PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندره آغاسی : اندی موری به زودی به سلطه ی رافا و راجر پایان خواهد داد

M∂hdi
10-15-2009, 06:52 PM
http://d.yimg.com/a/p/sp/capress/31/fullj.44067138886b2454f4ebcf946b432433/capress-ten_agassi_federer_and_nadal-155852832.jpg
The Canadian Press
2009-10-15

Andre Agassi (http://sports.yahoo.com/ten/players/17/) says Roger Federer (http://sports.yahoo.com/ten/players/42/) and Rafael Nadal (http://sports.yahoo.com/ten/players/599/)'s domination of the men's game may end soon, tipping Scotsman Andy Murray (http://sports.yahoo.com/ten/players/1304/) as the most likely successor.

Rio
10-15-2009, 06:59 PM
The Canadian Press
2009-10-15

Andre Agassi (http://sports.yahoo.com/ten/players/17/) says Roger Federer (http://sports.yahoo.com/ten/players/42/) and Rafael Nadal (http://sports.yahoo.com/ten/players/599/)'s domination of the men's game may end soon, tipping Scotsman Andy Murray (http://sports.yahoo.com/ten/players/1304/) as the most likely successor.

اندی ماری؟!!
این آندره هم تنش به تن سایمون رید خورده!! :254::254:

M∂hdi
10-15-2009, 06:59 PM
دوستان در صورتی که در عنوان خبر مشکلی میبینین لطفا بیان کنید :134:

milad28235
10-15-2009, 07:00 PM
این اندی موری به کارشناسای تنیس و پیش کسوتها پول می ده که انقدر هواش رو دارن؟
مثلا چرا از نوواک و خوان حمایت نمی شه اصلا؟

milad28235
10-15-2009, 07:01 PM
دوستان در صورتی که در عنوان خبر مشکلی میبینین لطفا بیان کنید :134:

خوب معلومه که مشکل می بینیم
این چه عنوانیه که انتخاب کردید؟ :350:

M∂hdi
10-15-2009, 07:06 PM
خوب معلومه که مشکل می بینیم
این چه عنوانیه که انتخاب کردید؟ :350:

میدونم عنوانش کامل نیست ولی بهتر از این نشد بیان کنم :shame::182::182:

milad28235
10-15-2009, 07:09 PM
آخه این عنوان که امتحان کردی اصلا بی معنیه

فارسی نیست
از لحاظ دستوری مشکل داره

M∂hdi
10-15-2009, 07:14 PM
آخه این عنوان که امتحان کردی اصلا بی معنیه

فارسی نیست
از لحاظ دستوری مشکل داره

درسته / از ترانسلیت استفاده کردم بخاطر همین این مشکل بوجود اومد :243:

M∂hdi
10-15-2009, 07:19 PM
http://up.iranblog.com/2/1255650472.jpg

M∂hdi
10-15-2009, 07:25 PM
مرسی از ویرایش خبر :583: / ولی اندره از احتمال و ممکن استفاده کرده که در صورت ناکامی اندی .. :350::434:

koury
10-15-2009, 08:07 PM
من هم از آندره بعید میدونستم اینقدر کوته بین باشه ولی اینم بگم که خوان رو قاطی نواک نکنید بزارید خوان دو سال با ثبات بازی کنه بعد هر جا نظری دادن بگید چرا اسم خوان نیومده!!! :3t1: نمیشه هر کسی تا یه گرند اسلم برد بگیم فلانه و بهمانه که... فعلا که می بینید داره ریت میزنه :350:

milad28235
10-15-2009, 08:34 PM
مهم نیست که ثبات نداشته
مهم اینه که یه گرند اسلم برده
این رقابتهای پفکی رو توش ببازی یا قهرمان شی، هیچ کردیتی بهت نمی ه
خوان یه گرند اسلم، نوواک یکی، البته نوواک تنیسور بزرگتریه
ولی در مقایسه با موری، استحقاق کردیت بیشتری رو داره

koury
10-15-2009, 08:38 PM
اگه به بردن گرند اسلم باشه که یه لیست 200 نفری از برندگان گرند اسلم برات میزارم :254: خیلی ها گرند اسلم بردن ولی بعدش هیچ غلطی نکردن

Hossein Murray
10-15-2009, 09:09 PM
اندی ماری؟!!
این آندره هم تنش به تن سایمون رید خورده!! :254::254:

این اندی موری به کارشناسای تنیس و پیش کسوتها پول می ده که انقدر هواش رو دارن؟
مثلا چرا از نوواک و خوان حمایت نمی شه اصلا؟

خوب آغاسی حرفی رو زده که خیلی ها می زنن
ببینین به غیر از راجر اسطوره الان اندی و رافا نقل مجلس دوستداران تنیسن چه بخواین چه نخواین
اندی قابلیت هاشو بارها به اثبات رسونده
نبردن گرند اسلم تنها وصله ی ناجوریه که امیدوارم اندی که 100 درصد هم شایستگیشو داره با بردن گرند اسلم بزنه تو دهن همه ی منتقداش .
البته که طرفداراش از جمله من ( و اگر تو فروم موریس ورلد رفته باشین اونجا ) به سبک عمومی بازی اندی بعلاقه زیادی ندارند اما اونو همین جوری که هست و بصورت انفجاری پیشرفت می کنه دوست دارن
حرف آندره 100در صد درسته . نه ازدیدگاه یه فن بلکه کسی که بدون جانبداری از راف یا راجر حرف حق می زنه
نواک بازیکن فوق العاده اییه اما هم از لحظ سنی و هم پیشرفت اگه بخوایم بررسی کنیم ( البتهکه هد تو هد هم هست ) اندی سر تره . خوان هم تا یه گرند اسلم برد همه شدن طرفدار و ... جوونه . جا داره . اما ... حریف اندی نمیشه !

Andy ,Future of tennis

Rio
10-15-2009, 09:24 PM
ببینین به غیر از راجر اسطوره الان اندی و رافا نقل مجلس دوستداران تنیسن چه بخواین چه نخواین
نبردن گرند اسلم تنها وصله ی ناجوریه که امیدوارم اندی که 100 درصد هم شایستگیشو داره با بردن گرند اسلم بزنه تو دهن همه ی منتقداش .
البته که طرفداراش از جمله من ( و اگر تو فروم موریس ورلد رفته باشین اونجا ) به سبک عمومی بازی اندی بعلاقه زیادی ندارند اما اونو همین جوری که هست و بصورت انفجاری پیشرفت می کنه دوست دارن
حرف آندره 100در صد درسته . نه ازدیدگاه یه فن بلکه کسی که بدون جانبداری از راف یا راجر حرف حق می زنه
نواک بازیکن فوق العاده اییه اما هم از لحظ سنی و هم پیشرفت اگه بخوایم بررسی کنیم ( البتهکه هد تو هد هم هست ) اندی سر تره . خوان هم تا یه گرند اسلم برد همه شدن طرفدار و ... جوونه . جا داره . اما ... حریف اندی نمیشه !

Andy ,Future of tennis

حسین جان اندی نمیتونه جای راجر و رافا رو بگیره یعنی
هیچکس نمیتونه! :443:

koury
10-15-2009, 09:34 PM
منم در این که اندی بهتر از این میشه و گرند اسلم میبره شکی ندارم... ولی چیزی که هست اندی باید بیشتر به فکر بازی تهاجمی باشه با ضعیفترین تنیسور ها هم بازی می کنه اونا بیشتر دور زمین میگردوننش!!! حالا شانسی که آورده بدنساز جدیدش که پارسال باهاش کار کرد و الانم باهاشه بدنش رو شدیدا متحول کرد وگرنه همون کسی بود که تو زمین کار خرابی کرد و همیشه بعد از 60 دقیقه دویدن از نا میرفت :160:

Rio
10-15-2009, 10:41 PM
بعد از اینکه فدرر سلطه اش رو بر جهان تنیس پهن کرد
و بازی هجومی رو بخوبی اجرا کرد رافا با ارائه سبک دفاعی
به بهترین شکل ممکن دنیای تنیس رو متحول کرد و حاصلش
بردن 6 گرند اسلم بود.
ولی من تردید دارم اندی بتونه یه همچین تاثیری تو تنیس
بذاره. من اندی رو بخاطر اینکه افتخار بریتانیاست دوست
دارم ولی میدونم هیچوقت در حد راجر و رافا نخواهد شد!!:443::shame:

milad28235
10-15-2009, 11:20 PM
اگه به بردن گرند اسلم باشه که یه لیست 200 نفری از برندگان گرند اسلم برات میزارم :254: خیلی ها گرند اسلم بردن ولی بعدش هیچ غلطی نکردن

خواهیم دید بعدها چه می کنه
تو که قبلا هم می گفتی هرگز گرند اسلمی رو نخواه برد، من می گفتم می بره
حرفم درست از آب در اومد
خواهی دید که بعدها هم حرفی واسه گفتن خواهد داشت یا نه :390:

milad28235
10-15-2009, 11:23 PM

Andy ,Future of tennis

برو بابا
نوواک خیلی تنیسور بهتریه تا اندی موری
خوان هم شانس بیشتری برای گرند اسلمهای بعدی داره تا موری
موری با این بازی هیچی نمی شه

موری در مقابل نوواک اصلا بهتر نیست
نوواک یه گرند اسلم برده. موری چی؟
مسترز اصلا حساب نیست.

من از پارسال طرفدار خوان هستم. بچه های قدیمی شاهدن
خوان هم در آینده نشون خواهد دا که چقدر از موری بزرگتره

milad28235
10-15-2009, 11:24 PM
منم در این که اندی بهتر از این میشه و گرند اسلم میبره شکی ندارم...

منم شک ندارم با این مدل بازی هرگز گرند اسلمی نخواهد برد

rafa.com
10-16-2009, 12:43 AM
حرفم درست از آب در اومد

خدا نکنه میلاد !! من که میگم اصلا خوان از صحنه روزگار محو بشه:434:یه بردش رو مقابل رافا از داداشم مخفی کردم دو تای دیگش روشد:160:

koury
10-16-2009, 01:22 AM
حرفم درست از آب در اومد

من فکر می کنم خوان جزو اون دسته بازیکنانی هست که خیلی Solid تو تاپ تن میچرخن و برای امثال رافا و فدرر و ... دردسر ایجاد می کنن ولی در بردن گرند اسلم ها عین نلبندیان وا میدن! البته سبک بازیشون رو مقایسه نمی کنم ولی نوع Career شون رو اینطوری ترسیم می کنم :443:

منم شک ندارم با این مدل بازی هرگز گرند اسلمی نخواهد برد

نه من یکی دو گرند اسلم رو در موری می بینم و نه بیشتر! شاید بخاطر جو ویمبلدون بتونه یه بار این مسابقات رو ببره و البته یو اس اوپن که یه بار به فینالش رسیده و یه بارم تو جونیورز بردتش... رولند گروس که احتمال بردن یا فینالیست بودنش تو کل دوران بازیگریش شاید 0 باشه!! استرالیا هم بعید میدونم ببره با توجه به سابقش :3t1:

Rio
10-16-2009, 08:30 AM
کوروش جان در مورد خوان الان قضاوت زوده فعلا که خوب
نتیجه نمیگیره البته شاید بشه گفت این تورنمنتها مهم نیستن.
ولی خوان هنوز کوچکتر از این حرفهاست که بخواد ادای راجر رو
در بیاره و بگه مسترز واسم مهم نیست!! :443::350:

Hossein Murray
10-23-2009, 10:01 AM
برو بابا
نوواک خیلی تنیسور بهتریه تا اندی موری
خوان هم شانس بیشتری برای گرند اسلمهای بعدی داره تا موری
موری با این بازی هیچی نمی شه

موری در مقابل نوواک اصلا بهتر نیست
نوواک یه گرند اسلم برده. موری چی؟
مسترز اصلا حساب نیست.

من از پارسال طرفدار خوان هستم. بچه های قدیمی شاهدن
خوان هم در آینده نشون خواهد دا که چقدر از موری بزرگتره

اول عذر خواهی می کنم از تمام دوستان که پستام تاریخ مصرفش میگذره !
بعدشم فکر کنم من تو تاپیک های مختلف عیب ها و نقاط قوت اندی رو بارها گفتم و نیزی نیست دوباره به عنوان یه طرفدار نظرمو بزنم تو سرتون !
من از موقعی که اومدم اینجا اون موقعی بود که راجر افت کرده بود و طرفداراش هم رفته بودن و تقریبا هیچ حرفی دربارش نبود . فقط رافا بود . بعد از اون رولند بود که همه چنگالشونو دوباره تیز کردن . این مسائل همیشه هست . اما خوب نوبت ما هم می رسه دیگه نه ؟ نبید آدم خیلی باهوشی باشی که اینو حدس بزنی . همه ی تنیس بازیکنا و تنیس نگا کنا بعد از راجر و رافا چشمشون به اندیه .
خوان همونطور که در گذشته مغلوب اندی شده بازم میشه . این خط اینم نشون _______ :434:

Rio
10-23-2009, 12:58 PM
اول عذر خواهی می کنم از تمام دوستان که پستام تاریخ مصرفش میگذره !
بعدشم فکر کنم من تو تاپیک های مختلف عیب ها و نقاط قوت اندی رو بارها گفتم و نیزی نیست دوباره به عنوان یه طرفدار نظرمو بزنم تو سرتون !
من از موقعی که اومدم اینجا اون موقعی بود که راجر افت کرده بود و طرفداراش هم رفته بودن و تقریبا هیچ حرفی دربارش نبود . فقط رافا بود . بعد از اون رولند بود که همه چنگالشونو دوباره تیز کردن . این مسائل همیشه هست . اما خوب نوبت ما هم می رسه دیگه نه ؟ نبید آدم خیلی باهوشی باشی که اینو حدس بزنی . همه ی تنیس بازیکنا و تنیس نگا کنا بعد از راجر و رافا چشمشون به اندیه .
خوان همونطور که در گذشته مغلوب اندی شده بازم میشه . این خط اینم نشون _______ :434:

حسین جان سلام
دلمون حسابی واست تنگ شده بود!
.
.
پارسال ما همه تو ست ست بودیم و اصلا هم نرفته بودیم!
پستهامون هم هست میتونی ببینی.
البته ما همیشه راجر رو نقد کردیم و هرگز مثل بعضی از
دوستان چشممون رو بروی حقایق نبستیم!
.
.
حسین جان برات آرزوی موفقیت دارم :655:

Hossein Murray
10-23-2009, 01:12 PM
حسین جان سلام
دلمون حسابی واست تنگ شده بود!
.
.
پارسال ما همه تو ست ست بودیم و اصلا هم نرفته بودیم!
پستهامون هم هست میتونی ببینی.
البته ما همیشه راجر رو نقد کردیم و هرگز مثل بعضی از
دوستان چشممون رو بروی حقایق نبستیم!
.
.
حسین جان برات آرزوی موفقیت دارم :655:

سهیل جون سلام
من بیشتر دلم تنگ شده بود واست !
من با وصفیاتی که از اونجا شنیدم سعی می کنم اونجا نرم ... منظورم این بود که بحث طرفدار و فن بودن با اوج گرفتن یکی و افت دیگری کوره ش داغ تر می شه . مثلا اون موقع میلاد یه همچین امضایی داشت ؟ این قدر راجرو می زد تو کله ما ؟ بیشتر بحثا رو رافا می شگت طوری که یادمه . اونجا رو کاری ندارم . در صورت کلی می گم و می دونم که موافقی . من به همه چه غیر منطقی چه منطقی احترام قائلم و به عنوان کوچیکشون فقط صرفا بعنوان یک نقاد و هوادار اندی موری نظرمو می گم . شما و دوستان قدیمی شاهدین به قطع .
.
.
.
.
منم هر جا هستی برات آرزو موفقیت دارم و خیلی دوست دارم . اما منظورتو نگرفتم ؟ معمولا موقع خداحافظی و این احوالات از این جملات به هم می گن :379:

