PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک------یک سوال و راهنمایی-----کمک

ACE
01-06-2010, 07:45 PM
سلام دوستان :
من سک سوال داشتم...
می خواستم بدونم که چه موقع حراج ویلسون (wilson) شروع میشه؟؟؟؟
این حراج شامل همه راکت ها می شود؟
ایران هم حراج را دارد؟
موفق باشید

Mohammad
01-06-2010, 08:04 PM
من چند ماه پیش که رفته بودم نمایندگی باشگاه انقلاب ویلسون، یادمه یکی بخر دو تا ببر داشت بعضی از مدلاشو. میتونی چک کنی ببینی الانم همینطوره یا نه.

koury
01-06-2010, 08:29 PM
والا حراج ها تا جائی که من خبر دارم برای راکت های سری nCode بود و آخرین بار من تو آبان بود دیدم حراجی هست... از اون ببعد نرفتم ولی مدت معینی برای حراجش نبود فقط چون سری ان کد داره خز میشه میخوان زودتر تمومش کنن میگن یکی بخر دو تا ببر!!

ACE
01-06-2010, 08:31 PM
سلام دوست من:
آیا توی سایت ویلسون علام می کنند؟

koury
01-06-2010, 08:52 PM
نوچ!! من که ندیدم اعلام کنن چون تصمیمش حداقل تو ایران با فروشگاه ها و نمایندگی های کمپانی ها هست... تا الان ندیدم هیچ چیز مملکت ما طبق روال خارجی ها باشه مثلا پارسال که بابولات 7 روز 30 درصد تخفیف ویژه داشت ولی تو ایران تازه گرون تر هم شد :434:

ACE
01-06-2010, 09:02 PM
نوچ!! من که ندیدم اعلام کنن چون تصمیمش حداقل تو ایران با فروشگاه ها و نمایندگی های کمپانی ها هست... تا الان ندیدم هیچ چیز مملکت ما طبق روال خارجی ها باشه مثلا پارسال که بابولات 7 روز 30 درصد تخفیف ویژه داشت ولی تو ایران تازه گرون تر هم شد :434:
پس بریم بخریم سنگین تریم....
مرسی رفیق