PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنجالی ترین مصاحبه ی رافا!!

koury
11-16-2009, 03:04 PM
سلام

لینک این مصاحبه ی جنجالی رافا رو که تو پرفروش ترین روزنامه ی کاتالونیا ازش چاپ شده رو میزارم، تو یه سایت خارجی یه ترجمه ی دست و پا شکسته ای ازش شده بود... ولی چون کامل و قابل اعتماد نبود نمیزارم!

حالا که اینجا طیبه و ممد اسپینیش شون خوبه میخوام در صورت امکان کامل ترجمش کنن

لینک اصلی مصاحبه (http://www.magazinedigital.com/reportajes/los_reportajes_de_la_semana/reportaje/cat_id/81)

ممنون

Mohammad
11-16-2009, 03:43 PM
کوروش من دو کلمه هم اسپنیش بلد نیستم، ترجمه گوگل بدک نیست:

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&js=y&u=http%3A%2F%2Fwww.magazinedigital.com%2Freportajes%2Flos_reportajes_de_la_semana%2Freportaje%2Fcnt_id%2F3912%2FpageID%2F1&sl=es&tl=en&history_state0=

این بشر چقدر راجر رو دوست داره آخه :3t1:، این قسمتشو گوگل خوب ترجمه نکرده طیبه اگه زحمتشو بکشی ممنون میشم.
¿Cuál es el tenista al que más admira?
El mejor de la historia que he visto es Roger Federer. Lo principal es el talento que tiene para hacer las cosas. Le he visto entrenarse muchísimas veces y pocas lo he visto hacerlo con la intensidad con la que yo lo he hecho toda mi vida. De hecho, nunca. Eso me impresiona. Un jugador como él seguro que desde pequeño ha trabajado muchísimo, pero lo ves entrenarse y ni presta mucha atención. Tiene esa facilidad de que con poca concentración le viene la inspiración y coge el feeling enseguida, y convierte cosas que son dificilísimas en muy fáciles.

این تیکه هم نشون میده رافا چقدر روشن فکره:

For me religion is the biggest killer in history.

koury
11-16-2009, 03:50 PM
آره تو گوگل سرچ زدم و یه سری از قسمتاشو فهمیدم هر چند گوگلم چپر چلاغانه ترجمه می کنه! یه قسمتش از مذهب و افراط گری در مذهب انتقاد کرده بود و طبق ترجمه ی گوگل گفته بزرگترین قاتل تو تاریخ مذهبه!! از راجرم خیلی تعریف کرده که نشان از شخصیت والای رافا داره...

گفته ترس جزوی از زندگیه :443: یه جاشم گفته از فقر و جنگ و افراطگری و مردن کودکان از گرسنگی خیلی نگرانه :441::441: واقعا رافا تکرار نشدنی هست :441:

ضمنا یه قسمت از مصاحبه هم گفته بعد از باخت ویمبلدون 2007 تو رختکن گریه کرده ولی دوست نداره جلوی مردم گریه کنه! :441:

Nadal
11-16-2009, 04:16 PM
Rafa پیامبر جدیده! :434: به دین رافا ایمان بیارید وگرنه عقوبت الهی شامل حالتون میشه!!! :160:

Saeedzr
11-16-2009, 04:22 PM
من فکر نکنم منظور رافا چیزی که ترجمه شده بوده باشه
آخه قبلش گفته هر کسی هر دینی میتونه داشته باشه،ولی باید به افکار هم احترام بذارن

احتمالا منظورش این بوده که دین بزرگترین عامل کشتار در دنیا بوده
ولی نگفته که دین غلطه،شاید منظورش این بوده که ازش بد استفاده شده

در کل خیلی مصاجبه جنجالی ای نبود
من گفتم الان حتما اومده افشاگری کرده:))

ღஜGran Rafaஜღ
11-16-2009, 04:30 PM
به نظر من این مطبوعات اسپانیا خیلی بهش فشار اوردند توی این چند جمله ای که گفته بود خیلی ناراحت بود ای خدا لعنت کنه این مطبوعات را چرا اینقدر بهش فشار میارند من که خیلی ناراحت شدم اگر باورتون بشه گریه هم کردم :240::240::240::393::393::393::393::393::393::393::393::393:

ღஜGran Rafaஜღ
11-16-2009, 04:35 PM
شما یه سری به این بزنید ببینم خوبه سایت اسپانیا را تبدیل به فارسی کردم .اگر میخواهید مصاحبه کاملش ببینی توی همون سایتی که تبدیل به فارسی شده روی مشاهده کلیک کنید تا مصاحبه کاملشون را نشون بده با تشکر ازدوستان

rafael nadal (http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=www.magazinedigital.com&sl=es&tl=fa&history_state0=)

Afshin
11-16-2009, 04:35 PM
آره تو گوگل سرچ زدم و یه سری از قسمتاشو فهمیدم هر چند گوگلم چپر چلاغانه ترجمه می کنه! یه قسمتش از مذهب و افراط گری در مذهب انتقاد کرده بود و طبق ترجمه ی گوگل گفته بزرگترین قاتل تو تاریخ مذهبه!! از راجرم خیلی تعریف کرده که نشان از شخصیت والای رافا داره...

گفته ترس جزوی از زندگیه :443: یه جاشم گفته از فقر و جنگ و افراطگری و مردن کودکان از گرسنگی خیلی نگرانه :441::441: واقعا رافا تکرار نشدنی هست :441:

ضمنا یه قسمت از مصاحبه هم گفته بعد از باخت ویمبلدون 2007 تو رختکن گریه کرده ولی دوست نداره جلوی مردم گریه کنه! :441:
اون وقت این تعریفایی که کرده نشان از بزرگی راجر نداره و فقط از نشان از شخصیت والای نادال داره ؟! خود معشوقتون هم اینقدر واسه فدرر احترام قائله ، اون وقت شما :3t1:

حالا هی گیر بدید که فدرر گریه کرد ... پس دیدید که توی ویمی هم راجر اشک رافا رو درآورده :443:

rafa.com
11-16-2009, 05:28 PM
¿Se acuerda de la última vez que lloró?
Sí, he llorado bastantes veces, pero no viene al caso contarlas ahora. Todo el mundo llora.
¿En un torneo, como Federer?
También, por perder he llorado, pero no en la pista. Cuando perdí Wimbledon en el 2007 lloré, pero en el vestuario. No me gusta hacerlo delante de la gente.
این قسمتش خیلی جالبه!:655:

rafa.com
11-16-2009, 06:01 PM
¿Cuál es el tenista al que más admira?
El mejor de la historia que he visto es Roger Federer. Lo principal es el talento que tiene para hacer las cosas. Le he visto entrenarse muchísimas veces y pocas lo he visto hacerlo con la intensidad con la que yo lo he hecho toda mi vida. De hecho, nunca. Eso me impresiona. Un jugador como él seguro que desde pequeño ha trabajado muchísimo, pero lo ves entrenarse y ni presta mucha atención. Tiene esa facilidad de que con poca concentración le viene la inspiración y coge el feeling enseguida, y convierte cosas que son dificilísimas en muy fáciles.
این قسمتش برام مبهمه!:shame:(زحمت کشیدم):434:
از دید رافا فدرر بهترین تنیسور تاریخه... فدرر رو دارای استعداد و نبوغ برای انجام دادن هرکاری دونسته و گفته بارها شاهد بودیم که فدرر سخت کار کرده.قسمت بعد فکر کنم منظورش این بوده که من فقط در صد کمی از تلاشی که او در همه عمر انجام داده رو دیدم و او بازیکنیه که از کودکی سخت کار کرده و کلا میخواد اینو بگه که ما تو این مدت نتونستیم متوجه همه ی تلاشی که او کرده باشیم(یعنی تلاشش قابل درک نیست):443:
فکر کنم چلنگری ترجمه کرده باشم.:434:

