داشتم و گفتم سر موقعش و اونجا هم اگه می دیدم همچین بحثی پیش میومد سریع بحث رو ختم می کردم چون نمیخوایم به زور حرف بزنیم نظر میدیم بقیه با خود شخص که قبول کنه یا خیر و کش دادن بحث اینطوری زشته
آقا فرید خیلی زحمت میکشه و یه سری اخلاق خاص داره انتقاد کنیم اما نه اینطوری
آقا میلاد هم خودش میدونه یه سری اخلاق خاص داره که انتقاد هم بهش میشه و خیلی هم زحمت میکشه
بعضی وقتا هم میبینم بچه سر بعضی اتفاقات کوچیک هم اینطوری با هم بحث میکنن ،شاید واسه اینکه کسی هیچی نمیگه تابو این قضیه شکسته شده و داره اتفاق میوفته بازم
نزاریم همه که بعضی اتفاقات بیوفته بازم دیروز لازم نبود از نظر من این حرفا
اینو جوری برخوردا همیشه باعث اجحاف در حق میشه

محمد جان فکر کنم لازم نیست این تالار وجود داشته باشه به این صورت
دلایل شما درسته اما خوب بحث شخصی شروع شد و نباید عمومی بمونه
هرکی هم انتقاد داره انتقاد کنه از هم اگه دوست داری تو جمع هم عیب دیگری رو بگی بگو اما به زور نخواه چیزی رو بگی تو نظرت رو بگو و بقیه رو بزار واسه خود شخص
همیشه میگن صلاح مملکت خویش خسروان داند
من آنچه شرط بلاغ است با تو ميگويم تو خواه از سخنم پند گير، خواه ملال

زیادی بابا بزرگ شدم ببخشید زیاد حرف زدم
(واسه غلط املایی هم ببخشید)

milad28235
01-23-2010, 09:01 PM
اتفاقا من چون کوچکترم، سعی کردم با احترام باهاش صحبت کنم
ولی خوب، احترام با صراحت لهجه فرق داره

بحث ما توی چت باکس با بحث ما توی این تاپیک فرق داشت
بحث چت باکس بیشتر پیرامون قهر کردنهای فرید بود، بحث این تاپیک بخاطر این جمله ی فرید بود که گفت : "من بودم که بحث مچاپ رو به شماها یاد دادم و ..."

اصلا دلیلی نداره همه برای هم لاو بترکونن
اختلاف نظر کاملا عادیه

بله، من در دنیای عادی هم همین طور رک و صریح هستم، هر کی می خواد خوشش بیاد، می خواد نیاد

نه دیگه، جناب فرید خواستن پستها باقی بمونه که کاربرها بیان بخونن و قضاوت کنن
و حالا هم می بینید که دارن قضاوت می کنن

من کلا مشکل شما رو نفهمیدم کجاست
یه سری حرف بود که باید زده می شد
حرفهایی که من زدم حرف دل خیلی های دیگه بود
ولی خوب شاید بقیه حوصله یا شهامت اظهار کردنش رو نداشتن
نمی دونم

ولی من آدمی نیستم که اهل ملاحظه باشم
حرفم رو در هر شرایطی می زنم

msh13792
01-23-2010, 09:07 PM
آقا میلاد صراحت کلام خیلی خوبه
اتفاقا منم خیلی صریح صحبت می کنم
اما هر حرفی جایی داره و زمانی
منم قصد ندارم الان چیزی رو ثابت کنم
و همونطور که گفتم نظرم رو گفتم فقط
امیدوارم نه شما نه آقا فرید نه بقیه تو پست هام(هرچند کم) ناراحت نشن اگه شدن هم صراحت خیلی خوبه

milad28235
01-23-2010, 09:13 PM
جاش همینجا بود
باید بقیه ی کاربرا هم می خوندن حرفام رو

rafa.com
01-23-2010, 09:45 PM
یعنی من 17 سالمه ها(و این 17 سالگیمم میزنن تو سرم)؟!؟!؟!!؟! 2تا مرد گنده و دوست , دارن سر اینکه کی منت میزاره دعوا میکنن!!!!!!!
میخواید کم کم واسه هم آدم ببریدو کتک کاری!!!
17 ساله های سایت که سرورن:160:

nole
01-23-2010, 10:27 PM
17 ساله های سایت که سرورن:160:

:434::443::655:

amin moatazedi
01-24-2010, 12:04 AM
خدا شانس بده :160::443:

خردادیا اینجا زیادن ها ... منم خردادیم

Rafa
01-26-2010, 12:34 AM
خب ، میبینم که جمع شدین اینجا و بحثای خاله زنکی میکنید!!!:160::434: