PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باوجود اعتراف آغاسی ATP میگوید دوباره پرونده او را باز نخواهد کرد!

PowerVu
11-24-2009, 09:22 AM
باوجود اعتراف آغاسی نسبت به یکبار استفاده از مواد مخدر در گذشته
ATP اعلام کرد دیگر پرونده ی مصرف مواد مخدر او را باز نخواهد کرد!

Associated Press
Updated: November 21, 2009, 10:18

LONDON (AP) - The ATP Tour will not reopen a doping case against Andre Agassi even though he admitted to lying about using crystal meth in 1997.

Agassi revealed in his recent autobiography that he failed a 1997 drug test, a result he says was thrown out after he lied by claiming he "unwittingly" took crystal meth.

However, ATP chairman Adam Helfant said on Friday that there was no way to sanction the American retroactively since he has retired from tennis.

"There has been a lot of speculation about whether the ATP would reopen the case, but we cannot do that because he's no longer playing on the tour," Helfant said at the ATP World Tour Finals in London. "I asked an outside law firm to go through the records from 1997 so I had all the facts. Andre Agassi has admitted he failed a drugs test in 1997 and regrettably he then lied about it. Even more regrettably he got away with it."

He said the ATP's decision not to reveal the positive test was in line with its policy not to comment on doping cases.

"If we had revealed that test it would have been in contravention of the rules at the time," he said.

Helfant said he had a "very frank conversation" with Agassi after the book came out, and that the ATP has responded to the World Anti-Doping Agency's questions about the case.

"But what was said will remain between us and will not be made public," he said.

Source (http://msn.foxsports.com/tennis/story/10404348/ATP-says-it-can%27t-reopen-Agassi-drug-case)

koury
11-24-2009, 09:36 AM
اصلا دلیلی نداره پرونده ی به این عظمت رو بخوان دوباره موشکافی کنن!! آندره جزو اسطوره های تنیس بوده و با این اعترافات هم چیزی از ارزشش کم نمیشه... فکر نکنم حتی ATP با داشتن بهترین وکلای دنیا هم بتونه این پرونده ی بزرگ رو بررسی کنه

Saeedzr
11-24-2009, 11:43 AM
البته ارزشش پیش من یکی که کم شده

در مورد پرونده:
حتما آندره قبل از نوشتن این کتاب و فاش کردن کارهایی که کرده از این مطمئن بوده که ای تی پی کاری نمیتونه بکنه.
وگرنه نمیومد دستی دستی افتخاراتش رو از دست بده.
البته هدفش درآمدزایی بوده و وکلای گردن کلفتش بهش اطمینان دادن که میتونه اینارو بگه.

Rio
11-24-2009, 12:00 PM
البته ارزشش پیش من یکی که کم شده

در مورد پرونده:
حتما آندره قبل از نوشتن این کتاب و فاش کردن کارهایی که کرده از این مطمئن بوده که ای تی پی کاری نمیتونه بکنه.
وگرنه نمیومد دستی دستی افتخاراتش رو از دست بده.
البته هدفش درآمدزایی بوده و وکلای گردن کلفتش بهش اطمینان دادن که میتونه اینارو بگه.

سعید جان موضوعی که مربوط به مدتها قبل بوده دیگه باز نمیشه.
مثل المپیک نیست که مدال رو پس بگیرن.
این فقط ضعف ATP رو نشون میده!

nemo62
11-24-2009, 03:46 PM
حالا حتما كه نبايد محكوم بشه يا افتخاراش رو ازش بگيرن اين كارش درست نبود كه اين اعترافها رو كرد حالا چه راست چه دروغ

koury
11-24-2009, 07:29 PM
عزیز من شما چرا احساسی برخورد می کنید؟ آغاسی در سال 97 هیچ مقامی نبرده پس دلیلی نداره جامی ازش پس بگیرن!! در سال 97 آغاسی در حال نابودی بوده و هیچ مواد نیروزا و دوپینگ و مخدری نمیتونه بازیکن رو برنده کنه فقط کمی حس خستگی ناپذیر و قدرت در عضلات میده ولی تکنیک و تاکتیک بازی رو که ارتقا نمیده!!!

ضمنا بنظر من همین که این اعترافات رو کرده - هر چند بیشتر بخاطر فروش بالای کتابش بوده - ولی باز هم خیلی کار بزرگی بوده و شجاعت زیادی میخواسته!!!

Roger.tennis
11-24-2009, 09:24 PM
نظر من اینه که این کمیته دوپینگ با هر کس یجوری برخورد میکنه
بنده خدا آندره که 10 سال پیش اینکار کرده
ولی همین چند مدت پیش مایکل فلپس که جریانش در اومد 3 ماه محرومش کردن ولی هیچ مدالی ازش نگرفتن
یه بار هم این جریان واسه لانس آرمسترانگ پیش اومد که اونم به جایی نرسید

nemo62
11-25-2009, 11:17 AM
با اينم حتما كاري ندارن فقط دارن يه خورده شلوغش مي كنن ولي آندره براي خيلي ها الگو بود يهو نبايد با احساس اينهمه طرفدار بازي مي كرد يعني اينقدر پول كم و كسري داره كه براي فروش بيشتر كتابش وجهشو خراب كنه ؟!

condor
11-29-2009, 10:32 PM
گندش بزنن من که حالم ازش بهم خورد مرتیکه دوپینگی:434:

PowerVu
12-01-2009, 12:27 PM
فدات شم چرا یک کلاغ چهل کلاغ می کنین؟
کی گفته که آغاسی دوپینگ کرده آخه؟

چطور دلت می آد انقدر بی رحمانه راجع به یکی از پرافتخارترین
ورزشکارهای محبوب دل مردم دنیا حرف بزنی؟ :182:

milad28235
12-01-2009, 10:58 PM
چطور دلت می آد انقدر بی رحمانه راجع به یکی از پرافتخارترین
ورزشکارهای محبوب دل مردم دنیا حرف بزنی؟ :182:

همون طور که شما و همگنهای شما در مورد اسطوره ی ما دلتون میاد که اون حرفارو بزنید
دیگه اگسی از راجر که پرافتخار تر و محبوب تر نبود که :443: