PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راجر فدرر: نبايد از هانري خرده بگيريم

Mohammad_Joulaei
11-20-2009, 11:49 PM
راجر فدرر: نبايد از هانري خرده بگيريم

راجر فدرر، تنيسور مشهور سوئيسي، از تيري هانري که پس از بازي تيم ملي فرانسه با ايرلند اماج انتقادهاي شديد قرار گرفته است دفاع کرد.
راجر فدرر تاکيد کرد نمي توان از تيري هانري که با دست توپ را مهار کرد و به بازي خود ادامه داد، خرده گرفت. فدرر تاکيد کرد همه چيز تنها در يک ثانيه اتفاق افتاد و گل مساوي تيم ملي فوتبال فرانسه در برابر ايرلند به ثبت رسيد تا فرانسه مسافر جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي باشد.
مطبوعات ايرلند و بسياري از کشورهاي جهان تيري هانري را به خاطر کاري که در بازي با ايرلند کرد متقلب توصيف کرده و او را متهم کرده اند که به عمد توپ را با دست مهار کرده و موقعيت گل را براي ويليام گالاس اماده کرده است.
تنيسور نامدار سوئيسي افزود اگر داور اين حرکت هانري را نديده و خطا اعلام نکرده است نمي توان بر مهاجم فرانسوي خرده گرفت چرا که اين نقص سيستم داوري بازي فوتبال است.
فرد شماره يک تنيس جهان که در کنفرانسي مطبوعاتي در لندن به فاصله دو روز به بازيهاي مسترز لندن سخن مي گفت افزود اين اتفاقها زياد مي افتد گلهاي زيادي زده شده که درست نبوده است و گلي که هانري براي گالاس ساخت يکي به اين گلها اضافه کرد.
راجر فدرر تصريح کرد استفاده از تصاوير ويدئويي مي تواند در اين زمينه کمک زيادي به نحوه قضاوت در مسابقات فوتبال کند. وي افزود با فناوري که اکنون موجود است شايد بتوان مانند مسابقات هاکي عمل کرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، فدرر که شش بار تا کنون قهرمان مسابقات ويمبلدون شده است ادامه داد در مسابقه فوتبال نمي توان هر لحظه بازي را متوقف کرد و اتفاقاتي را که افتاده است تجزيه و تحليل کرد.
تيري هانري در بيانيه اي که روز جمعه در لندن منتشر شد اعلام کرد که تکرار بازي تيم ملي کشورش با ايرلند در چارچوب بازيهاي پلي اف مقدماتي جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي، منصفانه ترين راه حل است. در پي انتشار اين بيانيه فدراسيون فوتبال ايرلند روز جمعه از فدراسيون بين المللي فوتبال، فيفا‌،‌خواست مسابقه تيم ملي اين کشور را با فرانسه را مجددا برگزار کند.

ღஜGran Rafaஜღ
11-21-2009, 01:06 AM
راجر فدرر: نبايد از هانري خرده بگيريم

راجر فدرر، تنيسور مشهور سوئيسي، از تيري هانري که پس از بازي تيم ملي فرانسه با ايرلند اماج انتقادهاي شديد قرار گرفته است دفاع کرد.
راجر فدرر تاکيد کرد نمي توان از تيري هانري که با دست توپ را مهار کرد و به بازي خود ادامه داد، خرده گرفت. فدرر تاکيد کرد همه چيز تنها در يک ثانيه اتفاق افتاد و گل مساوي تيم ملي فوتبال فرانسه در برابر ايرلند به ثبت رسيد تا فرانسه مسافر جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي باشد.
مطبوعات ايرلند و بسياري از کشورهاي جهان تيري هانري را به خاطر کاري که در بازي با ايرلند کرد متقلب توصيف کرده و او را متهم کرده اند که به عمد توپ را با دست مهار کرده و موقعيت گل را براي ويليام گالاس اماده کرده است.
تنيسور نامدار سوئيسي افزود اگر داور اين حرکت هانري را نديده و خطا اعلام نکرده است نمي توان بر مهاجم فرانسوي خرده گرفت چرا که اين نقص سيستم داوري بازي فوتبال است.
فرد شماره يک تنيس جهان که در کنفرانسي مطبوعاتي در لندن به فاصله دو روز به بازيهاي مسترز لندن سخن مي گفت افزود اين اتفاقها زياد مي افتد گلهاي زيادي زده شده که درست نبوده است و گلي که هانري براي گالاس ساخت يکي به اين گلها اضافه کرد.
راجر فدرر تصريح کرد استفاده از تصاوير ويدئويي مي تواند در اين زمينه کمک زيادي به نحوه قضاوت در مسابقات فوتبال کند. وي افزود با فناوري که اکنون موجود است شايد بتوان مانند مسابقات هاکي عمل کرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، فدرر که شش بار تا کنون قهرمان مسابقات ويمبلدون شده است ادامه داد در مسابقه فوتبال نمي توان هر لحظه بازي را متوقف کرد و اتفاقاتي را که افتاده است تجزيه و تحليل کرد.
تيري هانري در بيانيه اي که روز جمعه در لندن منتشر شد اعلام کرد که تکرار بازي تيم ملي کشورش با ايرلند در چارچوب بازيهاي پلي اف مقدماتي جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي، منصفانه ترين راه حل است. در پي انتشار اين بيانيه فدراسيون فوتبال ايرلند روز جمعه از فدراسيون بين المللي فوتبال، فيفا‌،‌خواست مسابقه تيم ملي اين کشور را با فرانسه را مجددا برگزار کند.

راجر اینو درست میگه حرفشو قبول دارم

Mohammad
11-21-2009, 01:16 AM
انتظار بیشتری از راجر نمیشه داشت، خب اون عمل خیلی زشت بوده، تقلب کردن اونم خطایی که باعث حذف یه تیم بشه، اخر نامردیه.
مثل این میمونه سر جلسه کنکور تقلب کنی، بعد داشنگاه هم قبول شی، بگی به من چه، میخواستن مراقب بیشتر بزارن من نتونم تقلب کنم، پس وجدان برای چیه؟ تو تو دانشگاه رو صندلی یه نفر دیگه که حقشو خوردی نشستی؟! این انصافه؟!
البته که اگه فقط به کاپ و رکورد اینا فکر کنی جایی نمیمونه که به وجدان هم بهایی بدی!!
من مطئن نیستم این متن خبرش درست باشه، این توضیحات من براساسه همین متنه

Mohammad_Joulaei
11-21-2009, 01:20 AM
انتظار بیشتری از راجر نمیشه داشت، خب اون عمل خیلی زشت بوده، تقلب کردن اونم خطایی که باعث حذف یه تیم بشه، اخر نامردیه.
مثل این میمونه سر جلسه کنکور تقلب کنی، بعد داشنگاه هم قبول شی، بگی به من چه، میخواستن مراقب بیشتر بزارن من نتونم تقلب کنم، پس وجدان برای چیه؟ تو تو دانشگاه رو صندلی یه نفر دیگه که حقشو خوردی نشستی؟! این انصافه؟!
البته که اگه فقط به کاپ و رکورد اینا فکر کنی جایی نمیمونه که به وجدان هم بهایی بدی!!

مت اينكه خيلي با راجر مشكل داري؟:434:
ميگم كلك نكنه تو كنكور....:254:
ممدجون فك كنم اون هايلايت آبي خيلي تو رو عذاب ميده:434:
دركت ميكنم.

Mohammad
11-21-2009, 01:22 AM
نه عزیز من چه عذابی، عجله نداریم که، یعنی طرفدارای راجر 4 5 سال پیش عزا گرفته بودن که تنیس باز محبوبشون .... :350:
والا من نمیدونم ما حقیقت محضم میگیم دوستان ناراحت میشن، اگه راجر نظرش اینه که داور باید بفهممه پس حتما تو بازی خودش هم اگه داور نفهمه ولی خودش بفهمه لام تا کام حرف نمیزنه

Mohammad_Joulaei
11-21-2009, 01:29 AM
نه عزیز من چه عذابی، عجله نداریم که، یعنی طرفدارای راجر 4 5 سال پیش عزا گرفته بودن که تنیس باز محبوبشون .... :350:
والا من نمیدونم ما حقیقت محضم میگیم دوستان ناراحت میشن، اگه راجر نظرش اینه که داور باید بفهممه پس حتما تو بازی خودش هم اگه داور نفهمه ولی خودش بفهمه لام تا کام حرف نمیزنه
ممدجون پستم رو اپديت كردم

اوني كه شما اسمشو ميزاري عزا 2008 بود نه 4 5 سال پيش كه راجر حتي نميشد كسي بهش نزديك شه.
اگه داورا مث شما 1 سال پيش رو بگن 4 5 سال پيش چه شود!!!!!:434:
حتي منم حرف نميزنم چه برسبه هانري و راجر.

ممد جون راجب وجدان حرف ميزني و انصاف كجاي اين دنيا ديدي انصاف رعايت شه؟؟؟؟؟؟؟
اگه بخوايم راجبش حرف بزنيم بحث سياسي ميشه.

koury
11-21-2009, 09:05 AM

ممد جان زیاد ناراحت نباش تو تاپیک مسابقات پاریس این اواخر خیلی چیزا از هوادارای فدرر فهمیدیم که همه چیز رو ول کردن و فقط به گرند اسلم چسبیدن! اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط بردن گرند اسلم به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود فدرر و نه همه ی هوادارانش!!!) :350:

Mohammad_Joulaei
11-21-2009, 10:50 AM
ممد جان زیاد ناراحت نباش تو تاپیک مسابقات پاریس این اواخر خیلی چیزا از هوادارای فدرر فهمیدیم که همه چیز رو ول کردن و فقط به گرند اسلم چسبیدن! اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط بردن گرند اسلم به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود فدرر و نه همه ی هوادارانش!!!) :350:

اتفاقا ماهم توي اين مدت فعاليتمون خيلي چيز ها از هواداران نادال فهميديم كه اونا هم همه چيز رو ول كردن فقط به هد تو هد چسبيدن:254::254::254:

اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط هد تو هد به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود نادال و نه همه ی هوادارانش!!!):350:
:254::254::254::254::254:

koury
11-21-2009, 11:03 AM
تقلید هم یه مشخصه ی دیگه ی هوادارای فدرره البته نه همشون بلکه بعضی هاشون... :441:

Mohammad_Joulaei
11-21-2009, 11:22 AM
تقلید هم یه مشخصه ی دیگه ی هوادارای فدرره البته نه همشون بلکه بعضی هاشون... :441:

بعضي از هواداران نادال نه همشون بلكه بعضياشون بايد برن سراغ فرهنگ لغت ببينن تقليد يعني چي؟؟؟:254:

چون كه من و كورش حرفامون ماراتنه من كوتاه ميام و با شما بحث نميكنم.هرچي هم دوست داشتي اسمشو بزار.:434:

فعلا

موفق باشي
يا علي

koury
11-21-2009, 11:26 AM
رفتم سراغ فرهنگ لغت و صد البته دیدم پست های شما نمونه ی بارز معنای این کلمس :441: قرقره کردن هم از معانی دیگر تقلیده :443:

ویرایش: من هم چون باید برم جائی و وقت اضافه ندارم دیگه کشش نمیدم!!!

Saeedzr
11-21-2009, 11:33 AM
خوب میشه بگی مثلا چه قیمتی؟
یا مثلا راجر برای بردن گرنداسلمهاش چه ارزشهایی رو زیر پا گذاشته؟

یه جوری میگی به هر قیمتی که انگار مثلا تبانی کرده و کار ناهنجاری انجام داده

--------------------------------------------------------------------------------

در مورد آنری بگم که منم کارش رو تایید نمیکنم،ولی نمیشه با تقلب سر جلسه کنکور مقایسه اش کرد
چون شما اونجا قصد داری که اینکار رو انجام بدی
ولی صحنه گل هند آنری در کسری از ثانیه رخ داد که مسلما براش برنامه ریزی قبلی نشده بود
ولی در هر صورت عمدی بود و ضعف داوری باعث رخ دادن این اتفاق شد

در ضمن از کجا معلوم که ایرلند صعود میکرد؟!
تازه که مساوی بودن

من هم نه از فرانسه خوشم میاد نه از ایرلند و نه از آنری

Rio
11-21-2009, 12:34 PM
اتفاقا ماهم توي اين مدت فعاليتمون خيلي چيز ها از هواداران نادال فهميديم كه اونا هم همه چيز رو ول كردن فقط به هد تو هد چسبيدن:254::254::254:

اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط هد تو هد به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود نادال و نه همه ی هوادارانش!!!):350:
:254::254::254::254::254:

ولش کن محمد این چیزی حالیش نیست!!
داره میسوزه حرف پیدا نمی کنه!!

davidbeckham
11-21-2009, 12:45 PM
هانری کار کثیفی کرد:3t1:
ننگ بر این طور بازیکنا

Rio
11-21-2009, 12:59 PM
باید مثل کشتی و تکواندو و تنیس فیلم صحنه های حساس و
تعیین کننده باز بینی بشه و رای نهایی صادر بشه و برای بازیکنهای
متقلب جریمه های سنگین تر از کارت زرد در نظر گرفته بشه.
وگرنه هر روز این تراژدی تکرار میشه.
تصورش رو بکنین که آرزوهای یه ملت برباد رفته بخاطر یه ناداور!
اگه پارسال تو بازی چلسی - بارسا حق رو به چلسی میدادن و داور رو تنبیه
میکردن امروز این اتفاق نمی افتاد!

BABAK
11-21-2009, 01:40 PM

راجر هر چی باشه از نادال جوانمرد تره و با حرکاتش و نوع خوشحالیش حریفشو تحقیر نمیکنه واسه سرویس زدن اینقدر معطل نمیکنه که حریفشو سرد کنه و خیلی چیزای دیگه:3t1:

Afshin
11-21-2009, 02:43 PM
جمش کن بابا

فدرر 4-5 سال پیش (2004-2005) پشت سر هم گرند اسلم میبرد !!!
خیلی حافظت داغونه ها

Mohammad
11-21-2009, 05:28 PM
حالا از حافطه ات تعريف كرديم شاخ شدي؟! :160:
اگه فيلم بيوگرافي راجر رو ديده بوديد سال 2003 خودش گفته بود همه نا اميد بوديم حالا 6 سال رو گفتم 5 سال شما كه منظور آدمو ميفهميد چرا مغلطه ميكنيد؟!
باشه ما جمع ميكنيم شما پهن كنيد :434:

Afshin
11-21-2009, 06:03 PM
حالا از حافطه ات تعريف كرديم شاخ شدي؟! :160:
اگه فيلم بيوگرافي راجر رو ديده بوديد سال 2003 خودش گفته بود همه نا اميد بوديم حالا 6 سال رو گفتم 5 سال شما كه منظور آدمو ميفهميد چرا مغلطه ميكنيد؟!
باشه ما جمع ميكنيم شما پهن كنيد :434:
من کلا شاخم ... به تعریف کردن و نکردن تو ربطی نداره :434:
فیلمشو دیدم ... کی گفته سال 2003 گفت نا امیدم ؟
اونی که تو میگی مال سال 2002 بود
گفت چون سال قبلش (2001) توی ویمبلدون رسیدم به مرحله ی 1/4 (مخصوصا این که سمپراس رو تو دور چهارم برده بود) ولی سال 2002 دور اول حذف شدم خیلی نا امید شدم .
سال 2002 راجر 21 سالش بود
اول راه بود . این خیلی بهتره تا این که آدم تو سن 24-25 سالگی نا امید بشه :781::781:

Mohammad
11-21-2009, 06:19 PM
مطمئن نيستم، ولي اونجور كه يادمه تو سالي اين حرف رو زد كه بعدش قهرمان شد، كه تو اين مايه ها ميگفت خيلي نااميد بوديم كه اين قهرماني بالاخره اومد. فيلمشو ندارم چك كنم ولي عقلانيش هم اينطوري به نظر ميرسه.

Saeedzr
11-21-2009, 06:33 PM
هانری کار کثیفی کرد:3t1:
ننگ بر این طور بازیکنا

خشایار جان بازیکنهای حرفه ای همشون از این دست کارها میکنن

همین کریس که اینقدر دوسش داری،استاد دایو زدن و گول زدن داور هستش
خوب اون کار با کار آنری چه فرقی داره؟

باید گفت ننگ بر فوتبال حرفه ای کثیف

Hossein Murray
11-21-2009, 07:20 PM
خشایار جان بازیکنهای حرفه ای همشون از این دست کارها میکنن

همین کریس که اینقدر دوسش داری،استاد دایو زدن و گول زدن داور هستش
خوب اون کار با کار آنری چه فرقی داره؟

باید گفت ننگ بر فوتبال حرفه ای کثیف

بله خوب فوتبال روی کثیف هم داره .
کار هنری تو اون مقطع یه کار بسیار کثیف و تاثیر گذار بود . از این دست گل زدنا بازیکنای بزرگی مثل مسی و رونالدو هم بارها کردن اما نه تو این مقطع زمانی و این بازی حساس و مهم که دعایه یه ملت پشت تیمشونه ... اگه یکی همچین کاری با تیم ایران می کرد تا عمنر داشتم لعنتش می کردم .
یاد اون دست خدا افتادم ... همون گل به یاد ماندنی مارادونا به انگلستان ( البته من خودم ندیدمشا ولی بعدا دربارش خوندم ! :434: ) خیلی زیبا بود :866:

Rio
11-21-2009, 07:27 PM
بله خوب فوتبال روی کثیف هم داره .
کار هنری تو اون مقطع یه کار بسیار کثیف و تاثیر گذار بود . از این دست گل زدنا بازیکنای بزرگی مثل مسی و رونالدو هم بارها کردن اما نه تو این مقطع زمانی و این بازی حساس و مهم که دعایه یه ملت پشت تیمشونه ... اگه یکی همچین کاری با تیم ایران می کرد تا عمنر داشتم لعنتش می کردم .
یاد اون دست خدا افتادم ... همون گل به یاد ماندنی مارادونا به انگلستان ( البته من خودم ندیدمشا ولی بعدا دربارش خوندم ! :434: ) خیلی زیبا بود :866:

حسین جان پیتر شیلتون خیلی بلند تر از مارادونای کوتاه قامت بود
ولی دست دیگو رو سر پیتر توپ رو زد و گل مردود بثمر رسید!
داور اینقدر کودن بود که نفهمید مارادونا با اون قد کوتاه چطور روی دستان
کشیده شیلتون با ضربه سر توپ رو گل کرد!!
من بارها این گل رو نگاه کردم و تعجب میکنم چرا داور هند نگرفت؟!!

Rio
11-21-2009, 07:47 PM
حسین جان میخواستم واست آپ کنم که بیشتر از حد اکثر مجاز
سایت بود ولی واست لینک رپید میذارم. 2.90 مگ

البته طرفدارهای دیگو این کلیپ رو ساختن!!

http://rapidshare.com/files/310202387/YouTube_-_Maradonna_Gods_Hand.rar.html

:443:

بلطف رئیس عزیز مون همین جا آپ میکنم :

Rio
11-21-2009, 08:25 PM
رئیس جان نمیشه حجم مجاز فایلهای فشرده شده رو بالا ببرین
تا گاهی کلیپ خوبی پیدا کردیم همین جا آپ کنیم تا دوستان
استفاده کنن و مجبور نباشن برن سایت دیگه دانلود کنن؟! :443:

Mohammad
11-21-2009, 08:31 PM
سهيل جان 5 مگش كردم.

Rio
11-21-2009, 08:44 PM
سهيل جان 5 مگش كردم.

از اینکه همیشه برای بهتر شدن سایت از هیچ کوششی
دریغ نمی کنین سپاسگزارم! :655:

Hossein Murray
11-22-2009, 01:08 PM
حسین جان پیتر شیلتون خیلی بلند تر از مارادونای کوتاه قامت بود
ولی دست دیگو رو سر پیتر توپ رو زد و گل مردود بثمر رسید!
داور اینقدر کودن بود که نفهمید مارادونا با اون قد کوتاه چطور روی دستان
کشیده شیلتون با ضربه سر توپ رو گل کرد!!
من بارها این گل رو نگاه کردم و تعجب میکنم چرا داور هند نگرفت؟!!