Mohammad
11-16-2009, 06:15 PM
صد رحمت به چلنگر :3t1: اسپانیایی بلد بودن تو هم مثل انگلیسی پروندن منه!! فقط در حد پروندنه. :254: فقط میپرونیم :182::434::350::441::655::160::240::866:

rafa.com
11-16-2009, 06:24 PM
باز خوبه درحد پروندن هستیم!:434::655::866:حالا چیزی هم فهمیدین یا نه!؟ :160:
محمد من که تا حالا کلاس زبان نرفتم تو رفتی!؟
حالا ورزشی باشه خوب حالیم میشه ولی مثلا سیاسی باشه خیلی کم!

Mohammad
11-16-2009, 06:31 PM
13 14 سالم بود میرفتم ولی از روی اجبار :182:

Rio
11-16-2009, 07:20 PM
باز خوبه درحد پروندن هستیم!:434::655::866:حالا چیزی هم فهمیدین یا نه!؟ :160:
محمد من که تا حالا کلاس زبان نرفتم تو رفتی!؟
حالا ورزشی باشه خوب حالیم میشه ولی مثلا سیاسی باشه خیلی کم!

رئیس بخاطر این میگه چون تعریف های رافا از راجر واسش
صرف نمی کنه! :3t1:
دستت درد نکنه خوب ترجمه کردی بودی!
.
.
.
.

حالا از کجا دزدیدی این ترجمه رو؟!!:379:

Rio
11-16-2009, 07:21 PM
من این تاپیک رو که دیدم با خودم گفتم نکنه رافا هم اعتراف
کرده باشه؟!!
مثل آغاسی!! :434::160:

PowerVu
11-16-2009, 07:32 PM
من این تاپیک رو که دیدم با خودم گفتم نکنه رافا هم اعتراف
کرده باشه؟!!
مثل آغاسی!! :434::160:

اولا که رافا خیلی جوانمردتر از این حرفاست.

ثانیا آغاسی هم ده بار گفته که عملی نیست!!!
«یک» بار در شرایط بد روحی یه کسی بهش
پیشنهاد کرده، اونم برای فرار از وضعیت بد ذهنی
که داشته به مواد پناه برده و دیگه این خبط بزرگ
رو تکرار نکرده! همین و همین!

حالا این که روزنامه های زرد بهش دامن زده اند و
حالا جانماز آب بکش های دنیای تنیس که هزاران
گناه کرده و نکرده دارند دادشون دراومده که اوهوی
چه موجود زشت و کثیفی هستی تو آندره، به خاطر
همون یک بار ارتکاب یک انسان جایزالخطا به استعمال
مواد بوده ...

صبر و تحمل من حد و اندازه ای داره. بدونن و آگاه باشن
که همین جوری پیش بره یه بیانیه دیگه صادر می کنما!!!

ღஜGran Rafaஜღ
11-16-2009, 08:12 PM
شما یه سری به این بزنید ببینم خوبه سایت اسپانیا را تبدیل به فارسی کردم .اگر میخواهید مصاحبه کاملش ببینی توی همون سایتی که تبدیل به فارسی شده روی مشاهده کلیک کنید تا مصاحبه کاملشون را نشون بده با تشکر ازدوستان

rafael nadal (http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=www.magazinedigital.com&sl=es&tl=fa&history_state0=)

سلام دوستان این چیزی که گذاشتم بهتون کمک کرد.

Rio
11-16-2009, 08:44 PM

مواد بوده ...

قهرمان ها الگوی مردم و هوادارها هستن.
طرفدارها با عشق اونها زندگی میکنن.
با پیروزی ها شون میخندن و با باختها شون گریه میکنن.
این انتظار زیادی نیست که یه قهرمان کمی خویشتندار تر
از بقیه مردم عادی اجتماع باشه!!