milad28235
10-23-2009, 01:49 PM
شما خوب توی ست ست هیچ وقت نبودی
اتفاقا این هوادارهای نادال هستن که وقتی می بازه گم و گور می شن
ما همیشه بودیم.
منتها خوب من اون مواقع زیاد توی تنیس تاک نمیومدم.
امضای من هم الان 3 ساله به این صورته.

Hossein Murray
10-23-2009, 04:11 PM
شما خوب توی ست ست هیچ وقت نبودی
اتفاقا این هوادارهای نادال هستن که وقتی می بازه گم و گور می شن
ما همیشه بودیم.
منتها خوب من اون مواقع زیاد توی تنیس تاک نمیومدم.
امضای من هم الان 3 ساله به این صورته.

هیچ وقتم نمی خواستم باشم . الانم نمی خوام
من در کل گفتم و چیزی رو گفتم که دیدم .
اینجاکه اینجوری نبوده امضات ! حداقل اون موقع اینجوری نبوده !
محمد جولایی رو اصلا مثال میزنم . اون که بود ! این قانون کلیه . استثنایی توش نی ! :655:

Rio
10-23-2009, 04:15 PM
سهیل جون سلام
من بیشتر دلم تنگ شده بود واست !
من با وصفیاتی که از اونجا شنیدم سعی می کنم اونجا نرم ... منظورم این بود که بحث طرفدار و فن بودن با اوج گرفتن یکی و افت دیگری کوره ش داغ تر می شه . مثلا اون موقع میلاد یه همچین امضایی داشت ؟ این قدر راجرو می زد تو کله ما ؟ بیشتر بحثا رو رافا می شگت طوری که یادمه . اونجا رو کاری ندارم . در صورت کلی می گم و می دونم که موافقی . من به همه چه غیر منطقی چه منطقی احترام قائلم و به عنوان کوچیکشون فقط صرفا بعنوان یک نقاد و هوادار اندی موری نظرمو می گم . شما و دوستان قدیمی شاهدین به قطع .
.
.
.
.
منم هر جا هستی برات آرزو موفقیت دارم و خیلی دوست دارم . اما منظورتو نگرفتم ؟ معمولا موقع خداحافظی و این احوالات از این جملات به هم می گن :379:

حسین جان امضای میلاد همونطور که خودش گفت 3 ساله اینه.
فقط با هر گرند اسلم آپدیتش میکنه! :443:
.
.
منظورم اینه که شما مشغولی و کم میایی سایت و من برای
کاری که مهمتره آرزو کردم یعنی درس!
:655:

Hossein Murray
10-23-2009, 04:19 PM
حسین جان امضای میلاد همونطور که خودش گفت 3 ساله اینه.
فقط با هر گرند اسلم آپدیتش میکنه! :443:
.
.
منظورم اینه که شما مشغولی و کم میایی سایت و من برای
کاری که مهمتره آرزو کردم یعنی درس!
:655:

سهیل جون تو صداقت میلاد شکی نیست . من خدایی نکرده نگفتم بسته که .
من زمانی که اینجا عضو شدم این نبوده ... شاهدان قدیمی هم هن دیگه می دونن .
.
.
مرسی . همیشه لطف داری سهبل جان :866:

milad28235
10-23-2009, 06:09 PM
سهیل جون تو صداقت میلاد شکی نیست . من خدایی نکرده نگفتم بسته که .
من زمانی که اینجا عضو شدم این نبوده ... شاهدان قدیمی هم هن دیگه می دونن .
.
.
مرسی . همیشه لطف داری سهبل جان :866:

خوب این نبوده
چون اون موقع تنیس تاک انتخاب اولم نبود.
زیاد وقت نمی کردم بیام، که بخوام بیام واسه خودم امضا هم بذارم
حتی آواتار هم نداشتم.