سهیل حان ممنون از ویدئوت ! ولی منظورم از اینکه ندیدم این نبود که گلو ندیدم ... منظورم بصورت زنده نبود ! وگرنه شصت هفتاد بار بعد از اون نظاره کردم این گل زیبا رو !
در هر صورت بازم «شکرا جزیلا ! » :434:

Rio
11-22-2009, 01:12 PM
سهیل حان ممنون از ویدئوت ! ولی منظورم از اینکه ندیدم این نبود که گلو ندیدم ... منظورم بصورت زنده نبود ! وگرنه شصت هفتاد بار بعد از اون نظاره کردم این گل زیبا رو !
در هر صورت بازم «شکرا جزیلا ! » :434:

شرمنده حسین جان!
خوب معلوم بود که مستقیم ندیدی. من فکر کردم کلا ندیدی!
انجام وظیفه بود.

PowerVu
11-22-2009, 04:58 PM
آقای فدرر محترم، کسی (حداقل خودم رو می گم!) از آنری خورده نگرفته!
بلکه اعتراض ما به فیفا مرکز مافیای فوتبال و پدرخوانده اصلی آن به نام
سپ بلاتر هست که نظر سنجی 80 درصدی مردم اروپا علیه فرانسه توسط
کانال Euronews رو اصلا حساب نکرد و نگذاشت بازی تکرار بشه تا حق به
حقدار برسه.

آنری عضو همون تیم فرانسه ای هست که در جام جهانی 98 با نامردی تمام
و به خاطر نفوذ ژاک شیراک برزیل قهرمان رو 3 بر صفر بازنده کردند و گفتند
بازیکنان برزیل شب قبل بازی اسهال و استفراغ داشته اند که مثل مترسک
در روز بازی در زمین ایستاده بودند تا میزبان جام جهانی به آنها 3 گل مفت
بزند!

آقای فدرر بله! من می دونم شما «باید» از مقر فیفا در سوییس و جناب بلاتر دفاع کنی!

Rio
11-22-2009, 08:13 PM
جام جهانی فرمایشی دیگه دیدن نداره! :243:

BABAK
11-23-2009, 11:55 AM
آقای فدرر محترم، کسی (حداقل خودم رو می گم!) از آنری خورده نگرفته!
بلکه اعتراض ما به فیفا مرکز مافیای فوتبال و پدرخوانده اصلی آن به نام
سپ بلاتر هست که نظر سنجی 80 درصدی مردم اروپا علیه فرانسه توسط
کانال Euronews رو اصلا حساب نکرد و نگذاشت بازی تکرار بشه تا حق به
حقدار برسه.

آنری عضو همون تیم فرانسه ای هست که در جام جهانی 98 با نامردی تمام
و به خاطر نفوذ ژاک شیراک برزیل قهرمان رو 3 بر صفر بازنده کردند و گفتند
بازیکنان برزیل شب قبل بازی اسهال و استفراغ داشته اند که مثل مترسک
در روز بازی در زمین ایستاده بودند تا میزبان جام جهانی به آنها 3 گل مفت
بزند!

آقای فدرر بله! من می دونم شما «باید» از مقر فیفا در سوییس و جناب بلاتر دفاع کنی!

همه از آنری خورده گرفتن!!!! فدرر هم از دوستش دفاع کرده نه از مقر سوییس:3t1::3t1:

rafa.com
11-24-2009, 10:03 PM
هانری تا تو آرسنال بود از این کارا بلد نبود!:434:
البته گناهم داره
موقعی که تو آرسنال بود یه گل از روی
ضربه ی ایستگاهی به چلسی زد خیلی حرف و حدیث بعدش به وجود اومد
که نمیدونم داور سوت نزده .ولی اون گلش صحیح بود!
اما این کارش درست نبوده
البته امسال تیم هایی که اومدن جام جهانی خیلیاشون چرتن!
امثال فرانسه بیان جام جهانی بهتره تا ایرلند!

Rio
11-24-2009, 10:28 PM
امثال فرانسه بیان جام جهانی بهتره تا ایرلند!