Mohammad
11-16-2009, 10:11 PM
سلام دوستان این چیزی که گذاشتم بهتون کمک کرد.
محمد جان من هم همون لينك رو پست اول گذاشته بودم ديگه؟ نه؟ :443: فقط ترجمه از اسپانيايي به انگليسي خيلي قابل تحمل تره تا به فارسي، ترجمه فارسي گوگل اصلا خوب نيست.

Mohammad
11-16-2009, 11:33 PM

مواد بوده ...

مثل اينكه دو تن از تنيس بازان مورد علاقه شما شديدترين اعتراض ها رو به آغاسي كردنا!! جانماز آب كش كيه؟!
(اشاره نگارنده به رافا نادال و مارات سافين مي باشد)

koury
11-17-2009, 09:47 AM
سهیل جان شما میتونی بری جزو اعضای ستاد منشور اخلاقی سازمان لیگ بشی :434:

----------------------
ضمنا دوستان که از اسم تاپیک ایراد میگیرن بقول جناب پاور بدانن و آگاه باشن که من این اسم رو از خودم نزاشتم عین تیتری که تو فروم دیگری دیدم ترجمه کردم!!!

Rio
11-17-2009, 01:35 PM
سهیل جان شما میتونی بری جزو اعضای ستاد منشور اخلاقی سازمان لیگ بشی :434:

کوروش جان خیلی ممنون که اجازه دادی من عضو بشم!!:160:
ولی حساب کن مثلا یه روزی رافا بیاد بگه بزور دارو تو استرالیای امسال
بعد از دوبازی سخت قهرمان شده!!
اونوقت این قهرمانی چقدر بی ارزش میشه؟!!
آغاسی و هر کس دیگه هم همینطور! :443:

rafa.com
11-17-2009, 04:13 PM
رئیس بخاطر این میگه چون تعریف های رافا از راجر واسش
صرف نمی کنه! :3t1:
دستت درد نکنه خوب ترجمه کردی بودی!
.
.
.
.

حالا از کجا دزدیدی این ترجمه رو؟!!:379:

خواهش میکنم سهیل امیدوارم کردی!:443:
خودم ترجمه کردم متن هایی که واژه هاش برام مرور شده از پس ترجمش برمیام!
محمدم که دیگه مشکل خودشه با رافا!:434:
محمد باید مثل علی پروین که زمان سوبل به دومادش میگفت برعکس ترجمه کنه تو هم باید میگفتی تا ترجمه ی عوضی تحویلشون میدادیم یا خودت هر چی که دلت میخواست ترجمه میکردی چون کوروش از تو هم خواسته بود که ترجمه کنی!:434:

Afshin
11-17-2009, 04:41 PM
خواهش میکنم سعید امیدوارم کردی!:443:
خودم ترجمه کردم متن هایی که واژه هاش برام مرور شده از پس ترجمش برمیام!
محمدم که دیگه مشکل خودشه با رافا!:434:
محمد باید مثل علی پروین که زمان سوبل به دومادش میگفت برعکس ترجمه کنه تو هم باید میگفتی تا ترجمه ی عوضی تحویلشون میدادیم یا خودت هر چی که دلت میخواست ترجمه میکردی چون کوروش از تو هم خواسته بود که ترجمه کنی!:434:
سعید ؟!:350:

rafa.com
11-17-2009, 04:51 PM
سعید ؟!:350:
:254::254::254::254::251::251::251:ببخشید اصلا حواسم نبود سهیل!:655::434:

Rafa
11-17-2009, 11:23 PM
درود، چقدر خبر خوشحال کننده ای بود:866: هم فکر هم که هستیم ! درود بیکران بر تو :441: تو هم نماد دیگری از تکامل داروینی هستی:441: به قول کوروش:
There's no such words to describe your dignity
و محمد:
RAFA, My Love For You Knows No Bounds
و من حقیر:

Lily Nadal
04-04-2010, 11:51 AM
VaMoS RaFaسلام منLilyواقعا عاشق Rafa هستم