اگه اینجوری باشه اصلا چرا مسابقه انتخابی برگزار بشه؟!
بهترین تیم ها رو انتخاب کنن تا جام جهانی دلخواه آقایان
شکل بگیره!:3t1:

rafa.com
11-24-2009, 10:48 PM
اگه اینجوری باشه اصلا چرا مسابقه انتخابی برگزار بشه؟!
بهترین تیم ها رو انتخاب کنن تا جام جهانی دلخواه آقایان
شکل بگیره!:3t1:

ای بابا من فقط نظر خودمو دادم!
من دوست دارم تیم های بزرگ بیان جام جهانی
نگفتم بیان مسابقات مقدماتی رو بردارن که!
ولی یه تیمی مثل اسپانیا که همه ی بازی های مقدماتی رو برد
بدون بازی انتخابی هم بره جام جهانی اشکال نداره!:434:

Rio
11-24-2009, 11:09 PM
ای بابا من فقط نظر خودمو دادم!
من دوست دارم تیم های بزرگ بیان جام جهانی
نگفتم بیان مسابقات مقدماتی رو بردارن که!
ولی یه تیمی مثل اسپانیا که همه ی بازی های مقدماتی رو برد
بدون بازی انتخابی هم بره جام جهانی اشکال نداره!:434:

من موقعی که اسپانیا حذف شد جوابت رو میدم! :434:

rafa.com
11-24-2009, 11:48 PM
من موقعی که اسپانیا حذف شد جوابت رو میدم! :434:
جواب سهیل:میدان جام جهانی بسیار بزرگ تر از بازی با بوسنی و ترکیه است.:434:

Rio
11-24-2009, 11:53 PM
جواب سهیل:میدان جام جهانی بسیار بزرگ تر از بازی با بوسنی و ترکیه است.:434:

تقصیر من چیه طیبه جان اسپانیا همیشه تو جام جهانی
زنگ تفریح بوده و باعث صعود تیم های دیگه شده! :443::434:

rafa.com
11-24-2009, 11:59 PM
تقصیر من چیه طیبه جان اسپانیا همیشه تو جام جهانی
زنگ تفریح بوده و باعث صعود تیم های دیگه شده! :443::434:
اسپانیا این بار با همیشه فرق میکنه!
جواب رو درست گفتم مگه!؟:434:

Rio
11-25-2009, 12:43 AM
اسپانیا این بار با همیشه فرق میکنه!
جواب رو درست گفتم مگه!؟:434:

می بینیم طیبه خانم ! :443::434::160:

nemo62
11-25-2009, 11:11 AM
اسپانيا هميشه بهترين بازي رو كرده ولي به خاطر اختلافات داخلي به اون چيزي كه لايقش هست نمي رسه واسه همين حتي اگه بهترين بازي رو هم بكنه كه هميشگيه بازم نمي شه روش حساب كرد

rafa.com
11-28-2009, 04:22 PM
درسته مریم جان واقعا اسپانیا تا الان از اختلافات داخلی خیلی لطمه خورده...ولی فکر میکنم این مسائل از ورزش کمی داره دور میشه. البته نمیشه به طور قطع اینو گفت چون تازگی هم کاتالونیا منطقه ی جداطلب اسپانیا یوهان کرایف رو به عنوان سرمربیش انتخاب کرده و لاپورتا داره تلاش میکنه تیم کاتالونیا رو به عضویت فیفا در بیاره! :3t1: ولی اسپانیا تو رشته های دیگه مثل بسکتبال هندبال و فوتسال راحت قهرمانی های مختلف رو داره به دست میاره مگه چه فرقی بین فوتبال با این رشته هاست الان تیم بسکتبالش کلا با بازیکنای منطقه ی کاتالونیا و باسک داره میچرخه بازیکنایی مثل پائو و مارک گاسول-ریکی روبیو و رودی فرناندز همه از مناطق جداطلب اسپانیا هستن و اسپانیا بدون هیچ مشکلی داره قهرمانی بدست میاره!

milad28235
12-01-2009, 10:41 PM
من با کار آنری حال نکردم، ولی مثلا با گل مارادونا زندگی می کنم
بازیکن رو هم نباید شماتت کرد.
ایراد از سیستم قضاوته

برای صحنه های به این حساسی، یه لحظه می شه بازی رو متوقف کرد و از تصویر بردارها سوال کرد که چه اتفاقی افتاده
چون خیلی حساس بود واقعا

ولی بازم می گم
بازیکن رو نباید شماتت کرد